Laken (Brussel), Stedelijke Begraafplaats

 

rang naam vnaam eenheid gebdatum: gebplaats ovlplaats ovldatum begrplaats1418 graf
Soldaat ANTHONIS Jean Joseph onb 1/01/1893
 
Laken 25/09/1922
 

 
Soldaat BASCOUR Pierre 9é Linie 28/12/1891 Laken Diksmuide 17/08/1916 Adinkerke 057
Soldaat 2é klas BAUWENS Armand Pierre François 23é Linie 1/01/1896
 
Hoogstade 27/02/1918 Hoogstade, B.M.B. 012
Soldaat 2é klas BELIEN Guillaume 7é Linie 9/11/1893 Laken Lombardsijde 4/11/1914 Lombardsijde, G.B. 085
Sergeant BERTRY, DE Emile Marie 6é Jagers te Voet 7/04/1898 Laken Moorslede 1/10/1918
 
079
Soldaat BLANDER, DE Octave 2é Linie
 

 
Laken 16/09/1917
 
080
Soldaat BOELS Roger Henri Lucien 9é Linie 14/11/1894 Sint-Gillis-Brussel Calais (FR) 27/10/1914 Calais (FR)
 
Onderluitenant BOIS, DU Eugeen Ernst Magazijnen 3é L.A. 4/06/1877 Brussel Liège 1/01/1919
 
098
Korporaal BOLLU Jean Charles 8é Linie 1/01/1893 Laken Namur, omgeving 22/08/1914 Boninne 069
Sergeant BORET Dieudonné Adolphe 3é Genie 11/09/1891 Laken Calais, Porte de Gravelines (FR) 22/10/1918 Calais Nord (FR) 082
Onderluitenant-Vlieger BRAUN TER MEEREN Pierre L. Militair Vliegwezen, 5é Esc. 6/10/1897 Ter Meeren, Sterrebeek De Panne, in zee ter hoogte van 5/12/1917 Adinkerke
 
Korporaal BROEKAERT Albert Camiel Paul 9é Linie 16/04/1898 Sint-Gillis-Brussel Stuivekenskerke - aan de Ijzer 6/09/1915 Adinkerke 054
Soldaat 1é klas BRUYN, DE Jan Baptist Hulptroepen v.d. Genie 2/12/1883 Sint-Jans-Molenbeek Cauvalat-le-Vigan, Hosp. (FR) 16/05/1917 Avèze (FR) 039
Soldaat CAMBIER Romain Celestin onb
 
Ronse
 
29/06/1917
 
003
Soldaat CAMP, VAN Jean François 1é Artillerie 30/09/1888 Jette Walem 2/10/1914 Walem 078
Sergeant CART, DE Louis Aime Joseph 7é Linie
 
Brussel
 
5/05/1918
 
030
Soldaat 2é klas CAUTEREN, VER Pierre Albert 1é Linie 26/07/1899 Laken Adegem, Broekerke 23/10/1918 Maldegem 048
Kapitein 2é klas CHAUBET Emile Leon 1é Linie 13/04/1882 Gent Sint-Joris-Nieuwpoort 30/09/1918
 
101
Soldaat CHRISPEELS Othon Jean 9é Linie 17/07/1891 Dunkerque (FR) Schaarbeek 6/11/1914 Laken 067
Soldaat CLERCQ, DE Jean Henri Karabiniers
 

 

 
24/12/1914
 
052
Soldaat COEN Jean Baptist 10é Artillerie 2/02/1890 Laken Sint-Michiels-Brugge, Hosp. 9/11/1918 Brugge 020
Soldaat COENE Charles Louis 12é Linie
 

 

 
14/10/1918
 
015
Korporaal COLENS Jean Jacques Nicolas 9é Linie
 

 

 
14/01/1917
 
072
Soldaat COLLET Honoré Camille Adelin Generale Staf
 
Bellefontaine
 
6/08/1914 Rhees 064
Sergeant COPPÉE Arthur Genie
 

 

 
17/06/1919
 
024
Soldaat 2é klas CORDY August François D.I.G.
 
Mariakerke
 
15/05/1919
 
023
Soldaat COSTER, DE Henri Vestingsartillerie, Antwerpen
 

 

 
16/02/1915
 
042
Sergeant DAEL, VAN Goerges 6é Genie
 

 

 
23/03/1918
 
028
Soldaat DELANOYER Alphonse Charles Désiré Genie 19/12/1890 Anderlecht Langemark 28/09/1918
 
009
Hulp-Onderluitenant DENET Albert Jean Josephe 12é Artillerie 15/12/1892 Brussel Rumbeke 7/10/1918 Rumbeke, G.B. 7621
Korporaal DIERICKX Eugene F. 7é Linie
 
Schaarbeek Nieuwpoort 4/11/1914
 
036
Onderofficier DOOREN, VAN Jean Baptist Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
29/02/1920
 
061
1é Sergeant DYCKE, VAN Benoni Beauduin Marie 1é Grenadiers 1/01/1890 Brugge Graventafel, 's 28/09/1918 Passendale 081
Soldaat ELST, VAN DER François 1é Genie
 

 

 
22/04/1918
 
049
Adjudant ESSER Alfred Henri Generale Staf
 

 

 
17/03/1923
 
088
Brigadier GEERTS Jean 1é Zware Artillerie
 

 

 
20/05/1921
 
058
Hulp-Onderluitenant GERARD Gustaaf 2é Karabiniers 4/09/1886 Laken Hoogstade 17/06/1916
 
103
Soldaat GION Henri Genie
 

 

 
31/05/1915
 
011
Adjudant GOEDGELUCK Faust Alfred 17é Linie
 
Gent
 
27/05/1918 Calais Nord (FR) 090
Soldaat GOETHALS Jean Baptist Genie 20/08/1889 Laken Heerlen, Hosp. "Sint-Jozef" (NL) 28/11/1918 Heerlen (NL) 031
Soldaat GOOSSENS Ernest 5é Linie 3/08/1893 Jette
 
20/02/1921
 
019
Soldaat GREEF, DE Georges Jean 9é Linie
 

 

 
10/05/1920
 
027
Soldaat HAESSELEER, D' Léon Victor 6é Linie 10/06/1893 Sint-Jans-Molenbeek Rotselaar 12/09/1914 Laken 076
Soldaat HEIRSTRAETEN, VER François 8é Artillerie 15/03/1890 Laken Vinkem 19/10/1918
 
016
Soldaat HEMELRYCK, VAN Joseph 10é Linie 2/10/1893 Laken Boninne 23/08/1914 Boninne 095
Soldaat HENNESSY Oswald Henri 8é Linie
 

 

 
23/08/1914
 
091
Soldaat HENS Pieter Jozef Troupes Administrative - Service de Santé 25/08/1890 Laken Loo 12/12/1914
 
021
Brigadier HERBOTS Henri Grand Parc Automobile de Réserve
 
Brussel
 
25/07/1918 Oeren 065
Adjudant HERREMAN Raymond Gérard 3é Karabiniers 18/10/1893 Laken Passendale 28/09/1918
 
022
Luitenant (Reserve) HERREMANS Armand Emile 5é Linie 28/06/1876 Brussel Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 6/11/1918
 
105
Korporaal HEYLIGEN Edmond 2é Grenadiers
 

 

 
1/07/1919
 
038
Soldaat 2é klas HONSHOVEN Henri 3é Linie 25/04/1893 Laken Diksmuide 11/07/1917 Oeren 007
Sergeant HOOF, VAN Jean Augustin 13é Linie
 

 

 
10/05/1915
 
056
Majoor HUYGHE Paul Tony Désiré 7é Linie 2/02/1880 Nivelles
 
26/06/1920
 
100
Soldaat ILIANO François 11é Linie
 

 

 
27/02/1922
 
084
Soldaat JONCKHEER Jean Baptiste 15é Linie 6/04/1893 Laken Izegem 15/10/1918 Izegem 004
Soldaat LEEMANS Philippe C. 1é Karabiniers
 

 

 
29/10/1914
 
066
Soldaat LEEMPOELS François Emile 11é Linie 2/01/1891 Brussel Lendelede 14/10/1918
 
010
Soldaat LENS Edouard Joseph E.A.P. 13/01/1891 Laken Calais, Porte de Gravelines (FR) 9/11/1918 Calais Nord (FR) 089
Adjudant LOO, VAN Emile M.J. Belg. Missie Brits G.H.K.
 

 

 

 

 
025
Soldaat LYVROUW Mathieu Armand 21é Linie
 

 

 
21/12/1917
 
008
Soldaat MAETENS Louis Alexandre 8é Linie 16/11/1895 Laken Calais, Porte de Gravelines (FR) 31/10/1918
 
083
Brigadier MARCHAL Jean Baptiste G.P.A.R. (CTAu)
 
Elsene
 
20/04/1918 Oeren 005
Soldaat MARISSENS François Corneille 3é Lansiers
 

 

 
12/12/1922
 
086
Sergeant MEERT Andreas 2é Linie 8/11/1895 Brussel Sint-Katelijne-Waver, Goorboslei 2/10/1914
 
073
Korporaal MEURS Henri Genie
 

 

 
25/03/1923
 
044
Soldaat MOENS Pierre 7é Linie
 
Laken
 
11/09/1914 Linden 070
Soldaat MOMERENCY Camille Joseph 4é Linie
 

 

 
2/11/1919
 
017
Sergeant MOULIN, DE François Antoine Joseph 16é Linie 24/03/1888 Schaarbeek Moorslede 29/09/1918 Passendale 092
1é Sergeant NOTERMAN Leopold Charles Louis 3é Karabiniers
 

 

 
15/03/1924
 
034
Soldaat OLBREGTS Alfons C.C. 12é Linie 3/08/1886 Laken Retinne 6/08/1914
 
051
Korporaal ONGENAED Albert Alphonse Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
29/11/1917
 
047
Korporaal ORBAN André Jean Joseph 6é Linie 13/02/1895 Elsene Aarschot 10/09/1914
 
035
Soldaat PELGRIMS Maximilien Paul Emile Marie 9é Linie 21/05/1890 Brussel Aarschot 19/08/1914 Laken PRIVE
Soldaat PERMENTIER Henri François 8é Linie 17/05/1892 Laken Bellem 20/10/1918 Aalter 045
Soldaat PERREN, VAN DER Jan Baptist 1é Jagers te Voet
 

 

 
24/10/1917
 
040
Adjudant PYRO Ernest Generale Staf
 

 

 
5/02/1922
 
001
Soldaat QUETSTPOEY Charles Adolphe 9é Linie
 

 

 
21/04/1915
 
043
Soldaat 2é klas RICHIR Raymond Artillerie 11/03/1888 Brussel Dainville (FR) 11/12/1916 Dainville (FR) PRIVÉ 361
Soldaat RICOU Frederic 1é Karabiniers
 

 

 
13/09/1914
 
041
Hulp-Onderluitenant RIDDER, DE Jacques 11é Linie 28/12/1891 Essene Wespelaar 11/09/1914 Wespelaar 097
Soldaat ROOSELEER Jacques 1é Linie
 

 

 
14/08/1915
 
087
Soldaat ROP, DE Adolphe T.S.F.
 

 

 
14/11/1919
 
062
Soldaat RYCK, DE Honoré 5é Linie
 

 

 
12/09/1914
 
068
Soldaat SAMBAERE Camille 2é Karabiniers
 

 

 
16/06/1915
 
013
Korporaal SANDRAS Léon D. 12é Linie 9/04/1891 Ay (FR) Stadenberg 29/09/1918 Westrozebeke 002
Soldaat SCHAVY Joseph 8é Linie 18/12/1887 Brussel Kruisstraat - Huillaertmolen, tussen 15/10/1918 Zarren - Kortemark, weg van 093
Soldaat SCHOLLAERT Charles Louis Adolphe 9é Linie 3/05/1892 Sint-Jans-Molenbeek Sint-Pieters 14/10/1918 Sint-Pieters 094
Sergeant-Majoor STEFFENS Jacobus Hubertus 6é Linie
 

 
Boezinge 7/08/1918
 
029
Adjudant STEKKE Leo Arthur 6é Artillerie 11/12/1895 Galmaarden Hoogstade, Hosp. 6/10/1917 Hoogstade 014
Kapitein-Commandant STIELEMANS Theophiel 1é Karabiniers 24/11/1868 Antwerpen Hofstade 25/08/1914
 
102
Korporaal STROOT Leopold Jean Andre Vesting, Namur 22/12/1893 Laken Laken 24/01/1915
 
077
Korporaal SWARTENBROEKS Alexis Jozef 9é Linie 9/09/1894 Laken De Panne, Amb. l'Océan 1/09/1917 Adinkerke PRIVÉ
Soldaat 2é klas SWOLFS Victor 11é Linie 24/08/1879 Laken Montegnée, Liège 7/08/1914 Laken 075
Korporaal THIBAUT Joseph 12é Linie
 

 

 
18/12/1923
 
032
Luitenant TIELEMANS Antoine 3é Karabiniers
 

 

 
19/03/1917
 
096
Soldaat TORFS Jean Baptiste 4é Jagers te Voet 27/11/1892 Laken Pervijze 8/04/1915 Adinkerke 053
Soldaat VERHAYGEN Gustave Victor 5é Lansiers 21/05/1897 Laken Kaaskerke 21/05/1916
 
055
Soldaat VERLEYSE Lievin Henri 1é Zware Artillerie
 

 

 
30/06/1919
 
018
Soldaat VERVOORT Jean Baptist 6é Linie
 

 

 
26/09/1920
 
060
Soldaat VOS, DE Dominique 15é Linie 27/02/1887 Laken
 
15/02/1920
 
026
Soldaat WAE, DE Léon 21é Linie 2/05/1893 Laken Adegem 21/10/1918 Adegem 059
Hulp-Onderluitenant WATTINNE, DE Emile Victor 4é Jagers te Voet 25/07/1894 Leuze Merkem 23/03/1918
 
099
Kapitein WINCKELEER, DE Leon Desire 8é Linie
 

 

 
14/12/1917
 
104
Soldaat WIT, DE Frederic 10é Linie
 

 

 
22/05/1918
 
050
Soldaat WIT, DE Joseph 11é Linie
 

 

 
16/01/1920
 
033
Korporaal WITTE, DE Arthur 10é Linie
 

 

 
12/03/1915 Noordschote 006
Luitenant WITTOUCK George Louis Victor 1é Gidsen 11/07/1887 Sint-Pieters-Leeuw a.d. Leie 13/10/1914
 
PRIVÉ
Soldaat WYMERS, VAN Maurice 5é Linie
 

 

 
12/09/1914
 
046
Soldaat ZADELEER, DE Egide Michel 10é Linie 11/04/1881 Laken Brussel, Mil. Hosp. 6/12/1918
 
063
Soldaat ZEEBROECK, VAN François 1é Gidsen
 

 

 
8/08/1924
 
037