Keiem, Belgische Militaire Begraafplaats

Opp. : 79 are

Hier werden de lichamen begraven van Belgische militairen die sneuvelden in de bocht van Tervate, Pervijze, Beerst, Keiem, Leke en ten zuiden van Diksmuide.
Veel van deze soldaten sneuvelden in de gevechten op 19 oktober 1914, tijdens een verwarde terugtocht van het Belgisch leger naar de positie IJzer (Bocht van Tervate, Pervijze, Leke en ten zuiden van Diksmuide). De ijzeren draaibrug werd op 19 oktober 1914 opgeblazen. In de nacht van 21 op 22 oktober slaagden de Duitsers er toch in om ter hoogte van de huidige brug over de IJzer te komen. Deze begraafplaats werd volgens de gegevens van het kadasterplan aangelegd in 1922.

Van de 628 personen hier begraven zijn er slechts 225 bij naam gekend.

 

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum begrplaats2005 graf
ACHTEN Pieter Mathias Sergeant 1 Karabiniers Houthalen 13/11/1892 Stuivekenskerke - Tervate 23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00163
ADAMS Eduard Soldaat 13 Linie Binkom 9/04/1886 Pervijze 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00008
ADAMS Georges Edmond Soldaat 1 Jagers te Voet Ronse 9/02/1894 Kortemark 26/03/1918 Keiem, B.M.B. 00362
ALDERWEIRELT Emiel Soldaat 18 Linie Gijverinkhove 14/11/1896 Torhout, voor 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00391
ANDRIES Gustaaf Cyriel Soldaat 7 Linie Lokeren 22/04/1889 Zevekote, Lazaret 25/10/1914 Keiem, B.M.B. 00449
ANNOCQU Edmond Richard Alfred Soldaat 19 Linie Ledeberg 5/11/1896 Thorout, Wijnendale 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00212
AUDIN Louis Fr. Jan Soldaat 8 Linie Dour 10/10/1892 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00467
AUWERKERKEN Franciscus J.P. Soldaat 6 Linie Antwerpen 26/07/1886 Keiem 16/10/1914 Keiem, B.M.B. 00152
BAUDOUX Emile Joseph Soldaat 3 Lansiers Marchienne-au-Pont 29/05/1891 Jabbeke 15/10/1914 Keiem, B.M.B. 00421
BAUDUIN Cyrille Dsir Ghislain Hulp-Onderluitenant 6 Linie Tienen 2/11/1884 Diksmuide 4/11/1917 Keiem, B.M.B. 00280
BAUDUIN Jules Soldaat 1 Linie La Louvire 16/01/1892 Vladslo 15/10/1914 Keiem, B.M.B. 00610
BCHET Martin Jozef Soldaat 13 Linie Hour 28/02/1893
 
8/10/1914 Keiem, B.M.B. 00164
BECKHOVEN, VAN Leo Francois Felicien Marie Louise Kapitein-Commandant 2 Karabiniers Berchem 18/07/1871 Tervate 23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00613
BEECK, VER Constantinus Joannes Soldaat 10 Linie Antwerpen 28/01/1885 Torhout 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00393
BELIN Robert Korporaal 1 Karabiniers Herseaux 14/05/1893 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00162
BERGH, VAN DEN Georgius Raymondus Soldaat 1 Linie Gent 25/02/1894 Diksmuide 10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00142
BERNAERS Vital Soldaat 2 klas 8 Linie Zwijndrecht 13/04/1892
 
26/10/1914 Keiem, B.M.B. 00036
BLAUWE, DE Lievin Soldaat 10 Linie Roubaix (FR) 8/08/1889 Torhout 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00394
BLOCUS Firmin Onderluitenant Rijkswacht Orgeo (Lux.) 2/01/1882 Vladslo 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00005
BOCKSTAELE, VAN Arthur Victor Korporaal 18 Linie Sint-Amandsberg 30/06/1896 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00201
BOGAERT Pierre Charles Joseph Soldaat 2 klas 3 Linie Brussel 1/03/1890 Antwerpen, omgeving van 30/10/1914 Keiem, B.M.B. 00304
BOLLENS Franois Jean Sergeant 19 Linie Sint-Jans-Molenbeek 30/08/1893 Ichtegem 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00216
BONDT, DE Joannes Franciscus Ren Soldaat 10 Linie Boom 17/12/1897 Torhout 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00371
BORMANS Maria Jozef Karel Soldaat 4 Jagers te Voet Lige 17/11/1878
 
19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00288
BOSMANS Frans Soldaat 1 Karabiniers Antwerpen 19/01/1892 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00221
BOSTEELS Clement Soldaat Genie Lebbeke 11/02/1893 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00249
BOTTELBERGHS Robert Ferdinand Andre Hulp-Onderluitenant Karabiniers Wielrijders Brussel 2/04/1891 Staden 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00454
BOURLET Jules Jean Baptiste Soldaat 2 Jagers te Voet Ellezelles 19/08/1890 Pervijze 24/10/1914 Keiem, B.M.B. 00268
BOUVARD Jean Baptiste Soldaat 1 Jagers te Voet Brussel 11/03/1892
 
15/09/1916 Keiem, B.M.B. 00263
BOVY Leon Constant Soldaat 13 Linie Pondrme 24/07/1886 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00186
BRABANT Andr Alexander V.M.G. Luitenant 13 Linie Namur 31/10/1888 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00001
BRADENBERG Jean Mathieu Korporaal 11 Linie Andrimont 12/12/1893
 
21/10/1914 Keiem, B.M.B. 00502
BROGNIET Arthur Soldaat 13 Linie Sivry 11/07/1893
 
18/08/1914 Keiem, B.M.B. 00040
BRUYNSTEEN Kamiel Adolf Soldaat 3 Linie Langemark 29/06/1893 Langemark-Schoore 18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00490
BURGH, VAN DEN Franciscus A.J. Soldaat 12 Linie Den Haag (NL) 24/09/1871
 
6/07/1915 Keiem, B.M.B. 00247
CACKENBERGH, VAN Ange R. Soldaat 7 Linie Aalst 12/06/1889 Sint-Joris-Nieuwpoort 14/10/1914 Keiem, B.M.B. 00622
CAENEGHEM, VAN Prosper Soldaat 5 Linie Schellebelle 19/11/1893
 
1/11/1914 Keiem, B.M.B. 00441
CAPELLEN, VAN DER Guillaume Joseph Edmond Korporaal 14 Linie Alken 8/12/1892 Zevekote 2/11/1914 Keiem, B.M.B. 00447
CAUCHIE Alexis G.L. Soldaat 3 Jagers te Voet Pipaix 8/12/1893 Vladslo 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00501
CAYSEELE, VAN Jeroom Jules Corneel Korporaal 22 Linie Vlamertinge 31/12/1890 Esen 14/10/1918 Keiem, B.M.B. 00536
CLAERBOUT Alphonse Soldaat 10 Linie Ieper 27/08/1887 Torhout, voor 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00390
CLAES Leonard A.J. Soldaat 10 Linie Neerheylissem 1/06/1898
 
14/10/1918 Keiem, B.M.B. 00392
CLAESSEN Gustaaf M. J. Sergeant 1 Karabiniers Antwerpen 23/04/1895 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00397
CLAREBOUT Cyriel Cornelius Soldaat 3 Jagers te Voet Vlamertinge 13/05/1889 Zedelgem 22/03/1918 Keiem, B.M.B. 00381
CLINCKE Eduard Melchior Soldaat 2 klas 8 Linie Uitbergen 14/06/1893 Stuivekenskerke 20/10/1914 Keiem, B.M.B. 00090
CLOEDT, DE Oscar Achille Soldaat 4 Linie Oostkamp 16/04/1893 Sint-Pieters-Kapelle 18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00418
CORNELIS Remigius Soldaat 1 Linie Meerbeke 7/01/1893 a.d. IJzer 10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00516
COULIERS Louis Korporaal 3 Jagers te Voet Espierres 29/12/1891 Zedelgem 20/03/1918 Keiem, B.M.B. 00382
COX Joannes Franciscus Soldaat 1 Grenadiers Loenhout 7/03/1893 Stuivekenskerke 24/10/1914 Keiem, B.M.B. 00407
CRETEN Basiel Jan Medard 1 Sergeant-Majoor Genie Duffel 10/04/1888 Vladslo 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00500
CROYER, DE Camille A. Soldaat 1 Linie Chapelle-lez-Herlaimont 28/02/1889 Diksmuide 10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00144
CUYVERS Jacobus Soldaat 1 Grenadiers Neerpelt 6/03/1887 Sint-Jacobs-Kapelle 29/10/1914 Keiem, B.M.B. 00286
DAELE, VAN Omer Alfons Sergeant 2 Linie Schuiferskapelle 3/12/1893 Pervijze 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00174
DAELEMAN Jan Baptist Soldaat 2 Linie Aalst 25/08/1889 Pervijze - Schoorbakke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00429
DAMMAN Amadeus Soldaat 2 Linie Waregem 27/08/1891 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00136
DELAYE Sylveer Pieter Soldaat 18 Linie Merkem 28/06/1884 Torhout 17/10/1918 Keiem, B.M.B. 00388
DELCOURT Henri Georges Luitenant-Kolonel 13 Linie Bouillon 8/12/1865 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00105
DELVILLE Edmond J.G. Sergeant 2 Jagers te Voet Hantes-Wihries 21/12/1893
 
10/12/1914 Keiem, B.M.B. 00625
DEROY Georges Alphonse Sergeant 3 Jagers te Voet Namur 31/12/1894 Vladslo 20/10/1914 Keiem, B.M.B. 00498
DOMS Pieter August Soldaat 8 Linie Eppegem 16/09/1891 Torhout 13/11/1914 Keiem, B.M.B. 00123
DONCK, VER Auguste Raymond Soldaat 13 Linie Nouzon (FR) 19/06/1899 Bachwege 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00376
DRIESSCHE, VAN DEN August J. Soldaat 1 Grenadiers Snaaskerke 14/06/1893
 
24/10/1914 Keiem, B.M.B. 00341
DRION Nicolas Joseph Luitenant (Reserve) 13 Linie Mazy 17/12/1870 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00112
DUCHEMIN Constant Joseph Ghislain Soldaat 2 klas 11 Linie Temploux 24/12/1895 Stuivekenskerke 14/06/1915 Keiem, B.M.B. 00460
DUMON Leopold Frans Soldaat Genie Koolkerke 21/06/1884 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00413
DUPONCHEEL Gustaaf V. Soldaat 11 Linie Zwevegem 21/08/1886
 
21/10/1914 Keiem, B.M.B. 00117
DUWAERTS Jules Jacques Soldaat 2 klas 8 Linie Tienen 6/06/1889 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00544
DUYM Gustaaf J. Soldaat 8 Linie Zelzate 4/07/1893
 
30/08/1914 Keiem, B.M.B. 00408
ESBROECK, VAN Joseph P. Soldaat 2 Linie Londerzeel 6/06/1895
 
1/02/1916 Keiem, B.M.B. 00439
EVRARD Leon Joseph Soldaat 6 Genie Ottignies 16/12/1894 Gistel, Hosp. (Nieuwpoort) 12/03/1918 Keiem, B.M.B. 00354
EYCKEN, VAN Gustaaf Louis Soldaat 11 Linie Westende 13/06/1886 Diksmuide 25/10/1914 Keiem, B.M.B. 00134
FELLEMANS Jean J.L. Korporaal 11 Linie Schaarbeek 29/01/1893
 
10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00452
FOSTIER Henri Soldaat 18 Linie Meslin l'Evecque 25/10/1894 Torhout 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00385
FRIPON Willem Soldaat 20 Linie Eksel 26/06/1891 Handzame 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00383
FROY, DE Alfons Soldaat 1 Grenadiers Geraardsbergen 19/08/1888 Pervijze 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00438
GADAEN Pieter Frans Korporaal 8 Linie De Klinge 4/04/1896
 
29/09/1918 Keiem, B.M.B. 00533
GALAND Armand Aodomarus Oscar 1 Sergeant Genie Antwerpen 10/02/1894 Stuivekenskerke 23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00220
GELDHOF Maurits Soldaat 8 Linie Staden 25/06/1897 Esen 29/09/1918 Keiem, B.M.B. 00535
GENIN Jules Jozef Sergeant 2 Karabiniers Etterbeek 8/12/1884 Stuivekenskerke 24/10/1914 Keiem, B.M.B. 00332
GERARD Alphonse H.A. Sergeant-Majoor 6 Linie Lige 24/09/1881 Meetkerke 30/08/1914 Keiem, B.M.B. 00157
GEVAERT Victor Marie Urbain Soldaat 8 Linie Gent 15/05/1889 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00546
GHEKIERE Cyriel Gustaf Soldaat 2 Linie Ingelmunster 29/09/1893 Pervijze - Schoorbakke 21/10/1914 Keiem, B.M.B. 00259
GILBERT Armand J.F. Luitenant-Vlieger Militair Vliegwezen, 6 Esc. Etterbeek 16/01/1889 Koekelare, ten zuiden van 8/04/1917 Keiem, B.M.B. 00494
GOEDERTIER Romaan B. Soldaat 13 Linie Ledeberg 23/08/1894
 
18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00025
GOETSCHALCKX Constant Soldaat 12 Linie Meir 13/01/1894
 
5/10/1915 Keiem, B.M.B. 00246
GRGOIRE Ren Franois Joseph Ghislain Soldaat 13 Linie Chastrs 19/07/1893 Stuivekenskerke 23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00317
GREVE, DE Edmond August Wachtmeester 1 Lansiers Brussel 27/06/1896 Markhove, Kortemark 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00215
GROOTE, DE Dominicus Soldaat 2 Karabiniers Asse 19/07/1891 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00403
GYSELINX Jules Paul Marie Soldaat 2 Karabiniers Hotton 16/07/1893 Stuivekenskerke - Tervate 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00151
HAEN, DE Edouard Soldaat 10 Linie Brussel 13/02/1876 Stuivekenskerke 23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00229
HAESENDONCKX Hieronimus Adriaan Soldaat 1 Grenadiers Turnhout 3/08/1893 Stuivekenskerke 24/10/1914 Keiem, B.M.B. 00320
HARCQ Joseph E.G. Soldaat 12 Linie Braine-le-Chteau 31/01/1891
 
23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00511
HARMEGNIES Camille Soldaat 2 Linie Dour 31/07/1893 Torhout 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00387
HASSE, DE Lucien E. Soldaat 10 Linie Noirefontaine 14/10/1890
 
17/10/1914 Keiem, B.M.B. 00066
HAUTE, VAN Pieter Antoon Soldaat 2 klas 13 Linie Sint-Gillis-Waas 20/12/1893 a.d. IJzer 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00035
HAUWAERT, VAN Achiel Soldaat 8 Linie Ouwegem 17/08/1890 Einsdijkbrug, Esen 29/09/1918 Keiem, B.M.B. 00534
HEBBEN Joseph Pierre Korporaal 19 Linie Monceau-sur-Sambre 24/05/1894 Kortemark 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00211
HECQ Robert Henri Marie Joseph Onderluitenant Genie Etterbeek 3/12/1891 Stuivekenskerke 23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00484
HENDRICKX Louis Joseph Soldaat 8 Linie Lige 24/07/1890 Stuivekenskerke 20/10/1914 Keiem, B.M.B. 00241
HEROES Amedeus Julien Sergeant 2 Linie Veurne 16/06/1895 Stuivekenskerke - bocht van Tervate 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00169
HERT, D' Rijkaard K. Korporaal 8 Linie Antwerpen 3/04/1895
 
1/10/1914 Keiem, B.M.B. 00170
HERTAY Leon Henri Soldaat 12 Linie Theux 2/05/1893
 
20/10/1914 Keiem, B.M.B. 00273
HILLEWAERE Victor Valre 1 Sergeant-Majoor 8 Linie Staden 27/12/1881 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00537
HONDT, D' Antoine Soldaat 4 Genie Sint-Jans-Molenbeek 15/08/1889 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00232
HONGERLOOT Maurits Leon Korporaal 2 Linie Sint-Denijs-Westrem 18/01/1897 Pervijze 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00225
HORLAIT Marcel Jozef Soldaat 1 Linie Graty 14/09/1893 Vladslo 10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00508
HOSTE Louis Constant Soldaat 4 Karabiniers Gent 25/05/1889
 
16/07/1918 Keiem, B.M.B. 00360
HOUCKE, VAN Edouard Franois Joseph Soldaat 24 Linie Brugge 16/01/1895 Keiem 18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00023
HOUTTEGHEM, VAN Leopold Frans Soldaat 2 Linie Harelbeke 24/01/1893 Stuivekenskerke 29/10/1914 Keiem, B.M.B. 00430
HUFFEL, VAN Arthur A. Soldaat 8 Linie Nazareth 9/12/1892
 
12/01/1915 Keiem, B.M.B. 00314
HULST, VER August Jan Soldaat 8 Linie Essen 15/06/1893 Leke 18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00108
HUYBRECHTS Julien Modest Soldaat 1 Grenadiers Herk-de-Stad 8/10/1893 Stuivekenskerke - aan de Ijzer 24/10/1914 Keiem, B.M.B. 00414
HUYGEN Achiel L. Soldaat 13 Linie Antwerpen 21/10/1892 Handzame 14/10/1918 Keiem, B.M.B. 00378
INGELGEM, VAN Victor Alfons Soldaat 1 Karabiniers Londerzeel 15/09/1890
 
22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00219
JAMAER Hubert Alphonse Soldaat 1 Grenadiers Herk-de-Stad 31/03/1893 Stuivekenskerke - Tervate 24/10/1914 Keiem, B.M.B. 00474
JAMME Urbain Soldaat 7 Linie Vaulx-lez-Chimay 30/04/1881 Zevekote 27/10/1914 Keiem, B.M.B. 00445
JANSSENS Corneille Ferdinand Soldaat 2 Karabiniers Brussel 19/06/1892 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 17/11/1914 Keiem, B.M.B. 00315
JAVAUX Eugne Benjamin Edouard C. Soldaat 1 Grenadiers Anseremme 1/12/1890 Pervijze 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00412
KEERSMACKER, DE Pieter Soldaat 8 Linie Haasdonk 18/07/1886 Stuivekenskerke 31/10/1914 Keiem, B.M.B. 00436
KERCKHOVE, VAN DE Maurits O. Soldaat 2 Linie Sint-Baafs-Vijve 15/09/1893
 
9/10/1914 Keiem, B.M.B. 00612
KETERS Edward Jozef Soldaat 5 Genie Elsene 25/08/1891 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00475
KINDEREN, VER Joseph Ferdinand Auguste Soldaat 4 Linie Tielt 30/11/1893 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00409
KNEIPE Jules Joseph Maximilien Hulp-Onderluitenant 1 Karabiniers Houffalize 14/06/1885 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00224
KONINGS Ferdinand L. Sergeant 8 Linie Bierbeek 23/02/1892
 
29/10/1914 Keiem, B.M.B. 00075
LAENEN Dominicus Soldaat 1 Karabiniers Olen 30/09/1893
 
29/10/1914 Keiem, B.M.B. 00422
LAMI Adolphe Eudore Soldaat 2 Karabiniers Namur 9/03/1894 Stuivekenskerke 25/10/1914 Keiem, B.M.B. 00149
LAMMENS Karel Soldaat 3 Linie Wetteren 26/01/1893
 
18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00427
LAMONT Armand Leon Soldaat 20 Linie Sint-Martens-Latem 25/08/1887 Handzame, wijk Muishoek 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00361
LAQUAI Pieter J.C.G. Korporaal 12 Linie Tongeren 6/10/1895
 
25/10/1914 Keiem, B.M.B. 00167
LAUWE, VAN Leo Hendrik Soldaat 3 Jagers te Voet Langemark 14/12/1893 Vladslo 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00491
LAVERS Franciscus Csar Soldaat 13 Linie Tielt, Onze-Lieve-Vrouw 9/01/1891 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00010
LAVRILLE Emile Joseph 1 Sergeant-Majoor 1 Grenadiers Harchies 19/09/1863 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00538
LECOURT Louis Ghislain Soldaat 8 Linie Tournai 6/02/1893
 
18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00054
LEKEU Raymond E.B. Onderluitenant 13 Linie Blankenberge 16/11/1889 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00204
LIEBAERT Jan H.K. Soldaat 2 Jagers te Voet Gent 10/07/1890
 
24/10/1914 Keiem, B.M.B. 00271
LIGNE, DE Alphonse C. Soldaat D.D., 1 L.A. Flobecq 11/06/1888
 
18/11/1914 Keiem, B.M.B. 00251
LOUIS Robert Soldaat 12 Linie Bassenge 3/08/1893
 
21/10/1914 Keiem, B.M.B. 00272
LYBEERT Serafijn Alfons Korporaal 10 Linie Sint-Niklaas-Waas 14/10/1895 Torhout 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00384
MACHIELS Jean Marie Sergeant 13 Linie Anderlecht 25/11/1893 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00198
MAECKELBERGH Joannes Baptist Sergeant-Majoor 1 Linie Dendermonde 10/05/1893 Diksmuide 10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00488
MAES Frederik Korporaal 8 Linie Kieldrecht 19/02/1889 Tervate, a.d. IJzerdijk 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00146
MAJOT Marcel Soldaat 1 Lansiers Lodelinsart 29/04/1891
 
17/10/1914 Keiem, B.M.B. 00228
MALEVEZ Leon Xavier Jozef Hulp-Onderluitenant 8 Linie Saint-Servais 2/02/1888 Ernsdijk, Kanaal v. Handzame 29/09/1918 Keiem, B.M.B. 00352
MALLEGHEM, VAN Amde Franois Soldaat 13 Linie Ronse 12/12/1890 Handzame 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00375
MARIN Adolf R.J. Soldaat 1 Karabiniers Ieper 7/11/1893 Kaaskerke 23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00497
MARTELE Leo Gustaaf Korporaal 3 Linie Brugge 13/10/1895 Kaaskerke 22/06/1915 Keiem, B.M.B. 00020
MARTELE Pieter Cyriel Soldaat 4 Linie Brugge 21/06/1893 Pervijze 28/10/1914 Keiem, B.M.B. 00021
MATAGNE Lambert Urbain Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Haneffe 20/07/1887 Stuivekenskerke - Tervatebocht 21/10/1914 Keiem, B.M.B. 00469
MATTHYS Marcellis Ludovicus Soldaat 1 Grenadiers Sint-Amandsberg 19/06/1889 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00238
MEERT Ferdinand Joseph Korporaal 8 Linie Sint-Jans-Molenbeek 17/03/1887 Stuivekenskerke, Tervatehoek 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00363
MEERT Sraphin A. Soldaat 5 Linie Lokeren 5/03/1892
 
20/11/1914 Keiem, B.M.B. 00285
MELCHIOR Ren Emile Ghislain Soldaat 1 Grenadiers Jemelle 26/03/1895 Bovekerke, Hosp. 6/11/1914 Keiem, B.M.B. 00306
MEULEMEESTER, DE Maurice Armand Gaston Korporaal 4 Linie Geraardsbergen 28/10/1895 Stuivekenskerke 1/10/1918 Keiem, B.M.B. 00416
MEYER, DE Serafijn Cesar Korporaal 2 Karabiniers Gent 26/07/1879 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00153
MICHAUX Philippe J.J. Soldaat 8 Linie Ath 30/07/1896 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00425
MICHMANS Charles Soldaat 8 Linie
 

 

 
20/10/1914 Keiem, B.M.B. 00509
NEUCKER, VAN DEN Petrus Soldaat 1 Karabiniers Boom 2/01/1893 Oudstuivekenskerke 26/10/1914 Keiem, B.M.B. 00223
NICOLET Lucien Hubert Joseph Soldaat 19 Linie Gomz-Andoumont 21/10/1889 Markhove 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00213
NOL Auguste Soldaat 1 Karabiniers Chtelet 13/09/1893 Pervijze 24/10/1914 Keiem, B.M.B. 00398
ORNELIS Emiel August Hulp-Onderluitenant 6 Linie Aalter, Sint-Maria 8/04/1876 Diksmuide 25/10/1914 Keiem, B.M.B. 00415
PALM Thomas Soldaat 11 Linie Membach 17/12/1893
 
25/10/1914 Keiem, B.M.B. 00299
PAQUAY Guillaume J. Soldaat 14 Linie Abolens 24/09/1889
 
1/10/1914 Keiem, B.M.B. 00410
PASMANS Emiel Jan Sergeant 1 Karabiniers Antwerpen 18/12/1889 Stuivekenskerke - Tervate 21/10/1914 Keiem, B.M.B. 00159
PAULI Jan Adolf Amaat Sergeant Militair Vliegwezen, 3 Esc. Lille (FR) 29/01/1889 Vladslo 1/05/1917 Keiem, B.M.B. 00450
PAUWELS Philemon Soldaat 1 Karabiniers Liedekerke 4/04/1886 Moere 30/10/1914 Keiem, B.M.B. 00130
PECKELS Ludovic Joseph Soldaat 2 klas 13 Linie Bous (G.H.Lux.) 23/06/1889
 
19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00030
PEREMANS Pieter Leo Soldaat 1 Karabiniers Tollembeek 17/07/1889 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00540
PERSIN Jules Victorien Joseph Soldaat 13 Linie Boneffe 10/11/1891 Keiem 20/10/1914 Keiem, B.M.B. 00079
PIROTTE Franois Joseph Soldaat 1 Linie Thorembais-Saint-Trond 1/10/1888 Vladslo 10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00519
PLATTEAU Louis F. Soldaat 8 Linie Tourcoing (FR) 12/02/1888
 
18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00076
PLUMES Georges Alfred Arthur 1 Wachtmeester Rijkswacht te Paard Houtaing 22/02/1886 Vladslo 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00006
POLLET Gustave E.G. Soldaat 11 Linie Namur 7/05/1894 Diksmuide 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00458
PONCELET Hubert Jan Soldaat 12 Linie Kerniel 27/07/1893 Diksmuide 25/10/1914 Keiem, B.M.B. 00456
POPPEL, VAN Lodewijk Soldaat 8 Linie Stekene 23/02/1892 Vladslo 16/01/1917 Keiem, B.M.B. 00477
PRIL, DE Aloysius Soldaat 1 Linie Sint-Antelinks 29/09/1893
 
10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00296
PUTTE, VAN DE Cesar Emile Kapitein-Commandant 2 Karabiniers Blankenberge 16/12/1868 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00434
RAVE, DE Dsir Soldaat 1 Linie Courcelles 30/10/1892
 
30/09/1918 Keiem, B.M.B. 00353
ROMBOUTS Franciscus Soldaat 2 Karabiniers Antwerpen 16/02/1882 Stuivekenskerke - Tervate 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00147
ROOS Theophiel Soldaat 2 klas 1 Linie Elst 4/11/1893
 
10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00284
RULLENS Charles J. Soldaat 10 Linie Sint-Jans-Molenbeek 1/07/1891
 
18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00039
RUTTEN Hector Joseph Soldaat 13 Linie Etikhove 3/06/1886 Kortemark 14/10/1918 Keiem, B.M.B. 00373
RYCKE, DE Georges Charles J. Soldaat Administratie Ledeberg 31/10/1894 Diksmuide 25/05/1918 Keiem, B.M.B. 00016
SACR Raphal F.J. Soldaat 12 Linie Seraing 19/11/1897
 
8/07/1915 Keiem, B.M.B. 00476
SANDRAPS Armand Ghislain Joseph Soldaat 13 Linie Chaumont-Gistoux 2/02/1889
 
18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00072
SAVAETE Gerardus K.E. Sergeant 4 Linie Brugge 16/10/1893 Sint-Pieters-Kapelle 18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00417
SCHEENAERTS Jozef Hulp-Onderluitenant 8 Linie Bladen-en-Netersel (NL) 21/05/1891 Torhout, Wijnendale 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00372
SCHOETER Franciscus Soldaat 13 Linie Mechelen 31/07/1895
 
14/10/1918 Keiem, B.M.B. 00379
SCHOTSMANS Ludovicus Julien Remi Soldaat 1 Grenadiers Sint-Jans-Molenbeek 30/05/1898 Stuivekenskerke - Tervate 23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00244
SEGERS Kamiel Cyriel ruiter 3 Lansiers Zillebeke 14/12/1890 Kortemark 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00209
SMEDT, DE Georges Soldaat 3 Lansiers Oudenburg 16/10/1892 Markhove 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00210
SMET, DE Leon Jean Baptiste Korporaal 1 Grenadiers Eksaarde 28/08/1893 Oud-Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00411
SMULDERS Julianus C. Soldaat 5 Linie Kontich 29/07/1893
 
29/10/1914 Keiem, B.M.B. 00426
SNEBBAUT Gustave Korporaal 2 Linie Gent 27/11/1889 Schoore 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00148
SOKAY Paul F. Soldaat 10 Linie Masbourg 17/02/1891
 
18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00055
SPREUTELS Jules G. Soldaat 13 Linie Rosires 28/09/1893
 
16/10/1914 Keiem, B.M.B. 00103
STANDAERT Julien Victor Maria Soldaat 2 Linie Gent 29/09/1893 Schoore 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00435
STEE, VAN DER Jozef P. Soldaat 8 Linie Stabroek 30/08/1897
 
13/10/1914 Keiem, B.M.B. 00060
STEKULORUM Eduard Theophile Soldaat 9 Linie Brugge 8/10/1894 Diksmuide, tegenover Petroltanks 12/05/1915 Keiem, B.M.B. 00428
STICHELEN, VAN DER Camille Csar Soldaat 2 Linie Sint-Maria-Oudenhoven 14/10/1893 Stuivekenskerke 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00226
STOCKHAUSEN, VON Clement Chrtien Kapitein-Commandant 2 Grenadiers Overijse 14/10/1875 Pervijze 22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00406
STRUYF Jakob Korporaal 13 Linie Kessel-Lo 15/07/1893
 
1/12/1917 Keiem, B.M.B. 00120
SUY Isidore Soldaat 1 Lansiers Stekene 20/05/1898 Markhove 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00214
TAELEN, VAN Jules P.J. Soldaat 9 Linie Waterloo 26/12/1893
 
20/10/1914 Keiem, B.M.B. 00559
THEUNIS Leopold Edouard Soldaat 10 Linie Beverlo 29/11/1890 Torhout 15/10/1918 Keiem, B.M.B. 00370
THEWIS Jan Soldaat 12 Linie Rukkelingen-Loon 11/02/1893
 
25/12/1914 Keiem, B.M.B. 00524
TONNEAU Ferdinand Justin Ghislain Wachtmeester Rijkswacht te Paard Namur 26/12/1889 Vladslo 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00004
TRUYMAN Alfons Soldaat 2 klas 8 Linie Melsele 29/05/1892 Keiem 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00071
VEKEN, VAN DER Hendrik Soldaat 10 Linie Koersel 27/12/1893
 
23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00064
VENS Victor J. Soldaat 4 Linie Lichtervelde 13/01/1893
 
23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00243
VLIEBERGH Leo Soldaat 2 Linie Laarne 16/10/1889 a.d. IJzer 28/10/1914 Keiem, B.M.B. 00480
VOORT, VAN DE Emiel Soldaat 11 Linie Meerhout 12/02/1897
 
14/06/1915 Keiem, B.M.B. 00618
VOS, DE Max R. Onderluitenant 8 Linie Neuve-Eglise 19/03/1893 Keiem 14/10/1914 Keiem, B.M.B. 00088
VROMAN Alfons L. Soldaat 4 Linie Brugge 30/07/1891
 
22/10/1914 Keiem, B.M.B. 00311
VRYDERS Georges Camille Soldaat 13 Linie Brussegem 9/06/1891 Stuivekenskerke 19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00101
VRYENS Willem Jozef Soldaat 19 Linie Kanne (Limb) 28/12/1896 Wijnendale-Kapelle 16/10/1918 Keiem, B.M.B. 00377
WAELE, VAN DE Remigius J. Soldaat 5 Linie Ruislede 19/03/1895
 
29/09/1918 Keiem, B.M.B. 00364
WALLE, VAN DE Maurice A.J. Soldaat 2 Grenadiers Comines 17/12/1896
 
12/03/1918 Keiem, B.M.B. 00357
WALRAVENS Charles H.J. Soldaat 10 Linie Sint-Gillis-Brussel 4/11/1893
 
9/11/1914 Keiem, B.M.B. 00118
WANSART Georges Alphonse Ghislain Soldaat 13 Linie Courcelles 21/07/1893 Keiem, voor 18/10/1914 Keiem, B.M.B. 00084
WAUTERS Franciscus Soldaat 12 Linie Dilbeek 1/12/1893
 
10/11/1914 Keiem, B.M.B. 00505
WEER, DE Gustaaf Soldaat 4 Linie Wielsbeke 7/02/1885
 
1/10/1914 Keiem, B.M.B. 00431
WETSELS Matheus H. Korporaal 8 Linie Ophoven 26/08/1890
 
19/10/1914 Keiem, B.M.B. 00179
WIELE, VAN DE Frans B. Soldaat 4 Karabiniers Borgerhout 29/03/1894
 
20/07/1916 Keiem, B.M.B. 00359
WINTER, DE Hendrik Soldaat 1 Karabiniers Ruislede 15/01/1893 Stuivekenskerke - Tervate 23/10/1914 Keiem, B.M.B. 00230
WOUTERS Edgard Jean Baptiste Soldaat 2 Linie Ukkel 3/09/1895 Kortemark 23/09/1918 Keiem, B.M.B. 00217