De gesneuvelden van mei 1940

 

Tijdens de Achtiendaagse Veldtocht (10-28 mei 1940) stierven ongeveer 6.000 Belgische militairen. Het overgrote deel werd na de capitulatie overgebracht naar hun woonplaats om daar een laatste rustplaats te krijgen. Onderstaande lijst bevat 1939 namen, dus alle bijkomende inlichtingen zijn meer dan welkom.

 

Graad Naam: Voornaam Geb Plaats: Geb Dat Over Plaats: Over Dat Eenheid 10 05 1940:
Korporaal ABSIL Georges Edmond Joseph Ghislain Hulsonniaux 3/05/1910 Aarsele 26/05/1940 3 Geneeskundig Korps
Soldaat ADAMS Denis Felix Jozef Webbekom
 
Malonne 12/05/1940 19 Artillerie

 
ADAMS Remi Deerlijk sint Lodewijk 30/07/1918 Roeselaere 28/05/1940 10 Artillerie II/
Soldaat ADRIAENSSENS Constant Brasschaat 8/10/1898 Dunkerque (FR) 19/05/1940 3 Kledingsdepot
Soldaat AERTS Gommarus Lokeren?
 
Deinze 30/05/1940
 
Soldaat AERTS Jean Th Begijnendijk 28/12/1910 Kessel-Lo 14/05/1940 19 Artillerie /1
Soldaat AERTS Peter J
 

 
Veurne 30/05/1940 36 Linie

 
AGARAND Jean Albert Athus ?
 
Daussois 14/05/1940 Ardeense Jagers ?
Soldaat ALBERT Georges Marc Yves-Gomeze 1/07/1916 Opwijk Droeshout 18/05/1940 2 Jagers te Voet II/6

 
ALBERT Leopold Bertogne 20/08/1908 Oudenaarde 1/06/1940
 
Soldaat ALBRECQ Rene Justin
 

 

 

 
14 Linie
Soldaat ALEXIS Arille
 

 
Lotenhulle 24/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat ALEXIS Victor Heyd 1/01/1913 Vinkt 25/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat ALLAER Leo
 

 
Lemberge 21/05/1940 6 Linie
Soldaat ALLAERTS Felix Leuven ?
 

 

 
29 Linie /2
Eerste Wachtmeester ALLEMAN Raymond Leon Wervik 21/04/1915 Poperinge 24/05/1940 2 Licht Regiment
Soldaat ALLOMENE Jules Bois d'Haine 25/07/1898 Klerken 27/05/1940 6 Teritoriale Brigade /1
Soldaat AMANT Albert Stre 10/11/1915 Moorsele 31/05/1940 4 Lansiers
Soldaat AMEL Albert HMF Huy 8/07/1917 Gottem (Deinze) 26/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat AMELINCKX Emiel Bornem 14/03/1914 Kwatrecht 23/05/1940 28 Linie
Soldaat ANCIA Ferdinand
 

 
Eben-Emael 11/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Soldaat ANCIAUX Gilbert
 

 
Zwijnaarde 23/05/1940 2 Karabiniers
Sergeant ANDRE Roger Amedee Ogy 13/01/1918 Zingem 22/05/1940 3 Jagers te Voet III/12

 
ANDRIEN Michel Herent 3/11/1918 Thys (Luik) 11/05/1940
 
Soldaat ANDRIES Aloysuis Lier 22/04/1905 Klerken 25/05/1940 2 I.D. Transportkorps
Brankardier ANEC Guillaume G.L.
 

 
Vinkt 27/05/1940 3 Geneeskundig Korps
Soldaat ANNAERT Frans Grimbergen 5/03/1920 Riemst 10/05/1940 Transmissietroepen
Wachtmeester ANNEZ DE TABOADA Philippe Gabriel Georges Albert Marie
 

 
Heule 25/05/1940 1 Lansiers, Groep Cyc. 16 I.D.
Soldaat ANNOT Joseph Antwerpen 4/04/1911 Aarsele 27/05/1940 2 Artillerie
Onderluitenant ANSQUER Roland
 

 
Hees 11/05/1940 18 Linie /6
Sergeant ANTHONI Karel Borgerhout
 
Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat ANTHOONS Louis Frankrijk
 
Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat ANTOINE Louis
 

 
Anderleus 16/05/1940 8 I.D. Groep Wielrijders
Sergeant ANTONI Libert Alphonse Camille Brussel 21/10/1911 Kessel 15/05/1940 42 Linie /7

 
APPELS
 

 

 

 

 
8 Linie
Soldaat ARBYN Petrus Zele 31/01/1901 Zuydcote (FR) 21/05/1940 2 Intendance /8
Soldaat AREND Lucien Leon
 

 

 

 

 
Soldaat ARNHEM Leon A. Elsene 18/09/1910 Merchtem 19/05/1940 2 Grenswielrijders I/2
Soldaat ARNOUT Julien Cornille Wijtschate 26/06/1908 Brugge, Hospitaal 28/05/1940 11 Artillerie

 
ARYS Jozef Haaltert 19/10/1911 Maldegem 26/05/1940 39 Linie
Soldaat ARYS Theo Aalst 8/02/1913 Veldwezelt 10/05/1940 18 Linie
Soldaat ASEGLIO Hubert SGJ Flemalle Haute 4/10/1919 Gottem (Deinze) 26/05/1940 6 Ardeense Jagers
Korporaal AUQUIRE Edgard
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat AVERENS Ludovicus Zandvliet 16/08/1916 Noyelles-s-Mer (FR) 21/05/1940 2 Genie
Kapiten Geneesheer BAEKE Louis E L
 

 
Brugge 29/05/1940 36 Linie
Soldaat BAERT Georges Camiel Eke 4/07/1910 Ronsele 25/05/1940
 
Soldaat BAETENS Albert
 

 
Gent 1/06/1940 8 Linie /6
Soldaat BAETENS Alfons Lokeren ?
 
Tielt 26/05/1940
 
Soldaat BAETENS Florimond Duffel 13/11/1913 Willemstad (NL) 30/05/1940
 
Soldaat BAGEIN Oskar Maurits Roeselare
 
Juprelle 11/05/1940 Lansiers ?
Soldaat BAGUETTE Corneil Thimister 2/02/1918 Fort de Battice 21/05/1940
 
Soldaat BAIJOT Simon JG Louette St Denis 26/04/1914 Huy 11/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat BAILLEUX Octave
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Brigadier BAILY Marcel
 

 
Ooigem 24/05/1940 8 I.D. Groep Wielrijders

 
BAJARD
 

 

 
Pontisse 17/05/1940 RFL Fort Pontisse

 
BAL Ren
 

 
Borgerhout 5/10/1940 5 Linie
Soldaat BALAINE Adrien
 

 
Rochelinval 10/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat BALCAEN Maurice Petegem (Deinze) 12/04/1908 Willemstad (NL) 30/05/1940
 
Soldaat BALLENS Fernand Edoaurd Braine-le-Comte 6/10/1913 Aarsele 26/05/1940 1 Jagers te Voet I/1
Soldaat BALLOT Fiacre A Membre 15/03/1911 Gottem (Deinze) 25/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat BANDIN Lon Grapfontaine 1/01/1916 Vinkt 25/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat BARBIEUX Victor Louis Croix (FR) 24/02/1919 Aalst, Hospitaal 26/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Luitenant BARMARIN Camille
 

 
Pittem 27/05/1940 8 Linie /8
Soldaat BASCOUR Armand Louise Henri Papignies 18/08/1918 Bavikhove 28/05/1940 3 Jagers te Voet III/10
Soldaat BASTIAENSSENS Petrus A D Stabroek 21/07/1916 Torhout 24/05/1940 6 Linie
Soldaat BASTIEN Maurice Lesdain 20/11/1919 Zingem 22/05/1940 3 Jagers te Voet III/11

 
BASTIN Albert
 

 
Saint-Andre (O-Vl) of kaneghem 27/05/1940 2 Ardeense Jagers
Soldaat BASTIN Louis Tavigny 20/04/1915 Gent 20/05/1940 2 Ardeense Jagers III/6
Soldaat BASTIN Pierre
 

 
Chabrehez 10/05/1940 3 Ardeense Jagers
Wachtmeester BATAILLE Albert
 

 
Eben-Emael 10/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Soldaat BAUDENELLE Otto L H Rotterdam (NL) 21/03/1919 Keerbergen 15/05/1940 6 Linie
Soldaat BAUDOIN Ernest Victor Jandrain-Jandrenouille ?
 

 

 

 
Soldaat BAUDOR Constant
 

 
Kanne
 
2 Grenadiers
Soldaat BAUDOUX Flicien
 

 
Steenkerke 27/05/1940 2 Jagers te Paard /3
Soldaat BAUDOUX Hubert
 

 
Bissegem 28/05/1940 2 Jagers te Paard /1
Soldaat BAUTERS Andr
 

 
Gent 23/05/1940 8 Linie /7
Luitenant BAUWENS Herman Gent 16/10/1910 Ronsele 27/05/1940 22 Linie
Soldaat BAUWENS Jean Franois
 

 

 

 

 
Luitenant (Res) BAUWENS Omer Sint-Martens-Lierde 27/07/1913 Oostwinkel 25/05/1940 22 Linie
Soldaat BAYE Louis Merdorp ?
 
Fize Fontaine
 
14 Linie ?
Sergeant BAYENS Franciscus Herstal 24/10/1914 Klerken 25/05/1940 2 Jagers te Voet
Soldaat BEAUCANT Jules Bertrix 26/12/1916 Gottem (Deinze) 26/05/1940 4 Ardeense Jagers
Soldaat BEAUPAIN Gerard FA Bovigny 12/05/1917 Tielt 25/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat BEAURANG Julien
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Sergeant BECHET Albert
 

 
Tielt 24/05/1940 6 Ardeense Jagers

 
BECHET Albert HCJG La Roche en Ardenne 27/03/1915 Grammene
 

 
Korporaal BECKERS Bonifacius Josephus Kaggevinne-Assent 10/09/1919 Munsterbilzen 10/05/1940 7 Linie
Soldaat BECKERS Frans Albrecht Elisabeth Diest 8/02/1917 Allensteig (Oostenrijk) 17/12/1940 Transmissietroepen

 
BECO Louis
 

 
Fallingborstel (GE) 29/09/1940
 
Soldaat BEU Louis Sint-Kruis Brugge 7/05/2020 Sint-Kruis Brugge 7/08/1940
 
Soldaat BCU Gaston Brugge 3/01/1903 Dunkerque (FR) 21/05/1940
 
Wachtmeester BEDORET Jacques
 

 
Bost 13/05/1940 2 Jagers te Paard /3
Soldaat BEECKMAN
 
Antwerpen ?
 

 

 

 

 
BEECKMAN Leopold Dendermonde 25/11/1919 Tielt 23/05/1940
 
Soldaat BEECKMANS Emiel
 

 
Ooike 24/05/1940 16 Linie /14
Sergeant waarnemer BEELEN Joseph
 

 
Herentals? 15/05/1940 1 Regiment Luchtvaart 1/I/1
Soldaat BEENS Richard Boekhout 23/04/1914 Isenbuttel (D) 17/01/1940 1 Linie
Soldaat BEERT Alfred Meldert 19/01/1913 Veldwezelt 10/05/1940 2 Karabiniers
Soldaat BEEUWSAERT Gustave Joseph Meulebeke 10/01/1916 Aken 16/06/1940 1 Grenadiers III/11
Soldaat BEINE Jean Gingelom ?
 
Willemstad (NL) 30/05/1940
 
Soldaat BEKAERT
 

 

 
Lichtervelde 27/05/1940 16 Linie /7
Soldaat BEKAERT Richard Gustaaf Albert Leeuwergem 22/06/1917 Ingelmunster (Bruggestraat) 27/05/1940 8 Linie /7
Soldaat BELCHE Lon Flohimont St-Pierre 5/09/1915 Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat BELLES Frans Berlaar 8/07/1920 Montelimar (FR) 21/08/1940 2 Artillerie
Soldaat BELLIN Camille
 

 
Denderbelle 19/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat BELLON Maurice Sint-Amands 23/01/1912 Sint-Andries-Brugge 28/05/1940
 
Brigadier BERCKMANS Robert
 

 

 

 
2 Gidsen
Soldaat BERCKMANS Victor Gustaaf Balen (Antw.) 14/02/1920 Vliermaal 11/05/1940 11 Linie I/1

 
BERGER Emile
 

 

 

 
16 Linie
Adjudant BERGERET Gaston Soignies 7/12/1919 Wielsbeke 26/05/1940 13 Linie

 
BERGHMANS
 

 

 
Oostrozebeke 26/05/1940 16 Linie /10
Soldaat BERGHMANS Auguste
 

 
Mellaert 13/05/1940 38 Linie /9
Soldaat BERLAIMONT Joseph
 

 
Zwijndrecht 19/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Soldaat BERLOT Arthur
 

 
Kortrijk
 

 
Soldaat BERLOT Maurice
 

 
Frankrijk 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Korporaal BERNAERT Georges
 

 
Tielt 23/05/1940 8 Linie /15
Korporaal BERNARD Albert
 

 
Adegem 26/05/1940 8 Jagers te Voet
Luitenant BERNARD Jean
 

 
Petit-Hallet 15/05/1940 2 Jagers te Paard /2
Soldaat BERNARD Joseph Hargimont 18/04/1911 Forville 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Korporaal BERNARD Ren P C
 

 
Aalter 28/05/1940 6 Linie
Sergeant BERT Maritice Victor Astene 5/02/1914 Herderen 10/05/1940 18 Linie
Korporaal BERTELS Joannes B E
 

 
Aalter 27/05/1940 6 Linie
Soldaat BERTHOLET Fernand Adelin Bras 7/12/1913 Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat BERX Pieter Albert Bilzen 20/04/1916 Ertvelde 23/05/1940 12 Linie
Soldaat BETAINS Louis Joseph Tienen 26/11/1912 De Flesch (Aarsele) 25/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat BEUDIN Jean Ghislain Wiers 15/06/1920 Olsene 22/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Soldaat BEUTELS Etienne Kampenhout 19/10/1919 Roeselare 27/05/1940 1 Grenadiers
Soldaat BEYENS Gustavus A. Geel 8/06/1916 Noyelles-s-Mer (FR) 21/05/1940 2 Genie
Soldaat BIEBAUW Joannes Aloysius Ingelmunster 25/10/1911 Veldwezelt 10/05/1940 14 Artillerie
Brigadier BIESMANS Joseph Eben-Emael 12/02/1914 Eben-Emael 10/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Soldaat BILHAU Gaston
 

 

 

 

 
Soldaat BILLEMONT Albert Antoing 10/12/1918 Aalst 19/05/1940 3 Jagers te Voet /17
Soldaat BILLIET Robert
 

 

 

 
2 Grenadiers
Soldaat BLANCKAERT Domien Jozef Waarschoot 14/03/1911 Lokeren 19/05/1940 7 Artillerie

 
BLANJEAN Omer Vielsalm 11/10/1915 Wolvertem 17/05/1940 2 Licht Regiment /5
Soldaat BLEEUWSAERT Henri
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat BLEU Florimond Victor Bascles 29/11/1918 Rumbeke 27/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Korporaal BLEUCKX Georges
 

 
Meulebeke 27/05/1940 8 Linie /11
Soldaat BLEYS Jozef Antwerpen 29/04/1920 Ingelmunster 26/05/1940 8 Linie /6

 
BLINDEMAN Albert Oudegem 16/05/1915 Tielt 23/05/1940 Geneeskundig Korps
Soldaat BLOMME
 

 

 

 

 
11 Linie ?
Soldaat BLONDEEL Henri Wichelen 20/11/1919 Zomergem, Roeselare 24/05/1940
 
Majoor (Res.) BLONDEL Gustave Jean
 

 
Fallingbostel (GE) 23/07/1940 18 Linie
Soldaat BOCCA Andr Andenne ?
 
Moorsele 25/05/1940 Ardeense Jagers, batt. Moto VII C.A.
Soldaat BODART Andr L G
 

 
Villers le Peuplier 12/05/1940 28 Linie II/8
Soldaat BODART Jules
 

 
Zwijndrecht 19/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Sergeant BODEUX Gaston
 

 
Temploux 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat BOERMANS August Beerse 18/05/1905 Minderhout 11/05/1940
 
Korporaal BOEY Frans Niel 23/06/1918 Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat BOEY Teodoor Albrecht Alfons Boom 13/10/1919 Gijzenzele 21/05/1940 6 Linie
Soldaat BOGAERTS Andre
 

 
Emelgem 27/05/1940 16 Linie /1
Soldaat BOGAERTS Ren Kapellen 4/08/1920 Montlimar (FR) 27/08/1940 2 Artillerie

 
BOKKEN Pierre Tongeren 24/02/1912
 
24/05/1940 2 Gidsen
Soldaat BOLS Frans
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Soldaat BOMANS Cornelius Julianus Bornem 9/03/1911 Zelzate 24/05/1940
 
Soldaat BON Raymond
 

 
Vienne 17/07/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat BONDUEL Petrus Baasrode 23/09/1912 Veldwezelt 10/05/1940 18 Linie /10
Soldaat BONHIVER Jules Saint-Hubert 14/04/1914 Lichtervelde 27/05/1940 4 Ardeense Jagers
Soldaat BONNE Maurice Wildenburg 6/05/1909 Tielt, Poelberg 24/05/1940 4 Artillerie /4
Soldaat BONTEMPS Joseph
 

 
Vinkt? 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat BOOGMANS Frans Constant Merchtem 31/01/1909 Terdonk (Gent)
 
29 Linie
Soldaat BORMAL Jozef
 

 

 

 
2 Grenadiers
Soldaat BORMANS Lambert
 

 
Eben-Emael 10/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Soldaat BORREMANS Pierre Anderlecht 18/10/1909 Gottem (Deinze) 26/05/1940 6 Ardeense Jagers
Kapitein BOSMANS Gaston
 

 
Pittem 27/05/1940 8 Linie /4
Soldaat BOSSART Julien
 

 

 

 
18 Linie
Soldaat BOSSCHAERTS
 
Antwerpen
 
Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat BOSSELER Joseph
 

 
Martelange 10/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat BOSTYN Julien Bevere (Oudenaarde) 10/11/1908 Antwerpen 18/05/1940 7 Jagers te Voet
Soldaat BOTTE Karel Ninove 4/05/1906 Kwatrecht 21/05/1940 2 Linie
Soldaat BOTTELBERGHS Antoine
 
1/01/1908 Lichtervelde
 

 
Soldaat BOUCHEZ Alphonse Gaurain-Ramecroix 22/08/1917 Rumbeke 27/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Soldaat BOUCHEZ Joseph T Trivires 18/06/1914 Wijgmaal 16/05/1940 4 Jagers te Voet
Soldaat BOUCKHUYT Marcel Gerard Meulebeke 22/12/1918 Hasselt 12/05/1940 4 Linie
Soldaat BOUDEWEEL Andr Leisele 20/04/1914 Oostwinkel 27/05/1940 23 Linie
Soldaat BOUDRENGHIEN Raoul PJ Hacquegnies 8/02/1920 Herent 15/05/1940 4 Jagers te Voet /15
Soldaat BOULANGER Clement
 

 
Avennes (FR)
 
3 Genie
Soldaat BOULARD Marcel
 

 

 

 

 

 
BOURDOUXHE Henri Athus ?
 
Passendale 27/05/1940 Ardeense Jagers ?
Soldaat BOURG Arthur Mons ?
 

 

 
1 Jagers te Voet /6
Adjudant BOURGUIGNON Andr
 

 

 

 
2 Gidsen
Korporaal BOUTSEN Leonard Dilsen 9/09/1917 Kwatrecht 21/05/1940 11 Linie /1
Soldaat BOUVROY Nicolas Vis ?
 
Abbeville (FR) 20/05/1940 R.F.L.
Soldaat BOUWENS
 
Balen-Wezel 10/10/1910 Blankenberge 27/05/1940 2 Gidsen /2
Soldaat BOVEKERS Charles Anseremme ?
 
Moorsele 25/05/1940
 
Soldaat BOVOY Jozef
 

 

 

 

 
Soldaat BRABANT Danil Kortrijk 8/01/1919 Veldwezelt 10/05/1940 Grenswielrijders van Limburg

 
BRACKE Marcel Drongen 31/01/1913 Vroenhoven 10/05/1940
 
Brigadier BRACKMAN Marcel August Hillegem 16/10/1909 Poperinge 24/05/1940 2 Licht Regiment
Soldaat BRACKMAN Richard Vlierzele 26/10/1919 Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie /15
Soldaat BRAEM Achiel
 

 
Gravelinnes (FR) 24/05/1940 18 Linie
Soldaat BRAEMS Pierre Knokke 27/06/1904 Sluis (NL) 9/06/1940
 
Sergeant BRAEN Regulus
 

 
Aalter 30/05/1940 6 Linie
Soldaat BRAET Edoardus Carolus Gent 9/05/1918 Gijzenzele 24/05/1940 6 Linie
Soldaat BRASPENNING Adrien
 

 
Tienen 11/05/1940 28 Linie
Soldaat BRASSEUR Joseph
 

 
Vinkt 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat BREEM Jules J
 

 
Ingelmunster 26/05/1940 16 Linie /12
Soldaat BREINE Arthur Andre Brugge 21/01/1914 Kortrijk 24/05/1940
 
Luitenant Vlieger BREL Albert
 

 
Montenaken 10/05/1940 2 Regiment Luchtvaart 5/III/2
Soldaat BREUGELMANS
 

 

 
Tielt 23/05/1940 8 Linie
Soldaat BREUGELMANS Victor Marijn Wuustwezel 22/03/1910 Berneuil (FR) 20/05/1940
 
Soldaat BREUKELEERS Jean Baptist Londerzeel 8/07/1914 Veldwezelt 10/05/1940 2 Karabiniers
Korporaal BREYER Jean
 

 
Willemstad (NL) 30/05/1940 1 Ardeense Jagers
Kapitein-commandant BRICART Maurice Arlon
 
Bodange 10/05/1940 1 Ardeense Jagers

 
BROENS
 

 

 
Ingelmunster 26/05/1940 16 Linie /12
Soldaat BROGNIEZ Maurius
 

 
Nevele 27/05/1940 2 Jagers te Voet
Soldaat BROOS Joris F Meensel Kiezegem 11/12/1919 Kessel-Lo 14/05/1940 19 Artillerie /1

 
BROUX Machiel Lanaken 13/03/1910 Merelbeke 21/05/1940 Grenswielrijders Limburg
Soldaat BRUGGHEMANS Pieter J Leest 6/04/1914 Kessel-Lo 14/05/1940 19 Artillerie /1
Soldaat BRULEZ Albert
 

 

 

 

 
Soldaat BRUNEEL Gaston Merken 10/05/1912 Oostwinkel 25/05/1940 23 Linie
Soldaat BRUNEEL Georges Hooglede, Sint-Jozef 25/01/1921 Conchil-le-Temple (FR) 22/05/1940 2 Linie
Soldaat BRUSSENS Joseph Brussel ?
 
Ecaussines 15/05/1940 3 Artillerie
Soldaat BRUYER Hubert Meulebeke ?
 

 

 

 
Sergeant BRUYERE Victor
 

 
Meulebeke 27/05/1940 8 Linie /9
Soldaat BRUYLANDTS Jozef M.A. Uden (NL) 14/01/1916 Kwatrecht 20/05/1940 5 Linie
Sergeant BRUYNINCKX Armand J P
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Adjudant (KRO) BUCKINNS/BUCKINGS
 

 

 
Fleron
 
RFL Fort Flron
Soldaat BUELLENS Pieter A
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Soldaat BUKELEERS Jean Baptist Londerzeel ?
 

 

 

 
Soldaat BULCAEN Richard Dentergem 3/02/1909 Aarsele 26/05/1940 22 Artillerie
Soldaat BULTIELLE Arthur L Marchienne au pont 2/11/1913 Heverlee 11/05/1940 5 Jagers te Voet
Sergeant BURM Hendrik Leo Temse 24/09/1912 Kanne 10/05/1940 Karabiniers
Soldaat BURMS Leonard
 

 
Geluwe 26/05/1940 3 Lansiers
Onderluitenant BURNOT
 

 

 

 

 

 
Luitenant BURON Andr Luik 1/01/1908 Vinkt 25/05/1940 1 Ardeense Jagers /7
Soldaat BURRINX Aodomarus J.
 

 
Brugge 14/06/1940 8 Linie /14
Onderluitenant (Res.) BURTON Omer Rene Elsene 21/01/1911 Zingem 21/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Soldaat BUSSCHAERT Jerome Joseph Staden 17/03/1911 Antwerpen 6/06/1940 15 Artillerie V/13
Soldaat BUSSELS Godfried Neeroeteren 1/05/1903 Vraux (FR) 1/01/1940 Genie
Luitenant BUSTRAEN Willy Hamme 15/06/1914 Brugge 15/06/1940 3 Ardeense Jagers
Luitenant BUTSTRAEN Willy
 

 
Vinkt 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat BUTTENAERE Andr Gustave Menen 6/10/1913 Zichen-Zussen-Bolder 10/05/1940 2 Grenadiers
Soldaat BUVERNICH Armand Larenne saint-Hilaire 9/07/1917 Bavikhove 28/05/1940 16 Linie /11
Soldaat BUYLE Theofiel Lokeren ?
 
Willebroek 19/05/1940
 
Soldaat BUYS Jan Baptist Paulatem 12/03/1920 Sint-Andries-Bugge 27/05/1940 6 Artillerie
Soldaat CABU Albert
 

 
Tielt 23/05/1940 8 Linie /Staf & Med
Korporaal CADY Emile
 

 
Bastogne 10/05/1940 2 Ardeense Jagers
Soldaat CAEKEBEKE Ren Gustaaf Wetteren 5/10/1907 Duinkerken 21/05/1940 2 Intendancekorps, Uitrustingsdienst /3

 
CAES Hector Kaster 15/05/1915 Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie

 
CALLAERTS Pieter Jan Antwerpen 9/05/1914 Molenbeersel 10/05/1940 3 Lansiers
soldaat CALLANT Cyriel Lovendegem 4/04/1920 Halen 12/05/1940
 
Soldaat CALLEBAUT Albert Aalst 7/02/1915 Kanne 10/05/1940 1 Grenadiers
Soldaat CALLEBAUT Petrus Cornelius Teralfene 19/03/1920 Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie
Soldaat CALLEBAUT Ren Lokeren?
 
Beveren-Leie 24/05/1940
 
Soldaat CAMBIER
 

 

 

 

 

 
Soldaat CAMBRON C.E.
 

 

 

 
3 Genie

 
CAMMAERT
 

 

 

 

 
16 Linie
Soldaat CAMMAERT Albert
 

 
Kortrijk 22/05/1940 8 Linie /6
Soldaat CAMMAERTS Roger
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat CANIVET Raoul
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat CANNOT Joseph
 

 
Aarsele 27/05/1940 2 Artillerie
Onderluitenant CAPIAU Georges Joseph Paul Flicien Antwerpen 8/10/1917 Tienen-Bost 14/05/1940 2 Lansiers
Korporaal CAPIAU Pierre Ukkel 22/09/1908 Grammene 23/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat CAPPELLE Henri Benjamin Roeselaere 11/05/1920 Luik 23/05/1940 2 Artillerie /3
Soldaat CARBONNE Armand Joseph Rollegem 2/06/1916 Cleyt (Maldegem) 26/05/1940
 
Soldaat CAREMANS Frans Hemilksem ?
 

 

 
P.M.I.C.T. 2 Divisie
Soldaat CARLIER Roger
 

 
Zwijndrecht 19/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)

 
CAROIRS Georges Jemappes 20/05/1913 Ingelmunster 26/05/1940 16 Linie
Korporaal CAROUBEL Marcel Omer Mesnil-Esnard
 
Zingem 20/05/1940 3 Jagers te Voet III/10
Sergeant CAROVIS Francis
 

 
Ingelmunster 26/05/1940 16 Linie /12

 
CARTUYOVELS Albert
 

 
Fallingborstel (GE) 21/08/1940
 
Soldaat CASSAUWERS Henricus J. Hoboken 12/09/1917 Ursel 26/05/1940 2 Genie /1
Soldaat CASTELEYN Jules Roeselare 19/09/1913 Hees 10/05/1940 18 Linie
Onderluitenant CATOIRE August A Gilly 13/11/1913 Leuven 14/05/1940 6 Jagers te Voet /7
Korporaal CAUFFRIEZ Edmond
 

 
Meulebeke 27/05/1940 8 Linie /9
Sergeant CAWET Marcel Houffallize 16/11/1913 Aalst 19/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat CEREGHETTI Vital Binche 3/01/1904 Klerken 27/05/1940 6 Teritoriale Brigade /4

 
CEULEMANS
 

 

 
Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat CEULEMANS Franciscus
 

 
Lens St Remy 12/05/1940 28 Linie II/8
Soldaat CEULEMANS Pierre Brussel 22/11/1913 Ingelmunster 26/05/1940 16 Linie /11
Soldaat CEULENS Henri
 

 
Ingelmunster 26/05/1940 8 Linie
Onderluitenant CEURDEROY Remacle
 

 
Herzele 19/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat CHALON Prosper Saint-Hubert 13/08/1916 Gottem (Deinze) 26/05/1940 4 Ardeense Jagers
Soldaat CHARLIER Jean
 

 
Oostende Hospitaal 8/06/1940 3 Ardeense Jagers /5
Soldaat CHARLIER Marcel Dampain ?
 
Bavikhove
 

 
Kapitein-commandant CHARLIER Nuna Schaarbeek 27/06/1893 Boncelles 16/05/1940 RFL Fort Boncelles
Soldaat CHARNEUX Joseph
 

 
Saint-Sylvestre 25/05/1940 2 Ardeense Jagers
Soldaat CHARPENTIER Jean
 

 
Menufontaine 10/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat CHAUFOUREAU Alphonse A Marcinelle 20/05/1914 Leuven 10/05/1940 5 Jagers te Voet
Korporaal CHAUMONT Guillaume
 

 
Landenne
 

 

 
CHAUVAUX Frans Lodewijk Lier 23/01/1917 Bunsbeek 14/05/1940 3 Lansiers
Soldaat CHENOT Ren
 

 
Vance (FR) 12/07/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat CHOQUET Louis
 

 
Zwijndrecht 19/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Soldaat CHRISTIAENS Andreas Vichte 14/04/1913 Beernem 27/05/1940 2 Linie
Soldaat CHRISTIAENS Ren
 

 

 

 
1 Karabiniers
Adjudant CHRISTIAENS Willem Jan Antwerpen 23/01/1919 Gijzenzele 21/05/1940 5 Linie /4
Soldaat CLABEAU Andre Poperinge 17/03/1915 Beernem 25/05/1940 23 Linie
Korporaal CLAES
 
Hasselt ?
 
Willemstad (NL) 30/05/1940 11 Linie
Soldaat CLAES Frans Hoboken 22/02/1920 Ingelmunster 26/05/1940 8 Linie /4
Soldaat CLAES Frans Jozef Rumst 14/11/1919 Gijzenzele 21/05/1940 5 Linie
Soldaat CLAES Louis Heusden 18/05/1920 Wansin 13/05/1940 23 Linie
Soldaat CLAESSENS Frans Dicon ?
 
Bavikhove
 

 
Soldaat CLAESSENS Jan Jozef Meeswijk 24/08/1918 Oostende 24/05/1940 14 Linie

 
CLAEYS Arthur
 
1/01/1909
 

 

 
Soldaat CLAEYS Arthur Sint-Jan-in-Eremo 19/09/1915 Oostwinkel 26/05/1940 23 Linie
soldaat CLAEYS Franois Juliaan Brugge 15/01/1914 Kuurne 24/05/1940 24 Linie
Onderluitenant CLAEYS Maurice M J Zwevegen 26/05/1914 Brugge 26/05/1940 13 Artillerie
Soldaat CLAPDORP Karel Zele 1/01/1898 Dendermonde 10/05/1940 Hulptroepen

 
CLAUS Jozef Steendorp 11/12/1913 Vroenhoven 10/05/1940
 
Soldaat CLEMENT Remi Frans Berlare 5/05/1902 Gent 13/05/1940
 
Soldaat CLOSON Andr
 

 
Boncelles 15/05/1940 RFL Fort Boncelles
Luitenant CLOTUCHE Joseph Bovigny 21/03/1908 Perwez 13/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat CNOCKAERT Leon Oscar Zonnebeke 24/04/1914 Gembloux
 

 
Soldaat COBREVILLE lie Witry ?
 
Menufontaine 10/05/1940 5 Ardeense Jagers

 
COCKSHAW Henri Brussel 11/01/1910 Arendonk 14/05/1940 1 Karabiniers
Soldaat COCU Rene Leo Pruwelz 4/02/1920 Rumbeke 27/05/1940 3 Jagers te Voet III/12
Soldaat CODDENS Albert
 

 
Klerken 25/05/1940 8 Linie /Staf & Med
Soldaat CODDENS Andr Ren Nevele 14/09/1913 Hees 10/05/1940 18 Linie
Rijkswachter COELMONT Clement Edgard Brustem 4/06/1917 Gent, Mil. Hospitaal 30/06/1940 2 Licht Regiment I/1
Soldaat COEN Marcel Henri Louis Antwerpen 28/12/1918 28/12/1918 Gijzenzele 20/05/1940 6 Linie III/9
Soldaat COFFEZ Albert Tielt 6/01/1916 Kapellen op den Bos 17/05/1940 2 Lansiers
Korporaal COIBON Jules Neufchateau 1/01/1915 Vinkt 25/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat COIBON Michel
 

 
Vinkt 25/05/1940 1 Ardeense Jagers
Luitenant COLAS Louis A.A. Chairiere 30/03/1913 Mespelare 19/05/1940 2 Ardeense Jagers III/7

 
COLETTE Joseph Bressoux ?
 
Bavikhove
 

 
Soldaat COLHOVEN Albert Florentinus Antwerpen 28/12/1916 Aardenburg (NL) 24/05/1940 Lansiers ?
Korporaal COLIN Adelin A Seraing 10/08/1906 Duffel 13/05/1940 42 Linie /7
Soldaat COLIN Georges
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat COLIN Gregoire
 

 

 

 
25 Linie /2
Sergeant COLINET Yvan Stavelot 11/04/1913 Vinkt 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat COLLARD Cyrille A.J.
 

 
Vinkt 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat COLLE Willy Arthur Joseph Gent 12/05/1914 Hazebrouck (FR) 6/06/1940 12 Linie
Soldaat COLLER Pierre
 

 
Rulles 10/05/1940 1 Ardeense Jagers

 
COLLER Pierre Athus ?
 
Trier (GE) 26/05/1940 Ardeense Jagers ?
Soldaat COLMAN Albert Prosper Hamme 17/02/1915 Eeklo 26/05/1940 28 Linie
Soldaat COLMANT Norbert Boussu 4/10/1914 Tildonk 21/05/1940 4 Jagers te Voet
Soldaat COLOT Hector
 

 

 

 

 
Soldaat COLOT Jules
 

 
Oostende 15/05/1940 2 Jagers te Paard /5
Soldaat COMMISARIS Maurice Hoboken
 
Gent 13/05/1940
 

 
COMPRE Clestin
 

 
Roeselare 24/05/1940 Vervoerkorps

 
CONARD Jozef Attenhove 15/09/1911 Merelbeke 21/05/1940 Grenswielrijders Limburg
Soldaat CONTER Nicolas
 

 
Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat CONVENT M
 

 
Triamont 10/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat COOL Adolf Opwijk 9/09/1914 Aarsele 25/05/1940 14 Artillerie VI/16
Soldaat COOLEN Octaaf Jozef Izegem 25/10/1911 Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie
Soldaat COOLEN Pieter Johannes Bartelomeus Gremelso- Maaseik 11/02/1910 Brugge 6/06/1940 44 Linie
Soldaat COOLS Alfons Geel 15/11/1907 Assent 22/05/1940 35 Linie
Sergeant COOLS Domien E.M. Borgerhout 25/08/1907 Kwatrecht 20/05/1940 5 Linie
Korporaal COOLS Florent Ruisbroek 1/07/1912 Brugge 31/05/1940 Transmissietroepen I/1
Soldaat COOMANS Leonard Leopold Meerhout-Zittaart 6/07/1919 Heule 24/05/1940
 
Soldaat COOMANS Ludovicus Ernest Antwerpen 11/02/1906 Oudenaarde, Hospitaal 7/06/1940 31 Linie /6
Soldaat COOMANS Maurice Gustaaf Overijse 27/01/1915 Oostende 20/05/1940 1 Regiment Luchtvaart
Soldaat COOMANS Pieter A.A. Oud-Turnhout 14/11/1915 Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat COOREMANS Louis Nijlen 23/03/1920 Kwatrecht 21/05/1940 2 Artillerie
Korporaal COORMAN George Camiel Wevelgem 8/08/1918 Zelzate 24/05/1940 1 Karabiniers

 
COPPONOLLE Jan Hoboken 26/11/1917 Hansbeke 26/05/1940 5 Linie
Soldaat CORBISIER Andre
 

 

 

 
1 Gidsen
Wachtmeester CORDIER Albert
 

 
Maldegem 23/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Soldaat CORDIEZ Henri
 

 

 

 
1 Jagers te Voet I/3
Soldaat CORNEILLE Victor Linthout 5/03/1918 Vroenhoven 10/05/1940 14 Artillerie /1

 
CORNELISSEN Pierre Maaseik 6/09/1915 Rosmeer 10/05/1940
 
Soldaat CORNET Lucien
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Brigadier COROMBELLE Albert
 

 
Eben-Emael 11/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Soldaat CORSTJENS Leon Henri Mathieu Maaseik 11/05/1918 Zelzate 26/05/1940 14 Linie
Onderluitenant CORTEN Walter Berchem 23/01/1918 Geluwe 28/05/1940
 

 
CORTENS Armandus Hoboken 27/12/1919 Klerken 23/05/1940
 

 
CORTJENS Leon
 
11/05/1918 Zelzate 23/05/1940 14 Linie
Soldaat COSMAN Maurice Ingelmunster 25/06/1914 Boulogne (FR) 24/05/1940 2 Karabiniers

 
COSYNS Albert Leopold Velzeke 24/08/1918 Zwijnaarde 21/05/1940
 
Soldaat COTTELE Andr Koksijde 5/02/1916 Wevelgem 25/05/1940 3 Linie /2
Soldaat COUCKE Robert Eloi Gustaaf Marie Brugge 17/06/1904 Malaunay (FR) 21/05/1940 1 Bon V.I.W. /1
Soldaat COUCKUYT Jules Izegem 18/08/1910 Kluizen 23/05/1940 32 Linie ?
Korporaal COULON Charles
 
23/01/1915 Ingelmunster 26/05/1940 16 Linie /9
Soldaat COULON Raoul Alfred Hornu 29/09/1916 Leopoldsburg 10/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Soldaat COUNET Yvan
 

 
Vinkt 27/05/1940 3 Ardeense Jagers

 
COURANGE Emile Athus ?
 
Soumoy (FR) 14/05/1940 Ardeense Jagers ?
Soldaat COURTOIS Albert
 

 
Martelange 10/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat COURTOIS Franois
 

 
Trois-Ponts 10/05/1940 3 Ardeense Jagers
Korporaal COUSIN Joseph
 

 
Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat COUSSEMENT Jozef
 

 
Lichtervelde 26/05/1940 16 Linie /Staf
Soldaat COUTEAU Marius
 

 

 

 
1 Jagers te Voet II/6
Soldaat COUTELIER Victor Paliseul
 
Gottem 26/05/1940 4 Ardeense Jagers
Soldaat COUVAERT Henri
 

 
Meulebeke 27/05/1940 8 Linie /9
Soldaat COX Karel Albert Maria Elisabeth Neerpelt 3/09/1916 Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat CRABBE Jozef Robert Vital Elsene 17/02/1920 Eigenbilzen 10/05/1940 11 Linie /14
Soldaat CRABBE Nabor Oostnieuwkerke 30/07/1911 Willemstad (NL) 30/05/1940
 
Soldaat CRAEGHS Jozef Molenbeersel 2/03/1915 Aarsele 26/05/1940 4 Artillerie
Soldaat CRAEGHS Leonardus Joseph Molenbeersel 2/03/1913 Aarsele 26/05/1940 2 Artillerie II/5
Sergeant CRAUWELS Petrus Vroenhoven 18/04/1910 Vroenhoven 10/05/1940 Grenswacht
Onderluitenant CREMER Jules
 

 
Chaberhez 10/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat CRIARD Andre
 

 

 

 

 
Soldaat CROENEN Albert Gent 19/02/1919 Brugge (abdij Sint-Andries) 31/05/1940 1 Karabiniers
Soldaat CROENEN Albert
 

 

 

 

 
Soldaat CROISIER Constant
 

 
Vinkt 27/05/1940 3 Ardeense Jagers

 
CROMHEECKE Basiel Raymond Waarschoot 4/04/1912 Veldwezelt 10/05/1940 18 Linie
Soldaat CROQUET Camille Germain Rebecq-Rognon 7/01/1908 Ekeren 18/05/1940 8 Jagers te Voet
Soldaat CROUQUET Joseph Albert Ghislain Vissoule 9/04/1916 Fortin de Trois-Ponts 11/05/1940 3 Ardeense Jagers /4
Soldaat CROUQUET Victor Franois Joseph Namoussart 27/05/1911 Oesselgem 27/05/1940 4 Ardeense Jagers
Soldaat CRUCIFIX Arthur
 

 
Meulebeke 27/05/1940 8 Linie /9
Soldaat CULTIAUX Emile
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat CULTUS Georges
 

 

 

 

 
Soldaat CUVELIER Firmin
 

 

 

 

 
Soldaat CUVELIER Oswald Soignies 6/10/1919 Poesele 27/05/1940 1 Jagers te Voet

 
CUYPERS Albert
 
5/08/1912
 
25/05/1940
 
Soldaat DACHY Edoaurd L. Bouillon 4/04/1920 Opdorp 20/05/1940 2 Ardeense Jagers III/8
Soldaat DAELMAN Georges Hekelgem 17/02/1921
 
21/07/1940 59 Linie
Soldaat DAENS Gustave Maria Burcht 8/12/1909 Eeklo 24/05/1940
 
Soldaat DALCETTE Jean
 

 

 
1/10/1940 2 Ardeense Jagers
Commandant DALCQ Albert
 

 

 

 
14 Artillerie
Soldaat DANGREAU Emile Hornu 3/04/1919 Aalst 17/05/1940 10 I.D. Cie C47/T13
Soldaat DANIELS Adrianus J C Alpen en Riel (NL) 5/12/1914 Kwatrecht 24/05/1940 28 Linie
Luitenant DANSE N.L.Y.J.
 

 

 

 
42 Linie /10
Soldaat DARCHE Andr Vance 16/05/1912 Anhe-sur-Meuse 12/05/1940 5 Ardeense Jagers
Korporaal D'ARGEMBEAU Octave Bertrix 6/06/1907 Passendale 27/05/1940 31 Linie
Soldaat DASNOIS Robert P.EE. Bouillon 28/02/1920 Mespelare 19/05/1940 2 Ardeense Jagers III/8
Sergeant DASSENOY Alphonse PV Longvilly 15/07/1918 Gottem (Deinze) 25/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat DAVENES Georges
 

 
Maastricht
 

 
Wachtmeester DAVID Martin
 

 
Eben-Emael 10/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Soldaat DE BACKER Jozef Eleutherius J Zwijndrecht 9/05/1920 Luik 14/05/1940 36 Linie
Soldaat DE BAEKER Jozef
 

 
Meulebeke 27/05/1940 8 Linie /11
Soldaat DE BAKKER Valere
 

 
Liezele
 

 
Soldaat DE BAY Sylvain Ch.
 

 
Ingelmunster 26/05/1940 16 Linie /14
Korporaal DE BEEKER Jean
 

 
Wielsbeke 26/05/1940 8 Linie /Staf & Med
Soldaat DE BELDER Jozef Frans R. Lier 13/10/1918 Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Korporaal DE BELIE Leon
 

 
Frvent (FR) 20/05/1940 58 Linie /14
Soldaat DE BEUCKELAER Hendrik Eugeen Antwerpen 30/05/1916 Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat DE BIBER Philippe
 

 

 

 

 
Wachtmeester DE BILDE Lon
 

 
Nieuwpoort 14/05/1940 2 Jagers te Paard /2
Sergeant DE BLEECKERE Jozef Nederzwalm 9/08/1909 Aken 18/05/1940 2 Grenadiers /9
Soldaat DE BLIQUE
 

 

 

 

 
2 Grenadiers
Soldaat DE BLOCK Louis Octaaf Opwijk 27/05/1920 Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie
Soldaat DE BOCK Dominien Zele 21/02/1902 Lokeren 17/05/1940 6 Hulptroepen (Munitietransport)
Soldaat DE BOCK Gerard Welden 21/03/1913 Oostwinkel 27/05/1940 22 Linie /14
Soldaat DE BOECK Jozef
 

 

 

 

 
Soldaat DE BOEL Frans
 

 
Tielt 27/05/1940 8 Linie /14
Soldaat DE BOLLE
 
Schaarbeek?
 

 

 
1 Grenadiers
Soldaat DE BRABANDER Alfons
 

 

 

 
2 Grenadiers
Sergeant DE BRABANDERE Oswald Sint-Martens-Latem 19/07/1912 Kwatrecht 20/05/1940 5 Linie
Kapitein Waarnemer DE BRIEY Guy
 

 

 
16/05/1940 3 regiment luchtvaart III/7
Soldaat DE BROUWER G.
 

 
Lummen 12/05/1940 38 Linie Cie 4,7
Soldaat DE BRUYCKER Arthur Emiel Nieuwkerken-Waas 20/10/1918 Eeklo 24/05/1940 9 Linie
Soldaat DE BRUYCKER Gustaaf Melsen 25/05/1912 Altengrabow (GE) 25/12/1940 23 Linie
Soldaat DE BRUYN Camiel Wilrijk 21/08/1919 Brugge 30/05/1940 Transmissietroepen II/2
Soldaat DE BRUYNE Andr Ivo Gerard Tielt 2/06/1912 Veldwezelt 10/05/1940 9 Linie
Soldaat DE BRUYNE Camiel
 

 

 

 

 
Soldaat DE CANK Jozef Merelbeke 16/01/1917 Ursel 26/05/1940 2 Linie
Soldaat DE CEUNINCK Raymond
 

 

 

 

 

 
DE CLEEN Jozef Richard Bazel 27/02/1914 Molenbeersel 10/05/1940 3 Lansiers
Soldaat DE CLERC Rene
 

 

 

 

 
Sergeant DE CLERCQ Andre Moerzeke 14/10/1919 Duitsland 27/08/1940 5 Linie
Soldaat DE CLERCQ Gaston
 

 

 

 

 
Soldaat DE CLERCQ Marcel Nederename 28/08/1914 Heinrichswalde (GE) 3/09/1940 22 Linie
Soldaat DE CLERCQ Ren Nevele 13/04/1914 Kwatrecht 20/05/1940 3 Lansiers

 
DE CLIPPELAER Clement
 

 
Vroenhoven 10/05/1940
 
Soldaat DE COCK Jozef Lokeren ?
 
Oostwinkel 26/05/1940
 
Soldaat DE COCK Ren Zevergem 10/11/1918 Sandbostel (GE) 21/08/1940 33 Linie
Soldaat DE COLFMAEKER
 
Lier
 
Humbeek 17/05/1940 5 Linie
Soldaat DE CORTE Albert Cesar Knesselare 16/08/1918 Ursel 26/05/1940 2 Linie
Soldaat DE COSTER J.
 

 

 

 

 
Korporaal DE COSTER Jean
 

 
Crehen
 
25 Linie /12
Soldaat DE CRE Georges Grimbergen 16/05/1914 Herderen 11/05/1940 14 Artillerie
Sergeant DE CROES Eugene Brussel 3/08/1914 Ooigem 24/05/1940 8 Linie /3
Brigadier DE DECKER Albert Kanegem 30/04/1918 Klerken 26/05/1940 1 Artillerie /5

 
DE DECKER Alois Zellik 27/12/1920
 
20/06/1940 59 Linie
Soldaat DE DECKER Roger L. Croydon (GB) 10/03/1916 Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat DE DECKERS Julien Schelle 12/09/1918 Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Wachtmeester DE DOBBELEER Marcel N.L. Vorst 12/12/1913 Kessel-Lo 14/05/1940 19 Artillerie
Soldaat DE DONCKER Edgard D Saintes 14/12/1914 Leuven 10/05/1940 6 Jagers te Voet
Sergeant DE DONDER Gustaaf Beigem 14/12/1912 Aachen (DE) 31/05/1940 2 Grenadiers

 
DE FEYTER August Sint-Ulriks-Kapelle 28/04/1919 Ramsdonk 17/05/1940 14 Linie

 
DE FOOZ Maurice
 

 
Fallingborstel (GE) 9/12/1940
 
Luitenant DE FOURMANOIR DE LA CAZERIE
 

 

 

 

 
2 Gidsen
Soldaat DE GAUQUE Georges
 

 

 

 

 
Soldaat DE GEEST Roger Zele 30/11/1911 Alken 11/05/1940 2 Gidsen /8
Luitenant DE GERADON Pierre
 

 
Antwerpen 20/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Korporaal DE GEYTER Maurice
 

 
Mellaert 13/05/1940 38 Linie /9
Wachtmeester DE GHOUY Julien Frasnes-lez-Buissenal 21/01/1915 Moppertingen 28/04/1940 11 Artillerie
Soldaat DE GRAEF Pieter Albert Maria Sint-Katelijne-Waver 27/05/1919 Beveren-Waas 19/05/1940 2 Lansiers
Soldaat DE GRAEVE Maurice Richard Handzame 3/07/1920 Hingeon 12/05/1940 DTCA
Soldaat DE GROOF Franciscus Cornelius Ludovicus Maria Kontich 11/01/1919 Kwatrecht 20/05/1940 5 Linie

 
DE GROOF Gustave J. Antwerpen 25/03/1917 Bellem 27/05/1940 2 Artillerie
Soldaat DE GROOF Petrus J
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Sergeant DE GROUILARD Landr Emiel Nathalie Emiel Antwerpen 3/05/1917 Gijzenzele 21/05/1940 5 Linie
Soldaat DE HEIRMAN M.T.
 

 

 

 

 

 
DE HEMRICOURT DE GRUNNE Eugene Brussel 23/12/1883 Adegem 26/05/1940 7 Jagers te Voet II/7
Soldaat DE HOON Petrus Ekeren 13/01/1910 Maldegem 27/05/1940 39 Linie
Soldaat DE JONGHE Georges
 

 

 

 

 
Soldaat DE JONGHE Marcel M Wevelgem 11/09/1916 Koningshooikt 16/05/1940 1 Grenadiers /9
Soldaat DE KEUKELAERE Jozef Lokeren ?
 
Gent 1/07/1940
 
Soldaat DE KEYSER Emile
 

 

 

 

 
Soldaat DE KLERCK Albert Theofiel Pamel 17/12/1919 Villers-le-Peuplier 12/05/1940 Vervoerkorps
Soldaat DE KLERK Cornelius Franciscus Stabroek 28/08/1919 Ooigem 25/05/1940 8 Linie /3

 
DE KNOP Jan Sint-Agatha-Berchem 26/08/1911 Rotenburg (GE) 23/06/1940 2 Regiment Luchtvaart
Korporaal DE KOSTER Gustaaf Gent 8/07/1912 Maastricht (NL) 12/05/1940 18 Linie /15
Soldaat DE LA HOUSSE Ernest
 

 

 

 

 
Soldaat DE LANDTSHEER Charles J
 

 
Luik 14/05/1940 36 Linie
Soldaat DE LEEUW Joris
 

 
Vlijtingen 10/05/1940 18 Linie
Korporaal DE LOOSE Cyrille Haaltert 4/07/1906 Middelkerke 27/05/1940 Grenadiers
Soldaat DE MAERTELAERE Albert Gent 6/06/1909
 
15/06/1940 4 medische korps
Brigadier DE MALSCHE Albertus P.C. Sint-Niklaas 13/05/1915 Merelbeke 20/05/1940 2 Artillerie
Soldaat DE MAN Albert A. Aalst 5/11/1916 Burdinne 12/05/1940 2 Artillerie /12
Korporaal DE MAN Isidoor Aalst 6/03/1910 Sint-Amands Puurs 19/05/1940 3 Linie
Soldaat DE MESSEMAEKER Cyriel Lokeren ?
 
Willemstadt (NL) 30/05/1940
 
Soldaat DE METSENAERE Ren Moerkerke 28/07/1914 Brussel 30/05/1940 24 Linie

 
DE MEUE Andr Mater 2/12/1919 Izegem 26/05/1940 9 Linie
Soldaat DE MEULEMEESTER Gaston
 
1/01/1912 Hoesselt 11/05/1940 14 Artillerie
Soldaat DE MEY
 

 

 
Scheldewindeke 20/05/1940 Cie C47/T13 4ID
Soldaat DE MEY Gerard
 

 
Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie

 
DE MOL H
 

 
Ingelmunster 25/05/1940
 
Soldaat DE MULDER Albin
 

 
Veldwezelt 10/05/1940 18 Linie /1
Soldaat DE MUNCK Albert Zelzate 21/06/1918 Willebroek 19/05/1940 3 Linie
Sergeant DE MUYLDER Alexander
 

 
Emelgem 27/05/1940 8 Linie /9
Majoor DE NEEF Ren
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DE NOLF Jules Joseph Wingene 29/08/1911 Beernem 27/05/1940 7 Artillerie
Soldaat DE PAEPE Achiel Stekene
 
Diksmuide 27/05/1940 38 Linie /5
Soldaat DE PAEPE Regniel
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Soldaat DE PAUW Albert Medard Sleidinge 9/02/1916 Willebroek 17/05/1940 3 Linie III/9

 
DE PAUW Petrus Vlierzele 25/06/1912 Beernem 27/05/1940 7 Artillerie IV/11
Korporaal DE PESSEMIER Andre Nederbrakel 2/11/1913 Maastricht (NL) 12/05/1940 18 Linie
Sergeant DE PORRE Prosper Gontrode 3/11/1910 Westende 26/05/1940 32 Linie /9
Sergeant (res) DE POTTER Frans Leopold Marie Lige
 
Mans (FR) 24/05/1940 2 Divisie Ardeense Jagers
Korporaal DE PRETER Pierre
 

 
Oostrozebeke 26/05/1940 8 Linie
Sergeant DE PRIJCK Louis Andre Merelbeke 24/01/1914 Kessel-Veldwezelt 11/10/1940 18 Linie III
Eerste Wachtmeester DE PRIL Theodoor Jozef Haaltert 19/01/1914 Aarsele 26/05/1940 2 Artillerie
Soldaat DE RAEDT Willem Niel 31/01/1917 Nevele 26/05/1940 7 Linie
Soldaat DE RAEVE Julien Firmin Vurste 25/09/1912 Tisselt 20/05/1940
 
Soldaat DE REYS Alphonse Elsene 6/12/1912 Ingelmunster 26/05/1940 16 Linie /10
Soldaat DE RIDDER Edouard Ekeren 2/09/1919 La-Roche-sur-Yvon 24/06/1940 S.I.B.I.
Brigadier DE RIE Polydore Saint-Martin (Namur) 8/06/1908 Aarsele 25/05/1940 4 Artillerie
Soldaat DE ROECK Isidoor Ninove 16/07/1902 Aalst, Hospitaal 1/06/1940 5 Artillerie

 
DE ROOVERE Karel Boom
 
Humbeek 17/05/1940 5 Linie
Soldaat DE ROOY A Hoboken
 
Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Soldaat DE ROOY Franciscus Hoboken 22/03/1919 Mechelen 29/05/1940
 
Soldaat DE RUDDER Leo Louis Moerkerke 5/11/1915 Bissegem 24/05/1940 3 Linie

 
DE SCHACHT Camiel Ludovicus Zuienkerke 11/12/1910 Eeklo 23/05/1940 33 Linie
Soldaat DE SCHEPPER Cesar Eke 10/02/1913 Kleine Spouwen 10/05/1940 Karabiniers
Soldaat DE SCHRIJVER Joseph S. Aalst 4/10/1918 Aalst 19/05/1940 1 Grenadiers I/2
Sergeant DE SEFFER Marcel G
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie

 
DE SELYS
 

 

 

 

 

 
Soldaat DE SMEDT Edouard Sint-Agatha Berchem 27/02/1920 Keerbergen 16/05/1940 5 Linie /6
Soldaat DE SMEYTERE Marcel Remy Huise 19/08/1913 Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie /4
Soldaat DE SPIEGELAERE Gerardus
 

 
Frvent (FR) 20/05/1940 36 Linie

 
DE STAERCKE Leon Nederbrakel 20/05/1915 Vroenhoven 10/05/1940
 
Soldaat DE STORDEUR Willy Brugge ?
 
Moorsele 25/05/1940 4 Linie
Soldaat DE TANDT Evarist Sint-Maria-Oudenhove 13/08/1910 Sint-Niklaas 25/05/1940 33 Linie
Onderluitenant (Res.) DE TONGRE Aubin
 

 
Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie /2
Soldaat DE VISSCHER Edmond
 

 
Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie
Soldaat DE VLEESHAUWER Frans Aalst 27/12/1911 Maldegem 27/05/1940 39 Linie
Korporaal DE VOLDER Leon Aarsele 26/04/1912 Vroenhoven 11/05/1940 18 Linie
Soldaat DE VOS Arthur Torhout 29/12/1913 Willebroek 18/05/1940 3 Linie

 
DE VOS Gustaaf
 
3/07/1911 Zelzate 23/05/1940 34 Linie
Soldaat DE VOS Ren Ingooigem 21/01/1906 Melle 21/05/1940 44 Linie

 
DE VREYE Jozef
 
10/07/1907
 
27/05/1940
 
Soldaat DE VRIESE Andr Huise 7/06/1920 Sint-Andries Brugge 26/05/1940 22 Linie
Luitenant DE VUYST Fernand Arthur Sint-Kruis-Brugge 26/03/1911 Ursel 27/05/1940 22 Linie /4
Soldaat DE VUYST Jean Jozef Herdersem 12/03/1913 Eban-Emael 10/05/1940 2 Grenadiers
Soldaat DE WACHTER
 
Hingene
 
Humbeek 17/05/1940 5 Linie
Soldaat DE WAEL Serafien Aalst 18/01/1902 St-Pol (FR) 30/05/1940 3 Legerdepot
soldaat DE WAELE Adhemar Lovendegem 5/07/1913 Oostwinkel 26/05/1940
 
Soldaat DE WAELE Octaaf Cornelis Oostakker 22/09/1913 Beernem 26/05/1940 22 Linie /14
Soldaat DE WEGHE Zachoire
 

 

 

 
58 Linie
Soldaat DE WEVER
 
Pamel 13/03/1915 Vroenhoven 10/05/1940 2 Grenadiers
Soldaat DE WEVER Jozef K
 

 
Torhout 22/05/1940 6 Linie
Soldaat DE WILDE Jozef Albert Emmanuel Kieldrecht (St-Janssteen) 25/03/1916 Luik 12/05/1940 5 Linie
Soldaat DE WILDE Karel Mariekerke 11/01/1921 Bulskamp 28/05/1940 58 Linie /1

 
DE WINDT Jose Sint Niklaas
 
Humbeek 17/05/1940 5 Linie
Soldaat DE WINDT Raymond
 

 
Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie I/3
Soldaat DE WINTER Albert
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Luitenant DE WISPELAERE Rene
 

 
Yvoir
 

 
Sergeant (res) DE WOELMONT DE BRUMAGNE Godefroy Arnold Eugene M.J.G.
 

 
Kanne (Eben-Emael) 10/05/1940 2 Grenadiers
Soldaat DE WOERHEYD Jean
 

 
Ardooie 26/05/1940 8 Linie /4
Soldaat DE WOLF Engelbert Aalst 20/12/1918 Kwaadmechelen 13/05/1940 1 Karabiniers
Soldaat DE WOLF Eugene
 

 
Lummen 12/05/1940 38 Linie /4
Soldaat DE WOLF Jan Gent 12/06/1919 Brustem 13/05/1940 2 Lansiers
Soldaat DE WOLF Remi Jan Herdersem 19/09/1919 Marie-Loo 25/05/1940 14 Artillerie
Soldaat DEBAST A.
 

 
Deurne
 

 
Korporaal DEBLAUWE Henri
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DEBOUTTE Pierre JLPA Deurne 28/04/1909 Tielt 25/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat DEBRABANDERE Gustaaf J. Roeselare 9/10/2011 Torhout 21/05/1940 2 I.D. Groep Wielrijders
Soldaat DECATTEEUW Jules A Beveren aan de Leie 1/03/1908 Herent 14/05/1940 6 Jagers te Voet
Soldaat DECHAMPS Albert
 

 
Oostende 29/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Soldaat DECKERS Juul Schelle
 
Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Sergeant DECOCK Joseph Deerlijk sint Lodewijk 13/01/1919 Beernem 25/05/1940 2 Linie
soldaat DECOCK Maurice Wakken
 
Koekelare 27/05/1940
 
Soldaat DECOUTRY Marcel
 

 
Eben-Emael 10/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Soldaat DECROOS Octaaf Jozef Brouckerque (FR) 17/01/1915 Heppen 12/05/1940
 
Soldaat DECUBBER Gilbert Maurice Ellezelles 7/03/1920 Zingem 21/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Soldaat DEDECKER Albertus Julius Kanegem 30/04/1918 Klerken 26/05/1940 15 Artillerie

 
DEDECKER Alois Hekelgem 17/02/1921
 
21/07/1940 59 Linie
Soldaat DEDEKKER Jean
 

 

 

 

 
Soldaat DEFAUREZ Joseph
 

 

 

 
25 Linie /2
Korporaal DEFEVER Leon Bredene 2/08/1918 Willebroek 19/05/1940 3 Linie IV/15
Eerste Wachtmeester DEFOIN Robert Edmond Maffles 26/10/1914 Tielt 27/05/1940 2 Licht Regiment I/2
Soldaat DEFREYN Franois
 

 

 

 

 

 
DEGEZELLE
 

 

 

 

 

 
Soldaat DEGRAEVE Georges Urbain Lauwe 16/02/1918 Zelzate 21/05/1940
 
soldaat DEGRANDE Gustaaf Beernem 28/08/1914 Tielt 27/05/1940 14 Artillerie /16
Soldaat DEGR Felix
 

 
Rhines 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DEGREVE Andre Leon
 

 

 

 
1 Jagers te Voet I/2
Soldaat DEJAEGER Albert J. Waregem 24/04/1917 Middelkerke 28/05/1940 Transmissietroepen II/2
Soldaat DEJARDIN
 

 

 
Wannegem-Lede 22/05/1940 16 Linie /2
Korporaal DEJONGHE Michel Roeselare 21/06/1913 Vlijtingen 10/05/1940 18 Linie T.S.
Soldaat DEKENS Alphons Kortessem 18/09/1906 Klerken 28/05/1940 12 Linie
Soldaat DEKERVEL Maurice Poperinge 4/03/1908 Hingeon (Namur) 12/05/1940 Luchtafweer
Soldaat DEKEYSER Charles Oostende 25/07/1913 Ursel 26/05/1940 23 Linie /Staf
Soldaat DELANDER Franois
 

 

 

 

 
Soldaat DELANGHE Jean
 

 
Poperinge 24/05/1940 38 Linie /9
Soldaat DELANNOY Leon Achille Morlanwels 16/05/1915 Aarsele 27/05/1940 1 Jagers te Voet
Soldaat DELARGE Jean Gilbert
 

 

 

 
2 Grenswielrijders II/3
Korporaal DELAUNOIS Georges
 

 
Meulebeke 27/05/1940 8 Linie /9

 
DELAURERE F
 

 
Perwez of Forville 13/05/1940 5 Linie
Soldaat DELBOUIER Jozef
 

 

 

 
21 Linie
Soldaat DELENS Hippolyte J. La Louvire 7/05/1913 Kwatrecht 21/05/1940 1 Gidsen, ACG-1 Tank
Soldaat DELEPELEER Isidoor Brussel 26/02/1919 Ingelmunster (Bruggestraat) 27/05/1940 21 Linie /13
Soldaat DELEURERE Roger Ronse 10/03/1916 Forville 13/05/1940 5 Linie Staf
Soldaat DELGRUM Norman H.W. Hampstead (GB) 21/07/1915 Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie

 
DELHAS Jean
 
7/11/1904 Bavikhove
 

 
Luitenant DELHAYE Jean-Marie D. Long-la-Ville (FR) 17/12/1913 Mespelare 19/05/1940 2 Ardeense Jagers III/8
Soldaat DELHAYES
 

 

 
Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Sergeant DELISSE Andr
 

 

 

 

 
Eerste sergeant Vlieger DELLANAY Roger
 

 
Melveren (St Truiden) 10/05/1940 2 Regiment Luchtvaart 4/II/2
Soldaat DELMAL Lucien VG Warzee 28/07/1917 Emines 15/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat DELNAUX Pierre
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers

 
DELNESTE AJ
 

 
Ingelmunster 25/05/1940
 
Eerste Wachtmeester DELOBBE Achille
 

 
Wolvertem 18/05/1940 Rijkswacht
Sergeant DELORY Jean Sclayn 24/10/1914 Klerken 26/05/1940 19 Linie
Sergeant DELPLACE Georges Franois Maffles 13/08/1919 Zingem 21/05/1940 3 Jagers te Voet III/12
Brigadier DELVAUX Louis
 

 
Wenen (AUS) 15/08/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Adjudant Vlieger DELVIGNE Franz
 

 
Veldwezelt 11/05/1940 3 Regiment Luchtvaart 5/III/3

 
DEMAN Emiel
 
24/02/1913
 
25/05/1940
 
Soldaat DEMEIRE Alphonse Edmond Mouscron 26/05/1919 Zingem 22/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Sergeant DEMEY Gustaaf Brugge 5/07/1916 Veldwezelt 10/05/1940 18 Linie /2 c47
Soldaat DEMIA Lodewijk A
 

 
Willebroek 18/05/1940 6 Linie
Soldaat DEMOULIN Hubert
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Sergeant DEN DOOVEN Louis Maria Jozef Edward Brugge 29/09/1912 Kesselt 10/05/1940 18 Linie /12
Soldaat DENIS Joseph Jules Clement Sterpigny 22/04/1917 Brisy-Chrain 13/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DENIS Lon
 

 
France 21/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DENIS Maurice
 

 
Traimont 10/05/1940 2 Ardeense Jagers

 
DENNYLDER
 

 

 
Emelgem 27/05/1940 16 Linie /9
Soldaat DENOLF Jules Joseph Wingene 16/06/1908 Beernem 26/05/1940 13 Artillerie
Soldaat DEPAMMELAERE Marcel J Zwevegen 13/03/1905 De Panne 28/05/1940 33 batterij GNA
Korporaal DEPAUW Emilel Marie Luigne 18/05/1914 Meulebeke, Marialoop 26/05/1940 21 Linie C47

 
DEPLOIGE Jozef Marie Antoine Paul Overrepen 30/06/1912 Oostrozebeke 26/05/1940 21 Linie
Soldaat DEPOORTER Ren Lauwe 10/03/1911 Maldegem 27/05/1940
 
Soldaat DEPRAETERE Gustaaf Anzegem 29/05/1913 Bouligne (FR)
 
Ministerie van de Luchtvaart

 
DEPRINCE Georges Koekelaere 11/05/1909 Brugge 23/05/1940
 

 
DEPUYDT Marcel
 
22/11/1917 Wevelgem 25/05/1940 4 Linie
Soldaat DEROCHE Elie
 

 
Vinkt 26/05/1940 1 Ardeense Jagers
Sergeant DERREVAUX Marcel Sint-Gillis-Brussel 14/09/1909 Tielt 27/05/1940 44 Linie

 
DERUA Joannes Marcel Hever 21/07/1915 Genk 11/05/1940 15 Linie /T.S.
Soldaat DERUYCK Camille
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat DERUYVER Gaston
 

 
Lummen 12/05/1940 38 Linie /1
Soldaat DERVAUX Fernand Zandvoorde 19/03/1914 Hasselt 12/05/1940 24 Linie
Soldaat DERYCKER G.
 

 
Lummen 13/05/1940 38 Linie Cie 4,7
Soldaat DESAELE Andre Gits
 
Oostwinkel 26/05/1940 22 Linie
Kolonel SBH DESCHEPPER Robert
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat DESCHOUWER Jacques Vilvoorde 10/07/1912 Ertvelde 23/05/1940 14 Linie
Kapitein DESECK Paul H S E J
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Soldaat DESENDER Camiel Staden 15/08/1912 Oostwinkel 26/05/1940
 
Soldaat DESENDER Georges Leke 15/11/1915 Brugge, Mil. Hosp. 1/06/1940 6 Linie
Soldaat DESMARRES Carlo Merhalen
 
Humbeek 17/05/1940 5 Linie
Korporaal DESMET Charles
 

 
Temploux 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat DETANT Arthur Gilly 27/07/1920 Haacht 17/05/1940 2 Jagers te Voet /5
Kapitein waarnemer DETHIER Ren
 

 
Neerhespen 10/05/1940 3 Regiment Luchtvaart
Sergeant DETOURNAY Paul Louis Gaurain-Ramecroix 8/12/1917 Zingem 20/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Soldaat DETROUX Armand
 

 
Perwez 13/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DETRY Albert J.H.G. Duclair 9/08/1917 Brussel 19/05/1940 5 Linie I/3
Soldaat DEVALTE Marcel Bertogne 29/10/1914 Aarsele 27/05/1940 Ardeense Jagers
Soldaat DEVILLE Marcel
 

 
Huy 12/05/1940 1 Ardeense Jagers

 
DEVOGHELAERE Robert Gent 6/04/1889 Ingelmunster 26/05/1940
 
Luitenant DEVOS Roger L F
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie

 
DEWEZ Jozef
 
18/08/1915 Geluwe 30/05/1940 2 Lansiers
Soldaat DEYAERT Jean Rupelmonde 2/12/1918 Zevenkerken 25/05/1940 1 Cavalerie Regiment, Prins Boudewijn

 
D'HAEMERS Jan Zomergem 25/02/1901 Melle 17/05/1940
 
Soldaat D'HAENENS Roger
 

 
Izegem 25/05/1940 16 Linie /1
Soldaat DHAESE Albert Victor Gregoire Oudenaarde 16/10/1910 Kluizen 23/05/1940 32 Linie
Onderluitenant D'HAESELEER Ferdinand Aalst 1/06/1914 Zelzate 24/05/1940 2 Gidsen
Soldaat D'HAESELEER Franois
 

 
Ardooie 26/05/1940 16 Linie /Staf
Soldaat D'HERTEFELD Frans Grimbergen 9/02/1907 Humbeek 17/05/1940 29 Linie

 
D'HOY Joseph Dendermonde
 

 
29/05/1940
 
Kapitein-commandant DHUREN Raymond Arlon 1/01/1897
 
6/06/1940 1 Ardeense Jagers

 
DIELS Louis Nijlen
 
Peuplinques 24/05/1940 5 Linie
Soldaat DILLIEN Dominique Rouen (FR) 14/03/1918 Melsele 19/05/1940 5 Lansiers

 
DINGEMANS
 
Berendrecht
 
Humbeek 17/05/1940 5 Linie

 
DINGENEN
 
Retie
 
Humbeek 17/05/1940 5 Linie
Sergeant DIRICKX Gilbert
 

 
Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie
Soldaat DIRIQUE Emile L Fontaine L'Evque 19/12/1914 Herent 14/05/1940 4 Jagers te Voet

 
DJOOS Gaston Herentals
 
Brasschaat
 
5 Linie
Soldaat DOBBELAERE
 
Petegem 18/02/1920 Antwerpen, Militair Hospitaal 14/02/1940 Administratieve Batterij Brasschaat
Onderluitenant DOCQUIER Paul
 

 
Bodange 10/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat DOMS Edoaurd JF Heindonk 16/09/1919 Boortmeerbeek 17/05/1940 5 Linie /11
Soldaat DONCKERS Karel Meer 9/08/1919 Gijzenzele 21/05/1940 6 Linie
Soldaat DOUCET Germain G. Fontenoille 18/07/1916 Mespelare 19/05/1940 2 Ardeense Jagers III/8
Korporaal DOUCET Louis Meux 11/12/1913 Fauvillers 10/05/1940 1 Ardeense Jagers

 
DOULEN August
 

 
Fallingborstel (GE) 6/09/1940
 

 
DOULEN Joseph
 

 
Fallingborstel (GE) 29/08/1940
 
Korporaal DOUTREW Laurent
 

 
Perwez 13/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DRAUX L
 

 
Menufontaine 10/05/1940 1 Ardeense Jagers
Korporaal DREESEN Camille
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DRIES Alfons Lodewijk Oelegem 24/05/1908 Gentbrugge 3/06/1940
 

 
DRIES Willy Antwerpen
 
Sijnegem
 
5 Linie
Sergeant DRIESSENS Rene Joseph Brugge 4/03/1899 Oostende, Burg. Hospitaal 25/05/1940 3 Linie
Soldaat DROUGUET Jules
 

 
Sijshoek 26/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DROUILLON Marcel Laplaigne 5/04/1920 Laplaigne 12/06/1940 3 Jagers te Voet III/9
Soldaat DUBOIS Adolphe
 

 
Lootenhulle 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat DUBOIS Georges
 

 
Melsele 19/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Korporaal DUBOIS Jules JJ Courcelles 6/11/1912 Leuven 11/05/1940 6 Jagers te Voet /5

 
DUBOIS Raoul
 

 
Oudenbosch (NL) 30/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat DUBRELLE Eloi Waudrez 27/02/1912 Aarsele 25/05/1940 1 Jagers te Voet
Wachtmeester DUBRULLE Marcel Gent 2/08/1914 Ursel 26/05/1940 7 Artillerie
Soldaat DUCARME Victor Courcelles 2/05/1914 Riemst 10/05/1940 Transmissietroepen I/1
Soldaat DUCATTEEUW Jules Beveren-Leie 1/03/1908 Herent 14/05/1940 6 Jagers te Voet
Luitenant Vlieger DUFOSSEZ Etienne
 

 
Herten? 10/05/1940 2 Regiment Luchtvaart 5/III/2
Trompetter DUFRANE Porphyre
 

 
Adegem 26/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Soldaat DUFRASNE Victor J
 

 
Tielt 22/05/1940 6 Linie
Korporaal Brancardier DUJARDIN Hector camille Dsir Joseph Ghislain Onhaye 1/09/1914 Aarsele 26/05/1940 3 Genie
Soldaat DUJARDIN Jospeh
 

 
Eben-Emael 11/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Soldaat DUKERS Marcel
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DUMAY Charles Dolhain 5/05/1912 Mespelare 19/05/1940 2 Ardeense Jagers III/9
Onderluitenant DUMON Jacques
 

 

 

 
2 Gidsen
Korporaal DUMONT Lucien Kontich
 
Peuplinques (Pas de Calais) 24/05/1940 5 Linie
Soldaat DUMORTIER Maurice Adolphe Wasmes 26/06/1919 Rumbeke 27/05/1940 3 Jagers te Voet III/9

 
DUPUIS Gilbert
 

 
Fallingborstel (GE) 2/06/1940
 
Soldaat DUPUIS Jean Fays-les-Veneurs 15/12/1918 Roeselare, Hospitaal 24/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat DURY Achille
 

 
Sint-Hubert 10/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat DUVIERS Joseph Vielsalm 7/09/1919 Vinkt 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat DUVIVIER Andr
 

 
Oudegem 19/05/1940 1 Ardeense Jagers

 
D'YNE Albert
 
4/04/1914
 
25/05/1940
 
Soldaat EECKHOUT Rene Nederbrakel 21/01/1919 Borgloon 19/05/1940
 
Soldaat EGGERMONT Albert Drongen 19/12/1908 Terdonk
 
22 Linie
Soldaat ELLEGEERT Pieter Marijn Antwerpen 13/08/1918 Xendremael 11/05/1940 6 Linie I/4
Korporaal ELMS Polydorus Gent 8/10/1917 Willebroek 19/05/1940 3 Linie III/9
Brigadier ELOY Marc
 

 
Ieper 26/05/1940 2 Jagers te Paard /2
Korporaal ELOY Max Emile Florimont Saint-Ghislain 3/05/1917 Zingem 20/05/1940 3 Jagers te Voet III/12
Sergeant EMBRECHTS Alfons Modest Victor Albert Lichtaart 20/11/1916 Melle 22/05/1940 5 Linie
Soldaat EMERY Charles Brugge 6/06/1904 Mesen 26/05/1940 10 Linie
Luitenant EMMERECHTS Louis Marcel Strombeek-Bever 1/01/1912 Eben-Emael 11/05/1940 2 Grenadiers
Korporaal EMOND Ren Chassepierre 1/01/1911 Vinkt 25/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat ENGELEN Eugeen Oevel 22/06/1913 Adegem, Kleidt 26/05/1940 7 Artillerie /9

 
ENGELEN Jozef Alfons Bocholt 1/02/1912 Maldegem 25/05/1940
 
Soldaat ENGLEBERT Lambert A Magnee 18/09/1905 Temploux 12/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat ENGLEBERT Maurice Melle 5/05/1919 Bavikhove
 

 
Sergeant ENSCH Herbert
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Korporaal ESSERS Pierre
 

 
Montleban 10/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat ETIENNE Landre
 

 
Wingene 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat EVERAERT Albrecht
 

 
Oostrozebeke 26/05/1940 8 Linie /1
Soldaat EVRARD
 
Falisolle 2/09/1919 Rosmeer 11/05/1940 20 Artillerie

 
EVRARD Emiel
 
16/10/1916 Zelzate 23/05/1940 37 Linie
Soldaat FABRY Albert
 

 
Vinkt 26/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat FAGNY Leon Marbehan-Rulles 12/01/1911 Aalst, Hospitaal 27/05/1940 2 Gemengde Groep Ardeense Jagers
Onderluitenant FAINGAERT Leon Marie Henri Jozef Etienne Cyriel Kruishoutem 26/08/1910 Bissegem 24/05/1940 3 Linie
Korporaal FALQUE Lucien
 

 
Ernage 13/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat FATERMANS Jan F Grimbergen 16/10/1919 Koningshooikt 16/05/1940 1 Grenadiers /7
Soldaat FAUVIAUX
 

 

 

 

 
38 Linie
Soldaat FELIX Jean
 

 
Boncelles 15/05/1940 RFL Fort Boncelles
Soldaat FELLER Flix
 

 
Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat FERAUGE Gaston
 

 
Zwijndrecht 19/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Wachtmeester FERETTE Henri Esneux
 
Tielt 23/05/1940 1 Lansiers
Soldaat FERKET Albert Kemzeke 27/04/1915 Raverschoot-Adegem 26/05/1940
 
Soldaat FERRIRE Georges
 

 
Eben-Emael 10/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Sergeant FRY Jules Tintigny 23/02/1915 Gottem (Deinze) 26/05/1940 4 Ardeense Jagers
Soldaat FESLER Jules Avernas
 
Meulebeke 26/05/1940 13 Linie
Korporaal FIDLER Louis J Hasselt 22/01/1919 Rijmenam 15/05/1940 11 Linie
Soldaat FIERS Maurits Kalken 23/06/1908 Maria-Aalter 27/05/1940 1.R.G.T.L
Soldaat FIGOUREUX Arthur Hoogstade 30/10/1912 Beernem, veldhosp. 26/05/1940 23 Linie
Soldaat FLAMION Georges
 

 
Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat FLAUSCH Joseph Andrimont 1/05/1915 Fleurus 12/05/1940 3 Ardeense Jagers I/3
Soldaat FLEBUS Franciscus A.M. Borgerhout 4/06/1916 Ursel 26/05/1940 2 Genie /1
Soldaat FLEURUS Alfons Sint-Pieters-Leeuw 1/05/1920 Willemstad (NL) 30/05/1940 11 Linie
Korporaal FLORIDOR
 
Dworp 29/11/1917 Brugge, Militair Hospitaal 10/06/1940 11 Linie
Soldaat FLUZIN Flix
 

 
Brugge? 17/05/1940 2 Ardeense Jagers
Korporaal FOCKEDEY Albert Brugge 19/05/1915 Kanne 10/05/1940 2 Grenadiers
Korporaal FOLMAN Michel
 

 
Menufontaine 10/05/1940 1 Ardeense Jagers
Kapitein FONTAINE Frans A
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Soldaat FOUCART Jean Beloeil 3/01/1920 Zingem 21/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Soldaat FOULON Jean-Baptiste
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat FOURET Maurice Marcel Biussenal 12/12/1919 Zingem 21/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Soldaat FOURNEAU Lon Clement Anderleus 4/04/1920 Opwijk Droeshout 18/05/1940 2 Jagers te Voet II/6
Korporaal FRAITURE Arthur Bastogne 21/08/1915 Saint-Servais (Namen) 12/05/1940 2 Ardeense Jagers /3
Soldaat FRANOIS Joseph
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat FRANOIS Louis
 

 
Retie 14/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Soldaat FRANQUET Jerome
 

 
Bulskamp 28/05/1940 58 Linie /1
Majoor FREYERICK Robert
 

 
Albertkanaal
 

 

 
FULBIUS Harold
 
11/12/1915 Wevelgem 25/05/1940
 
Soldaat FURNELLE Henri
 

 
Eben-Emael 10/05/1940 RFL Fort Eben-Emael

 
FURNIERE Georges Albert Cyril Rufin Vichte 1/02/1915 Vroenhoven 10/05/1940 9 Linie
Soldaat GABRIEL Jean
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Sergeant GAILLY Franois Wilrijk 19/03/1913 Willemstad (NL) 30/05/1940 15 Linie
Soldaat GARROY Ren
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GASPARD Gaston Grand Axhe 22/11/1911 Aalst, Lazaret St-Jozefscollege 16/05/1940 37 Linie /Staf
Soldaat GASPARD Jean
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GATTELIER Eli BJ Remagne 1/06/1906 Gottem (Deinze) 26/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat GEENEN Hubert
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GEENS Jaak August Sint Katelijne Waver 2/12/1898 Altengrabow 17/08/1940
 

 
GEERAETS Pieter Victor Antwerpen 24/10/1913 Molenbeersel 10/05/1940 3 Lansiers
Soldaat GEERNAERT Karl Isidoor Sint-Amands 12/09/1914 Gottem 25/05/1940 17 Linie
Soldaat GEERTS Albert
 

 
Tielt 23/05/1940 8 Linie /Staf & Med
Soldaat GEIREGAT Remi
 

 
Diksmuide 27/05/1940 38 Linie /7
Kapitein Commandant GENDEBIEN georges Edmond Louis marie
 
11/07/1857
 
12/05/1940 2 Lansiers
Soldaat GENIN Jules Vissoule-Travigny 21/09/1913 Vinkt 26/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GENON Andr Sprimont 2/06/1921 Beauquesnes 20/05/1940 Grenswielrijders
Soldaat GEORGE Lon
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Sergeant GERARD Joseph L Farciennes 15/06/1913 Leuven 16/05/1940 6 Jagers te Voet /5
Onderluitenant GRARD Alfred
 

 
Comblain-au-pont 11/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GRARD Lon
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat GRARD Ren
 

 
Vinkt 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Korporaal GERMEAU Fernand
 

 
Eke
 
3 Ardeense Jagers
Majoor GERNAUX Adelin Gustave Joseph Antwerpen 13/06/1896 Broechem 16/05/1940
 
Soldaat GETTEMANS Arthur Antoine Hyon 7/07/1913 Aarsele 26/05/1940 4 Jagers te Voet
Soldaat GEUKENS Henricus Wijnegem 14/06/1917 Ingelmunster 26/05/1940 8 Linie
Soldaat GEUKENS Joseph Meerhout 8/08/1918 Kanne (Vis) 10/05/1940 11 Linie

 
GEVERS
 

 

 
Emelgem 27/05/1940 16 Linie /15
Soldaat GHESQUIERE Lucien Emiel Wervik 29/03/1920 Bissegem 24/05/1940 4 Linie

 
GHEYSENS Etienne Wevelgem 10/06/1910 Adegem 26/05/1940
 

 
GHEYSSELS Ben Gent
 
Hansbeke of Gent 26/05/1940 5 Linie
Adjudant GHIJS Julien Frans Elisabeth Joseph Merksem 10/07/1914 Kwatrecht 24/05/1940 28 Linie
Sergeant GHILLEBAERT Ren Zelzate 16/05/1915 Veldwezelt 10/05/1940 2 Karabiniers
Kapitein-Commandant GIDDELO Henri Elise Albert
 
23/05/1894 Lanaken 10/05/1940 Grenswielrijders Limburg, cie. Lanaken

 
GIELEN Leo Stokkem 6/12/1914 Genk-Langerloo 11/05/1940 15 Linie
Soldaat GIELIS Alphonse L Elsene 27/12/1906 Brussel 5/06/1940 28 Linie /5
Soldaat GIET Joseph Ernonheid 13/08/1918 Leuze-Longchamps 12/05/1940 12 Linie
Soldaat GIJBELS Desire
 

 
Tielt 23/05/1940 8 Linie /14
Soldaat GILIS Emiel
 

 
Veldwezelt 10/05/1940 18 Linie /2 c47
Soldaat GILLAIN Henri
 

 
Hannut 12/05/1940 2 Jagers te Paard /6
Soldaat GILLAIN Paul
 

 
Emelgem 27/05/1940 16 Linie /1
Sergeant GILLES DE PELICHY Andre Wondelgem 17/01/1914 Wevelgem 25/05/1940 4 Linie
Soldaat GILLET Emile
 

 
Eben-Emael 11/05/1940 RFL Fort Eben-Emael
Soldaat GILLET Gustave Tintigny 1/01/1920 Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat GILLET Jean M.G. Noirefontaine 6/09/1920 Gijsegem 19/05/1940 2 Ardeense Jagers III/7
Soldaat GILLON Jules
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Korporaal GILOT Ernest JA Antheit 2/12/1916 Gottem (Deinze) 26/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat GILOT Joseph
 

 
Petit-Hallet 12/05/1940 2 Jagers te Paard /1
Soldaat GILQUIN Jules L Noirefontaine 5/06/1913 Gottem (Deinze) 26/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat GLAS Emile
 

 
Zwijndrecht (vermoedelijk) 19/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)

 
GLASE Juliaan Santhoord 6/02/1915 Ingelmunster 25/05/1940
 
Kapitein Vlieger GLORIE Andr
 

 
Vlijtingen 11/05/1940 3 Regiment Luchtvaart 5/III/3
Soldaat GOBLET Hubertus L.E.G. Hivry-Gargan (FR) 30/01/1920 Ursel 27/05/1940 2 Genie /1
Soldaat GODART Gilbert
 

 
Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat GODEFROID Gilbert Felenne 25/11/1919 Bodange 10/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat GODEFROID Paul J Vorsen 20/03/1910 Duffel 15/06/1940 42 Linie /12
Kapitein-Commandant GOFFART Jacques Verviers 29/09/1891 Meulebeke 27/05/1940 16 Linie /Staf
Soldaat GOFFART Joseph
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GOFFINENT Florian
 

 
Egeze 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GOLINVAUX Joseph
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GOMMES Gabriel
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Brigadier GOMY Oscar
 

 
Retie 14/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Soldaat GONZE Jacques Hubert Auguste Julien Ghislain Dinant 17/05/1909 Aarsele 25/05/1940 44 Linie
Soldaat GOORIS Constant Mechelen 8/02/1910 Oostende 28/05/1940 Transmissietroepen II/2
Soldaat GOORMANS Ludovicus Nijlen 23/03/1920 Kwatrecht 24/05/1940 2 Artillerie
Korporaal GOOSSENS Ignace
 

 
Bavikhove 28/05/1940 16 Linie /11
Sergeant GOOSSENS Joseph
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Onderluitenant GOOURMET Benjamin
 

 
Chabrehez 10/05/1940 3 Ardeense Jagers

 
GOULLIER Jean Athus ?
 
Desvre (FR) 22/05/1940 Ardeense Jagers ?
Soldaat GOURDANGE Jules
 

 
Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat GOUVERNEUR Andr
 

 
Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers

 
GOVERS EHJ Luik 21/02/1909 Ingelmunster 26/05/1940
 
soldaat GOYENS Arthur Neerheylissem
 
Balgerhoek 25/05/1940 1 Grenadiers
Soldaat GRAAS Franois
 

 

 

 
1 Ardeense Jagers
Soldaat GRANDJEAN Paul
 

 
Altengrabau 21/09/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat GRARE Herman
 

 
Frvent (FR) 20/05/1940 58 Linie /14
Soldaat GREGOIRE Adrien
 

 
Zwijndrecht 19/05/1940 15 I.D. Groep Wielrijders (2 Jagers)
Wachtmeester GREGOIRE Ferdinand Antwerpen 8/05/1908 Kessel-Lo 14/05/1940 19 Artillerie /1
Soldaat GRGOIRE Albert
 

 
Saint-Servais (Namen) 12/05/1940 2 Ardeense Jagers
Soldaat GRGOIRE Joseph
 

 
Perwez 13/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GRELOT Ren
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Kapitein Commandant GREYSON
 

 

 

 

 

 
Soldaat GRILLAERT M.
 

 
Poperinge 24/05/1940 38 Linie
Soldaat GRISARD Albert
 

 
Lippelo 18/05/1940
 
Soldaat GRUSELLE Marcel Grand-Leez 27/02/1920 Greyselle (?) 27/05/1940 1 Ardeense Jagers

 
GRYSON Roger Jules Menen 22/06/1910 Maldegem 25/05/1940 39 Linie
Soldaat GUERMONT Ernest
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat GUILLAUME Gaston
 

 
Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Adjudant GUILLAUME Hubert
 

 
Gottem (Deinze) 26/05/1940 6 Ardeense Jagers

 
GUILLAUME Lucien Eugene Paul Joseph Sart-Ste-Walburge 3/10/1920 Zarren 26/05/1940 2 Ardeense Jagers
Soldaat GUIRS Alphonse Jean Joseph Vissoule 13/06/1906 Bavikhove 28/05/1940 44 Linie
Soldaat GUISET Franois
 

 

 

 
3 Ardeense Jagers
Soldaat GUNST Gerard Hooglede 30/01/1914 Oostwinkel 26/05/1940 23 Linie /7
Soldaat GYSEN Jozef Kapellen 9/11/1913 Aarsele 26/05/1940 2 Artillerie

 
HABETS Maurice
 
12/01/1919 Soest (GE) 14/05/1940
 
Sergeant HAECK Jozef Gent 11/10/1912 Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie I/1

 
HAECK Marcel Joseph Ruiselede 19/06/1916 Rumbeke 27/05/1940 Grenadiers

 
HAERDEN Leon Leut 10/03/1917 Fallingborstel (GE) 12/11/1940 14 Linie III/13

 
HAESAERT Aime Heldergem 17/10/1910 Maastricht 12/05/1940
 
Soldaat HAMMAIDE Leopold
 

 
Meulebeke 27/05/1940 8 Linie /11
Korporaal HANDIG Eugeen L M
 

 
Melle 21/05/1940 28 Linie
Soldaat HANNES Jozef
 

 
Oostrozebeke 26/05/1940 16 Linie /8

 
HANSEMME A
 

 
Ingelmunster 25/05/1940
 
Soldaat HAPERS Edmond Lodewijk Antwerpen 27/12/1916 Gijzenzele 21/05/1940 6 Linie
Soldaat HARDY Jean-Pierre
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers

 
HARLAGE
 

 

 
Zelzate 23/05/1940 37 Linie
Sergeant HARNETIAUX Robert Wiers 21/04/1919 Zingem 20/05/1940 3 Jagers te Voet III/11
Brigadier HARROY Pierre
 

 
Moerbeke 20/05/1940 2 Jagers te Paard /5
Soldaat HAUSTRAETE Theofiel Elst 13/02/1913 Kesselt (Limburg) 10/05/1940 18 Linie
Soldaat HAUTOT Marcel Wellin 6/05/1919 Zeveren 25/05/1940 5 Ardeense Jagers
Soldaat HAUWAERT Rene
 

 
Bouligne-sur-Mer (FR) 27/05/1940 16 Linie
Soldaat HAZE Albert
 

 
Vinkt 26/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat HECQUET Raymand Georges Albert Strpy-Bracquegnies 20/06/1915 Aarsele 27/05/1940 4 Jagers te Voet
Soldaat HEINE Adrien Germain
 

 
Eben-Emael 25/05/1940 RFL Fort Eben-Emael

 
HEIREMANS Petrus
 

 
Fallingborstel (GE) 6/08/1940
 
Soldaat HEIRMAN Camille Laarne 22/03/1920 Merelbeke 20/05/1940 2 Artillerie /9

 
HEIRMAN Leo
 
8/05/1903 De Panne 27/05/1940
 
Soldaat HELEWAUT Raymond Brugge 16/02/1911 St-Michiels-Brugge 27/08/1940 2 Artillerie /13

 
HELLINCKX Christiaan Hoesselt 30/04/1906 Ingelmunster 26/05/1940 42 Linie
Soldaat HENAUT Arthur
 

 
Grembergen 18/05/1940 2 Jagers te Paard /4

 
HENAUX Fernand
 
28/06/1914
 
27/05/1940
 

 
HENDRICX Oscar Gentbrugge 16/08/1916 Beernem 16/05/1940
 

 
HENNEBEL Jozef Jeroom Reningelst 28/06/1908 Ekeren (Antw.) 18/05/1940
 
Soldaat HENNEBO
 

 

 

 

 
16 Linie
Sergeant HENRI Pierre
 

 
Hees 10/05/1940 18 Linie II/6
kpl HENRIOULLE Fernand Marilles 29/08/1908 Middelkerke 27/05/1940 42 Linie
Soldaat HENROTTIN Gustave
 

 
Chabrehez 10/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat HENROTTIN Lon J.G. Jemelle 30/08/1912 Vinkt 27/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat HENRY Albert
 

 
Ruisselede 28/05/1940 2 Ardeense Jagers

 
HENSLEGERS Richard Gent 20/03/1914 Poperinge 24/05/1940 22 Linie
Sergeant HEPS
 

 

 
Kwatrecht 21/05/1940 5 Linie
Sergeant HERBOTS Emiel Sint-Truiden ?
 
Willemstad (NL) 30/05/1940 11 Linie
Soldaat HERION Georges ED Marche en Famenne 12/10/1906 Duffel 15/05/1940 42 Linie /Staf
Soldaat HERMAN Adolf Prosper Kruishoutem 3/09/1917 Adegem 26/05/1940 1 Karabiniers
Soldaat HERMAN Marcel
 

 
Perwez 13/05/1940 3 Ardeense Jagers

 
HERMANS Albert Ophoven 14/10/1915 Kuurne 24/05/1940 Grenswielrijders Limburg

 
HERMANS Jaak Antwerpen
 
Humbeek 17/05/1940 5 Linie
Sergeant HERREGODTS Alfred
 

 
Lummen 25/09/1940 38 Linie /9
Soldaat HERREGODTS Arthur Erbiseul 6/07/1907 Aarsele 26/05/1940 1 Jagers te Voet 5 legerdepot
Soldaat HERTOGHS Joannes
 

 
Frvent (FR) 24/05/1940 58 Linie /14
Soldaat HERTSCHAP Albert Kalken 21/05/1915 Maastricht (NL) 18/05/1940 Grenadiers
Soldaat HESSEL Charles Edouard Veurne 21/08/1919 Hees 11/05/1940 Linie

 
HEUSY
 

 

 
Pontisse 17/05/1940 RFL Fort Pontisse
Luitenant HEYMANS Joseph F W
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Soldaat HEYMANS Kamiel Ludovicus Malderen 14/08/1913 Longvillers (FR) 21/05/1940 18 Linie
Korporaal HEYMEN Jan H L
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Soldaat HEYRICK Valre Marcel Aarsele 21/05/1919 Wevelgem (Ellenhoek) 24/05/1940 3 Linie
Soldaat HEYVAERT Kamiel Merchtem-Peisegem 5/04/1914 Roeselare 25/05/1940 4 Vervoerkorps
Wachtmeester HIECOT Joseph
 

 
Hannut 12/05/1940 2 Jagers te Paard /3
Soldaat HILLAERT Karel Oudegem 12/04/1912 Ronsele 26/05/1940 Linie

 
HOCEDEZ Albert Arthur Kortrijk 14/11/1911 Kesselt 10/05/1940 1 Gidsen
Kapitein-commandant HOEBANX Hector Louis Hubert Germain Hasselt 23/03/1894 Torhout 22/05/1940 11 Linie II/
Korporaal HOEF Fernand Henri Brugge 12/01/1920 Hasselt 12/05/1940 4 Linie
Wachtmeester HOES Albert Berlaar 26/01/2016 Lombergen 21/05/1940 2 Artillerie /3
Soldaat HOFFMAN Raoul
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers

 
HOHMANN Mathieu Bree 27/06/1914 Oostrozebeke 26/05/1940
 
Luitenant HOLVOET Marcel Jean Fernand Kortrijk 25/03/1907 Zelzate 23/05/1940 32 Linie
Soldaat HOLZMAN Ernest
 

 
Oostrozebeke 26/05/1940 16 Linie /10
soldaat HONDEKYN Paul Amougies 29/03/1908 Slijpe 28/05/1940
 
Korporaal HONTIENS Antoine Zepperen ?
 
Willemstad (NL) 30/05/1940 11 Linie
Onderluitenant HOOGEWYS Joseph Pierre Antwerpen 2/02/1913 Maldegem, Kleit 27/05/1940 1 Karabiniers
Soldaat HOORICKX Albert Boechout 23/12/1913 Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie
Soldaat HOSTE A. Deinze 14/07/1916 Willebroek 17/05/1940 3 Linie
Soldaat HOSTE Jacques Hubert Maxim Laken 25/10/1908 Gottem (Deinze) 25/05/1940 6 Ardeense Jagers
Soldaat HOTTON Georges Popuelles 3/01/1909 Willemstad (NL) 30/05/1940 Jagers te Voet
Wachtmeester HOUART Paul
 

 

 

 
2 Gidsen
Soldaat HOUGARDIG J.
 

 
Bavikhove
 
1 Linie
Onderluitenant HOUSEN Alphonse
 

 
Terdonk 23/05/1940 29 Linie
Soldaat HOUTTEKIET Albert Bellegem 18/02/1916 Geluwe 26/05/1940 3 Lansiers /3
Soldaat HOVELINCK Kamiel Aalst 3/09/1907 Glons 10/05/1940 32 Genie
Soldaat HUBERTY Paul J.J. Hampire 28/05/1912 Mespelare 19/05/1940 2 Ardeense Jagers III/9
Luitenant HUBLET Raoul Nalinnes 18/10/1903 Oostende 24/05/1940
 
Soldaat HUET Albert Vaux-Chavanne 10/02/1914 Klerken 27/05/1940 3 Ardeense Jagers III/7
Soldaat HUFKENS Petrus Jozef Herentals 29/04/1920 Luik 14/05/1940 36 Linie
Soldaat HUGUENAY Hubert Bernard Cesar Antwerpen 22/03/1903 Maldegem - Vossenhol 27/05/1940 17 cie TTR
Soldaat HULSTAERT Ferdinand Assenede 30/06/1919 Sint Eloois Winkel 25/05/1940 3 Linie
Adjudant (kandidaat Officier) HURLET Ren
 

 
Boncelles 16/05/1940 RFL Fort Boncelles
Soldaat HUTSEBAUT Richard Evergem 19/09/1910 Willemstad (NL) 30/05/1940
 

 
HUYBRECHTS Hendrik Mechelen 2/08/1906 Untersieben-Baum 29/11/1940
 

 
HUYGENS Rene
 
25/09/1912
 
25/05/1940
 
Soldaat HUYGH Henri
 

 
Veldwezelt 10/05/1940 18 Linie
Soldaat HUYLENBROECK Albert Karel Lieven Oudegem 25/07/1917 Gijzenzele 21/05/1940 6 Linie
Eerste Sergeant Vlieger HYMANS Rolin
 

 
's Herenelderen (Mollenveld) 11/05/1940 3 Regiment Luchtvaart 5/III/3

 
IGNOUL Albert Ophoven 9/05/1907 Vroenhoven 10/05/1940 Rijkswacht
Soldaat IKER Andr Tintigny 11/04/1918 Gottem (Deinze) 25/05/1940 4 Ardeense Jagers
Soldaat ISSEL Gustaaf Eduard Leon Brugge 30/03/1894 Houthulst 24/05/1940 3 Lansiers
Brigadier JACOB Albert
 

 
Duits militair Hospitaal 26/05/1940 10 I.D. Groep Wielrijders
Soldaat JACOB Fernand
 

 
Frankrijk 25/07/1940 2 Ardeense Jagers
Brigadier JACOB Franz
 

 

 

 
2 Gidsen

 
JACOBI Orthe
 

 

 
10/06/1940
 
Soldaat JACOBIN Frans H
 

 
Luik 15/05/1940 36 Linie

 
JACOBS Emile
 

 
Fallingborstel (GE) 6/08/1940
 

 
JACOBS Jan Hubert Dilsen 3/08/1914 Knokke 10/05/1940 3 cie. Luchtvaarthulptroepen
Commandant JACQUEMIN Marcel A J
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie
Korporaal JACQUES Henri
 
23/02/1917 Meulebeke 27/05/1940 8 Linie /9
Soldaat JACQUET Fernand
 

 
Chabrehez 10/05/1940 3 Ardeense Jagers
Sergeant JADOUL Maurice
 

 
Wakken 26/05/1940 19 Linie
Wachtmeester JANMART Franois
 

 

 

 
2 Gidsen

 
JANS Albert Alken 14/06/1900 Klein Spouwen 10/05/1940 Grenswielrijders Limburg
Sergeant JANSSENS
 
Sint-Amandsberg 27/11/1913 Vroenhoven 10/05/1940 18 Linie /2
Soldaat JANSSENS Achiel Wetteren 25/02/1912 Kessel - fort 15/05/1940 1 vestingsregiment 15 cie
Soldaat JANSSENS Alexandre
 

 
Belgrade 12/05/1940 1 Ardeense Jagers
Soldaat JANSSENS Carolus Josephus Oelegem 19/03/1908 Aarschot 11/05/1940 10 regiment T.A./A. 12 3 Bat/ 12 cie
Soldaat JANSSENS Frans A. Herentals 2/05/1916 Kwatrecht 20/05/1940 5 Linie
Soldaat JANSSENS Gustavus A
 

 
Lummen 12/05/1940 36 Linie

 
JANSSENS Hubert
 

 
Oostwinkel 26/05/1940 23 Linie /2
Soldaat JANSSENS Isidoor Steken 9/01/1912 Ardooie 27/05/1940 2 Artillerie

 
JANSSENS Jan Baptist Oelegem 27/06/1913 Gits 27/05/1940 5 regiment legergeschut
Soldaat JANSSENS Julius Antonius Oelegem 28/01/1915 Roeselare 25/05/1940 5 regiment geschut
Sergeant JANSSENS Lodewijk Humbeek 17/01/1913 Zomergem 27/05/1940 29 Linie

 
JANSSENS Prosper
 
1/09/1916 Wevelgem 25/05/1940 4 Linie
Soldaat JASS Albert
 

 
Vinkt 27/05/1940 1 Ardeense Jagers
Trompetter JENNEQUIN Maurice
 

 
Kliphoek 26/05/1940 2 Jagers te Paard /1
Soldaat JESPERS Emiel Rosalia Joseph Antwerpen 3/02/1914 Aarsele 27/05/1940 2 Artillerie
Adjudant KRO JEUNEJEAN Arnold
 

 
Temploux 12/05/1940 3 Ardeense Jagers
Soldaat JOASSIN Georges
 

 
Boncelles 16/05/1940 RFL Fort Boncelles
Sergeant JONET Andr
 

 
Moorsele 25/05/1940 Ardeense Jagers, batt. Moto VII C.A.
Korporaal JOOS Victor J
 

 
Gent 21/05/1940 6 Linie
Soldaat JORDAENS Constantinus Ekeren 4/11/1915 Aarsele 26/05/1940 6 Linie III/11
Soldaat JORISSEN Evarist Alfons Kluizen 4/05/1906 Dadizele 30/05/1940
 
Soldaat KAISER Arthur Ebly 14/09/1912 Zeveren 25/05/1940 5 Ardeense Jagers
Soldaat KEGELS Alfons Gustaaf Sint-Gillis-Waas 2/12/1916 Nevele