Westvleteren, Belgische Militaire Begraafplaats

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum graf
AA, VAN DER Jean Soldaat 18 Linie Borgerhout 13/01/1888
 
16/04/1918 1094
ACAR Gustaaf Jozef Herman Korporaal 1 Linie Sint-Niklaas-Waas 31/10/1893 Westvleteren 30/01/1917 0343
ACCARIN Julien Albric Soldaat 4 Karabiniers Kortrijk 20/07/1894 Boezinge 2/03/1917 0316
ACKER, VAN Clement Soldaat 1 Linie Watervliet 1/04/1894 Steenstrate 10/10/1916 0058
ACKER, VAN Cyrille Camille Soldaat 1 Grenadiers Poperinge 25/01/1893 Pervijze 25/10/1914 0926
ACKER, VAN Franciscus Maurice Adjudant 3 Jagers te Voet Gent 12/10/1890 Pypegale 18/06/1917 0174
ACKER, VAN Hendrik Soldaat Genie Langemark 28/01/1894 a.d. Ijzer 9/11/1916 0414
ACKER, VAN Hendrik Soldaat 16 Artillerie Poperinge 6/09/1885
 
20/05/1918 0924
ACKER, VAN Theofiel Soldaat 1 Linie Temse 16/11/1894
 
14/06/1916 0128
ADAM Jozef Hubert Luitenant 1 Grenadiers Koekelare 20/11/1889 Boezinge 23/04/1917 0482
ADRIAENSSENS Adriaan Soldaat 3 Linie Mechelen 25/02/1893 Zuidschote 16/04/1917 0157
ADRIAENSSENS Franois Louis Victor Soldaat 10 Linie Schoten 28/07/1888 Boezinge 8/06/1917 0520
AERTS Karel Maria Jozef Soldaat 7 Linie Vosselaar 8/11/1893 Steenstrate, Molenhoek 31/05/1916 0719BIS
AHLSTRM Theophile Franois Soldaat 2 klas 4 Artillerie Antwerpen
 

 
7/07/1917 0621
ALCKEN, VAN Petrus Franciscus Maria Soldaat 1 Grenadiers Antwerpen 27/10/1893 Zuidschote 24/04/1915 0581
ALLIET Jozef Remi Soldaat 22 Linie Schuiferskapelle 31/07/1893 Hoogstade, Hosp. 6/09/1918 0767
ALLYN Charles Franois Sergeant 4 Jagers te Voet Paris (FR)
 

 
17/04/1918 0087
AM, D' Feliciaan Soldaat 3 Linie Gent 30/09/1891
 
24/10/1915 0536-03
ANCKAERT Aloisius Josephus Soldaat 3 Karabiniers Bavikhove 2/12/1894 Oostvleteren 2/03/1917 0317
ANTOINE Celestin Joseph Antoine Soldaat 2 klas 10 Linie Pitrebais
 
Boezinge 4/06/1917 0514
ANTOINE Fernand Edouard Soldaat 2 klas 11 Linie Virton
 

 
21/02/1918 0608
ASSCHE, VAN Alfons Alos Soldaat 2 Linie Gent 28/01/1893 Merkem 18/09/1918 0714
ASSCHE, VAN Jan Jozef Daniel Sergeant 1 Linie Lebbeke 7/08/1895 Boezinge 24/08/1916 0041
AUBEL, VAN Wily Jean Marie Valerie Adjudant 3 Jagers te Voet Brussel 24/02/1897 Zuidschote 15/10/1916 0459
AUDENAERDE, VAN Jozef Soldaat 8 Linie Bavegem 10/09/1892
 
9/12/1917 0257
AUDENAERDE, VAN Triphon Omer Korporaal Genie Velzeke-Ruddershove 2/05/1889 Boezinge 7/07/1916 0067
AUDOORN Arthur Florent Soldaat 3 Jagers te Voet Ronse 12/06/1893
 
12/06/1916 0129
AUTREVE, VAN August Korporaal 1 Jagers te Voet Bachte-Maria-Leerne 15/07/1894 Merkem 17/04/1918 1078
AUWERA, VAN DER Alfons Soldaat 7 Linie Schriek 1/09/1892
 
23/06/1916 1077
AUWERA, VAN DER Alfons Soldaat 2 Karabiniers Wielrijders Antwerpen 18/05/1891 Boezinge 19/09/1916 0020
AVRIL Paul Soldaat 2 klas 20 Linie Antwerpen 10/02/1894 Boezinge 20/06/1917 0556
BACKELJAUW Gustaaf Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Burcht 20/08/1898
 
19/08/1916 0047
BACKER, DE Florimond Soldaat 2 klas 7 Linie Oostakker 20/11/1888 Hoogstade, Hosp. 14/07/1916 0631BIS
BACKX Jozef Karel Korporaal 15 Linie Merksplas, kolonie 21/11/1893 Noordschote 12/01/1917 0879BIS
BAECLANDT Kamiel Soldaat 2 klas 4 Artillerie Leffinge 29/07/1895
 
27/05/1918 0888
BAERT Franois Joseph Soldaat 2 klas 8 Linie Antwerpen
 

 
10/02/1918 0540
BAES Frans Soldaat 9 Linie Sint-Pieters-Leeuw 19/04/1891 Merkem 17/04/1918 1081
BAETE Hubert Soldaat 10 Artillerie Lokeren
 

 
17/04/1918 0362
BAETS, DE Prosper Marie Soldaat 1 Grenadiers Eeklo 20/12/1893 Steenstrate 26/05/1915 0620
BAKELANTS Jean Joseph Luitenant 21 Linie Messelbroek 14/02/1886
 
22/06/1918 0866
BAMPS Henri Pierre Soldaat 6 Genie Engis 9/12/1888 Noordschote, Steenstrate 25/04/1915 0299
BAPTISTE Joannes Antonius Soldaat 9 Artillerie Hasselt 19/01/1888 Boezinge 26/05/1917 0499
BARREZ Frans Jozef Edgard Soldaat 3 Linie Aalst 29/03/1892 Stavele 18/07/1915 0850
BARTIER Oscar Cesar Soldaat 2 klas 3 Linie Sint-Jan-Ieper 20/11/1890 Noordschote 21/07/1915 0803BIS
BAST, DE Guillaume Edouard Soldaat 18 Linie Heikruis 1/07/1894 Houthulst 28/03/1918 0143
BASTIN Albert Soldaat 8 Artillerie Souvret 28/05/1896 Proven 7/10/1918 0670
BATAILLE Jules Henri Joseph Soldaat 8 Linie Trith-st-Lger (FR) 3/03/1892 Boezinge 5/05/1917 0494
BATEN Jules Sergeant 2 Karabiniers Borgerhout 9/11/1886
 
22/04/1915 0212
BATY Georges Louis Soldaat 3 Jagers te Voet Mouscron 13/07/1893 Zuidschoote, Steenstrate 1/07/1917 0203
BAUWENS Albrecht Soldaat 2 klas 1 Karabiniers-Wielrijders Gentbrugge 26/07/1897 Boezinge 27/09/1916 0009
BAUWENS Alphonse Soldaat 6 Linie Waarschoot 5/02/1893 Renininge, Hulppost Abeelenhof 4/01/1917 1062-02
BAYENS Serafin Soldaat 2 klas 1 Linie Berlare 6/06/1890 Boezinge, 't Sas 29/06/1916 0111
BEAUMONT Robert Rosalie Soldaat 2 klas Wielrijders Lokeren 7/07/1897
 
21/02/1917 0322
BEAUMONT Romanus Arthur Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Lokeren 4/12/1894 Moorslede 3/10/1918 0321
BECELAERE, VAN Remigius Odilius Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Rumbeke 5/10/1895 Boezinge 12/07/1916 0088
BECKER Alexandre Paul Soldaat 15 Linie Gosselies 13/07/1892
 
8/06/1918 0818
BECQU Leo Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Nederboelare 28/06/1887 Zuidschote, aan de Ieperlee 20/06/1916 0122
BEECKMANS Maurits Clestin Soldaat 10 Linie Borgerhout 15/11/1895 Waardamme 18/10/1918 0821
BEEK, VER Roger Bruno Maria Sergeant 4 Linie Brasschaat 12/05/1894 Zuidschote 24/04/1915 0105
BEELS Jourdaan Soldaat 14 Linie
 

 

 
15/02/1918 0645
BEER, DE Karel (Carlos) Onderluitenant 24 Linie Wetteren 13/11/1892
 
11/09/1918 0746
BEERNAERT Kamiel Lodewijk Soldaat 1 klas 21 Linie Evergem 25/02/1889 Boezinge 7/01/1917 0382
BEERNAERTS Fritz Amaat Irma Jozef Math. Kapitein 2 klas 7 Artillerie Brugge 9/05/1893 Zuidschote 18/09/1918 0734
BEETS Hendrik Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Deurne 16/10/1883
 
16/07/1918 0831
BEHAEGHEL Julius Soldaat 10 Linie Wijtschate 25/12/1896 Waardamme 18/10/1918 0854
BEKAERT Marcel Joseph Antoon Soldaat 2 klas 11 Artillerie Pervijze 16/04/1897 Steenstrate 19/06/1917 0187
BEKE, VER Cyriel Soldaat 20 Linie Moorslede 17/02/1894
 
4/12/1917 0248
BEKE, VER Gustaaf Soldaat 7 Artillerie Meulebeke 6/05/1889
 
3/06/1915 1055
BEKE, VER Paul Adjudant 13 Linie
 
10/03/1887
 
16/11/1917 0644
BEKEN, VAN DER Firmin J. Soldaat 3 Linie Jette 21/09/1894
 
27/10/1915 0853BIS
BELLAIRE Arthur Soldaat 15 Linie Ouffet 8/02/1889 Proven, Hosp. "Elisabeth de Couthove" 15/10/1918 0894
BELLE, VAN Cyriel Soldaat 10 Artillerie Ieper 30/01/1894
 
23/12/1917 0262
BENAETS Jean Emiel Onderluitenant 10 Linie Ukkel 5/02/1890 Hoogstade 19/04/1918 1015
BENEDEN, VAN Gustave Henri Soldaat 9 Linie Helemmes-Lez-Lille(FR) 1/09/1898 Merkem 17/04/1918 1045
BERGE, VAN DEN Jules Soldaat 10 Linie Gentbrugge 17/04/1896 Hoogstade, Hosp. 20/06/1917 0557
BERGHE, VAN DEN Leopold Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Antelinks 23/01/1895
 
29/04/1918 0974
BERGHE, VAN DEN Oscar Soldaat 1 Linie Aalst 14/02/1891 Boezinge, 't Sas 28/01/1917 0355
BERNKENS Nicolas J.J. Soldaat 14 Linie Oupeye 6/09/1888
 
8/03/1918 0458
BERTE Louis Georges Soldaat 1 Grenadiers udeghien 2/03/1889 Oostvleteren 26/03/1915 1069
BERTELS Frans Dionijs Soldaat 2 klas 5 Artillerie Grobbendonk 19/07/1890 Hoogstade 12/08/1916 0057
BERTENS Herman Soldaat 4 Linie Hombeek 11/05/1886
 
25/11/1915 0215
BERTHIER Louis Cyrille Soldaat 3 Linie Rosendal (FR) 26/12/1891
 
26/10/1915 0536-01
BERVOET Arthur Gustaaf Soldaat 4 Jagers te Voet Reningelst 24/07/1892
 
7/03/1918 0686
BEUF, DE Joseph Soldaat 1 Linie Beselare 3/09/1891 Steenstrate 24/07/1916 0076
BEUMEN, VAN Hendrik Soldaat 20 Linie Mechelen 21/02/1886 Boezinge 4/06/1917 0513
BEVEREN, VAN Hektor Karel Henri Soldaat 3 Linie Brugge 25/04/1894 Zuidschote 30/07/1915 0747BIS
BEYAERT Kamiel Soldaat 2 Linie Borgerhout 20/12/1894
 
19/08/1918 0782
BIEREN, VER Jan Baptist Soldaat 9 Linie Werchter 10/04/1889 a.d. IJzer 17/03/1918 0979
BIESEMANS Constant Soldaat 2 klas 1 Linie Zellik 12/05/1893 Boezinge, 't Sas 6/09/1916 0027
BILLIET Maurits Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Elverdinge 24/06/1887 Merkem 17/06/1917 0175
BILLIET Raymond Soldaat 2 klas 1 Linie Meigem 23/01/1894
 
26/05/1918 0906
BLANCKAERT Henri Brigadier 1 Zware Artillerie Sleidinge 17/10/1893 Proven, Hosp. Gouthove 9/04/1917 1013
BLANGENOIS Emiel Soldaat 3 Linie Schoten 18/01/1896 Zuidschote 11/04/1917 0986-01
BLEEKEN, VAN DEN Lodewijk Soldaat 4 Genie Schoten 6/11/1894
 
23/12/1917 0471
BLOCK, DE Alphonse Joseph Prosper Soldaat 12 Linie Oostende 14/12/1891 Bikschote 27/02/1918 0563
BLOCK, DE Romaan Karel Korporaal 2 Karabiniers Waasmunster 25/01/1889 Wayenberg, Train Sanitaire 15/10/1918 0874
BLOCKMANS Franciscus Soldaat Genie Steenokkerzeel 10/06/1896 Boezinge 17/11/1916 0424
BLOMMAERT Pieter Gerard Soldaat 3 Linie Kemzeke 21/11/1895 a.d. IJzer 20/09/1915 0785BIS
BLOMME Victor Soldaat 2 klas 4 Karabiniers Evergem 25/02/1891 Boezinge, het Sas 31/03/1917 0281
BLONTROCK Omer A. Soldaat 4 Jagers te Voet Brugge 17/11/1895
 
25/04/1918 1028
BOCK, DE Eduard Soldaat 7 Artillerie Lokeren 31/05/1886 a.d. IJzer 30/09/1915 0812
BOCK, DE Leo Soldaat 2 klas 1 Linie Gent 24/02/1894 Hoogstade, Hosp. 3/02/1917 0329
BOCK, DE Ludovicus Aloysius Soldaat 20 Linie Dendermonde 15/08/1880 Boezinge 20/05/1918 0947
BODART Edouard Soldaat 2 klas 5 Genie La Glanerie 22/02/1888 Zuidschote 7/01/1917 0383
BODDIN Prosper Honore Soldaat 2 klas 6 Artillerie Lichtervelde 12/07/1894 Boezinge 28/10/1916 0449
BODEUX Clment Soldaat 3 Genie Lorc 15/05/1894
 
17/04/1918 0099
BOECK, DE Rene Adolf Soldaat 8 Linie Mark 25/07/1896 Boezinge 29/06/1917 0602
BOELAERT Camille Armand Soldaat 2 klas 3 Linie Wetteren 13/10/1894 Steenstrate 18/10/1915 0917BI.S
BOIS, DU Valre Onderluitenant 6 Linie Mont-sur-Marchienne 15/03/1889 a.d. IJzer 7/07/1916 0656
BOMBEEK Alfons Karel Korporaal 13 Linie Denderleeuw 27/06/1892
 
19/04/1918 0659
BONTE Kamiel Alfons Wachtmeester Rijkswacht te Voet Brugge 9/12/1892 Ieper 8/02/1916 0625
BONTE Kamiel Jules Soldaat 18 Linie Roeselare 28/02/1885 Langemark 4/05/1918 0971
BORGHS August Jozef Soldaat 10 Artillerie Kasterlee 1/04/1886 Woesten 12/06/1917 0531
BORGHYS Pieter Frans Korporaal 2 Genie Bornem 2/09/1893
 
5/06/1918 0857
BORGOO Jan Soldaat 3 Linie Sint-Jans-Molenbeek 14/01/1898 Merkem 10/09/1918 0762
BORREMANS Camille Omer Gaston Onderluitenant 5 Artillerie Houdeng-Aimeries 16/01/1891 Steenstrate 3/06/1916 0107
BOSCHMANS Joannes Augustinus Soldaat 2 Karabiniers Boechout 30/06/1895 Noordschote 28/06/1915 0356
BOSSCHE, VAN DEN Achiel Soldaat 18 Linie
 

 

 
1/04/1918 0144
BOSSCHE, VAN DEN Emiel Soldaat 2 Jagers te Voet Steenhuize-Wijnhuize 23/03/1893 Steenstrate 7/07/1916 0045
BOSSCHERE, DE Bernard Soldaat 3 Linie Woubrechtegem 10/02/1894
 
29/07/1915 0841-01
BOTTE Adolf Gustaaf Soldaat 2 klas 4 Linie Merelbeke 1/09/1888
 
9/08/1918 0799
BOUCHART Jules Soldaat 12 Linie Ieper 1/03/1896
 
28/04/1918 0989
BOUCHEZ Felicien Soldaat 8 Linie Wasmes 13/10/1895
 
18/11/1917 0651
BOUCK Silvain Remy Soldaat 2 klas 1 Linie Staden 11/02/1893 Boezinge, Lizerne 29/09/1916 0003
BOUGARD Leopold Ghislain Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Beaumont 3/04/1897 Boezinge 17/12/1916 0397
BOUQUET Eduard Soldaat 2 klas 4 Artillerie Eernegem 15/10/1893
 
27/05/1918 0912
BOURDON Edmond Arthur Soldaat 19 Linie Scherpenheuvel 13/11/1895
 
28/11/1917 0592
BOURLET Victor N.A. Soldaat 10 Artillerie Verviers 25/07/1894
 
23/12/1917 0264
BOUTEN Aim Soldaat 24 Linie Langemark-Poelkapelle 27/02/1883 Merkem 13/09/1918 0743
BOVYN Leopold Soldaat 2 klas 21 Linie Strijpen 4/05/1894 Krombeke 6/02/1917 0330
BRABANT, VAN Pierre Joseph Sergeant 4 Genie Kuringen 29/08/1893
 
17/05/1918 0949
BRACHT, VAN DER Pieter Soldaat 20 Linie Steenhuize 20/09/1896 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 25/02/1918 0570
BRACKE Hector Jozef Soldaat 2 klas 1 Linie Gent 2/01/1894
 
13/07/1918 0835
BRACKE Omer Richard Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Melle
 

 
18/04/1918 0219
BRAECKELAER, DE Jozef Soldaat 3 Linie Brussel 11/07/1895
 
17/02/1916 0826
BRAECKEN, VER Henri Soldaat 2 klas 7 Linie Lier 4/08/1893 Hoogstade, Hosp. 7/07/1916 0282
BRAEM Alfons Soldaat 3 Jagers te Voet Bazel 16/03/1894 Boezinge, 't Sas 6/06/1916 0133
BRAEM Jules Jean Soldaat 1 Karabiniers Bas-Warneton 10/08/1894
 
14/02/1917 0336
BRANDE, VAN DEN Jozef Soldaat 15 Linie Antwerpen 18/09/1896
 
11/01/1917 1061BIS
BRANDT, DE Petrus Emiel Soldaat 1 Linie Oudegem 30/07/1894 Hoogstade, Hosp. 6/12/1916 0401
BREMT, VAN DEN Corneel Soldaat 2 klas 6 Linie Aalst 21/05/1890 Hoogstade 29/06/1916 1069-02
BRESSY Georges Korporaal 3 Karabiniers Mont-sur-Marchienne 8/08/1892 Hoogstade, Hosp. 28/02/1917 0315
BREUER Jean Andr Soldaat 2 Karabiniers Lige 5/11/1890 Reninge 23/05/1915 0729
BRINKKEMPER Arthur Marie Guillaume Soldaat 2 klas 6 Linie Schaarbeek 23/01/1893 Hoogstade 3/01/1917 1069BIS
BRITTE Emile Korporaal 1 Grenadiers Vivegnis 8/02/1894
 
22/04/1915 0434
BROECK, VAN DEN Pieter A. Soldaat 7 Linie Wechelderzande 8/10/1894
 
1/06/1916 1034BIS
BROECKAERT Florent Soldaat 1 Linie Strijpen 29/12/1890 Boezinge 23/08/1916 0042
BROELE, VAN DEN Rene Kamiel Soldaat 3 Karabiniers Westvleteren 27/01/1897
 
11/12/1917 0260
BROGNEAUX Edmond Antoine Soldaat 2 klas 1 Linie Jumet 17/06/1886 Steenstrate 30/07/1916 0079
BROOS Hendrik Jozef Dsir Soldaat 6 Genie Linkhout 22/02/1890 Hoogstade, Hosp. 30/03/1917 0275
BROUX, DE Auguste Soldaat 3 Jagers te Voet Namur 15/05/1897 Lizerne 11/01/1917 0368
BRUGGEN, VER Joseph Alphonse Soldaat 2 klas 7 Linie Breendonk 15/11/1894 Steenstrate 19/10/1916 0992BIS
BRUGMANS Eugne Soldaat 3 Jagers te Voet Sint-Truiden 26/01/1888
 
26/11/1916 0429
BRUNEEL Urbaan Soldaat 2 klas 6 Linie Poperinge 19/01/1894 Steenstrate 5/01/1917 1065-01
BRUWIER Jean Baptiste Soldaat 13 Linie Arlon 21/10/1891
 
19/01/1918 0628
BRUYN, DE Edouard Isidore Soldaat 2 klas 4 Linie Quenast 24/02/1894
 
11/09/1918 0750
BRUYN, DE Edward Jan Lodewijk Korporaal Genie Borgerhout 18/03/1892
 
27/03/1915 0887
BRUYNE, DE Arthur Soldaat 2 klas C.T.A.G. Klerken 14/12/1894
 
4/01/1918 0919
BRUYNE, DE Hendrik Soldaat 3 Genie
 

 

 
26/03/1918 0468
BRUYNE, DE Jean Soldaat 2 klas 6 Linie Jabbeke 15/05/1895
 
13/08/1916 0968BIS
BRUYNINCKX Joseph Soldaat Genie Namur 15/04/1894 Ambulancekolonne 11/08/1916 0051
BRYS Frans Soldaat 6 Linie Arendonk 1/06/1893 Steenstrate, N.O. van 25/03/1916 0616BIS
BRYS Lodewijk Soldaat 10 Linie Oud-Turnhout 2/02/1893
 
27/04/1918 1004
BUGGENHOUT, VAN Pieter Soldaat 2 Jagers te Voet Merchtem 8/11/1885
 
5/08/1916 0070
BUGHIN Charles Soldaat 1 Karabiniers Saint-Amand-lez-Eaux (FR) 8/06/1894 Boezinge, het Sas 24/03/1917 0287
BUSSCHE, VAN DEN Remi Achille Soldaat 3 Linie Zillebeke 12/10/1896 Merkem 18/09/1918 0730
BUTIN Louis Soldaat 24 Linie Warneton 26/06/1885 Langemark 11/09/1918 0751
BUTSERAEN Hendrik Honor Soldaat 11 Linie Koksijde 10/07/1890 Merkem 17/04/1918 0655
BUYZE Adolf Maurits Soldaat 6 Jagers te Voet Deerlijk 11/09/1892
 
30/05/1918 0901
CAES Jozef Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Wilsele 12/11/1886
 
15/03/1915 0797
CAES Maurits Bruno Korporaal 3 Jagers te Voet Tiegem 15/09/1893 Steenstrate 19/06/1917 0191
CALEWAERT Antoine Adjudant 18 Linie Kortrijk 17/05/1894 Hoogstade, Mil. Hosp. 6/05/1917 0493
CALLAERT Edmond Joseph Auguste Sergeant 7 Linie Ledeberg 6/07/1885
 
15/05/1916 1023BIS
CALLEWAERT Hendrik Soldaat 2 Linie Harelbeke 24/09/1876
 
28/05/1915 0022
CALLEWYN Jules Maurice Soldaat 1 Grenadiers Landegem 8/07/1896 Boezinge 21/03/1917 0289
CALLOENS Jules Franois Felix Soldaat 3 Jagers te Voet Leuven 17/10/1891 Boezinge, 't Sas 23/09/1916 0037
CALLUT, DE Gregoire Maurice Soldaat 3 Jagers te Voet Hannut 21/11/1895 Hoogstade, Hosp. 19/06/1917 0192
CALONNE Jean Soldaat 2 Karabiniers Brussel 11/07/1891
 
24/04/1915 0637
CALUWAERTS Richard Leonard Soldaat 7 Artillerie Hingene 9/11/1897 Bikschoote, Steenstrate 25/09/1918 0704
CALUYN Jan G. Soldaat 7 Linie Wilrijk 2/10/1896
 
7/12/1916 1084BIS
CAMP, VAN Jan Baptist Soldaat 23 Linie Duffel 16/11/1891 Bikschote 10/09/1918 0718
CAMP, VAN Joseph Jean Baptist Soldaat 2 klas 2 Zware Artillerie Mechelen 29/05/1880 Stavele 2/06/1917 0172
CAMPHYN Renaat Alosius Sergeant 24 Linie Zwevegem 5/02/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 15/08/1918 0779
CANNAERTS Alfons Soldaat 2 Linie Heist-Goor 28/12/1890 Oostvleteren 30/07/1915 0771
CAPELLE, VAN DE Jan Baptist Soldaat 19 Linie Pazris (FR) 31/07/1891
 
29/11/1917 0217
CARDINAEL Frans Soldaat 10 Linie Gent 23/08/1896
 
1/01/1918 0511
CARDINAELS Pieter Soldaat 2 klas 7 Linie Beek 11/12/1894 Reninge 3/04/1917 0094BIS
CARON Germanus Soldaat 1 Jagers te Voet Westouter 26/04/1897
 
23/03/1918 1014
CASIER Achiel Soldaat 5 Artillerie Sint-Truiden 21/09/1897
 
29/05/1918 0909
CASIER Emile Jules Joseph Adjudant 2 Linie Houtem-bij-Veurne 10/12/1895 Merkem 11/09/1918 0755
CASSIERS Remi E. Soldaat 3 Linie Moregem 3/10/1894
 
3/11/1915 1073-05
CASTEREN, VAN Lodewijk A. Soldaat 7 Linie Baal 3/04/1892
 
4/06/1916 1016BIS
CATTRYSSE Hendrik Soldaat 12 Linie Sint-Joris (Nieuwpoort) 2/09/1893
 
17/04/1918 1080
CAUDRON Firmin Soldaat 23 Linie Jumet 4/07/1890
 
23/08/1918 0791
CAUWENBERGHE, VAN Antoine Jules Stephan Soldaat 20 Linie Lille (FR) 18/03/1897
 
27/04/1918 0986
CAUWENBERGHE, VAN Martin Emiel Soldaat 2 klas 8 Linie Sint-Maria-Lierde 21/08/1896
 
9/12/1917 0256
CAUWENBERGHE, VAN Theofiel Boniface Soldaat 1 klas Vervoerkorps Hamme 18/02/1887 Westvleteren 23/12/1917 0664
CAYSEELE, VAN Jules Lon Soldaat 1 Grenadiers Boulogne-sur-Mer (FR) 21/09/1888 Zuidschote, Steenstrate 24/04/1915 0833
CERF, LE Louis Marie Jean Leopold Korporaal 1 Karabiniers Leuven 23/11/1896 Zuidschote 26/04/1915 0399
CEUKELIER, DE Hippoliet Cornelius Soldaat 1 Artillerie Eke 20/08/1891 Reninge, Molenhoek 27/05/1915 0073
CEULEMANS Egide Charles Sergeant 2 Jagers te Voet Zwijndrecht 4/10/1894 Steenstrate 20/11/1916 0427
CEULEMANS Jozef Marie Alphonse Wachtmeester 7 Artillerie Lier 6/09/1890 Vooruitgeschoven verbandpost 2/06/1917 0171
CEULEMANS Lodewijk Korporaal 18 Linie Lier 28/07/1892
 
2/04/1918 0145
CEUNENBROECK, VAN Victor Soldaat 5 Jagers te Voet Nederbrakel 31/08/1888
 
10/05/1918 0938
CEUNENBROECKE, VAN Emiel Soldaat 6 Genie Nukerke 1/02/1885 Boezingze 3/05/1917 0492
CHARDON Edmond Jules Hubert Korporaal 2 Linie Courcelles 9/07/1893 Merkem 9/09/1918 0763
CHAVATTE Joseph Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Deux-Acren 12/08/1897 Boezinge, 't Sas 6/03/1917 0307
CHAVEZ Laurent Victor Korporaal 1 Grenadiers Wibrin 7/07/1887
 
18/04/1915 1093
CHEIAFFREDO Josarde Soldaat 23 Linie Sint-Michiels 12/11/1896
 
25/07/1918 0825
CHRISTIAENS Franois L. Korporaal 20 Linie Roubaix (FR) 15/08/1888
 
26/04/1918 0998
CLAERHOUT Florimond Maurice Soldaat 10 Linie Deinze 2/02/1889 Boezinge, Pilkem 28/04/1918 0978
CLAERHOUT Hendrik Kamiel Soldaat Wielrijders Harelbeke 25/05/1892 Boezinge, 't Sas 3/02/1917 0338
CLAES Constant Soldaat 1 Linie Antwerpen 18/10/1886 Boezinge, 't Sas 28/10/1916 0443
CLAES Lodewijk Edmond Soldaat 5 Linie Bonheiden 27/11/1895 Boezinge 6/06/1918 0843
CLAEYS Cesar Soldaat 13 Linie Mariakerke (Gent) 24/06/1896
 
5/12/1917 0244
CLAEYS Leon Korporaal 6 Jagers te Voet Lichtervelde 18/02/1888
 
30/05/1918 0910
CLAPDORP Frederik Hector Korporaal 18 Linie Lokeren 21/12/1892
 
16/04/1918 0358
CLAPUYT Richard Medard Soldaat 1 Linie Zwevegem 25/10/1891 Boezinge, 't Sas 9/09/1916 0024
CLARYS Jules Auguste Wachtmeester Rijkswacht te Voet Veurne 18/04/1880
 
5/01/1915 1097BIS
CLAUS Adolphe Soldaat 11 Linie Gentbrugge 7/02/1893
 
21/02/1918 0941
CLEER, DE Hendrik Soldaat 3 Linie Namur 18/03/1896
 
30/12/1915 0536BIS
CLERCK, DE Jan Frans Soldaat 4 Jagers te Voet Baardegem 2/01/1893 Merkem 17/04/1918 0561
CLERCK, DE Pieter Jozef Korneel Soldaat 7 Linie Woumen 19/10/1894
 
30/05/1918 0883
CLERCK, DE Raymond Soldaat 11 Linie Oostrozebeke 1/10/1893 Merkem 9/04/1918 0151
CLERCQ, DE Armand Karel Soldaat 19 Linie Wetteren 17/11/1894 Boezinge 17/04/1918 1061
CLERCQ, DE Hugo Sergeant 2 Karabiniers Assenede 4/04/1881 Zuidschote 24/05/1915 0183
CLERCQ, DE Jean Soldaat 5 Artillerie Gent 31/03/1894 Boezinge, 't Sas 9/06/1916 0141
CLERCQ, DE Jerome Soldaat 5 Artillerie Hooglede 9/11/1890 Boezinge, 't Sas 28/09/1916 0008
CLERCQ, DE Polydoor Soldaat 11 Linie Hooglede 11/02/1894 Merkem 6/03/1918 0476
CLERCQ, DE Richard Soldaat 1 Linie Aalter 20/05/1894 Steenstrate 7/10/1916 0040
CLEUREN Huibrecht Onderluitenant 12 Linie Kesselt-Veld 1/06/1896 Westrozebeke 29/09/1918 0682
CLOEDT, DE Theofiel Soldaat 3 Linie Oudenburg 2/10/1892
 
9/05/1915 0214
COCK, DE Alos Charles Louis Soldaat 2 klas 2 Grenadiers Stekene 10/11/1889 Boezinge 23/04/1917 0483
COENE, DE Florent Soldaat 8 Linie
 

 

 
27/04/1918 0990
COFFIJN Hieronimus C. Soldaat 20 Linie Ieper 25/01/1896
 
21/12/1917 0267
COILLIE, VAN Antoon Soldaat 2 klas 21 Linie Brugge 29/06/1896 Boezinge, 't Sas 25/01/1917 0353
COILLIE, VAN Ernest Soldaat 12 Linie Sint-Jans-Molenbeek 17/03/1894
 
26/03/1918 0465
COLIN Franois Soldaat 6 Linie Tournai 11/02/1897 Pillem 28/05/1918 0891
COLLEY Hendrik Victor Brigadier 10 Artillerie Reckheim 13/10/1894
 
22/01/1918 0204
COLPIN Adolf Soldaat 6 Artillerie Buggenhout 19/08/1889 Zuidschote 30/04/1915 0588
COMBEL, DE Carolus Augustus Soldaat 2 Karabiniers Mariakerkerke 3/10/1891 Zuidschote 26/04/1915 0208
CONINCK, DE Albert Henri Soldaat 22 Linie Mouscron 25/04/1893 Merkem 28/09/1918 0333
CONINGS Matheus Quirinus Theophile Sergeant 12 Linie Boorsheim 30/03/1894 Bikschote 17/04/1918 0253
COOLSAET Jules Julien Soldaat Grenadiers Mouscron 24/07/1894 Steenstraat 16/05/1915 0131
COOMAN Jozef Soldaat 2 klas 8 Linie Lede 8/12/1898
 
28/05/1918 0889
COOMANS Augustin Soldaat 1 klas 1 Linie Vorst 27/01/1886 Boezinge, 't Sas 6/09/1916 0028
COOMANS Pieter 1 Sergeant-Majoor 7 Linie Aineul (FR) 21/01/1882
 
30/05/1916 0095-02
COPP Marcel J.Fr. Soldaat 9 Linie Brugge 13/02/1896 Merkem 17/04/1918 1031
COPPENS Franciscus Joannes Sergeant-Majoor 18 Linie Antwerpen 21/09/1895 Boezinge, 't Sas 15/06/1917 0537
COPPENS Guillaume Lon Soldaat 2 Karabiniers Nederboelare 9/09/1887 Langemark 3/10/1918 0684
COPPENS Karel Soldaat 3 Linie Aalst 6/12/1894
 
4/01/1916 1073-03
CORNLIE Gustaaf Soldaat 6 Artillerie Gent 30/07/1894 Boezinge 28/10/1916 0448
CORNEZ Auguste Louis Soldaat 7 Linie Leval-Trahegnies 1/08/1893 Hoogstade, Hosp. 12/10/1916 0980BIS
CORNILLE Hendrik Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Wijtschate 30/08/1895 Hoogstade, Hosp. 15/03/1917 0297
COSTENOBLE Hieronymus Soldaat 8 Linie Ramskapelle 9/09/1890
 
14/11/1917 0627
COSTENOBLE, VAN Alfons Soldaat 3 Linie Guelzin 25/01/1894
 
26/10/1915 0536-02
COSTER, DE Frans Soldaat 16 Linie Tildonk 2/02/1897 Boezinge 8/06/1918 0816
COSTIAENS Victor Guillaume Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Antwerpen 1/08/1889 Hoogstade, Hosp. 5/03/1917 0308
COTTHEM, VAN Alfons Soldaat 1 Grenadiers Okegem 29/03/1890 Westvleteren 11/05/1915 0334
COTTIGNIES Ren Soldaat 2 klas 6 Jagers te Voet Wevelgem 15/11/1890 Veerhuis, aan 't 29/06/1917 0200
COULLEIT Lon Soldaat 1 Jagers te Voet Bousbecq (FR) 19/11/1897 Merkem, Blankaartvijver 14/02/1918 0607
COURTOIS Eugne Augustin Soldaat 6 Jagers te Voet Jamoigne 27/06/1896 Hoogstade, Hosp. 16/01/1917 0371
COVELIERS Jan Frans Maria Soldaat Administratie Turnhout 6/01/1893 Ieper, bij 6/05/1917 1044
CRAEN Fernand Alphons M.J. Sergeant 15 Linie Antwerpen 19/01/1897
 
8/06/1918 0814
CRAEYNEST, VAN Gaston J. Korporaal 3 Jagers te Voet Bellegem 24/09/1891
 
15/06/1916 0127
CRAYE Lon Alphons Emile Soldaat 1 Linie Ellezelles 17/11/1893 Beveren-aan-den-Ijzer 16/06/1917 0177
CRESSONIER Lucien Willem Antoon Alfred Soldaat 7 Artillerie Kortenberg 10/02/1897 Vlamertinge 13/01/1916 0884
CRESY, DE Franois H. Brigadier Vervoerkorps Anderlecht 9/07/1885 Krombeke, 1 sectie Hospitalisatie 1/05/1917 0491
CRVE Damien Soldaat 2 klas 1 Linie Wachtebeke 25/04/1894 Boezinge 25/08/1916 0046
CRICK Jean Baptist Soldaat 2 Jagers te Voet Chastre-Villeroux-Blanmont 15/02/1899
 
6/02/1917 0331
CRIVITS Camiel Cyriel Soldaat 5 Linie Aartrijke 14/03/1892 Stavele 13/08/1916 0776
CROCK, DE Emiel Jules Soldaat 11 Linie
 

 

 
17/04/1918 1075
CROLS Charles Soldaat 2 klas 6 Linie Herentals 19/12/1896 Ieperlee 10/06/1916 0143BIS
CROP, DE Jozef Cornelis Wachtmeester Rijkswacht Veurne 6/10/1891 Ieper 22/04/1915 0552
CRUYS, VAN DEN Leopold Soldaat 18 Linie Etterbeek 19/12/1895
 
5/12/1917 0246
CUSTERS Hendrik Lodewijk Korporaal 19 Linie Boechout 9/07/1893
 
17/04/1918 0650
CUVELIER Fernand Soldaat 13 Linie Jumet 24/11/1893
 
17/04/1918 1091
CUYPERS Louis Soldaat 20 Linie Langedorp 10/10/1895 Boezinge, sector van 6/07/1917 0622
DAEL, VAN Jan Antoon Soldaat 2 klas 2 Linie Genk 5/04/1893 Zuidschote, Byau Nord 27/04/1917 0153
DAELE, DER Gaston Soldaat 9 Artillerie Merkem 26/07/1893 Boezinge, 't Sas 5/06/1917 0522
DAELE, VAN Paulus Soldaat 19 Linie Antwerpen 1/07/1891
 
17/04/1918 1100
DAELE, VAN Robrecht Achiel Soldaat 2 klas 1 Linie Merelbeke 15/11/1894 Steenstrate 1/10/1916 0001
DAENINCK Camillus Petrus Soldaat 3 Jagers te Voet Wondelgem 5/11/1894 Boezinge, 't Sas 13/12/1916 0398
DAIX Louis Victor Emile Soldaat 2 klas 19 Linie Brussel
 

 
30/11/1917 0541
DAMME, VAN Achiel Sraphin Soldaat 3 Linie Oudenburg 26/07/1891 Hoogstade 14/09/1918 0741
DAMME, VAN Hendrik Soldaat 3 Karabiniers Sint-Kruis-Winkel 9/05/1894
 
3/04/1917 0279
DAMME, VAN Kamiel Soldaat 1 Grenadiers Zele 15/05/1887
 
29/04/1915 0518
DAMME, VAN Leonardus Soldaat 20 Linie Dadizele 31/01/1888
 
20/05/1918 0945
DAMME, VAN Richard Soldaat 6 Linie Hillegem 9/12/1894
 
24/06/1916 1041-02
DAMS Henricus Alfons Soldaat 3 Karabiniers Geel 15/12/1892 Boezinge, 't Sas 6/04/1917 0470
DANSAERT Gustaaf Elisabeth Soldaat 4 Linie Antwerpen 22/03/1894 Zuidschote 12/06/1915 0580
DAUPHIN Oscar Soldaat 11 Artillerie Marcinelle 17/06/1894
 
4/07/1918 0861
DAXHELET Hendrik Soldaat 2 klas 6 Linie Lige 3/11/1893 a.d. IJzer 21/11/1916 0971-03
DECKER, DE Joris Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
22/04/1915 1099
DECKERS Pieter Jan Soldaat 2 Linie Wuustwezel 18/11/1894 Merkem 19/09/1918 0716
DECKX Frans Jan Soldaat 8 Linie Turnhout 25/03/1894
 
13/05/1918 0963
DEEMES Leonard Soldaat 3 Jagers te Voet Brussel 25/07/1893 Boezinge, 't Sas 5/12/1916 0402
DELAHAUT Jules C. Sergeant-Majoor 4 Jagers te Voet Beauraing 4/01/1886
 
18/03/1918 0294
DELANNOY Omer Soldaat 3 Jagers te Voet Comines 2/03/1896
 
22/06/1917 0194
DELCHAMBRE Alfred Joseph Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Luingne 25/11/1894
 
9/04/1915 0117
DELCHAMBRE Alphonse Joseph Soldaat 2 klas T.A.G. Borlez 11/12/1885
 
25/04/1915 0952
DELCROIX Gaston E. Korporaal 3 Linie Chauny (FR) 7/11/1895
 
9/10/1915 0381
DELEAU Lon Soldaat 1 Jagers te Voet Buvrinnes 18/06/1896
 
5/04/1918 0996
DELESTIENNE Jean C. Joseph Soldaat 9 Linie Pitrebais 3/08/1892 Merkem 17/04/1918 1052
DELFOORT Camillus Soldaat 3 Jagers te Voet Lauwe 26/08/1893
 
30/11/1916 0408
DELFOSSE Octaaf Gustaaf Soldaat 2 klas 7 Linie Gent 31/08/1891 Steenstrate 13/10/1916 0977-01
DELHAYE Alfred Soldaat 2 Zware Artillerie Roisin 23/04/1881
 
27/04/1918 0987
DELIE Leon Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Wielrijders Sint-Maria-Oudenhove 16/10/1894 Boezinge 12/09/1916 0012
DEMAITRE Jules Jozef Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Kuurne 18/11/1891 Boezinge, 't Sas 3/07/1916 0114
DENYN Jan Alfons Soldaat 3 Jagers te Voet Bonheiden 13/09/1889 Redan du Passeur 19/06/1917 0188
DERY Arsne Victor Joseph Sergeant 8 Linie Villers-sur-Semois 10/09/1883 Boezinge 28/06/1917 0587
DESCARPENTRIES Clodomer Soldaat 1 Linie Saint-Amand-Les-Eaux (FR) 2/10/1897
 
1/07/1917 0086
DESSEL, VAN Frans Lodewijk Soldaat 11 Artillerie Keerbergen 13/11/1896 Steenstrate 15/06/1917 0179
DETA Remi E.E. Soldaat 20 Linie Brussel 7/09/1896
 
17/05/1917 0501
DETERVILLE Armand Soldaat 11 Artillerie Gilly 17/06/1894 Hoogstade, Hosp. 13/01/1917 0370
DETERVILLE Emile Brigadier 12 Artillerie Gilly 28/04/1883 Boezinge 3/04/1917 0280
DETHIER Karel Frans Soldaat 2 Linie Antwerpen 22/08/1895
 
23/08/1918 0793
DETHY Gaston H. Soldaat 3 Linie
 

 

 
13/08/1915 0938BIS
DEUM Firmin Soldaat Genie Aisne-sur-Heyd (FR) 29/08/1893 Boezinge 11/11/1916 0413
DEUN, VAN Franciscus Soldaat 2 klas 4 Karabiniers Antwerpen 4/08/1894
 
10/04/1917 0475
DEVESSE Auguste N.Gh. Soldaat 13 Linie Genval 10/04/1895
 
21/01/1918 0221
DHANIS Alfons Alos Soldaat 4 Artillerie Stekene 13/07/1893 Boezinge 25/06/1917 0582
DIDIER Clement A. Soldaat 13 Linie Tertre 29/08/1897
 
16/11/1917 0639
DIERICK Henri Eduard Soldaat 11 Linie Bellegem 23/12/1894 Steenstrate 5/05/1918 0680
DIERICK Oscar Soldaat 18 Linie Kruishoutem 18/07/1890
 
17/11/1917 0643
DIERICKX Edgard Jan Soldaat 18 Linie Sint-Gillis-D'monde 8/07/1892 Merkem, Sector van 1/12/1917 0233
DIERYCK Adolf Soldaat 9 Artillerie Houthem 25/06/1896 Boezinge, 't Sas 5/06/1917 0521
DILLES Pieter Soldaat 2 Karabiniers Turnhout 6/02/1896
 
30/05/1918 0900
DIMIAUX Laurent Soldaat 10 Linie Bierbeek 4/04/1885
 
25/04/1918 1006
DIRKX Jan Louis Leonard Soldaat 2 Jagers te Voet Turnhout 22/09/1894 Bikschote 24/06/1918 0875
DOBBELAER Henri Fernand Joseph Soldaat 9 Linie Ieper 11/11/1893 Merkem 17/04/1918 1054
DOCHAIN Bienvenu F. Soldaat 10 Artillerie Thuin 17/01/1891
 
3/12/1917 0236
DONCK, VAN DER Emile Sergeant 18 Linie Charleroi 28/05/1895
 
16/04/1918 1088
DONCK, VER Lodewijk Karel Soldaat 2 klas 10 Linie Gooik 14/12/1894
 
23/05/1918 0918
DONCK, VER Rodolphe Josephe Soldaat 7 Linie Sint-Genesius-Rode 1/07/1892 Bikschote, Steenstrate 31/05/1916 0632BIS
DONCKT, VAN DER Romain Soldaat 8 Linie Deinze 7/02/1895
 
27/04/1918 0961
DONDER, DE Jozef Korporaal 5 Linie Etikhove 5/04/1892
 
30/05/1918 0882
DOOM Octaaf Soldaat 1 Linie Bovekerke 16/06/1892 Boezinge, 't Sas 9/06/1916 0140
DOORNAERT Julius Soldaat 3 Jagers te Voet Kuurne 28/01/1893
 
30/06/1917 0201
DORPE, VAN DEN Emiel Soldaat 2 klas 2 Linie Brugge 15/08/1892 Westvleteren 9/05/1917 0164
DOSSCHE Richard Soldaat 2 klas 3 Linie Evergem 31/03/1888 Steenstrate 27/01/1917 1065BIS
DRAYE Jean Baptiste Soldaat 20 Linie Chtelineau 12/11/1886 Boezinge 4/06/1917 0515
DRESSE Charles Adjudant 9 Linie Lige 23/01/1897 Vijfwegen 28/09/1918 0674
DRIES Joseph Soldaat 5 Linie Herentals 15/09/1892
 
2/06/1918 0878
DRIESEN Lambert Jozef Soldaat 9 Genie Hasselt 20/09/1891 Bikschote, brug Langewaede 21/09/1918 0722
DRIESSCHE, VAN Armand Soldaat 1 Linie Zele 8/04/1894 Boezinge, "Het Sas" 20/06/1916 0123
DRIESSCHE, VAN Karel Louis Soldaat 1 klas 20 Linie Waasmunster 5/04/1885 Boezinge 21/06/1917 0555
DRIESSENS Jozef Soldaat 3 Linie Antwerpen 18/03/1894 Steenstrate 15/04/1917 0160
DROESBESQUE Robert Marie Franois Adjudant 3 Jagers te Voet Zottegem 30/01/1893 Boezinge, 't Sas 3/10/1916 0035
DROOGENBROECK, VAN Pierre Leopold Soldaat 3 Linie Houdeng-Aimeries 27/03/1898 Merkem 17/09/1918 0737
DROSSART Thophile Soldaat 20 Linie Hoegaarden 26/03/1897
 
28/05/1918 0890
DUBRECQ Jean Baptiste Soldaat 7 Linie Haumont 19/03/1888
 
6/07/1916 0084BIS
DUCHENNE Charles J.G. Soldaat 21 Linie Mont-sur-Marchienne 23/05/1889
 
11/06/1918 0867
DUCHENNE Fernand Luitenant 1 Jagers te Voet Namur 26/05/1893 Merkem, Kippe 5/04/1918 0995
DUFRANE Jules Soldaat 1 Grenadiers Houdeng-Goegnies 6/01/1893
 
29/04/1915 0039
DUKERS Andr Georges Joseph Kapitein 2 klas 8 Linie Lier 18/11/1884 Elverdinge 8/05/1918 0968
DUPONT Joseph Jules Gaston Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Antwerpen 29/01/1893 Boezinge, 't Sas 20/12/1916 0396
DUPREZ Robrecht Hendrik Soldaat 2 klas 13 Linie Ieper 23/10/1896
 
3/12/1917 0239
DUPREZ Romain Baudewijn Frederik Soldaat 2 klas 2 Linie Gent 25/03/1893 Zuidschote, Steenstrate 13/05/1915 0162
DUSOEWOIR Alexandre Victor Soldaat 7 Artillerie Bullay--Grenay (FR) 27/12/1889 Hoogstade, Hosp. 21/09/1918 0724
DUSSELIER Cyrillus Soldaat 3 Jagers te Voet Emelgem 2/03/1887
 
21/11/1916 0428
DUTILLEUX Georges Korporaal Genie Maubray 1/06/1882 Steenstrate 21/07/1916 0065
DUVEILL Csar Sergeant 3 Jagers te Voet Tournai 19/02/1898 Boezinge, 't Sas 29/09/1916 0005
DUYCK Jules Franois Augustin Sergeant 24 Linie Petegem 29/05/1898 Merkem 11/09/1918 0748
DUYM Frans Soldaat 7 Genie Sint-Antelinks 12/03/1894
 
21/08/1918 0788
DYCK, VAN Emiel Soldaat 7 Artillerie Kersbeek 8/11/1880 Merkem 22/09/1918 0725
DYCK, VAN Jan Soldaat 4 Jagers te Voet Antwerpen 3/06/1895
 
12/03/1918 0373
DYCK, VAN Willem Soldaat 18 Linie Winksele 4/01/1894
 
16/04/1918 0357
EECKHOUT Alfons Jozef Soldaat 1 Linie Desselgem 12/03/1891 Boezinge 8/11/1916 0433
EEDE, VAN DEN Petrus Jozef Soldaat 2 Karabiniers Merchtem 28/09/1891
 
24/04/1915 0462
EEGHEM, VAN Pieter Soldaat 2 klas 5 Jagers te Voet Sint-Maria-Aalter 14/12/1894 Steenstrate 3/02/1917 0328
EETVELD, VAN Jan Soldaat 7 Linie De Klinge 2/07/1896
 
2/05/1916 1009BIS
EGGERMONT Clementius Petrus Soldaat 3 Linie Gent 1/03/1896 Merkem 18/09/1918 0731
EGGERMONT Leonardus Soldaat 10 Linie Gent 18/07/1893
 
1/01/1918 0512
ELSLANDER, VAN Frans Georges Soldaat 4 Genie Tervuren 5/04/1897 Hoogstade, Hosp. 5/07/1917 0611
ELSUW, VAN Lon M.J. Brigadier 4 Artillerie Anderlecht 11/08/1899
 
16/04/1918 0242
ERMENGEM, VAN Franz J.M. Soldaat 9 Linie Brussel 18/07/1895 Merkem 17/04/1918 1039
ES Prudent Soldaat 6 Linie Klerken 16/02/1889 Langemark 12/06/1918 0807
ESSE, VAN Victor Antoon Soldaat 10 Artillerie Buissenal 12/10/1897 Boezinge 3/07/1917 0616
EVAERT Corneille Henri Soldaat 2 Linie Kruishoutem 17/03/1894 Merkem, Luigem 11/09/1918 0757
EVERAERT Alfons Soldaat 6 Jagers te Voet Kruibeke 25/06/1889 Hoogstade, hulppost 29/06/1917 0202
EVERAERT Aloysius R. Korporaal 1 Jagers te Voet Erembodegem 16/07/1894 Merkem 17/04/1918 1035
EVERAERT Gustaaf Soldaat 3 Jagers te Voet Merksem 4/09/1892 Steenstrate 29/10/1916 0444
EVERS Gaston Marie Jean Hulp-Onderluitenant 1 Artillerie Brussel 13/07/1893 Kortemark 14/10/1918 0914
EVRARD Alfred Soldaat 3 Jagers te Voet Frasnes-lez-Buissenal 7/07/1897 Steenstrate 18/06/1917 0189
EVRARD Pierre Soldaat 11 Linie Gaurain-Ramecroix 23/08/1894
 
15/02/1918 0207
EYT, VAN DER Pieter Jan Soldaat 2 klas 6 Linie Herk-de-Stad 27/08/1889
 
2/09/1916 1041-01
FABRY Edmond Joseph Soldaat 4 Linie Rotheux-Rimire 24/05/1888
 
15/08/1918 0778
FALQUE Ghislain ruiter 6 Artillerie Chtelineau 2/07/1887 Zuidschote 28/10/1916 0450
FERYN Achiel Korneel Soldaat 12 Artillerie Nieuwkapelle 23/11/1889 Oostvleteren 18/02/1917 0327
FEVER, DE Hector Soldaat 2 Linie Voormezele 11/05/1898 Merkem 11/09/1918 1008
FEVER, DE Lon Soldaat 10 Linie Wervik 25/08/1891 Waardamme 18/10/1918 0823
FIRIN Marcel Franois Soldaat 9 Linie Vieux-Cond (FR) 3/07/1896 Merkem 17/04/1918 1048
FIVEZ Am Soldaat 24 Linie Calonne-lez-Antoing 7/03/1891 Steenstrate 26/03/1917 0379
FILE Joseph Rodolphe Soldaat 2 klas 10 Artillerie Andrimont 13/06/1881 Boezinge 19/06/1917 0546
FLAMAND Jean Nicolas Soldaat 6 Artillerie Housse 10/04/1893
 
28/11/1917 0657
FLEURENT Leopold Adolf Remi Soldaat 1 Grenadiers Waregem 16/02/1894 Steenstrate 22/04/1915 0504
FOCQUENOEY Kamiel Soldaat 19 Linie Poperinge 5/12/1895
 
17/04/1918 1065
FOGUENNE Arthur Hubert Korporaal 12 Linie Polleur 25/10/1889
 
26/03/1918 0467
FOLIE Leon Soldaat 19 Linie Genval 18/05/1895
 
28/11/1917 0090
FONTAINAS Joseph Fernand Hulp-Onderluitenant 3 Linie Elsene 10/07/1894 Steenstrate, Lizerne 25/04/1915 0786
FORCHE, DE Gaston Soldaat 7 Artillerie Langemark 13/10/1891
 
3/06/1915 1058
FRAEYMAN Cyriel Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Meulebeke. 8/07/1894 Reninge 20/06/1915 0618
FRANOIS Hector Wachtmeester Rijkswacht te Voet Oordegem 9/01/1888
 
6/01/1918 1043
FRANOIS Lodewijk Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Willebroek 14/10/1895 Steenstrate 20/06/1915 0603
FRANSEN Louis Hubert Brigadier 9 Artillerie Sint-Truiden 26/01/1882 Langemark 28/09/1918 0693
FRANSSEN Mathias Soldaat 2 klas 6 Linie Veldwezelt 23/07/1894 Hoogstade, Hosp. 21/06/1916 1041-03
FR, DE Charles J. 1 Sergeant Belg. Missie Brits G.H.K.
 

 

 
12/08/1918 0976
FRDRICKX Richard Franois Soldaat 14 Linie Glabbeek 19/08/1894 Merkem 7/03/1918 0110
GADEYNE Camille Joseph Korporaal 11 Artillerie Halluin (FR) 16/08/1896
 
6/01/1917 0384
GAELENS Hilair Alfons Opperwachtmeester Rijkswacht te Paard Moerzeke 14/01/1891
 
28/04/1918 0677
GALAND Georges Soldaat 13 Linie Bivne 19/04/1895
 
16/12/1917 0271
GALAND Pieter Korporaal 12 Linie Leuven 18/03/1886
 
23/02/1918 0965
GALLEZ Jules Serafin Sergeant 3 Karabiniers Pturages 31/10/1886 Boezinge, 't Sas 19/03/1917 0301
GALLOY Thophile Soldaat 10 Linie Tilleur 11/10/1893
 
28/04/1918 0980
GANTY Jules Soldaat 20 Linie Zonnebeke 13/11/1889
 
28/06/1917 0593
GAREMYNCK Pascal Valere Soldaat 2 klas 9 Linie Bellegem 30/09/1891 Merkem 15/02/1918 1003
GARNIER Antoine Adjudant 24 Linie Oostende 3/02/1896 Merkem 11/09/1918 0747
GARWIG Cyriel Camille Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Klerken 19/07/1891 Boezinge 8/10/1916 0015
GAUWEN, VER Hendrik Soldaat 3 Linie
 

 

 
27/11/1915 0536-04
GEEL, VAN Jozef Soldaat 5 Linie Mol 19/08/1894
 
6/06/1918 0842
GEENS Felix Soldaat 6 Jagers te Voet Werchter 8/11/1895 Hoogstade, Hosp. 9/01/1917 0377
GEEST, DE Hendrik Soldaat 10 Linie Stekene 18/04/1887
 
10/04/1918 0150
GELAS Oscar Jozef Soldaat 10 Linie Dikkelvenne 9/04/1894
 
25/05/1918 0916
GELDERS Hendrik Soldaat 21 Linie Turnhout 6/11/1897
 
19/01/1917 0372
GELDORP, VAN Lodewijk Jan Soldaat 7 Linie Merksem 25/11/1895 Linde, Inf. 25/07/1916 0894BIS
GELLINCK Hector Sergeant 1 Grenadiers Roubaix (FR) 27/12/1879
 
27/07/1915 0229
GENBRUGGE Jules Soldaat 1 Linie Ledeberg 31/12/1896 Hoogstade, hulppost 31/01/1917 0342
GERARD Paulus A.J. Sergeant 2 Genie
 
19/04/1896
 
29/05/1918 0892
GESTEL, VAN Isidoor Jules Soldaat 2 klas 23 Linie Geel 2/07/1897 au Passeur 2/05/1917 0163
GEUKENS Alfons Soldaat 12 Linie Geel 30/10/1893 Merkem 1/03/1918 0568
GEVERS Karel Korporaal 1 Genie Lanklaar
 

 
26/04/1915 0565
GEYSEN Antoine Jean Soldaat 18 Linie Antwerpen 11/05/1884 Boezinge 19/06/1917 0543
GHELUWE, VAN Gustaaf Soldaat 21 Linie Moorslede 3/03/1898
 
20/06/1918 0872
GHEYSKENS Hendrik Wachtmeester 10 Artillerie Diest 15/04/1895 Woesten 17/11/1917 0654
GHYOOT Maurice Franois Marie Soldaat 2 klas Genie Brugge 19/08/1894 Steenstrate 1/09/1916 0034
GHYS Rene Soldaat 12 Linie Erwetegem 21/08/1896
 
26/03/1918 0466
GILLIS Jules Soldaat 10 Artillerie Ursel 4/03/1887
 
2/01/1918 0624
GILS, VAN Corneel Jozef Soldaat 3 Linie Meerle
 
Reninge 6/05/1915 0302
GIOT Fernand Wachtmeester Rijkswacht te Voet Winenne 22/04/1891 Proven, Hosp. "Elisabeth de Couthove" 4/11/1918 0955
GLORIEUX Emiel Jozef Korporaal 2 Jagers te Voet Velzeke 4/11/1891 Noordhoek 27/11/1916 0430
GOBLET Franois Xavier Hubert Wachtmeester 10 Artillerie Montzen 13/09/1892 Woesten 27/06/1917 0585
GOEFFERS Hektor Soldaat 1 Grenadiers Zegelsem 2/04/1887 Lizerne 25/04/1915 0544
GOEMAN Edgard Theodore Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Ledeberg 7/10/1893 Steenstrate 15/06/1915 0240
GOETHEM, VAN Alfons Soldaat 2 klas 5 Jagers te Voet Aalst 17/02/1894
 
14/07/1918 0834
GOFFIN Ernest Charles Korporaal 18 Linie Lige 20/08/1895 Boezinge 23/06/1917 0578
GOLS, DE Paul Lodewijk Sergeant Lichte Groep Elsene 10/07/1895 Boezinge 2/09/1916 0038
GOMBERT Henri Soldaat 4 Jagers te Voet Quesnoi-sur-Deule 19/10/1894 Oostnieuwkerke 28/09/1918 0695
GOMPEL, VAN Gerard Soldaat 4 Karabiniers Antwerpen 30/10/1895
 
10/04/1917 0474
GOOLENAERTS Johannes F. Soldaat 7 Linie Merksem 15/12/1894
 
31/05/1916 0940BIS
GOOSSENS Pieter Jan Soldaat 2 Linie Hamont 19/06/1894 Merkem 10/09/1918 0756
GOOVAERTS Jan Soldaat 3 Linie Hofstade 6/11/1889 Merkem 9/09/1918 0761
GOREZ Dsir Soldaat 1 Linie Horrues 9/05/1894 a.d. Ieperlee 28/07/1916 0077
GOSSAERT Julius Soldaat 6 Genie Langemark 9/04/1895 Oostvleteren 30/03/1917 0278
GOSSUM, VAN Alfons Soldaat 2 Genie Kaggevinne 14/11/1898
 
6/06/1918 0845
GOUWY Julien Firmin Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Westvleteren 22/07/1896 Steenstrate 9/11/1916 0437
GRAEVE, DE Jozef Soldaat 10 Linie
 

 

 
27/04/1918 1002
GRAEVE, DE Kleber Omer Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Mouscron 30/01/1893 Boezinge 2/02/1917 0339
GRFFE Jacques Robert Soldaat 2 Linie Sint-Gillis-Brussel 6/10/1892 Zuidschote 13/05/1915 0176
GRAMME Edmond J.E.H. Soldaat 4 Jagers te Voet Glimes 2/07/1893
 
11/04/1918 0407
GRANDE, DE Arthur Soldaat 10 Linie Brugge 29/08/1896
 
3/07/1917 0606
GRANDE, DE Willem Jozef Soldaat 8 Linie
 

 

 
16/04/1918 1016
GRAVE, DE Alphonse Luitenant 18 Linie Oostende 17/02/1895 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 17/05/1918 0951
GRIMMOLPONT Ernest Leopold Soldaat 2 klas 10 Linie Sint-Jacobs-Kapelle 22/07/1896 Boezinge 23/06/1917 0579
GRIMONPREZ Remigius Benoni Soldaat 2 klas 7 Linie Zillebeke 13/03/1887 Waardamme 21/10/1918 0877
GROEVE, DE Julien Adolphe Soldaat 7 Genie Warneton 28/12/1891
 
21/08/1918 0787
GROEVEN Nicolas Alexis Robert Hulp-Onderluitenant 9 Linie Scheldewindeke 6/12/1889 Steenstrate 17/04/1918 1030
GRUMEAU Charles Ghislain 1 Wachtmeester Rijkswacht te Paard Hacquegnies 11/05/1887 Vlamertinge, Britse verbandpost 4/03/1917 0982
GUCHT, VAN Amedee Soldaat 4 Jagers te Voet Buggenhout 25/10/1893
 
12/03/1918 0206
GUILLAUME Pierre Joseph Soldaat 2 Karabiniers Halle, Essenbeek 25/09/1891 Oostvleteren 17/06/1915 0764
GUILMIN Joseph Soldaat 7 Artillerie Chtelet 21/03/1888 Dikkebus 13/05/1916 0885
GUSTIN Emile Joseph Victor Soldaat 3 Linie Verviers 7/10/1886 Merkem 18/09/1918 0719
GYSEN Constant (Roch) Soldaat 4 Karabiniers Mechelen 20/02/1891 Boezinge, 't Sas 31/03/1917 0282
GYSSENS Leo Soldaat 18 Linie Aalst 24/11/1890
 
1/07/1917 0590
HAEGEMAN Denis Soldaat 1 klas 2 Jagers te Voet Woubrechtegem 13/02/1887 Steenstrate 19/06/1916 0124
HAEGEN, VER Victor C. Eustache F. Sergeant 13 Linie Bornem 30/01/1897 Langemark, Weidendreft 19/05/1918 0920
HAEGHE, VER Renatus A.A. Soldaat 2 Grenadiers Varsenare 21/05/1894
 
10/06/1918 0811
HAENE, D' Ernest Soldaat 23 Linie Zillebeke 11/01/1898 Hoogstade, Hosp. 22/08/1918 0790
HAERT, VER Matheus J. Soldaat 18 Linie Scherpenheuvel 13/11/1895
 
2/07/1917 0605
HAESEBAERT Lucien Isidore Pierre Soldaat 2 klas 9 Linie Diksmuide 10/12/1894
 
14/03/1918 0436
HAEZEBROUCK Oscar Joachim Soldaat 2 klas 13 Linie Sint-Michiels 12/05/1890
 
1/05/1918 0972
HAGEN Fernand Hulp-Onderluitenant 22 Linie Verviers 8/05/1890 Staden 30/09/1918 0640
HALIN Joseph G. Soldaat 19 Linie Humain 26/02/1891
 
25/04/1918 1025
HAMERLINCK Edmond Soldaat 7 Linie Assenede 27/02/1889 Steenstrate 6/07/1916 0927BIS
HANOT Emile Leonard Korporaal 9 Linie Wasmes 26/02/1893 Merkem 17/04/1918 1085
HASTIR Marcelius Brigadier 11 Artillerie Mol 18/10/1899 Boezinge, 't Sas 22/01/1917 0351
HAUBEN Willem Karel Sergeant 14 Linie Uikhoven 16/05/1896 Merkem 7/03/1918 0626
HAUTE, VAN DEN Ernestus Livinus Joannes Soldaat 8 Linie Gent 21/08/1893 Boezinge 28/06/1917 0599
HAVART Jean L.J. Soldaat 5 Linie, Gezondheidsdienst (T.A./S.S.) Lige 3/03/1893
 
10/05/1918 0937
HAVERBEKE, VAN Eduard Jean Soldaat 4 Linie Kortrijk 6/04/1896 Hoogstade, Hosp. 23/04/1917 0155
HAVERBEKE, VER Hendrik Soldaat 12 Linie Ramskapelle 17/03/1897 Stadenberg 29/09/1918 0806
HECKE, VAN Alfons Joseph Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Maldegem 20/02/1893 Steenstrate 1/12/1916 0411
HECKE, VAN Hendrik L. Soldaat 14 Artillerie Menen 31/07/1892
 
12/06/1918 0810
HECKE, VAN Leo Antoon Soldaat 2 Grenadiers Tielt 4/07/1897 Oostvleteren, C.A. 6 L.A. 14/02/1917 0335
HEERLE, VAN Hubrecht Jan Soldaat 1 Artillerie Munsterbilzen 11/06/1894 Merkem 15/09/1918 0759
HEES, VAN Pieter Jan Soldaat 10 Linie Neerpelt 25/03/1893 Pilkem 25/04/1918 1007
HEESTER, VAN Frans Jan Soldaat 2 klas 6 Linie Hamme 10/02/1888 Noordschote 20/10/1916 0866BIS
HEIREMANS Eduard Adjudant 19 Linie Iddergem 16/08/1887
 
29/11/1917 0226
HELDERWEIRDT Antoine H. Soldaat 18 Linie Antwerpen 1/05/1895
 
22/05/1918 0927
HELLEPUTTE, VAN Leopold Soldaat 2 klas 3 Linie Wetteren 5/04/1894
 
19/05/1917 0166
HENDERICKX Alfons Soldaat 10 Linie Antwerpen 13/01/1891 Boezinge 18/04/1918 1087
HENDERICKX Alfons Adolf Soldaat 2 Jagers te Voet Schellebelle 7/08/1894
 
2/07/1916 0136
HENDERICKX Robert A. Soldaat 3 Linie Paris (FR) 29/04/1896
 
23/07/1915 0807BIS
HENDRICKX Eduard Franois Soldaat 9 Linie Hombeek 20/02/1893 Proven 16/10/1918 0817
HENNION Henri Joseph Soldaat 4 Linie Bellegem 27/04/1890 Reninge 3/05/1915 0313
HENRY Adrien Joseph Soldaat 19 Linie Sart-Dames-Avelines 26/08/1897
 
17/04/1918 0359
HERBIET Alphonse Flicien J.G. Korporaal 9 Linie Houyet 27/04/1890 Merkem 17/04/1918 0216
HERENTHALS Maurits Soldaat 2 klas 3 Linie Sint-Michiels 3/11/1894 Renininge, Hulppost Abeelenhof 28/01/1917 1017BIS
HERIN Aim Soldaat 14 Artillerie Ambly 26/06/1885
 
1/06/1918 0879
HERMAN Cyrille Gustave Soldaat 3 Jagers te Voet Mouscron 27/01/1891 Boezinge, 't Sas 22/09/1916 0021
HERMAN Maurits Jozef Soldaat 10 Linie Vlamertinge 14/08/1886 Merkem 26/12/1917 0663
HERSSENS Edward Soldaat 3 Linie Gent 4/05/1896
 
8/09/1915 0380
HERZET Mathieu Joseph Soldaat 4 Artillerie Wonck 14/10/1888
 
26/05/1918 0915
HESTERS Jules Soldaat 2 Zware Artillerie Wachtebeke 25/04/1891 Westvleteren 6/06/1918 0898
HEUGHEBAERT Alfred Fernand Soldaat 2 klas 19 Linie Warneton 10/11/1893 Merkem 29/11/1917 0591
HEUSCH, DE Alfred A.L. Adjudant 8 Linie Neufchteau 8/12/1894
 
18/11/1917 0636
HEYARD Eduard Joseph Soldaat 10 Linie Habay-la-Neuve 12/07/1890
 
28/12/1917 0554
HEYDEN, VER Georges Soldaat 2 klas 15 Linie Mechelen 20/09/1894 Noordschote 12/01/1917 0876BIS
HEYEN, VER Frans Soldaat 6 Linie Olmen 25/03/1894 a.d. IJzer 19/10/1916 0971-02
HEYEN, VER Pieter Jozef Soldaat 2 Jagers te Voet Oostham 18/12/1894 Boezinge, 't Sas 17/10/1916 0455
HEYLBROECK Gustave Soldaat 20 Linie Gent 2/02/1896 Boezinge 28/06/1917 0594
HEYSE Lodewijk Soldaat 13 Linie Nazareth 8/02/1892
 
19/09/1918 0738
HILLE, VER Richard Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Torhout 15/03/1891 Boezinge, 't Sas 5/10/1916 0006
HILLEBRANDT Adolf Antoon Korporaal Militair Vliegwezen Nieuwpoort 17/04/1895
 
17/04/1918 0096
HINNEMAN Arthur Emiel Soldaat 9 Linie Sijsele 1/01/1894 Merkem 17/04/1918 1062
HOECKE, VAN DEN Raphal Th. Soldaat 12 Linie Ronse 15/03/1894
 
27/02/1918 0566
HOEDT, D' Edgard Korporaal 18 Linie Gent 29/03/1896
 
2/01/1918 0553
HOLEMANS Albertus Maria Josephus Adjudant 2 Linie Boom 26/04/1894 Merkem 18/09/1918 0707
HOLLEBEKE Adolf F. Soldaat 3 Linie Zomergem 14/04/1894
 
26/08/1915 0490
HONDT, D' Lodewijk Leopold Soldaat 9 Artillerie Ledeberg 14/06/1893 Langemark 28/09/1918 0575
HOOGEWYS Martinus Soldaat 22 Linie Berchem 24/11/1894
 
19/08/1918 0784
HOOGHE, D' Julien Soldaat 6 Linie Zonnebeke 28/04/1895 Noordschote 29/09/1916 0998BIS
HOORE, D' Camiel Soldaat 1 Grenadiers Jabbeke 22/08/1894 Zuidschote 24/04/1915 0405
HORCKMANS Emmanuel Soldaat 3 Linie Boortmeerbeek 25/05/1892
 
20/01/1916 0710BIS
HOREMANS August Soldaat 20 Linie Herentals 9/10/1898 Boezinge 23/06/1917 0573
HOREMANS Jan Baptist Soldaat 1 Genie Arendonk 23/07/1892 Bikschote 26/09/1918 0701
HOSTEN Marcel A. Soldaat 3 Linie Zarren 3/01/1890
 
26/10/1915 0475BIS
HOTELET Alfred Kapitein-Commandant 1 Linie Dene 3/04/1866 Kaaskerke 26/03/1915 0903
HOTELET Ernest Jozef Ghislain Kapitein 2 klas 2 Jagers te Voet Bioul 31/01/1893 Zuidschoote, Steenstrate 26/05/1918 0904
HOTELET Georges Korporaal 8 Linie Wasmes 8/04/1892
 
9/04/1918 0147
HOURDAUX Alexandre Soldaat 18 Linie Jambes 21/08/1894
 
9/01/1918 0551
HOYE, VAN Victor Laurence Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Eksaarde 21/01/1894 Krombeke 9/12/1916 0400
HUBERTY Walter Jules Clement Soldaat 18 Linie Vielsalm 23/02/1895
 
2/01/1918 0652
HULLE, VAN Oscar Soldaat Genie Knesselare 15/07/1897 Boezinge 5/09/1916 0030
HULST, D' Julien Korporaal 14 Linie Mouscron 27/09/1894 Oostnieuwkerke 29/09/1918 0681
HULST, VER Eduard Korporaal 2 Linie Antwerpen 14/03/1885 Hoogstade 18/09/1918 0712
HULST, VER Henri Joseph Corneille Sergeant 8 Linie Gentbrugge 28/05/1892
 
25/04/1918 1009
HULST, VER Joseph L. Ren Soldaat 1 Grenadiers Lillo 10/02/1887
 
25/04/1915 0561
HURTEKANT Renaat Soldaat 1 Jagers te Voet Wingene 12/10/1893
 
28/04/1918 0975
HUTS Victor J.B. Brigadier 10 Artillerie L'Ecluse 1/01/1893
 
23/12/1917 0266
HUYGENS Frans Louis Soldaat 1 Linie Antwerpen 29/01/1893
 
29/07/1916 0081
HUYGHEBAERT Hieronymus Guilielmus Korporaal 3 Jagers te Voet Halluin (FR) 2/03/1890 Boezinge, 't Sas 1/07/1916 0106
HUYLEBROECK Pierre Soldaat 1 Linie Aalst 24/02/1897
 
23/05/1918 0932
IMBRECHTS Leopold Soldaat 5 Linie Leuven 30/10/1895
 
22/06/1916 0121
IMPE, VAN Remi Soldaat 13 Linie Letterhoutem 12/08/1895
 
19/05/1918 0922
IMPENS Andr Soldaat 3 Linie Gentbrugge 11/07/1894
 
9/02/1916 1073BIS
ISTERDAEL, VAN Jacob F. Soldaat 8 Linie Beersel 20/07/1881
 
30/11/1917 0661
JACOBS Florent Soldaat 2 Linie Bekkevoort 24/01/1888
 
29/07/1915 0698
JACQUES Jean Maurice Korporaal 6 Linie Lige 14/07/1879
 
1/08/1916 0826BIS
JACQUES Joseph Sergeant 17 Linie Tienen 12/11/1896
 
30/05/1918 0880
JAEGER, DE Arthur Soldaat 2 klas 1 Linie Kaprijke 9/06/1894 Steenstrate 24/07/1916 0075
JAEGHERS Jan Frans Leonard Brigadier 17 Artillerie Baelen (Lg.) 29/01/1895
 
27/05/1918 0907
JAGER, DE Matthias Sergeant 7 Linie Sint-Jans-Molenbeek 20/02/1887
 
9/07/1916 0938BIS
JANSEGERS Vital Soldaat 18 Linie Bornem 4/10/1890 a.d. IJzer 12/05/1918 0967
JANSEN Louis Benjamin Luitenant (Reserve) Telegrafisten Brussel 15/07/1887 Oostnieuwkerke 4/10/1918 0688
JANSSENS Dsir Lucianus Antonius Soldaat 2 klas 6 Linie Geel 26/04/1896 Reninge 12/08/1916 0100BIS
JANSSENS Eduard Soldaat 6 Linie Langdorp 12/10/1886 Langemark 9/06/1918 0820
JANSSENS Gustaaf Soldaat 7 Artillerie Heist-aan-Zee 5/11/1897 Noordschote 14/03/1917 1035BIS
JANSSENS Jan Soldaat 20 Linie Merksem 13/04/1893 Boezinge 4/06/1917 0516
JAVAUX Hector Sergeant 7 Linie Marche-en-Famenne 30/04/1897
 
6/06/1918 0847
JENNES Lodewijk Soldaat 6 Linie Borgerhout 20/11/1892 Steenstrate 20/09/1916 0986-02
JEUKENS Jean Jacques Joseph Simon Wachtmeester Rijkswacht te Voet Mortroux 27/11/1889 Poperinge 27/04/1918 0851
JOLY Marc Soldaat 3 Linie Pont Saint Vincent (FR) 26/06/1891
 
19/01/1916 0818
JONGH DE WIJNGAERT, DE Emiel Luitenant 7 Linie Heverlee 31/03/1888 a.d. IJzer 24/03/1916 0548
JONGHE, DE Egidius Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Ruisbroek 25/01/1888 Hoogstade, Hosp. 20/04/1917 0487
JOOS Frans Soldaat 2 Karabiniers Antwerpen 3/09/1892 Zuidschote 26/04/1915 0209
JOURET Arthur Korporaal 18 Linie Montataire (FR) 30/07/1887 Hoogstade, Hosp. 26/06/1917 0586
JOVENEAU Joseph Korporaal 19 Linie Ramegnies-Chin 10/12/1899 Merkem 17/04/1918 1017
JOYE Achiel Cyriel Soldaat 6 Linie Zonnebeke 26/02/1891 Hoogstade 18/06/1916 0931BIS
JUGTERS Alfons Korneel Soldaat 10 Artillerie Schoten 14/06/1888 Boezinge 5/06/1917 0523
KAANEN Lodewijk Korporaal 2 Jagers te Voet Bree 5/10/1898 Bikschote 28/05/1918 0908
KEGEL, DE Frans Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
7/06/1918 0897
KEGELS Renaat L. Soldaat 2 Jagers te Voet Elst 24/10/1885
 
7/07/1918 0858
KELDERS Henri Soldaat 2 klas 21 Linie Turnhout 8/11/1897 Hoogstade, Hosp. 18/01/1917 0383
KELLENS Richard Soldaat 1 Linie Scheldewindeke 4/12/1888 Hoogstade, Mil. Hosp. 30/01/1917 0384
KENENS Victor Hendrik Soldaat 11 Linie Zelem 8/04/1890
 
17/04/1918 1073
KENNES Clement Soldaat 2 klas 4 Genie Paal 8/10/1894 Boezinge 6/05/1917 0496
KENZELER Frans Lambert Korporaal Genie Stokkem 22/08/1890 Boezinge 2/07/1916 0100
KERCKHOVE Oscar Henri Soldaat 2 klas 9 Linie Zerkegem 13/02/1897 Merkem 17/04/1918 1032
KERCKHOVE, VAN Achiel Joseph Soldaat 2 klas Administratie Sint-Niklaas-Waas 15/03/1891 Boezinge 27/04/1918 0984
KERCKHOVE, VAN DE Antoine Leon Lievin Brigadier 7 Artillerie Slijpe 8/11/1896 Bikschote 6/09/1918 0765
KERKVOORDE, VAN Leopold Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Wondelgem 11/02/1890 Boezinge, 't Sas 17/07/1916 0085
KERREMANS Augustinus Ludovicus Soldaat 18 Linie Mechelen 19/05/1891 Boezinge 25/04/1918 1011
KEST, VER Leopold Gregoir Alfons Soldaat Vervoerkorps Brugge 4/05/1884 Oostvleteren 10/08/1916 0063
KESTELOOT Achille Soldaat 18 Linie Bellegem 2/07/1891
 
22/11/1917 0647
KETHULLE DE RYHOVE, DE LA Arnold Marie Apollonie Robert Ghislain Hulp-Onderluitenant 24 Linie Sint-Michiels-Brugge 27/12/1887 Papegoed, bos van 11/09/1918 0745
KEYSER, DE Hendrik Soldaat 4 Genie Bierbeek 23/07/1894 Boezinge 14/06/1917 0435
KEYSER, DE Josephus Dionisius Soldaat 3 Jagers te Voet Moerzeke-Kastel 8/10/1894 Steenstrate 1/07/1917 0197
KIMPE Achiel Kamiel Soldaat 13 Linie Oudenburg 4/11/1894 Westvleteren 18/04/1918 1089
KIN Petrus Soldaat 1 Zware Artillerie Antwerpen 19/02/1897 Reninge 26/10/1916 0417
KINDERE, VER Leo Soldaat 6 Genie Geluwe 27/01/1896 Steenstrate, ten noorden van 30/03/1917 0276
KINDERMANS Lodewijk Soldaat 3 Karabiniers Betekom 10/12/1893
 
28/03/1917 0304
KINET Auguste Sergeant 11 Linie Montzen 5/09/1895
 
9/03/1918 0418
KINET Fernand Soldaat 1 Artillerie Rendeux 7/10/1885 Oostvleteren 11/08/1918 0796
KITTEL Jean Joseph Franois Soldaat 18 Linie Dison 26/06/1896 Boezinge 28/06/1917 0598
KNEIP Antoine Soldaat 13 Linie Nobressart 12/01/1889
 
26/04/1918 1000
KNEVELS Hendrik Jan Soldaat 3 Linie Lommel 10/06/1897 Hoogstade, Hosp. 19/09/1918 0728
KNOCKAERT Marcel Soldaat 7 Artillerie Brielen 26/10/1888 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 18/03/1918 0849
KNOPS Hubert Soldaat 24 Linie Montzen 4/09/1891 Merkem 13/09/1918 0742
KNUDT, DE Hilarius Omaar Soldaat 12 Linie Nieuwkerke 8/11/1885 Merkem 23/03/1918 0461
KOCK, DE Victor Jean Soldaat 2 klas 7 Linie Heffen 28/12/1894 Steenstrate 30/06/1916 0719BIS
KOLP Jules Sergeant 20 Linie Mussy-la-Ville 18/01/1891 Boezinge 13/06/1917 0534
KREMER Franz Kapitein-Commandant 4 Jagers te Voet Charleroi 23/04/1889 Steenbeek 29/09/1918 0696
KRICKX Alexander Soldaat 1 Linie Brussel 5/06/1889 Boezinge, 't Sas 2/11/1916 0446
KUMPS Alos Philemon Soldaat 6 Artillerie Duisburg 18/05/1885 Boezinge 28/10/1916 0447
LAERE, VAN Emiel Soldaat Opleidingscentrum n7 Kalken 26/11/1894 Boezinge 8/06/1917 0519
LAEVENS Henri Joseph Soldaat 3 Jagers te Voet
 
3/03/1893
 
11/07/1916 0130
LAMBERT Alexandre C. Korporaal 11 Linie Amougies 10/06/1892
 
17/04/1918 1074
LAMBERT Leopold L. Sergeant 9 Linie Hodister 7/07/1894 Merkem 17/04/1918 1027
LAMBERT Raoul Korporaal 18 Linie Namur 23/08/1892
 
1/12/1917 0231
LAMBINET Joseph V. Soldaat 10 Linie Izel 31/05/1895
 
25/04/1918 1010
LAMMENS Norbert Soldaat 19 Linie Gent 7/04/1895
 
17/04/1918 1097
LAMMERTYN Nestor Korporaal 19 Linie Meulebeke 19/01/1896 Langemark 27/04/1918 0997
LANCKER, VAN Hendrik Soldaat 20 Linie Gent 28/03/1897 Leisele 25/02/1918 0293
LANCKMIER Franois Soldaat 20 Linie Laken 15/01/1894 Woesten 18/06/1917 0536
LANDTSHEER, DE Omer Alos Korporaal 19 Linie Lebbeke 11/10/1894 Langemark 17/04/1918 1041
LANDUYT Floribert Soldaat 8 Linie Meulebeke 7/12/1894
 
27/04/1918 0993
LAPRE Petrus Leo Soldaat 1 Grenadiers Moorslede 25/07/1886 Steenstrate 27/04/1915 0101
LARDIES Hendrik Soldaat 8 Linie Brussel 13/12/1893
 
14/11/1917 0635
LATEUR Harmin Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Maria-Oudenhove 12/07/1892 Merkem 17/04/1918 1040
LAURENT Charles Soldaat 3 Jagers te Voet Haine-Saint-Paul 21/02/1883 Boezinge, 't Sas 18/10/1916 0454
LAURENT Herman Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Monceau-sur-Sambre 11/07/1897 Westvleteren 21/04/1917 0486
LAUWERS Louis Soldaat 3 Linie Baasrode 10/03/1894 Steenstrate 17/08/1915 0766BIS
LAUWERS Pieter Soldaat 1 Linie
 

 

 
29/06/1916 0119
LEBACQ Fernand Jules Korporaal 6 Jagers te Voet Marche-lez-Ecaussinnes 6/03/1891
 
26/05/1918 0928
LEBLICQ Armand Jules Ghislain Soldaat 1 Grenadiers Genval 3/03/1890 Zuidschote, Steenstrate 22/04/1915 0432
LEBOEUF Achilles Brigadier 6 Artillerie Massemen 10/01/1891 Boezinge 26/03/1917 0284
LECHIEN Maurice Marcel Soldaat 10 Artillerie Nimy 27/07/1897 Boezinge 5/05/1917 0495
LECLEF Georges J. Ghislain Soldaat 19 Linie Gesves 9/09/1893
 
5/12/1917 0245
LEEMAN Emiel Soldaat 3 Jagers te Voet Merkem 11/02/1889 Steenstrate 7/08/1916 0068
LEEMANS Lodewijk Constant Soldaat 9 Linie Ekeren-Donk 7/12/1894 Merkem 17/04/1918 1084
LEEUW, DE Achiel Soldaat 3 Linie Gent 8/10/1887 Boezinge 3/05/1915 0137
LEEUWERCK Gaston Soldaat 1 Lansiers Dikkebus 28/02/1896 Diksmuide 18/03/1918 0685
LEFEBVRE Franois Armand Soldaat 2 klas 10 Linie Douai (FR) 14/07/1895 Boezinge 8/06/1917 0527
LEFEBVRE Leon Victor Luitenant 1 Linie Sint-Gillis-Brussel 2/01/1890 Boezinge, 't Sas 10/10/1916 0036
LEFEVRE Jules Soldaat 2 Jagers te Voet Keiem 27/06/1890
 
6/06/1916 0134
LEGROS Alphonse Leonard Joseph Soldaat 2 klas 1 Linie Thimister 15/11/1896
 
22/08/1916 0043
LEHOUCK Jules V. Soldaat 3 Linie Saint-Omer (FR) 20/09/1893
 
21/11/1915 0536-05
LELARGE Ren A.J.E. Soldaat 12 Linie Verviers 30/09/1893
 
1/03/1918 0567
LELEUX Franois J. Korporaal 3 Jagers te Voet Sint-Gillis 10/06/1888
 
18/05/1918 0933
LEMAIRE Ren Arthur Louis Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Couillet 10/05/1891 Lizerne 25/02/1917 0318
LEMMENS Richard kanonier 11 Artillerie Scherpenheuvel 3/05/1897 Boezinge 28/02/1917 0314
LEMOINE August Soldaat 6 Jagers te Voet Sint-Truiden 13/11/1894
 
14/05/1918 0940
LEMOINE Charles Soldaat 1 Artillerie Mons 1/10/1887 Boezinge 22/06/1917 0576
LENAERTS Adrianus Soldaat 1 Grenadiers Kapellen (Antw.) 3/11/1893 Boezinge 25/06/1915 0132
LENAERTS Lodewijk Soldaat 2 Linie Mol 25/04/1895
 
4/05/1917 0168
LENOIR Hendrik Lodewijk Soldaat 1 Karabiniers Zillebeke 28/05/1897 Hoogstade, Hosp. 23/03/1917 0288
LENOIR Jean Joseph Soldaat 4 Artillerie Huy 28/07/1890 Boezinge, Het Sas 17/04/1918 1086
LEPAS Maurice Hulp-Onderluitenant 1 Grenadiers Schaarbeek 31/12/1893 Steenstrate 29/04/1915 0225
LEPEZ Ernest F.J. Soldaat 6 Jagers te Voet Ronse 12/11/1890
 
17/05/1918 0942
LERBERGHE, VAN Julien Soldaat 2 Jagers te Voet Warneton 17/04/1899
 
19/06/1918 0870
LT Evariste Leopold Soldaat 2 Jagers te Voet Fontaine-l'Evque 20/02/1898 Steenstrate 21/01/1917 0349
LETERME Louis Narcisse Dsir Soldaat 23 Linie Ploegsteert 7/06/1890 Houthulst 28/09/1918 0848
LETERME Robert Soldaat 22 Linie Marquain 1/05/1895
 
19/08/1918 0785
LETORET Remy Soldaat 2 Jagers te Voet Magon 2/06/1893
 
29/06/1916 0113
LEUKEMANS Jacobus Soldaat 3 Linie Antwerpen 22/08/1889
 
26/04/1915 0139
LEVRAU Maurice Soldaat 3 Jagers te Voet Kruishoutem 30/03/1890 Steenstrate 5/11/1916 0415
LEYNAERT Louis Henri Joseph Soldaat 9 Linie Wijtschate 7/10/1897 Merkem 17/04/1918 1071
LEYS Camillus Soldaat 2 klas 2 Grenadiers Wachtebeke 1/01/1894 Hoogstade, Hosp. 21/04/1917 0485
LEYSEN, VER Achilles Soldaat 8 Linie Gent 29/08/1890
 
10/04/1918 0148
LIBBRECHT Achiel Soldaat 7 Artillerie Sint-Genesius-Rode 13/08/1891 Reninge 26/05/1917 0169
LIBOTTE Clovis Soldaat 5 Artillerie Bois-de-Lessines 8/06/1893 Steenstrate 11/08/1916 0055
LIBOTTON Basile L. Soldaat Vervoerkorps Etterbeek 9/12/1883
 
17/04/1918 1037
LIEBAERT Omaar Soldaat 6 Linie Ploegsteert 29/04/1896 a.d. IJzer 12/03/1916 0680BIS
LIEBENS Lodewijk Huibrecht Soldaat 7 Linie Alken 16/10/1894 Proven, Hosp. "Elisabeth de Couthove" 2/10/1918 0689
LIEFFERINGE, VAN Georges Camille C. Korporaal 9 Linie Nederzwalm 21/09/1895 Merkem 17/04/1918 1072
LIESSENS Pierre Franois Soldaat 2 Jagers te Voet Temse 13/06/1894 Boezinge 9/08/1916 0066
LITAR Eduard Victor Soldaat 2 klas 5 Artillerie Wattrelos (FR) 30/11/1895 Zuidschote 12/09/1916 0013
LIEVENS Edward Soldaat 3 Linie Lauwe 8/10/1894
 
1/10/1915 0394
LINDEN, VAN DER Victor Brigadier 7 Artillerie Lochristi 30/06/1886 Hoogstade, Hosp. 15/04/1917 0159
LINDEN, VER Edmond Pierre Alphonse Sergeant 1 Linie Mechelen 12/02/1881 Boezinge, 't Sas 18/11/1916 0425
LODEWYCK Adile Camille Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Dadizele 1/01/1891 Boezinge, 't Sas 6/08/1916 0069
LOESSE Jean Louis Soldaat Genie Montegne 2/04/1885 Steenstrate 30/07/1916 0082
LONGIN Jean Paptiste Soldaat 7 Linie Zellik 26/08/1893
 
31/05/1916 0722BIS
LOOTS Frans Jan Soldaat 4 Linie /11 Arendonk 24/06/1893 Langemark 28/07/1918 0827
LOOY, VAN Jan Baptist Jozef Soldaat 15 Artillerie Wechelderzande 3/03/1893 Langemark 24/09/1918 0703
LORIDAN Camille L.J. Soldaat 2 Karabiniers Ploegsteert 22/07/1893
 
6/06/1915 0029
LOUAGE Sylvre Maurice Soldaat 3 Linie Dadizele 12/03/1894 Hoogstade, Hosp. 19/09/1918 0727
LOUKSEN Edmond Soldaat 1 Grenadiers Kain 22/10/1893
 
11/05/1915 0004
LOYEN Corneel Soldaat 2 Lansiers Mopertingen 25/03/1891 Steenstrate 17/04/1918 0095
LUYPAERT Leonard Soldaat 2 klas Genie Aalst 23/01/1893 Poperinge 1/07/1916 0104
MABILA Franois Korporaal 9 Linie Bangala (Congo) 20/05/1898 Merkem 17/04/1918 1047
MAELSTAF Alfons C. Soldaat 18 Linie Bulskamp 15/11/1896
 
27/04/1918 0999
MAENE Jerome Joseph Soldaat 24 Linie Snellegem 24/09/1895 Bikschote, Kortekeer 6/09/1918 0749
MAENEN Trudo P. Sergeant 11 Linie Achel 14/11/1894 Merkem 17/04/1918 0232
MAERREM, VAN Jules Soldaat 3 Jagers te Voet Nazareth 29/01/1886 Steenstrate 3/11/1916 0438
MAERTEN Marcel Corneel Soldaat 2 Linie Reningelst 8/12/1895 Merkem 18/09/1918 0715
MAERTENS Leon A. Soldaat 1 Jagers te Voet Nieuwmunster 9/03/1892 Merkem 17/04/1918 1049
MAES Jan Baptist Soldaat 6 Jagers te Voet Mechelen 30/06/1890 Steenstrate 12/06/1917 0178
MAES Leo Arthur Maria Soldaat 2 klas 24 Linie Temse 9/03/1893 Woesten 12/07/1918 0836
MAES Maurice Albert Corneille Soldaat 2 klas 12 Linie Zarren
 

 
26/03/1918 0464
MAESSCHALCK, DE Alphonse Isidore Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Antwerpen
 

 
12/06/1915 0182
MAGERMANS Guillaume Soldaat 18 Linie Montzen 23/07/1893 Boezinge 25/06/1917 0583
MAHAIN Pierre Soldaat 2 klas 6 Linie Lige 21/06/1896
 
12/09/1916 1046BIS
MAHIEU Richard Soldaat 12 Linie Ronse 1/03/1897
 
26/04/1918 0988
MAISONPIERRE Jules Soldaat 2 klas 7 Linie Den Haag (NL) 27/11/1895
 
27/05/1918 0886
MAKAU Joseph Lon Soldaat 2 Jagers te Voet Lige 27/08/1894 Boezinge 24/06/1916 0120
MALDEGHEM Karel L.A. Soldaat 2 Jagers te Voet Vlissingen (NL) 5/01/1896
 
17/07/1917 0634
MALFAIT Achiel Soldaat 3 Linie Kortrijk 1/06/1888 Steenstrate 20/07/1915 0765BIS
MALFAIT Robrecht J. Soldaat 3 Jagers te Voet Heule 19/05/1891
 
1/07/1917 0198
MALIRE, VAN DER Oscar Medard Soldaat 13 Linie Poperinge 3/08/1896
 
16/11/1917 0641
MAN Jules Soldaat 3 Linie Staden 20/01/1890 Steenstrate 10/02/1916 0825BIS
MANDERS Joannes Nicolas Sergeant 11 Linie Dilsen 8/06/1891 Merkem 25/03/1918 0463
MANGELEIRE, DE Adolf Korporaal 19 Linie Drongen 6/12/1894 Merkem 17/04/1918 0251
MANGNAY Paul E.M. Soldaat 1 Grenadiers Spa 26/10/1896
 
24/04/1915 0423
MANISE Omer Soldaat 2 klas 6 Linie Oignies-en-Thirache 1/03/1888
 
7/07/1916 0913BIS
MARCQ, LA Victor Soldaat 3 Linie
 
19/11/1896
 
27/05/1917 0170
MARET, DE Jules Soldaat 20 Linie Rebecq 18/04/1895 Boezinge, 't Sas 7/06/1917 0528
MARIN John Soldaat 2 klas 6 Linie Antwerpen 15/04/1895 Hoogstade, Hosp 21/07/1916 0948BIS
MARIS Huibrecht Pauwel Antoon Soldaat 2 Linie Munsterbilzen 11/03/1893 Zuidschote 27/04/1917 0152
MARIT Henri C.L. Soldaat 23 Linie Mont-sur-Marchienne 4/07/1890
 
27/08/1918 0774
MARLIRE, VAN DER Albert Jean Joseph Soldaat 2 klas 24 Linie Houtem 12/07/1894 Bikschote 18/09/1918 0721
MARMOL, DEL Gustave Soldaat 1 Grenadiers Ensival 3/01/1895
 
23/04/1915 0736
MARQUANT Fernand Soldaat 2 klas 6 Linie Maulde 11/11/1894 Elsendamme 18/08/1916 0733BIS
MARTEIN Gustaaf Soldaat 2 klas 6 Linie Oostende 24/03/1888 Reninge 13/03/1916 0605BIS
MARTELAERE, DE Leon Soldaat 3 Jagers te Voet Zwijnaarde 10/03/1894
 
1/07/1917 0199
MARTIN Edouard F.J. Soldaat 8 Linie
 

 

 
12/05/1918 0966
MARTIN Narcisse Joseph Soldaat 2 klas 4 Linie Bouillon 21/08/1898 Hoogstade, Hosp. 5/06/1917 0181
MASSENHOVE, VAN Jozef Soldaat 3 Linie Sint-Joost-ten-Node 30/08/1893
 
1/09/1915 0769BIS
MAST, VER Maurits Joseph Sergeant 22 Linie Gent 5/04/1893 Steenstrate 18/05/1917 0165
MATHUES Alfons Korporaal 10 Linie
 

 

 
4/05/1918 0970
MATHYS Jan Soldaat 13 Linie
 

 

 
19/04/1918 1090
MATTHYS Gabriel Serahien Marie Sergeant 5 Linie Lokeren 2/11/1892 Izenbergen 22/08/1918 0789
MAUT, VER Karel Soldaat 3 Genie Zedelgem 27/01/1878
 
17/04/1918 0097
MECHELEN, VAN Jozef Soldaat 20 Linie Runkelen 18/08/1894
 
20/05/1918 0946
MEERSCH, VER Oscar Gaston Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Merkem 4/07/1894 Zuidschote 12/06/1915 0497
MEERSCHMAN Albert Soldaat 3 Jagers te Voet Beveren (Leie) 2/10/1893 Reninge 21/06/1917 0193
MEERSSEMAN Gustaaf Soldaat 11 Artillerie Torhout 16/04/1897 a.d. Ijzer 25/12/1917 0265
MEERT Corneille Soldaat 3 Linie Ukkel 29/12/1895 Steenstrate 2/06/1917 0205
MEERT Franois Soldaat 2 klas 11 Artillerie Anderlecht 18/04/1885 Op de weg Noordschote-Lizerne 25/06/1917 0445
MEERT Pieter Soldaat 1 Jagers te Voet Liedekerke 21/06/1893
 
14/02/1918 0228
MEESTER, DE Jozef Soldaat 4 Karabiniers Antwerpen 11/02/1893
 
6/12/1917 0222
MEESTER, DE Leon Soldaat 24 Linie Oedelem 4/01/1891 Bikschote 6/09/1918 0768
MEIRE Kamiel Jozef Soldaat 2 klas 13 Genie Sijsele 17/10/1885
 
30/07/1918 0803
MEIREN, VER Achiel Adam Soldaat 3 Karabiniers Oudegem 23/08/1894 Hoogstade, Hosp. 5/04/1917 0298
MENESTRET Franois Alphonse Marie Sergeant 1 Karabiniers Sainte-Marie-lez-Etalle 25/10/1895 Noordschote 10/05/1915 0049
MERTENS Jozef Soldaat 4 Genie Borgerhout 7/02/1887
 
4/01/1918 0629
MERTENS Pieter Soldaat 5 Jagers te Voet
 

 

 
15/06/1918 0869
MERTENS Willem Korneel Soldaat 7 Linie Weelde 16/12/1891 Zuidschote, Steenstrate 20/06/1916 1061-01
MESTDAGH Theofiel Soldaat 18 Linie
 

 

 
15/05/1918 0957
METS, DE Auguste Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Brussel 2/12/1894 a.d. Ijzer 14/12/1917 0337
MEUFFELS Jozef R. Sergeant 5 Genie
 
26/04/1892
 
11/07/1918 0837
MEULEMANS Isidoor Soldaat 6 Jagers te Voet
 

 

 
30/05/1918 0902
MEULEMEESTER Cesar Oscar Soldaat 4 Linie Merelbeke 11/05/1893
 
10/08/1918 0798
MEULEMEESTER, DE Felix Theodoor Soldaat 1 Grenadiers Ronse 1/08/1891
 
3/07/1915 0421
MEULEN, VAN DER Georges Soldaat 2 klas 6 Linie Geraardsbergen 26/04/1893
 
16/06/1916 0023-01
MEULEN, VER Jan Baptist Soldaat 12 Linie Oelegem 7/10/1893 Bikschote 17/04/1918 0247
MEULEN, VER Lodewijk Jules Soldaat 9 Linie Essen 15/03/1896 Merkem 17/04/1918 1038
MEUNIER Maurice N.J. Sergeant 13 Linie
 

 

 
17/04/1918 1060
MEY, DE Emiel Soldaat 2 klas 1 Linie Wetteren 20/01/1884
 
6/09/1916 0026
MEYER, DE Charles Soldaat 8 Linie Sint-Gillis-Brussel 31/08/1898 Boezinge 13/06/1917 0532
MEYER, DE Joseph Alfred Korporaal 1 Linie Igney (FR) 15/06/1893 Langemark 5/07/1918 0862
MEYERE, DE Achielle Arthur Soldaat 6 Jagers te Voet Kortrijk 28/02/1890 Steenstrate 8/01/1917 0378
MEYERE, DE Cyriel Arthur Sergeant 3 Jagers te Voet Harelbeke 10/02/1893
 
2/07/1918 0860
MICHEL Valre Soldaat 2 klas 12 Artillerie Fayt-lez-Manage 24/11/1891 Zuidschote 10/04/1917 0473
MICHIELS Philippe Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Brussel 25/08/1896 Noordschote 13/06/1915 0692
MIEGHEM, VAN Romain Soldaat 1 Linie Aalst 30/07/1894 Lizerne 1/08/1916 0072
MILLEVILLE Jozef Frans Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Boezinge 14/11/1895 Steenstrate 5/11/1916 0441
MINNE Arthur Soldaat 4 Linie
 
13/09/1890
 
27/07/1918 0804
MINNE Honor Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Merkem 29/12/1892 Boezinge, 't Sas 27/10/1916 0442
MINOR Robert Constant Paschal Onderluitenant 9 Artillerie Dison 2/06/1892
 
28/09/1918 0694
MINY Hubert Joseph Soldaat 1 Grenadiers Houffalize 6/08/1885 Pollinkhove 7/01/1916 0564
MISSAULT Ludovicus Jacobus Joannes Soldaat 3 Linie Sint-Pieters-op-den-Dijk 29/04/1894
 
4/01/1916 0577
MISSEAEN Renaat Wachtmeester Rijkswacht te Voet Moorslede 13/01/1879
 
9/06/1918 0819
MISSON Jean Hulp-Onderluitenant 12 Linie Rochefort 29/08/1891 Bikschoote 26/03/1918 0665
MISSON Maurice Marie Henri Hulp-Onderluitenant 19 Linie Rochefort 28/05/1886 Kortemark 15/10/1918 0666
MOENAERT Arthur Soldaat 22 Linie Gistel 18/07/1891 Merkem 7/09/1918 0766
MOENS Frans Pharalde Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Hamme 24/02/1894 Steenstrate 13/11/1916 0422
MOERE, VAN Albert F. Soldaat 4 Artillerie Lyon (FR) 8/10/1897
 
16/04/1918 0363
MOERE, VAN DER Raimond J. Soldaat 14 Linie Varsenare 16/03/1896 Merkem 7/03/1918 0533
MOERMAN Alphonse Soldaat Vervoerkorps Brugge 22/03/1886
 
27/05/1915 0973
MOERS Jozef J.P. Soldaat 2 Linie Turnhout 24/06/1896
 
30/08/1918 0773
MOLITOR Arthur Joseph Thomas Hulp-Onderluitenant 10 Linie Asselborn (G.H.Lux.) 30/07/1896 Torhout 16/10/1918 0277
MOLITOR Joseph Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Nobressart 8/06/1882 Oostvleteren 19/09/1915 0733
MOLS Dionysius Soldaat 20 Linie Herentals 23/05/1894 Boezinge 23/06/1917 0574
MOMMER Guy Soldaat 2 klas 7 Linie Brussel 22/01/1894