Ramskapelle, Belgische Militaire Begraafplaats

Hier werden de overblijfselen bijeengebracht van soldaten die sneuvelden te Nieuwpoort, Westende, Lombartsijde, St-Joris, Mannekesvere, Ramskapelle, en die ter plaatse ter aarde werden besteld gedurende de gevechten of op de kleine dorpskerkhoven of die omgekomen waren bij de overstroming.

 

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum graf
ACKER, VAN Achilles Alos Soldaat 1 Jagers te Voet Zaffelare 2/02/1894 Stuivekenskerke 8/05/1915 00315
ACKER, VAN Jules Cesar Soldaat 2 Linie Wakken 31/05/1893
 
6/03/1915 00082
ADRIAENSSENS Victor Martinus Soldaat 10 Linie Retie 22/07/1887 Nieuwpoort 19/02/1915 00214
AERNOUTS Hendrik Soldaat 2 klas 7 Linie Loenhout 12/03/1893 Sint-Joris-Nieuwpoort 4/11/1914 00566
APRE Polydoor Soldaat 4 Jagers te Voet Lokeren 13/07/1893 Lampernisse 5/06/1915 00306
ASSELMAN Eduard Soldaat 10 Linie Okegem 5/09/1884 Nieuwpoort 2/01/1915 00244
BAERT Jan Frans Korporaal 10 Linie Antwerpen 2/05/1889 Lombardsijde 19/02/1915 00213
BAS Jozef Leopold Soldaat 10 Linie Hasselt 25/07/1885 Pervijze - km 6,200 spoorweg 27/10/1914 00355
BEAUMONT Germain Korporaal 3 Linie Wasmes 13/11/1893
 
15/01/1915 00113
BEECK, VER Joseph Soldaat 1 Linie Sint-Jans-Molenbeek 22/11/1884
 
30/12/1914 00364
BEKE, VER Lon Soldaat 6 Linie Wetteren 4/02/1886 Ramskapelle 30/10/1914 00201
BELLE, VAN Pierre Joseph Soldaat 11 Linie Sint-Jans-Molenbeek 22/05/1889 Pervijze 30/10/1914 00384
BERGEN, VAN Eugeen Soldaat 1 Grenadiers Halen 25/04/1889 Pervijze 26/10/1914 00129
BEUGHER, DE Guillaume Soldaat 8 Linie Sint-Gillis-Brussel 24/02/1891 Stuivekenskerke 26/10/1914 00370
BISSCHOP, DE Franciscus Korporaal 4 Jagers te Voet Aalst 5/04/1893 Pervijze 24/10/1914 00117
BOECK, DE Paulus Josephus Soldaat 2 Linie Ottergem 25/01/1889 Wulpen 25/02/1915 00512
BOGAERTS Jozef Victor Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Wolvertem 26/10/1891 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 1/11/1914 00153
BONDT, DE Karel Lodewijk Soldaat 2 Grenadiers Zellik 15/06/1887 Pervijze 23/10/1914 00465
BONDUE Jules Alphonse Joseph Soldaat 2 klas 3 Linie Mesen 23/02/1892 Pervijze 18/10/1914 00097
BONVARLET Alphonse Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Warchin 12/11/1892 Pervijze 29/10/1914 00351
BORRE, VAN DEN Charles Albert Korporaal 1 Linie Tollembeek 4/01/1893 Nieuwkapelle 12/12/1914 00358
BORREY Gustaaf I. Soldaat 3 Linie Oostende 26/12/1892 a.d. IJzer 22/10/1914 00100
BOURGEOIS Henri Leo. Soldaat 12 Linie Zillebeke 26/08/1888 Oostkerke 6/04/1915 00301
BOUSSEMAERE Philippe Jacques Kapitein-Commandant 5 Linie Oostende-Mariakerke 10/08/1865 Ramskapelle 26/10/1914 00467
BOUTTE, LE Charles Soldaat 10 Linie Seraing 8/07/1887 Oud-Stuivekenskerke 21/11/1914 00163
BRAECKEVELT Cyriel Soldaat 2 Jagers te Voet Schuiferskapelle 20/04/1889
 
27/10/1914 00162
BRANDEN, VAN DEN Carolus Soldaat 3 Jagers te Voet Heffen 11/12/1888 Pervijze 23/10/1914 00380
BRICHARD Raymond Emile Lon Ghislain Soldaat 10 Linie Spy 23/05/1893 Nieuwpoort 2/01/1915 00257
BROUWIER Pierre Joseph Soldaat 8 Linie Moresnet, Neutre 9/07/1891 Nieuwpoort 29/01/1915 00210
BRUYNSEELS Nikolaas Soldaat 3 Linie Antwerpen 17/06/1887
 
28/10/1914 00472
BUYLE Jozef Soldaat 3 Linie Sint-Niklaas-Waas 1/08/1890 Pervijze - Blauwvoetbrug 27/03/1915 00118
BUYSCHER, DE Hendrik Soldaat 1 Jagers te Voet Schorisse 29/09/1894 Stuivekenskerke 8/05/1915 00322
CAMPAGNE Jules Soldaat 10 Linie Ath 25/01/1886
 
2/01/1915 00245
CAMPION Jacques Soldaat 9 Linie Vilvoorde 16/12/1891 Ramskapelle 23/10/1914 00374
CARYN Paulus Soldaat 10 Linie Aalst 5/10/1885
 
2/01/1915 00255
CASTIN Joseph Jean Baptiste Ghislain Soldaat 1 Jagers te Voet Montignies-sur-Sambre 12/01/1891 Pervijze 29/10/1914 00126
CERFAUX Nestor Pierre Joseph Ghislain Soldaat 2 klas 10 Linie Mettet 17/11/1893 a.d. IJzer 24/10/1914 00180
CESSION Gaston Nol Guillaume Soldaat 7 Linie Lige 19/10/1892 Lombardsijde 4/11/1914 00615
CHARLIER Cleste J.M. Soldaat 2 Lansiers Noville 15/02/1893
 
31/10/1914 00429
CLAEYS Adolf A. Soldaat 5 Linie Huise 19/06/1890
 
25/12/1914 00120
CLAEYS Ignace Sergeant-Majoor 3 Linie Gent
 
a.d. IJzer 18/10/1914 00104
CLERICK Prosper Soldaat 2 Karabiniers Wetteren 15/08/1882 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 1/11/1914 00149
COLIN Jules Joseph Sergeant 6 Linie Tollembeek 1/06/1891 Ramskapelle 30/10/1914 00004
COUCKE Remigius Josephus Soldaat 4 Linie Beveren-bij-Roeselare 16/01/1893 Pervijze 6/10/1914 00179
CROMB Auguste Remi Corneille Soldaat 3 Linie Houtem 18/04/1893 Pervijze - Schoorbakke 24/10/1914 00379
CRUYSSEN, VAN DER Marcellus Desiderius Korporaal 4 Linie Gent 18/02/1888 Booitshoeke 24/10/1914 00443
CUYCKENS Emiel Soldaat 6 Linie Opdorp 21/02/1892
 
30/10/1914 00434
DAELE, VAN Joris O. Soldaat 3 Linie Gistel 8/11/1894
 
13/12/1914 00446
DELMOTTE Jean Baptiste Soldaat 7 Linie Montignies-sur-Sambre 27/04/1891 Mannekenvere 20/10/1914 00563
DEQUESNE Albert Emile Joseph Soldaat 2 Linie Mons 29/05/1896 Booitshoeke 29/10/1914 00107
DERMONT Franois Laurent Soldaat 2 Karabiniers Brussel 17/01/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 1/11/1914 00156
DEYNE, DE Renaat Soldaat 8 Linie Tielt 26/03/1891
 
17/02/1915 00234
DIERICK Jules Soldaat 3 Jagers te Voet Wortegem 30/11/1888 Sint-Jacobs-kapelle 21/10/1914 00262
DIEUDONN Franciscus P. Soldaat 10 Linie Antwerpen 17/01/1887
 
2/01/1915 00250
DOMBIER Raphl Sergeant 8 Linie Lige 1/03/1892 Nieuwpoort 24/12/1914 00235
DONS Joseph Jean Adolphe Korporaal Genie Brussel 10/06/1892 Kaaskerke 21/10/1914 00141
DORQUET Olivier Joseph Sergeant 10 Linie Athus
 

 
23/11/1914 00167
DRIESSCHE, VAN DEN Remigius Alphonsius Soldaat 10 Linie Ingelmunster 26/09/1889 Nieuwpoort 2/01/1915 00254
DRIESSENS Jean Jacques Elise Soldaat 2 Karabiniers Borgerhout 27/05/1888 Stuivekenskerke 30/10/1914 00151
DUNGELHOEFF Henri J. Kapitein-Commandant 7 Linie Brussel 8/03/1872 Sint-Joris-Nieuwpoort 19/10/1914 00519
DUPONT Gaston Soldaat 9 Linie La Bouverie 11/11/1888 Lombardsijde 20/10/1914 00532
EVERAERT Jules Marie Victor Soldaat 10 Linie Boom 13/11/1896 Nieuwpoort 18/02/1915 00238
EVRAERST Henri Lon Ghislain Soldaat 4 Linie Montignies-sur-Sambre 21/01/1893 Pervijze 22/10/1914 00477
EXE, VAN Victor Korporaal 10 Linie Armentieres (FR) 8/05/1883 Nieuwpoort 2/01/1915 00218
FALY Edmond Charles Marie Georges Soldaat 5 Linie Seraing 4/07/1890 Ramskapelle 27/10/1914 00298
FASTREZ Jules Joseph Ghislain Soldaat 10 Linie Natoye 15/06/1893 Nieuwpoort 2/01/1915 00241
FOBE Yvan Soldaat 13 Linie Hamme 14/06/1894 Ramskapelle, Hoeve "Violette" 10/05/1915 00092
FOLCHAIN Louis J. Soldaat 2 Karabiniers Lille (FR) 26/01/1893 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 30/10/1914 00158
FRANCQ Camille Ernest Soldaat 5 Linie Marche-lez-Ecaussinnes 4/09/1890 Ramskapelle 23/10/1914 00489
GANNE Henri Bernard Corneel Soldaat 3 Linie Ieper 15/09/1893 Pervijze 28/10/1914 00342
GAUWEN, VER Pieter Antoon Soldaat 5 Linie Mariekerke 14/08/1891
 
28/10/1914 00405
GEEL, VAN Jan F. Soldaat 2 Linie Werchter 26/01/1886
 
15/10/1914 00138
GEIREGAT Julius A. Soldaat 6 Linie Zwijnaarde 21/11/1893
 
28/10/1914 00496
GERSIS Eduard Joseph Soldaat 6 Linie Sint-Pieters-Woluwe 25/12/1893 Ramskapelle 31/10/1914 00431
GHOTE, VAN DER August Jozef Sergeant-Majoor 4 Linie Avekapelle 8/04/1881 Ramskapelle 17/12/1914 00181
GHYSELINCK Renaat H. Soldaat 2 Linie Huise 12/08/1891
 
22/10/1914 00447
GIET Michel V. Soldaat 9 Linie Fort 24/04/1887
 
25/10/1914 00507
GILIS Louis Albert Soldaat 2 Karabiniers Diest 23/04/1893 Oud Stuivekenskerke 1/11/1914 00146
GILLES Emile Marie Soldaat 10 Linie Buenos Aires (CHILI) 23/03/1893
 
2/01/1915 00246
GOFFIN Albert J. Soldaat 13 Linie Jehonville 2/02/1887
 
3/04/1915 00522
GRAEF, DE Georges Leon Paul Ghislain Sergeant 7 Linie Namur 1/06/1897
 
4/11/1914 00594
GUILLAUME Marcel Andr Soldaat 1 Linie Saint-Hubert 5/11/1893 Sint-Joris-Nieuwpoort 30/09/1918 00078
HAINZ Narcisse H.J. Soldaat 7 Linie Henri-Chapelle 13/07/1892
 
4/11/1914 00531
HANNON Fernand P. Soldaat 5 Linie Mortsel 3/05/1893 Ramskapelle 31/10/1914 00419
HANTSON Dsir Jean Korporaal 3 Jagers te Voet Tourcoing (FR) 19/07/1891 Sint-Jacobs-Kapelle 21/10/1914 00263
HAUTEKIET Edmond Bernard 1 Sergeant 3 Linie Stene 31/12/1893 Ramskapelle 6/01/1915 00476
HELDENBERGH Omer Marion Sergeant 3 Jagers te Voet Laken 28/08/1893 Pervijze 28/10/1914 00388
HELLINCK Remigius Soldaat 10 Linie Evergem 7/04/1890
 
2/01/1915 00239
HENDRICKX Edward Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Molenbeek 6/03/1893 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 1/11/1914 00150
HENIN Joseph Albert Soldaat 6 Linie Verviers 29/12/1881
 
27/10/1914 00199
HERMANS Alfons Soldaat 2 Linie Bekkevoort 31/10/1886 a.d. IJzer 25/02/1915 00513
HERMANS Jean Guillaume Soldaat 10 Linie Leuven 5/03/1893 Nieuwpoort 2/01/1915 00248
HERMANS Leopold Jozef Soldaat 10 Linie Moerzeke-Kastel 19/03/1886 Lampernisse 28/10/1914 00299
HEYDER, DE Alphonse Korporaal 7 Linie Antwerpen 23/11/1884 Lombardsijde 4/11/1914 00529
HOEVEN, VER Pieter Jan Soldaat 2 klas 3 Linie Kampenhout 29/03/1890 Avekapelle 2/10/1914 00445
HOLLANDER, D' Gustaaf Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Hamme 4/03/1890 Oud-Stuivekenskerke 1/11/1914 00144
HONDT, D' Julius Benedictus Soldaat 1 klas 2 Grenadiers Zingem 20/12/1888 Oud-Stuivekenskerke 24/10/1914 00356
HONOR Ren Soldaat 5 Linie Hulste 24/04/1887 Ramskapelle 29/10/1914 00516
HOUART Jules Joseph Majoor 7 Linie Marcinelle 15/04/1866 Sint-Joris-Nieuwpoort 23/10/1914 00367
HOUT, VAN Jozef Soldaat 12 Linie Herselt 23/04/1893
 
30/10/1914 00401
HUART Leon Victor Joseph Korporaal 4 Linie Marchienne-au-Pont 29/05/1892
 
10/01/1915 00260
HULET Herman Soldaat 2 Karabiniers Rixensart 17/03/1891 Stuivekenskerke 30/10/1914 00436
HULSTER, D Kamiel Soldaat 2 klas 10 Linie Ruddervoorde 30/09/1884 Nieuwpoort 2/01/1915 00243
INNIS, VAN Alfons Soldaat 5 Linie Herent 3/01/1890
 
30/01/1915 00360
JADIN Dsir Alphonse Joseph Soldaat 10 Linie Mlin 17/09/1887 Nieuwpoort 2/01/1915 00252
JANSSENS Frans Sergeant 7 Linie Lillo 9/08/1895
 
4/11/1914 00621
JOOS Jozef Soldaat 7 Linie Brugge 25/12/1893
 
3/11/1914 00592
KEYSER, DE Leo Soldaat
 
2 Grenadiers Moerzeke 29/10/1887 Ramskapelle 2/11/1914 00470
KORTE, DE August Soldaat 2 Linie Zedelgem 8/04/1893 Ramskapelle 24/11/1914 00275
KUMPS Jan Jozef Soldaat 5 Linie Hoeilaart 12/06/1893 Ramskapelle 30/10/1914 00491
LAER, VAN Karel L. Soldaat 6 Linie Kasterlee 28/06/1883 Ramskapelle 26/11/1914 00497
LAEREMANS Felix Soldaat 10 Linie Tienen 30/07/1886
 
9/02/1915 00233
LAMBINET Ren Jules Soldaat 13 Linie Habay-la-Vieille 15/10/1886
 
30/10/1914 00500
LANCKER, VAN Herv Hilion Soldaat 1 Jagers te Voet Gavere 15/04/1886 Lombardsijde 23/10/1914 00527
LANER Jan Baptist Soldaat 10 Linie Herfelingen
 

 
23/11/1914 00165
LAURENT Arille Jean Baptiste Soldaat 1 Grenadiers Piton 3/10/1893 Pervijze 25/10/1914 00334
LEJEUNE Alfred Amand Soldaat 8 Linie Scheldewindeke 5/07/1893 Nieuwpoort 5/03/1915 00533
LEMMENS Renatus Phillipus Josephus Soldaat 10 Linie Borgerhout 9/08/1893 Nieuwpoort 3/02/1915 00217
LENS Hendrik Albert Korporaal 6 Linie Mechelen 6/01/1886 Ramskapelle 26/10/1914 00508
LEYSSENS Eduard L. Korporaal 14 Linie Herent 5/06/1897
 
24/10/1914 00068
LINDEN, VAN DER Edouard L.E. Korporaal 7 Linie Sint-Jans-Molenbeek 7/09/1873
 
30/10/1914 00040
LINT, VAN Lodewijk Soldaat Vestingsartillerie Everberg 2/02/1882
 
31/05/1915 00361
LOCUS Jacobus Soldaat 1 Grenadiers Ukkel 29/10/1892 Pervijze 24/10/1914 00463
LOOMANS Karel Lodewijk Soldaat 10 Linie Merchtem 12/05/1891
 
2/01/1915 00242
LOUBRY Franois Xavier Soldaat 10 Linie Neerheylissem 5/09/1884
 
2/01/1915 00251
LUYTEN Joseph Onderluitenant 4 Jagers te Voet Kwaadmechelen 12/02/1882 Boschoote 24/10/1914 00124
MACHEROUX Paul L.A. Soldaat 5 Artillerie Ludenberg (GE) 10/10/1891
 
25/10/1914 00267
MAELEN, VER Alexander Soldaat 6 Linie Blanden 17/06/1893
 
30/10/1914 00203
MAES Philippe Jacques Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Watermaal-Bosvoorde 18/02/1893 Pervijze 22/10/1914 00074
MAHIEU Thomas Augustus Soldaat 3 Jagers te Voet Wasmuel 8/09/1891 Pervijze 22/10/1914 00261
MALFAIT Oscar Frederik Soldaat 2 klas 2 Gidsen Sint-Amandsberg 6/08/1892 Nieuwpoort 4/11/1914 00473
MANT, VER Jean Baptist Soldaat 8 Linie Boom 11/08/1891 Cherbourg (FR) 10/01/1915 00212
MARCELIS Lodewijk Soldaat 4 Linie Wezembeek 19/10/1888
 
17/10/1914 00413
MARIN Karel Soldaat 10 Linie Lier 18/12/1886
 
2/01/1915 00249
MARREYT Jozef Hendrik Soldaat 4 Linie Brugge 23/01/1892 Wulpen 25/02/1915 00511
MARTIN Narcisse Hulp-Onderluitenant 10 Linie Hollange 4/09/1886 Nieuwpoort 2/01/1915 00259
MARY Joseph Ghislain Soldaat 13 Linie Velaine-sur-Sambre 29/09/1880 Nieuwpoort 22/01/1915 00209
MEEUS Jan Jozef Soldaat 1 Jagers te Voet Kessel-Lo 21/08/1896 Pervijze 27/10/1914 00003
MENDIAUX Sylvain Charles Prosper Onderluitenant 6 Linie Schaarbeek 29/01/1891 Ramskapelle 26/10/1914 00290
MERTENS Clement Frans Maria Sergeant 6 Linie Beveren-Waas 18/06/1886 Wulpen 30/10/1914 00435
MEULEN, VER Kamiel Soldaat 4 Linie Oedelem
 

 
3/11/1914 00114
MEYLEN, VAN DER Andr Tobie Sergeant 2 Linie Elsene
 
Ramskapelle 4/11/1914 00518
MEYVIS Jacques Louis Soldaat 3 Jagers te Voet Ukkel 21/11/1886 Pervijze 28/10/1914 00392
MEYVIS Jan Baptist J. Soldaat 7 Linie Ekeren 24/10/1886
 
5/11/1914 00570
MIERS Benedictus Bernardus Soldaat 2 Linie Opwijk 20/12/1881 Ramskapelle 22/01/1915 00346
MOEREMANS Theophile Soldaat 6 Linie Galmaarden 24/08/1890 Ramskapelle 29/10/1914 00204
MONSECOUR Achille Gustave Soldaat 2 Jagers te Voet Melle 6/12/1893 Oud Stuivekenskerke 20/10/1914 00080
MOONS Jozef P.J. Soldaat 6 Linie Aarschot
 

 
23/10/1914 00012
MORTIER, DE Eduard Joseph Ghislain Soldaat 2 Karabiniers Montignies-sur-Sambre 5/04/1886 Stuivekenskerke 1/11/1914 00154
MOTTE Oscar Soldaat 4 Linie La Louvire 17/02/1887
 
10/03/1915 00309
NAYER, DE Nestor Joseph Soldaat 2 klas 10 Linie Berze 26/05/1893 Nieuwpoort 2/01/1915 00240
NOTAERT Louis Soldaat 8 Linie
 

 

 

 
0000?
NOUWENS Leopold Ghislain Korporaal 1 Linie Gouy-lez-Piton 17/07/1886 Sint-Joris-Nieuwpoort 30/09/1918 00488
OGER Hubert Joseph Soldaat 14 Linie Romse 16/10/1889 Ramskapelle 24/10/1914 00065
ONSEA Jozef Soldaat 9 Linie Antwerpen 2/05/1895
 
28/10/1914 00510
ORBAND Bernard Albert Ghislain Sergeant 1 Linie Leuven 7/08/1887 Ramskapelle 30/09/1914 00599
OSSIEUR Raoul Soldaat 6 Linie Ieper 8/08/1892
 
1/10/1914 00376
OST Pieter Soldaat 2 klas 5 Linie Vollezele 19/02/1880 Nieuwpoort 4/11/1914 00418
OUTRYVE, VAN Gentiel Joseph Soldaat 5 Linie Oostrozebeke 28/04/1895
 
30/09/1914 00417
OVERBERGHE, VAN Emiel T. Soldaat 2 Linie Machelen 22/09/1889 Ramskapelle 22/01/1915 00085
PAELMAN Desiderius Joseph Soldaat 8 Linie Waarschoot 9/03/1892 Nieuwpoort 2/03/1915 00215
PQUET Albert Maurits Soldaat 2 klas 2 Linie Rochefort 1/03/1886 Pervijze 26/10/1914 00349
PARCOUET Joseph Sergeant-Majoor 27 Linie Brussel 20/03/1894
 
4/11/1914 00611
PARE Jules Joseph Soldaat 3 Linie Maurage 14/07/1890
 
12/10/1914 00385
PARMENTIER Achiel Jan Pieter Soldaat 4 Linie Sint-Kruis-Brugge 4/06/1892 Pervijze 25/10/1914 00116
PASCHAL Emile Arthur Ghislain Korporaal 7 Linie Borgerhout 24/05/1892 Lombardsijde 5/11/1914 00612
PELGRIMS Gerard J. M. C. H. Soldaat 6 Linie Antwerpen 14/01/1893 Ramskapelle 28/10/1914 00081
PENSIS Henri Jules Victor Soldaat 4 Genie Brussel 20/12/1892 Sint-Jacobs-Kapelle 29/12/1914 00265
PETIT Joseph Soldaat 7 Linie Wanferce-Baulet 23/06/1892 Ramskapelle 27/10/1914 00501
PIQUARD Emile Soldaat 2 klas 10 Linie Herbeumont 4/10/1891 Stuivekenskerke 24/10/1914 00182
PIRON Achiel Soldaat 2 Artillerie Aaigem 21/02/1893
 
8/12/1914 00319
POPLIMONT Demosthne E.A. Soldaat 9 Linie Enghien 22/08/1892
 
26/10/1914 00094
PORTOIS Alphonse Soldaat 10 Linie Tournai 7/06/1886
 
2/01/1915 00247
POVER, DE Jules Corneel Soldaat 1 Jagers te Voet Merkem 2/08/1893 Pervijze 30/10/1914 00452
PRAT Karel L. Alfons Soldaat 4 Linie Schorisse 31/05/1893
 
28/10/1914 00450
PROOST, DE Joseph Soldaat 5 Linie Dworp 19/03/1887 Lo 30/01/1915 00359
PUYVELDE, VAN Jean Franois Soldaat 10 Linie Bersille 24/07/1894
 
30/10/1914 00348
RAEMDONCK Pieter R. Soldaat 4 Jagers te Voet Waasmunster 31/05/1890
 
26/05/1915 00314
RAES Theophiel Achiel Soldaat 3 Linie Gent 30/01/1892 Ramskapelle 22/10/1914 00099
RAEYMAEKERS Bernard Frans Matheus Soldaat 13 Linie Antwerpen 20/01/1893 Nieuwpoort 10/01/1915 00216
RENAUX Joseph Alphonse Corneile Soldaat 1 Grenadiers Halle 5/11/1893 Pervijze 28/10/1914 00330
REYNDERS August Pieter Soldaat 11 Linie Zolder 16/10/1891 Pervijze 29/10/1914 00127
RIDIAUX Emile Soldaat 2 Karabiniers Courcelles 4/09/1889 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 30/10/1914 00148
RIGA Celeste Hubert Soldaat 3 Genie Lige 25/03/1893 Pervijze 30/10/1914 00008
ROLAND Adolphe Soldaat 4 Linie Boussu-lez-Walcourt 11/07/1886
 
24/10/1914 00499
ROLLIN Paul Antoine Joseph Kapitein-Commandant 23 Linie Haine-Saint-Paul 28/10/1872 Pervijze - Schoorbakke 21/10/1914 00475
ROUCHARD Nestor Charles Joseph Soldaat 6 Linie Veilaine
 
Ramskapelle 28/10/1914 00509
ROUSSEAUX Henri Pierre Joseph Soldaat 11 Linie Sint-Joost-ten-Node 1/06/1897 Pervijze 30/10/1914 00389
RUTTENS Hendrik Karel Soldaat 7 Linie Wilrijk 14/04/1893 Lombardsijde 4/11/1914 00591
SCHEPENS Victor Soldaat 10 Linie Wetteren 21/09/1882
 
2/01/1915 00256
SCHEYVAERTS Paul Henri Vincent Joseph Marie Soldaat 1 Grenadiers Mechelen 31/10/1884 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 3/11/1914 00188
SCHOOFS Henri Korporaal 7 Linie Brussel 11/02/1886 Ramskapelle 25/10/1914 00498
SCHOTS Cornelius Emiel Soldaat 9 Linie Halen 27/01/1888 Kaaskerke 20/05/1915 00174
SCHROEVEN Jan Baptist Jozef Soldaat 2 klas 12 Linie Mol 22/03/1893 Pervijze 30/10/1914 00400
SCHULPE Casimir Richard Soldaat 7 Linie Veerle 2/02/1891
 
3/11/1914 00590
SOHIE Edgard Henri Adrien Kapitein-Commandant 2 Genie Hoeilaart 15/10/1872 Lombardsijde 4/11/1914 00329
SOUDAN Victor Soldaat 2 Karabiniers Chapelle-lez-Herlaimont 27/04/1890 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 30/10/1914 00160
SOUVEREYNS Henri Joseph Korporaal 10 Linie Russon 16/02/1883 Nieuwpoort 2/01/1915 00258
STEENAERTS Frans Soldaat 5 Linie Meldert 25/07/1888
 
30/11/1914 00458
STERCKE, DE Emiel Soldaat 5 Linie Everbeek 30/09/1889 Ramskapelle 31/10/1914 00490
STEYFKENS Pieter Jan Soldaat 10 Linie Genk 6/01/1887 Oud-Stuivekenskerke 30/10/1914 00354
STRICHT, VER Nicodemus Soldaat 2 Jagers te Voet Velzeke 14/09/1887 Oostkerke 27/10/1914 00169
STROOBANT Achiel J. Soldaat 2 Karabiniers Torhout 16/11/1895
 
2/11/1914 00157
STRUBBE Emile Joseph Alphonse Soldaat 2 Karabiniers Blankenberge 20/09/1888 Oud-Stuivekenskerke 1/11/1914 00152
STRUYVEN Gustaaf M.E. Soldaat 2 Karabiniers Brussel 24/12/1896 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 1/11/1914 00147
STYNEN Nicolas 1 Sergeant-Majoor 8 Linie Lige 14/11/1861
 
19/01/1915 00528
TERWINGHE Arthur N. Soldaat 7 Linie Verviers 21/08/1892
 
4/11/1914 00291
THAEYE, DE Victor A. Soldaat 5 Linie Massemen 21/02/1888
 
19/10/1914 00530
THELEN Guillaume C. Soldaat 2 Linie Rheydt (GE) 12/03/1886
 
30/10/1914 00430
THERSSEN Henricus Soldaat 1 Linie Klerken 7/02/1891 Nieuwekapelle 12/12/1914 00357
THESIN Desideratus Joseph Soldaat 9 Linie Erembodegem 5/10/1892 Sint-Joris-Nieuwpoort 25/10/1914 00093
TIMMERMAN Frans Lodewijk Soldaat 10 Linie Adinkerke 25/11/1886 Nieuwpoort 2/01/1915 00253
TISSONS Jacques Soldaat 1 Jagers te Voet Aubel 25/06/1893
 
23/10/1914 00363
TOMBEUR Antoine G. Georges Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Pont--Celles 21/05/1891 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 25/04/1915 00300
TONGEN, VER Lodewijk Frans Soldaat 2 klas 1 Linie Grembergen 20/09/1888 Ramskappelle 30/09/1918 00339
VELDE, VAN DE Jozef T. Soldaat 7 Linie Balegem 29/05/1891
 
16/10/1914 00087
VELDMANS Jan A. Soldaat 5 Linie Keerbergen 12/02/1893
 
25/10/1914 00272
VERCOOR Oscar Emiel Soldaat 2 Linie Hem (FR) 31/10/1893 Schoore, ten zuiden van de IJzer 24/10/1914 00135
VIAENE Aloysius Soldaat 5 Linie Koekelare 6/07/1887
 
2/11/1914 00119
VLEESCHOUWER, DE Albert Nicolas Soldaat 2 Karabiniers Brussel 12/01/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 1/11/1914 00155
VOTQUENNE Nicolas Charles Henri Sergeant 2 Karabiniers Leuven 13/12/1894 Oud-Stuivekenskerke 1/11/1914 00170
WALLE, VAN DE Emiel August Soldaat 2 Linie Moregem 12/08/1893 Ramskapelle 30/12/1914 00344
WESEMBEEK Eduard Soldaat 7 Linie Berendrecht 4/04/1893
 
4/11/1914 00595
WETTER, DE Felix Soldaat 9 Linie Heldergem 19/06/1888 Stuivekenskerke 29/04/1915 00308
WEYENBERGH Joannes Franciscus Soldaat 3 Linie Oudenaken 8/01/1887 Ramskapelle 28/10/1914 00521
WILDE, DE Hendrik Soldaat 5 Linie Gentbrugge 21/01/1897
 
5/03/1915 00525
WILGHEN, VER Jozef A.C. Maria Soldaat 8 Linie Sint-Niklaas-Waas 7/03/1891 Torhout 1/11/1914 00439
WILGHEN, VER Theodoor Maria F. Soldaat 3 Linie Sint-Niklaas-Waas 8/06/1894 Ramskapelle 21/10/1914 00438
WILLAIN Georges Eugne Soldaat 1 Grenadiers Brussel 30/07/1890 Stuivekenskerke 3/11/1914 00198
WINCKEL, VAN DE Adolf Frans Soldaat 2 Karabiniers Gent 3/05/1885
 
1/11/1914 00145
WINCKELMANS Karel Jan Baptist Soldaat 3 Linie Antwerpen 5/08/1893
 
26/10/1914 00368
WULF, DE Renaat Soldaat 2 klas 2 Linie Egem 10/05/1893
 
22/10/1914 00139