Houthulst, Belgische Militaire Begraafplaats

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum graf
ABBELOOS Alfons Leo Soldaat 1 Karabiniers Appels 14/09/1894 Rumbeke 14/10/1918 M-476
ABEELE, VAN DEN Gustaaf A. Soldaat 6 Linie Ingelmunster 30/10/1896 Moorslede 14/10/1918 A-030
ACCOLYEN, VAN Josephus Soldaat 1 Karabiniers Sint-Amandsberg 29/12/1890 Moorslede, Vierkavenhoek 14/10/1918 H-299
ACCOU Luciaan Soldaat 18 Linie Merkem 5/03/1894 Ruddervoorde 18/10/1918 I-352
ACKER, VAN Maurits Antoon Soldaat 14 Linie Sint-Kruis-Brugge 11/06/1894 Oostnieuwkerke 3/10/1918 B-072
ACKER, VAN Theofiel Camiel Soldaat 14 Linie Langemark 17/12/1896 Oostnieuwkerke 3/10/1918 G1-1565
ADAM Albrecht Soldaat 16 Linie Ledeberg 19/09/1893 Moorslede, Sint-Pietersweg 1/10/1918 D1-1199
ADRIAENSSENS Felicien Soldaat 10 Linie
 

 

 
16/10/1918 P-649
ADRIAENSSENS Franciscus Korporaal 15 Linie Sint-Maria-Lierde 28/04/1885 Izegem 16/10/1918 I1-1755
AERDE, VAN Jozef L. Soldaat 4 Linie Antwerpen 11/03/1891 Staden 1/10/1918 L1-1518
AERNOUDT Robrecht Arthur Korporaal 6 Jagers te Voet Ichtegem 29/11/1887 Betem 1/10/1918 G1-1541
AERNOUTS Augustien Joseph Soldaat 2 klas 7 Linie Loenhout 3/01/1892 Sint-Pieters-Moorslede 1/10/1918 L-434
AERTS Constant Lodewijk Soldaat 7 Linie Boom 24/06/1894 Moorslede 29/09/1918 G-277
AERTS Louis Auguste Soldaat 2 klas 7 Linie Werchter
 

 
2/10/1918 A-034
AESAERT Juliaan Henri Soldaat 7 Linie Nieuwpoort 15/09/1889 Moorslede 3/10/1918 B-043
ALBERT Edmond Soldaat 23 Linie Gent 10/03/1894 Houthulst, Bos van, Merkem 28/09/1918 V-893
ALLAER Jules Emile Antoine Soldaat 14 Linie Brussel 21/05/1895 Westrozebeke 29/09/1918 Z-1071
AMEEL Arthur Henri Joseph Soldaat 4 Karabiniers Brugge 13/04/1894 Oostnieuwkerke 1/10/1918 A-001
AMELINCKX Pieter Andries Soldaat 7 Linie Turnhout 29/01/1893 Zonnebeke 5/10/1918 M-465
ANDRIES Jan Frans Korporaal 17 Linie Itegem 9/05/1890 Moorslede 1/10/1918 A1-1082
ANDRIES Maurits Arthur Soldaat 4 Karabiniers Sint-Baafs-Vijve 1/08/1894 Oostnieuwkerke 1/10/1918 A-011
ANDRIESSEN Jan Frans Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Torhout 26/02/1894 Moorslede 4/10/1918 X-947
ANGEL Andr Xavier Soldaat 11 Linie Vorst 3/07/1893 Stadenberg 29/09/1918 C1-1160
ANNAERT Karel Lodewijk Soldaat 12 Linie Steenhuffel 25/11/1889 Houthulst 28/09/1918 L1-1512
ANNAERT Leonardus Korporaal 7 Linie Stekene 12/03/1886 Zonnebeke 28/09/1918 A-031
APERS Jan Frans Soldaat 15 Artillerie Mechelen 12/07/1893 Meulebeke 18/10/1918 D1-1203
APPEDSALLE Omer Soldaat 17 Linie Hautmont (FR) 7/01/1898 Moorslede 29/09/1918 D1-1201
ARLT Pieter Hulp-Onderluitenant 7 Linie Brussel 2/07/1892 Moorslede 28/09/1918 B-042
ARNOUT Maurits Corneille Soldaat 1 Karabiniers Ieper 22/11/1882 Rumbeke 14/10/1918 Y-986
ARYS Kamiel Soldaat 6 Jagers te Voet Erembodegem 3/04/1898
 
30/09/1918 G-284
ASSCHE, VAN Pieter Soldaat 17 Linie Nazareth 3/07/1885 Moorslede 30/09/1918 G1-1564
ASSCHODT, VAN Lodewijk Soldaat 18 Linie Boortmeerbeek 7/03/1892 Elle 14/10/1918 F-223
AUDEVAL Victor Jules Alfred Adjudant 4 Linie Wasmuel 21/01/1895 Langemark 29/09/1918 N1-1274
AVOUX Jozef C.M. Soldaat 9 Linie Ninove 24/07/1892 Stadenberg 29/09/1918 Z-1077
BACKER, DE Edmond Joseph Soldaat 22 Linie Tielt 19/04/1888 Merkem 28/09/1918 B1-1135
BACKER, DE Edmond Marie Soldaat 4 Karabiniers Ledeberg 19/02/1889 Oostnieuwkerke, Colliemolenhoek 30/09/1918 A-001
BACKER, DE Gustaaf Soldaat 20 Linie Aalst 19/12/1893 Woumen 28/09/1918 W-936
BACKER, DE Lodewijk Korporaal 2 Linie Borgerhout 17/04/1892 Klerken 28/09/1918 Z-1032
BACKER, DE Renatus Soldaat 12 Linie
 

 

 
28/09/1918 Z-1046
BAERE, DE Kamiel Theofiel Korporaal 1 Jagers te Voet Comines 16/08/1891
 
30/09/1918 J1-1819
BAES, DE Julien Soldaat 20 Linie Kortrijk 5/09/1897 Merkem, Blanckaert 28/09/1918 B1-1129
BAESSENS Auguste Franois Soldaat 2 klas 14 Linie Westkerke 16/04/1894 Oostnieuwkerke 3/10/1918 N-580
BAETE Hieronimus Cyrille Louis Joseph Soldaat 12 Linie Stalhille 15/04/1898 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1414
BAETE Maurice Pierre Marie 1 Sergeant-Majoor 2 Grenadiers Etterbeek 15/08/1891 Moorslede 2/10/1918 E1-1308
BAETEMANS Auguste Soldaat 6 Genie Brussel 18/07/1895 Wieltje 28/09/1918 R-729
BAETENS Florent F. Korporaal 12 Linie Hemiksem 19/09/1893 Lendelede 14/10/1918 B-124
BAEYAERT Camille Henri Korporaal 1 Karabiniers Oostkerke 1/07/1897 Rumbeke, aan de Zilverberg 14/10/1918 E1-1292
BAEYENS Dominicus Richard Soldaat 2 klas 22 Linie Ottergem 14/05/1893
 
28/09/1918 N-506
BAIX, DE Flix Korporaal 2 Karabiniers Carnires 14/08/1893 Westrozebeke 28/09/1918 F1-1366
BALCAEN Renaat Alos Sergeant 3 Karabiniers Gullegem 6/04/1894 Moorslede 14/10/1918 B-064
BAMELIS Daniel Cornelis Soldaat 16 Linie Oostvleteren 15/03/1893 Passendale 29/09/1918 H1-1711
BANCU Henri Louis Luitenant 4 Jagers te Voet Charleroi 23/12/1893 Westrozebeke, Spriethoek 29/09/1918 C1-1147
BARBIAUX Emile Soldaat 4 Karabiniers Roux 15/04/1897 Oostnieuwkerke 30/09/1918 A-008
BARR Edmond Joseph Ghislain Soldaat 6 Jagers te Voet Sint-Gillis-Brussel 1/11/1887 Moorslede 30/09/1918 H1-1719
BASTIAENSEN Joseph Victor Corneille Soldaat 2 klas 4 Linie Essen 10/10/1895 Houthulst 28/09/1918 M1-1432
BATTY, DE Charles Maximilien Soldaat 23 Linie Jemeppe-sur-Meuse 1/03/1894 Stadenreke 30/09/1918 I-366
BAUDEWYN Jan Soldaat 15 Linie Aalst 10/04/1890 Oostrozebeke 18/10/1918 G1-1592
BAUDEWYNS Petrus Soldaat Genie, T.S.F., 6 L.A. Meise 25/10/1894 Rumbeke 14/10/1918 Y-985
BAUDUIN Lon Dsir Korporaal 4 Linie La Louvire 1/07/1893 Westrozebeke 30/09/1918 M1-1471
BAUSIERS Emile Joseph G. Soldaat 3 Jagers te Voet Havinnes 6/12/1892 Beitem 1/10/1918 E-210
BAUWERAERTS Franciscus Soldaat 1 Grenadiers Turnhout 4/10/1895 Bikschote, Steenstrate 30/03/1917 V-884
BEAUDOIN Felix Lon Wachtmeester Rijkswacht te Paard Sart-Custinne 16/06/1887 Moorslede 1/10/1918 H1-1692
BEAUMONT Marcel C.M.H. Soldaat 4 Jagers te Voet Brussel
 

 
28/09/1918 L1-1479
BEAUNOM Jean Pierre Soldaat 2 Linie Pont-de-Loup 20/10/1889 Zarren 2/10/1918 Z-1057
BECHOUX Franois Joseph Sergeant 12 Linie Lierneux 22/01/1893 Poelkapelle 28/09/1918 W-911
BECK, VAN DER Vital Soldaat 6 Jagers te Voet Bierges 18/04/1891 Moorslede 30/09/1918 H1-1694
BECU Oscar Joseph Soldaat 2 klas 10 Linie Snellegem 29/11/1889 Houthulst-Vierkavenhoek 13/10/1918 U-865
BEELEN Huibrecht Soldaat 1 Jagers te Voet
 

 

 
1/10/1918 F1-1349
BEERNAERT Achille Soldaat 11 Linie Ooigem 28/04/1896 Lendelede 14/10/1918 B-089
BEIR, DE Eugne Maurice Cornil Soldaat 5 Jagers te Voet Rosendael (FR) 21/02/1896 Passendale 30/09/1918 F1-1369
BEIRENS August Soldaat 17 Artillerie Ettelgem 3/05/1887 Klerken 12/10/1918 B1-1124
BEKAERT Cyriel Soldaat Lichte Groep Langemark 22/02/1894 Moorslede 30/09/1918 G-271
BEKE, VER Gustaaf Jean Soldaat 7 Artillerie Meulebeke 6/05/1889
 
3/06/1915 K1-1628
BEKE, VER Julien Soldaat 3 Karabiniers Geluwe 24/12/1893 Oostnieuwkerke 14/10/1918 X-971
BEKE, VER Petrus Florentinus Ghislena Korporaal 6 Genie Stekene 11/12/1892 Sint-Juliaan 28/09/1918 R-727
BEKEN, VAN DER Emiel Alos Soldaat 4 Jagers te Voet Otegem 20/09/1893 Oostnieuwkerke, Most 3/10/1918 A1-1093
BELLEGHEM, VAN Adolf Soldaat 2 klas 17 Linie Stekene 12/04/1887 Moorslede 1/10/1918 D1-1197
BELLINGEN, VAN Karel Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Sint-Martens-Lennik 15/03/1893 Langemark 28/09/1918 G1-1597
BELSER, DE Pierre Joseph Ghislain Korporaal 4 Linie Gooik 5/03/1892 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1429
BENOYE Frederik Jan Baptist Soldaat 4 Karabiniers Kampenhout 20/03/1893 Roeselare, Ruiterhoek 14/10/1918 E1-1304
BENS Jozef Soldaat 12 Linie Herentals 8/09/1894 Houthulst 28/09/1918 L1-1513
BERBEN Albert Marie Felix O. Luitenant 6 Linie Aalst 19/08/1892 Sint-Eloois-Winkel 14/10/1918 H1-1672
BERDT, DE Cyriel C. Soldaat 9 Linie Reningelst 15/07/1894 Sint-Eloois-Winkel 15/10/1918 J1-1812
BERGHE, VAN DEN Alberic Jules Kapitein 2 klas 5 Jagers te Voet Kortrijk 14/10/1893 Passendale 29/09/1918 N-540
BERGHE, VAN DEN Georges H. Soldaat 8 Linie Poperinge 1/07/1896 Esen 2/10/1918 F-221
BERGHE, VAN DEN Honor Gustave Arthur Soldaat 6 Linie Brugge 8/08/1899 Rumbeke 10/10/1918 J1-1804
BERGHE, VAN DEN Julius Edmondus Soldaat 3 Karabiniers Koekelare 6/07/1893 Rumbeke 14/10/1918 X-970
BERK, VAN DEN Jean Joseph Soldaat 20 Linie Tilleur 4/06/1893 Merkem 28/09/1918 T-804
BERLAIMONT Nol Flicien Joseph Ghislain Soldaat 4 Jagers te Voet Lambrusart 25/12/1888 Westrozebeke, Spriet 29/09/1918 F1-1350
BERNARD Arthur Emile Soldaat 20 Linie Genly 7/05/1897 Klerken 28/09/1918 N-522
BERNARD Cesar Camille 1 Sergeant 14 Linie Lamorteau 17/04/1889 Langemark 29/09/1918 N-530
BEUCKX Jozef Soldaat 2 Genie Kaggevinne-Assent 5/01/1886 Moorslede 1/10/1918 A1-1086
BEUGNIES Kamiel Polydoor Frans Jan Soldaat 12 Linie Hove 11/11/1894 Sint-Eloois-Winkel, Bosmolen 14/10/1918 B-125
BEUSELINCK Alos C. Soldaat 4 Linie Koekelare 26/08/1893 Staden 2/10/1918 V-899
BEVER, DE Gustave Honor Franois Soldaat 3 Jagers te Voet Sint-Gillis-Brussel 18/05/1890 Moorslede 30/09/1918 D-213
BEYERS Jacobus Soldaat 12 Artillerie Wuustwezel 5/02/1894 Rumbeke, Zilverberg 15/10/1918 A1-1101
BEYLS Achilles Edouard Jules Maria Soldaat 17 Linie Antwerpen 2/08/1896 Moorslede, Sint-Pieters 9/10/1918 G1-1540
BIDOUL Richard Louis Joseph Korporaal 13 Linie Etterbeek 24/03/1898 Woumen 28/09/1918 W-933
BIEMANS Lucien Jean Soldaat 22 Linie Antwerpen 6/03/1891 Merkem 28/09/1918 N1-1268
BIL Camille Lopold Soldaat 2 Linie Lissewege 8/05/1893 Zarren 29/09/1918 Z-1028
BILCKE, VAN DEN Prosper Soldaat 12 Linie Westvleteren 27/08/1894
 
28/09/1918 W-907
BILJANS Jozef Soldaat 1 Karabiniers Antwerpen 26/12/1894 Rumbeke 14/10/1918 X-975
BING, DE Karel Hendrik Soldaat 11 Linie Hasselt 5/10/1893 Moorslede 11/10/1918 E1-1302
BIRON Joseph Ghislain Soldaat 3 Karabiniers Chtelet 6/06/1891 Rumbeke 14/10/1918 X-969
BLANPAIN Phillipe Soldaat 14 Linie Vilvoorde 19/04/1893 Oostnieuwkerke 2/10/1918 L-467
BLAUWE, DE Cyriel Soldaat 11 Linie Loppem 8/09/1896 Bikschote 29/09/1918 F-229
BLAZE Florimond Albert Soldaat 4 Karabiniers Watrelos 9/11/1894 De Ruiter 4/10/1918 M-473
BLMONT Edouard 1 Sergeant 5 Linie Courcy (FR) 3/05/1876 Moorslede 14/10/1918 I1-1756
BLEYAERT Michel C. Soldaat 4 Jagers te Voet Hellemmes-lez-Lille 11/09/1896 Westrozebeke 29/09/1918 F1-1352
BLOCK, DE Aloysius Joannes L. Soldaat 6 Jagers te Voet Belsele 8/02/1894 Sint-Pieters 30/09/1918 G-285
BLONDEEL Philemon Soldaat 20 Linie Vlierzele 23/03/1895 Zarren 7/10/1918 Q-662
BOCK, DE Franciscus Petrus Soldaat 3 Karabiniers Antwerpen 14/10/1894 Westrozebeke 28/09/1918 N1-1228
BOCKRYK, VAN Alfons Soldaat 11 Linie Lounhoven 14/05/1896 Bikschote 29/09/1918 F1-1391
BOCKSTAELE, VAN Richard Gaston Soldaat 4 Jagers te Voet Balegem 17/12/1894 Oostnieuwkerke, Most 3/10/1918 B-069
BOCKSTAL Gustaaf Soldaat 3 Karabiniers Liedekerke 14/11/1891 Westrozebeke 28/09/1918 F1-1398
BOES Franciscus Pierre Soldaat 6 Jagers te Voet Antwerpen 20/09/1889 Passendale 30/09/1918 Y-1010
BOEVER, DE Arthur Henri Florent Korporaal 1 Jagers te Voet Roubaix (FR) 15/10/1893 Poelkapelle 28/09/1918 F1-1354
BOEYKENS Jean Franois Soldaat 6 Linie Merchtem 7/05/1893 Lendelede 15/10/1918 B-110
BOGAERT Maurits Joseph Louis Grard Soldaat 24 Linie Brugge 31/01/1893 Bikschoote 28/09/1918 F-231
BOGAERTS Jean Baptiste C. Soldaat 23 Linie Lier 12/07/1895 Merkem 29/09/1918 V-894
BOIS, DU Joseph Jules Camille Soldaat 3 Linie Bilzen 30/03/1895 Kortemark, Elle 15/10/1918 I-329
BOIS, DU Oscar L. Soldaat 18 Linie Ieper 6/09/1890 Zarren 14/10/1918 Z-1017
BOLLE, DE David Soldaat 24 Linie Teralfene 21/01/1887 Staden 1/10/1918 D-176
BOMBEKE Alfons Soldaat 2 Karabiniers Mere 4/11/1894 Poelkapelle 28/09/1918 L-425
BOMMAREZ, DE August Joseph Antoine Soldaat 1 Grenadiers Wielsbeke 10/11/1894 Passendale 1/10/1918 E1-1326
BON, VAN DE Manile Alfons Soldaat 1 Karabiniers Halen 16/08/1895 Rumbeke 14/10/1918 X-982
BONDT, DE Guilielmus Soldaat 10 Linie Boom 26/08/1894 Handzame 15/10/1918 P-633
BONGNIE, DE Lon Alphonse Joseph Ghislain 1regt.dokter 2 Gidsen Tournai 13/11/1863 Stadenberg, Ondank 17/10/1914 D-188
BONTE Eugeen Albrik Soldaat 11 Linie Lichtervelde 21/10/1894 Bikschote 29/09/1918 F1-1392
BONTEN Jean Baptist Louis Soldaat 17 Linie Merksem 14/03/1894 Moorslede 30/09/1918 D1-1188
BORGHMANS Karel J. Soldaat 1 Karabiniers Antwerpen 23/09/1897 Rumbeke 28/09/1918 X-979
BORIE, DE Gustaaf Soldaat 19 Linie Herzele 11/01/1895 Handzame, Amersveld 14/10/1918 Q-671
BORMS Raphal Emile Marie Ghislain Antoine Hulp-Onderluitenant 18 Linie Sint-Niklaas-Waas 7/04/1896 Vinkem 19/10/1918 I-358
BOSMANS Xavier Charles Soldaat 1 Karabiniers Wolfersdorff, Alsac (FR) 22/01/1888 Passendale 28/09/1918 N1-1212
BOSSCHE, VAN DEN Albrecht Soldaat 18 Artillerie Erembodegem 13/07/1896 Moorslede 14/10/1918 E1-1324
BOSTYN Victor Joseph Soldaat 17 Linie Kortrijk 11/10/1886 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 18/10/1918 I-354
BOTS Gaston Camille C. Soldaat 5 Jagers te Voet Uxem (FR) 12/05/1897 Moorslede 4/10/1918 E1-1329
BOUCH Julius A. Soldaat 22 Linie
 

 

 
29/09/1918 N-501
BOUDIN Lon Maurice Georges Soldaat 1 Karabiniers Etterbeek 24/05/1882 Passendale 28/09/1918 M1-1447
BOUDOLF Oscar Clment Soldaat 12 Linie Oostende 5/09/1895 Langemark 30/09/1918 V-871
BOUDREZ Remigius Joseph Soldaat 3 Artillerie Rumbeke 6/04/1891 Oekene 14/10/1918 G1-1589
BOURGEOIS Alfred Lon Soldaat 3 Karabiniers Etikhove 6/08/1892 Langemark 28/09/1918 L1-1507
BOURGEOIS Eugeen Petrus Soldaat 13 Linie Bredene 29/02/1896 Woumen 28/09/1918 B1-1134
BOXSTAEL, VAN Henri Soldaat 8 Linie Erondegem 1/06/1882 Houthulst 8/10/1918 I-363
BRABANDERE (RIDDER), DE Raoul M.J.Y. Kapitein 2 klas 2 Grenadiers Gent 17/07/1892 Moorslede 2/10/1918 E1-1307
BRABANTS Pierre Martin Soldaat 8 Linie Westerlo 29/04/1888 Essen 2/10/1918 F-222
BRACHT Ren Joseph Charles Soldaat 22 Linie Waregem 3/09/1893 Amersvelde, Handzame 2/10/1918 D-170
BRACKE Victor Brigadier 6 Vervoerkorps Destelbergen 20/11/1880 Roeselare, De Ruiter 14/10/1918 J1-1797
BRAET Ren Achille Korporaal 3 Karabiniers Westkapelle 2/10/1894 Roeselare 14/10/1918 X-963
BRAHAM Jean Joseph Hubert Soldaat 7 Linie Dison 3/07/1890 Moorslede 5/10/1918 G-270
BRANCART Ren Jean Baptiste Alphonse Soldaat 1 Genie Lierey (FR) 13/07/1894 Staden 13/10/1918 Q-713
BREEDAM, VAN Medard H. Soldaat 12 Linie Hingene-Wintham 11/12/1897 Bosmolen 14/10/1918 H1-1677
BREEDEN, VAN DEN Guillaume Soldaat 2 Grenadiers Anderlecht 24/04/1889 Moorslede, Vierkavenhoek 7/10/1918 E1-1334
BREES Jan Baptist Soldaat 22 Linie Mechelen 19/02/1898 Zarren 1/10/1918 R-751
BREL Hector Jean Remy Soldaat 7 Linie Zandvoorde 18/09/1895 Moorslede 2/10/1918 E-219
BRESSANT Franois Emile Soldaat 3 Karabiniers Orchimont 30/08/1895 Passendale 28/09/1918 N1-1230
BREUGELMANS Jozef Louis Soldaat 12 Linie Antwerpen 16/01/1890 Lendelede 14/10/1918 B-123
BRIL, VAN DEN Pieter Frans Soldaat 7 Linie Boom 29/12/1891 Ledegem 29/09/1918 B-047
BRISME Lonce Soldaat 6 Linie Pruwelz 17/11/1889 Moorslede 14/10/1918 H-321
BROECK, VAN DEN Julius Guilielmus Soldaat 8 Artillerie Mechelen 27/06/1889 Moorslede 29/09/1918 I1-1739
BROHET Florent Soldaat 23 Linie Jemappes 21/09/1899 Staden, Stampkot 3/10/1918 Z-1062
BRONFORT Lon J.C. Hulp-Onderluitenant 11 Linie Sart-lez-Spa 15/10/1888 Houthulst 28/09/1918 L-460
BROUCKE, VAN DEN Emile Henri Korporaal 13 Linie Voormezele 13/05/1895 Hanzame 14/10/1918 P-634
BROUCKE, VAN DEN Hendrik Soldaat 4 Linie Staden 27/09/1894 Bikschote 28/09/1918 F-228
BROUWERS Hermanus Franciscus Soldaat 2 Linie Bonheiden 24/11/1890 Klerken 28/09/1918 N-496
BROWAEYS Nestor Lonard Soldaat 1 Karabiniers Gent 9/10/1895 Passendale 14/10/1918 E1-1332
BRUE, DE Pierre Joseph Soldaat 2 klas 6 Linie Sterrebeek 16/04/1894 Izegem, Winkelhoek 15/10/1918 H1-1666
BRUGGEMAN Alexander Soldaat 12 Artillerie Gent 8/04/1885 Roeselare, Zilverberg 15/10/1918 Y-987
BRUNEEL Julius Jerome Soldaat 1 Jagers te Voet Merkem 6/12/1895 Oostnieuwkerke 2/10/1918 G1-1549
BRUWIER Joseph N.O.L. Soldaat 14 Linie Neufchteau 25/11/1898 Oostnieuwkerke 3/10/1918 G1-1563
BRUYNE, DE Jozef Lodewijk Soldaat 18 Linie Lier 14/02/1893 Woumen, Jonkershove 18/10/1918 I-355
BRUYNE, DE Renaat Hendrik Soldaat 3 Karabiniers Mannekensvere 27/03/1889 Rumbeke 14/10/1918 M-477
BRUYNINCKX Leopold Franois Soldaat 12 Linie Duffel 22/02/1894 Lendelede 15/10/1918 B-099
BRUYNOOGHE Gustaaf Soldaat 4 Linie Werken 15/01/1890 Tolphoek 6/10/1918 Q-657
BUFFEL Jean Baptist Camiel Soldaat 6 Genie Aartrijke 11/05/1894 Klerken 30/03/1917 V-883
BUGGENHOUT Gustaaf Korporaal 1 Jagers te Voet Grembergen 11/02/1894 Roeselare 2/10/1918 H1-1715
BUGGENHOUT, VAN Jan Jozef Korporaal 2 Karabiniers Meise 30/06/1893 Passendale 14/10/1918 H-300
BUIDIN Rne Ernest Touissaint Soldaat 14 Linie Wodecq 23/09/1895 Oostnieuwkerke 3/10/1918 B-080
BULTINCK Lieven Alphonse Korporaal 17 Linie Westkerke 19/09/1887 Moorslede 29/09/1918 I1-1743
BURTON Clment Aim Joseph Korporaal 11 Linie Ciney 11/11/1887 Hulste 16/10/1918 J1-1843
BUSEYNE Arthur Emile Soldaat 20 Linie Wijtschate 7/03/1893 Merkem, Kippe, Hoeve "d'Italie" 28/09/1918 T-806
BUSIAUX Pierre Joseph Soldaat 7 Linie Wasmes 12/02/1893 Moorslede 2/10/1918 E-218
BUSSCHE, VAN DEN Kamiel Korporaal 3 Karabiniers Zerkegem 22/07/1893 Oostnieuwkerke 14/10/1918 E1-1290
BUSSCHE, VAN DEN Leo Soldaat 22 Linie Reninge 8/03/1898 Merkem-Jonkershove 28/09/1918 N-529
BUSSCHE, VAN DEN Leo Emiel Soldaat 4 Jagers te Voet Zonnebeke 10/12/1898 Westrozebeke 29/09/1918 B1-1107
BUYENS Emiel Ghislain Onderluitenant 10 Linie Geraardsbergen 7/03/1891 Langemark, "Hondshoeve" 30/04/1918 J-378
BUYL Juliaan Theodoor Soldaat 7 Artillerie Ninove 26/07/1888 Staden 14/10/1918 V-903
BUYLAERT Hendrik Jan Soldaat Lichte Groep Brasschaat 19/01/1891 Moorslede 1/10/1918 E1-1286
BUYLE Jozef Hector Soldaat 1 Linie Schelderode 21/10/1893 Eessen 16/11/1918 R-738
BUYSER, DE Alfons G. Soldaat 23 Linie Oostende 15/10/1891 Merkem, Draaibank 28/09/1918 J-401
CABO Alfons Soldaat 8 Artillerie Opbrakel 19/03/1892 Moorslede 5/10/1918 J1-1816
CABOOR Renaat Soldaat 24 Linie Knesselare 13/10/1887 Houthulst 29/09/1918 Q-712
CAILLIAU Cyriel Soldaat 3 Karabiniers Merkem 8/07/1892 Passendale 29/09/1918 N1-1220
CALCOEN Florimond Edmond Soldaat 4 Jagers te Voet Koksijde 9/04/1888 Poelkapelle 3/10/1918 P-619
CALLEMEYN Victor Charles J. Onderluitenant 10 Linie Kortrijk 20/02/1895 Langemark 29/04/1918 F1-1379
CALLEWAERT Jan Baptist Soldaat 3 Jagers te Voet Ronse 6/08/1894 Moorslede 30/09/1918 B-126
CAMMAERTS Jean Baptiste Soldaat 11 Linie Brussel 26/09/1893 Poelkapelle 2/10/1918 P-625
CAMMEN, VER Michiel Korporaal 5 Linie Duffel 17/02/1896 Rumbeke 18/10/1918 J1-1849
CANNAERT Leonard Soldaat 7 Linie Comines 22/11/1892 Moorslede 29/09/1918 H-316
CAPELLE, VAN DE Joseph Korporaal 14 Linie Oostakker 22/03/1890 Most 3/10/1918 B-071
CAPIAU Valre Remi Joseph 1 Sergeant 22 Linie Scheldewindeke 11/03/1898 Houthulst of Merkem 28/09/1918 N1-1233
CARREYN Henri Norbert Soldaat 20 Linie Staden 11/12/1896 Zarren 7/10/1918 Z-1054
CARREYN Polidoor V. Soldaat 9 Linie Zonnebeke 6/08/1892 Langemark 30/09/1918 L-442
CARTON Odilon A. Soldaat 15 Linie Wodecq 24/12/1894 Moorslede 14/10/1918 X-943
CASIER Honorius A.J. Soldaat 3 Linie Beerst 19/08/1888 Lichtervelde 15/10/1918 I1-1783
CASSIMAN Petrus Judocus Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Dendermonde 13/04/1895 Houthulst, Klooster van 1/10/1918 I-361
CASSIMONS Jozef Lodewijk Soldaat 19 Linie Malderen 28/09/1896 Kortemark, Amersvelde 14/10/1918 Q-669
CATOIRE Leopold Victor Hulp-Onderluitenant 3 Karabiniers Dottignies 10/06/1897 Passendale 29/09/1918 R-762
CAUCHETEUX Nol A. Soldaat 14 Linie
 
14/01/1880
 
3/10/1918 B-077
CAUTER, VAN Augustinus B. Soldaat 17 Artillerie Aalst 29/07/1888 Hosp. "Elisabeth" 18/10/1918 M1-1433
CAUWELIER Cyriel Gerard Soldaat 7 Artillerie Beveren (Roeselare) 18/10/1898 Langemark 28/09/1918 K-420
CAUWENBERGH, VAN Felix Alexander Brigadier 11 Artillerie Aarschot 29/07/1892 Moorslede 7/10/1918 B-037
CAUWENBERGHE, VAN Joseph Antoine Jules Ignace Soldaat 2 klas 8 Linie Gent 12/06/1895 Essen 29/09/1918 F1-1361
CAUWENBERGHE, VAN Julius Soldaat 2 klas 4 Karabiniers Heestert 6/03/1893 Oostnieuwkerke, Colliemolen 1/10/1918 A-007
CAVENTS Jan Baptist Soldaat 8 Artillerie Oud-Turnhout 20/08/1893 Moorslede 1/10/1918 G-276
CELIS Franciscus Soldaat 2 klas 13 Linie Vorselaar 18/09/1895 Handzame, Amersvelde 14/10/1918 P-637
CERIEZ Cyrielle Emile Soldaat 3 Karabiniers Halluin (FR) 15/09/1889 Passendale 28/09/1918 M1-1441
CEULEERS Frans Sylvain Hulp-Onderluitenant 3 Karabiniers Mechelen 14/02/1891 Moorslede 14/10/1918 B-063
CEULEMAN Constantin Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
29/09/1918 N1-1226
CEUNINCK Felix Jozef Maria Korporaal 4 Jagers te Voet Brugge 26/02/1889 Oostnieuwkerke 3/10/1918 A1-1095
CEUNINCK, DE Julius Idesbald Soldaat 2 klas 13 Linie Ardooie 10/07/1896 Zarren 1/10/1918 K1-1603
CHABOT Franois Joseph Laurent Korporaal 6 Linie Verviers 13/10/1891 Izegem, Bosmolen 14/10/1918 H1-1667
CHARTIER Emile Ghislain Korporaal 23 Linie Thuin 20/05/1891 Staden 2/10/1918 R-741
CHEF, DE Jules Joseph Ghislain Soldaat 9 Linie Ittre 2/03/1893 Moorslede 14/10/1918 M-470
CHRISTIAENS Alphonse Soldaat 19 Linie Tournai 6/03/1892 Amersvelde, Handzame 14/10/1918 Q-666
CHRISTIAENS Theophiel Alexander Soldaat 3 Karabiniers Oostkamp 4/05/1888 Meulebeke 18/10/1918 J1-1841
CILDOM Richard Korporaal 22 Linie Sint-Maria-Oudenhove 14/11/1895 Merkem, Nachtegaal 28/09/1918 N-505
CILISSEN Marcel Soldaat 14 Linie Vroenhoven (Heukelom) 30/08/1894 Oostieuwkerke 3/10/1918 H1-1706
CLAES Louis Pierre Hulp-Onderluitenant 1 Jagers te Voet Schaarbeek 4/10/1888 Oostnieuwkerke, Sleihaegehoek 30/09/1918 E1-1339
CLAESSENS Alfons E. Soldaat 12 Linie Willebroek 25/12/1892 Lendelede 15/10/1918 B-114
CLAEYS Alidoor Gustaaf Soldaat 20 Linie Oostkamp 11/12/1887 Woumen, Sint-Pieters 28/09/1918 W-932
CLAEYS Hilaire Maurice Soldaat 2 klas 23 Linie Ledegem 21/05/1893 Staden, Hoge Schuur 5/10/1918 N-518
CLAEYS Karel Soldaat 13 Linie
 

 

 
28/09/1918 B1-1126
CLAEYS Urbaan G.V.M. Soldaat 23 Linie Ledegem 9/02/1899 Staden, Hoge Schuur 5/10/1918 N-517
CLAIS Filip J. Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
14/10/1918 X-974
CLEEMPUT Pieter Philemon Soldaat 18 Linie Aalst 2/12/1895 Luikhoek 14/10/1918 Z-1016
CLERCQ, DE Adolf Alfons Soldaat 22 Linie Zwevezele 24/12/1887 Woumen, Jonkershove 28/09/1918 N1-1243
CLERCQ, DE Aim Soldaat 16 Linie Sint-Antelinks 17/10/1890 Zonnebeke 29/09/1918 G-268
CLERCQ, DE Elie Soldaat 10 Linie Sint-Lievens-Esse 2/09/1887 Torhout 14/10/1918 Q-691
CLERCQ, DE Emiel Soldaat 18 Linie Geraardsbergen 4/03/1896 Hoogleden Sint Jozef 14/10/1918 V-896
CLERCQ, LE Nicolas Louis Joseph Adjudant 11 Linie Lige 21/05/1896 Vijfwegen 29/09/1918 C1-1157
CLERINCX Charles Soldaat 9 Linie Tienen 4/07/1895 Langemark 28/09/1918 J-393
CLEVEN, VAN Gabrl Joseph E.J. Sergeant 12 Linie Oostende 28/06/1894 Poelkapelle 28/09/1918 D-199
CLEYNKENS Ferdinand Lodewijk Soldaat 2 klas 12 Linie Haacht 22/06/1887 Diksmuide 1/07/1916 F1-1368
CLEYNKENS Frans Petrus Soldaat 4 Linie Haacht 14/04/1893 Hazewind 2/10/1918 F1-1360
CLOEDT, DE Hector Korporaal 14 Linie Ruddervoorde 22/01/1890 Oostnieuwkerke 3/10/1918 G1-1566
CLOEDT, DE Kamiel Jozef Soldaat 9 Linie Loppem 6/11/1894 Poelkapelle 28/09/1918 D-189
CLYMANS Jozef Soldaat 2 Karabiniers Antwerpen
 

 
6/09/1918 Z-1019
CNOP, DE Franois G. Soldaat 4 Jagers te Voet Brussel 29/04/1895 Oostnieuwkerke 3/10/1918 Y-994
COCK, DE Cyriel Soldaat 2 klas 23 Linie Berlare 25/02/1893 Houthulst, Bos van 28/09/1918 J-387
COCK, DE Edouard Philippe Jean Soldaat 4 Artillerie Wolvertem 12/10/1888 Moorslede 2/10/1918 H-324
COENEN Alfons J. Soldaat 11 Linie Boechout 14/02/1897 Staden 29/09/1918 C1-1165
COENEN Emiel Maximiliaan Soldaat 1 Grenadiers Paal 15/12/1893 Moorslede 1/10/1918 D1-1192
COILLIE, VAN Maurits Charles Soldaat 12 Linie Brugge 22/09/1892 Langemark 28/09/1918 L-432
COISNE, DE Achiel Soldaat 5 Linie La Madeleine-lez-Lille (FR) 26/12/1888 Passendale 12/10/1918 E1-1310
COLAERS Jacobus Petrus Soldaat 11 Linie Meeuwen 6/04/1893 Staden 29/09/1918 Z-1074
COLARD Julien Joseph Nol Soldaat Vervoerkorps Wegnez 4/09/1886 Westrozebeke 1/10/1918 N-543
COLLET Simon Jean Andr Soldaat 2 Grenadiers Melle 22/04/1892 Moorslede 1/10/1918 B-050
CONINCK, DE Corneille Soldaat 7 Artillerie Mechelen 26/11/1890 Staden-Reke 3/10/1918 I-368
CONINCK, DE Emiel Soldaat 3 Jagers te Voet Berlare 13/11/1885 Moorslede 30/09/1918 A1-1085
COOREMAN Jean Baptiste Soldaat 9 Linie Laken 28/12/1891 Moorslede 14/10/1918 I1-1785
COPPENOLLE Georges F. Korporaal 4 Jagers te Voet Avelgem 23/10/1894 Langemark 30/09/1918 L-443
COPPENS August Louis Soldaat 3 Jagers te Voet Mortsel 23/12/1896 Moorslede 1/10/1918 B-128
COREMANS Hendrik Joseph Soldaat 1 Artillerie Kortrijk 10/10/1890 Merkem 28/09/1918 N1-1265
CORTEBORST Remigius Aloysius Soldaat 1 Karabiniers Egem 12/02/1894 Passendale 28/09/1918 T-811
COSEMANS Arthur Joseph Oscar Soldaat 3 Jagers te Voet Alken 27/08/1894 Moorslede 30/09/1918 B-045
COSTER, DE Hector Soldaat 6 Vervoerkorps Ressegem 9/09/1889 Moorslede, Beitem 19/10/1918 D1-1187
COSTER, VAN Desiderius Soldaat 1 Lansiers
 

 

 
14/10/1914 G1-1549
COTTHEM, VAN Franciscus Xaverius Soldaat 4 Jagers te Voet Meerbeke 15/08/1894 Oostnieuwkerke 1/10/1918 E1-1340
COURTENS Emile Theophile Soldaat 13 Artillerie Beveren-Leie 10/04/1891 Luikhoek 16/10/1918 Q-699
COUSIN Lodewijk M.M. Soldaat 4 Jagers te Voet Gent 1/07/1893 Oostnieuwkerke 30/10/1918 B-083
COX Martinus Carolus Soldaat 6 Linie Dessel 5/02/1893 Lendelede 15/10/1918 H1-1671
CRAEN, VAN DE Edmondus Dominicus Soldaat 7 Linie Olmen 2/04/1891 Moorslede 2/10/1918 E-216
CRAENENBROECK, VAN Jozef Petrus Soldaat 2 Grenadiers Overijse 21/04/1896 Passendale 1/10/1918 J1-1829
CRAEYNEST, VAN Hendrik Jozef Soldaat 2 Karabiniers Anzegem 27/03/1894 Westrozebeke, voor 28/09/1918 F-250
CREMERS Michiel Jean Soldaat 4 Karabiniers Bilzen 8/08/1894 Sint-Juliaan 28/09/1918 N-546
CREYMER, DE Joseph Benoit Soldaat 6 Jagers te Voet Sint-Niklaas-Waas 17/06/1891 Moorslede 1/10/1918 G1-1543
CROMBEZ Michiel M. Joseph Soldaat 22 Linie Torhout 19/08/1891 Zarren 1/10/1918 N1-1244
CROMBEZ Oktaaf M. Gustaaf Soldaat 9 Linie Staden 21/11/1898 Moorslede, voor 14/10/1918 H1-1700
CRUYSSEN, VAN DER Joris Lodewijk Sergeant 23 Linie Gent 9/02/1889 Zarrenbeek 2/10/1918 R-743
CULOT Henri Soldaat 2 Linie Havr 9/09/1891 Klerken 28/09/1918 Z-1033
CUYPER, DE Hendrik F.M. Soldaat 22 Linie Antwerpen 27/02/1894 Merkem, Pierkenshoek 28/09/1918 N-507
CUYPERE, DE Danil Korporaal 4 Linie Sint-Michiels-Brugge 14/10/1889 Staden 29/09/1918 C1-1170
DACREMONT Albert Soldaat 5 Jagers te Voet Stekene 7/02/1898 Koekhuythoek, Kasteel van 9/10/1918 X-960
DAELE, VAN Emiel Soldaat 3 Karabiniers Geluwe 19/04/1894 Westrozebeke 29/09/1918 F-252
DAEM Pieter Jozef Soldaat 3 Artillerie Kessel 6/02/1891 Moorslede 8/10/1918 Y-1007
DALLE Renaat Hector Soldaat 8 Linie Lombartsijde 15/01/1896 Torhout 16/10/1918 K1-1614
DAMME, VAN Jerome Salomon Korporaal 2 Grenadiers Gent 2/10/1892 Moorslede, Vierkavenhoek 1/10/1918 B-059
DAMME, VAN Julien L.A.M.Gh. Soldaat 2 Linie
 

 

 
9/02/1917 V-886
DAMME, VAN Omer Sergeant 1 Jagers te Voet Sint-Maria-Latem 7/11/1890 Oostnieuwkerke, Most 2/10/1918 B-073
DAMME, VAN Pius V. Soldaat 1 Linie
 

 

 
18/11/1914 I1-1754
DAMME, VAN Ren Jerome Soldaat 14 Linie Moerkerke 21/01/1894 Oostnieuwkerke 7/10/1918 B-065
DAMME, VAN Yvan A. Soldaat 1 Linie
 

 

 
10/11/1914 L1-1490
DARQUENNE Jules Emile Korporaal 4 Linie Jumet 3/05/1891 Staden 29/09/1918 E1-1394
DAS, DEN Lodewijk L. Soldaat 11 Linie Donk 31/03/1897 Poelkapelle 28/09/1918 M1-1463
DAUWE Pieter L. Soldaat 5 Linie
 

 

 
23/08/1914 G1-1575
DAVID Adrien Henri Victor Soldaat 2 klas 12 Linie Bas-Oha 5/11/1892 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1413
DECKER, DE Herman Fr.J. Majoor 11 Linie Gent 18/12/1869 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1418
D'EERBE Jean Franois Evarist Soldaat 11 Linie Lier 24/01/1895 Moorslede 14/10/1918 X-950
DEFRAEYE Joris Oscar August Soldaat 5 Linie Moere 21/03/1893 Oostrozebeke 18/10/1918 G1-1583
DEFRYNE Alfred Maurice Soldaat 2 klas 6 Jagers te Voet Leopoldsburg
 

 
30/09/1918 A1-1090
DEGLAIN Georges Edouard Hubert Wachtmeester 18 Artillerie Bonnert 1/02/1897 Passendale 9/10/1918 T-813
DEHEYER Oscar Soldaat 2 Karabiniers Hrinnes-lez-Pecq 24/04/1896 Roeselare - Menen, spoorweg 14/10/1918 J1-1799
DEHOUSSE Grard A. Soldaat 4 Jagers te Voet Lige 25/02/1887 Oostnieuwkerke 3/10/1918 I1-1768
DEKENS Joseph Maurice Albert Soldaat 15 Linie Roubaix (FR) 18/09/1890 Oostrozebeke 18/10/1918 J1-1852
DELACROIX Pascal Leon Joseph Sergeant 3 Jagers te Voet Sint-Maria-Horebeke 29/03/1891 Moorslede 4/10/1918 P-626
DELAGEY Auguste Jules Soldaat 3 Linie Namur 22/05/1895 Handzame, Kruisstraat 1/10/1918 Q-689
DELBECQ Idesbald Jean Soldaat 1 Grenadiers Leuze-en-Hainaut 17/01/1892 Oostnieuwkerke 3/10/1918 A1-1098
DELBOUILLE Isidore F. Soldaat 12 Linie
 

 

 
25/10/1914 L1-1489
DELCORDE Fernand Soldaat 11 Linie Braine-l'Alleud 3/08/1891 Moorslede 14/10/1918 X-958
DELCOURT Sylvanus V. Soldaat 13 Linie
 

 

 
28/09/1918 W-934
DELFOSSE Cyrille Soldaat 4 Linie Ellezelles 27/04/1888 Houthulst 28/09/1918 L1-1517
DELFOSSE Ren Achiel Soldaat 12 Linie Berchem (O-Vl) 5/02/1895 Moorslede 11/10/1918 E1-1285
DELHEZ Joseph Mathieu Antoine Soldaat 12 Linie Hodimont 16/10/1890 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1417
DELNOOZ Nicolas Denis Sergeant 12 Linie Wandre 15/07/1890 Langemark 28/09/1918 Z-1044
DELPORTE Albrecht C. Soldaat 2 Linie Reningelst 23/05/1897 Merkem 28/09/1918 N-499
DELVIGNE Jules Victor Ghislain Soldaat 7 Linie Souvret 1/05/1893 Zonnebeke 28/09/1918 L-439
DELVOIE Edouard Victor Joseph M. Paul Luitenant 14 Linie Tongeren 12/03/1892 Langemark 28/09/1918 L1-1526
DELWAIDE Lon J. Korporaal 14 Linie Rekem 31/12/1893 Oostnieuwkerke, Roeselare 3/10/1918 H-287
DENIS Eugne Franois Guillaume 1owmstr 1 Artillerie Brussel 28/08/1881 Zarrenlinde 2/10/1918 Q-672
DERISON Joseph Alphonse Soldaat 5 Linie Schielen 3/03/1894 Oekene 14/10/1918 E1-1301
DEROUBAIX Juliaan O.J. Soldaat 2 Karabiniers Vlamertinge 8/12/1892 Passendale 28/09/1918 F1-1367
DERRE Adolf Jozef Korporaal 2 Karabiniers Assebroek 30/08/1888 Langemark 28/09/1918 L-459
DESCAMPS Gabril Fernand Marie Adjudant 23 Linie Etterbeek 20/02/1897 Houthulst, Bos van 28/09/1918 L-451
DESCAMPS Joseph Stanislas Korporaal 2 Linie Wijtschate 17/04/1890 Klerken 28/09/1918 I-345
DEVER Henri Jerome Cornelius Soldaat 19 Linie Roesbrugge-Haringe 7/07/1886 Staden 2/10/1918 Q-715
DEVERS Gaston C. Soldaat 1 Grenadiers Ledeberg 27/04/1895 Ieper - Roeselare, weg, steen 16 10/10/1918 J1-1831
DEVET Theodoor M. Soldaat 2 Genie Turnhout 24/11/1892 Moorslede 14/10/1918 E1-1319
DEWEZ Victor Clestin Louis Soldaat 5 Linie Floreffe 12/09/1889 Moorslede, Beitem 14/10/1918 D1-1182
DEYNE, DE Renaat Jozef Soldaat 15 Linie Maldegem 17/10/1891 Moorslede 14/10/1918 X-944
DHAMEN Lucien Julien Joseph Soldaat 4 Jagers te Voet Wanne 5/02/1889 Poelkapelle 29/09/1918 Q-654
D'HOINE, D' Julius C.P.C. Soldaat 12 Linie Dranouter 28/04/1898 Langemark 29/09/1918 Z-1043
DICK Hector Jules Soldaat 6 Artillerie Hooglede 1/06/1885 Westrozebeke, Sleyhaege 15/10/1918 M1-1439
DIERCKX Franciscus Soldaat 1 Karabiniers Ekeren 17/04/1892 Stuivekenskerke 22/10/1914 S-765
DIERICKX Edouard Louis Soldaat 3 Genie Marchiennes (FR) 17/12/1894 Lendelede 14/10/1918 B-091
DIERICKX Jozef Edmond Maria Soldaat 6 Jagers te Voet Antwerpen 1/08/1897 Beitem 4/10/1918 B-048
DILLI Jean Franois Marie Sergeant-Majoor 2 Karabiniers Brussel 29/04/1886 Poelkapelle 28/09/1918 L-462
DOBBELEIR Alfons Korporaal 5 Linie Zwijndrecht 25/02/1892 Moorslede 14/10/1918 X-946
DOLHAIN Martinus Matheus Joannes Soldaat 2 Grenadiers Antwerpen 10/03/1897 Moorslede 5/10/1918 A-020
DOMBRECHT Maurits Alfons Sergeant 4 Linie Sint-Michiels-Brugge 26/01/1894 Houthulst 29/09/1918 N1-1273
DOMS Franciscus Petrus Korporaal 12 Linie Brasschaat 1/03/1893 Langemark 30/09/1918 V-868
DONDER, DE Jozef Maria Korporaal 10 Linie Sint-Gillis-D'monde 24/07/1897 Torhout, voor 14/10/1918 Q-678
DONDEYNE Gustave Henri Philippe Soldaat 1 Karabiniers Gent 25/02/1885 Boezinge 28/09/1918 Q-703
DOOLAEGHE, VAN Gaston Soldaat 9 Linie Zillebeke 27/02/1897 Langemark 28/09/1918 L-444
DOOLAEGHE, VAN Hendrik Soldaat 6 Linie Beselare 30/07/1893 Oostrozebeke 18/10/1918 G1-1590
DOOM Kamiel Soldaat 15 Linie Oostkerke 1/07/1898 Izegem 15/10/1918 H1-1684
DOOMS Hieronymus Soldaat 3 Jagers te Voet Waregem 10/12/1893 Moorslede 1/10/1918 H1-1693
DOOREN, VAN Urbaan A.V. Korporaal 9 Linie Gent 3/07/1896 Moorslede 14/10/1918 A1-1079
DOORNE, VAN DEN Englebert Richard Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Jans-Molenbeek 14/01/1892 Oostnieuwkerke 2/10/1918 E1-1336
DORCHIES Clment Gustave Soldaat 4 Jagers te Voet Lille 1/05/1895 Westrozebeke 29/09/1918 C1-1150
DORME Achiel Theofiel Soldaat 2 Karabiniers Beselare 5/08/1893 Langemark 28/09/1918 J-383
DORSIMONT Florent Soldaat 20 Linie Wasmes 13/05/1884 Merkem, Kippe, Hoeve "d'Italie" 28/09/1918 T-798
DOSSAER Robrecht Valentijn Soldaat 12 Linie Oostende 7/05/1890 Lendelede 15/10/1918 B-113
DOUSINELLE Georges Soldaat 3 Linie
 

 

 
1/10/1918 L1-1492
DOUTREPONT Alphonse L.G. Soldaat 1 Artillerie
 

 

 
11/10/1918 Z-1023
DRAPPIER Jules Sergeant 6 Linie Brussel 21/06/1877 Bosmolens 15/10/1918 B-112
DRIESSCHE, VAN DEN Julius Soldaat 4 Jagers te Voet Sint-Lievens-Esse 31/01/1892 Oostnieuwkerke 1/10/1918 H-295
DUBOSCH Richard Theophile Soldaat 23 Linie Lille (FR) 24/01/1896 Stadenreke 28/09/1918 I-365
D'UDEKEM D'ACOZ Roger A.H.E.J.M. Hulp-Onderluitenant 13 Linie Gent 3/01/1894 Woumen 28/09/1918 T-796
DUGARDYN Feliciaan Julius Soldaat 1 Jagers te Voet Kortrijk 26/08/1895 Westrozebeke 29/09/1918 C1-1149
DUMON Marius Ch.E.T.I. Korporaal 1 Grenadiers Brugge 26/12/1885 Steenstrate 30/03/1917 V-881
DURAY Arthur Joseph Sergeant 1 Karabiniers Marche-lez-Ecaussinnes 19/01/1894 Passendale 28/09/1918 C1-1177
DURME, VAN Gustaaf Achiel Soldaat 19 Linie Serskamp 25/12/1894 Handzame 15/10/1918 P-629
DURNEZ Maurits Jerome Soldaat 16 Linie Passendale 5/01/1894 Passendale 29/09/1918 H1-1720
DUTRANOY Benediktus Soldaat 3 Karabiniers Zingem 5/10/1894 Westrozebeke 29/09/1918 N1-1213
DUTRY Victor Emmanuel Sergeant 22 Linie Trivires 8/09/1889 Luikhoek 2/10/1918 R-749
DUWYN Remigius Soldaat 19 Linie Hillegem 18/01/1894 Staden 3/10/1918 Q-714
DUYVER, DEN William Jozef Theofiel Soldaat 14 Linie Diksmuide 14/08/1899 Oostnieuwkerke 3/10/1918 B-070
DYCKMANS Jacques J.M. Ghislain Soldaat 1 Jagers te Voet Antwerpen 28/12/1893 Schiervelde, Roeselare 2/10/1918 I1-1769
EECKHOUT Polydoor Soldaat 3 Karabiniers Wichelen 5/06/1893 Westrozebeke 28/09/1918 R-764
EECLOO Gustaaf R. Soldaat 4 Karabiniers Zedelgem 2/06/1892 Oostnieuwkerke, Colliemolenhoek 4/10/1918 J1-1822
EEDEN, VAN DEN Edouard Antoon Korporaal 6 Linie Antwerpen 29/12/1888 Moorslede 13/10/1918 I1-1751
EENO, VAN Karel August Soldaat 12 Linie Sint-Andries-Bugge
 
Lendelede 15/10/1918 B-088
EENO, VAN Leo Soldaat 24 Linie Zedelgem 25/03/1891 Merkem 28/09/1918 U-861
EENOOGHE, VAN Oscar Benoit J. Soldaat 22 Linie Ruddervoorde 6/04/1895 Amersveld 2/10/1918 D-174
EERSVELDE, VAN Theofiel Leopold Soldaat 3 Karabiniers Assenede 13/10/1894 Pilkem 28/09/1918 N-560
ELSEN, VAN Pieter J. Sergeant 24 Linie Loonbeek 16/01/1897 Houthulst, Bultenhoek 28/09/1918 I-348
ELSLANDER, VAN Cyriel C. Soldaat 7 Artillerie Zonnebeke 3/11/1887 Zarren-Terrest 13/10/1918 B1-1125
ELST, VAN DER Franciscus Soldaat 16 Linie Sint-Pieters-Woluwe 18/07/1889 Moorslede 2/10/1918 H-292
ELST, VAN DER Gaston J.B. Soldaat 6 Genie Aalst 10/03/1893
 
28/09/1918 R-730
ENGELGOM, VAN Jan Jozef Soldaat 10 Linie Grimbergen 26/04/1892 Kortemark 14/10/1918 I-334
ERA Henri Victor Albert Maria Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Mechelen 2/04/1897 Poelkapelle 28/09/1918 F1-1374
ERAUW Flix Edouard 1 Sergeant-Majoor 3 Karabiniers Sint-Gillis-D'monde 9/08/1892 Passendale 28/09/1918 R-760
ERVIJN Julius Camille Soldaat 6 Jagers te Voet Wortegem 21/04/1893 Beitem 30/09/1918 D1-1198
ESPEN, VAN Emile J.Gh. Soldaat 5 Linie Acoz 1/01/1897 Rumbeke 14/10/1918 E1-1295
EULAERTS Jan Baptist Soldaat 3 Jagers te Voet Werchter 1/01/1888
 
30/09/1918 J1-1840
EVERS Emiel Jean Soldaat 2 klas 3 Linie Turnhout 13/12/1890 Merkem 28/09/1918 N1-1261
EYCKMANS Paul Marie Raphal Jules Soldaat 9 Linie Binche 1/09/1890 Houthulst, Bos van, Vijfwegen 29/09/1918 Z-1070
EYNDE, VAN DEN Thodule Soldaat 9 Linie Voorde 2/05/1892 Moorslede, Sint-Pieter 14/10/1918 D1-1196
EYNDT, VAN Karel Korporaal 10 Linie Vorselaar 18/09/1893 Kortemark-Torhout 15/10/1918 D-181
FABRY Znobe Joseph Soldaat 23 Linie Avin 14/02/1892 Merkem 11/09/1918 Z-1039
FAES Remigius C. Soldaat 2 Lansiers Wulpen 24/10/1890 Moorslede, Sint-Pieters 5/10/1918 H-325
FANUEL Joseph Clment Ghislain Soldaat 1 Jagers te Voet Cortil-Noirmont 8/02/1888 Poelkapelle 29/09/1918 B1-1104
FAYS, DE Eduard Flicien Joseph Soldaat 17 Linie Antwerpen 4/05/1894 Moorslede, omgeving van 29/09/1918 B-046
FEBER Alphonse Joseph Soldaat 4 Karabiniers Merksem 30/10/1892 Sint-Juliaan 28/09/1918 N-548
FERRAIN Alphonse Soldaat 1 Karabiniers Roubaix (FR) 25/03/1897 Ingelmunster 16/10/1918 G1-1596
FERYN Karel J.C. Soldaat 24 Linie Nieuwkapelle 24/04/1899 Bikschote 27/09/1918 F-226
FEVER, DE Alberik Jozef Soldaat 20 Linie Woumen 29/06/1894 Zarren 14/10/1918 Z-1061
FEYS Julius Soldaat 20 Linie Zillebeke 20/07/1894 Zarren 14/10/1918 Q-663
FIEUW Hieronimus Soldaat 9 Linie Roeselare 9/09/1890 Moorslede 14/10/1918 H-317
FIVET Joseph Emile Lon Soldaat 5 Linie Jumet 23/03/1886 Moorslede 14/10/1918 Y-991
FIVEZ Joseph E.A. Soldaat 1 Linie
 

 

 
10/11/1914 D-186
FLAMANT Leopold Livinus Eugenius 2kap-res 22 Linie Gent 14/05/1878 Zarren 2/10/1918 T-795
FLOOS Alfred E. Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
29/09/1918 R-740
FONTAINE Emile Franois Joseph Soldaat 3 Karabiniers Grandmetz 1/02/1889 Roeselare 14/10/1918 E1-1277
FOSSE, DE Vital Joseph Korporaal 12 Linie Wardin 19/06/1887 Langemark 28/09/1918 N1-1271
FOSSEPREZ Constant Soldaat 23 Linie Auberghicaut 20/10/1886 Houthulst 28/09/1918 N1-1269
FOURMANOIR Jules Joseph Soldaat 8 Linie Brugelette 14/08/1893 Zarren-Staden 10/10/1918 Q-717
FOX Hubert Soldaat 2 Linie Rutten 3/03/1894 Zarren-Linde 29/09/1918 Z-1050
FRANCE, DE Thophile Jacques Joseph Kapitein (Reserve) 4 Linie Vierves 19/05/1881 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1420
FRANCHE Emile Pierre Korporaal 1 Karabiniers Ellezelles 27/04/1894 Rumbeke 14/10/1918 E1-1330
FRANOIS Lon Antoine Corneille Kapitein 2 klas 12 Linie Stavelot 12/10/1894 Stadenberg 29/09/1918 M1-1412
FRANS Eduard 1 Sergeant 7 Linie Sint-Katelijne-Waver 1/06/1882 Zonnebeke 5/10/1918 Y-1013
GAAG, VAN DER Arsne Ferdinand Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Roubaix (FR) 2/01/1890 Oostnieuwkerke 3/10/1918 E1-1335
GALLEIN Desiderius Soldaat 4 Jagers te Voet Oostende 19/11/1896 Oostnieuwkerke 1/10/1918 B-066
GANSBEKE, VAN Richard Charles Soldaat 6 Linie Lille (FR) 1/10/1884 Rumbeke 17/10/1918 D1-1184
GARNIR Florent V.J. Kapitein 2 klas 11 Linie Ereze 25/02/1888 Stadenberg 29/09/1918 M1-1419
GARWIG Kamiel Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
10/08/1918 L1-1483
GAVEREN, VAN Danil J.M. Soldaat 6 Jagers te Voet Ieper 27/08/1891 Beitem, voor 10/10/1918 J1-1821
GEENENS Julius Soldaat 4 Jagers te Voet Sint-Lievens-Esse 19/04/1891 Oostnieuwkerke 1/10/1918 A1-1091
GEENS Petrus Alfons Soldaat 23 Linie Heist-op-den-Berg 26/04/1886 Staden 4/10/1918 V-898
GEERTS Franciscus Soldaat 8 Linie Mol 8/12/1891 Kortemark 14/10/1918 Q-690
GEERTSEN Jozef Soldaat 20 Linie Berchem 20/10/1895 Klerken 28/09/1918 W-925
GELDOF Florent Soldaat 18 Linie Klerken-Houthulst 14/06/1898 Zarren, ten zuiden van Vaarbeke 14/10/1918 Z-1058
GELDOF Odilon Soldaat 22 Linie Klerken 6/10/1891 Merkem 30/09/1918 U-860
GELLENS Jozef Ernest Kapitein 2 klas 1 Grenadiers Bossire 18/11/1880 Passendale 28/09/1918 I1-1772
GERAERTS Joseph Jean Soldaat 22 Linie Genk 27/10/1894 Merkem 28/09/1918 N1-1246
GERETS Paulus J.H. Korporaal 5 Jagers te Voet Lanaken 18/12/1896 Sint-Pieters, Moorslede 1/10/1918 E-212
GERMAY Pierre Franois Joseph Hulp-Onderluitenant 3 Genie Fcher-Soumagne 28/04/1891 Langemark 30/09/1918 I1-1779
GETTEMAN Petrus A. Soldaat 6 Linie Aaigem 17/08/1892 Lendelede 15/10/1918 H1-1701
GEUDENS Jozef Soldaat 12 Linie Geel 24/12/1894 Stadendreef 29/09/1918 C1-1158
GEUENS August Louis Korporaal 17 Linie Wilrijk 1/07/1891 Sint-Pieters 3/10/1918 H1-1703
GEUENS Jozef M. Soldaat 17 Linie Antwerpen 6/10/1896 Moorslede 2/10/1918 I1-1744
GEVERS Carolus Ludovicus Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Antwerpen 18/04/1894 Rumbeke 1/10/1918 E1-1297
GEYSEL, VAN Lopold Soldaat 16 Linie Montegne 9/04/1893 Wieltje, Sint-Juliaan 28/09/1918 R-725
GEYTER, DE Gustave Pierre Wachtmeester 12 Artillerie Gent 10/12/1890 Passendale 3/10/1918 H1-1689
GHEERARDYN Edouard Soldaat 2 Grenadiers Roubaix (FR) 31/01/1891 Vierkavenhoek 10/10/1918 E1-1316
GHEKIERE Kamiel C. Soldaat 20 Linie Moorslede 4/04/1894
 
28/09/1918 B1-1133
GHESTEL, VAN Karel Soldaat 14 Linie Geel 17/10/1894 Most, Oostnieuwkerke 3/10/1918 B-075
GHEYNST, VAN DER Huibrecht A. Soldaat 5 Jagers te Voet Ronse 3/11/1896 Moorslede 11/10/1918 J1-1830
GHION Joseph Soldaat 8 Linie Brussel 24/02/1888 Kortemark, Kruisstraat 15/10/1918 Q-681
GHISLAIN Cornil Benjamin Soldaat 4 Jagers te Voet Monceau-sur-Sambre 18/05/1893 Oostnieuwkerke 9/10/1918 F1-1375
GIGOT Louis Henri Kapitein 2 klas 6 Linie Beauraing 5/06/1881 Lendelede 15/10/1918 B-116
GILLARD Henri Mathieu Joseph Soldaat 15 Linie Comblain-au-Pont 19/05/1895 Izegem 15/10/1918 I1-1757
GILLEMAN Charles Louis Korporaal 7 Linie Waterloos 14/08/1894 Moorslede 3/10/1918 E-215
GILLES Joseph Julien Louis Soldaat 8 Linie Angleur 17/05/1893 Woumen, Jonkerhove 16/10/1918 P-650
GILLIEAUX Jean Baptiste Soldaat 1 Jagers te Voet Montignies-Neuville 17/05/1883 Poelkapelle 3/10/1918 P-621
GINCKELS Herman Soldaat 6 Genie Glabbeek(Zuurbemde) 1/11/1894 Wieltje 28/09/1918 R-732
GITS Rudolphe Alfons Marie Sergeant 1 Karabiniers Kapelle-op-den-Bos 4/02/1897 Oekene 14/10/1918 I1-1752
GLAS Adolphe J. Soldaat 4 Linie Dampremy 22/07/1893 Staden 2/10/1918 F1-1395
GOBERT Eugne Lon Jules Korporaal 3 Linie Houdeng-Aimeries 4/07/1895 Merkem, Kippe 18/09/1918 W-920
GOEMANS Jan Soldaat 7 Linie Antwerpen 17/09/1897 Moorslede 29/09/1918 R-724
GOEMANS Paul Maria Louis Celestin Hulpdokter 24 Linie Westmeerbeek 14/08/1891 Houthulst, Bos van, Klerken 1/10/1918 I-347
GOENS Oscar Joseph Kapitein (Reserve) 4 Linie Gent 12/09/1875 Staden 2/10/1918 F1-1359
GOESAERT Alfred J. Sergeant 1 Grenadiers Sint-Amands 2/12/1892 Passendale 29/09/1918 N1-1255
GOFFIN Dsir Joseph Majoor 22 Linie Marchin-p-Hoei 30/06/1865
 
28/09/1918 N1-1258
GOIDSENHOVEN, VAN Augustinus Augustus Korporaal 12 Linie Attenrode-Wever 30/05/1887 Moorslede 14/10/1918 H-320
GOMPEL, VAN Jozef Maria Korporaal 17 Linie Mol 18/11/1887 Moorslede 29/09/1918 A1-1083
GONAY Hubert Joseph Eloi Soldaat 12 Linie Petit-Rechain 3/12/1893 Houthulst, bos van 2/10/1918 W-906
GONDA Jean Jacques Joseph Soldaat 7 Linie Awirs 5/10/1886 Sint-Pieters 1/10/1918 I1-1791
GOOSSENS August Soldaat 2 Linie Baasrode 3/08/1888 Hosp. de evacuation d'Arme 19/10/1918 M1-1434
GOOSSENS Jean Servais Soldaat 6 Jagers te Voet Achel 26/09/1896 Moorslede 2/10/1918 J1-1839
GOOVAERTS Franciscus Ludovicus Soldaat 4 Linie Wilsele 9/11/1898 Langemark 29/09/1918 L-426
GORIS Leonardus Franciscus Soldaat 6 Linie Merksem 27/07/1896 Drogenbroodhoek 14/10/1918 H-322
GORP, VAN August Adriaan Soldaat 22 Linie Kasterlee 15/10/1894 Jonkershove 28/09/1918 V-889
GOSSELIN Agapite Ernest Soldaat 4 Linie Quaregnon 11/03/1887 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1426
GOSSET Walter Maria Constant Soldaat Vervoerkorps Borgerhout 5/10/1896 Meulebeke, Kasteel van 17/10/1918 G1-1579
GOURMET Jean P.L. Soldaat 19 Linie
 

 

 
16/10/1918 P-646
GRAEVE, DE Jozef Henri Soldaat 4 Karabiniers Ieper 15/10/1886 Passendale 28/09/1918 M1-1460
GRAEVE, DE Kamiel Soldaat 2 Linie Aalst 17/12/1893 Westrozebeke 19/10/1918 L1-1520
GRAF Lon Soldaat 16 Linie
 

 

 

 
B-129
GRAMMEN Hendrik Soldaat 5 Linie Donk 6/06/1894 Oekene 14/10/1918 E1-1294
GREEF, DE Franois Flix Korporaal 1 Karabiniers Schaarbeek 21/10/1891 Oekene, ten zuiden van 14/10/1918 X-938
GRIPEKOVEN Georges Marie Jules Onderluitenant 12 Genie Schaarbeek 25/10/1885 Oostnieuwkerke, Colliemolen 10/10/1918 J1-1850
GROOT, DE Benedictus Soldaat 2 Linie Lebbeke 30/09/1887 Klerken 28/09/1918 Z-1022
GROOTE, DE Arthur Florimond Soldaat 5 Linie Oostende 3/10/1889 Moorslede 14/10/1918 Y-988
GROULARD Robert Eugne Jean Wachtmeester 11 Artillerie Verviers 1/06/1894 Passendale 30/09/1918 Y-1012
GROULT Maurice Pierre Ghislain Soldaat 2 klas Troupes Administrative - Service de Sant
 

 

 
14/10/1918 M-472
GRUMKAU Willem C. Soldaat 14 Linie Amsterdam (NL) 19/04/1896 Oostnieuwkerke 3/10/1918 A-027
GRYSE, DE Gustaaf Edmond Soldaat 1 Karabiniers Antwerpen 30/08/1895 Langemark, Sint-Juliaan 28/09/1918 F1-1407
GRYSE, DE Julius Soldaat 4 Linie Ichtegem 4/03/1894 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1421
GRYSE, DE Leon Jozef Soldaat 4 Linie Stalhille 19/10/1892 Torhout 16/10/1918 K1-1615
GRYSON Maurits Soldaat 11 Linie Vlamertinge 14/04/1894 Oostrozebeke 18/10/1918 G1-1578
GUERRIAT Armand Adolphe Sergeant 17 Linie Jumet 4/04/1892 Ledegem, Sint-Pieters 2/10/1918 I1-1788
GUNS Lonce Joseph Soldaat 3 Jagers te Voet Grandmetz 6/11/1892 Moorslede 1/10/1918 I1-1745
GUNST, VAN DER Emiel Gentiaan Sergeant 23 Linie Oostende 3/10/1896 Stadenreke 29/09/1918 Q-710
GUSSEM, DE Juliaan Jan Maria 1 Sergeant 7 Linie Wetteren 17/02/1892 Passendale 29/09/1918 H-313
GYSEGHEM, VAN Petrus Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
15/10/1918 E1-1317
GYSEGHEM, VAN Petrus Livinus
 
Genie Wieze 25/05/1892 Moorslede 14/10/1918
 
GYSELS Jozef August Korporaal 2 Karabiniers Schoten 17/03/1891 Rumbeke 15/10/1918 X-973
HAECK, DE Adolf Soldaat 2 Karabiniers Gijzegem 10/11/1896 Passendale 12/10/1918 H-302
HAEGEMAN Robrecht D. Soldaat 18 Linie Landskauter 14/04/1893
 
14/10/1918 P-651
HAELEWYN Hendrik Emiel Cornelis Soldaat 4 Jagers te Voet Oostvleteren 20/09/1897 Oostnieuwkerke 1/10/1918 G1-1552
HAELST, VAN Adolf Soldaat 20 Linie Ledeberg 17/12/1896 Woumen 28/09/1918 T-805
HAEN, D' August Joseph Soldaat 6 Genie Sint-Niklaas-Waas 14/01/1894 Passendale 29/09/1918 S-792
HAERINCK Emiel Albert Soldaat 6 Genie Kruishoutem 6/09/1894 Roeselare, De Ruiter 14/10/1918 J1-1793
HAES, DE Jozef Pierre Soldaat 5 Linie Duffel 30/06/1894 Oekene 14/10/1918 J1-1806
HAES, DE Pieter Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 

 
G1-1550
HAESE, D' Alfred Charles Philmon Soldaat 3 Jagers te Voet Sint-Niklaas-Waas 15/01/1894 Moorslede 30/09/1918 D1-1185
HAESE, D' Omer Joseph Soldaat 22 Linie Zegelsem 13/06/1892 Luikhoek 1/10/1918 Q-688
HAESE, DE Trudon Soldaat 16 Linie Melderen 4/05/1889 Sint-Pieters 1/10/1918 G-273
HAGEMAN Karel Soldaat 7 Artillerie Sint-Jans-Molenbeek 19/06/1896 Staden 14/10/1918 V-902
HAL, VAN Florent Maria Soldaat 23 Linie Gent 7/08/1895 Klerken 28/09/1918 J-398
HALLE Jules Soldaat 2 Grenadiers Transinne 21/07/1896 Vierkavenhoek 10/10/1918 E1-1314
HAM, VAN Andreas Soldaat 5 Jagers te Voet Hasselt 12/01/1899 Moorslede, voor 30/09/1918 H1-1718
HAMELRYK Albert Paul J. Kapitein 2 klas 1 Karabiniers Elsene 14/10/1878 Roeselare, Bergmolens 14/10/1918 M-482
HAMONT Ernest Jozef Soldaat 11 Linie Ulbeek 21/12/1893 Poelkapelle 28/09/1918 M1-1466
HANNAERT Jan Baptist Soldaat 4 Jagers te Voet Sint-Genesius-Rode 12/02/1888 Westrozebeke 29/09/1918 N-532
HANQUART Charles Louis Jean Bauduin Sergeant 14 Linie Antwerpen 30/03/1894 Most 3/10/1918 B-068
HANS Georges Edouard Soldaat 15 Linie Chtelet 13/04/1899 Wielsbeke 19/10/1918 X-940
HANSE Raymond Soldaat 6 Linie Ecaussinnes-d'Enghien 18/01/1893 Rumbeke 14/10/1918 J1-1803
HAQUIN Ren J.F.J. Adjudant 1 Jagers te Voet Mellery 23/11/1895 Oostnieuwkerke 30/09/1918 I1-1771
HARDY Isidoor Ferdinand Soldaat 3 Jagers te Voet Genk 2/04/1896 Moorslede 1/10/1918 J1-1820
HAREMME Georges Korporaal 14 Linie Vivegnis 22/05/1893 Most 3/10/1918 H1-1707
HAUDENHUYZE Philemon Gustaaf Soldaat 20 Linie Gent 14/02/1895 Merkem, Kippe 28/09/1918 N-498
HAUWAERT, VAN DER Georges Alos Soldaat 2 klas 4 Linie Zwevegem 4/07/1894 Staden 29/09/1918 C1-1172
HAUWEL Lon Gustave Soldaat 1 Karabiniers Pruwelz 29/05/1895 Rumbeke 14/10/1918 H-311
HAVAUX Lon Joseph Ghislain Soldaat 17 Artillerie Genappe 21/03/1890 Zarren, Terrest 12/10/1918 B1-1123
HAVENNE Oscar Lon Emile Soldaat 12 Linie Tilff 23/07/1896 Langemark 28/09/1918 L-429
HAYETTE Jean Baptiste Oscar Wachtmeester Rijkswacht te Paard Neufmaison 25/07/1891 Woumen 15/10/1918 J-404
HEBBELINCK Albert Georges Soldaat 24 Linie Gent 3/03/1888 Houthulst 28/09/1918 C1-1145
HELLEMANS Dionisius Soldaat 12 Artillerie Onze-Lieve-Vrouw-Waver 5/11/1888 Passendale 28/09/1918 N-550
HELLEPUTTE Alfons Leon Soldaat 4 Linie Nazareth
 
Houthulst 28/09/1918 W-912
HENDRICKX Viktoor Leopold Soldaat 11 Genie Kalmthout 10/08/1894 Mooslede 1/10/1918 I1-1734
HENNEBICQ Albert Adolphe Joseph Korporaal 1 Grenadiers Saint-Saveur 21/02/1893 Passendale 29/09/1918 T-833
HENNO Albert Joseph Soldaat 2 Karabiniers Luingne 12/03/1894 Passendale, Goudberg 29/09/1918 D-204
HERMAN Charles H. Soldaat 11 Genie Genval 27/12/1893 Moorslede 1/10/1918 I1-1733
HERMANS Jozef A. Soldaat 1 Karabiniers Brecht 15/03/1894 Passendale 28/09/1918 Z-1018
HERMANT Pierre M. Soldaat 13 Linie Montherm 22/12/1893
 
14/10/1918 Q-680
HERPE, VAN Georgius Joseph Soldaat 6 Jagers te Voet Eine 17/02/1893 Moorslede 10/10/1918 D-214
HERREWEGHE, VAN Leo Soldaat 5 Linie Steenhuize-Wijnhuize 23/11/1892 Moorslede 13/10/1918 X-959
HERTOOGHE Marceau Soldaat 6 Linie Essen 26/05/1894 Izegem 15/10/1918 H1-1685
HEUSCHEN Emile Sergeant 6 Jagers te Voet
 

 

 
30/09/1918 A-023
HEUVEL, VAN DEN Jan Cornelis Soldaat 1 Karabiniers Weerde-sur-Senne 17/03/1896 Ieper 1/10/1918 L-437
HEYMANS Alphonse Auguste Soldaat 4 Jagers te Voet Bredene 20/05/1897 Oostnieuwkerke 1/10/1918 J1-1846
HEYTE Maurits Corneille Soldaat 1 Jagers te Voet Westvleteren 6/10/1897 Westrozebeke 29/09/1918 B1-1109
HEZE Georges Gerard Joseph Soldaat 23 Linie Westouter 13/03/1898 Hoge Schuur 5/10/1918 N1-1206
HICGUET Maurice Sergeant 17 Linie Sint-Gillis-Brussel 2/01/1891 Langemark 14/10/1918 L-455
HIECKELEERS Alfons Soldaat 10 Linie Leest 15/06/1885 Kortemark, voor 14/10/1918 Q-677
HINDRIKS Lon Arthur Soldaat 23 Linie Kortemark 12/09/1895 Oostnieuwkerke 12/10/1918 E1-1338
HOBBELS Joannes Soldaat 2 Karabiniers Duffel 5/02/1880 Westrozebeke 29/09/1918 R-757
HOECKE, VAN Charles Jean Theophile Soldaat 22 Linie Brussel 21/06/1886 Merkem 28/09/1918 N-520
HOENACKER, VAN Odiel J. Soldaat 4 Karabiniers Ettelgem 1/11/1895 Oostnieuwkerke, Colliemolenhoek 1/10/1918 A-003
HOEVEN, VAN DER Paulus J. Luitenant 15 Linie Gent 13/01/1880 Izegem 15/10/1918 H1-1683
HOEVENAEGHEL Remigius J. Soldaat 4 Linie
 

 

 
29/09/1918 L-427
HOEYWEGHEN, VAN Ernest Eduard Jules Korporaal 14 Linie Nieuwkerken 13/01/1892 Steenbeke, Langemark 28/09/1918 L-445
HOLDER, VAN Camille Adelin Korporaal 19 Linie Charleroi 2/05/1893
 
16/10/1918 P-642
HOLLANDER, D' Cyriel Soldaat 2 klas 23 Linie Berlare 30/08/1896
 
19/10/1918 M1-1436
HOLLEVOET Hendrik Soldaat 14 Linie Eernegem 2/02/1897 Langemark 28/09/1914 F1-1388
HOLSBEECK, VAN Lucien Edouard Soldaat 11 Linie Aalst 16/07/1897
 
17/10/1918 X-941
HONDERBEIN Pierre J. Soldaat 15 Linie Soumagne 28/07/1894 Ingelmunster 16/10/1918 K1-1631
HONDT, D Jan J. Soldaat 1 Linie
 

 

 
14/10/1918 Q-674
HONDT, D' Abel Albert Soldaat 1 Jagers te Paard Wijtschate 20/12/1890 Lichtervelde 16/10/1918 G1-1577
HONDT, D' Renaat A. Soldaat 4 Linie Ingelmunster 24/10/1897 Staden 29/09/1918 C1-1171
HOOF, VAN Charles Joseph Soldaat 14 Linie Sint-Jans-Molenbeek 22/06/1897 Oostnieuwkerke 3/10/1918 H-298
HOORELBEKE Jrme Camille Cornelis Soldaat 8 Linie Ieper 13/05/1895 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 21/10/1918 I-353
HOORNAERT Gustaaf L. Soldaat 2 Jagers te Voet Bezegem
 

 
21/10/1914 F-236
HOSTAUYEN, VAN Alfons Soldaat 1 Karabiniers Antwerpen 16/05/1894 Passendale 28/09/1918 N-559
HOUCK, DE Arthur Soldaat 9 Linie Antwerpen 27/11/1895 Moorslede 14/10/1918 H-318
HOUTEKENS Thophile J.B. Soldaat 3 Karabiniers Roubaix (FR) 3/01/1894 Westrozebeke 28/09/1918 F1-1397
HOUTTE, VAN Raymond Albert Lon Joseph Soldaat 2 Linie Kortrijk 18/03/1887 Zarren, voor 29/09/1918 F1-1363
HOUWE, VAN Richard Soldaat 19 Linie Brussel 12/01/1896 Woumen (Essen-Diksmuide) 8/10/1918 J-408
HOUWE, VAN DEN Modest Soldaat 23 Linie Pamel 10/08/1896 Staden 29/09/1918 I-359
HOUWEN Leo Cornelis Soldaat 4 Karabiniers Poperinge 12/07/1898 Passendale 29/09/1918 S-793
HUART, D' Gustave Auguste M.F. Hulp-Onderluitenant 7 Linie Elsene 21/03/1893 Moorslede 29/09/1918 B-040
HUBENS Godfried Soldaat 5 Linie Antwerpen 7/04/1893 Oostrozebeke 18/10/1918 G1-1582
HUBERT Paul Onderluitenant 4 Linie Lier 15/04/1886
 
28/09/1918 L1-1515
HUBO Albert Soldaat 22 Linie Lambusart 17/10/1891 Merkem 28/09/1918 N-519
HUFFEL, VAN Remy V. Soldaat 14 Linie Ellezelles 18/11/1894 Langemark 29/09/1918 L1-1525
HULLE, VAN Julius Gustavus Soldaat 3 Karabiniers Langemark 13/09/1886 Emelgem 16/10/1918 G1-1570
HULST, VER Alosius Sergeant 3 Linie Sint-Baafs-Vijve 13/09/1887 Amersveld 30/09/1918 D-178
HULST, VER Robrecht Soldaat 1 Karabiniers Aalst 28/06/1895 Passendale 30/09/1918 J1-1833
HUYBREGTS Jan Baptist Soldaat 4 Artillerie Antwerpen 3/07/1893 Zarren 13/10/1918 Z-1052
HUYGHE Julius Henricus Soldaat 8 Linie Moorslede 31/12/1897 Woumen 3/10/1918 J-407
HUYGHE Leo Gregorius Remi Soldaat 11 Linie Oost-Nieuwkerke 23/03/1893 Moorslede 13/10/1918 A1-1080
HUYGHE Viktor Alidoor Soldaat 3 Karabiniers Passendale 11/11/1898 Rumbeke 14/10/1918 M-478
HUYLEBROECK Arthur Soldaat 7 Linie Antwerpen 18/11/1886 Lendelede 1/10/1918 B-087
HUYLEBROECK Kamiel Soldaat 2 Gidsen Aspelare 17/07/1893 Zarren-Linde 1/10/1918 Z-1051
HUYS Cyriel Josephe Leonie Soldaat 2 Grenadiers Brugge 10/07/1896 Moorslede 30/09/1918 A-018
HUYTS Herman Constant Soldaat 3 Karabiniers Borgerhout 13/01/1886 Westrozebeke 28/09/1918 N-561
ICKX Jozef Soldaat 2 Karabiniers Binkom 1/12/1893 Bayern Feldlazaret n37 (GE) 7/09/1918 L1-1484
IELEGHEMS Karel Lodewijk Soldaat 16 Linie Bornem 16/11/1891 Moorslede 5/10/1918 G-272
IMBRECHTS Joannes Ludovicus Soldaat 10 Linie Kampenhout 13/07/1891 Woumen, Jonkershove 14/10/1918 P-635
INGHELBRECHT Camille Oscar Soldaat 19 Linie Bredene 2/02/1897 Handzame 14/10/1918 Q-665
IVENS Ferdinand Julien Korporaal 3 Linie Ronse 4/12/1888 Klerken 28/09/1918 Z-1037
JACOBS Alfons Frans Joseph Soldaat 2 Linie Borgerhout 4/11/1894 Merkem 28/09/1918 V-878
JACOBS Dominicus Soldaat 16 Linie Merksem 24/11/1896 Brielen 12/07/1918 N-556
JACOBS Remi Soldaat 19 Linie Tienen 2/03/1893 Staden 4/10/1918 B1-1103
JADIN Louis Joseph Hubert Antoine Sergeant 3 Karabiniers Baillonville 9/10/1890 Rumbeke 14/10/1918 E1-1288
JAEGER, DE Achiel Soldaat 1 Artillerie Aaigem 29/05/1893
 
8/10/1918 F-261
JAEMAELS Pieter Jan Baptist Soldaat 11 Linie Ukkel 18/05/1890 Lendelede 15/10/1918 B-092
JAMMAERS Jozef Jan Korporaal 1 Karabiniers Binkom 30/11/1888 Passendale 28/09/1918 N1-1217
JAMPENS, 'T Leopold S. Soldaat Genie
 

 

 
7/10/1918 Z-1024
JANSEN Joris A. Sergeant 6 Linie
 

 

 
15/10/1918 H1-1673
JANSSENS Alfons A. Soldaat 2 Grenadiers Melsele-Waas 5/11/1886 Vierkavenhoek 30/09/1918 H-306
JANSSENS August J. Soldaat 12 Linie Roksem 7/06/1897 Ledegem 14/10/1918 X-954
JANSSENS Fernand Jules Soldaat 20 Linie Marche-lez-Ecaussinnes 23/06/1895 Zarren 11/10/1918 Z-1053
JANSSENS Franciscus Soldaat 1 Grenadiers Rupelmonde 31/05/1883
 
10/10/1918 E1-1333
JANSSENS Franciscus Cornelius Josephus Soldaat 20 Linie Antwerpen 4/04/1897 Klerken 28/09/1918 N-491
JANSSENS Franciscus G.L.A. Soldaat 12 Linie
 

 
Lendelede 14/10/1918 D1-1190
JANSSENS Jan Soldaat 12 Linie Antwerpen 15/09/1891 Lendelede 15/10/1918 B-102
JEFFERYS Harry George Soldaat 12 Artillerie Sint-Gillis-Brussel 31/01/1898 Moorslede 1/10/1918 A-035
JENNES Jozef Alfons Soldaat 5 Linie Brasschaat 22/12/1894 Moorslede 14/10/1918 E1-1280
JENNIS Eugne Fr.J. Korporaal 5 Jagers te Voet Verviers 6/04/1888 Passendale 29/09/1918 T-823
JEURIS Felix J. Soldaat 12 Linie Kozen 14/03/1894 Lendelede 15/10/1918 B-118
JODTS Gustaaf Soldaat 22 Linie Zwevezele 4/03/1893 Houthulst 1/10/1918 D-207
JOLLIVET Philippe Victor Soldaat 8 Linie Brussel 21/12/1893 Koekelare, Reserve Feld Lazaret 28/10/1914 I1-1767
JONGEN Etienne Soldaat 9 Linie Zichen-Zussen-Bolder 12/10/1893 Sint-Pieters 14/10/1918 G-283
JONGHE, DE Pieter Georges Soldaat 20 Linie Ouwegem 11/05/1897 Merkem, Kippe 28/09/1918 W-926
JOURQUIN Achille Hubert Antoine Sergeant 4 Jagers te Voet Jumet 29/03/1893 Westrozebeke 29/09/1918 F1-1348
KAMP, VAN Gustaaf Soldaat 17 Linie
 

 

 
29/09/1918 Y-998
KEIRLE Henri Jules Soldaat 3 Karabiniers Armentires (FR) 21/10/1891 Oostnieuwkerke 14/10/1918 E1-1289
KELLENS Emiel J. Soldaat 9 Linie
 

 

 
14/10/1918 B-097
KEMPENEERS Karel Soldaat 1 Karabiniers Willebringen 19/10/1892 Langemark 28/09/1918 Q-706
KERCKHOVE, VAN DE Karel Lodewijk Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Zelzate
 

 
2/10/1918 E1-1343
KERREMANS Gustaaf Jozef Soldaat 4 Karabiniers Heindonk 25/12/1894 Langemark 3/10/1918 L-436
KERREMANS Karel Soldaat 15 Linie Bornem 8/09/1894 Oekene 15/10/1918 M-486
KEUSTER, DE Flix 1owmstr 9 Artillerie Sint-Pieters-Woluwe 22/04/1890 Passendale 8/10/1918 T-810
KEYMEULEN, VAN Richard Soldaat 6 Genie Sint-Antelinks 16/09/1896 Boezinge, Hoeve "Rudolphe" 28/09/1918 J-374
KEYZER, DE Albrecht A. Soldaat 5 Linie
 

 

 
18/10/1918 K1-1629
KIMPS Theofiel Soldaat 24 Linie Halen 6/08/1894 Merkem 28/09/1918 U-862
KINT Edmond Jerome Soldaat 12 Linie Snellegem 18/07/1895 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1473
KLERCK, DE Julien Louis Soldaat 18 Linie Brugge 29/03/1896 Kortemark 14/10/1918 I-332
KNOCKAERT Hieronymus Silverius Soldaat 6 Genie Ichtegem 29/01/1886 Boezinge, Hoeve "Rudolphe" 28/09/1918 J-370
KNOCKAERT Jerome Lon Emile Soldaat 12 Linie Nieuwkerke
 
Langemark, Vijfwegen 28/09/1918 C1-1155
KNYF, DE Leonard Virgonde Soldaat 6 Jagers te Voet Burst 14/01/1894 Moorslede 4/10/1918 B-049
KONINCK, DE Bernard Alphonse Julien Soldaat 2 Karabiniers Sint-Kruis-Brugge 14/11/1895 Langemark 28/09/1918 J-373
KRUYNIERS Joannes Alphonsius Soldaat 1 Karabiniers Borgerhout 23/02/1894 Passendale 28/09/1918 N1-1215
KUYPERS Leonard Soldaat 7 Linie Loenhout 2/01/1896 Moorslede 2/10/1918 E-217
LABEAU Charles Louis Pierre Soldaat 12 Linie Opbrakel 24/09/1893 Stadenberg 29/09/1918 C1-1153
LABEAU Jean Philippe Majoor 14 Linie Vorst 29/04/1874
 
3/10/1918 G1-1557
LABORDERY Karel Guillaume Soldaat 13 Linie Hombeek 22/07/1896 Jonkershove, verbandpost 15/10/1918 P-640
LACQUET Leon Leonard Benoit Adjudant 4 Karabiniers Leuven 18/05/1895 Roeselare, Voor De Ruiter 4/10/1918 T-818
LAERHOVEN, VAN Lodewijk Soldaat 2 Grenadiers Antwerpen 19/12/1895 Moorslede 5/10/1918 A-021
LAHEYE Jozef Gerard Corneel Soldaat 1 Artillerie Poperinge 1/08/1898 Zarren 8/10/1918 F-262
LALEMAND Achiel Soldaat 4 Linie
 

 

 
29/09/1918 M1-1465
LALOU Fernand A. Soldaat 13 Linie
 

 

 
29/09/1918 Z-1035
LAMBRECHTS Franciscus Soldaat 22 Linie Essen 26/07/1894 Kippe 28/09/1918 N-503
LAMERANT Camillus Cyrille Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Kemmel 7/11/1894 Passendale 28/09/1918 G1-1599
LAMMERTYN Prudent Armand A. Soldaat 6 Jagers te Voet Astene 6/02/1890 Beitem 30/09/1918 H-291
LAMPE Louis R.A.J. Sergeant 2 Karabiniers Sint-Joost-ten-Node 30/06/1894
 
21/10/1916 R-734
LANCKER, DE Georges Flix Soldaat 4 Linie Liancourt (FR) 31/05/1898 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1468
LANCKRIET Louis Pierre Jean Soldaat 7 Artillerie Hoeke 7/03/1893 Roeselare 31/10/1918 I1-1770
LANDRIEUX Eugne Kleber Franois Soldaat 2 klas 5 Linie Denain (FR) 11/02/1895 Moorslede 14/10/1918 X-978
LANDSHEER, DE Alfons Soldaat Vervoerkorps Aaigem 30/11/1882 Tielt, Amb. Frans Leger 21/10/1918 I1-1777
LANG Louis Pierre Antoine Soldaat 2 Lansiers Lige 12/10/1893 Westrozebeke 15/10/1918 N-515
LANGENS Jan Pieter Soldaat 4 Linie Bocholt 17/07/1894 Houthulst 28/09/1918 N1-1270
LANGHE, DE Albert Constant Marie Adjudant 23 Linie Brugge 24/12/1892 Houthulst, Bos van 28/09/1918 J-386
LANGHE, DE Oscar Joseph Soldaat 2 Grenadiers Eernegem 11/11/1897 Moorslede, Vierkavenhoek 7/10/1918 E1-1311
LANNOOTE, VAN DE Julius Alphonsius Soldaat 11 Linie Geluveld 5/03/1894 Houthulst, bos van 29/09/1918 D-197
LAPRE Alidoor Soldaat 19 Linie Klerken 24/01/1897 Markhove 16/10/1918 K1-1605
LATTE Rijkaard Victor Soldaat 3 Karabiniers Nederbrakel 30/11/1893 Westrozebeke 30/09/1918 N1-1211
LAURYSSENS Gerebernus Joannes Aloysius Soldaat Bereden Artillerie Geel 15/09/1897 Zarren 14/10/1918 L1-1532
LAUSNAY, DE Ernest Soldaat 10 Linie Noorderwijk 26/08/1895 Langemark 29/04/1918 F1-1380
LAUWERS Jan Brigadier 12 Artillerie Willebroek 31/10/1888 Oostnieuwkerke 9/10/1918 S-777
LEBRUN Lon Soldaat 4 Karabiniers Luingne 13/10/1894 Oostnieuwkerke 1/10/1918 A-006
LEEUW, VAN Jean Pierre Jeanne (John) Korporaal 1 Karabiniers Antwerpen 10/11/1894 Oekene, ten zuiden van 14/10/1918 X-937
LEFEVERE Franois Jules Soldaat 7 Linie Brugge 10/04/1897 Zonnebeke 28/09/1918 A-032
LEFEVERE Lucien Louis Soldaat 3 Karabiniers Staden 12/04/1895 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 28/10/1918 X-962
LEFEVRE Lucien Albert Soldaat 1 Zware Artillerie Saint-Ghislain 10/06/1898 Roeselare, Franse Amb. 2/69 18/12/1918 I1-1774
LEJAXHE Albert T. Soldaat Generale Staf
 

 

 
19/10/1914 I-338
LEJEUNE Justin Jacques Joseph Cor. Soldaat 12 Linie Basse-Bodeux 22/04/1890 Poelkapelle 28/09/1918 P-624
LEMAIRE Victor Lambert Joseph Soldaat 2 Karabiniers Antwerpen 17/08/1893 Vijfwegen 14/10/1918 A1-1100
LEMER Daniel Soldaat 1 Karabiniers Schaarbeek 22/06/1896 Passendale 28/09/1918 Q-704
LEMMENS Huibrecht V. Korporaal 13 Linie
 

 

 
14/10/1918 Q-683
LEMMENS Willem Jozef Soldaat 6 Genie Smeermaas 30/03/1898 Boezinge, Hoeve "Rudolphe" 28/09/1918 J-371
LENAERTS Pieter Korporaal 14 Linie
 

 

 
28/09/1918 P-620
LEROY Camille Cyrille Cornil Soldaat 1 Linie Saint-Jean-Cappel (FR) 3/04/1890 Roeselare 19/11/1914 V-890
LEROY Hendrik J. Soldaat 24 Linie Dranouter 18/08/1881 Houthulst, Bos van 28/09/1918 I1-1778
LESAGE Hector Alidoor Soldaat 22 Linie Moorslede 9/10/1898 Woumen, Jonkershove 28/09/1918 N-528
LESPAGNARD Hippolyte Franois Joseph Soldaat 2 klas 12 Linie Bra 17/03/1892 Langemark 29/09/1918 Z-1065
LESUISSE Joseph Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Lige 7/08/1896 Steenstrate 30/03/1917 V-882
LT Adrien Soldaat 1 Genie Quaregnon 13/01/1887 Poelkapelle 28/09/1918 V-904
LEU, DE Julius C. Soldaat 22 Linie
 

 

 
28/09/1918 N-510
LEURS Joseph Henri Kapitein-Commandant 3 Jagers te Voet Schaarbeek 8/12/1880 Moorslede 1/10/1918 H-288
LEVAUX Ignace D.A. Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 

 
B1-1139
LEVECQ Joseph Benoit Edouard Sergeant 3 Karabiniers Mons 1/12/1893 Passendale 28/09/1918 N1-1257
LEYMAN Aloysius Soldaat 6 Jagers te Voet Mater 28/12/1894 Ledegem 30/10/1918 A1-1084
LEYSSENS Franciscus Soldaat 16 Linie Brasschaat 5/09/1896 Moorslede 29/09/1918 H-309
LIGEOIS Alfred L. Korporaal 2 Karabiniers Antwerpen 8/07/1895 Rumbeke, voor de brug 14/10/1918 G1-1574
LIERDE, VAN Robert Ludovicus Soldaat 20 Linie Gent 13/02/1894 Zarren 4/10/1918 Z-1059
LIEVENS Jan Baptist Soldaat 3 Karabiniers Mere 17/06/1894 Rumbeke 14/10/1918 X-972
LINCLAU Aloysius Josephus Korporaal 3 Linie Tielt 11/01/1889 Kippe, Merkem 28/09/1918 J-392
LINDEN, VAN DER Franciscus Soldaat 2 klas 18 Linie Borgerhout 22/12/1894 Izegem 14/10/1918 Q-695
LINDEN, VAN DER Jacobus Josephus 1 Sergeant-Majoor 4 Karabiniers Antwerpen 19/11/1894 Roeselare 1/10/1918 T-832
LINDT, VAN Jan Antoon Hulp-Onderluitenant 11 Linie Overpelt 28/11/1892 Moorslede 14/10/1918 D1-1189
LISSENS Jozef Soldaat 1 Jagers te Voet Leerbeek 2/06/1894 Westrozebeke 29/09/1918 N-535
LOBBENS Amedeus Soldaat 10 Linie Zulte 5/02/1888 Torhout 19/10/1918 K1-1613
LOCHT, VAN DE Frans Soldaat 8 Linie Borgerhout 4/03/1896 Wijnendale 16/10/1918 K1-1609
LODDER, DE Remigius Augustinus Soldaat 18 Linie Petegem 16/11/1888 Staden - Zarren, langs de weg 12/10/1918 B1-1114
LODEWYCKX Hendrik C. Korporaal 8 Linie
 

 

 
15/10/1918 P-638
LOGGHE Julius Soldaat 2 Genie Aartrijke 29/01/1895 Moorslede 14/10/1918 E1-1323
LOGIER Leon A.P. Soldaat 7 Linie Sint-Pieters-Kapelle 8/12/1896 Zonnebeke 28/09/1918 I1-1790
LOGIST Eduard Soldaat 2 Grenadiers Oplinter 4/02/1888 Passendale 30/09/1918 H-307
LOMBA Eduard Jules Henri Korporaal 24 Linie Horion-Hozmont 16/07/1893 Houthulst, Bos van, Merkem 28/09/1918 N1-1237
LOMBAERT Petrus Franciscus Soldaat 12 Linie Merchtem 31/01/1888 Lendelede 15/10/1918 X-953
LONGERSTAY Gilbert Antoine Soldaat 8 Linie Everbeek 27/12/1896 Essen 29/09/1918 F1-1362
LOO, VAN Charles Soldaat 18 Linie Oostende 21/04/1898 Luikhoek 14/10/1918 Q-694
LOOD Joseph Sergeant 20 Linie Saulens 30/03/1889 Blankaart 28/09/1918 B1-1130
LOOPERS Emiel Frans Soldaat 18 Linie Lier 24/01/1894 Kortemark, Elle 15/10/1918 I-350
LOOSE, DE Hendrik Leo Jan Soldaat 6 Genie Antwerpen 4/07/1896 Sint-Jan-Ieper 28/09/1918 R-733
LOOSFELD Jean Baptiste Soldaat 2 Grenadiers Anderlecht 3/01/1872 Schneidemuhle (D) 9/12/1914 A1-1094
LOOSVELDT Alphonse Victor soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Bellegem 19/04/1894 Oostnieuwkerke 3/10/1918 A1-1094
LOOTENS Hendrik Jozef Soldaat 10 Linie Brugge 11/05/1895 Kortemark 14/10/1918 I-331
LORIAUX Henri Joseph Korporaal 12 Linie Frasnes-lez-Gosselies 12/10/1887 Moorslede 15/10/1918 B-119
LUCHENE, VAN Honorius L. Remigius Soldaat 9 Linie Oeselgem 21/11/1889 Poelkapelle 29/09/1918 N-570
LUYTEN Aloysius Philippus Korporaal 4 Linie Koningshooikt 5/09/1894 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1424
MAEGHT, DE Jozef Constant Soldaat 5 Linie Wingene 28/08/1890 Moorslede 14/10/1918 E1-1322
MAELBRANCKE Augustinus H.J. Soldaat Karabiniers Vlamertinge
 

 
19/10/1914 L1-1510
MAELE, VAN Emile Camille Korporaal 22 Linie Varsenare 19/06/1895 Huigem, Merkem 28/09/1918 I-344
MAERTENS Hector Emile Soldaat 3 Lansiers Croix (FR) 22/02/1891 Noordschote, 800 m. n.o. van Drie Grachten 5/02/1917 W-919
MAERTENS Hendrik Soldaat 9 Linie Zedelgem 2/12/1894 Vijfwegen 29/09/1918 C1-1159
MAERTENS Kamiel H. Soldaat 5 Linie Varsenare 23/03/1882 Moorslede 14/10/1918 E1-1296
MAES Jozef Carolus Cornelius Ben. Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Sint-Jacobs-Kapelle 20/03/1889 Passendale 29/09/1918 N-539
MAGET Georges Soldaat 9 Linie Bouillon 5/09/1889 Stadenberg 29/09/1918 Z-1068
MAGOTTE Henri Jules Soldaat 12 Linie Lige 3/01/1895 Rumbeke 14/10/1918 D1-1194
MAHIEU Achille Soldaat 2 Grenadiers Frameries 25/05/1891 Moorslede 1/10/1918 B-058
MAIGRE Adrien Aim Soldaat 22 Linie Ressaix 7/03/1890 Bikschote 29/09/1918 F-230
MAINIL Franois Soldaat 4 Linie Fayt-lez-Manage 10/03/1883 Houthulst, Bos van 28/09/1918 K-419
MALBRANCKE Remigius N.C. Soldaat 11 Linie Woesten 28/09/1897 Westrozebeke 28/09/1918 M1-1464
MALFAIT Adolf Jan Soldaat 7 Linie Olsene 3/08/1893 Passendale 29/09/1918 Y-1011
MALFAIT Maurits Alos Soldaat 2 Linie Dikkebus 14/08/1891 Klerken 28/09/1918 F-225
MALFAIT Petrus Alphonse Soldaat 5 Linie Nazareth 11/04/1889 Oostrozebeke 18/10/1918 J1-1855
MALICE Arthur Soldaat 12 Linie Leuze 18/09/1888 Vijfwegen 29/09/1918 C1-1151
MALLAERTS Jozef Soldaat 12 Linie Wijgmaal (Herent)
 

 
1/10/1918 J1-1796
MALPAS Urbain Lon Marie Soldaat 6 Linie
 

 
Rumbeke 18/10/1918 J1-1815
MAN, DE Hendrik Soldaat 2 Karabiniers Zarren 10/01/1894 Langemark 28/09/1918 J-379
MAN, DE Julius Josephus Soldaat 9 Artillerie Lauwe 9/12/1891 Oostrozebeke 18/10/1918 G1-1581
MANDERLIER Franois Korporaal 22 Linie
 

 

 
4/10/1918 R-745
MANIQUET Jean Joseph Korporaal 18 Linie Haccourt 10/02/1894 Handzame 14/10/1918 R-746
MANRICQUES Lodewijk I.C. Soldaat 13 Linie
 

 

 
28/09/1918 N-525
MANS Pierre J. Korporaal 3 Linie
 

 

 
28/09/1918 N-497
MANTIERS Karel L.J. Soldaat 20 Linie
 

 

 
28/09/1918 W-930
MAQUET Pierre N. Korporaal 5 Linie
 

 

 
14/10/1918 D1-1183
MARCHAL Charles A. Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
5/10/1918 A-022
MARCHAND Gustaaf Soldaat 22 Linie
 

 

 
28/09/1918 I-346
MAREZ, DE Henri Soldaat 4 Jagers te Voet Ieper 13/04/1899 Staden 29/09/1918 F1-1355
MARIN Pieter Frans Victor Soldaat 2 G.D.L. Retie 19/01/1891 Moorslede 28/09/1918 N-553
MARNEF Constantinus Soldaat 5 Linie Hingene 11/06/1894 Rumbeke 14/10/1918 J1-1801
MARQUEBREUCQ Georges J.B. Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
1/10/1918 B-060
MARSON Jean Baptiste C. Korporaal 2 Karabiniers
 

 

 
14/10/1918 M-475
MARTEAU Henri Joseph Ghislain Korporaal 10 Linie Ztrud-Lumay 6/10/1893 Woumen, Jonkershove 12/11/1918 P-636
MARTENS Alphonse Soldaat 23 Linie Antwerpen 12/06/1892 Stadenreke 28/09/1918 I-364
MARTENS Jan Mathijs Soldaat 11 Linie Meeuwen 1/03/1891 Zonnebeke 20/10/1918 U-835
MARTENS Matheus J. Soldaat 12 Linie Gellik 18/10/1893 Langemark 28/09/1918 Z-1064
MARTENS Mathijs Soldaat 11 Linie
 

 

 
20/10/1918 I1-1776
MARTENS Octaaf Petrus Soldaat 24 Linie Bellem 19/09/1893 Houthulst, Bultenhoek 28/09/1918 J-402
MASSEN Maurice Joseph Soldaat 11 Linie Lige 8/08/1893 Zonnebeke, Verbandpost 18/10/1918 U-849
MASSEN, VAN DER Joseph Emile Soldaat 22 Linie Grotenberge 16/03/1887
 
18/10/1918 I-356
MASSEN, VER Hector Soldaat 15 Linie Ressegem 10/05/1894 Izegem 15/10/1918 H1-1680
MASSENHOVE Hieronimus J. Soldaat 5 Linie Ichtegem 15/08/1897 Langemark 19/06/1918 F1-1383
MATAGNE Maurice Joseph Luitenant 14 Linie Engis 18/07/1891 Oostnieuwkerke 3/10/1918 B-084
MATHURIN Georges Ghislain Soldaat 2 klas 2 Linie
 

 

 
28/09/1918 Z-1027
MATSAERT Emeric P. Soldaat 17 Linie Steenkerke 24/01/1892 Zonnebeke 29/09/1918 H-314
MATTHYS Domenicus Edouard Brigadier 11 Artillerie Houwaart 16/07/1887 Moorslede 1/10/1918 H1-1713
MATTHYS Emiel Soldaat 9 Linie Oostkerke 6/08/1894 Staden 29/09/1918 Z-1069
MECHELEN, VAN Hendrik Isidoor Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Herk-de-Stad 9/10/1891 Oostnieuwkerke 1/10/1918 H-293
MEELBERGHS Henri J. Isidore Soldaat 6 Linie Herk-de-stad 29/01/1895 Lendelede 15/10/1918 B-120
MEERSCH, VAN DE Jozef Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Aalst 28/07/1894 Westrozebeke 29/09/1918 F1-1356
MEERSCH, VAN DER Polidoor Corneel Soldaat 4 Karabiniers Oostnieuwkerke 22/03/1886 Passendale 29/09/1918 G1-1580
MEERSCHAERT Emiel Camille Soldaat 3 Karabiniers Woesten 14/12/1887 Passendale 29/09/1918 N1-1224
MEERSMAN Leo Petrus Joseph Sergeant 20 Linie Antwerpen 3/08/1895 Zarren 29/09/1918 Q-661
MEES, DE Pieter Alfons Soldaat 11 Linie Tremelo 21/07/1889 Stadenberg 29/09/1918 C1-1156
MEESTER, DE Maurits Albert Marie Soldaat 4 Linie Brugge 10/10/1897 Staden, Tolphoek 6/10/1918 Q-655
MEEUWS Jan Baptist C. Soldaat Wielrijders Turnhout 4/01/1897 Moorslede 1/10/1918 B-056
MEIRHAEGHE, VAN Joseph Maurice Soldaat 2 Karabiniers Huise 22/12/1892 Rumbeke 14/10/1918 D1-1179
MELLAERTS Hendrik Soldaat 13 Linie Gransberg 20/02/1896
 
28/09/1918 N-524
MELS Renatus Petrus Soldaat 3 Karabiniers Kemzeke 28/11/1893 Passendale 28/09/1918 N1-1216
MERCENIER Frdric Marcel Soldaat 2 Karabiniers Lige 5/05/1889 Langemark 28/09/1918 L-461
MERCKX Victor Joseph Soldaat 16 Linie Bornem 21/12/1894 Zonnebeke 29/09/1918 G-267
MERTENS Jules Achilles Odilon Marie Majoor 16 Linie Loker 29/11/1875 Moorslede 29/09/1918 H1-1724
MERTENS Karel Maria Jozef Emiel Soldaat 12 Artillerie Kruibeke 21/10/1883 Moorslede 1/10/1918 E-1325
MESTDAGH Maurits Joseph Polycarpe Soldaat 3 Lansiers Brugge 30/03/1892 Westrozebeke 19/10/1918 M1-1435
MEULEBROECK, VAN DE Remigius Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
15/09/1918 H1-1710
MEURS Gerard Jozef Soldaat 12 Linie Helchteren 8/10/1888
 
25/10/1914 F-240
MEY, DE Andreas Soldaat 7 Linie Sint-Kruis-Brugge 26/03/1897 Moorslede 29/09/1918 G-279
MEYER, DE Kamiel Soldaat 3 Karabiniers Merendre 8/01/1894 Rumbeke 14/10/1918 M-480
MEYER, DE Marcel Emile Soldaat 6 Genie Vorst 25/01/1895 Moorslede 20/10/1918 E1-1328
MEYERE, DE Lodewijk P. Soldaat 7 Linie
 

 

 
28/09/1918 R-723
MEYERS Lambert Soldaat 14 Linie Veldwezelt 6/12/1890 Aardooie, Tassche 3/10/1918 J1-1844
MEYHUI Joris Desideer Soldaat 1 Karabiniers Sint-Eloois-Vijve 12/10/1894 Moorslede 14/10/1918 X-980
MICHAUX Gaston Olivier Marie Sergeant 1 Karabiniers Verviers 3/07/1895 Langemark 24/09/1918 Q-702
MICHEL Charles Adolphe Soldaat 12 Linie Pommeroeul 12/07/1890 Lendelede 15/10/1918 B-115
MICHIELS Karel Soldaat 3 Karabiniers Auderghem 30/08/1894 Langemark 28/09/1918 L-457
MICHIELSEN Franciscus Josephus Korporaal 23 Linie Antwerpen 4/09/1893 Staden, Zarrenbeek 2/10/1918 Z-1014
MIERBE, DE Franciscus Carolus Soldaat 8 Linie Antwerpen 26/07/1893 Staden 3/10/1918 Q-716
MOERE, VAN DE Arthur Frans Jozef Hulp-Onderluitenant 5 Jagers te Voet Gent 15/05/1894 Moorslede 3/10/1918 H-289
MOERENHOUT Rochus Soldaat 2 Lansiers Brussel 17/04/1894 Moorslede 5/10/1918 H-327
MOL, DE Pieter Cesar Korporaal 6 Linie Wetteren 21/06/1888 Ingelmunster 18/10/1918 G1-1591
MOL, VAN Hendrik Soldaat 6 Genie Gent 23/06/1890 De Ruiter, bij Roeselare 14/10/1918 E1-1279
MONCEUX Gustaaf Soldaat 5 Jagers te Voet Bellingen 22/01/1893 Passendale 2/10/1918 Y-1006
MONNET Pierre F. Soldaat 9 Linie
 

 

 
29/09/1918 N-571
MOOR, DE Renaat M.L. Soldaat 1 Jagers te Voet Antwerpen 29/11/1893 Sleihage 30/09/1918 G1-1569
MOORS Julius F.M. Sergeant 11 Linie
 

 

 
18/10/1918 B-094
MOORTELE, VAN DE Odiel Cyrille Soldaat 11 Linie Esen 24/09/1894 Moorslede 13/10/1918 A1-1081
MOREAU Charles Eliacin Lon Soldaat 16 Linie Couvin 6/06/1890 Brielen 12/07/1918 N-554
MOREAU Gaston Jules Soldaat 13 Linie Oedeghien 21/08/1898 Handzame 1/10/1918 Z-1034
MORRE Nestor Jozef Soldaat 3 Karabiniers Everbeek 17/08/1890 Westrozebeke 28/09/1918 N1-1229
MORTELMANS Pieter Lodewijk Soldaat 24 Linie Berchem 8/11/1894 Houthulst 28/09/1918 J-399
MOTTE Pierre J. Soldaat 20 Linie
 

 

 
28/09/1918 N-493
MOULART Julius Antoon Eemmanuel J. Soldaat 3 Artillerie Antwerpen 5/06/1887 Moorslede 24/10/1918 M-484
MOULIN, DE Charles P. Soldaat 5 Jagers te Voet Quvy-le-Grand 10/03/1891 Passendale 29/09/1918 N-537
MOURMAUX Maurice Julien Emile Victor Korporaal 3 Karabiniers Lige 7/12/1891 Rumbeke 14/10/1918 A1-1099
MULDER, DE Bernardus Soldaat 2 klas 6 Linie Merelbeke 22/01/1884 Rumbeke 15/10/1918 J1-1807
MULDER, DE Omer Jozef Soldaat 2 klas 8 Linie Ophasselt 5/08/1895 Westrozebeke 17/10/1918 M1-1462
MUSELLE Charles Louis Joseph Soldaat 12 Linie Lige 6/02/1886 Lendelede 15/10/1918 B-103
MUYLLE Viktor Donaat Soldaat 4 Linie Ichtegem 3/10/1894 Staden, Luihoek 6/10/1918 W-916
MUYNCK, DE Thodore Soldaat 4 Karabiniers Zelzate 24/11/1897 Oostnieuwkerke 1/10/1918 A-004
MUYS Henri Soldaat 24 Linie Lotenhulle 4/11/1888 Houthulst 28/09/1918 K-416
MUYSHONDT Hendrik Soldaat 7 Linie Merksem 24/12/1895 Langemark, Wieltje 28/09/1918 C1-1141
MYLLE Leo Jozef Soldaat 13 Linie Moorslede 22/10/1895 Handzame 14/10/1918 Q-684
NAESSENS Hendrik Soldaat 3 Karabiniers Desselgem 22/09/1894 Rumbeke 14/10/1918 X-964
NAEYAERT Eugne Gustave Soldaat 2 Karabiniers Zedelgem 9/09/1893 Ingelmunster 16/10/1918 K1-1632
NAUWELAERS Alfons L. Soldaat 3 Karabiniers Broechem 5/02/1894 Rumbeke 14/10/1918 M-479
NAUX, DE Maurits Soldaat 2 Karabiniers Brugge 26/06/1898 Langemark 28/09/1918 J-380
NAVET Gabriel Nestor Auguste Soldaat 14 Linie Kessel-Lo 14/03/1896 Oostnieuwkerke 2/10/1918 J1-1851
NECKEBROECK Remigius Soldaat 1 Jagers te Voet Letterhoutem 18/08/1894 Langemark 28/09/1918 C1-1161
NEUFCOUR Iwan Hubert Sergeant 12 Linie Verviers 11/07/1890 Langemark 28/09/1918 V-869
NEUVILLE, VAN Kamiel A. Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
28/09/1918 L1-1533
NEYRINCK Hendrik Soldaat 3 Karabiniers Tourcoing (FR) 16/01/1898 Westrozebeke 30/09/1918 N1-1214
NEYT Frdric Franois Soldaat 2 Karabiniers Brussel 26/02/1882 Oostnieuwkerke 1/10/1918 G1-1551
NIES, DE Alphonse Jean Jacques Soldaat 16 Linie Sint-Katelijne-Waver 26/09/1894 Moorslede 1/10/1918 G-278
NIL, DE Rafal Frans Maria Alfons Soldaat 12 Linie Kersbeek-Miskom 27/04/1899 Woumen, Jonckershove 15/10/1918 P-631
NO Adolf Soldaat 4 Linie Brugge 30/08/1889 Luikhoek 6/10/1918 B1-1118
NOL Edouard Eudore Soldaat 24 Linie Marchienne-au-Pont 22/06/1896 Houthulst 28/09/1918 J-388
NOLLET Robrecht Soldaat 10 Linie Menen 8/06/1898 Kortemark, Vijfhuizenhoek 15/10/1918 K1-1607
NOTREDAME Hieronymus A.C. Soldaat 20 Linie
 

 

 
28/09/1918 N-494
NUYENS Alois Soldaat 4 Artillerie Turnhout 21/08/1885 Kattestraat, nabij Zarren 12/10/1918 Q-660
NUYTS Jan Baptist Soldaat 2 klas 19 Linie Vosselaar 7/02/1895 Ondank 29/09/1918 L1-1527
NYPEN, VAN Jan Baptist Soldaat 2 Karabiniers Auderghem 29/01/1895 Oostnieuwkerke 1/10/1918 G1-1548
NYS, DE Arthur R. Soldaat 11 Linie Staden 1/05/1893 Stadenberg 29/09/1918 C1-1166
NYSEN Gerardus S. Soldaat 11 Linie
 

 

 
15/10/1918 J1-1813
NYSSENS Achiel C. Soldaat 12 Linie Moorslede 9/12/1896 Westrozebeke 29/09/1918 M1-1422
OMLOOP Marcel Soldaat 16 Linie Bekkevoort 14/01/1895 Brielen 12/07/1918 N-555
ONDERBERGEN, VAN Honorius A. Soldaat 4 Linie Zele 16/10/1893 Staden 29/09/1918 D-193
ONRAEDT Achiel Soldaat 15 Linie Staden 12/11/1898 Oekene 14/10/1918 M-487
OPSOMMER Robert D. Soldaat 6 Jagers te Voet Neuville-en-Ferrain (FR) 16/11/1891 Beitem 10/10/1918 E-211
ORBAN Jos Ernest L. Soldaat 15 Linie Lige 4/09/1895 Ingelmunster 16/10/1918 G1-1585
OSTEYN Leo C. Soldaat 12 Artillerie Kortrijk 11/08/1894 Moorslede, Zilverberg 15/10/1918 A1-1102
OVERSTRAETEN, VAN Emiel Korporaal 12 Linie Ganshoren 10/06/1889 Lendelede 15/10/1918 B-105
OVERTVELDT, VAN Florimond Soldaat 23 Linie Zwijndrecht 7/01/1893 Zarrenbeek 2/10/1918 V-897
PACHTERE, DE Karel Lodewijk Soldaat 19 Linie Boechout 18/04/1894 Boezinge 17/04/1918 F1-1393
PANNECOUCKE Oscar Soldaat 2 Karabiniers Ingooigem 28/01/1894 Poelkapelle-Langemark 28/09/1918 L1-1521
PANNECOUCQUE Achille Marcel Soldaat 14 Linie Wijtschate 23/08/1894 Oostnieuwkerke 3/10/1918 H1-1705
PARDIEU Adolf Joseph Corneille Soldaat 12 Linie Dranouter 5/03/1897 Lendelede 15/10/1918 B-106
PARYS, VAN Leonardus Soldaat 14 Linie Gent 18/06/1890 Oostnieuwkerke, Most 3/10/1918 I1-1773
PATERNOSTER Karel Onderluitenant 4 Jagers te Voet Vollezele 9/11/1891 Poelkapelle 28/09/1918 F1-1370
PATTYN Constant H. Soldaat 15 Linie
 

 

 
16/10/1918 X-945
PAUW, DE Karel L. Soldaat 19 Linie Wetteren 1/06/1895 Houthulst, Bos van 29/09/1918 D-192
PAUW, DE Oscar Guillaume Joseph Adjudant 1 Grenadiers Borgloon 24/01/1896 Passendale 29/09/1918 S-784
PAUWELS Alfons Henri Soldaat 6 Linie
 

 
Langemark 29/07/1918 F1-1382
PAUWELS Franciscus Soldaat 22 Linie Diest 25/05/1893 Zarren 1/10/1918 R-750
PAUWELS Oscar J.B. Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
22/10/1918 M1-1431
PEERS Adolphe Julius Soldaat 2 Jagers te Voet Deinze 11/10/1890 Diksmuide 20/10/1914 F-234
PEERS Eduardus Guillielmus Josephus Adjudant 6 Jagers te Voet Antwerpen 23/03/1891 Sint-Pieters 30/09/1918 G-286
PEETERMANS Jules Soldaat 9 Artillerie Virginal 16/11/1886 Langemark 28/09/1918 L-448
PEETERS Antoon Soldaat 10 Linie
 

 

 
28/09/1918 N-567
PEETERS Hendrik Soldaat 1 Karabiniers Herselt 31/08/1894 Rumbeke 14/10/1918 E1-1291
PEETERS Karel Soldaat 4 Karabiniers Tessenderlo 20/11/1889 Oostnieuwkerke 1/10/1918 A-015
PEETERS Lodewijk Maria Frans Soldaat 12 Artillerie Essen 9/01/1890 Rumbeke, wijk "Den aap" 15/10/1918 H-310
PELLEGRIN Edouard Nol J. Korporaal 9 Linie Hirson (FR) 24/12/1894 Langemark 28/09/1918 L-423
PERDAENS Maurits Soldaat 17 Linie Oetingen 25/09/1895 Moorslede 29/09/1918 I-341
PERIN Albert Victor Soldaat Grand Parc Automobile de Rserve Gilly 3/07/1891 Passendale 11/10/1918 T-816
PERIN Henri J. Onderluitenant 12 Linie Hotton 14/12/1879 Stadenberg 29/09/1918 M1-1472
PERSOONE Gaston Corneille Soldaat 24 Linie Reninge 1/11/1894 Houthulst 29/09/1918 I-350
PETITJEAN Joseph Franois Korporaal 17 Linie Ordingen 1/02/1891 Ledegem 5/10/1918 H1-1702
PETTER, DE Pierre Soldaat 15 Artillerie Aalst 10/02/1893 Ingelmunster, Amb. 7 FR. Corps 21/10/1918 I1-1758
PEVERNAGIE Hector Soldaat 11 Linie Heldergem 25/07/1893 Sint-Eloois-Winkel 14/10/1918 A1-1089
PHILIPS Alfons Sergeant 5 Linie
 

 

 
14/10/1918 Y-989
PICKEUR Jan Jozef Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Mechelen 22/08/1889 Oostnieuwkerke 14/10/1918 G1-1555
PIEPERS Aim Napoleon Soldaat 12 Linie Ploegsteert 1/01/1897 Moorslede 9/10/1918 G-265
PIERRE Fernand Charles Marie Onderluitenant 3 Karabiniers Schaarbeek 14/01/1891 Westrozebeke 28/09/1918 N1-1207
PIERRE, DE Petrus Wachtmeester 1 Artillerie Aalst 21/02/1886 Jonkershove 28/09/1918 V-887
PIERSON Pieter Jozef Jan Soldaat 19 Linie Beek 19/12/1896 Houthulst 2/10/1918 B1-1122
PIETERS Florimond 1serj-maj 18 Linie De Klinge 15/10/1893 Kortemark, voor Voshoek 14/10/1918 K1-1624
PIETERS Franciscus Soldaat 4 Jagers te Voet Deurne 22/11/1894 Westrozebeke 29/09/1918 F1-1353
PIETERS Leo Korporaal 4 Linie Varsenare 2/02/1891 Tolphoek 6/10/1918 Q-656
PIETTE Jean Paul Joseph Soldaat 2 Grenadiers Petit-Rechain 24/05/1893 Moorslede 30/09/1918 B-061
PIL Robert Simon Louis Pierre Hulp-Onderluitenant 15 Linie Oostende 4/07/1894 Zonnebeke 19/09/1918 U-838
PIRON Henri Joseph Georges Soldaat 12 Linie Wanne 23/01/1890 Di