Steenkerke, Belgische Militaire Begraafplaats

Steenkerkestraat

 

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum graf
ABEELE, VAN DEN Achiel Soldaat 3 Linie Poperinge 4/10/1885 Nieuwe Herberg 8/11/1917 00129
ALBRECHT Renaat L. Soldaat Zeesoldaten Brugge 12/05/1893
 
8/07/1918 00269
ALLARD Emile Georges Soldaat 5 Linie Villers-devant-Orval 6/02/1898 Diksmuide, ten noorden van 29/09/1918 00383
ALLUYN Arthur Soldaat 3 Linie Saint-Sauveur 1/01/1890 Pervijze 29/05/1916 00113
ANNAERT Theophiel Soldaat 22 Linie Opdorp 3/04/1883
 
4/10/1917 00518
ANTHONIS Clement Auguste Jean Soldaat 14 Linie Antwerpen 1/06/1895 Pervijze 10/08/1918 00063
ASSELBORN Guillaume Korporaal 3 Linie Wisembach 27/04/1888 Vinkem 8/11/1917 00122
AUBRY Ren Joseph Ghislain Soldaat 2 klas 12 Linie Plancenoit 8/03/1892 Oostkerke 6/06/1915 00380
BAEKELAND Albert Hieronymus Wachtmeester 2 Artillerie Ieper 14/04/1891 Wulpen 21/04/1918 00218
BAERE, DE Robert Frans Theodoor Soldaat 4 Lansiers Gent 6/03/1894 Stuivekenskerke - Reigersvliet 6/03/1918 00165
BAEYENS Emile Victor Soldaat 2 klas 3 Linie Massemen 12/02/1892 Pervijze 20/07/1916 00088
BALENS Louis Henri Pierre Sergeant 1 Grenadiers Gent 30/12/1888 Pervijze 30/10/1914 00402
BALLET Marie Martin Alfred Luitenant 11 Linie Leuven 14/10/1881 Houtem-bij-Veurne 14/07/1918 00010
BAMELIS Victor Emiel Soldaat 3 Linie Westrozebeke 30/08/1882
 
8/11/1917 00142
BASSENS Pieter Jozef Soldaat 23 Linie Marguette, Michigan (USA) 22/01/1894
 
22/09/1917 00014
BAUDON Eduard Jean Marie Soldaat 4 Genie Verviers 1/02/1897
 
18/03/1918 00250
BAUDUIN Ernest Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Poix-du-Nord (FR) 30/07/1899 Lampernisse-aan-den-IJzer 18/03/1918 00185
BEAUPREZ Gustaaf Soldaat 2 klas 4 Linie Klerken 11/11/1895 Pervijze 18/06/1916 00427
BEDERT Mdard Kamiel Soldaat 12 Linie Lombardsijde 10/12/1897
 
26/05/1918 00243
BEECK, OP DE Leonardus Soldaat 3 Linie Antwerpen 4/05/1895
 
27/10/1917 00522
BEECK, OP DE Philibert Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Schriek 14/05/1898 Stuivekenskerke 18/03/1918 00197
BEHAEGHEL Elie Henri Soldaat 2 Linie Westouter 24/01/1890
 
16/10/1917 00004
BEKAERT Leo Soldaat 2 klas 1 Zware Artillerie Elverdinge 9/02/1894
 
12/11/1917 00149
BEKE, VAN DER Jozef Adriaan Korporaal 4 Linie Ledegem 12/05/1891 Stuivekenskerke 12/07/1916 00438
BEKE, VER Achiel Soldaat 2 Linie Kortrijk 8/09/1891 Kaaskerke 16/05/1916 00288
BEKEN, VER Karel L. Wachtmeester 3 Lansiers Borgerhout 1/09/1891
 
24/10/1917 00006
BERCKEM, VAN Lucien P.A. Soldaat 11 Linie Brugge 3/09/1896 Ramskapelle 5/06/1918 00262
BERESOLE Edmond Soldaat 4 Jagers te Voet Wachtebeke 6/10/1890
 
3/08/1918 00240
BERGHE, VAN DEN Oscar Soldaat 4 Linie Assebroek 14/01/1894
 
28/09/1917 00012
BERGHMANS Pierre Andr Brigadier 1 Gidsen Lommel 24/03/1888 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 5/12/1916 00480
BERGIERS Felicien Soldaat 1 klas 2 Linie La Hulpe 21/09/1886 Kaaskerke 18/11/1916 00052
BERNARD Jules Kamiel Sergeant 23 Linie Gistel 6/01/1898
 
15/11/1917 00156
BERTRAND Gaston Soldaat 3 Linie Veurne 13/04/1881
 
7/08/1917 00487
BTHUNE Leon Evariste Soldaat 2 klas 4 Linie Zwevezele 15/03/1889 Stuivekenskerke 23/08/1916 00075
BEULE, DE Aloysius Benedictus Soldaat 2 klas 11 Linie Zele-Durmen 21/04/1889 Pervijze 15/05/1915 00315
BEUSEN Lambert Jozef Soldaat 2 Linie Val-Meer 20/03/1894 Kaaskerke 9/08/1916 00449
BIE, DE Felix Frans Soldaat 4 Lansiers Arendonk 8/02/1889 Stuivekenskerke - Reigersvliet 6/06/1918 00256
BING, DE Karel Soldaat 2 Linie Bilzen 17/04/1894
 
8/05/1916 00381
BLANCKE Achiel Jozef Soldaat 12 Linie Bavikhove 7/03/1886
 
8/06/1918 00254
BLESSEEL Jules Soldaat 2 klas 2 Linie Wingene 10/11/1892 Kaaskerke 6/08/1917 00477
BLIECK Richard Soldaat 7 Artillerie Ichtegem 18/08/1895 Diksmuide 29/09/1917 00039
BLOCK Prosper Marie Jozef August Soldaat 2 klas 11 Linie Balen-aan-de-Nete 16/03/1893 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 30/07/1915 00301
BLOCK, DE Karel Lodewijk Soldaat 2 Linie Meldert 15/09/1895 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 24/10/1916 00441
BLOCXHUYSEN Jozef Soldaat 4 Linie Lier 26/01/1896
 
22/10/1917 00005
BOCAGE Albert Adjudant 2 Linie
 
22/06/1890
 
29/08/1916 00454
BODART Virg. Louis J. Wachtmeester Vervoerkorps Willebroek 17/08/1893
 
31/03/1918 00201
BOEL, DE Kamiel Jozef Soldaat 2 Linie Asper 31/12/1889
 
23/08/1917 00022
BOENS Maurits A.E. Sergeant 4 Linie Menen 21/01/1895
 
7/09/1917 00512
BOIS, DU Emile Soldaat 23 Linie Bersillies-l'Abbaye 30/06/1889 Oeren 18/09/1917 00503
BOLLE Kamiel C. Soldaat 4 Linie Koekelare 20/06/1893
 
7/09/1917 00511
BOSCH, VAN DEN Jan Frans Soldaat 23 Linie Antwerpen 7/01/1892
 
8/08/1916 00450
BOSSCHE, VAN DEN Constant Soldaat 1 klas 1 Artillerie Sint-Amandsberg 23/06/1888 Lampernisse 29/10/1914 00245
BOSSCHE, VAN DEN Pieter Soldaat 4 Artillerie Zingem 5/07/1881
 
26/06/1916 00095
BOSSEAU Max Arthur Fernand Soldaat 2 klas 2 Gidsen Bouffioulx 25/07/1893 Lampernisse, veldhospitaal Sint Jansmolen 9/05/1917 00055
BOSTYN Oscar Odiel Soldaat 2 klas 2 Linie Westrozebeke 7/04/1895 Kaaskerke, paal 16 21/05/1916 00119
BOTERBERGHE Aim Andreas Soldaat 24 Linie Maldegem 25/06/1895
 
31/10/1917 00196
BOUCH Edmond Francois Hubert Soldaat Karabiniers Wielrijders Lige 26/03/1897 Stuivekenskerke 31/01/1917 00459
BOUCKAERT Richard Achiel Soldaat 24 Linie Ardooie 15/09/1894 Kaaskerke 31/10/1917 00134
BOUCQU Georges Alphonse Clement Sergeant 2 Linie Roubaix (FR) 15/05/1891 Kaaskerke 8/09/1916 00461
BOUDEYN Leon Soldaat 3 Linie Woumen 18/06/1895
 
8/11/1917 00131
BOULEZ Jules ruiter 2 Gidsen Tourcoing (FR) 16/12/1893 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 16/01/1917 00482
BOUTSEN Jan Mathijs Sergeant 2 Karabiniers Wielrijders Meerssen (NL) 26/01/1892 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 31/05/1917 00036
BRABANDERE, DE Jules Soldaat 4 Linie
 

 
Diksmuide 27/10/1917 00525
BRACKE Achille Camille Joseph Soldaat 2 klas 7 Artillerie Kalken 24/03/1887
 
8/11/1917 00137
BRAECKEVELDT Gustaaf Soldaat 4 Jagers te Paard Jabbeke 14/08/1893
 
19/01/1918 00188
BRAEKEN, VER Petrus Eduard Soldaat 4 Lansiers Beveren-Waas 11/03/1892 Lampernisse 21/03/1918 00194
BREUGELMANS Edmondus Henricus Soldaat 1 klas 6 Artillerie Geel 22/11/1889 Lampernisse-aan-den-IJzer 29/10/1914 00217
BRITSOM, VAN Polydoor Soldaat 24 Linie Temse 25/04/1898
 
31/10/1917 00271
BRODHOUX Emile Agenor Joseph Luitenant (Reserve) 12 Linie Boussu-en-Fagne 19/08/1873 Pervijze - Grote Wacht Schildersbrug 6/07/1915 00336
BROECKE, VAN DE Hector Joseph Leon Soldaat 1 Karabiniers-Wielrijders Eine 26/08/1893 Reigersvliet 17/03/1917 004??
BRUGGEN, VER Alfons Soldaat 24 Linie Schelle 10/06/1894
 
10/09/1917 00510
BRUGGEN, VER Karel Soldaat 4 Linie Puurs 9/12/1886 Kaaskerke 24/07/1916 00084
BRUGGEN, VER Pieter Eugeen Soldaat 4 Linie Mechelen 4/10/1891 Oud-Stuivekenskerke 15/07/1916 00440
BRULLE, VAN DEN Remi Soldaat 21 Linie Roosbeek 3/10/1896
 
25/04/1918 00229
BRUYCKER, DE Kamiel R. Soldaat 24 Linie Moerkerke 8/03/1890
 
31/10/1917 00206
BRUYNINCKX Frans Soldaat 15 Linie Turnhout 4/05/1895
 
25/03/1918 00207
BURGGRAEVE Franois Xavier Bernard Brigadier 2 Gidsen Brussel 4/05/1896
 
2/07/1918 00233
BUSSCHERE, DE Alidor Henri Soldaat 3 Jagers te Voet Bissegem 4/08/1891 Lampernisse 28/10/1914 00360
BUYENS Jozef Frans Soldaat 15 Linie Opwijk 19/03/1889 Ramskapelle 4/05/1918 00232
BUYS Eduard Frans Soldaat 2 Artillerie Antwerpen 6/07/1892
 
21/04/1918 00210
BYN Leonard Soldaat 4 Jagers te Voet Laarne 7/11/1891 Stuivekenskerke 22/06/1915 00282
CAFMEYER Prosper Soldaat 2 Linie Sint-Kruis-Brugge 5/08/1891 De Panne, Amb. l'Ocan 3/08/1916 00452
CALLEBERT Gustaaf Soldaat 4 Linie Ruddervoorde 28/07/1894
 
2/11/1917 00179
CAPITEYN Romain Soldaat 4 Jagers te Voet Sint-Amandsberg 5/02/1894 Oostkerke 28/08/1915 00305
CAPOEN Omer Elie Brigadier 1 Jagers te Paard Roubaix (FR) 4/09/1893 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 1/06/1917 00035
CAPPELLE Alberic Leo Soldaat 2 Linie Oostnieuwkerke 9/08/1895
 
20/11/1916 00054
CARABIN Ren Felix Louis Marie Onderluitenant 4 Linie Brussel 27/04/1888 Stuivekenskerke - grote wacht Oud Stuivekenskerke 17/07/1916 00474
CARLIER Ren Soldaat 23 Linie Koekelare 18/05/1888 Bulskamp 22/07/1916 00085
CASTEELE, VAN DEN Pierre Soldaat 2 Linie Rekkem 27/11/1896
 
28/04/1916 00334
CASTIAUX Georges Joseph Brigadier 4 Lansiers Pturages 27/04/1892 Stuivekenskerke - Reigersvliet 6/03/1918 00166
CAUWENBERGHE, VAN Ivon Soldaat 3 Linie Evergem 2/07/1894 Pervijze - Schildersbrug 23/05/1916 00118
CESTERS Polydore Soldaat Genie Gentbrugge 20/06/1895 Kaaskerke 12/09/1916 00065
CEULEMANS Franciscus Soldaat 12 Linie Emblem 27/01/1894 Oostkerke 17/06/1915 00335
CHRISTIAENS Paul Auguste Joseph Soldaat 2 Linie Geraardsbergen 22/04/1894 Merkem, Kippe 28/09/1918 00476
CHRISTIAENS Remy Auguste Joseph Luitenant 2 Linie Geraardsbergen 21/03/1893 Steenkerke, De Ruiter 13/08/1916 00475
CLAES Alfons Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Terhagen 28/02/1885 Oostkerke - Lettenburg 3/05/1916 00340
CLAES Franciscus Soldaat 5 Linie Rumst 22/01/1894 Kaaskerke 26/09/1918 00242
CLAESEN Jan Willem Soldaat 15 Artillerie Genk 10/12/1894 Booitshoeke 23/07/1918 00279
CLAESSEN Petrus Joannes Soldaat 2 Linie Ravels 17/03/1894
 
7/11/1917 00121
CLERCK, DE Adriaan Soldaat Karabiniers Wielrijders Sint-Lenaerts 2/09/1896 Avekapelle-Rousdamme, op de weg 17/06/1917 00030
CLERCK, DE Karel Soldaat 7 Artillerie Zerkegem 23/04/1889
 
6/11/1917 00505
CLERCK, DE Richard Karel Soldaat 15 Linie Sint-Pietersdijk (Brugge) 13/08/1895 Ramskapelle 6/04/1918 00227
CLERCQ, DE Gregorius (Drugo) Soldaat 4 Linie Lendelede 10/01/1894 Oud-Stuivkenskerke 17/07/1916 00435
CLERCQ, DE Juliaan Soldaat 3 Linie Moorslede 5/12/1889
 
8/11/1917 00145
CLERCQ, DE Pieter Jan Soldaat 1 Jagers te Voet Sinaai-Waas 22/10/1894 Pervijze 20/07/1915 00319
CLERCQ, DE Richard Adolphe Soldaat 4 Jagers te Voet Gent 18/04/1891 Stuivekenskerke 19/10/1915 00294
CNUDDE Leonard J. Soldaat 3 Linie Gent 28/07/1894
 
8/11/1917 00138
COCK, DE Omer Valerius Soldaat 3 Linie Zonnebeke 21/10/1888 Wulveringem 8/11/1917 00123
COCQUYT Jacques Gustaaf Emiel 1 Sergeant-Majoor 1 Karabiniers Wielrijders Gent 26/11/1892 Lampernisse 15/02/1918 00178
COENEN Willy Henri Soldaat 3 Linie
 
14/06/1898
 
8/11/1917 00140
COESSAERT Petrus Jozef Soldaat 1 klas Hulptroepen v.d. Genie Zingem 13/09/1875 Veurne 22/05/1918 00241
COT Jean Marie Gatan Soldaat 4 Linie Turnhout 1/12/1897 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 17/09/1916 00062
COLNET, DE Camille Luc Soldaat 1 Artillerie
 
1/02/1889
 
11/11/1917 00133
CONINCK, DE Albert Soldaat 4 Linie Dottignies 23/03/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 11/08/1916 00447
COOREVITS Maurits Remi Soldaat 7 Linie Waregem 13/07/1892 Beverdijk, Grote Wacht van 23/03/1918 00205
COPPENS Louis Soldaat 11 Linie Wakken 11/10/1894
 
8/05/1915 00327
COUEZ Couronn Emile Soldaat 23 Linie Courcelles 13/06/1890 Kaaskerke 13/11/1917 00155
COUNE Pierre Armand Julien Soldaat 12 Linie Lige 9/10/1895 Oostkerke 31/05/1915 00311
CRAEN Jan Baptist Soldaat 22 Linie Antwerpen 27/10/1894 Vinkem, Amb. L'ocan 6/09/1917 00029
CRAENE, DE Karel Maurits Korporaal 4 Jagers te Voet Lembeke 6/12/1892
 
16/06/1917 00031
CRAPS Jean Felix Soldaat 4 Jagers te Voet Etterbeek 6/12/1888 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 21/06/1915 00281
CRVE Alfons Jozef Soldaat 2 Linie Wachtebeke 22/04/1891 Kaaskerke 8/09/1916 00463
CRICK Albert Soldaat 4 Linie Erembodegem 13/07/1894 Oud-Stuivekenskerke 23/09/1916 00470
CROOCK, DE Cyriel Soldaat 4 Lansiers Zomergem 17/06/1893
 
18/03/1918 00203
CRUYSSE, VER Jerome Soldaat 2 klas 4 Linie Oedelem 4/08/1895 Oud-Stuivekenskerke 27/07/1916 00083
CUVELIER Felicin Jean Hubert Soldaat 1 Gidsen
 
24/04/1890
 
18/03/1918 00189
DAES Gerard F. Soldaat 2 klas 4 Linie Moerzeke 21/04/1886 Kaaskerke 21/10/1917 00001
DAMME, VAN Florent Soldaat 12 Linie Verrebroek 12/05/1891 Pervijze 25/08/1915 00501
DAMME, VAN Libeau Soldaat 22 Linie Ronse 26/10/1896
 
12/09/1917 00506
DAUW Alfons Soldaat 23 Linie Heusden 7/01/1893
 
17/11/1917 00158
DECKER, DE Jules Camiel Corneel Soldaat 3 Linie Vlamertinge 2/12/1886 Pervijze - voorpost 25/05/1916 00117
DELAMONICA Kamiel Jozef Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Dikkelvenne 25/11/1888 Oostkerke 18/08/1915 00295
DELCROIX Georges Soldaat 2 Karabiniers Wielrijders Falisolle 10/04/1894 Stuivekenskerke 18/01/1918 00162
DELECLUYSE Achiel Alfons Soldaat 2 klas 3 Granaatwerpers Meulebeke 17/02/1893
 
8/05/1916 00401
DELERUELLE Henri Desire Joseph Wachtmeester 7 Artillerie Nieuwerkerken 9/11/1889
 
15/10/1917 00513
DELFERRIRRE Lon Soldaat 6 Artillerie Fayt-le-Franc 15/04/1889 Lampernisse 29/10/1914 00244
DELOFFER Leonard Leopold Korporaal 22 Linie Zillebeke 12/10/1893
 
9/10/1917 00519
DELPLANCKE Clovis A. Soldaat 2 Linie Cuesmes 4/04/1890 Kaaskerke 15/07/1916 00439
DENEWETH Herman Hulp-Onderluitenant 2 Linie Meulebeke 9/02/1897 Hoogstade, Hosp. 20/07/1916 00473
DENISSEN Pieter Jozef Soldaat 1 Genie Ekeren 9/10/1888 Kaaskerke 27/09/1917 00013
DEPR Willem Soldaat 10 Linie Bunsbeek 21/01/1893
 
31/10/1914 00175
DESAUW Edgard Oscar Antoine Sergeant 9 Linie Tielt 6/04/1896 Pervijze - loopgraven 5/03/1915 00325
DESSEL, VAN Corneel Soldaat 4 Jagers te Voet Lier 23/05/1896
 
21/06/1915 00283
DIELEN Karel Soldaat 22 Linie Antwerpen 9/11/1894
 
3/11/1917 00097
DONCK, VER Georges Corneille Brigadier Vervoerkorps Ledeberg 10/06/1887
 
2/05/1915 00326
DONNEAU Georges V. Soldaat 23 Linie Wagnez 26/03/1892 Oeren 18/09/1917 00504
DOOLAEGHE, VAN Jules L. Soldaat 2 Linie Comines 9/04/1893
 
17/04/1916 00337
DOOREN, VAN Ignatius L. Soldaat 2 Zware Artillerie Roeselare 23/12/1898
 
1/08/1917 00496
DRESSELAERS Felix Clement Soldaat 2 Linie Westmeerbeek 3/12/1890
 
7/09/1916 00464
DRIESSCHE, VAN August Prosper Emelie Soldaat 3 Linie Lokeren 14/03/1888 Kaaskerke 29/05/1916 00114
DRIESSENS Pieter Soldaat 1 Artillerie Antwerpen 11/06/1898
 
24/09/1917 00015
DUA Hendrik Josephus Soldaat 8 Linie Gent 5/11/1895 Sint-Joris-Nieuwpoort 9/05/1915 00373
DUFROY Pierre P.E. Soldaat 7 Artillerie Sint-Joost-ten-Node 29/07/1882
 
10/08/1917 00018
DUMONT Pierre Soldaat 2 Linie Fleurus 12/01/1893 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 4/07/1916 00434
DUPON Albin Soldaat 4 Lansiers Ichtegem 13/01/1892
 
18/03/1918 00261
DUPONT Lambert Franois Joseph Soldaat 5 Linie Erneuville 10/04/1890 Kaaskerke, ten noorden van 27/09/1918 00247
DUQUENNE Emile L. Korporaal 1 Karabiniers Wielrijders Marcinelle 2/07/1895
 
27/03/1918 00212
ENGELBERT Hendrik Soldaat 2 Linie Velzeke-Ruddershove 10/02/1897 Kaaskerke 18/08/1916 00451
ERCULICE Albert Jean Baptiste Joseph Soldaat 1 klas 1 Jagers te Paard La Bouverie 2/04/1892 Stuivekenskerke 14/02/1917 00042
EVEN Gustaaf Louis Soldaat 4 Jagers te Voet Hechtel 21/12/1893 Stuivekenskerke - in loopgraaf 6 ZW van Vicogne 8/09/1915 00300
EVERAERT Hironymus Lon Soldaat 6 Artillerie Staden 3/01/1889 Lampernisse 29/10/1914 00216
FARASYN Camiel Joannes Carolus Soldaat 2 klas 4 Linie Ichtegem 22/05/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 20/07/1916 00089
FAUQUENOIT Robert Jean Baptiste 1 Wachtmeester 2 Jagers te Paard Warneton 22/12/1888 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 8/02/1917 00046
FLOOR Antoine Marie Joseph Gerard Eugne Ghislain Sergeant 3 Linie Brugge 7/06/1896 Stuivekenskerke 14/10/1916 00432
FONTAINE, DE LA Rudolf Emiel Soldaat 3 Lansiers Dentergem 14/02/1889
 
24/10/1917 00007
FOUCHER Thophile Ernest Sergeant-Majoor 12 Linie Ochamps 19/03/1893 Wulpen 8/06/1918 00255
FOULON Eugne Victor Korporaal 2 Linie Pecq 22/04/1891 Kaaskerke 14/08/1916 00443
FOURNIER Cyriel Edmond Soldaat 4 Linie Knokke-aan-Zee 30/03/1894
 
26/10/1917 00526
FRRE Eugne Soldaat 2 klas 4 Linie Gilly 5/05/1893 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 6/06/1916 00110
FYENS Jan Soldaat 2 klas 2 Linie Borgerhout 5/06/1896 Kaaskerke 20/09/1916 00059
GALESLOOT Charles Jean Paul Soldaat 2 Karabiniers Antwerpen 9/04/1894 Stuivekenskerke 23/10/1914 00371
GALOT Ernest Soldaat 2 klas 2 Linie Ecaussinnes-d'Enghien 1/07/1893 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 18/07/1916 00090
GANSEWINKEL, VAN Leo J. Soldaat 11 Linie Peer 13/03/1893
 
29/07/1915 00302
GARDIEN Arthur Jasmin Sergeant 1 Linie Meix-devant-Virton 13/11/1893 Sint-Joris-Nieuwpoort 30/09/1918 00379
GELDHOF Edmond Florimond Soldaat 3 Linie Moorslede 7/10/1888
 
8/11/1917 00143
GEMIS Albert Soldaat 2 Lansiers Gingelom 1/01/1896
 
4/07/1918 00266
GEMIS Emiel Korporaal 11 Linie Donk 27/03/1892
 
3/07/1918 00263
GEQUIER Julien Onderluitenant 1 Artillerie Gent 11/03/1893 Adinkerke, Duinhoek 13/11/1917 00529
GERAERTS Petrus Mathijs Soldaat 4 Linie Genk 26/08/1896 Stuivekenskerke 24/08/1916 00072
GERARD Charles Nicolas Soldaat 9 Linie Namur 7/09/1893
 
4/03/1915 00323
GERMONPREZ Raymond J. Soldaat 7 Artillerie Rekkem 2/07/1891
 
6/11/1917 00507
GEUNIS Jan Soldaat 4 Linie Bocholt 31/12/1889
 
27/08/1917 00025
GEVERS Oscar Antoon Soldaat Genie Leuven 18/10/1893
 
28/06/1915 00376
GEYLEN, VER Adolf Soldaat 2 klas 3 Linie Zele 9/03/1886 Stuivekenskerke 30/08/1916 00455
GEYTER, DE Walter Jozef Soldaat 2 klas Genie Oostende 28/02/1898 De Panne, Amb. l'Ocan 21/11/1916 00053
GHESQUIRE Hector Soldaat 16 Linie Rollegem-Kapelle 27/04/1894 Stuivekenskerke 15/05/1918 00237
GHEYSEN Jules E.L. Korporaal 2 Linie Gent 5/01/1895 Kaaskerke 10/06/1916 00430
GHISLAIN Lucien Soldaat 3 Linie Charleroi 31/01/1895 Pervijze 22/07/1916 00087
GILLIARD Louis Octave Kapitein 2 klas 1 Jagers te Voet Champlon 20/03/1889 Oud-Stuivekenskerke 30/07/1917 00491
GLABEKE Julien Thodule Sergeant 22 Linie Kortrijk 17/01/1886 Diksmuide 3/10/1917 00514
GODDAERT Juliaan Soldaat 2 Karabiniers Wielrijders Gent 23/02/1894 Stuivekenskerke - Reigersvliet 16/03/1918 00182
GODFROID Raoul A. Soldaat 4 Lansiers
 
21/07/1893
 
18/03/1918 00202
GOEMAN Karel Lodewijk Soldaat 2 klas 10 Linie Erpe 3/02/1887 Lampernisse 31/10/1914 00177
GOETHALS Eduard Soldaat 3 Linie Bredene 14/10/1888 Steenkerke 8/11/1917 00130
GORIS Jozef Frans Maria Soldaat 2 Linie Turnhout 17/08/1898 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 30/07/1916 00080
GOUDAR Franciscus Soldaat 2 Linie Antwerpen 7/11/1893
 
22/05/1916 00341
GRILLAERT Eugne Franois Soldaat 2 Jagers te Paard Ledeberg 27/06/1893 Oud Stuivekenskerke 20/05/1917 00045
GROOF, DE Frans Soldaat 4 Jagers te Voet Lier 3/04/1894 Oostkerke 21/08/1915 00304
GROOTE, DE August Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Eeklo 7/12/1881
 
2/04/1918 00257
GRUMIAUX Leopold Isidoor Soldaat 4 Lansiers Pturages 21/08/1890
 
18/03/1918 00198
GRYSE, DE Elie Soldaat 23 Linie Poperinge 10/07/1889 Oeren 18/09/1917 00485
GULIK, VAN Antoon ruiter 2 Gidsen Antwerpen 10/02/1892 Stuivekenskerke 13/02/1917 00044
GUYLINCK Marcel Camiel Joseph Corneel Soldaat 12 Linie Steenkerke 30/03/1897 Poelkapelle 28/09/1918 00069
GYSELINCK Hendrik Jozef Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Melle 29/05/1893 Stuivekenskerke 18/03/1918 00187
HAEGHE, VER Jrme Remi Soldaat Genie Zarren 8/05/1892 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 15/09/1916 00064
HAELE, VAN Augustin Soldaat 2 Genie Waarschoot 20/08/1886 Avekapelle 30/09/1918 00385
HAELTERMAN Albert Benoit Marie Korporaal 2 Linie Schendelbeke 19/10/1891 Kaaskerke, tranche 10 1/07/1916 00433
HAEMERS, DE Arthur Soldaat 2 klas 2 Linie Stene 30/12/1883 Kaaskerke 18/08/1916 00086
HAEMS Frederik Alexander Soldaat 10 Linie Antwerpen 4/09/1889 Nieuwpoort, a.d. Spoorweg 30/10/1914 00356
HAENEGREEFS Lambertus Soldaat 5 Lansiers Tessenderlo 2/04/1893
 
16/06/1918 00251
HAEREN, VER Eugne Jean Sergeant Auto-Mitrailleuses Brussel 31/10/1881 a.d. Ijzer 20/08/1917 00020
HAEVRE, VAN Karel J. Soldaat 4 Linie Kessel 16/06/1898
 
11/08/1916 00446
HAEYAERT Florent Leopold Corneille Sergeant 3 Linie Reningelst 15/11/1890
 
11/09/1917 00508
HAEYAERT Theophiel Korneel Soldaat 2 Genie Vlamertinge 9/01/1889 Ramskapelle 16/04/1918 00222
HANSSENS Robrecht Pierre Bernard Soldaat 3 Jagers te Voet Heule 7/02/1891 Pervijze 28/10/1914 00345
HARDY Jean Franois Soldaat 23 Linie Heure-le-Romain 12/07/1895
 
20/09/1917 00038
HAUTENNE Leopold Soldaat 3 Linie Vitrival 27/08/1884
 
8/11/1917 00147
HAYEZ Stephane Camille P.L. Soldaat 2 klas 9 Linie Hornu 7/10/1892 Pervijze 4/03/1915 00120
HEBBELINCK Hieronimus Victor Alex Rosalia Soldaat 2 Linie Gent 7/04/1893 Kaaskerke 1/07/1916 00100
HEES, VAN Theodoor Michel Soldaat 2 Linie Neerpelt 12/12/1894 Kaaskerke 30/04/1915 00338
HELLEMANS Alfons Philippe Korporaal 6 Linie Putte 29/08/1891 Booitshoeke 31/03/1918 00211
HENDE, VAN DEN Georges Luitenant 2 Linie Sint-Amandsberg 17/11/1895 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 14/09/1916 00057
HENDRICKX Michael Antoon Gerard Soldaat 2 klas 23 Linie Peer 21/02/1895 Stuivekenskerke - Reigersvliet 25/09/1916 00471
HENS Emile Sergeant 2 Linie Mons 19/03/1890 Kaaskerke 18/06/1916 00425
HENSELS Jan Servais Soldaat 4 Linie Lanaken 25/09/1894
 
31/08/1917 00026
HERALY Hippolyte A.J. Soldaat 2 Gidsen
 
9/09/1889
 
6/03/1918 00169
HEREMANS Lodewijk Soldaat 5 Linie Leuven 20/06/1893
 
16/05/1918 00239
HERMAN Joseph Hulp-Onderluitenant 4 Linie Lige 11/11/1894 Kaaskerke 20/10/1917 00493
HERMAN Marinus Soldaat 16 Linie Hamme 22/06/1893
 
5/04/1918 00228
HERMANS Guillaume Soldaat 12 Linie Grivegne 26/06/1897
 
9/06/1918 00252
HERTBRUGGE, VER Frans Maria Xavier Sergeant 4 Linie Asse 15/08/1896 Oud-Stuivekenskerke 22/08/1916 00067
HEYMANS Joseph Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Baasrode 24/06/1892 Steenkerke 10/07/1918 00270
HEYVAERT Jan Frans Soldaat 2 Linie Humbeek 26/02/1889 Kaaskerke 2/05/1916 00484
HOEVEN, VAN DER Petrus Josephus Soldaat 10 Linie Langdorp, Wolfsdonk 17/03/1892 Lampernisse 31/10/1914 00176
HOEYMISSEN, VAN Alfons Marie Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Baasrode 8/07/1892 Vicogne 3/01/1916 00040
HOFT, VER Constant Soldaat 2 Linie Sint-Lenaerts 25/04/1894
 
18/09/1917 00488
HOLDER, VAN Nicolas Leopold Soldaat 1 Artillerie Charleroi 14/01/1889 Oostkerke 31/10/1916 00033
HOLDERBEKE Flicien Soldaat 2 klas 3 Linie Ronse 14/04/1886
 
8/11/1917 00141
HOLEN, VAN Clestin L. Soldaat Troupes Administrative - Service de Sant Anderlecht 10/07/1890 Hoogstade, Hosp. 24/07/1917 00495
HOLLANTS Lodewijk Soldaat 3 Linie Antwerpen 21/02/1898 Pervijze (voorposten) 25/05/1916 00116
HONDT, D' Aloysius Jozef Soldaat 2 Linie Belsele 10/04/1891 Avekapelle 11/11/1917 00135
HOOGE, D' Alfons Soldaat 2 klas 4 Linie Wingene 4/03/1894 Stuivekenskerke 7/09/1916 00444
HORENBEECK, VAN Jan Baptist Soldaat 10 Linie Elewijt 25/06/1889
 
1/11/1914 00168
HOUCKE, VAN Joseph Gerard Victor Flor. Soldaat 2 klas 2 Linie Sint-Niklaas-Waas 18/02/1898 Kaaskerke, Diventer 27/08/1916 00078
HUBRECHT Germain Joseph Francois Soldaat 2 klas 4 Linie Brugge 25/03/1893 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 27/07/1916 00082
HULST, VER Valere Jules Ghislain Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Wielrijders Aalst 3/10/1893 Reigersvliet 20/04/1917 00465
HUTSEBAUT Alos J.M. Soldaat 2 Genie 14/ Heule 22/09/1885 Avekapelle 30/09/1918 00386
HUYSMANS Petrus Franciscus Soldaat 2 Linie Mechelen 8/12/1894 Kaaskerke 1/07/1916 00101
HYE Mario Francisco Brigadier 4 Jagers te Paard Buenos Aires (ARG) 2/01/1893 Stuivekenskerke 26/01/1917 00483
INGHELBRECHT Maurits Soldaat Genie Eernegem 7/03/1894
 
10/05/1915 00387
JACOB Alfred C.E.A. Soldaat 2 Linie Verviers 31/01/1895
 
10/06/1916 00429
JANSSEN Louis Joseph Soldaat 6 Linie Lier 17/02/1892 Avekapelle 9/04/1918 00223
JANSSENS August Frans Soldaat 23 Linie Ettelgem 4/12/1895 Kaaskerke 14/10/1918 00381
JANSSENS Petrus Soldaat 2 Linie Sint-Jans-Molenbeek 2/11/1884
 
12/05/1916 00297
JOB Julius Soldaat 5 Linie Gent 30/08/1889
 
12/02/1919 00349
KEERE, VAN DE Polydore Soldaat 23 Linie Knesselare 2/01/1887 Wulveringem 23/09/1917 00017
KEGEL, DE Jan Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Nieuwerkerken 7/03/1883
 
1/07/1918 00246
KELDER Pierre J.L.Th. Sergeant Lichte Groep Antwerpen 13/09/1891
 
31/10/1917 00204
KENNES Augustinus Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Wielrijders Schaffen 7/03/1893 Oud Stuivekenskerke 20/04/1917 00500
KETSMAN Karel Kamiel Soldaat 1 Zware Artillerie Zottegem 5/08/1889
 
12/11/1917 00150
KONINCK, DE Leo Soldaat 2 Karabiniers Wielrijders Woubrechtegem 7/09/1890 Stuivekenskerke - Reigersvliet 9/03/1918 00259
KUPPENS Jozef Soldaat 3 Linie Neerpelt 6/04/1895 Wulveringem, "Zwart Peerd" 8/11/1917 00146
KUSS Pieter Albric trompet 2 Jagers te Paard Antwerpen 26/07/1893 Stuivekenskerke - voorposten Reigersvliet 13/08/1918 00186
LADRYRE Armand Nicolas Soldaat 1 Genie Haine-Saint-Paul 4/08/1897
 
7/09/1917 00027
LAETHEM, VAN Jean J.M. Soldaat 4 Jagers te Paard Antwerpen 31/01/1897
 
19/01/1918 00163
LAETHEM, VAN Richard Soldaat 4 Jagers te Voet Ninove 29/01/1894
 
24/10/1915 00293
LAEVENS Ren Soldaat 2 Linie Zarren 2/11/1892
 
21/05/1916 00061
LAGNEAU Louis Desire H. Soldaat 2 klas P.P.C. Saint-Saveur 21/02/1892 Oud-Stuivekenskerke 9/03/1917 00490
LAHOUSSE Henri Soldaat Granaatwerpers Warneton 21/06/1895
 
18/06/1916 00426
LALEMAN Emiel Antoon Soldaat 2 klas 4 Linie Zarren 12/06/1896 Stuyvekenskerke 15/07/1916 00388
LALLEMAND Rene Marcel Korporaal Genie, 1 L.A. Lyon (FR) 16/05/1896
 
21/06/1916 00092
LANDUYT, VAN Prosper Soldaat 4 Jagers te Voet Nieuwerkerken 24/07/1894
 
22/08/1915 00298
LANGENHOVE, VAN Rene Brigadier 7 Artillerie Zele 18/09/1890
 
6/11/1917 00107
LATTRE, DE Florent Henri Odon Sergeant 1 Karabiniers-Wielrijders Houdeng-Aimeries 7/02/1893 Stuivekenskerke - Reigersvliet 20/04/1917 00460
LECKWYCK, VAN Maurits Soldaat 4 Jagers te Voet Lier 9/02/1894
 
21/08/1915 00306
LECLRE Albert Wachtmeester 1 Artillerie Tavigny 6/06/1892 Kaaskerke 29/08/1916 00457
LECRENIER Lopold Marie Emile Soldaat 14 Linie Diest 25/10/1889 Eggewaarts-Kapelle 23/06/1915 00290
LEDENS Albert Soldaat 2 Gidsen Zaventem 30/11/1890
 
21/03/1918 00193
LEGENDRE Louis Soldaat 2 Linie Tournai 13/04/1896 Oostkerke 5/05/1916 00287
LEJEUNE Jozef Jean Baptiste Soldaat 4 Artillerie Lige 29/08/1887 Lampernisse-aan-den-IJzer 29/10/1914 00192
LEKIEN Henri N. Korporaal 3 Linie Attre 25/12/1891
 
27/10/1917 00498
LEMAHIEU Henri Charles Soldaat 2 Linie Comines 14/04/1895
 
15/10/1917 00504
LEMMENS Jozef Soldaat 11 Linie Borgerhout 19/04/1889 Stuivekenskerke 5/05/1915 00317
LENGEL Godfroid Soldaat 15 Linie Orbais 24/02/1888
 
20/04/1918 00221
LEROY Leo Juliaan Soldaat 23 Linie Passendale 30/03/1890 Ramskapelle, Hoeve "Violette" 24/10/1914 00342
LEU, DE Alexis Alfons Soldaat 3 Linie Merkem 2/08/1890 Stuivekenskerke 28/06/1916 00098
LEUR, VAN DE Lieven Soldaat 2 klas 2 Gidsen Olen 21/04/1890 Stuivekenskerke 31/01/1917 00043
L'HAIRE Julien H. Soldaat 15 Artillerie Wijtschate 7/01/1898
 
23/07/1918 00276
LINT, VAN Joseph Soldaat 4 Jagers te Voet Brussel 12/06/1882 Oud-Stuivekenskerke 21/08/1915 00303
LINT, VAN Pieter Jozef Korporaal 5 Linie Beigem 23/09/1891 Kaaskerke 28/09/1918 00391
LOEY, VAN Adolf Soldaat 1 Artillerie Lier 29/09/1895
 
1/11/1917 00104
LOON, VAN Jan Baptist Soldaat 2 klas 7 Artillerie Zandvliet 29/07/1889 De Panne, Amb. l'Ocan 20/08/1917 00019
LOONIS Cyriel Renaat Soldaat 2 klas 24 Linie Reninge 23/03/1894 Vinkem 30/10/1917 00076
LOONIS Marcel Victor Soldaat 2 klas 24 Linie Reninge 11/01/1892 Vinkem 3/11/1917 00077
LOOY, VAN Gomaire Soldaat 4 Linie Antwerpen 31/08/1893 Oud-Stuivekenskerke 4/05/1916 00280
LOR, DE Joseph Victor Korporaal 2 Linie Herchies 28/12/1886 Kaaskerke, steen 16 2/05/1916 00286
LOUSBERG Georges Arnold Felicien Soldaat 4 Linie Dolhain 12/02/1897 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 28/08/1916 00453
LOUVIEAUX Ernest Sergeant 2 Linie Pronnes-lez-Antoing 2/07/1875 Kaaskerke 15/05/1916 00378
LUCHENE, VAN Adolf Korporaal 12 Linie Waregem 9/12/1889 Steenkerke 9/06/1918 00253
LUREMONTE Alphonse Nicolas Joseph Soldaat 2 Linie Horion-Hozmont 5/12/1894 Kaaskerke 7/09/1916 00445
LUYPAERT Fidelis Soldaat Administratie, T.A.S.I. Lebbeke 1/03/1880 Veurne 26/03/1918 00209
LYCK Juul Alfons Soldaat 14 Artillerie Kokdijde 11/01/1884
 
29/10/1914 00215
MACHUROT Albert Soldaat 8 Linie Villance 2/11/1893 Stuivekenskerke 25/10/1914 00344
MAERREN, VAN A. Charles L. Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Lille 11/04/1893
 
1/07/1918 00264
MAES Frans Soldaat 2 klas 2 Linie Aarsele 13/07/1893 Kaaskerke 1/11/1916 00047
MAHIEU Cyriel Kamiel Soldaat 2 klas 24 Linie Reninge 5/01/1894 Vinkem 30/10/1917 00527
MALCOT, VAN Germain L. Soldaat Vervoerkorps Rotselaar 29/12/1888
 
30/03/1918 00214
MALTA Joseph Soldaat 15 Linie Lige 21/11/1892
 
2/10/1918 00384
MARS Jozef Soldaat Vervoerkorps, Militair Vliegwezen Burcht 24/03/1882
 
14/05/1918 00236
MARGOT Alfons Soldaat 3 Linie Brugge 6/02/1897 Diksmuide 30/07/1917 00499
MARIS Emilius Aloysius Petrus Josephus Soldaat 2 Linie Itegem 6/08/1894 Kaaskerke 8/09/1916 00462
MARTENS Baziel Bernardus Soldaat 3 Lansiers Drongen 27/05/1893
 
26/10/1917 00524
MARTENS Jozef Soldaat 1 Linie Herentals 19/09/1893 Pervijze 24/10/1914 00520
MARTIN Julius J.B. Soldaat 23 Linie Jumet 17/03/1892 Oeren 18/09/1917 00505
MASSCHELIN Alfons Jozef Soldaat 4 Linie Ardooie 6/08/1893
 
3/11/1917 00219
MASSENHOVE, VAN August E. Soldaat 2 Linie Veurne 30/11/1891
 
2/05/1916 00112
MEEREN, VAN DER Leopold J.L. 1 Sergeant 2 Linie Gent 22/03/1888
 
15/10/1917 00516
MEERSCH, VAN DER Hendrik Soldaat 11 Linie Westrozebeke 1/05/1887
 
5/06/1918 00260
MEERSSCHAUT Robert Frans Soldaat 2 Linie Scheldewindeke 14/11/1892 Kaaskerke 24/09/1916 00472
MEEVIS Kamiel Soldaat Etappetroepen Denderbelle 16/12/1888
 
12/11/1917 00152
MEIRLEIR, DE August Soldaat 2 klas 2 Gidsen Temse 4/12/1893
 
4/04/1917 00484
MEIRSMAN, DE Ren Francois Joseph Korporaal 4 Linie Roubaix (FR) 12/07/1893 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 23/08/1916 00073
MNART Fernand J.A. Soldaat 1 Jagers te Paard Kain 17/05/1893
 
18/03/1918 00200
MENNEN Jan Victor Soldaat 1 Jagers te Voet Geel 6/10/1882 Oostkerke 18/08/1915 00502
MERTENS Porphirius Soldaat 23 Linie Antwerpen 22/01/1892
 
13/11/1917 00154
MESSELIS Cyriel Soldaat 2 Jagers te Paard Ledegem 17/06/1891
 
9/01/1918 00161
MEULEMAN Prosper Fr. Soldaat 3 Linie Gent 9/06/1896
 
8/11/1917 00128
MEUSE, DE Edmond Soldaat 2 klas 2 Linie Lige 17/04/1893
 
2/11/1916 00049
MEY, DE Petrus J. Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Wichelen 20/05/1883 Steenkerke 19/06/1918 00248
MILISSEN Jozef Soldaat 2 Linie Mol 10/01/1894 Kaaskerke 25/11/1916 00479
MODDE Alberic Frederic Soldaat 2 Linie Zedelgem 24/07/1892 Kaaskerke 29/05/1916 00115
MOENS Engelbert Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Meerbeek 12/07/1888 Stuivekenskerke 22/10/1914 00343
MOLDER, DE Alosius Soldaat 12 Artillerie Klerken 9/05/1888 Ramskapelle 31/07/1918 00234
MONTAGU, VAN Julius P.M. Soldaat 4 Jagers te Voet Lokeren 3/02/1893
 
15/07/1915 00320
MONTEYNE Ren Soldaat 3 Linie Kaaskerke 15/06/1886
 
8/11/1917 00124
MONTHAYE Paul Karel Aim Maria Antoon Soldaat 7 Artillerie Koekelare 8/07/1897 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 2/11/1917 00195
MORTEL, VAN DE Frans Soldaat Cie. Pontonniers Mariakerke 29/11/1886 Wulpen 20/09/1918 00275
MORTREU Julien Jules Soldaat 2 klas 2 Gidsen Wijtschate 13/01/1897 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 2/04/1917 00486
MUHRING Jan Frederik Soldaat 2 Linie Antwerpen 19/12/1889 Kaaskerke 1/07/1916 00099
MUSEEUW Victor Alfons Soldaat 4 Linie Koekelare 27/12/1895 Stuivekenskerke 6/06/1916 00108
MUSSELY Charles Ernest Paul Hulp-Onderluitenant 3 Linie Elsene 8/08/1891 Oostkerke - Lettenburg 30/07/1917 00037
NAUS Joseph Henri Thomas Nouky Soldaat 2 klas 1 Jagers te Paard Probolingo (Java) 13/04/1899 Pervijze 4/08/1918 00191
NAVEZ Hubert Ghislain Joseph Luitenant 4 Linie Obaix - Rosseignies 13/12/1891 Oud-Stuivekenskerke 28/04/1916 00307
NAYER, DEN Corneille Soldaat 2 klas 1 Jagers te Paard Ukkel 24/03/1893
 
6/03/1918 00167
NELEN, VER August Soldaat 4 Jagers te Voet Lier 10/09/1895
 
21/06/1915 00283
NEVE, DE Omer Antoine Soldaat 2 Linie Zwevegem 9/05/1892 Kaaskerke 27/08/1916 00109
NEYENS Josue Cyriel Soldaat 9 Linie Ichtegem 30/07/1894 Pervijze 4/03/1915 00314
NO Maurits Joseph Arthur 1 Sergeant 1 Karabiniers Wielrijders Leuven 9/01/1895 Stuivekenskerke - Reigersvliet 12/03/1918 00181
NOL Emile Soldaat 6 Genie Namur 3/03/1895
 
26/07/1917 00494
NOOTE, VAN Kamiel Cyriel Soldaat 12 Linie Langemark 14/09/1891 Oostkerke 28/07/1915 00313
NOULET, DE Alphonse Eugne Sergeant 2 Linie Nchin 8/07/1890 Kaaskerke 5/06/1916 00111
OPALFVENS Gustaaf Clemens Soldaat 3 Linie Dendermonde 24/06/1891
 
8/11/1917 00171
OPSTAL, VAN Alphonse Jean Louis Soldaat 2 klas 7 Linie Turnhout 30/01/1886
 
12/05/1918 00235
OPSTAL, VAN Louis Philippe Soldaat 2 klas 2 Linie Schaarbeek 2/03/1894
 
1/11/1916 00050
PAESCHEN, VAN Hendrik Jozef Soldaat 11 Linie Hasselt 24/01/1893 Stuvekenskerke 8/05/1915 00324
PANTEGHEM, VAN Cyriel Jozef ruiter 3 Lansiers Sint-Eloois-Vijve 6/04/1891
 
12/05/1916 00339
PAPLEUX Joseph Soldaat 2 klas 4 Linie Lodelinsart 8/11/1890 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 12/09/1916 00056
PARMENTIER Aloysius Jerom Soldaat 2 Linie Oostrozebeke 24/04/1893
 
1/11/1916 00048
PARYS, VAN Maurits Soldaat 2 Linie Tielt 13/11/1893 Diksmuide 25/04/1916 00289
PAUWELS Alfred Karel L. Soldaat 2 Linie Belsele 12/02/1889 Kaaskerke 23/05/1916 00296
PEETERS Alfons Dominique Soldaat 2 Linie Antwerpen 21/08/1894 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 29/08/1916 00456
PEETERS Jan Soldaat 4 Linie Brussel 9/03/1896
 
28/09/1917 00011
PEETROONS Jean Franois Korporaal Genie, 1 L.A. Drongen 10/11/1881
 
21/06/1916 00151
PETEGEM, VAN Remi Soldaat 2 klas Wielrijders Gent 4/08/1896
 
29/07/1916 00081
PETIT Etienne Emile Louis Soldaat Vervoerkorps Isires 9/08/1883 Veurne 25/03/1918 00208
PIERARD Paul Soldaat 2 Linie Sint-Joost-ten-Node 26/02/1894
 
26/06/1916 00096
PIETERS Albert Soldaat 2 Linie Haut-Bellain (G.D.Lux) 2/08/1884
 
10/06/1916 00420
PIEYNS Pieter Frans Soldaat 4 Lansiers Destelbergen 4/08/1893 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 10/04/1917 00390
PIRONNET Henri Antoine Sergeant 24 Linie Verviers 20/06/1885
 
31/10/1917 00183
PLAS, VAN DER Jan Mattheus Soldaat 14 Linie Voroux-lez-Liers 21/08/1890
 
5/07/1915 00333
PLEHIERS Laurent Paul Soldaat 2 klas 4 Artillerie Antwerpen 19/03/1900
 
23/06/1916 00094
POLEYN Kamiel Sergeant 3 Jagers te Voet Aalst 17/03/1893 Pervijze 25/10/1914 00328
PONCEL, VAN DE Louis J. Ghislain Soldaat 3 Linie Liberchies 22/01/1898
 
8/11/1916 00144
POORTER, DE Hyppolite Gustave Soldaat 11 Linie Oostende 28/02/1891 Ramskapelle 14/07/1918 00273
POULEUR Albert Soldaat 3 Genie Bouffioulx 3/10/1886 Stuivekenskerke 24/07/1915 00377
POURCELLE Henri D.J. Soldaat 17 Linie Ploegsteert 25/11/1881
 
25/04/1918 00230
PREUMONT Gustave Louis Soldaat 2 klas 2 Linie Ukkel 18/07/1891 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 31/07/1916 00079
PRIV Henri Ghislain Soldaat 3 Linie Papignies 2/02/1890
 
8/11/1917 00148
PRUYM Theodoor Soldaat 4 Lansiers Antwerpen 3/12/1897 Stuivekenskerke - Reigersvliet 6/03/1918 00164
PUYDT, DE Eugne Remi Korporaal 4 Linie Izegem 28/06/1894 Oud Stuivekenskerke 23/09/1916 00469
PUYDT, DE Karel Soldaat 2 Linie Leuven 8/07/1890
 
15/10/1917 00523
PYL Karel Lodewijk Soldaat 1 Artillerie Nieuwkerken-Waas 21/07/1884
 
11/11/1917 00159
RAEMDONCK, VAN Alosius Soldaat Genie Beveren-Waas 1/02/1892 Lempernisse 7/02/1917 00070
RAMACKERS Charles Jean Marie Adjudant 1 Artillerie Sint-Gillis-Brussel 15/08/1891 Kaaskerke 23/10/1916 00009
RASSCHAERT Jozef Alosius Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Sint-Blasius-Boekel 14/09/1884
 
19/06/1918 00249
RASSE Eugeen Antonius Ghislain Soldaat 10 Linie Sint-Gillis-Brussel 16/03/1893 Lampernisse-aan-den-IJzer 31/10/1914 00172
RAULIER Victor E. Soldaat 2 Linie Ghislenghien 4/09/1891
 
24/08/1917 00023
RECHEM, VAN Hector Brigadier 3 Artillerie Ouwegem 27/02/1894 Avekapelle 14/04/1915 00318
REMAIRE, VAN Alphonse Soldaat 3 Linie Anderlues 4/12/1887
 
8/11/1917 00132
RENSON Charles H.J. Adjudant 1 Linie Lige 4/11/1869
 
23/05/1915 00369
ROMMELAERE Octave G. Jean Soldaat 22 Linie Hooglede 13/05/1893 Avekapelle 22/08/1917 00021
ROTTHIER Louis Soldaat 4 Linie Sint-Niklaas-Waas 31/12/1893 Stuivekenskerke 17/11/1916 00051
ROUSEREZ Maurits E.C. Soldaat 7 Artillerie Watou 19/08/1897
 
25/08/1917 00024
RUCQUOY Sadi Auguste Isidore Joseph Soldaat 3 Linie Marls (FR) 6/12/1887 Stuivekenskerke 16/06/1916 00424
RUTTEN Casimir Felix Achille Soldaat 2 klas 5 Artillerie Lige 22/05/1891 Lampernisse 25/10/1914 00367
RUTTIENS Pierre Marie Joseph Onderluitenant 1 Jagers te Paard Sint-Joost-ten-Node 19/04/1897 Stuivekenskerke - Reigersvliet 7/08/1918 00528
RUYTER, DE Hendrik Soldaat 2 Jagers te Voet Klerken 29/09/1890
 
17/03/1918 00184
RYCKEGHEM, VAN Pieter V. Soldaat 2 Jagers te Paard Roeselare 29/04/1890
 
8/01/1918 00160
SAEGHER, DE Arthur Regina Ghislain Marie Emmanuel Brigadier 5 Lansiers Ieper 3/08/1894 Oud-Stuivekenskerke 6/03/1918 00224
SAINT-PAY Hector Joseph Brigadier 3 Lansiers Quaregnon 18/12/1890
 
3/05/1916 00309
SALMS Lopold Paul Soldaat 2 klas 4 Linie Aubervilliers - Paris (FR) 16/07/1896 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 23/08/1916 00071
SAMAEY Kamiel Soldaat 2 klas 12 Linie Zerkegem 2/09/1890 Oostkerke 8/06/1915 00308
SANTEN, VAN Jozef Soldaat 1 Artillerie Hekelgem 9/02/1893
 
7/11/1917 00120
SAUCEZ Louis Cledert Soldaat 23 Linie Dour 16/07/1887 Oeren 18/09/1917 00478
SAUTIER Alfred H. Soldaat 2 Linie Herstal 9/08/1896
 
2/05/1916 00331
SAUVAGE Gaston Soldaat 5 Linie Mainvault 21/08/1898
 
27/03/1918 00238
SCHELSTRAETE Oscar Frederic Wachtmeester 1 Jagers te Paard Mariekerke 26/01/1889 Pervijze - voorposten Grote Wacht 4/08/1918 00265
SCHILLEWAERT Hieronymus F. Soldaat 2 Linie Houtem-bij-Veurne 26/09/1892 Kaaskerke 2/05/1916 00299
SCHOLLAERT Donat Soldaat 23 Linie Wetteren 30/12/1893
 
12/11/1917 00153
SCHOONHEYDT Julius Carolus Soldaat Troupes Administrative - Service de Sant Herenthout 22/11/1890 Lampernisse 31/10/1914 00174
SCHRAEGEN, VER Victor Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Destelbergen 16/12/1893
 
18/03/1918 00199
SCHREURS Jacques Soldaat 15 Artillerie Opglabeek 20/02/1886
 
23/07/1918 00278
SCHUERE, VER Antoine Jacques Joseph Soldaat 2 klas 2 Jagers te Paard Ooigem 16/01/1895 Oud-Stuivekenskerke 27/02/1917 00041
SEGHERS Judocus Soldaat 4 Jagers te Voet Neder-over-Heembeek 14/06/1874 Pervijze 4/01/1915 00316
SERPIETERS Cyriel Emiel Brigadier 1 Artillerie Esen 17/05/1885 Oostkerke 23/10/1917 00003
SIMONART Eduard Soldaat 2 Linie Alken 4/07/1894
 
12/05/1916 00375
SIMONTS Gommaire Wachtmeester Rijkswacht te Paard Brussel 24/02/1884 Pervijze 23/10/1914 00374
SMEDT, DE Joseph Soldaat 2 Jagers te Paard Brussel 31/03/1889 Oud Stuivekenskerke 11/05/1917 00032
SOENENS Ren Soldaat 2 klas 4 Linie Tielt 25/01/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 9/08/1916 00448
SOETEWEY Jozef Wachtmeester 7 Artillerie Antwerpen 28/02/1891
 
6/11/1917 00106
SOLIE Ernest Ooscar Raphal Korporaal 2 Linie Gent 20/08/1897 Kaaskerke 20/09/1916 00060
SOUPAERT Franois Soldaat 4 Linie Houdeng-Aimeries 23/08/1888
 
10/09/1917 00509
SPRANGER Pieter Jan Soldaat 12 Linie Ekeren 7/01/1893 Poelkapelle 28/09/1918 00068
STAES Servais Soldaat 2 klas 2 Linie Wevelgem 19/06/1895 Diksmuide, voor 7/07/1916 00436
STEEN, VAN DEN Jozef Soldaat 11 Linie Wolvertem 28/12/1890
 
19/03/1915 00321
STOCKEN, VAN DER Victor A. Soldaat 4 Linie Bellecourt 21/01/1891
 
8/06/1916 00431
STONS Jean P. Soldaat 15 Linie Paris (FR) 23/03/1890
 
2/04/1918 00225
STRAETEN, VER Victor Joseph Marie Soldaat 2 klas 5 Lansiers Borgerhout 18/10/1891
 
6/03/1918 00173
STRUYF Franciscus Soldaat 2 Linie Antwerpen 3/11/1894 Kaaskerke 19/08/1916 00066
SUPLIT Fernand Jean Baptiste Sergeant 3 Linie Roux 10/06/1891 Stuivekenskerke 27/09/1916 00467
SWOLFS August Soldaat 2 klas 2 Linie Oevel 30/03/1893 Steenkerke 17/07/1916 00091
TACK Firmin Soldaat 9 Linie Nederzwalm 8/02/1893
 
14/05/1915 00312
TAILLIEU Gustave Paul Soldaat 23 Linie Geluveld 7/03/1887
 
15/11/1917 00157
TANT Achiel Soldaat 23 Linie Zillebeke 15/10/1893 Diksmuide 12/11/1917 00127
TANT Eugne Joseph Soldaat 3 Linie Bovekerke 25/05/1897
 
8/11/1917 00126
TASSIN Gustave Soldaat 24 Linie Quievrechain (FR) 17/12/1893
 
5/11/1917 00125
THEYS Frans H. Soldaat 11 Linie Meldert 23/12/1894
 
5/06/1918 00258
THIENPONT Pieter Alfons Soldaat 10 Linie Aalst 23/05/1889
 
9/11/1917 00136
THIERY Octaaf Jan Soldaat 3 Linie Gent 5/05/1894
 
8/11/1917 00139
THOEN Basiel Ludovicus H. Soldaat 15 Artillerie Sint-Niklaas-Waas 17/11/1891 Booitshoeke 23/07/1918 00277
THUY Polydorius Clement Soldaat 2 klas 2 Gidsen Sint-Niklaas-Waas 4/10/1897 Stuivekenskerke 13/03/1918 00180
THYSENS Franciscus Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Ternat 29/04/1894 Stuivekenskerke - hoeve Rode Poort, loopgraaf 1bis 13/10/1915 00292
TIERENS Dominicus Franciscus Soldaat 1 klas 2 Jagers te Paard Breendonk 10/07/1891 Stuivekenskerke 4/06/1917 00034
TILLEUL Germain Franois Ghislain Soldaat 3 Jagers te Voet Chapelle--Wattines 12/11/1891 Kaaskerke 22/04/1915 00372
TORDOOR Jozef L. Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Courcelles 25/03/1892
 
10/07/1918 00272
TREMERIE, DE Henri F.J. Soldaat 7 Artillerie Ploegsteert 11/02/1891
 
6/11/1917 00102
TREZ, DE Constant Henri Jean Brigadier 2 Artillerie Essen 13/09/1897 Pervijze 29/09/1918 00389
TUERLINX Leopold Soldaat 2 klas Granaatwerpers Noorderwijk 9/08/1895 Kaaskerke 1/07/1916 00103
VELLE Kamiel Fr. Soldaat 14 Linie Gistel 7/10/1897 Steenkerke 17/07/1918 00274
VELTHOVEN, VAN Corneel Fr. Soldaat 4 Linie Westerloo 29/02/1888
 
21/12/1917 00226
VEN, VAN DE Pieter J. Soldaat 2 Lansiers Hechtel 31/08/1890
 
4/07/1918 00267
VENNE, VAN DE Eugne Charles Wachtmeester 1 Artillerie Gent 14/01/1891 Oostkerke 23/06/1916 00093
VICTOOR Gerard Oscar Soldaat 15 Linie Westrozebeke 22/11/1895
 
25/04/1918 00231
VICTOR Florent Karel Soldaat 2 klas 4 Linie Booischot 13/02/1894 Stuivekenskerke 23/08/1916 00074
VLIEGER, DE Jozef Kamiel Korporaal 2 Linie Vinkt 3/03/1888
 
26/07/1917 00497
VLOET, VAN DER Jules K. Opperwachtmeester 2 Artillerie Antwerpen 4/06/1890
 
21/04/1918 00220
VOORDE, VAN DE Almer Soldaat 1 Artillerie Lembeke 27/04/1893
 
29/08/1916 00458
VOS, DE Michel Jozef ruiter 2 Gidsen Oudenaarde 10/07/1893 Oud-Stuivekenskerke 4/01/1917 00481
VOS, DE Prosper Soldaat 22 Linie Antwerpen 11/06/1894
 
3/10/1917 00515
VROE, DE Gustaaf Frans Soldaat 24 Linie Uitkerke 23/09/1892 Wulveringem 23/09/1917 00016
VUYLSTEKE Louis Joseph Corneille Soldaat 3 Linie Passendale 2/05/1888 Steenkerke 28/09/1916 00466
WACHTER, DE Henri L. Soldaat 23 Linie Loos-lez-Lille (FR) 16/10/1896
 
18/10/1917 00008
WAELE, DE Eduard Hulp-Onderluitenant 6 Linie Belsele 19/07/1890 Pervijze 8/09/1918 00190
WAELE, DE Leo Jozef Soldaat 2 klas 3 Lansiers Olsene 5/04/1893 Kaaskerke 12/05/1916 00285
WAELE, DE Richard Amed Soldaat 2 klas 23 Linie Lokeren 13/10/1892 Stuivekenskerke 9/07/1916 00437
WALGRAEF Ernest Soldaat 2 klas 1 Linie Deux-Acren 31/05/1892
 
29/10/1914 00368
WALLEGHEM, VAN Odiel Y. Soldaat Genie Tielt 22/03/1887 Oud-Stuivekenskerke 1/03/1915 00530
WATTIER Ernest Soldaat 4 Jagers te Voet Gouy-lez-Piton 2/03/1892
 
30/06/1915 00310
WETS Karel Soldaat 5 Genie Rotselaar 15/09/1894 Oostkerke 5/09/1917 00028
WEYEN, VER Pieter Soldaat 2 klas 11 Linie Achel 8/02/1893
 
6/05/1915 00322
WILLEM Alfred Soldaat 4 Linie Lodelinsart 14/12/1895 Oud-Stuivekenskerke 26/09/1916 00468
WILLEMS Adolf Soldaat 15 Linie Lokeren 26/04/1895 Ramskapelle 9/09/1918 00213
WIT, DE Camillus Soldaat 3 Linie Baasrode 14/09/1887 De Panne 24/09/1916 00058
WIT, DE Pierre Auguste Soldaat 22 Linie Lede 2/06/1896
 
3/10/1917 00517
WOENSEL, VAN Alfons Edouard Mathilda Soldaat 8 Linie Antwerpen 22/04/1898 Ramskapelle, Hoeve "Terstille" 9/05/1915 00370
WOIT Franois K. Soldaat 2 Jagers te Paard Saive 26/12/1893
 
6/03/1918 00170
WOLFS Jan Lodewijk Soldaat 3 Genie Diepenbeek 26/05/1893 Oud-Stuivekenskerke 1/12/1915 00291
WOUTERS Franciscus Soldaat 2 Linie Lier 5/07/1894
 
1/07/1916 00105
WOUWE, VAN Corneel Jan Hector Maria Soldaat 3 Linie Boom 24/02/1892 Kaaskerke 27/10/1917 00521
WULF, DE Paulus Petrus Joannes Soldaat 2 klas 4 Linie Kortemark 12/05/1888
 
21/10/1917 00002
WYBO Eduard Soldaat 6 Linie Ettelgem 12/10/1896 Stuivekenskerke 5/10/1918 00382