Leopoldsburg, Belgische Militaire Begraafplaats

Koning Leopold II laan

  • Er zijn in totaal 1312 graven

  • Opp.: 183 are

  • Hier liggen de Belgische slachtoffers uit beide Wereldoorlogen, alsook Belgen gestorven in Duitsland, niet gedentificeerde politieke gevangenen en overleden Russische krijgsgevangenen.

  • Het kerkhof was oorspronkelijk een Duits militair kerkhof dat door de Duitsers werd aangelegd. Na de oorlog werden de Duitse doden overgebracht naar grote verzamelkerkhoven en vanaf 1928 werd het kerkhof een Belgisch kerkhof nadat alle Duitse gesneuvelden overgebracht waren.

  • Het kerkhof is prachtig onderhouden

  • Hier staan ook twee kapellen die ons herinneren aan de niet gedentificeerde politieke gevangenen en de onbekende krijgsgevangenen.

 

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum graf
ADAM Joseph Dsir Corneille Soldaat 2 Linie Westouter 19/05/1892 Verden (D) 27/10/1918 F-031
ADRIANSSENS Adrien F. Soldaat 4 Artillerie Merksem 24/10/1883
 
2/06/1915 N-022
AERDEN, VAN DER Frans Soldaat 9 Linie Spalbeek 6/02/1893 Hameln (D) 20/04/1918 F-010
AERTS Karel Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Bonheiden 21/01/1898 Meschede, Hosp. (GE) 2/10/1918 O-006
AREND Jean Soldaat 1 Jagers te Voet Seraing 12/09/1880
 
11/04/1915 P-001
BADOUX Henri Joseph Soldaat 13 Linie Eprave 10/02/1884 Bremervoorde (GE) 3/11/1918 C-040
BAELDEN Alos Jules Soldaat 3 Artillerie Boezinge 19/07/1883 Helmstadt (GE) 7/06/1915 J-021
BAERT Alberic August Soldaat 2 klas 2 Linie Waregem 18/06/1892 Lichtehorst (GE) 27/02/1916 E-009
BAETEN Achiel Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Antwerpen Gentbrugge 10/07/1890 Gustrow (GE) 16/12/1918 N-043
BAFCOP Maurits Soldaat 10 Linie Ploegsteert 3/03/1884 Oyle (D?) 3/11/1918 C-035
BAILLY Jean Louis Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Lige Jemeppe-sur-Meuse 1/04/1890 Lunenburg, Res. Hosp. (D) 8/11/1918 J-032
BAILLY Octave Soldaat 2 klas 9 Linie Lodelinsart 25/05/1887
 
10/07/1915 D-005
BAL Albrecht Emiel Soldaat 2 klas 10 Linie Machelen 1/10/1885
 
9/05/1915 E-007
BALEMANS Frans Soldaat 2 klas 8 Linie Antwerpen 17/12/1890 Soltau (GE) 27/06/1916 K-016
BALEMANS Guillaume Chretien Florent Soldaat 2 klas 8 Linie Kalmthout 21/03/1892
 
26/02/1915 I-008
BALIGANT Victor Ghislain Soldaat 9 Linie Wauthier-Braine 4/01/1886 Munsterlager (D) 18/11/1918 I-036
BALISTAIRE Antoine Korporaal 11 Linie Herentals 28/04/1890 Parchim (GE) 25/12/1918 M-026
BANCK, VER Jules Korporaal 9 Linie Diksmuide 10/06/1893
 
4/05/1919 P-083
BARAS Georges Brigadier Vestingsartillerie, Lige Schaarbeek 1/04/1889 Gross-Terbouw (D) 16/11/1918 J-037
BARTHOLOME Cyriel Soldaat 7 Linie Lochristi 10/12/1891 Kln (GE) 8/12/1914 B-035
BAURIN Arthur Soldaat 1 Jagers te Voet Gouy-lez-Piton 5/06/1892 Holzminden (D) 15/10/1918 F-039
BAUWENS Josephe Jeanne Henri Sergeant 10 Linie Dendermonde 3/08/1886 Gttingen (D) 18/08/1918 E-006
BAYARD Maurice H.R. Soldaat Vesting Seloignes 15/04/1890 Giesen, lazaret (GE) 1/11/1917 B-004
BAYET Alphonse Joseph Gillain Soldaat 2 klas 13 Linie Thy-le-Bauduin 30/01/1881
 
8/07/1918 P-010
BEECK, VER Augustin Soldaat 11 Linie Kapellen 8/04/1876
 
1/09/1915 I-044
BEECKX Victor Emmanuel Soldaat Vervoerkorps Mechelen 20/10/1879 Rheinberg (GE) 23/12/1918 P-053
BEGAIN Rene Ghislain Sergeant 1 Jagers te Voet Tournai
 

 
2/10/1914 I-017
BEGUIN Joseph Marie Ghislain Korporaal 10 Linie Floriffoux 26/04/1893
 
1/01/1915 M-012
BEIHOUXE Theodore Soldaat 14 Linie Lomprez 13/08/1882
 
20/06/1917 P-025
BEKAERT Richard Achilles Soldaat 2 klas 9 Linie Melden 1/09/1892 Alten-Grabow (GE) 14/05/1916 N-004
BEKEN, VAN DER Julien Sergeant 4 Karabiniers Gent 6/04/1895
 
13/07/1919 P-085
BEKEN, VER Honor Soldaat 5 Linie Huise 22/03/1888 Mtzel (D) 19/10/1918 M-030
BELEN, VER Karel Philippe Soldaat 10 Linie Herent 14/11/1886 Verden (D) 1/11/1918 F-038
BELIE, DE Armand Amde Soldaat Vestingsartillerie, Lige Waasmunster 28/10/1888 Grafteniederung (GE) 22/10/1918 A-030
BELLE, VAN Pieter L.R. Soldaat 8 Linie Rupelmonde 2/03/1891
 
30/03/1916 L-048
BELLEMANS Jozef Huibrecht Soldaat 9 Linie Gooik 24/01/1891 Hanover, Reseve Lazaret n5 (GE) 12/06/1917 E-015
BELOT Eugne Omer Soldaat 12 Linie Cleurie (FR) 26/08/1890 Vahnemoor, kamp van (GE) 12/12/1918 C-011
BENOIT Jean B.F. Soldaat 3 Linie Ottignies 20/08/1893
 
24/09/1915 K-030
BENOO William Soldaat 3 Lansiers Koolskamp 3/11/1891
 
23/12/1914 B-043
BERGEN Alphonse Guillaume Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Aarschot
 

 
18/05/1917 J-012
BERGH, VAN DEN Jozef D. Soldaat 1 Jagers te Voet Schelle 7/12/1880 Hakenmoor (D) 5/11/1918 C-036
BERGHE, VAN DEN Frans Soldaat 5 Linie Oudegem 11/10/1889
 
19/03/1919 M-023
BERGHE, VAN DEN Joseph G. Soldaat 9 Linie Watermaal-Bosvoorde 2/11/1893
 
13/03/1918 P-017
BERGHE, VAN DEN Jozef Soldaat 13 Linie Teralfene 25/04/1877
 
1/04/1917 M-034
BERGHE, VAN DEN Maurice Alphonse Soldaat 9 Linie Hamme 13/06/1884 Beesten (D) 14/11/1918 A-045
BERNARD Ren Soldaat 5 Linie Cavington (Rixensart) 4/05/1886 Wezel (GE) 12/12/1914 O-018
BERT, VER August Victor Soldaat 12 Linie Wiekevorst 30/08/1891 Wallinghausen (D) 4/11/1918 C-033
BERTENS Jozef E.A. Soldaat 4 Linie Menen 22/01/1876
 
27/06/1915 K-033
BEUCKELAER, DE Franois Guillaume Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Deurne 25/02/1886 Stakendorf-bei-Schnberg (D) 6/11/1918 J-044
BINQUET Bruno Eugne Soldaat 10 Linie Izegem 24/10/1884 Scheuen-Celle (GE) 29/12/1914 I-037
BLAIRON Jean Baptiste Soldaat 2 klas 10 Linie La Bouverie 29/05/1880
 
21/08/1915 N-048
BLOCK, DE Charles Leonard Soldaat 1 Jagers te Voet Gent 25/05/1881 Ehmen (GE) 13/02/1917 J-019
BLOMMAERTS Jozef Emiel Soldaat 8 Linie Willebroek 22/06/1890 Hakenmoor, Lazaret (D) 5/11/1918 F-028
BLOMMEN Severinus Soldaat 14 Linie Lummen 2/03/1893 Hameln-am-Wezer (GE) 28/03/1918 F-017
BLONDEEL Maurits Louis Soldaat 2 klas 12 Linie Brugge
 
Lichtenhorst (D) 27/06/1915 E-030
BOCK, DE Emiel Frans Maria Korporaal 8 Linie Lokeren 15/12/1888 Eschwege, Landkrakenhaus (D) 4/11/1918 P-016
BODT, DE Louis E.V. Brigadier Vestingsartillerie, Namur Sint-Jooste-ten-Node 19/05/1873
 
18/09/1914 I-016
BOECK, DE Jean Louis Soldaat 7 Linie Dendermonde 2/06/1889 Soltau, Hannover (GE) 25/11/1914 K-051
BOEYE Kamiel Soldaat 4 Lansiers Beveren-Waas 14/10/1894
 
6/03/1919 P-077
BOEYKENS Gaston Joseph Emile Soldaat 3 Genie Sint-Jans-Molenbeek 15/08/1893 Hittbergen (D) 8/11/1918 J-054
BOGAERT, VAN DEN Frans M. Soldaat 6 Linie Hemiksem 4/05/1893 Aachen (GE) 24/09/1914 O-062
BOGAERTS Camille Augustin Soldaat 2 klas Plaatsartillerie Liezele 14/06/1893
 
24/07/1918 J-038
BOGAERTS Charles Soldaat 2 klas Vestingsartllerie, Namur Tienen 30/11/1889 Lamme (GE) 21/10/1918 K-028
BOGAERTS Jean Baptiste Victor Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Balen 1/07/1887 Bovenau-Gustrow (GE), Res. Lazaret 6/11/1918 B-044
BOIS, DU Charles E. Soldaat 1 Jagers te Voet Limal 17/08/1885 Soltau, Lazaret (GE) 6/06/1917 I-032
BOITT Albert Soldaat 12 Linie Courcelles 3/10/1886
 
19/03/1915 A-007
BOLLE Camille Leon Marie Brigadier Vervoerkorps Kortrijk 5/06/1882 Scheuen-Celle (GE) 2/10/1918 A-037
BORREMANS Jules Soldaat 8 Linie La Hestre 19/05/1892 Limbourg-a-Lahn (GE) 3/07/1917 B-046
BOSCH, VAN DE Pierre Alphonse Andr Soldaat 8 Vervoerkorps Oostham 10/02/1887 Manscholdt (GE) 8/11/1918 C-007
BOSGAERD Jean Baptiste Soldaat 3 Linie Anderlecht 21/05/1892 Gross-Wusterwutz (D) 12/11/1918 N-031
BOSSCHE, VAN DEN Hendrik A. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Sint-Eloois-Vijve 18/04/1884
 
3/07/1918 B-028
BOUCHAT Leonard J. Soldaat 13 Linie Namur 23/06/1881
 
12/02/1915 N-015
BOUCHEZ Jean Baptiste J. Soldaat 1 Linie La Bouverie 16/04/1889
 
14/06/1915 K-047
BOUEZ Heliodoor Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Ledeberg 26/05/1892 Soltau (D) 13/04/1916 I-030
BOULANGER Achille L.J. Ghislain Soldaat 8 Linie Falisolle 5/11/1890
 
4/11/1918 I-040
BOURLARD Georges Jean Baptiste Soldaat Vervoerkorps Jemappes 6/04/1893 Pthen, Obermehler, landbouwbedrijf (GE) 24/01/1916 M-010
BRAECKELAERE Julius Soldaat 3 Linie Ingooigem 2/07/1889 Verden (GE) 15/01/1915 C-056
BRAEM Alfred Thophile Soldaat 7 Linie De Klinge 17/09/1886 Vechta (GE) 16/10/1918 A-009
BRAS, DE Jules J.G. Soldaat 6 Artillerie Sprimont 2/08/1895
 
9/03/1919 N-032
BRASSEUR Arthur L.J. Soldaat Vestingsartillerie Comblain-au-Pont 27/10/1886 Velgen, Kommando 698 (GE) 7/11/1918 J-033
BRICTEUX Jean Joseph Soldaat 2 klas 14 Linie Lige 26/04/1893
 
13/03/1915 G-014
BROECK, VAN DEN Frans F. Soldaat 10 Linie Leuven 21/09/1893 Diepholz (D) 28/10/1918 C-031
BROUWERS Louis Jacques Joseph Soldaat 2 Linie Tourcoing (FR) 16/04/1892 Kassel (D) 1/10/1918 B-001
BRUYCKER, DE Georges Soldaat 8 Artillerie
 

 

 
1/01/1921 P-047
BUISSET Louis Eugne Soldaat 9 Linie Elsene 13/05/1892 Atbergen-Hilgenheim (D) 5/11/1918 H-029
BULCK, VAN Frans Modeste Soldaat 7 Linie Boom 12/06/1891 Sennelager (GE) 21/02/1916 D-026
BULCK, VAN DEN Prudent Soldaat 10 Linie Evregnies 27/01/1889
 
14/12/1914 K-029
BUNTINX Emile Joseph Soldaat 2 klas 14 Linie Zepperen 22/11/1889 Humzingen (D) 20/11/1918 H-007
BUSSCHE, VAN DEN Sylvain Soldaat 2 Jagers te Voet Oostnieuwkerke 23/12/1890 Klein-Berndten, Gttingen (D) 23/11/1918 M-007
BUSSENS Arthur Soldaat 2 Linie Waasmunster 9/10/1882 Soltau (GE) 19/05/1915 I-003
BUYST Jozef Soldaat Vestingsartillerie, Lige Schellebelle 9/01/1886 Apen, kamp van (D) 9/11/1918 A-004
CAERS Joseph Soldaat 1 klas 3 Jagers te Voet Mol 25/02/1887 Breedenbekermoor (D) 29/12/1918 L-028
CAFONETTE Victor J. Soldaat 1 Jagers te Voet Gourdinne 10/09/1882
 
28/10/1918 E-024
CALES Albert Edouard Louis Kapitein-Commandant 5 Linie Ieper 15/08/1872 Dresden, Reservelazaret I (GE) 22/10/1916 M-001
CALLANT Arthur J. Soldaat 5 Linie Sint-Kruis (Brugge) 24/05/1894
 
14/01/1919 B-025
CALLEBERT Virgile V.R.R. Brigadier Vestingsartillerie, Antwerpen Saint-Jean-Geest 11/02/1883
 
10/03/1915 G-004
CALLEWAERT Joseph M. Soldaat 4 Linie Ardooie 11/07/1892
 
5/01/1919 N-003
CAMBIER Victor Dirk Soldaat 1 Gidsen Gages 13/03/1893
 
30/05/1918 L-003
CAMMEREN, VAN Jan Cornelis Soldaat 10 Linie Hoevenen 5/07/1884
 
17/07/1915 L-051
CAMPE Philemon Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Watervliet 1/09/1881 Soltau (D) 16/11/1918 G-022
CAMPEN, VAN DER Rufin L. Soldaat 1 Karabiniers Wambeek 19/07/1893
 
15/11/1914 O-058
CAP Lodewijk Soldaat 2 Artillerie Haasdonk 9/02/1888
 
4/02/1919 P-084
CAPITEYN Jozef Soldaat 12 Linie Lokeren 8/11/1883 Soltau (GE) 7/11/1918 C-044
CAPPELLE Achille Soldaat 1 Grenadiers Zwevezele 17/07/1894 Langensalza, Lazaret van (GE) 28/11/1918 M-005
CARNAS Antoine Benoit Joseph Soldaat 2 klas 25 Linie Edegem
 

 
9/08/1917 N-011
CARRETTE Maurits Jozef Soldaat 6 Linie Rollegem 23/04/1890 Bielefeld (GE) 17/10/1914 C-001
CARTUYVELS Jan August Soldaat Vestingsartillerie, Lige Buvingen 5/04/1888 Alvesse, kreis Peine (D) 19/11/1918 G-006
CASSEL, VAN Leopold Ludovicus Soldaat 8 Linie Lombardsijde 31/12/1883 Lneburg (GE) 4/11/1916 J-030
CASTELAIN Alphonse Joseph Soldaat 9 Linie Rollegem 24/01/1886 Arbeit Commando Zeche-Burmen Sprockhovel, Munster II (GE) 9/02/1917 P-076
CASTELEIN Jules Jean Soldaat 3 Jagers te Voet Kachtem 23/02/1887 Hamburg, Hosp. III (GE) 16/11/1918 L-021
CATRIE Jan Baptist Soldaat 1 klas Vestingsartillerie Gent 23/07/1893 Gstrow (GE 3/07/1916 L-017
CAUTEREN, VER Alphonse Soldaat 2 Karabiniers Mont-Sainte-Aldegonde 29/01/1887 Kassel (D) 13/11/1918 P-022
CAVROT Floribert Ghislain Soldaat 1 Jagers te Voet Courcelles 20/08/1880
 
29/06/1918 J-015
CLIE Adolf Dominicus R. Soldaat 1 Grenadiers Eksaarde 25/09/1885
 
28/09/1915 J-022
CEULEMANS Joannes Franciscus Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Oelegem 6/01/1893 Garding (GE) 10/03/1917 J-045
CEUNINCK, DE Hendrik Soldaat 2 klas 3 Linie Klerken 25/10/1893 Munster (GE) 5/10/1918 D-011
CEUTERICK Sraphin Louis Soldaat 4 Linie La Louvire 3/03/1893
 
8/03/1915 B-017
CHANTRAINE Alfons Soldaat 10 Linie Antwerpen 14/12/1884
 
18/11/1915 E-013
CHRON Emiel Soldaat 9 Linie Quenast 18/09/1882
 
5/06/1918 P-020
CHEVREUIL Georges Soldaat Vestingsartillerie, Namur Dinant 7/10/1889
 
5/11/1914 G-024
CHRISTEN Alphonse Jean Soldaat 3 Jagers te Voet Brussel 26/04/1886 Wessloh (D) 26/11/1918 L-057
CHRISTIANNE Henri Joseph Soldaat 13 Linie Chtelet 3/11/1893 Varrel, kreis Sulingen 28/06/1916 E-037
CIPIDO Gustave Soldaat 2 klas Vervoerkorps Brussel 22/05/1882 Alten Grabow (GE) 12/11/1916 N-050
CLABOT Jozef Soldaat 14 Linie Neerheylissem 4/03/1892 Gladbeck (GE) 30/10/1917 O-013
CLAES Henri Clment Pierre Louis Gemilitariseerd-Burger Vervoerkorps Antwerpen 23/02/1887 Osterhagen-Hameln (D) 6/09/1918 E-005
CLAES Petrus Auguste Soldaat 2 klas 10 Linie Heusden 15/04/1884 Soltau (GE) 9/06/1915 I-013
CLAEYS Adolf Soldaat 2 Jagers te Voet Kalken 1/02/1888 Cassebruck (D) 22/10/1918 C-043
CLAEYS Gustaaf Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Gent 30/08/1885
 
18/05/1918 D-019
CLAISE Hector Joseph Soldaat 2 klas 2 Linie Pironchamps 7/05/1893
 
8/08/1918 B-021
CLERCQ, DE Edgard L. Soldaat 2 Linie Gent 31/08/1894 Ober-Offleiden (D) 9/11/1918 P-031
CLERCQ, DE Eugne F. Soldaat 8 Linie Grotenberge 2/11/1888
 
21/11/1918 E-040
CLERCQ, LE Albert Joseph Soldaat 2 klas 11 Linie Maubeuge (FR) 29/03/1884 Koblenz (GE) 6/11/1918 B-024
CLOSE Jean Antoine Korporaal 4 Linie Verviers 5/08/1879 Cln Deutz, lazaret v.h. fort (D) 2/11/1914 O-060
COCK, DE August Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Namur Koekelberg 31/07/1891 Verden (GE) 8/11/1918 C-057
COCK, DE Thomas Joseph Korporaal 10 Linie Hamme-Mille 16/03/1879 Wunsdorf (D) 6/12/1918 H-016
COENEGRACHTS Pieter H.J. Brigadier Vestingsartillerie, Lige Vlijtingen 22/05/1892
 
3/03/1919 G-015
COFLETTE Henri Korporaal 5 Linie Verviers 21/11/1890 Wesel (D) 17/02/1918 O-021
COLINET Benoit Soldaat 9 Linie Erembodegem 29/04/1889 Esterholz (D) 22/10/1918 J-011
COLLARD Achille Soldaat 4 Linie La Bouverie 15/09/1887
 
2/08/1918 D-001
COLLEY Joseph Ferdinand Henri Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Lige Rekem 8/11/1885
 
4/02/1915 K-044
COLLIN Leon Joseph Brigadier Vestingsartillerie, Lige Villers-devant-Orval 20/03/1878
 
20/11/1914 L-055
COLLOT Ferdinand Charles 1 Wachtmeester 1 Lansiers Maillen 14/01/1883 Soltau, Hannover (D) 9/07/1915 K-050
COMPERNOLLE, VAN Dsir Joseph Soldaat 8 Linie Hooglede 20/11/1887 Verden (GE) 21/11/1918 E-041
COMYN Hendrik Louis Soldaat 11 Linie Zillebeke 16/08/1887
 
30/03/1916 K-023
CONSTANT Armand Joseph Soldaat 13 Linie Pessoux 2/06/1876
 
19/04/1916 P-018
COOPMANS August Soldaat 2 Jagers te Voet Zepperen 29/01/1892
 
24/09/1915 A-042
COPPENS Emiel Achiel Soldaat 10 Linie Westende 30/09/1878 Verden (D) 19/11/1918 C-052
COPPIETERS Kamiel Soldaat 1 Artillerie Kalken
 

 
2/03/1919 O-051
CORBIER Henri Soldaat Vestingsartillerie, Lige Antheit 30/05/1886
 
19/06/1918 A-024
CORMOND Oscar Soldaat 2 klas 9 Linie Brussel 27/06/1886 Friedrichsfeld (GE) 5/10/1917 O-049
CORNELIS Jean Theofiel Soldaat 10 Linie Berlare 27/09/1883 Soltau, Hannover (D) 6/05/1918 I-018
CORNET Alexis L.C. Soldaat 11 Linie Lige 4/07/1888
 
24/02/1916 M-016
CORT, DE Adam Auguste Soldaat 8 Linie Schoten 16/12/1879 Mckern, Magdeburg (D) 11/10/1918 J-006
COSTER, DE Alfons Soldaat 8 Linie Haasdonk 29/08/1884
 
21/10/1918 M-029
COSTER, DE Pieter B. Ferdinand Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Berg 31/01/1887 Stade, Lazaret (D) 24/10/1918 C-025
COULIER Albrecht Soldaat Opleidingscentrum Hulptroepen Klerken 28/01/1898 Beverlo, Amb. 3 L.A. 30/12/1918 B-030
COUSAERT Kamiel Soldaat 1 Jagers te Voet Heurne 21/10/1881 Hameln (GE) 4/09/1917 F-015
CRABBE Florentin Jean Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Oppuurs 3/01/1890
 
24/02/1919 L-015
CRABEECK August Korporaal 1 Jagers te Voet Nil-Saint-Vincent 13/05/1879
 
3/01/1919 M-017
CRAEMER, DE Kamiel Alfons Soldaat 8 Linie Oostkamp 22/06/1884
 
8/04/1915 G-027
CRAENENBROECK, VAN Theofiel E. Sergeant Administratie, I.S.A. Vrasene 27/10/1888
 
9/07/1918 D-028
CRAUWELS Augustin Soldaat 8 Linie Nijlen 21/04/1893 Soltau, Lazaret (GE) 16/01/1917 I-024
CROES Ren Wachtmeester Vestingsartillerie Zele 9/01/1894 Soltau, Hannover (D) POW 27/04/1915 L-047
CRUYPELINCK Omer Soldaat 4 Karabiniers Elst 25/06/1884 Duisburg, Lazaret (D) 18/10/1918 K-047
CRUYSSE, VER Alberic Soldaat 22 Linie Roubaix (FR) 12/11/1892 Schladen, Hameln (GE) 23/10/1918 L-010
CUYLAERTS August J. Soldaat 12 Linie Noorderwijk 23/08/1893
 
21/11/1914 E-031
CUYPER, DE Prosper Soldaat 11 Linie Oosterzele 23/12/1887
 
18/06/1918 B-026
DAEMS August Soldaat 1 Jagers te Voet Noorderwijk 1/04/1881 Verden (GE) 26/11/1916 F-022
DAENEN Jozef P.J. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Remicourt 21/04/1883
 
14/02/1916 N-026
DAMME, VAN Alphonse P. Soldaat 3 Artillerie Lochristi 7/01/1884
 
11/11/1918 I-046
DAMME, VAN Kamiel Soldaat Vervoerkorps Hillegem 2/10/1880 Alten-Grabow (D) 4/02/1918 M-047
DANIELS Cornelis Alfons Soldaat 13 Linie Zonhoven 6/08/1881 Hameln (GE) 4/10/1918 E-032
DARDENNE Eugene J. Soldaat 4 Artillerie Folx-les-Caves 1/11/1891
 
23/04/1915 J-024
DECKER, DE Lodewijk Soldaat 1 Jagers te Voet Antwerpen 1/04/1881
 
27/02/1915 K-031
DEJAIFFE Tobie Soldaat onb
 

 

 
12/04/1919 P-060
DELAYE Louis Soldaat 4 Linie Assenede 23/07/1887
 
13/11/1917 P-026
DELCOURT Henri L. Soldaat 1 Jagers te Voet Beloeil 10/10/1880
 
8/01/1919 P-028
DELERUE Camiel Julien Corneel Soldaat 2 Jagers te Voet Lo 1/01/1893 Brunsbuttel (GE) 3/11/1918 J-048
DELFORGE Camille Franois Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Roeselare 31/10/1885 Gladbeeck (GE) 13/04/1918 P-048
DELFOSSE Jules Julien Soldaat Vestingsartillerie, Namur Emines 23/12/1892 Einbeek (D) 12/11/1918 F-040
DELHASSE Victor Jozef Soldaat 10 Linie Mlin 17/10/1886 Luneburg, Hosp. (GE) 17/06/1916 J-029
DELLIEU Octave N. Soldaat 13 Linie Hamois 9/05/1877
 
8/11/1917 K-035
DELVAEN Joannes Soldaat 5 Linie Antwerpen 8/07/1888
 
21/11/1916 D-015
DELVAUX Ernest J. Ghislain Wachtmeester Vestingsartillerie, Namur Somze 27/07/1882
 
24/06/1918 B-009
DELVAUX Louis Soldaat 10 Linie Liberchies 31/08/1884 Wayerhagen (D) 10/11/1918 F-036
DESSAINTES Charles J.B. Soldaat 18 Linie Havr 27/04/1889
 
19/01/1919 P-052
DESSEL, VAN Frans Frederik Soldaat 11 Linie Lier 13/03/1882 Stakendorf-bei-Schonberg (GE) 4/11/1918 L-024
DESSOY Georges Soldaat 14 Linie Tournai 2/03/1881 Munster (GE) 19/10/1914 H-020
DESTRE Constant Jozef Soldaat Genie, Pioniers-Pontonniers-Wielrijders Solre-Saint-Gry 2/05/1887
 
15/05/1915 N-035
DESTRE Eugne Joseph Ghislain Soldaat Vestingsartillerie, Namur Upigny 17/02/1890 Rubeland (D) 28/10/1918 N-012
DEUMENS Emile Jacues Joseph Wachtmeester Vervoerkorps
 
8/08/1895
 
29/06/1919 P-082
DEVAUX Georges Camille Soldaat 7 Linie Hrinnes-lez-Pecq 2/12/1893 Gelnhausen, Res. Lazaret (GE) 16/10/1918 P-027
DEYEN, VER Jan Jozef Soldaat 10 Linie Sint-Lambrechts-Woluwe 19/02/1885 Barssel (GE) 21/11/1918 C-014
DIDRICHE Clment J. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Wavreille 6/02/1879 Stendal (GE) 1/11/1918 N-020
DIERCKX Jan Baptist Soldaat 8 Linie Mol 6/03/1879
 
5/01/1919 C-048
DIEUDONN Albert M.V. Soldaat 14 Linie Arpvaille 8/09/1893
 
10/03/1915 I-038
DIEUDONN Leon Charles Soldaat 13 Linie Schaarbeek 11/08/1890 Hameln (GE) 4/03/1915 F-016
DIGNEFFE Nicolas Soldaat 14 Linie Kortessem 28/08/1888 Herringhausen (GE) 22/10/1918 A-038
DIKKELEN, VAN Martin J. Soldaat 10 Linie Zonhoven 12/09/1879
 
15/05/1916 N-014
DOCKERS Remi A.F. Soldaat 22 Linie Zingem 22/12/1892
 
7/12/1915 K-026
DOCKX Karel Kornelis Korporaal 8 Linie Merksplas 1/09/1893 Kablitz (D) 17/10/1918 J-014
DONCK, VER Eduard Soldaat 10 Linie Hamme-Zogge 2/01/1882 Cellelager-Scheuen (D) 7/04/1915 G-002
DONVIL Louis Victor Soldaat 8 Linie Melkwezer 14/09/1886 Witzenbausen (D) 7/01/1918 P-012
DOOMS Benoit Soldaat 9 Linie Moorsel 11/07/1886 Bruckhagen (GE) 10/11/1918 F-034
DOSIN Roger Franois Jules Soldaat 2 klas 9 Linie Aire-sur-l'Adour (FR) 8/06/1893
 
8/04/1919 L-026
DRABBE Aurelien Soldaat 12 Linie Clabecq 28/07/1881 Senne, Hosp. (D) 11/11/1918 D-013
DRICOT Franois G. Soldaat 14 Linie Chimay 2/08/1893
 
7/12/1914 G-012
DRIESSCHE, VAN DEN Kamiel Jozef Soldaat 4 Linie Ettelgem 30/04/1891 Herne, Reservelazaret (GE) 18/05/1917 D-046
DUBRU August Soldaat 1 Linie Marchienne-au-Pont 3/08/1886 Kningsbruck (D) 27/11/1918 M-019
DUCHI Achiel Jozef Soldaat 2 klas 4 Artillerie Bavikhove 19/09/1887 Soltau, Hannover (D) 7/04/1915 C-034
DUMONT Oscar Joseph Ghislain Soldaat 3 Linie Courcelles 5/09/1893 Cassebruck (D) 8/12/1918 C-039
DUPONT August Soldaat 3 Artillerie Maurage 29/03/1879
 
14/07/1918 P-037
DUPONT Victor Jules Soldaat 2 Linie Ath 17/09/1887 Bornig (D) 1/11/1918 D-049
DUQUESNE Gabril J.G.C. Korporaal 3 Linie Jumet 12/04/1893
 
12/01/1919 P-024
DUYCK Hendrik Polycarpe Soldaat 9 Linie Slijpe 5/11/1885 Verden, hosp. (D) 7/11/1918 F-026
EECKEN, VER August Soldaat 8 Linie Assenede 17/12/1888 Verden, Lazaret (D) 21/10/1918 F-033
EECKHOUTE, VAN Camille Soldaat 4 Artillerie
 
26/09/1892 Altenbatzen (D) 30/10/1918 I-054
EEKHOUT, VAN Frans H. Soldaat 13 Linie Heverlee 14/03/1889
 
2/12/1918 M-031
ELOOT Jean Baptiste Alphonse Emile Wachtmeester Vestingsartillerie, Antwerpen Lochristie 10/11/1893
 
3/02/1919 N-040
ELSEN Lambrecht Soldaat 1 Karabiniers Rotselaar 27/03/1893
 
4/11/1918 P-035
ELSTRAETE, VAN Victor Achiel Soldaat 2 Linie Diegem 13/10/1892
 
13/05/1915 B-040
EMMERS Henri Soldaat 11 Linie Hamont 29/05/1891 Weldeshausen 16/10/1918 A-011
ERTMANS Guillaume Soldaat 9 Linie Lanaken 20/02/1892
 
15/10/1918 E-011
ES, VAN Raoul Auguste Albert Paul Soldaat 5 Linie Lille (FR) 13/01/1890 Alten-Grabox (D) 31/10/1918 N-013
ESCH, VAN Maurice Edmond Jules Wachtmeester A.C.M. (Rusland) Antwerpen 22/12/1882 Schoumikane, Galici (RUS) 16/09/1916 D-010
EVERAERT Lodewijk Jan Soldaat 2 Karabiniers Dendermonde 2/04/1893 Dortmund, Lazaret Kamp Munster (GE) 28/04/1917 O-015
EVERAERTS Benedictus Marie Jules Soldaat Vrijwilligers Boom 6/05/1877 Gttingen (D) 9/07/1917 E-017
EVERAERTS Franois Frdric Soldaat 14 Linie Scherpenheuvel 29/07/1890 Basse-Hameln (D) 18/11/1918 H-019
EVERAERTS Jan J. Soldaat 8 Linie Antwerpen 9/01/1893
 
4/11/1918 I-041
EVERS Pieter Ferdinand Soldaat 8 Linie Langemark 23/06/1891
 
8/10/1915 K-005
EVRARD Leon Soldaat 10 Linie Bossut-Gottechain 11/02/1892
 
12/07/1915 K-004
EVRARD Octave Korporaal 12 Linie Jemeppe-sur-Sambre 25/12/1881
 
17/11/1917 J-018
FAILLE, VER Alos Alb. Soldaat 3 Jagers te Voet Rollegem 3/02/1893
 
19/09/1915 J-005
FEDERSPIEL Emiel Soldaat Vestingsartillerie, Lige Bebange 29/10/1888
 
21/02/1915 I-021
FEYAERT Frans Soldaat Vestingsartillerie, Lige Rotselaar 1/01/1862
 
3/09/1914 H-015
FIERENS Alfons Soldaat 2 klas 8 Linie Meerdonk 17/07/1892 Georgmarienhutte, Hameln (D) 5/11/1918 A-019
FISETTE Joseph H.G. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Ciney 11/12/1883
 
21/09/1914 L-002
FLABAT Jules Ghislain Joseph Soldaat 1 Jagers te Voet Roux-Miroir 22/08/1888 Limburg (D) 11/11/1918 O-041
FOCKEDEY Bernard Frans Soldaat 2 klas 8 Linie Oostkerke 27/12/1880
 
21/06/1917 P-005
FORIERS Hubert Soldaat 11 Linie Halle-Booienhoven 17/05/1895
 
29/03/1915 K-037
FORTIER Camille Antoine Alex Soldaat 1e Linie Anderlues 18/05/1892
 
16/07/1915 B-006
FOULON Jean Soldaat 16 Artillerie Wijtschate 3/07/1890
 
24/11/1918 D-034
FOX Louis Soldaat 10 Linie Tongeren 29/08/1883
 
27/12/1915 D-032
FRAITURE Emile Franois Joseph Soldaat Vestingsartillerie, Lige Saint-Georges-sur-Meuse 16/08/1889 Hameln (GE) 14/12/1918 F-014
FRANCKAERT Adhmar Jules Soldaat Vestingsartillerie, Lige Seraing 3/09/1887 Munster (GE) 17/09/1918 D-008
FRANCQUEN, DE Walther Jules Emile Marie Florent Soldaat 2 klas 4 Linie Tihange 16/07/1874
 
9/01/1915 F-002
FRANKENBERGER Martin Fridolin Joseph Korporaal 11 Linie Brussel 7/03/1893 Neumunster, Res. Lazaret (D) 19/10/1918 L-040
FREDERICKX Pierre Ed. Korporaal 8 Linie Schaarbeek 16/02/1893 Hanover (D) 21/10/1918 F-004
GALAND Dsir P. Soldaat 2 Jagers te Voet Lanquesaint 22/08/1890
 
9/02/1915 K-009
GALBERT Emile A. Ghislain Korporaal 9 Linie Lillois-Witterze 6/12/1880
 
24/11/1918 K-011
GANSBEKE, VAN Joseph Soldaat 2 klas 2 Linie Charleroi 28/02/1893 Kln (D) 27/09/1918 O-064
GARD Franois H. Soldaat 7 Linie Quaregnon 13/09/1884
 
14/07/1915 D-040
GASTEL, VAN Pieter M. Brigadier Vestingsartillerie, Namur Merksem 21/02/1896
 
24/12/1918 P-013
GASTON Valre Brigadier 5 Artillerie Armentiers (FR) 9/09/1891
 
17/06/1919 P-038
GEERSBERGEN Pieter F. Soldaat 8 Linie Sint-Jans-Molenbeek 24/06/1881
 
8/10/1915 K-005
GEETS Joseph Soldaat 2 Vrijwilligers Brussel
 

 
20/06/1917 P-064
GENDT, DE Frans Karel Soldaat 8 Linie Bazel 24/08/1887 Grofs Klven (GE) 26/11/1918 C-008
GENECHTEN, VAN Frans L.J. Soldaat 8 Linie Borgerhout 17/09/1883 Diepholz (D) 15/11/1918 A-005
GENECHTEN, VAN Jozef Lambert Soldaat 4 Linie Veerle 22/09/1888 Aachen (D) 10/10/1918 O-061
GENYN Pieter Alfons Soldaat 3 Artillerie Rumst 5/01/1884 Ahilden (D) 27/11/1918 I-045
GEORGES Emile Brigadier A.C.M. (Rusland) Saint-Lger 16/01/1883 Tsbrow (HONG) 11/08/1916 D-009
GEORGISSEN Joseph Mathieu Soldaat 2 klas 10 Linie Saint-Leonard 27/02/1889 Alten-Grabow (GE) 19/06/1917 M-024
GERARD August Camille Joseph Brigadier Vestingsartillerie, Namur Felenne 26/01/1884 Suderzolhaus (GE) 14/11/1918 L-023
GERARD Nol Joseph Soldaat 1 Grenadiers Jemeppe-sur-Meuse 16/07/1882 Hameln (D) 22/10/1918 E-034
GERITS Mathieu Soldaat 2 Lansiers Gellik 13/11/1879
 
13/07/1918 O-016
GERMAUX Fortune Joseph Ghislain Soldaat 2 klas 7 Linie Rves 27/04/1893
 
22/10/1915 I-026
GEUNENS Jacques Soldaat 14 Linie Hechtel 28/10/1886
 
7/08/1915 K-024
GEURTS Christiaan A. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Lanklaar 4/02/1891
 
30/10/1914 H-012
GHILAIN Gaston F.P.J. Soldaat 1 Jagers te Voet Thieusies, Soignies 1/05/1893 Goslar (D) 5/11/1918 H-024
GIELEN Willem Soldaat 14 Linie Vlijtingen 23/09/1893 Luneburg, Res. Lazaret (D) 18/11/1918 J-028
GILBERT Leopold Soldaat 3 Linie Courcelles 14/04/1893
 
22/01/1918 O-010
GILKAIN Franois Soldaat 10 Linie Lessines 6/02/1880
 
9/03/1918 F-035
GILLYNS Pieter Antoon Soldaat Vestingsartillerie, Namur Melsbroek 11/03/1889 Glansdorf, Vereinslazart (GE) 29/11/1916 A-022
GILSON Jean Baptiste Soldaat 13 Linie Jambes 10/06/1892 Essen Recklinghausen (GE) 28/02/1916 O-036
GILSON Nicolas Joseph Gilles Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Conneux
 

 
19/02/1915 D-012
GIROUL Ferdinand Soldaat 1 Jagers te Voet Vaux-et-Borset 21/11/1892
 
8/11/1915 I-053
GOBERT Jan Baptist Hubert Soldaat 4 Jagers te Voet Farciennes 20/10/1892
 
11/11/1914 B-023
GODART Andr Korporaal 30 Linie Ougre 31/08/1887 Dlmen, Lazaret (GE) 22/09/1917 D-037
GOESSAERT Camille Aime Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Antwerpen Scheldewindeke 7/04/1884 Gstrow (D) 25/09/1915 B-047
GOFFIN Henri J. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Waremme 15/11/1891 Bremen (D) 13/12/1918 C-021
GONRADE Ernest L.E. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Horion-Hozmont 6/02/1887
 
10/04/1917 A-029
GONTZIERS Emiel Soldaat 12 Linie Borgerhout 4/05/1890
 
10/11/1918 E-001
GOORMANS Frans J. Soldaat 12 Linie Borgerhout 11/02/1890 Scheun-Celle (D) 12/11/1918 G-025
GOOSSENS Guillaume J.Ed. Soldaat 5 Artillerie Elsene 20/03/1885 Dulmen (GE) 3/05/1917 O-004
GOOSSENS Jan H. Soldaat 13 Linie Opitter 4/10/1881
 
16/02/1919 C-019
GOOSSENS Pieter Jozef Soldaat 5 Lansiers Linkebeek 14/05/1892 Kassel (D) 26/10/1918 B-036
GOOVAERS Johannes Baptista Soldaat 5 Linie Kontich 1/02/1892 ?rottau (D) 1/06/1918 M-020
GORIS Jules Soldaat 1 Jagers te Voet Hever 13/03/1885 Braunschweig (D) 23/12/1918 K-042
GOVAERT August Wachtmeester Vestingsartillerie, Antwerpen Haasdonk 21/11/1893 Walsrode (D) 4/11/1918 I-048
GOVAERTS Arthur A.B. Sergeant 14 Linie Antwerpen 11/10/1889
 
3/06/1918 J-004
GRAF Jrmie Gery Soldaat 3 Karabiniers Beselare 4/11/1889 Crefeld (D) 7/05/1919 P-065
GRAMBEREN, VAN Fernand Barabara Julien Brigadier 1 Lansiers Leuven 13/07/1888 Alten-Grabow (D) 27/10/1918 M-046
GRAUWE, DE Dominick Soldaat 10 Linie Kalken 11/01/1878
 
18/02/1915 B-005
GRAUWE, DE Frans Soldaat 8 Linie Hofstade 26/12/1884 Verden (GE) 29/11/1918 H-018
GROGNART Leon Joseph Korporaal 12 Linie Grandmenil 23/08/1887 Stttgard (D) 12/10/1918 P-021
GROOF, DE Gommaire Jules Alphonse Soldaat 7 Linie Reet 28/05/1891 Stade (GE) 28/10/1918 C-018
GRYZE, DE Baldwin Soldaat 2 Jagers te Voet Roeselare 26/02/1892 Soltau, Hannover (D) 21/12/1918 K-045
GUBBELMANS Pierre Joseph Arthur Soldaat 2 klas 8 Linie Freezen 16/06/1891
 
26/04/1918 J-027
GUERMONT Cyrille M.J.J. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Sprimont 9/07/1888 Klein-Wittenberg (D) 22/10/1918 N-017
GUISE, DE Frans Frederic Korporaal 8 Linie Leuven 28/05/1886 Schaval, Gmund, Res. Lazaret n1 (GE) 23/06/1917 P-030
GUYAUX Albert Clment Joseph Soldaat 13 Linie Rhisnes 19/11/1893 Verden, Hosp. (D) 24/05/1915 C-058
GYBELS Jean Joseph Soldaat 11 Linie Hechtel 28/03/1890
 
1/03/1915 I-052
HABAY Fernand Soldaat 13 Linie Saint-Mdard 17/02/1884
 
30/04/1915 P-004
HAEGEN, VAN DER Corneille M. Soldaat 3 Linie
 

 

 
3/02/1915 K-003
HAEGEN, VER Martinus Soldaat Vestingsartillerie, Namur Lebbeke 22/09/1881 Brnig (D) 2/07/1918 D-045
HAEGEN, VER Pierre Joseph Soldaat 8 Linie Mechelen 28/11/1880 Neuenkirchen (D) 16/10/1918 A-046
HAEGHE, VER Julien Soldaat 7 Linie Moorsele 3/03/1884
 
1/12/1917 L-019
HAENE, D' Alois Soldaat 22 Linie Bachte-Maria-Leerne 2/04/1888 Behlingen (GE) 17/11/1918 F-037
HAERT, VER Pieter Jozef Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Oevel 8/03/1886 Stakendorf (D) 5/11/1918 L-046
HAESE, D' Theophiel Soldaat 14 Linie Ruien 19/08/1893 Soltau, Hannover (GE) 11/04/1915 K-001
HAMBERSIN Jules Joseph Soldaat 2 Linie Courcelles 23/04/1891 Soltau, Hannover (GE) 10/07/1916 K-013
HANDSAEME, VAN Achiel Kamiel Soldaat 9 Linie Torhout 11/10/1886 Oldenburg (D), Res.Hosp. 11 9/11/1918 C-005
HANSEL Jean Pierre Soldaat 13 Linie Autelbas 26/07/1885 Silstedt (GE) 26/10/1918 M-033
HANSENS Eugne Jean Nathanil Soldaat 2 Karabiniers Brussel 6/03/1886 Kln (GE) 18/10/1914 O-070
HARZIMONT Joseph Fernand Soldaat 4 Linie Anthisnes 12/03/1891 (GE) 29/03/1916 L-058
HAUMAN Lodewijk Soldaat 8 Linie Kruibeke 11/05/1891 Ehmen bei Fallersleben (GE) 13/02/1917 J-013
HAUMONT Camille Ghislain Soldaat 13 Linie Boninnes 3/07/1881 Kassel, Ardsen (D) 30/10/1918 P-033
HAUSEMER Nicolas Jules Soldaat 13 Linie Toernich (Udange) 26/12/1884 Giesen, Lazaret (GE) 2/12/1918 B-007
HAUWAERT, VAN Camille C. Soldaat 11 Linie Zulte 1/10/1892
 
28/07/1916 L-044
HAUWELAERT Carolus L. Soldaat 3 Jagers te Voet Aalst 28/12/1880 Tripkau (GE) 17/11/1918 J-034
HECKE, VAN Hendrik Soldaat 1 Jagers te Voet Bassevelde 12/05/1882 Koningsmoor (D) 25/10/1918 L-038
HELLEMONT, VAN Charles Soldaat 13 Linie Glabbeek 1/08/1878 Lamstedt (D) 17/11/1918 C-024
HENDRICKX Joseph Franois Soldaat 6 Linie Brussel 24/07/1887 Hobenlimburg (GE) 30/10/1918 P-062
HENGHENNE Jean J.J. Soldaat Vervoerkorps Verviers 24/06/1883
 
3/05/1915 J-008
HENROTEAU Octave Antoine Soldaat 13 Linie Hingeon 5/04/1892 Stade, Lazaret (D) 26/10/1918 C-050
HENROTIN Antoine Soldaat onb
 

 

 
17/11/1914 R-106
HERBAUT Leon Soldaat 9 Linie Esplechin 28/07/1892 Munster (GE) 23/07/1915 C-013
HEREMANS Jozef Marcel Soldaat 1 Gidsen Antwerpen 15/12/1894
 
11/08/1915 M-035
HERLE, VAN Ludovicus Soldaat 9 Linie Lummen 17/07/1881 Senne (D) 22/05/1918 D-027
HERMAN Ren J. Soldaat 3 Jagers te Voet Sint-Denijs 11/06/1893 Mnster (GE) 18/09/1914 I-049
HERMANS Jozef J.P. Soldaat 8 Linie Herentals 13/02/1897 Polle, Hameln (D) 16/10/1918 F-020
HEUTEN Gerard Albrecht Soldaat 1 Jagers te Voet Antwerpen 23/03/1880 Oldenbourg, Essen-Broockstreek, Firma Arkenau (GE) 28/03/1916 C-004
HEYDEN, VER Franois Soldaat 8 Linie Molenbeek-Wersbeek 7/03/1888 Munster (GE) 7/01/1918 O-003
HEYDEN, VER Jan Baptist Soldaat Karabiniers Wielrijders Opdorp 15/08/1889 Alten-Grabow (GE) 28/10/1918 N-016
HEYE, VER August Soldaat Vestingsartillerie Oedelem 14/01/1888 Gustrow (D) 14/05/1917 N-038
HINGUE Lucien J.L. Soldaat 10 Linie Izel 27/03/1891
 
2/01/1918 A-039
HOEFT, VAN DER Jozef Soldaat 11 Linie Heverlee 11/12/1885
 
4/08/1917 P-015
HOEGARDEN, VAN Jan Lodewijk Soldaat 6 Linie Erps-Kwerps 28/06/1881 Hoya, Weser, Vereinslazaret (GE) 12/11/1916 C-055
HOEVEN, VER Alexander Jacques Soldaat 1 Jagers te Voet Ekeren 23/03/1885 Paplitz, Tucheim (D) 20/10/1918 N-019
HOEVEN, VER Isidore Georges Korporaal 1 Jagers te Voet Sint-Joris-Winge 7/10/1894
 
15/01/1915 K-041
HOFLACK Ernest A. Soldaat 3 Linie Staden 27/03/1891 Gstrow (GE) 3/02/1915 B-014
HOLLANDER, D' Gustave Julien Soldaat 5 Linie Hamme 8/05/1892 Melklingen (D) 20/10/1918 A-040
HONACKER, VAN Alos R. Korporaal 2 Jagers te Voet Petegem 26/02/1890
 
12/02/1919 O-026
HONDT, D' Marcel A. Soldaat 4 Linie Kortrijk 17/12/1885
 
29/12/1914 F-019
HOOLST, VAN Jozef Soldaat 9 Linie Mol 31/12/1885 Manheim (D) 27/11/1918 B-022
HOOREN, VAN Leopold F. Soldaat 3 Linie Oostende 11/01/1891
 
13/07/1918 O-034
HORLAIT Theodore H.Th. Soldaat 2 Jagers te Voet Lessines 3/04/1893
 
23/02/1915 K-046
HOSS Louis Mattheus Soldaat 14 Linie Verviers 25/07/1890
 
6/02/1916 I-012
HOSTENS Julius Soldaat 2 Jagers te Paard Beveren (Roeselare) 17/05/1890
 
11/03/1919 P-034
HOUDT, VAN DEN Philippe Luitenant Burgerwacht
 

 

 
2/10/1914 G-023
HOUTEKIET Georges Joseph Charles Camille Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Ieper 21/02/1890
 
13/12/1914 L-053
HOUTEN, VAN DEN Jean Henri Soldaat Vestingsartillerie, Namur Brussegem
 
Werden (D) 5/06/1915 C-051
HOVE, VAN Leo Jozef Soldaat 3 Lansiers Sijsele 30/05/1891
 
30/12/1914 B-042
HUBO Ren Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Antwerpen Sint-Maria-Oudenhoven 13/06/1879 Lbeck, Lazaret (GE) 17/06/1916 L-029
HULDERS Maurits C.L. Soldaat 11 Linie Zele 1/10/1886
 
13/02/1919 E-025
HULLE, VAN Arthur Soldaat 9 Linie Antwerpen 19/04/1891 Gustrow (D) 14/02/1915 B-012
HULST, VER Alfons
 
6 Linie
 

 

 
19/10/1917 P-095
HULSTER, D' Hendrik E. Soldaat 1 Jagers te Paard Oostende 6/02/1891
 
24/02/1916 K-002
HUMBLET Jan Soldaat Vestingsartillerie, Lige Grote-Spouwen 9/09/1888 Mannheim (D) 9/09/1918 B-002
HUSTING Jacques Lambert Soldaat 1 Gidsen Herve 10/01/1883
 
13/10/1915 D-042
HUYGHE Franois Soldaat 9 Linie Antwerpen
 

 
24/05/1918 O-056
HUYGHE Polydoor Soldaat 8 Linie Merelbeke 8/12/1892 Isteburg (D) 27/10/1918 L-018
IMPE, VAN Leo Soldaat 7 Linie Mere 4/11/1892
 
15/01/1919 O-002
JACOBS Englebert Louis Soldaat 9 Linie Zemst-Lare 12/06/1891
 
28/12/1918 M-045
JACOBS Jozef G. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Wezemaal 27/09/1892 Soltau, Kriegslazaret (GE) 7/06/1917 I-014
JACOBS Pierre Soldaat Vestingsartillerie, Namur Brussel 25/04/1885 Soltau, Hannover (D) 26/06/1915 K-007
JACOBY Emile Soldaat Vervoerkorps Mozet 13/06/1883 Parchim (D) 29/12/1918 N-027
JAEGER, DE Louis Soldaat Vervoerkorps Sint-Jans-Molenbeek 8/07/1879
 
26/08/1915 F-013
JAEGERE, DE Felix Lonard Soldaat 1 Jagers te Voet Aalbeke 2/01/1883 Vechta, Lazaret (D) 21/11/1918 A-015
JAEGHER, DE Kamiel Soldaat Vervoerkorps Roksem 12/12/1882
 
29/06/1915 J-023
JAEGHER, DE Leo J. Soldaat 2 Linie Huise 27/05/1893 Soltau (GE) 26/06/1915 K-015
JAMART Oscar Ghislain Soldaat 13 Linie Namur 24/10/1882 Kassel (D) 8/11/1918 P-032
JAMOTTE Auguste Soldaat Vestingsartillerie, Lige Lige 10/12/1892
 
13/05/1915 O-048
JANSEN Pieter A. Soldaat 8 Linie Turnhout 10/08/1884
 
17/04/1918 O-063
JANSSEN Georges L. Soldaat 1 Linie Lige 28/12/1884
 
24/11/1914 B-037
JANSSENS August Soldaat Vestingsartillerie, Namur Antwerpen 22/06/1879 Ohlenmacker (D) 21/10/1918 P-011
JODOGNE Guillaume Soldaat 14 Linie Grivegne 21/01/1892 Kassel, Lazaret (D) 5/12/1918 B-018
JONGH, DE Amedee Soldaat 2 Linie Antwerpen 26/08/1881
 
9/05/1916 A-041
JULLIEN Hubert Jean Josephe Soldaat 2 klas 3 Linie Lige 5/01/1886
 
10/01/1916 C-010
KENNES Leonard Soldaat 8 Linie Lummen 8/04/1879
 
17/06/1915 C-023
KEPENNE Lambert J. Soldaat 14 Linie Jehay-Bodegne 13/03/1889 Duitsland (D) 20/04/1916 A-020
KERGER Jean Baptiste Soldaat 13 Linie Martelange 24/05/1888 Giessen (D) 5/12/1918 B-032
KESTEMONT Fernand Ch. Soldaat 3 Linie Tubize 11/06/1889 Gifhorn (D) 15/11/1918 K-010
KETELAERE, DE Karel L. Korporaal 11 Linie Torhout 10/06/1894
 
24/02/1919 F-007
KEYDENER Jean Lambert Soldaat 14 Linie Wandre 27/12/1893 Hildesheim (D) 24/11/1918 E-002
KEYSER, DE Robert Valair Korporaal 2 Karabiniers Roeselare 27/04/1879 Alten Grabow (D) 4/10/1915 O-059
KINARD Charles Edouard Korporaal 11 Linie Sint-Joost-ten-Node 26/06/1893 Essen 11/10/1918 O-042
KINDERMANS Charles Louis Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Antwerpen Meldert 15/04/1892
 
9/12/1914 M-027
KINDT Isidoor Soldaat 10 Linie Aartrijke 31/07/1889 Bohmte (GE) 17/11/1918 A-017
KLEEREN, VER Gustave Soldaat 12 Linie Sint-Pieters-Kapelle 21/06/1888 Thuin 3/12/1918 H-003
KNAEPEN Johannes Baptista Soldaat 8 Linie Diest 16/12/1879 Reimscheid (D) 14/11/1915 P-072
KNOPS Jan Soldaat 8 Linie Antwerpen 11/11/1895 Heide, Hosp. (GE) 26/10/1918 J-041
KOOB Jean Pierre Martin Soldaat 13 Linie Arlon 7/04/1882 Hanover (D) 14/11/1918 H-027
KOSSMAN Jozef Edouard Soldaat 9 Linie Antwerpen 24/11/1891 Mannheim, Lazaret 16/09/1918 B-027
LACROIX Jean J.J. Soldaat 8 Linie Dison 27/06/1890
 
5/08/1918 K-017
LAENEN Louis Alfons Soldaat 7 Linie Borgerhout 4/04/1890
 
7/11/1915 G-016
LAEREMANS Lambert Soldaat 14 Linie Lummen 16/06/1882
 
1/07/1915 O-017
LAMBERT Alfred H. Soldaat 3 Linie Nouzon 12/01/1894
 
2/06/1916 J-052
LAMBERT Jules Joseph Soldaat Vestingsartillerie, Namur Hollogne-aux-Pierres 22/04/1882 Osnabruck (D) 13/12/1917 A-031
LAMPAERT Lodewijk Jozef Soldaat 9 Linie Waarschoot 30/01/1886 Uelzen, Hosp. (D) 8/07/1915 J-040
LANDUYT Ren Soldaat 2 klas 8 Linie Maldegem 17/07/1890 Celle (D) 7/03/1916 G-021
LANGELEZ Ernest Soldaat 13 Linie Ottenburg 6/07/1891 Klein-Bernotten (D) 17/11/1918 M-006
LATHOUWERS Hubert Frans Soldaat Vestingsartillerie, Lige Hoelbeek 18/11/1887 Oldenburg, Reservelazaret n1 (GE) 24/01/1917 C-017
LATINIS Louis Charles Soldaat 9 Linie Saintes 27/05/1895 Kusenthal (GE) 1/11/1918 E-014
LAURENS Jacques Franois C. Soldaat 8 Linie Werchter 14/03/1883 Rablur, Hameln (GE) 21/10/1918 A-025
LAURENT Arthur Sylvain Soldaat 10 Linie Grez-Doiceau 10/07/1883 Kolenfeld (D) 7/12/1918 I-039
LAUWERS Jan Karel Soldaat 4 Jagers te Voet Grimbergen 26/01/1883 Paderborn, Lazaret (GE) 25/04/1917 D-036
LAUWREYS Julius Jacobus Soldaat 2 klas 9 Linie Borgerhout 26/08/1891 Alten Grabow (D) 26/07/1918 M-049
LAVAL Fernand Constant Lambert Joseph Soldaat 2 klas 12 Linie Baillonville 14/04/1889
 
19/09/1915 J-010
LAVAL Joseph Zphir Soldaat Vestingsartillerie, Namur Noiseux 28/05/1882 Stirpe-Herringhausen 25/11/1918 A-033
LEBACQ Adolphe Edouard Korporaal 8 Linie Houdeng-Goegnies 22/08/1888 Kassel (GE) 28/08/1918 P-006
LEBRUN Danil Soldaat 3 Lansiers Mont (Lux.) 7/01/1890 Auberhausen, Hosp. v.h. Kommando (D) 21/11/1918 O-033
LEBURTON Celestin Seraphin Soldaat 2 klas 12 Linie Lige 11/08/1890
 
24/01/1919 B-011
LEBURTON Joseph Chretien Soldaat 5 batt. Vestingsartillerie, Lige Oreye 29/05/1887 Soltau, Lazaret (D) 12/02/1915 I-004
LEDOUX Odon Louis Josephe Soldaat 11 Linie Anseroeul 17/11/1884
 
17/06/1917 L-036
LEFEBVRE Charles Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Mont-Saint-Aubert 20/02/1886 Tatzeburg (D) 22/11/1918 L-032
LEFEBVRE Hector Jean Baptiste Soldaat Vervoerkorps Jemappes 19/03/1883
 
3/08/1915 N-047
LEFEBVRE Victor Soldaat Vestingsartillerie, Lige Horion-Hozmont 18/05/1880
 
16/03/1918 D-004
LEFEVRE Camille Joseph Ghislain Soldaat 1 Grenadiers Florennes 20/09/1884 Essen, Hosp. Reserve (GE) 23/02/1917 O-039
LEGAGE Nicolas L.S. Soldaat 1 Karabiniers Verviers 7/09/1897 Ahlen I/W (GE) 16/10/1917 A-047
LEGEIN Louis Soldaat 16 Artillerie
 

 

 
8/03/1919 P-046
LEGRAND Louis A. Soldaat 1 Jagers te Voet Bascles 22/01/1893
 
24/06/1915 F-024
LEKAINE Guillaume Joseph Soldaat 14 Linie Seraing-sur-Meuse 2/11/1891 Gross-Ilsede (GE) 14/07/1917 E-020
LEMAIRE Frederic J.R. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Xhendelesse 18/06/1893
 
1/08/1915 G-003
LEMMENS Victor Isidore Soldaat 8 Linie Bornem 12/04/1888 Oldenburg, Lazaret (GE) 10/12/1918 C-006
LEMPEREUR Arthur Soldaat 2 klas 14 Linie
 

 

 
23/03/1915 P-003
LEPAGE Felix Soldaat 10 Linie Perk 30/05/1885 Soltau (GE) 30/08/1916 K-034
LEPINO Julien Corneille Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Pollinkhove 25/07/1890
 
29/08/1915 J-001
LERMYTTE Jozef C. Korporaal 1 Jagers te Voet Poperinge 10/11/1887
 
17/04/1915 P-019
LEROY Victor Soldaat 4 Jagers te Voet Ninove 18/07/1893
 
17/08/1919 P-080
LESBERGHE, VAN Leo Soldaat Vervoerkorps
 

 

 
19/03/1919 P-056
LEUNENS Jules Korporaal 9 Linie Halle 22/11/1886 Buigeln, Hameln (D) 16/10/1918 F-005
LEYERS Jules Danil Soldaat Vervoerkorps Puurs 25/10/1879 Reuzel-Guckhorn, kreis Pinneberg (GE) 4/11/1918 L-039
LEYS Karel Lodewijk Soldaat 10 Linie Oudenburg 20/04/1879 Soltau, Hannover, Kriegslazaret (GE) 5/09/1916 K-025
LEYSSENS Arthur Jean Soldaat 11 Linie Sint-Niklaas-Waas 24/11/1887 Peine (D) 10/11/1918 E-010
LEYSSENS Lodewijk A. Soldaat 8 Linie Aarschot 6/03/1883 Scholen (GE) 15/08/1917 C-054
LIENARD Artistide J.B. Soldaat 9 Linie Pturages 9/08/1884 Munster II, Herne Reservelazaret (GE) 3/08/1917 D-050
LIEVENS Frans Soldaat 2 Linie Nieuwkerken-Waas 23/09/1887 Abten-Grabow (GE) 21/11/1918 N-034
LIEVENS Victorien Soldaat 4 Jagers te Voet Nieuwerkerken 23/12/1893
 
12/05/1915 O-020
LINDEN Emile Soldaat 13 Linie Warnach 24/07/1883 Langensalza (GE) 7/11/1918 M-004
LIPPENS Jan Baptist Soldaat Vervoerkorps Gent 11/06/1887 Scheuen-Celle (D) 17/12/1918 H-005
LOCQUENEUX Joseph Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Wingene 30/03/1894 Ochsenwrder (GE) 3/07/1916 L-056
LOMBARD Dsir Ghislain Soldaat 10 Linie Souvret 19/05/1882
 
26/08/1918 B-041
LOO, VAN Arthur Gustaaf Soldaat 8 Linie Uitkerke 14/06/1881 Schladen, Hameln (GE) 28/10/1918 L-008
LOOSEN Juliaan Soldaat 12 Linie Goetsenhoven 28/09/1891
 
30/03/1918 I-028
LOWYCK J.Y. Soldaat 1 Artillerie
 

 

 
28/05/1919 P-054
LUX Jozef Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Lige Rijkel 1/03/1887 Otter, Stalag (GE) 31/03/1916 L-020
LUYTEN Jan J. Soldaat Vervoerkorps Antwerpen 20/12/1890
 
19/02/1919 P-055
MACHIELS Mathieu Soldaat 2 klas 10 Linie Malle 7/09/1888 Wulfrath (GE) 3/10/1916 O-054
MACKELBERG Juliaan Soldaat 6 Lansiers Merkem 13/02/1895
 
19/04/1919 P-068
MAELEN, VAN DER Englebert Soldaat 9 Linie Sint-Lambrechts-Woluwe 29/12/1881
 
6/09/1917 A-006
MAES Auguste Maurice Soldaat 2 klas 13 Linie Anderlecht 10/08/1890 Soltau, Kamp van (D) 15/12/1918 K-008
MAES Florent Henri Soldaat 2 Jagers te Voet Tielt 4/10/1887 Uerdingen (GE) 10/03/1916 O-055
MAES Pierre Grgoire Soldaat 2 klas 27 Linie Romse 29/08/1890 Erschburg, Bornsem (D) 16/10/1918 L-042
MAESENEIRE, DE Victor Joseph Soldaat 2 klas 9 Linie Hundelgem 5/03/1883 Mulheim-am-Ruhr (D) 21/10/1918 O-046
MAESFRANCKX Dominicus Xaverius Soldaat Vestingsartillerie, Namur Pamel 19/03/1887 Diepholz Soltau (GE) 10/08/1916 A-010
MAHIEU Albert Soldaat 5 Linie Chastres (FR) 6/09/1886 Calcar (D) 23/10/1918 D-038
MAHIEU Charles Soldaat 2 Jagers te Voet Zande 4/04/1879 Kobeck-Loburg (D) 13/10/1918 N-005
MAINIL Edgard Em. Soldaat 8 Linie Houdeng-Goegnies 24/12/1884 Verden (D) 17/09/1918 C-038
MARCHE, DE Walther D. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Dison 22/02/1885 Hamelhausen, Kommando van (D) 1/11/1918 C-053
MARCK, VAN Emiel J. Soldaat 11 Linie Gent 7/09/1878
 
30/08/1915 B-019
MARELLE, DE Domien Soldaat 8 Linie Bazel 5/11/1882 Barssel, Hosp. (GE) 10/11/1918 C-032
MARET, DE Dsir Soldaat 9 Linie Ollignies 11/06/1893 Munster (GE) 28/07/1918 O-037
MARIN Johannes B. Soldaat 5 Linie Antwerpen 22/08/1887
 
29/07/1918 P-071
MARIOEN Joseph Serafijn Soldaat 3 Linie Veltem-Beisem 14/04/1883
 
13/07/1917 J-046
MARLIER Henri L. Soldaat 1 Linie Brussel 18/09/1891
 
12/08/1915 J-009
MARSIA Emile Joseph Soldaat 2 klas 6 Lansiers Rochefort 20/05/1893
 
25/05/1915 J-017
MARTEL Fernand Korporaal 7 Linie Kessel-Lo 19/10/1891
 
15/08/1918 F-018
MARTENS Philippe Soldaat 6 Linie Vilvoorde 8/02/1893 Niederzwehren (GE) 21/03/1915 P-008
MARTIN Joseph A.F. Soldaat 13 Linie Namur 15/07/1891
 
12/12/1918 C-002
MARTINUS Thomas M.H. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Fouron-Saint-Pierre 1/08/1889
 
24/10/1918 E-033
MASSELIS Albert Omair Soldaat 10 Linie Wevelgem 22/07/1887 Soltau (D) 7/10/1915 I-009
MATHELIN Louis Jean Brigadier Vestingsartillerie, Namur Saint-Mdard 5/03/1888 Diepholz (D) 8/10/1918 D-017
MATHYS Joseph Alos Soldaat 2 klas 19 Linie Olen 31/08/1896 Schwerin, Lazaret (D) 9/10/1918 J-036
MAYER, DE Hendrik Jan L. Soldaat 12 Linie Antwerpen 6/09/1892 Diepholzermoor (GE) 15/11/1918 A-008
MECHELEN, VAN Ren Soldaat 9 Linie
 
11/06/1898
 
25/01/1920 P-045
MEERLEER, DE Leopold Frans Soldaat 8 Linie Burst 15/11/1883 (D) 25/10/1918 F-032
MEERSCH, VER Georges Julien Soldaat 2 Jagers te Voet Wevelgem 28/05/1892 Schwerte, Dulmen (D) 11/11/1918 P-059
MEES Achille August Leonard Sergeant 10 Linie Leopoldsburg 1/03/1888 Thiede, Hameln (D) 24/10/1918 H-021
MEEUWS Jan Petrus Soldaat 7 Linie Gierle 1/01/1888 Gross-Demsin (D) 5/10/1918 M-003
MEEUWS Kamiel Soldaat Vervoerkorps Zwevezele 24/03/1879
 
16/01/1919 M-002
MEIRSSCHE, VAN DER Pierre Florent Soldaat 10 Linie Dendermonde 8/05/1884 Soltau, Hannover (GE) 4/07/1915 I-011
MEJOR Evariste Soldaat 1 Jagers te Voet Nederename 23/01/1887 Sennelager (GE) 16/08/1916 O-071
MELCKEBEKE, VAN Philemon Soldaat 8 Linie Erembodegem 18/03/1890 Zerbst (D) 19/11/1918 M-037
MELESIS Maurits Norbert Soldaat 5 Linie Antwerpen 4/12/1895 Zerbst, Lazaret (D) 29/10/1918 J-026
MELIN Oscar J. Soldaat 14 Linie Villers-le-Bouillet 27/02/1887 Voerde (D) 29/08/1918 O-028
MELLIGNON Charles Paul Soldaat 10 Linie Chiny 2/05/1892
 
15/01/1915 K-036
MERCIE Karel Lodewijk Soldaat 2 Karabiniers Arendonk 20/02/1893 Kreis Syke (D) 27/10/1918 C-009
MERCY Alphonse Ghislain Soldaat 10 Linie Kessel-Lo 1/02/1881
 
27/03/1915 H-009
MERLEN, VAN DE Edward Ignatius Soldaat 9 Linie Meerdonk 21/09/1891 Soltau, Lazaret (GE) 8/09/1916 I-005
MERTENS Joseph J. Soldaat 1 Artillerie Tergnier (FR) 16/07/1891 Linden (GE) 14/11/1918 J-039
MESMACKER, DE Egide Soldaat 12 Linie Schepdaal 1/01/1880 Hanover (GE) 2/12/1918 E-018
MEULDER, DE Jan Baptist L. Soldaat 12 Linie Antwerpen 26/12/1891
 
30/10/1915 M-040
MEULEN, VER Georges J.T.H.G. Soldaat 5 Lansiers Olmen 21/02/1899 Leopoldsburg, Militair Hospitaal 5/06/1919 P-081
MEULEN, VER Jozef Ferdinand Soldaat 5 Linie Sint-Niklaas-Waas 22/04/1889 Essen-Ruttenscheid (GE) 14/09/1918 O-038
MEUNIER Nestor Sylvain Leo Soldaat 9 Linie Sint-Joost-ten-Node 26/10/1892 Kln (D) 18/09/1914 O-066
MEYER, DE Jozef Soldaat 2 Grenadiers Oostkamp 7/07/1894 Hamburg (D) 12/10/1918 L-043
MEYSE Joseph Benot Ghislain Soldaat 2 klas 13 Linie Namur 3/07/1892
 
24/09/1914 B-003
MEYSSEN Jan Lodewijk Soldaat 11 Linie Gerdingen, Bree 26/09/1890 Lossewetz (D) 24/12/1918 I-010
MICHIELS Ivo Cyriel Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Antwerpen Sint-Kruis-Winkel
 
Soltau (GE) 23/08/1915 I-034
MICHIELSEN Pieter Alfons Soldaat 2 klas 4 Linie Kalmthout 2/10/1880 Scheuen-Celle (D) 25/10/1918 H-002
MILLET Charles Emile Jules Joseph Sergeant 1 Jagers te Voet Stavelot 9/11/1890 Parchem (D) 2/11/1918 N-036
MISEREZ Benediktus Soldaat Vestingsartillerie, Lige Sint-Martens-Lierde 1/07/1891
 
6/03/1919 C-042
MISTIAEN Kamiel Soldaat 1 Jagers te Voet Beveren (Roeselare) 5/06/1882
 
7/01/1919 K-018
MOENS August Alois Soldaat 2 Jagers te Voet Belsele 19/11/1889 Senne, Lazaret v.h. kamp (D) 18/11/1917 D-023
MOERLOOS Alphons Eduardus Soldaat 7 Linie Sint-Niklaas-Waas 5/01/1879 Lilienthall (D) 28/06/1918 C-041
MOERNAUT Edward Frans August Korporaal 11 Linie Opdorp 4/11/1881 Sennelager (D) 14/01/1916 O-009
MOETWIL Jean Soldaat 12 Linie Sint-Gillis-Brussel 1/09/1881 Dnsen (D) 26/10/1918 C-003
MOL, DE Jean Gregoire Soldaat 8 Linie Mechelen 9/02/1879
 
10/07/1915 C-046
MOLDENAERS Joannes Jacobus Soldaat 2 Karabiniers Zaventem 9/04/1892 Rechtenfleth, Sandstedt (D) 9/12/1918 C-045
MONTEYNE Albert Louis Soldaat 10 Linie Brussel 28/03/1883
 
19/07/1915 E-027
MOORTEL, VER Edouard J. Soldaat 2 Linie Loppem 7/08/1889
 
1/05/1919 P-049
MOTTE Leon Jules Joseph Brigadier Vestingsartillerie, Antwerpen Cortil-Wodon 5/08/1879 Gurtrow (GE) 24/01/1915 N-002
MOUCHON August J.J. Soldaat 1 Jagers te Voet Grivegne 23/03/1880
 
1/02/1918 A-023
MOYERSOONS Frans Ph. Soldaat 1 Linie Breendonk 21/02/1889
 
8/11/1914 B-038
MUSIN Jules Soldaat 2 klas 6 Linie Wasmes 20/12/1890 Mulheim (D) 30/07/1918 O-045
MUYLDER, VAN Pascal J.M.T. Soldaat 13 Linie Leuven 2/03/1886
 
8/06/1916 C-020
NADERS Franciscus Carolus Soldaat 4 Vervoerkorps Merksem 27/02/1884 Kirchwegdt-Bremen (D) 24/11/1918 F-029
NAUDTS Ferdinand Soldaat 2 klas 4 Linie Sint-Amandsberg 11/01/1887
 
28/11/1918 H-014
NAUDTS Franciscus Theophile Soldaat 8 Linie Nieuwerkerken 20/10/1885 Soltau (GE) 9/02/1917 F-003
NAYER, DE Jean Baptiste Jacques Soldaat 2 klas 5 Linie Hoeilaart 18/01/1890
 
15/03/1915 O-073
NEER, VAN Gustaaf E. Soldaat 8 Linie Lokeren 24/05/1896 Wlburg (D) 19/11/1918 P-041
NELISSEN Guillaume Soldaat 2 klas 14 Linie Zichen-Zussen-Bolder 6/02/1889 Neustadt-bei-Roge (D) 2/11/1918 H-011
NEROM, VAN Eugeen Soldaat Vestingsartillerie, Namur Halle 14/09/1892 Soltau (D) 17/12/1918 K-048
NESTE, VAN Kamiel Soldaat 10 Linie Avelgem 5/12/1883 Bethamien Moens, Vereinlazaret (GE) 16/09/1917 O-050
NESTOR Jerome Soldaat 4 Linie Houdeng-Aimeries 6/09/1885 Frederichsfeld (GE) 11/01/1916 O-029
NEUTELEERS Jozef Soldaat 10 Linie Lummen 2/11/1880 Walrode (GE) 23/05/1915 H-013
NEVE, DE Alexander Soldaat 11 Linie Gentbrugge 24/12/1886
 
7/12/1917 I-029
NICOLAS Gustaaf J. Soldaat 13 Linie Franchimont 11/10/1893
 
18/06/1915 I-027
NIEUWENHOVE, VAN Oscar Soldaat 7 Linie
 

 

 
27/10/1918 N-010
NIZET Pascal L.J. Soldaat 8 Linie Clermont 14/06/1893
 
16/03/1915 H-023
NOBELS Pierre Joseph Soldaat 10 Linie Grimbergen 21/01/1879 Udersleden (GE) 26/12/1918 M-015
NO Arthur G.J. Soldaat 13 Linie Couthuin 8/04/1890
 
5/04/1915 D-051
NUYTS Jacques Franois Victor Soldaat 2 klas 9 Linie Meerhout
 

 
10/02/1918 L-005
NYS Laurent Soldaat 14 Linie Zutendaal 6/06/1887 Hameln (D) 23/10/1918 A-018
NYS, DE Hyppoliet Soldaat 1 Jagers te Voet Zarren 20/12/1880
 
1/01/1919 C-037
NYS, DE Maurits M. Soldaat 5 Linie Gent 26/04/1886
 
26/07/1917 O-069
OLST, VAN Leonard Emiel Soldaat 13 Linie Schulen 20/09/1882 Alten-Grabow (GE) 15/05/1916 N-049
OOSTENDE, VAN Victor A.J. Soldaat 21 Linie Huize 16/10/1893
 
3/02/1919 P-078
OOSTERLYNCK Juliaan Camiel Soldaat 1 Jagers te Voet Eernegem 29/08/1897 Sennelager (D) 24/07/1918 O-014
OPBERGEN, VAN Charles Soldaat 10 Linie Linkebeek 23/05/1879
 
20/04/1915 N-042
OPDENBOSCH, VAN Leopold Louis Soldaat 4 Artillerie Meerbeke 5/04/1893 Stade, Soltau (D) 7/10/1918 C-049
OPHALVENS Aloysius Soldaat 9 Linie Meldert 25/09/1884
 
12/03/1919 M-013
OPSTEIN Jozef Leo Soldaat 11 Linie Rekem 12/06/1887
 
9/11/1914 G-019
ORBAN Antoine M. Joseph Soldaat 14 Linie Lige 20/02/1893
 
21/06/1916 D-006
ORY Mathieu Soldaat 14 Linie Koninksem 17/02/1889 Cassebruck, Soltau (D) 25/10/1918 C-047
OST Jozef Emiel Soldaat 2 klas 12 Linie Antwerpen 16/04/1890 Alten-Grabow (D) 29/12/1918 J-002
OVERLOOP, VAN Alos Soldaat 2 Jagers te Voet Stekene 22/11/1894 Kevelaer (D) 5/01/1919 O-012
PAEPE, DE Triphon Soldaat 4 Artillerie Vinkt 27/04/1893
 
7/04/1915 L-006
PAESHUYS Hendrik Jan Baptist Soldaat 10 Linie Turnhout 11/02/1882 Ringelheim, Hameln (D) 23/10/1918 E-016
PALBEN Joseph Soldaat 1 Jagers te Voet Diest 13/07/1873
 
7/12/1915 L-050
PANHUYZEN, VAN DEN Edouard Soldaat 9 Linie Brussel 16/06/1890
 
27/04/1918 M-025
PANNEELS Joseph Soldaat 10 Linie Ukkel 17/06/1879
 
1/03/1918 G-026
PAQUAY Henri J. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Antheit 16/03/1888
 
15/02/1915 I-051
PARAY Jules F. Soldaat 10 Linie Quaregnon 19/06/1886
 
10/04/1918 D-048
PAUW, DE Jozef Soldaat 12 Linie Sint-Niklaas-Waas 19/02/1882 Dlmen (GE) 28/07/1918 D-033
PAUW, DE Theophiel Soldaat 8 Linie Aalter 15/08/1879 Hameln, Lazaret (GE) 19/07/1917 E-028
PEETERMANS Julius Josephus Maria Soldaat 8 Linie Borgerhout 18/01/1880 Dusseldorf, Res. Hosp. n2 (D) 8/11/1918 O-053
PEETERS Alfons Jozef Soldaat 8 Linie Oostham 2/10/1886 Mannheim, Hosp. (GE) 12/11/1918 B-015
PEETERS August A. Soldaat 1 Karabiniers Steenokkerzeel 30/09/1893
 
24/11/1914 O-072
PEETERS Gustaaf August Soldaat Vestingsartillerie, Namur Vilvoorde 5/11/1886 Hulseberg (D) 5/12/1918 C-029
PEETERS Jean August Soldaat 14 Linie Niel 5/02/1879
 
25/10/1918 E-039
PEETERS Pieter Paul Soldaat Vestingsartillerie, Lige Langdorp 12/12/1892 Barkhausen (GE) 22/10/1918 D-018
PEETROONS Germain Ghislain Soldaat 1 Jagers te Voet Lembeek 15/06/1883 Baden-i-Aller bei Buchenholz (GE) 13/08/1916 I-043
PELSENER, DE Jules J.Fh. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Namur 16/03/1890
 
4/06/1915 L-037
PENXTEN Guillaume Soldaat Vestingsartillerie, Namur Hasselt 16/08/1882
 
4/08/1915 I-002
PERIN Hubert Joseph Soldaat Vestingsartillerie, Lige Les Waleffes 17/10/1884 Stassel (D) 9/11/1918 L-027
PERNET Jean Baptiste Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Groot-Bijgaarden 17/12/1881
 
20/01/1919 H-022
PERRE, VAN DE Jean Soldaat onb Laken
 

 
1/07/1918 D-025
PERTEL, DE Emile Soldaat 23 Linie
 

 

 
23/07/1919 P-073
PETEGEM, VAN Florent Soldaat 1 Jagers te Voet Wachtebeke 8/03/1889 Recklinghausen (D) 10/12/1918 D-039
PETERS Jan D. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Munsterbilzen 21/04/1892
 
4/01/1916 I-019
PETIT Joseph Nicolas Soldaat 8 Linie Fouron-le-Comte 12/01/1885
 
22/03/1918 L-049
PHILIPPE August F.J. Soldaat 8 Linie Macon 25/10/1886
 
28/01/1915 M-009
PHILIPPE Jean Urbain Brigadier Vestingsartillerie, Lige Theux 25/05/1886 Wasbeeck, Mil. Lazaret (D) 24/11/1918 L-030
PICQUEUR Michal Alos Soldaat 24 Linie Zele 13/01/1891 Rheinberg (D) 4/05/1919 P-070
PIECK Jozef Soldaat 2 Lansiers Bekkevoort 2/02/1893
 
7/03/1915 K-038
PIEYNS Ren Soldaat 8 Linie Erwetegem 8/01/1881 Verden (D) 26/05/1918 E-036
PINTENS Alos Soldaat 9 Linie Hoboken 18/02/1893
 
29/04/1915 L-013
PIRLOT Benoit Alphonse Soldaat Vestingsartillerie, Namur Hastire-Lavaux 24/06/1888 Lneburg, Sanatorium (GE) 22/09/1918 J-051
PIRON Ludovic Joseph Gustave Korporaal 13 Linie Lige 13/02/1891 Soltau, Res. Lazaret (D) 7/12/1918 K-020
PIROTTE Ernest Gabriel Soldaat Vestingsartillerie, Namur Jemeppe-sur-Meuse 14/01/1883 Heissner-Herzberg-am-Harz (D) 7/10/1918 G-011
PIROTTE Lucien Joseph Soldaat 13 Linie Porcheresse 5/03/1885
 
16/07/1916 L-052
PLAPIED Toussaint Ernest Josephe Sergeant 8 Linie Jumet 21/10/1882 Gttingen, Lazaret (GE) 16/10/1917 H-025
PLAS, VAN DEN Jules Soldaat Vestingsartillerie, Namur Neder-over-Heembeek 12/09/1897 Roslau (GE) 10/06/1917 N-008
PLTAIN Alfred Soldaat 2 klas Vervoerkorps Couvin 3/01/1886 Wittenberg, Lazaret (D) 1/10/1918 N-044
PLUMER Emiel Louis Soldaat 9 Linie Antwerpen 18/10/1891 Alten-Grabow (D) 30/10/1918 J-003
POLEZ Emile Joseph Soldaat 8 Linie Croix (FR) 2/03/1880 Koningsmoor (D) 16/11/1918 F-012
PONCHARD Constant Soldaat 11 Linie Elsene 19/02/1884
 
20/04/1918 P-002
POPPE Felix Albert Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Antwerpen Sint-Pauwels 20/09/1892 Parchim-Meckelenburg (D) 16/01/1919 N-028
POPPE Petrus Joannes Soldaat 12 Linie Sint-Niklaas-Waas 9/08/1884 Soltau (D) 28/07/1917 K-043
POUCKE, VAN Isidoor Soldaat 1 Artillerie Zerkegem 13/04/1880
 
8/02/1919 P-023
PROSMAN Franois A. Soldaat 4 Linie Lige 11/04/1879
 
12/07/1918 O-043
PUYDT, DE Felix Soldaat 10 Linie Leke 17/11/1880 Oyle (D) 4/11/1918 F-027
PYRE Julien Franois Joseph Brigadier Vervoerkorps Brussel 17/02/1886 Osnabruck (D) 13/07/1918 A-016
QUANTEN Pierre H. Soldaat 14 Linie Peer 23/09/1868 Munster II, Lazaret (GE) 18/10/1916 D-035
RAEDTS Marcel Soldaat Vestingsartillerie, Lige Zichen-Zussen-Bolder 12/01/1891
 
4/02/1915 L-014
RAEMDONCK Aloysius Soldaat 10 Linie Zele 10/12/1884 Friedrichsfeld GE) 18/09/1916 O-011
RAGOEN Eugne Joseph Soldaat 5 Jagers te Voet Antwerpen 1/12/1888 Schningen (D) 27/10/1918 J-016
RAMAKERS Emiel Soldaat 2 Karabiniers Sint-Truiden 14/10/1885
 
21/07/1915 B-008
RAMAKERS Victor C. Soldaat 14 Linie Wellen 3/03/1888
 
27/07/1919 P-079
RAMAN Kamiel Soldaat 8 Linie Destelbergen 12/11/1880 Bedburg (GE) 23/04/1916 O-025
RAMBAUT Appolinaire N.E. Sergeant-Majoor 8 Linie Mechelen 11/09/1881
 
11/03/1915 I-042
RAMU Omer Soldaat 1 Karabiniers Flobecq 28/10/1893
 
5/07/1915 P-029
RAPOYE Remi Aloysius Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Sint-Baafs-Vijve 9/05/1887 Eickelborn (GE) 4/09/1917 D-022
RASSCHAERT Norbert G. Soldaat 3 Linie Wetteren 9/09/1893
 
6/01/1919 H-028
RENARD Franois Henri Joseph Soldaat Vestingsartillerie, Lige Barvaux 31/01/1885 Oldenburg, Lazaret van Ziegelhof (GE) 8/12/1918 C-016
RENARD Gustave F. Jean Ghislain Soldaat 13 Linie Rhisnes 14/06/1893
 
31/07/1916 F-008
RENAUX Lambert Albert Soldaat 4 Linie Cuesmes 4/02/1892 Munster (GE) 1/12/1918 O-008
RENCKENS Jozef Soldaat 11 Linie Brussel 12/12/1884 Schwerin (GE) 20/07/1917 J-031
RENDERS Karel Alfons Willem Soldaat 10 Linie Tessenderlo 17/01/1888 Osnabruck (D) 16/05/1918 A-043
RESPES Augustin Soldaat 9 Linie Herk-de-Stad 16/03/1880
 
26/11/1914 G-018
REYNTJENS Alfons Soldaat 8 Linie Bazel 6/12/1885 Aukeem (D) 14/11/1918 A-026
REYNVOET Emile Soldaat 9 Linie Kruishoutem 6/04/1891 Hameln (GE) 17/05/1918 F-011
RIDDER, DE Ferdinand Soldaat 5 Linie Beveren-Waas 5/02/1890
 
30/07/1918 D-021
RIGA Franois J.A. Soldaat 14 Linie Lige 16/04/1895 Goslar (D) 10/11/1918 H-026
RIJKEN Jozef Soldaat 2 Karabiniers Westerlo 27/11/1884
 
14/12/1914 D-020
ROBBERECHTS Petrus Jan Baptist Brigadier Vestingsartillerie, Lige Londerzeel 6/05/1889 Gttingen-Eschwege (D) 6/11/1918 P-014
ROCQUET Maximilien J. Wachtmeester D.D., 2 C.A. Couthuin 26/05/1879
 
25/07/1917 E-038
ROECK, DE Emiel J. Soldaat 2 Jagers te Voet Steendorp 7/01/1891
 
19/12/1914 L-011
ROEKENS Pieter Jan Soldaat 8 Linie Zemst 19/09/1886 Bremme (GE) 27/05/1917 C-027
ROGIERS Jules Csar Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Outrijve 23/02/1886 Drdorf (D) 20/11/1918 B-048
ROMBAUT Gustaaf Soldaat 8 Linie Gent 4/07/1891 Rockstedt, Diepholz (D) 10/12/1918 A-014
ROMBAUX Desir Korporaal 6 Linie Chapelle-lez-Herlaimont 2/04/182
 
21/07/1918 O-032
RONDEAUX Alfred Soldaat 10 Linie Libin 25/03/1882 Krebeck, Duderstadt (GE) 23/01/1918 G-008
ROOMERS Johannes Th. Soldaat 11 Linie Bocholt 14/03/1893
 
2/10/1915 D-047
ROOMS Pieter Jozef Soldaat 1 Jagers te Voet Hamme-Sint-Anna 16/07/1891 Gustrow-Mecklenburg (GE) 5/02/1915 B-010
ROOVER, DE Dominique Charles Soldaat Vestingsartillerie, Lige Wijgmaal-Herent 18/06/1887 Welplage, Hameln (D) 25/10/1918 D-016
ROSIER Jozef B. Soldaat 8 Linie Kruibeke 20/03/1884
 
11/04/1915 I-006
ROSSELLE Cyrille Camille Soldaat 10 Linie Gullegem 10/01/1893
 
10/03/1916 H-006
ROTSAERT Guillaume F.S. Sergeant 2 Karabiniers Sint-Joost-ten-Node 26/02/1887
 
1/04/1915 L-007
ROUSSELT, VAN Albert L. Soldaat 14 Linie Antwerpen 25/06/1896
 
2/01/1919 N-021
RUDDER, DE Frederik Emmanuel Jules Soldaat 5 Lansiers Gent 22/09/1892 Issenbttel (GE) 14/07/1916 K-012
RUYS Pierre Maurice Soldaat 2 klas 8 Linie Hamme 26/07/1890 Munster, Lazaret van het kamp (GE) 16/11/1916 D-043
RUYSSCHAERT Hendrik Jozef Soldaat 3 Linie Brugge 2/05/1886 Soltau, Lazaret van het kamp (GE) 20/01/1917 I-023
RUYTERE, DE Hendrik Gustaaf Soldaat 3 Linie Wevelgem 26/04/1894 Brnnen (D) 17/11/1918 D-044
SADAUME Leon Soldaat 25 Linie Ellezelles 2/05/1888 Kln (D) 6/12/1914 O-068
SAEGEMAN Ghislain Jozef soldaat 2 klas 8 Linie Tielrode 7/05/1889 Soltau (GE) 17/08/1917 K-022
SAINT Joseph E. Soldaat 13 Linie Sart-Custinne 1/10/1887 Giessen, Hosp. v.h. Kamp (D) 28/11/1918 B-016
SAINTHUILE Leon Edmond Soldaat 2 Linie Marchienne-au-Pont 20/11/1893
 
17/07/1918 O-027
SALMON Ren Soldaat 2 Jagers te Voet Deftinge
 

 
22/07/1915 O-065
SANDERS Alexander Soldaat Vervoerkorps Antwerpen 14/05/1882
 
17/09/1915 M-041
SANTEN, VAN Albert Lodewijk Soldaat 13 Linie Meldert 17/04/1882
 
22/02/1915 P-007
SAUVEUR Henri J. Soldaat 2 klas 14 Linie Milmort 16/10/1890 Goslar (D) 15/11/1918 E-023
SAVOIR Leon F.N.F. Soldaat 11 Linie Sint-Jans-Molenbeek 12/09/1892
 
1/11/1915 N-046
SCHACHT Pieter Frans Soldaat Vestingsartillerie, Lige Zellik 25/02/1887 Oldenburg (D) 5/10/1918 C-015
SCHAEKEN Fidel Armand Constant Soldaat 3 Artillerie Mechelen 6/07/1888 Paplitz (GE) 20/10/1918 N-030
SCHAERE, VER Cyriel Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Waarschoot 26/01/1891 Oldensworth (GE) 18/05/1917 J-047
SCHATEMA
 

 
onb
 

 

 
15/02/1919 P-057
SCHELSTRAETE Theophile J. Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Mariakerke 7/11/1890 Barsum, Hosp. (GE) 28/10/1918 C-028
SCHEPERS Louis Soldaat 11 Artillerie
 

 

 
29/03/1919 P-036
SCHEPPER, DE Kamiel Soldaat 8 Linie Steendorp 21/11/1884 Gotha (GE) 9/01/1915 M-014
SCHEPPER, DE Remi Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Haasdonk 11/03/1893 Wahrode, Kommando (GE) 2/11/1918 I-047
SCHEQUE Alfred Soldaat 10 Linie La Bouverie 9/01/1882 Lehrte (D) 16/11/1918 F-001
SCHERPENBERG Jean Pierre Grard Soldaat Vestingsartillerie, Namur Lige 27/01/1885 Salzhausen (D) 25/10/1918 L-031
SCHIETTECATTE Ferdinand Joseph Albert Soldaat 1 Grenadiers Zingem 2/03/1889 Schleswig (D) 15/08/1918 J-043
SCHIL, VAN Pieter G. Soldaat 4 Linie Borgerhout 13/04/1886
 
13/01/1919 N-037
SCHOEFS Jan Baptist Soldaat Vestingsartillerie, Lige Hoeselt 10/05/1885 Ernste, Kommando Hrsten (GE) 4/08/1916 A-034
SCHOLTS Pierre Clement Soldaat 14 Linie Alleur 23/11/1893
 
23/06/1918 A-021
SCHRYRGENS Guillaume Soldaat 14 Linie Vottem 29/01/1890
 
6/09/1917 D-003
SCHUEREN, VER Alfons Soldaat 2 klas 7 Linie Booischot 26/08/1891 Gardelegen (D) 21/11/1914 K-039
SCHUYMER, DE Richard Wachtmeester 17 Artillerie Gent 6/10/1894
 
26/02/1919 P-050
SCION Lambert Soldaat 10 Linie Marche 28/07/1887
 
4/11/1915 I-031
SEBASTIEN PierreLaurent Soldaat 14 Linie Cerexhe-Heuseux 24/12/1893 Homberg (D) 19/02/1918 O-024
SEGHERS Pieter Filip Soldaat 3 Linie Bornem 10/03/1880 Hemme (D) 25/11/1918 J-042
SERET Jean Nicolas Hyacient Soldaat 5 Linie Ans 31/03/1890
 
7/05/1915 O-067
SIMON Haze Adhemar Soldaat Vestingsartillerie, Namur Vezin 5/08/1879 Lansdorff (D) 14/10/1918 M-021
SIMONS Jan Soldaat 8 Linie Muizen 6/12/1876
 
13/07/1915 I-001
SIOT Emile V.J. Soldaat 7 Linie Opprebais 18/09/1892
 
8/01/1919 L-001
SLUYS, VER Alfons Wachtmeester Vervoerkorps Zomergem 26/11/1872 Gustrow (GE) 15/08/1917 B-045
SMAL Paul Joseph Ghislain Soldaat 14 Linie Waret-l'Evque 13/09/1890 Dedelsdorf (D) 17/11/1918 I-007
SMEDT, DE Edouard Soldaat 11 Linie Asse 10/01/1885
 
2/02/1919 B-034
SMEDT, DE Leopold Soldaat 1 Jagers te Voet Aalst 22/07/1893
 
24/12/1917 N-018
SMEDT, DE Lucien D. Soldaat 4 Linie Forest 22/08/1883 Gastorb (GE) 18/11/1916 E-019
SMEETH, DE Waltherus Soldaat 11 Linie Antwerpen 6/05/1875
 
26/12/1915 M-039
SMEKENS Philemon J. Soldaat 5 Linie Lede 12/02/1893 Bischofferode (D) 25/11/1918 G-009
SMET Adolf Emile Soldaat 4 Karabiniers Sint-Gillis-Waas 16/06/1896 Kaldenkirchen (D) 24/06/1919 D-024
SMET, DE Jozef Hendrik Soldaat 10 Linie Denderwindeke 13/02/1887 Diepholz (GE) 12/11/1918 C-030
SMET, DE Jozef R. Soldaat 10 Linie Sint-Lievens-Esse 3/07/1888
 
25/10/1918 A-013
SMETS Pieter Korporaal 11 Linie Eksel 28/11/1888
 
25/02/1919 E-004
SMEUNINX Pieter Jan Soldaat 14 Linie Beringen 24/11/1886 Merkshausen-Holzminden (D) 19/11/1918 F-021
SMOLDERS Ferdinand Soldaat 14 Linie Oostham 1/04/1886
 
8/05/1915 E-021
SNELLAERT Pieter Soldaat 2 Linie Gent 29/11/1891 Giessen (D) 4/11/1918 O-040
SNELLINX Jan Jules Arnold Soldaat 7 Linie Tongeren 29/12/1889 Gustrow (D) 31/12/1918 N-001
SNOCQ Franois Desir Soldaat 10 Linie Wadelincourt 11/05/1883
 
9/04/1916 K-027
SOETAERS Guillaume J. Soldaat 14 Linie Tienen 28/04/1890
 
21/01/1919 A-028
SOMERS Cyriel Soldaat Vestingsartillerie, Lige Galmaarden 13/07/1879 Afflinghausen (GE) 13/11/1918 F-023
SONNY Henri Soldaat 8 Linie Brussel 15/07/1883
 
12/07/1918 A-035
SOTTIAU Albert Charles Soldaat 13 Linie Marchienne-au-Pont 25/05/1893 Melk, Schurenkamp (D) 10/11/1918 A-027
SPAENHOVEN Edmond Soldaat 8 Linie Kieldrecht 11/10/1886 Hameln (D) 9/10/1918 F-009
SPEECKAERT Pieter Soldaat 2 Jagers te Voet Zomergem 15/07/1892
 
6/10/1918 P-074
SPILEERS Arthur V. Soldaat 2 Jagers te Voet Schorisse 3/04/1886
 
28/09/1915 N-029
SPRINGAEL Albert Armand Soldaat 6 Linie Leuven 1/01/1884 Munster (GE) 29/04/1918 D-030
SPRUMONT Fernand Joseph Ghislain Soldaat Vestingsartillerie, Namur Gesves 22/11/1889 Duisburg (D) 14/11/1918 E-026
STANT Leopold Pieter Soldaat 8 Linie Beveren-Waas 22/10/1885 Kloppenburg (GE) 7/04/1917 C-012
STEEN, VAN Pieter J. Soldaat 23 Linie Londerzeel 9/02/1893
 
14/04/1916 D-029
STEEN, VAN DEN Alphonse Edouard Soldaat 5 Vestingsartillerie, Lige Aalst 31/12/1889 Munster, Lazaret (D) 21/10/1918 D-031
STEENKISTE, VAN Camille Theophile Soldaat 2 klas 3 Artillerie Passendale 4/09/1878
 
5/05/1915 D-007
STEIREIF Joseph Soldaat Vestingsartillerie, Namur Koblenz (GE) 31/12/1881
 
7/03/1919 H-017
STERCKE, DE Cyrille Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Nederbrakel
 

 
22/07/1917 L-009
STERCKX Gustaaf Soldaat 3 Artillerie Rotselaar 23/11/1892
 
2/05/1916 K-014
STERCKX Henri 1serj 9 Linie Sint-Joost-ten-Node 13/01/1884 Paplitz, Tuchem (D) 21/10/1918 N-039
STERCKX Jan Jozef Soldaat 4 Genie Geel 18/06/1894 Rheinberg (D) 2/01/1919 P-058
STEUVE Ernest Joseph Soldaat 2 Artillerie Kain 26/01/1884
 
10/02/1915 P-042
STEVENS J.J. 1serj 6 Jagers te Voet
 

 

 
12/10/1914 G-013
STEVENS Leopold Soldaat 8 Linie Remersdaal 30/07/1881
 
12/03/1915 K-006
STEYAERT Jozef Soldaat 5 Jagers te Voet Kluizen 21/08/1870 Wesel, Lazaret in het Fort (GE) 29/12/1915 O-019
STEYAERT Kamiel Soldaat 4 Linie Bassevelde 14/08/1889
 
10/06/1918 O-044
STEYLS Pieter Leopold Soldaat 11 Linie Wemmertingen 9/06/1891
 
19/06/1915 L-004
STOOP Frans J. Soldaat 8 Linie Antwerpen 26/03/1890 Soltau (D) 31/01/1915 K-021
STRAETEN, VER Jean Soldaat Vestingsartillerie, Namur Keerbergen 28/10/1886
 
18/07/1918 B-029
STROBBE Dominick Soldaat Vestingsartillerie, Lige Putte 26/09/1885 Zerbst (D) 26/11/1918 M-043
STROOBANTS Pieter Soldaat 13 Linie Herent 9/03/1878
 
13/12/1914 L-054
STROSSE Gustaaf Alos Soldaat 2 Linie Rumbeke 2/08/1889 Gottingen 26/10/1918 F-006
STRYDONCK, VAN Joseph Soldaat Genie
 
9/04/1902
 
12/03/1919 P-039
SWALENS Jean Baptiste Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Genesius-Rode 17/11/1893 Niederzwelmen (D) 18/06/1915 P-009
SY, DE Edouard Soldaat 4 Jagers te Voet Assenede 7/08/1891
 
20/02/1919 L-012
TACKELS Prosper Leo Brigadier 4 Artillerie Gent 7/07/1895 Soltau (D), Ziekenhuis 19/03/1915 I-015
TAIBAIX Franois Soldaat 8 Linie Mons 1/11/1879
 
15/11/1916 O-030
TANGHE Arthur M. Brigadier G.P.A.R. Menen 16/03/1895 Crefeld (GE) 23/01/1918 P-067
TASSIAUX Clovis Soldaat 2 Jagers te Voet Farciennes 22/02/1891
 
11/01/1918 M-018
TEMMERMAN Victor Jean Baptiste Soldaat 11 Linie Gentbrugge 21/04/1886 Bremen (GE) 19/12/1918 C-026
TEMMERMANS T. Soldaat 2 Linie
 

 

 
1/01/1918 P-069
TERRYN Jean F.L. Soldaat 5 Linie Elsene 21/02/1893
 
14/01/1915 P-066
TEUGELS Martin W. Soldaat Vervoerkorps
 
28/09/1881
 
20/04/1916 P-075
THEEUWS Gustaaf Soldaat Vervoerkorps Mol 23/12/1890
 
11/07/1915 D-041
THEISMANS Ferdinand Soldaat Vervoerkorps Arlon 16/09/1886 Daplitz (D) 20/10/1918 N-041
THOMME, VAN Leon Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Wervik 8/06/1884 Etelsen (D) 26/05/1918 E-035
THONNART Adrien Franois Joseph Sergeant 14 Linie Awans 18/07/1891 Winden-Zuhe (D) 26/10/1918 L-045
THONON Arthur Brigadier Vestingsartillerie, Lige Clavier 28/09/1884 Emsteck, Hameln (D) 29/10/1918 A-001
THONON Victor Joseph Soldaat Vestingsartillerie, Lige Braives 4/06/1890 Sulze (D) 18/11/1918 G-001
TIMMERMANS Petrus Joannes Soldaat 8 Linie Poppel 1/04/1881
 
16/08/1918 E-029
TONGEN, VER Jean Corneille Soldaat 1 Jagers te Voet Humbeek 31/08/1878 Melzen, Soltau (D) 6/11/1918 F-030
TORBEYNS Pieter Soldaat 13 Linie Molenbeek-Wersbeek 9/02/1880 Alten-Grabow (D) 13/07/1915 M-038
TORDEURS Alphonse Edouard Soldaat 3 Karabiniers Halle 7/05/1892 Altengamme (D) 6/11/1918 L-034
TOREL Felix Soldaat 11 Linie Tervuren 21/06/1892 Schenen-Celle (D) 28/10/1918 H-008
TREUERS Hubert Constant Soldaat 14 Linie Lige 26/04/1893
 
17/07/1918 O-035
TRICOT Nol Maurice Soldaat 12 Linie Leval-Trahegnies 23/06/1888 Parchim (D) 24/10/1918 N-025
TRIEST Alphonsius Soldaat 25 Linie Lede 19/10/1887 Grossmunsterwitz (D) 24/10/1918 N-033
TRIEST Leopold Jozef Soldaat 2 Jagers te Voet Kerksken 24/10/1893 Magdeburg (D) 21/10/1918 N-009
TYTENS Richard Alphonse Wachtmeester 3 Bereden Artillerie Oostkerke 11/11/1888 Drennhausen (D) 15/11/1918 L-035
URBANS Jean Soldaat 6 Linie Brussel
 
Hamburg (GE) 27/11/1918 L-022
VAECK, VER Frans Soldaat Vervoerkorps Schaarbeek 13/01/1886 Nordhausen, Hameln (D) 11/11/1918 H-004
VAES Pieter J. Soldaat 10 Linie Koersel 24/09/1893
 
16/08/1915 O-031
VALENTIN Alfred H.C.G. Soldaat 4 Linie Namur 23/07/1864
 
27/02/1915 H-001
VALKENAERS Juliaan Soldaat 2 klas 13 Linie Tildonk 27/01/1886
 
13/05/1915 K-032
VELDE, VAN DE Hendrik Soldaat Genie, Vesting Namur Berchem 5/04/1888 Rbellez (D) 13/12/1918 N-045
VELDE, VAN DER Emile Soldaat 13 Linie Hrinnes-lez-Pecq 26/02/1892
 
8/11/1918 A-012
VENDERICK Vital Louis Soldaat Genie Rebecq-Rognon 27/04/1893
 
13/11/1914 I-033
VEUSKENS Johannes M. Soldaat 10 Linie Bocholt 10/01/1889
 
17/05/1915 K-049
VISCH, DE Hendrik Celestin Soldaat Vervoerkorps Lokeren 27/10/1879 Stakendorf-bei-Schnberg (D) 3/11/1918 J-049
VLASLAER, VAN Franciscus Julius Soldaat 8 Linie Koningshooikt 4/02/1891 Sprottau (GE) 13/03/1917 M-022
VLEMINCKS Johannes Henricus Soldaat 1 Jagers te Voet Malderen 5/04/1889 Soltau (GE) 12/09/1918 K-040
VLIEGER, DE Octaaf Joseph Camille Soldaat 21 Linie Tielt 25/06/1892 Lippborg (GE) 1/08/1916 B-020
VOORDE, VAN DER August Jan B. Soldaat 13 Linie Sint-Martens-Bodegem 21/03/1884
 
21/10/1915 M-042
VOS Felix Soldaat 10 Linie Mol 11/08/1881 Oberndorfmark (GE) 31/10/1918 I-050
VOS, DE Albert Jean Grgoire Korporaal 10 Linie Oostende 31/10/1881 Osnabruck (D) 27/10/1918 A-036
VOS, DE Johannes R. Soldaat 9 Linie Sint-Katherina-Lombeek 24/06/1883
 
15/10/1918 E-012
VOS, DE Valre A. Brigadier 12 Artillerie Dikkebus 2/10/1890
 
23/03/1919 M-044
VRANCKEN Pieter Jan Soldaat 14 Linie Heers 15/04/1893 Rodewald, Hameln (D) 21/10/1918 E-022
VRANKEN Henri J.B.F. Soldaat Vestingsartillerie, Lige Tilff 20/04/1892
 
21/08/1915 I-020
VREKER, DE Karel Lodewijk Soldaat 10 Linie Koekelare 29/01/1879
 
15/04/1918 G-010
VRIENDT, DE Julianus Emilius Soldaat 2 klas 9 Linie Zerkegem 16/04/1884
 
12/05/1915 N-023
VUCHELEN, VAN Karel M. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Grazen 8/05/1888 Braunschweig (D) 16/10/1918 J-020
VULDER, DE Felix Soldaat 10 Linie Appelterre-Eichem 27/03/1886 Soltau (D) 18/07/1915 K-052
VUYLSTEKE Pieter Antoon Soldaat 4 Artillerie Ooigem 21/06/1889 Hamburg (D) 12/10/1918 L-016
WAELE, DE Ferdinand C. Soldaat 3 Jagers te Voet Harelbeke 16/05/1892 Kamp Munster 2, Amb. Kdo Zeche Letteringen Merklinde (GE) 27/09/1917 D-002
WAELE, DE Pieter Remi Korporaal Vestingsartillerie, Lige Hamme 18/09/1889
 
16/10/1918 J-050
WAERDEN, VAN DER Armand A. Soldaat 8 Linie Gent 13/09/1892
 
26/08/1916 G-007
WALLE, VAN DE Kamiel Soldaat 2 klas 10 Linie Sint-Pieters-Brugge 18/09/1879 Wietze (GE) 2/06/1916 G-005
WALSCHOT Jan Soldaat 4 Karabiniers Halle 15/01/1894 Dulmen (GE) 1/09/1917 P-061
WARNOTTE Nicolas J.C. Soldaat 14 Linie Saint-Andr 14/11/1888
 
14/07/1917 N-024
WATERBLEY Maurice Victor Corneille Soldaat 1 Jagers te Voet Ieper 2/08/1896 Iserlohn (D) 4/11/1918 D-014
WATERMEULEN, VAN David Joannes Soldaat 3 Artillerie Beernem 5/10/1893 Leopoldsburg 15/03/1919 M-032
WAUMAN Leon Frans Soldaat 10 Linie Zele 11/06/1883 Soltau, Hannover (GE) 22/06/1916 F-025
WEDEKIND Edouard Edmond Jules Soldaat 2 Karabiniers Wielrijders Sint-Joost-ten-Node 25/06/1896 Hagen (GE) 26/10/1918 P-063
WERNER Jan B. Soldaat 2 Jagers te Voet Antwerpen 7/11/1897 Malchen, Gustrow (D) 14/11/1918 M-036
WRY Jean Pierre Soldaat 14 Linie Wegnez 20/05/1893
 
13/04/1915 A-003
WESTHOF Leo Alfons Joseph Soldaat Vestingsartillerie, Lige Lige 25/09/1888
 
5/08/1915 I-035
WEYDEN, VAN DER Jozef M.J. Soldaat 10 Linie Kessel-Lo 16/03/1891
 
17/11/1914 M-008
WIGE Leopold A