Hoogstade, Belgische Militaire Begraafplaats

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum graf
ABEELE, VAN DEN Agathon Jozef Soldaat 14 Linie Handzame 13/10/1894 Hoogstade, Hosp. 26/10/1916 00615
ABEELE, VAN DEN Richard Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
1/05/1915 00148
ACCOULET Henri Englebert Charles Soldaat 2 klas 5 Linie
 

 

 
12/11/1915 00215
ACHTERT, VER Jozef Soldaat 5 Linie Geel 12/11/1886 Hoogstade, Hosp. 10/08/1915 00094
ACKER, VAN Gustave Soldaat 6 Genie
 

 

 
11/11/1917 00713
AERNOUTS Corneel Soldaat 2 klas 7 Linie Wuustwezel 11/05/1894 Hoogstade 23/04/1916 00010
AERT, VER Emiel Soldaat 10 Linie
 

 

 
30/05/1916 00359
AERTS Franois Marie Soldaat 2 klas 7 Artillerie Brussel
 

 
6/01/1916 00317
AKEN, VAN Constantinus Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
15/09/1917 00798
ALGOET Jean Ren Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Ooigem 10/10/1884 Hoogstade, Hosp. 7/09/1916 00577
ALLARD Albert Jean Baptiste Soldaat 4 Linie Roux 31/05/1888 Hoogstade 8/08/1915 00077
ANDR Theophile Franois Soldaat 2 klas 2 Artillerie La Louvire 28/03/1891 Hoogstade 13/05/1915 00209
ANTOON Franois Soldaat 2 klas 2 Artillerie Mechelen
 

 
28/11/1917 00042
ARLIN Edmondus Soldaat 12 Artillerie Sallau-Mines (FR)
 
Hoogstade 21/10/1917 00634
ARNOUTS Franciscus Jacobus Soldaat 2 klas 24 Linie Turnhout
 

 
17/06/1918 00311
BACKERE, DE Paulus Antonius Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Beveren (Roeselare) 1/02/1897 Hoogstade 2/10/1916 00596
BAEL, VAN Karel Arnold Korporaal 4 Karabiniers
 

 

 
7/11/1917 00008
BAELE Maurice Philemon Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Nederzwalm-Hermelgem 23/04/1890
 
1/07/1916 00565
BAELEN Cyrille Camille Soldaat 22 Linie Moorslede 11/11/1889 Noordschote 26/03/1917 00707
BAERE, DE Edmond Soldaat 8 Linie Lessines 20/04/1881 Hoogstade 18/12/1915 00299
BAETEN, VER Alfons Jan Soldaat Genie Meerle 16/10/1898
 
21/09/1916 00589
BAETS Clement Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Halen
 

 
13/11/1917 00716
BAEYENS Pieter Frans Soldaat 2 klas 24 Linie Sint-Margriete
 

 
5/09/1915 00122BIS
BAGUET Eugene Franois Soldaat 2 klas 5 Linie Nederbrakel 31/12/1896 Elzendamme 1/08/1916 00768
BAILLEUL Charles Remy Soldaat 10 Linie Prenchies-Nord (FR)
 

 
26/02/1916 00392
BAILLIEN Chretien Albert Soldaat 2 klas 24 Linie Otrange
 

 
22/06/1918 00309
BALASSE Edgard Raoul Adrien Brigadier 6 Artillerie La Louvire
 
Hoogstade 28/06/1915 00117
BALCAEN Remi Soldaat 1 klas 2 Linie Wortegem
 

 
29/09/1915 00722
BALEMANS Jan Jozef Soldaat 2 Karabiniers Antwerpen
 

 
17/11/1915 00218
BANEUX Georges L. Pr. Soldaat 1 Artillerie
 

 

 
1/08/1915 00099
BASSELAERE, VAN Franciscus Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
23/06/1915 00121
BASTAETS Jan Baptist Soldaat 4 Karabiniers Sint-Gillis-Brussel 15/09/1894
 
14/06/1917 00757
BASTIAENS Eugeen Frans Soldaat 2 Artillerie
 

 

 
18/06/1915 00177
BAUMANS Hendrik Soldaat 2 Karabiniers Wielrijders Sint-Joris-Weert 11/01/1895 Steenstrate 26/03/1916 00734
BAUSIRE Alphonse Soldaat 22 Linie Tournai 26/01/1894 Noordschote 9/02/1917 00694
BAUTE Cyriel Soldaat 1 Karabiniers Donk 8/06/1893 Sint-Jacobs-Kapelle 2/07/1916 00569
BAUWENS Alfons Soldaat 4 Linie
 

 

 
13/10/1915 00529
BAUWENS Cyriel Soldaat 3 Linie
 

 

 
28/04/1915 00172
BAVINCKOVE Alfons Soldaat 23 Linie Sint-Pieters-Kapelle 24/10/1891 Linde 28/09/1918 00244
BEAUVOIS Jacobus Soldaat 4 Lansiers Antwerpen 14/10/1893 Diksmuide 21/09/1915 00063
BECELAERE Henri Soldaat 1 Genie
 

 

 
23/01/1918 00673
BEKEN, VAN DER Ivon Albrecht Soldaat 2 Artillerie
 

 

 
26/12/1915 00423
BEKEN, VER Georges Korporaal 2 Linie
 

 

 
29/01/1916 00402
BEL Franciscus Soldaat 2 Zware Artillerie Grimbergen 12/05/1883 Hoogstade, Hosp. 14/02/1917 00647
BELAEN Antonius M. Soldaat 1 Grenadiers Hulste 21/01/1894 Hoogstade, Hosp. 7/06/1917 00748
BELAIRE Charles Brigadier 12 Artillerie
 

 
C.A./6 D.A. 7/11/1917 00738
BM Maurits Adolf Korporaal 1 Linie Wetteren 6/12/1893 Hoogstade, Hosp. 23/09/1916 00590
BERCKMANS Franciscus Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
4/07/1915 00114
BERCKMANS Jan Baptist Soldaat 3 Linie
 

 

 
21/01/1916 00323
BERCKMOES August Soldaat 10 Linie
 

 

 
16/02/1916 00336
BERGEN, VAN Emiel Soldaat 2 klas 6 Jagers te Voet Zepperen 30/05/1894 Hoogstade, Mil. Hosp. 7/02/1917 00635
BERGHE, VAN DEN Frederik A. Soldaat Genie
 

 

 
11/10/1915 00674
BERGHMANS Hendrik Jozef Soldaat 2 klas 2 Linie Geel 8/08/1885 Hoogstade, Hosp. 7/08/1915 00108
BERLAERE, VAN Oscar Soldaat 3 Linie
 

 

 
8/09/1915 00079
BERNAERTS Victor Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
10/06/1915 00184
BERNARD Zenon E. Luitenant (Reserve) 1 Karabiniers Mons 12/08/1894 Hoogstade, Hosp. 24/10/1917 00752
BERTELS Gustaaf Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Antwerpen 2/05/1894
 
15/08/1916 00536
BERTELS Lodewijk Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
18/09/1915 00067
BEULE, DE Raymond Franois Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Zele
 

 
11/09/1915 00073
BEVER, DE Henri J. Soldaat 2 klas 11 Linie Sint-Jans-Molenbeek 2/09/1886 Hoogstade, Hosp. 2/07/1916 00567
BEVER, VAN David A. Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
25/03/1915 00599
BIBLAUW Jozef Ed. Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
30/07/1917 00289
BIESEN, VAN DER Pieter J. Soldaat 1 Zware Artillerie
 

 

 
24/02/1916 00700
BIHAIN Leon Soldaat 13 Linie
 

 

 
20/01/1916 00324
BILLIAU Emiel Kamiel Cornelis Soldaat 2 klas 19 Linie Vlamertinge 15/04/1889 Merkem - Poelkapelle 17/04/1918 00334
BISSE, VAN DER Georges Sergeant 14 Linie Roux 21/11/1894 Hoogstade 28/09/1918 00246
BIST, VER Lodewijk Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
2/06/1915 00190
BLOMME Kamiel Jozef Soldaat 22 Linie Hulste 21/01/1893 Nieuwkapelle 3/02/1918 00672
BOCK, DE Josephus Amandus Soldaat 6 Artillerie Dendermonde 5/04/1898 Hoogstade 31/10/1917 00027
BOCKXSTAELE, VAN Jozef Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
9/06/1916 00364
BODE, VAN Louis Joseph Antoine Sergeant 5 Linie Mechelen 28/04/1894
 
27/12/1916 00581
BOELENS Pieter Soldaat 5 Linie Oostakker 14/11/1891
 
9/12/1915 00437
BOGAERT Clement Soldaat 2 klas 5 Genie Brussel 14/10/1874 Hoogstade, Hosp. 27/02/1917 00641
BOGAERT Frans Edmond Soldaat 2 klas 2 Linie Vilvoorde
 

 
20/08/1915 00102
BOGARDEN, VAN DEN August Soldaat 5 Linie
 

 

 
22/07/1915 00103
BOGHOUT, VAN Joris Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
12/03/1916 00349
BOIS, DE Frans Michel M. Soldaat 2 Linie
 

 

 
18/08/1915 00092
BOIS, DU Adolf ruiter 3 Lansiers
 

 

 
23/10/1915 00679
BOLAND Franois Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Namur 11/04/1897 Hoogstade, Hosp. 10/08/1916 00531
BOLLAERT Gentiel A.A. Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
16/11/1917 00699
BOMBEECK Franciscus Soldaat 2 klas Genie Ressegem 4/08/1893 op de voorposten 22/03/1916 00345
BOMBEKE Hendrik Jozef Soldaat Genie
 

 

 
19/12/1915 00459
BONAERT Julius Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
15/06/1917 00756
BONGAERTS Victor Leo Joseph Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Comblain-Fairon 19/03/1895 Hoogstade, Hosp. 11/07/1916 00545
BONNE Joannes Soldaat 2 Linie Oostakker 29/03/1890 Noordschoote 13/08/1915 00295
BONNEHILL Pierre Adjudant 1 Gidsen Thuin 7/06/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 16/05/1918 00499
BONNOTTE Pieter Soldaat 4 Linie
 

 

 
25/12/1917 00668
BONTE Kamiel Soldaat 4 Linie
 

 

 
9/07/1915 00657
BOOM, DE Rufin Soldaat 3 Linie Liedekerke 30/03/1894 Hoogstaden Hosp. 1/11/1915 00135
BOON Charles Soldaat 4 Linie
 

 

 
27/04/1915 00158
BOSCH, VAN DEN Raymond Fernand Soldaat 4 Linie Antwerpen 28/08/1894 Steenstrate 11/11/1915 00447
BOSCHMANS Jan H. Soldaat 8 Linie Putte 4/03/1892 Diksmuide 28/09/1918 00224
BOSSCHE, VAN DEN Oscar E. Soldaat 4 Linie
 

 

 
29/12/1915 00443
BOSSU Pierre Korporaal 3 Linie
 

 

 
26/11/1915 00292
BOSSUYT Hieronymus G. Soldaat 1 Karabiniers Zwevegem 12/10/1894 Hoogstade, Mil. Hosp. 2/07/1916 00568
BOSTOEN Juliaan C. Soldaat 7 Linie Harelbeke 1/03/1896 Hoogstade, Hosp. 21/03/1917 00652
BOURGEOIS Auguste Soldaat Zware Artillerie Thirimont 14/06/1886 Reninge 18/12/1916 00808
BOUSSAERT Kamiel Soldaat 3 Linie Woesten
 
Steenstrate 21/10/1915 00141
BOUVIER Paul Soldaat 4 Linie
 

 

 
11/11/1915 00213
BRACHT, VAN DER Achiel Korporaal 8 Linie
 

 

 
20/12/1915 00298
BRAEM Gustaaf Soldaat 2 Zware Artillerie Moorslede 26/09/1891 Hoogstade, Hosp. 7/06/1917 00747
BRANDEN, VAN DEN Karel Lodewijk Soldaat 18 Linie Meerdonk 3/10/1891 Sint-Jacobs-Kapelle 24/09/1918 00254
BRITSOM, VAN Jozef Soldaat 3 Genie
 

 

 
9/03/1916 00351
BROECK, VAN Pierre Soldaat 2 Linie
 

 

 
15/05/1915 00207
BROECKE, VAN DE Gustaaf Albertus Soldaat 2 Karabiniers Gent 8/03/1896 Hoogstade 29/05/1915 00192
BROEK, VAN DE Emiel Sergeant 1 Karabiniers
 

 

 
31/03/1915 00395
BRONSTEIN Lon Isaac Luitenant (res) 3 Karabiniers
 

 
Sint-Jacobs-Kapelle 19/05/1917 00743
BROUCK, VAN DEN Leo Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
22/10/1917 00616
BROUCKE Leopold L. Soldaat Genie
 

 

 
14/08/1918 00468
BROUCKE, VAN DEN Karel Soldaat 2 klas 2 Artillerie Eernegem 27/05/1895 Zuidschote 17/11/1916 00491
BRUNEEL Gaston Soldaat 1 Jagers te Voet Tournai 4/03/1895 Hoogstade, Hosp. 13/05/1916 00041
BRUNET Albert Soldaat 1 Linie Leisele 14/04/1892 Hoogstade, Hosp. 7/09/1916 00575
BRUX, DE Armand J.B. Soldaat 6 Artillerie
 

 
Gijverinkhove 8/10/1917 00203
BRUYNE, DE Jozef Hendrik Soldaat 4 Lansiers
 

 

 
5/08/1915 00097
BRUYSSEL, VAN Jozef H. Soldaat 5 Linie
 

 

 
17/06/1915 00180
BUGGENHOUT, VAN Ludovicus Julius Joseph Soldaat 2 Linie Zandhoven 27/10/1893 a.d. IJzer 29/10/1915 00498
BULT Gaston Soldaat Genie, Zoeklichten Wetteren 5/05/1893 Noordschote 8/07/1915 00411
BULT Philemon Alb. Soldaat 4 Karabiniers
 

 

 
7/11/1917 00731
BULT Robert Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Sint-Katherina-lombeek 15/12/1888 Hoogstade, Hosp. 30/03/1916 00384
BUNDEL, DE Theophiel Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
24/09/1915 00060
BUSSCHE, VAN DEN Julius Soldaat 2 klas 6 Genie
 

 

 
10/12/1917 00664
BUXANT Pierre Franois Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
4/09/1915 00082
BUYSSE Theophiel Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Sint-Laureins 26/05/1893 Hoogstade, Hosp. 3/06/1916 00564
BUYTEN, VAN Isidoor Soldaat Lichte Groep Hamme 8/09/1887 Hoogstade, Hosp. 21/07/1916 00542
CALLAERT Evarist Soldaat 2 klas 6 Linie Boom 22/01/1894 Hoogstade 30/06/1915 00115
CALLANT Lucien Jozef Maria Soldaat 23 Linie Vijve-Kapelle (Sint-Kruis) 15/05/1893 Steenstrate 10/02/1917 00659
CALLEBAUT Arthur Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Wielrijders Aalst 9/11/1888
 
26/03/1916 00660
CALLEBOUT Jean Baptist Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
9/02/1916 00397
CALU Alfons Benedict Brigadier 2 Artillerie
 

 

 
1/05/1915 00145
CAMMAERTS Charles Soldaat 2 Artillerie Schaarbeek 17/03/1889 Sint-Jacobs-Kapelle 8/05/1915 00152
CAMMEN, VER Theophiel F. Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Hamme 24/07/1893 Noordschote 10/04/1915 00601
CAMP, VAN Jan Soldaat 2 Linie
 

 

 
13/08/1915 00429
CAPELLE Franois Joseph Soldaat 1 Jagers te Voet Chivres 11/01/1891 Hoogstade, Hosp. 27/07/1916 00526
CAPPELLE Hendrik Jules Soldaat 2 klas 24 Linie Koolskamp
 

 
17/04/1918 00446
CARME Henri Eugne Sergeant 13 Linie Wavre 16/01/1891 Linde 28/09/1918 00233
CARPENTRIE, DE Victor Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
3/06/1915 00189
CASSIERS Jean Franois Kapitein 4 Linie Kruishoutem 22/02/1879 Noordschote 20/11/1915 00089
CAUCHY Georges Soldaat 1 Grenadiers Fayt-lez-Manage 23/07/1894
 
9/11/1916 00626
CAULIER Ren Soldaat 4 Linie
 

 

 
23/08/1915 00086
CAUWER, DE Emiel Frans Soldaat 1 Linie Elversele 25/05/1894 Hoogstade, Hosp. 22/08/1916 00554
CAYZEELE, VAN Remi Soldaat 2 klas 18 Linie Poperinge 21/12/1894 Hoogstade 11/07/1918 00444
CEUSTER, DE Jozef M. Soldaat 3 Lansiers Herentals 30/08/1889
 
1/08/1917 00751
CEUTERICK Albert Soldaat 12 Linie Dikkele 17/01/1894 Hoogstade, Hosp. 8/03/1916 00352
CHARLIER Louis Soldaat 2 klas 2 Linie Marchienne-au-Pont 26/09/1893 Hoogstade, Hosp. 13/08/1916 00534
CHAVE Henri Ghislain Soldaat 2 klas 10 Linie
 

 

 
14/12/1915 00305
CHENOT Elie Charles Wachtmeester Bie de Parc Chassepierre 28/08/1893 Gapaardhoek 20/09/1918 00278
CLAES Octaaf Soldaat 5 Lansiers
 

 

 
6/02/1916 00400
CLAESSENS Hubert Korporaal 1 Grenadiers Antwerpen 28/10/1896 Hoogstade 26/04/1915 00164
CLAESSENS Jozef A. Soldaat 2 Artillerie
 

 
Nieuwkapelle 13/05/1915 00208
CLAEYS Edmond Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Aire-sur-Lys (FR) 5/02/1894
 
20/07/1916 00540
CLAUS Constant Soldaat 3 Linie
 

 

 
29/10/1915 00138
CLAUS Remy Soldaat 2 Linie
 

 

 
15/11/1915 00159BIS
CLAUS Victor Hubert Soldaat Genie Havinnes 2/04/1894 Hoogstade, Hosp. 9/10/1916 00603
CLERCK, DE Remigius Soldaat 1 Grenadiers Pittem 19/06/1894 Hoogstade 8/06/1915 00185
CLERCQ, DE Eloi A. Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
26/05/1915 00200
CLERCQ, DE Gustave Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
7/12/1917 00661
CLIGNET Lucien Soldaat 4 Artillerie Gentbrugge 7/04/1896 Diksmuide, sector van 28/09/1918 00249
CLINCKEMAILLIE Leopold Silvre Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Oostnieuwkerke
 

 
11/11/1917 00710
CLOCKERS Lambert Brigadier 2 Artillerie Landen 23/08/1894 Hoogstade, Hosp. 28/02/1917 00582
CLOET Julien A. Soldaat 24 Linie Roeselare 26/05/1892 Lo 20/04/1918 00518
CNUDDE Emmanuel Soldaat Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
15/05/1918 00495
COCK, DE Joseph Florimond Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Putte 20/03/1880
 
21/05/1917 00745
COCKER, DE Felix Jean Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Merksem
 

 
14/09/1915 00071
COCQUYT Theophiel Juul Karel Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Gent 21/01/1893 Hoogstade, Hosp. 12/09/1916 00588
COEMAN Basiel Frans Jan Soldaat 4 Linie Aartrijke 23/10/1891 Hoogstade, Hosp. 13/03/1917 00344
COENEN Ferdinand Soldaat 3 Artillerie
 

 

 
15/09/1917 00785
COKER, DE Hippolyte Soldaat 2 klas 11 Artillerie Lige 28/12/1894 Sint-Rijkers, 1 Sectie Hospitalisatie 29/03/1917 00655
COLLE Achiel C. Soldaat 4 Linie
 

 

 
5/07/1915 00113
COLMAN Florent Joseph Soldaat 10 Linie Temse 12/02/1897 Hoogstade, Hosp. 3/09/1918 00476
COLPAERT Arthur Soldaat 4 Karabiniers
 

 

 
11/11/1917 00717
COMYN Achille Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Zilllebeke 17/07/1891 Nieuwekapelle 8/10/1916 00611
CONINCK, DE Leopold Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
1/06/1916 00328
CONINCK, DE Maurits I.C. Korporaal 3 Linie
 

 

 
24/11/1915 00291
COOLENS Victor Marie Richard Soldaat 2 klas 23 Linie Zottegem 16/08/1895 Hoogstade, Hosp. 28/06/1917 00749
COOMAN, DE Eugne Korporaal 24 Linie
 

 

 
17/04/1918 00517
COORENS Franciscus Jules Soldaat Vervoerkorps Blaasveld 11/10/1891 Zoetenaaie 25/03/1918 00506
COPPENOLLE, VAN Rene Marie Joseph Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Aartrijke 13/09/1893 Hoogstade, Hosp. 19/07/1916 00544
COPPENS Cesar Soldaat 6 Genie Assenede 19/09/1889 Sint-Jacobs-Kapelle 14/11/1917 00712
COPPENS Constantinus Maria Petrus Soldaat Opleidingscentrum Hulptroepen Antwerpen 7/03/1891 Hoogstade 1/06/1918 00492
CORBET Petrus Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Antwerpen 27/12/1887 Hoogstade, Hosp. 10/09/1916 00587
CORNILDE Alfons R. Soldaat 4 Linie
 

 

 
21/11/1915 00192BIS
CORNILDE Prosper Soldaat Genie
 

 

 
9/02/1915 00107
CORNU Achilles E. Soldaat 13 Linie Stekene 7/02/1894 Hoogstade, Hosp. 7/05/1916 00031
COSSEMENT Julien Auguste Jean Baptiste Soldaat 2 klas 3 Linie Sint-Denijs-Westrem
 
Lizerne 3/05/1915 00490
COTTE, VAN DE Jean H. Wachtmeester 4 Artillerie
 

 

 
26/08/1918 00480
COUDRON Aloysius Alphonsius Soldaat 4 Linie Geluveld 30/10/1888 Hoogstade, Hosp. 28/09/1918 00242
COURTOIS Jules Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
2/11/1915 00134
COUSSAERT Evariste Polydore Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Menen 20/08/1895 Hoogstade, Hosp. 19/06/1916 00369
COVEMACKER Arthur C. Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
27/04/1915 00165
CRIEKINGEN, VAN Edmond Soldaat 1 Linie Nieuwenrode 18/03/1885 Hoogstade, Hosp. 12/10/1916 00610
CROCQUEY Kamiel Achilles Soldaat 10 Artillerie Kemmel ?
 
Steenstrate 22/08/1917 00755
CROES Kamiel J. Soldaat 3 Linie
 

 
Hoogstade 17/01/1916 00418
CROISIER Henri Franois Soldaat 13 Linie
 

 

 
3/08/1918 00455
CRUYSE, VER Laurent Felix Petrus Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Antwerpen 23/01/1892 Noordschote 30/01/1915 00579
CUYPERE, DE Omer Soldaat 5 Artillerie
 

 

 
4/12/1915 00379
DAELE, VAN Renaat J. Soldaat 3 Linie
 

 

 
10/10/1915 00045
DAEMERS Franciscus Soldaat Genie
 

 

 
4/09/1915 00105BIS
DAEMS Edmond Englebert Soldaat 4 Karabiniers Antwerpen 5/04/1892 Woumen 22/08/1917 00535
DAMINET Adonis Soldaat 12 Artillerie
 

 
C.A./ 6D.A. 18/11/1917 00662
DANDOIS Georges Auguste Charles Soldaat 2 klas 1 Linie Antwerpen 27/07/1897 Hoogstade, Hosp. 2/05/1917 00741
DECKER, DE Eduard Hector Soldaat Karabiniers Wielrijders Wachtebeke 8/06/1890 Noordschote, Drie Grachten 29/01/1915 00698
DECKER, DE Emile Pr.Fr. Korporaal 2 Karabiniers Ukkel 24/10/1891
 
28/08/1917 00778
DECKERS Gerardus Josephus Wachtmeester 1 Zware Artillerie Tongeren 15/11/1887 Nieuwkapelle 7/11/1917 00735
DELBECQUE Omer Soldaat 4 Linie Cominnes 19/02/1887 Hoogstade, Hosp. 5/07/1915 00112
DELEFORTRIE Henri R. Soldaat Genie
 

 

 
3/08/1915 00098
DELEPIERRE Valre Soldaat 4 Linie
 

 

 
28/07/1915 00127
DELHAIZE Lon Albert Joseph Soldaat 12 Linie Huy 3/08/1893 Hoogstade, Hosp. 8/09/1916 00578
DELMUYLE Maurits E. Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
27/09/1917 00789
DELVAEL Cyriel Corneille Soldaat 2 klas 4 Lansiers Krombeke 21/10/1891 Hoogstade, Hosp. 12/05/1916 00039
DENDER, VAN Benedictus Soldaat 2 klas 3 Linie Hamme 5/02/1896 Hoogstade, Mil. Hosp. 21/12/1915 00424
DERUMAUX Emiel Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
29/11/1917 00543
DERVEAUX Valeer Soldaat 2 Linie
 

 

 
3/10/1915 00055BIS
DIERCKX Eugeen Soldaat Genie
 
23/02/1893
 
11/10/1915 00721
DIEU Philippe Henri Soldaat 2 Linie
 

 

 
27/10/1915 00257
DINGENEN, VAN Lodewijk N. Soldaat 4 Genie Putte 5/01/1890 Hoogstade 29/07/1917 00308
DONCK, VER Franciscus Soldaat 2 klas 22 Linie Tildonk
 

 
21/02/1918 00683
DONCKER, DE Benedictus J. Soldaat 3 Karabiniers
 

 
Lo 30/10/1917 00206
DRIESSCHE, VAN Germanus Urbanus Soldaat 5 Artillerie Balegem 7/09/1890 Sint-Rijkers 20/02/1917 00644
DUFOUR Jean M.A. Adjudant Genie Sint-Gillis 18/06/1892 Hoogstade 7/08/1916 00528
DUFRESNOY Franois Soldaat 4 Linie
 

 

 
23/09/1915 00059
DULLAERT Jan Frans Soldaat 4 Linie Sint-Niklaas-Waas 19/04/1893 Reninge 22/10/1915 00676
DULLEN, DE Lon Henri Korporaal Travailleurs Vinkem 4/03/118
 
28/04/1915 00167
DUMON Pieter A. Korporaal 4 Linie
 

 

 
8/07/1915 00525
DUMONT Gaston Soldaat 4 Linie
 

 

 
6/08/1915 00325
DUQUESNE Guillaume A. Soldaat 1 Grenadiers
 

 
Hoogstade 4/10/1915 00050
DUQUESNE Martial Emiel Soldaat 1 Artillerie
 

 

 
6/07/1915 00111
DURMEN, VER Hendrik Soldaat 5 Linie Belsele 21/09/1892 Hoogstade 23/06/1915 00119
EECKE, VER Franciscus Soldaat 1 Karabiniers Gent 2/12/1897
 
6/09/1917 00770
EECKE, VER Sylvre J. Soldaat 4 Linie Hooglede 28/07/1894 Steenstrate 16/09/1915 00070
EECKEN, VAN DER Gaston Soldaat 12 Linie
 

 

 
20/06/1916 00372
EECKHAUTE Remgius J. Soldaat 1 Grenadiers Welden 15/04/1888 Hoogstade 30/04/1915 00155
EECKHOUT, VAN Alphonse C. Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
28/08/1917 00777
EEDE, VAN DEN Clement L. Soldaat 7 Linie
 

 

 
11/07/1915 00150
ELIAS Abel Joseph Theophile Corneille Soldaat 2 klas 20 Linie Sint-Denijs-Westrem 29/04/1890 Kaaskerke 9/09/1918 00474
ELSACKER, VAN DEN Emiel Soldaat 4 Linie Antwerpen 27/09/1895 Noordschote 27/09/1915 00465
EVERLING Joseph E. Soldaat 1 Jagers te Voet
 

 

 
12/05/1916 00038
EVERS Albert Guillaume Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Wilsele
 

 
8/10/1915 00281
EVRARD Dirk G. Flicien Sergeant 19 Linie
 

 

 
20/08/1918 00482
EVRARD Ignace Gerard Gustave Valre Adjudant 4 Linie Brugge 26/08/1896 Houthulst, Bos van, Klerken 28/09/1918 00221
EVRARD Joseph Honor Jules Luitenant 4 Linie Brugge 11/02/1894 Houthulst 28/09/1918 00222
EYCKEN, VAN Julien Soldaat 2 Linie
 

 

 
6/09/1915 00081
EYNDE, VAN DEN Adolf Soldaat 7 Linie
 

 

 
30/04/1915 00319
EYNDE, VAN DEN Jozef Soldaat 10 Linie
 

 

 
5/01/1916 00151
FAINGNAERT Jan Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Martens-Lierde 17/08/1894 Hoogstade, Hosp. 15/05/1916 00044
FAUVEAU Edouard J. Soldaat 4 Linie
 

 

 
23/10/1915 00520
FELTESSE Franz H. Brigadier 2 Artillerie
 

 

 
4/01/1916 00312
FERM, DE Jozef Soldaat Genie
 

 

 
20/01/1916 00326
FETU Antoine Soldaat 4 Karabiniers Verviers 18/04/1887 Hoogstade, Hosp. 29/05/1917 00746
FEVER, DE Pierre J. Soldaat 10 Linie
 

 

 
3/08/1918 00453
FEYS Alberic Jozef Clement Soldaat 1 Linie Ruddervoorde 21/07/1892 Hoogstade, Hosp. 12/06/1916 00366
FIEMS Romain Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Oostkamp 19/04/1894 Hoogstade 4/05/1916 00022
FILLET Pieter Soldaat 18 Linie
 

 

 
30/07/1918 00456
FINK Jean Sergeant 22 Linie Verviers 4/12/1888 Sint-Jacobs-Kapelle 4/02/1918 00671
FLAMAND Theodoor C. Soldaat Genie, Peloton Veldtelegrafie
 

 

 
23/02/1916 00391
FLAMENT Ernest E. Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
26/04/1915 00161
FLORIN Henri Soldaat 1 klas 1 Artillerie
 

 

 
10/02/1918 00670
FLORKIN Thodore Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
25/10/1917 00760
FLOSSY Jan Ferdinand Soldaat 19 Linie
 

 

 
19/08/1918 00471
FONCKE Achiel Desideer Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
23/09/1915 00061
FONTAINE Robert Jean Soldaat Vervoerkorps Ramet-Yvoz 15/09/1882 Hoogstade, Linde 27/12/1917 00678
FONTEYNE Medard Joseph Soldaat Genie, 1 L.A. Heist-aan-Zee 23/01/1894 Hoogstade 29/08/1915 00083
FRAEYE, DE Hironimus Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
16/11/1917 00566
FRANCK Emile Korporaal 5 Linie
 

 

 
24/06/1915 00147
FRANOIS Lucien Brigadier 10 Artillerie Gerpinnes 4/06/1897 Diksmuide 24/09/1918 00268
FROONINCKX Julius Pieter Soldaat 20 Linie Aarschot 23/01/1895 Hoogstade, Hosp. 19/09/1918 00340
GALLE Remy Hendrik Soldaat 18 Linie
 

 

 
8/08/1918 00463
GAUWEN, VER Jozef Alfons Soldaat 9 Linie Sint-Niklaas-Waas 22/05/1894 Alveringem 17/07/1918 00450
GEINAERT Maurits L. Soldaat 5 Artillerie
 

 

 
11/12/1915 00283
GELDHOF Rijkaard Soldaat 10 Linie
 

 

 
2/08/1918 00452
GELUWE, VAN Gaston Eduard Kapitein 2 klas 10 Artillerie Gent 30/10/1888 Diksmuide 28/09/1918 00246
GENACHTE, VAN DE Eduard Soldaat 3 Linie Eeklo 14/12/1889 Hoogstade 21/10/1915 00131
GERARD Maurits Soldaat Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
15/08/1918 00467
GHEEST, DE Edmond Pierre Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Desteldonk 13/04/1879 Roodhuis, Nieuwkapelle 4/05/1916 00021
GHINSTE, VAN DE Leon C. Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
11/08/1917 00205
GHYSEL Hectoor Soldaat 4 Linie
 

 

 
10/07/1915 00116
GHYSELS Maurits Victor 1 Sergeant-Majoor 1 Karabiniers Gent
 

 
9/02/1916 00398
GILBERT Karel Soldaat 8 Linie
 

 

 
24/07/1918 00461
GILIS Flix Soldaat Zware Artillerie
 

 

 
19/05/1915 00199
GILIS Franois J. Soldaat 10 Linie
 

 

 
3/01/1916 00316
GLAS Kamiel Soldaat 2 klas 2 Linie Kooslkamp 11/11/1894 Lizerne, dde weg naar 3/03/1917 00802
GOEMAERE Georges Laurent Soldaat 1 klas 1 Linie Ieper 30/10/1887 Hoogstade, Hosp. 6/09/1916 00573
GOESSENS Jan Soldaat 5 Artillerie Ninove 10/12/1890
 
1/05/1915 00143
GOETHEM, VAN Cesar Jozef Soldaat 2 klas 6 Artillerie Hamme 2/09/1889 Gijverinkhove 15/09/1917 00786
GOETSCHALK Jan Frans Korporaal 8 Linie
 

 

 
24/07/1918 00462
GOOSSE Maurice E. Soldaat 2 Linie
 

 

 
8/07/1915 00109
GOOSSENS Dsir Soldaat 5 Linie Schaerbeek 7/03/1893 Noordschote 18/09/1916 00252
GOOSSENS Jozef Soldaat 2 Linie
 

 

 
1/08/1915 00439
GORIS Jean Baptiste Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
12/11/1917 00709
GORLOO Hieronymus Albert Soldaat 6 Jagers te Voet Bellegem 16/02/1893 a.d. Ijzer 21/03/1917 00653
GORP, VAN Frans Jozef Soldaat 3 Genie Lichtaart 22/07/1896 Hoogstade, Hosp. 29/01/1917 00629
GORP, VAN Victor Jozef Soldaat 2 Linie Kasterlee 19/03/1894 Hoogstade, Hosp. 29/11/1916 00625
GOTEN, VAN DER Joris Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
7/08/1917 00538
GRAVENSTEYN Flix Eduard Korporaal 2 Grenadiers
 

 

 
14/07/1917 00792
GRGOIRE Jan Baptist H. Sergeant Genie
 

 

 
26/02/1916 00393
GRGOIRE Numa Soldaat 10 Linie Grouville 22/03/1891 Hoogstade, Hosp. 4/05/1916 00026
GROOT, DE Nicolas Des. Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders
 

 

 
10/12/1915 00428
GROOTE, DE Eduard C. Soldaat 3 Linie
 

 

 
20/01/1916 00322
GROOTE, DE Franciscus P. Soldaat 5 Linie
 

 
Hoogstade 24/04/1915 00162
GROOTEN Renatus Soldaat 13 Linie Zoutleeuw 11/02/1897
 
22/01/1916 00321
GUELDRE, DE Michel Joseph Soldaat 24 Linie
 

 

 
17/04/1918 00416
GUSSE Hendrik 1owmstr 13 Artillerie
 

 

 
5/06/1918 00488
GYSELS Gustaaf Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
9/09/1917 00769
HAEGEN, VAN DER Emiel Soldaat 4 Linie
 

 

 
15/10/1915 00126
HAEREN, VER Alfons Soldaat 2 Linie
 

 

 
15/10/1915 00125
HAESELEER, D' Hendrik Soldaat 1 Karabiniers Welle 10/04/1886
 
14/03/1915 00799
HAGERS Gerard P. Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
16/11/1917 00702
HALLAERT Kamiel A. Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
30/10/1917 00019
HASSELT, VAN DER Huibrecht F. Soldaat 2 Linie
 

 

 
30/08/1915 00685
HAUWAERT, VAN Victor Soldaat 8 Linie
 

 

 
25/04/1916 00012
HAYEN Albert M. Kapitein-Commandant 6 Linie Wilrijk 8/06/1871 Hoogstade 16/01/1916 00179
HECKE, VAN Remigius Soldaat 2 Zware Artillerie Scheldewindeke 27/11/1868 Hoogstade, Hosp. 30/04/1917 00740
HECQUET Georges Soldaat Genie
 

 

 
29/12/1915 00404
HEE, VAN Julius Leo Soldaat 2 Linie Kortrijk 26/02/1893 Hoogstade, Hosp. 29/01/1916 00403
HELSEN Franciscus Soldaat Vervoerkorps Geel 9/03/1882 Hoogstade 7/04/1918 00448
HENDRICKX Gaston Korporaal 4 Linie
 

 

 
1/10/1915 00469
HENDRICKX Pieter Jozef Soldaat 6 Genie
 

 

 
26/07/1917 00795
HENNAUT Marcel J.A. Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Charleroi 25/10/1893 Oudekapelle 27/04/1916 00014
HENRION Charles Jean M.P. Soldaat 2 Linie
 

 

 
17/02/1916 00546
HENROT Adelinus J. Brigadier 12 Artillerie
 

 
Diksmuide 28/10/1917 00069
HERCK, VAN Lodewijk Soldaat 2 Karabiniers Berlaar 1/03/1894 Hoogstade 26/05/1915 00195
HEREMANS Rombaut Lodewijk Soldaat 4 Karabiniers
 

 

 
24/08/1917 00723
HERMANS Alfons Soldaat 4 Linie
 

 

 
11/11/1915 00681
HERMANS Emile Soldaat 4 Linie Lige 15/10/1893 Hoogstade, Hosp. 15/05/1916 00043
HERREBRANT Arthur Achille Soldaat 14 Artillerie Menen 23/03/1887 Diksmuide 28/09/1918 00240
HERTUM, VAN Arthur Korneel Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
30/10/1917 00025
HEYMANS Charles Louis Victor Soldaat 2 klas 7 Artillerie Eksaarde
 

 
7/12/1915 00435
HEYNEN Fernand H. Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
30/10/1915 00051
HEYVAERT Gustaaf Maria Jozef Sergeant 6 Linie Zele 3/04/1893 Rille, Woumen 28/09/1918 00253
HIMBEEK, VAN Pierre Wachtmeester 1 Zware Artillerie
 

 

 
14/03/1918 00688
HOBIN Alexander Soldaat 4 Linie
 

 

 
9/11/1915 00210
HOCEDEZ Kamiel Soldaat 1 Grenadiers Harelbeke 11/03/1894 Hoogstade, Hosp. 19/09/1915 00065
HOEFT, VAN DER Frans Arnold Soldaat 12 Artillerie
 

 
Sint-Jacobs-Kapelle 12/09/1917 00780
HOENACKERE, VAN Jerme A. Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
12/11/1917 00714
HOET Robert Jozef Adjudant 4 Linie Dadizele 9/02/1895 Hoogstade 20/10/1915 00129
HOEVEN, VER Isidoor Lodewijk Soldaat 4 Jagers te Voet Hamme 15/07/1894 Hoogstade 10/12/1916 00623
HOLLEBEKE, VAN Hendrik Wachtmeester 1 Artillerie
 

 
Reninge, Pypegale 15/01/1916 00502
HOLLEBEKE, VAN Jozef M. Soldaat 4 Linie
 

 

 
21/07/1915 00503
HOLM, VAN Renaat Soldaat 8 Linie
 

 

 
18/02/1916 00341
HOLVOET Gaston Soldaat 1 Karabiniers Kortrijk 6/08/1894 Noordschote 29/03/1915 00696
HONACKER, VAN Maurice Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
25/11/1917 00431
HONDT, D' Julius Soldaat 18 Linie Sint-Lievens-Houtem 28/12/1896
 
7/07/1918 00442
HONNAY Henri J. Luitenant (Reserve) 5 Linie Fosses-la-Ville 28/01/1879 Woumen 19/06/1915 00149
HOOP, D' Alos Soldaat 1 Karabiniers Lichtervelde 23/06/1885
 
29/03/1915 00701
HOORICK, VAN Franciscus Josephus Brigadier 13 Artillerie Kallo 30/12/1892 1 Sectie Hosp., 1 L.A. 5/10/1918 00279
HOORICK, VAN Jozef Fr. Sergeant 10 Linie
 

 

 
8/02/1916 00332
HOORNAERT Willem Richard Soldaat 1 Grenadiers Beselare 16/04/1894 Gijverinkhove 14/10/1917 00186
HORENBEECK, VAN Franciscus D. Soldaat 6 Genie Rumst 2/10/1895 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 9/10/1917 00202
HOSTE August Frans Pieter Soldaat 3 Linie Oostende 1/03/1891 Hoogstade 28/10/1915 00139
HOUTE, VAN DEN Jules Victor Soldaat 5 Linie Antwerpen 28/06/1895
 
17/11/1916 00493
HOUYOUX Fernand J. Soldaat 3 Linie
 

 

 
25/04/1918 00168
HOVE, VAN Arthur Alfons Soldaat 8 Linie Sint-Amandsberg ?
 
Hoogstade 24/03/1916 00342
HOVORST, VAN Louis Lopold Pierre Soldaat 3 Linie Saint-Symphorien (FR) 15/11/1896 Hoogstade 29/09/1918 00276
HOYDONCK, VAN DER Pieter Jozef Korporaal 4 Karabiniers Peer 5/12/1894 Sint-Jacobs-Kapelle 6/11/1917 00732
HUCHE Jules Emiel Soldaat 1 Linie Bellecourt 16/12/1891 Hoogstade, Hosp. 12/10/1916 00609
HUCQ Maurice V.E.F. Soldaat 1 Grenadiers Brussel 26/10/1889
 
1/12/1917 00645
HUFFEL, VAN Theofiel J. Soldaat Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
1/10/1917 00301
HULIN Gaston Soldaat 4 Karabiniers
 

 

 
7/11/1917 00730
HUYBRECHTS Louis Adjudant 3 Linie
 

 

 
21/03/1917 00691
HUYGHE Aloysius Soldaat 3 Jagers te Voet Temse 3/11/1891 Hoogstade, Hosp. 27/03/1917 00654
HUYLEBROECK Jooris Korporaal 4 Linie Aalst 13/05/1898
 
8/07/1915 00432
HUYLEBROECK Oscar Vital Soldaat 10 Linie Smetlede 19/01/1895 Hoogstade, Hosp. 4/05/1916 00024
HUYS Jozef Frederik Soldaat 13 Linie
 

 

 
12/02/1916 00335
ICKX Theofiel Soldaat 6 Genie Boutersem 5/02/1897 Hoogstade 12/09/1917 00781
INGELBEEN Jozef Kamiel Sergeant 4 Linie
 

 

 
22/11/1915 00142BIS
JAEGERE, DE Oscar Soldaat 2 Linie Kortrijk 27/02/1896 Noordschote 1/08/1915 00209BIS
JANSEN Jean Franois Soldaat 5 Linie
 

 

 
29/06/1915 00146
JANSSENS Franciscus Adolphe Soldaat 5 Jagers te Voet Antwerpen 22/05/1894 Hoogstade, Hosp. 8/02/1917 00636
JANSSENS Gaston Jean Soldaat Grenadiers
 

 

 
4/05/1915 00137
JANSSENS Joseph Jean Eugene Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Wielrijders Antwerpen 15/09/1887 Hoogstade, Hosp. 7/09/1916 00576
JANSSENS Lodewijk F. Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
21/06/1916 00581
JOLY Jules Jozef Soldaat 1 Grenadiers Grez-Doiceau 9/01/1880 Gijverinkhove 31/10/1917 00772
JOLY Maurits J.J. Wachtmeester 11 Artillerie
 

 

 
30/10/1917 00771
JONCKEERE Petrus Jacobus Soldaat 24 Linie Zerkegem 25/04/1892 Hoogstade, Hosp. 21/04/1918 00522
JONGHE, DE Jules J. Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Staden 24/03/1892
 
8/06/1916 00365
KELST, VAN Jozef L. Soldaat Wielrijders Mechelen 5/07/1893 Diksmuide 28/09/1918 00219
KENIS Antoon Soldaat 1 Karabiniers Wuustwezel 24/02/1894 Hoogstade 3/04/1916 00378
KERCKHOVE, VAN DEN Jan Baptist Soldaat 2 klas 8 Linie Turnhout
 

 
21/02/1916 00389
KERVYN DE LETTENHOVE (BARON) Joseph M. Luitenant Lichte Groep
 

 

 
18/04/1918 00519
KETELS Emiel Soldaat 1 Grenadiers Beernem 29/04/1894 Hoogstade 30/09/1916 00595
KEYEN Willem Brigadier 6 Artillerie
 

 
Hoogstade 9/10/1915 0046?
KEYSER, DE August L. Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
17/10/1915 00128
KEYSER, DE Leopold Soldaat 7 Linie
 

 

 
16/09/1915 00068
KIMPE Prosper V. Soldaat 3 Linie
 

 
Steenstrate 4/05/1915 00182
KINDER, DE Petrus Soldaat 20 Linie Sint-Gillis-D'monde 18/06/1895 Hoogstade, Hosp. 23/09/1918 00269
KINDT, T' Clovis Brigadier 1 Gidsen
 

 

 
7/05/1916 00800
KINNIE Lodewijk F. Soldaat 2 Linie
 

 

 
10/07/1915 00106
KOTEN Edgard Soldaat 2 klas 5 Linie Oostende 3/09/1896
 
7/12/1916 00339
LACAGE Emile Fr. Brigadier Vervoerkorps
 

 

 
27/05/1918 00504
LAGAISSE Jules Felix Soldaat 1 Karabiniers Waregem 19/12/1894 Sint-Jozefs-Kapelle 2/07/1916 00570
LAISNEZ Joseph Paul Soldaat 8 Linie
 

 

 
24/07/1918 00460
LAMBERT Eugne J.
 
6 Artillerie
 

 
Nieuwkapelle 29/04/1916 00016
LAMBRECHTS Karel R.F. Korporaal 3 Linie
 

 

 
19/08/1915 00090
LANDEGEM, VAN Sebastiaan Soldaat 2 klas 10 Artillerie Haasdonk 6/06/1897 Diksmuide 28/09/1918 00235
LANGHE, DE Georgius Soldaat 14 Linie Oostende 26/03/1894 Hoogstade, Hosp. 6/10/1916 00608
LANNOYE Lodewijk Soldaat 5 Linie
 

 

 
8/12/1915 00436
LAPAUW Maurits J. Soldaat 6 Genie
 

 

 
2/09/1917 00775
LAPLACE Jozef Jules Soldaat 18 Linie Wijtschate 13/02/1884 Sint-Jacobs-Kapelle 24/09/1918 00256
LAUGS Petrus Gerardus Soldaat 18 Linie Antwerpen 24/01/1895 Sint-Jacobs-Kapelle 24/09/1918 00265
LEBRUN Franois Joseph Henri Onderkapelmeester 1 klas 1 Grenadiers
 

 

 
11/11/1917 00720
LECLUYSE Henri Soldaat 1 Karabiniers Kuurne 29/04/1894 Noordschote 10/04/1915 00605
LECONTE Aim Achilles Soldaat 4 Karabiniers Reninge 11/05/1886 Sint-Jacobs-Kapelle 2/11/1917 00030
LEEMPOELS Franciscus Soldaat 13 Linie
 

 

 
29/07/1918 00457
LEERSNYDER, DE Arthur Soldaat 3 Linie
 

 

 
10/11/1915 00212
LEFEVRE Julius Josephus Soldaat 10 Linie Meldert 4/12/1889 Diksmuide 29/09/1918 00225
LEGROSCOLLARD Julien Soldaat 8 Linie
 

 

 
28/09/1918 00264
LELIVRE Henri Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
23/03/1915 00708
LEMAHIEU Prosper V. Soldaat Grenadiers
 

 

 
25/04/1915 00173
LEMAIRE Leon G. Soldaat 13 Linie
 

 

 
1/01/1916 00310
LENDERS Ferdinand Soldaat 2 klas 4 Linie
 

 

 
28/09/1915 00285
LENOIR Emile Alphonse Soldaat 12 Artillerie Barleux (FR) 7/04/1886 Diksmuide 19/10/1917 00761
LEPERCQ Alos Soldaat 4 Linie Izegem 27/08/1895 Hoogstade, Brits Hosp. 5/06/1915 00188
LEPINOIS Joseph Marie Cesar Soldaat 2 klas 8 Linie
 

 

 
21/10/1915 00429
LEPOUTRE Prosper Soldaat 7 Artillerie Handzame 12/01/1898 Hoogstade, Hosp. 28/09/1918 00223
LEQUEUX Arthur Soldaat 2 Linie
 

 

 
11/01/1916 00414
LERBERGHE, VAN Alfons Soldaat 15 Artillerie Nieuwkapelle 14/12/1897
 
25/09/1918 00259
LERBERGHE, VAN Remigius Od. Soldaat 2 Karabiniers Gullegem 11/06/1893 Hoogstade, Hosp. 25/09/1915 00058
LERMINIAUX Alphonse H. Soldaat 1 Karabiniers Trazegnies 11/05/1894 Hoogstade, Hosp. 18/06/1917 00753
LEROY Zephir Wachtmeester 13 Artillerie
 

 

 
18/03/1918 00697
LESAGE Albert Gustave Soldaat 2 Jagers te Voet Croix (Roubaix) (FR) 11/04/1895 Hoogstade, Hosp. 23/09/1916 00592
LESPAGNE Ren Eugne Charles Brigadier Lichte Groep Heer 2/03/1891 Diksmuide 21/09/1918 00274
LEU, DE Alfons Soldaat Genie
 

 
Reninge 10/01/1916 00472
LEURS Franois Joseph Remy Korporaal 2 Karabiniers Anderlecht 7/03/1887
 
30/09/1916 00594
LEUZE, DE Henri Joseph Korporaal 1 Karabiniers Sint-Gillis-Brussel 23/04/1880 Noordschote, Drie Grachten 5/04/1915 00582
LEVARLET Marcel R.A. Soldaat 4 Karabiniers
 

 

 
4/10/1917 00056
LIBON Fernand Vladimir Soldaat 2 Grenadiers Droushouka (RUS) 10/10/1896 Hoogstade 10/01/1917 00763
LINDEN, VAN DER Clement Soldaat 5 Linie
 

 

 
17/06/1916 00737
LINDEN, VAN DER Viktoor Soldaat 4 Linie
 

 

 
7/12/1915 00434
LINT, VAN Louis Albert Soldaat Genie Everberg 1/02/1882 Hoogstade 30/05/1915 00191
LIVEMONT Gaston Raooul Louis Soldaat 3 Linie
 

 

 
30/10/1915 00136
LOCHTENBERGH Jacques Robert Soldaat 2 klas Genie Duffel 10/03/1897 Hoogstade, Hosp. 21/11/1916 00494
LOMMEL, VAN Victor C. Soldaat 2 Linie
 

 
Hoogstade 6/10/1915 00049
LOOCK, VAN Lodewijk C.G. Soldaat 6 Artillerie
 

 
Hoogstade 22/02/1916 00390
LOOCK, VAN DE Eduard Soldaat 1 Zware Artillerie Lorizeau (Argentini) 27/07/1884 Hoogstade, Hosp. 3/02/1917 00632
LOON, VAN Franciscus Ph. Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
7/04/1916 00002
LOOSE Eduard Soldaat 4 Linie
 

 

 
28/07/1915 00100
LOOT, VAN Marcel Soldaat 10 Artillerie
 

 

 
15/09/1917 00783
LOOZ, DE Pierre Albert Wachtmeester 13 Artillerie
 

 

 
5/06/1918 00487
LOOZE Honor M. Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
6/05/1915 00314
LOREZ Jozef Soldaat 18 Linie Mechelen 15/05/1896 Sint-Jacobs-Kapelle 24/09/1918 00255
LORQUIN Hendrik Soldaat 1 Karabiniers Orsmaal-Gussenhoven 8/06/1891 Noordschote 14/03/1915 00478
LORSON Stephanus Soldaat 3 Linie Antwerpen 18/01/1896 Hoogstade, Hosp. 28/09/1918 00228
LOYEN Hendrik Soldaat 18 Linie Antwerpen 5/05/1893 Sint-Jacobs-Kapelle 24/09/1918 00266
LUPSIN Arthur J. Luitenant Karabiniers Wielrijders Furfooz 14/09/1890 Steenstrate 26/04/1916 00174
LUYTS Lodewijk Soldaat 12 Artillerie
 

 
Gijverinkhove 6/11/1917 00733
MADEREEL Joannes Soldaat 5 Linie Ertbrand 31/03/1892 Diksmuide 15/03/1915 00807
MAENE Eduard Soldaat 10 Artillerie
 

 

 
27/10/1917 00007
MAENEN Gerard Huibrecht Soldaat 4 Karabiniers Zutendaal 30/01/1892 Sint-Jacobs-Kapelle 5/11/1917 00035
MAEREVOET Pierre Sergeant 2 Jagers te Voet
 

 

 
7/11/1916 00618
MAES Hendrik Maria Soldaat 2 klas 4 Genie Turnhout 5/09/1895 Diksmuide 22/09/1918 00272
MALDAGUE R. Omaar Jozef Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
11/06/1916 00367
MALDER, VAN Florent Soldaat 13 Linie
 

 

 
12/05/1916 00036
MALSCHAERT Emiel Soldaat 3 Linie
 

 

 
13/12/1915 00307
MAN, DE Julius C. Soldaat Artillerie
 

 

 
4/10/1917 00724
MARNEFFE Hubert Joseph Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
8/11/1915 00133
MARTINUS Emiel Soldaat 8 Linie
 

 

 
29/02/1916 00394
MASSON Joseph Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
25/10/1917 00055
MASURE, DE Julius G. Soldaat 3 Linie
 

 

 
8/08/1915 00095
MAYEUR Fernand Joseph Ghislain Soldaat 13 Linie Thisnes 15/12/1895 Woumen, Rille 28/09/1918 00262
MECHELEN, VAN Franciscus Soldaat 2 Linie Dessel 20/01/1886 Hoogstade, Linde 28/09/1918 00247
MEERSCHAERT Jozef Soldaat 10 Linie
 

 

 
5/01/1916 00315
MEERSMAN Karel Soldaat 4 Linie
 

 

 
4/07/1915 00368
MEEUWISSEN Gerard Joseph Soldaat 2 klas 11 Linie Genk 27/12/1892 Hoogstade, Hosp. 8/12/1916 00624
MEIRE, VER Cornelis Lodewijk Soldaat 20 Linie Evergem 17/07/1897 Diksmuide, voor 4/09/1918 00475
MEIRLAEN Karel L. Soldaat 2 Lansiers
 

 

 
19/05/1918 00500
MELLAERT, VAN Karel Soldaat 1 Lansiers Bekkevoort 20/09/1893 Diksmuide 12/09/1918 00346
MENOU Charles Auguste Sergeant 2 Karabiniers
 

 

 
5/06/1916 00363
MERTENS August J. Soldaat 10 Linie
 

 

 
2/08/1918 00454
MERTENS Franciscus Soldaat 2 klas 5 Linie Letterhoutem 7/08/1896
 
14/08/1916 00318
MERTENS Lodewijk Soldaat 2 Genie
 

 

 
25/05/1916 00358
MERTENS Pieter J. Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
19/05/1915 00201
MESSIAEN August Soldaat 1 Zware Artillerie
 

 

 
12/08/1918 00464
MEULDER, DE Theodore Joseph Marie 1 Sergeant Corps des Interprtes
 

 

 
28/03/1918 00388
MEULDERS Julien Henri Antoine Wachtmeester 10 Artillerie Zoutleeuw 12/06/1894
 
11/07/1917 00767
MEULEMANS Pieter H. Soldaat 7 Artillerie
 

 

 
27/05/1916 00357
MEULEMEESTER Eugne Soldaat 4 Linie Koolkerke 15/05/1895 Hoogstade, Hosp. 10/03/1917 00380
MEULEN, VER Lon Gustave Eugne Soldaat 24 Linie Roeselare 1/05/1896 Polinkhove 20/04/1918 00521
MEULEN, VER Maurice Marcel Soldaat 22 Linie Westrozebeke 25/07/1896 Noordschote 26/03/1917 00375
MEUWS Karel A. Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
12/05/1916 00033
MEY, DE Hieronymus Soldaat 2 Linie Sint-Jacobs-Kapelle
 
Noordschote 25/09/1915 00284
MEYBOSCH August Soldaat 2 Linie
 

 

 
13/08/1915 00427
MEYER, DE Victor Soldaat 8 Linie
 

 

 
18/02/1916 00338
MEYNSCH Pieter Soldaat Vervoerkorps Kalken 12/03/1881 Hoogstade, Hosp. 6/07/1916 00562
MICHIELS Frans Georges Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Mechelen 5/07/1895 a.d. IJzer 29/03/1916 00381
MICHIELS Octaaf Soldaat 2 klas 10 Artillerie Gent
 

 
15/08/1917 00539
MINET Franois Soldaat 6 Linie
 

 

 
8/09/1915 00078
MINNE Emiel J. Soldaat 4 Linie
 

 

 
4/07/1915 00589
MOENS Leopold Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Vilvoorde
 

 
11/10/1915 00124
MOERMAN Victor Jan Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
24/04/1915 00169
MOEYS Alfons G. Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
24/09/1915 00057
MOL, DE Franciscus M.J. Soldaat 4 Genie Haaltert 25/02/1888
 
19/10/1917 00630
MOLLER Willem M.A. Soldaat Loopgraafartillerie
 

 

 
4/01/1916 00154
MOMMER Mathieu Soldaat 4 Linie
 

 

 
9/09/1915 00076
MONTEVILLE Charles Leon Jean Marie Joseph Sergeant 4 Linie Sint-Andries-Brugge 26/05/1892 Nieuwekapelle 24/12/1917 00667
MOONEN Jan Baptist Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Turnhout 10/04/1894
 
10/11/1917 00711
MOONS Auguste Soldaat 6 Linie Beersel 17/01/1891 Hoogstade 18/06/1915 00178
MOORHEM Hendrik Soldaat Etappetroepen
 

 

 
14/01/1916 00415
MOORTER, VAN Emiel Louis Soldaat 1 Grenadiers Dendermonde 25/11/1894 Sint-Jacobs-Kapelle 19/10/1917 00790
MORIS Philippe Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
8/10/1917 00204
MORTIER Etienne Soldaat 5 Linie
 

 

 
20/06/1915 00122
MOSBEUX Joseph Alfred Soldaat 3 Linie
 

 

 
6/05/1915 00306
MOSSEVELDE, VAN Edgard A. Soldaat 6 Artillerie
 

 
Hoogstade 11/12/1917 00665
MOULIN Victor Soldaat 4 Linie
 

 

 
8/09/1915 00440
MOULIN, DE Eduard Al. Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
8/02/1916 00331
MUS Karel Soldaat 1 Jagers te Voet
 

 

 
14/05/1916 00040
MYLLE Oscar Soldaat 13 Linie
 

 

 
5/05/1916 00028
MYNY Hecktor H. Soldaat 2 Linie
 

 

 
25/01/1916 00486
NAGELS Hendrik Soldaat 4 Linie
 

 

 
12/06/1915 00183
NAMUR, DE Alfred Soldaat 12 Artillerie
 

 
Diksmuide 28/10/1917 00638
NAUWELAERS Jozef Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Zandhoven 18/09/1895 Nieuwkapelle 19/07/1916 00548
NAYER, DE Hendrik Soldaat 2 klas 11 Linie Halle 23/06/1886 Hoogstade, Hosp. 14/08/1916 00537
NAYER, DE Pieter Jozef Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Halle, Essenbeek 5/07/1893 a.d. IJzer 30/10/1917 00628
NEIRINCK Gaston P. Soldaat 8 Linie
 

 

 
2/05/1916 00017
NEIRINCK Oscar Brigadier 12 Artillerie
 

 
Diksmuide 28/10/1917 00053
NEVE, DE Camille Engelbert Soldaat Loopgraafartillerie Ramskapelle 20/07/1896 Steenstrate 10/07/1916 00523
NICOLAS Paulin Soldaat 3 Linie
 

 

 
29/11/1915 00293
NICOLET Nicolas Joseph Soldaat 4 Linie
 

 

 
24/10/1915 00017BIS
NIEPEN, VAN DER Alfons Soldaat 3 Linie Aalst 9/04/1889
 
17/09/1915 00066
NIMMEN, VER Arthur Soldaat 3 Linie
 

 

 
7/08/1915 00096
NO Theophiel Louis Soldaat 2 Linie
 

 

 
3/10/1915 0072BIS
NOENS David Soldaat 2 Karabiniers Steendorp 30/04/1892 a.d. IJzer 19/06/1916 00370
NUFFEL, VAN Jan Baptist Soldaat 6 Linie
 

 
Hoogstade 22/09/1915 00062
NULLENS Arthur Gustaaf Soldaat 12 Artillerie
 

 
Sint-Jacobs-Kapelle 15/10/1917 00606
NUYTS Eduard Joseph Soldaat 2 klas 10 Linie Lige
 

 
18/12/1915 00300
NYS Hendrik J. Soldaat 23 Linie
 

 

 
9/06/1918 00333
NYS Leonard Soldaat 5 Linie Begijnendijk 17/05/1894 Hoogstade 10/08/1915 00157
OLIEUX Jrme Soldaat 2 Karabiniers Gullegem 11/03/1894 Hoogstade 8/10/1915 00047
OOSTERWYCK, VAN Guillielmus Ludovicus Brigadier 12 Artillerie Oelegem 13/09/1893 Kaaskerke, Diksmuide 27/10/1917 00001
OSTE Gustaaf Leonard Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Sint-Amands 7/11/1893
 
12/11/1917 00715
OUDENHOVE, VAN Victor Soldaat 6 Genie Aspelare 21/05/1892 Hoogstade 22/09/1917 00794
OVERBERGHE, VAN Louis Soldaat 1 Karabiniers Zevekote 15/05/1894 Sint-Jacobs-Kapelle 30/10/1917 00015
PAEPE, DE Edmond Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
5/12/1915 00433
PAEPE, DE Gentil Fl. Soldaat 18 Linie
 

 

 
9/06/1918 00387
PANDT, DE Michiel Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
21/06/1916 00580
PANIS Lodewijk Soldaat 4 Linie
 

 

 
20/02/1918 00680
PARYS, VAN Alfons Hilaire Soldaat 1 Linie
 

 

 
21/06/1916 00373
PATTYN Achiel Odiel Soldaat 4 Linie Emelgem 10/05/1893 Zuidschote 9/01/1916 00412
PATTYN Jrme Soldaat Genie
 

 

 
15/12/1915 00421
PAUWELS Lodewijk Soldaat 2 klas 1 Groepering T.A.G.
 

 

 
16/05/1918 00497
PAUWELS Victor Soldaat 10 Linie
 

 

 
22/01/1916 00320
PECQ Flix Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
29/03/1916 00382
PEEL Eugeen Emiel Soldaat 12 Artillerie Gistel 24/10/1891 Sint-Jacobs-Kapelle 30/07/1917 00048
PEERS Vitus Soldaat 2 Linie
 

 

 
7/01/1916 00408
PEETERS Bernardus Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Antwerpen 18/03/1885 a.d. Ijzer 15/09/1917 00787
PEIRSEGAEL Pieter L. Soldaat Karabiniers Wielrijders
 

 

 
4/04/1916 00735
PELZER Maurits E. Soldaat 14 Linie
 

 

 
21/05/1915 00198
PERMSAEN Antoine Soldaat 1 Grenadiers Sint-Jans-Molenbeek 28/07/1875
 
31/10/1917 00782
PERRE, VAN DE Hendrik P. Soldaat 6 Artillerie Schaarbeek 5/03/1892 Zuidschote 23/08/1916 00766
PETEGHEM, VAN Oscar J. Soldaat 2 Linie
 

 

 
11/07/1915 00302
PTRIZOT Jules Leo August Soldaat 9 Linie
 

 

 
12/05/1916 00037
PETYT Jules Soldaat 3 Jagers te Voet Brussel 18/10/1877 Hoogstade, Hosp. 22/10/1916 00614
PEVENAGE, VAN Olivier Gaston Soldaat 2 klas Lichte Groep Gilly 12/03/1892
 
24/03/1917 00371
PHILIPS Frans Clemens Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Zele 22/07/1894 Hoogstade, Hosp. 24/09/1916 00591
PIEDFORT Franciscus Soldaat 2 Artillerie Gierle 29/06/1892 Hoogstade 23/04/1915 00166
PIERREUX Oscar Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Galmaarden 28/12/1891 Hoogstade, Hosp. 8/10/1916 00604
PIETERS Arthur Korporaal 22 Linie
 

 

 
21/02/1918 00682
PIETERS Karel L. Soldaat 11 Linie Sint-Amands 11/12/1887 Hoogstade 25/06/1916 00612
PIRE Armand Emile Gustave Joseph Wachtmeester Vervoerkorps Fumal 18/04/1889 Leisele 29/12/1916 00621
PISMAN Bernardus Soldaat 5 Artillerie Kluizen 27/12/1888 Hoogstade, Hosp. 10/02/1917 00637
PLATTEAU Jules Soldaat Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
15/05/1918 00496
POEL, VAN DE Julius Soldaat 4 Karabiniers
 

 

 
5/10/1917 00764
POLLIN Albert Franois Soldaat 2 klas 3 Karabiniers
 

 
Merkem 28/10/1917 00776
PONCELET Ernest F. Soldaat 7 Artillerie
 

 

 
11/07/1916 00547
POORTER, DE Hendrik Soldaat 3 Jagers te Voet Zingem 4/03/1887 Hoogstade, Hosp. 27/10/1916 00617
POPELIER Jozef Soldaat 10 Linie Alveringem 12/02/1894 Diksmuide 29/09/1918 00350
PORREZ Ren Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
25/04/1915 00163
POTTI Jozef Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
20/03/1915 00196
POUBLON Jules Cyriel Soldaat 2 Karabiniers Wevelgem 3/12/1888 Oudekapelle, Grognie Poste Chirurgical 19/06/1917 00754
PRAETER, DE Octave Remy Joseph Soldaat 2 Karabiniers Zwevegem 5/12/1884 a.d. IJzer 25/06/1915 00118
PRAETERE, DE Arthur E. Soldaat 18 Linie
 

 

 
15/10/1918 00263
PR, DE Henri Joseph Soldaat 1 Lansiers
 

 

 
3/05/1916 00018
PRECKLER Antonius M. Soldaat 8 Linie
 

 

 
4/02/1916 00399
PRTRE, DE Fernand Soldaat 24 Linie
 

 

 
21/04/1918 00524
PROBST Michel Soldaat Genie
 

 

 
13/08/1915 00093
PULINX Albrecht Soldaat 4 Genie
 

 

 
30/03/1916 00383
PUT, VAN DE Jean Baptiste Vital Soldaat 2 klas 5 Jagers te Voet Ottenburg 20/10/1890 Hoogstade, Hosp. 10/03/1917 00640
PUTTEMAN Arthur Andr Soldaat 2 Linie Lebbeke 31/10/1887 Hoogstade, Mil. Hosp. 23/08/1915 00087
QUACKELBEEN Pieter Soldaat 4 Linie
 

 

 
28/07/1915 00677
QUANTER, DE Corneille Soldaat 13 Linie Anderlecht 10/03/1897 Post "Nacelle" 6/02/1915 00803
QUATAERT Jozef Judocus Soldaat 2 klas 1 Genie Oostkerke
 

 
7/10/1915 00034BIS
QUEVRIN Paul Henri Ghislain Soldaat 12 Artillerie Merlemont 12/09/1899 Poelkapelle 6/10/1918 00555
QUIVRIN Georges Louis Soldaat 1 Jagers te Voet
 

 

 
13/05/1916 00556
QUINET Jules Soldaat Wielrijders Gilly 18/08/1891
 
24/03/1917 00586
RAEDT, DE Andr Valerius Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Ronse 29/03/1894 Hoogstade, Hosp. 21/02/1917 00643
RAEMAECKERS Hendrik P. Soldaat 8 Linie
 

 

 
9/01/1916 00410
RAES Karel Lodewijk Soldaat Lichte Groep Wetteren 6/07/1892 Diksmuide 28/09/1918 00248
RAES Thodore Emile Soldaat 2 Linie Gent 18/12/1892 Hoogstade 14/07/1915 00105
RAMON Georges August Soldaat 6 Jagers te Voet Comines 23/05/1896 Hoogstade, Hosp 24/02/1917 00642
RENIER Ferdinand Louis Soldaat 10 Linie
 

 

 
2/05/1916 00020
RENTERGHEM, VAN Alos Soldaat 1 klas 1 Artillerie Zwevezele 5/01/1885 Gapaardhoek 20/09/1918 00279
RENTERGHEM, VAN Jan Baptist Soldaat 23 Linie Aalst 29/05/1894
 
27/02/1918 00686
REUL Alfred Hendrik Victor Korporaal 1 Grenadiers Chtelet 26/02/1894 Hoogstade, Brits Hosp. 3/05/1915 00142
REYNAERT Oscar Joseph Soldaat Genie Kortrijk 28/03/1896 Lo 4/05/1915 00153
ROBAEYS, VAN Hendrik Soldaat 2 Grenadiers Klerken 9/01/1896 Hoogstade 16/11/1917 00417
ROMBAUT Leonard Marin Soldaat 10 Artillerie Antwerpen 5/01/1888 Diksmuide 28/09/1918 00232
ROO, DE Kamiel Korneel Soldaat 2 klas 3 Artillerie Westvleteren 31/07/1892 Hoogstade, Hosp. 16/05/1916 00353
ROOSE Alfons Soldaat 8 Linie Brugge 2/01/1894 Hoogstade, Hosp. 12/04/1916 00006
ROOTHOOFT Eugne Korporaal 7 Linie Boom 27/07/1886 Hoogstade, Hosp. 24/03/1916 00343
ROS, VAN Joseph Soldaat 6 Linie
 

 
Hoogstade 7/09/1915 00080
ROSIAS Robert Soldaat 4 Karabiniers
 
23/03/1896 a.d. IJzer 24/08/1917 00727
ROSSUM, VAN Leon Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
9/11/1915 00211
ROTEN Nicolas Eugeen Joseph Hubert Soldaat 3 Lansiers Aubel 30/06/1896 Oudekapelle, Grognie Poste Chirurgical 5/02/1917 00633
ROTSAERT Omer J. Soldaat 23 Linie Brugge 31/08/1895 Adinkerke, Hosp. Cabour 11/02/1917 00405
ROTTIER Hubert Soldaat 3 Linie
 
26/05/1894 Hoogstade, Hosp. 15/11/1915 00217
ROTTIERS Laurentius Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Antwerpen
 

 
30/10/1917 00034
ROUSSEAU Franciscus Josephus Soldaat 13 Linie
 

 

 
21/03/1918 00692
ROUSSEL Fernand Fr.D. Wachtmeester 16 Artillerie
 

 

 
21/08/1918 00484
RUELLE Herv Nicolas Soldaat 16 Artillerie Monceau-sur-Sambre 5/05/1900 Hoogstade, Hosp. 19/09/1918 00313
RUYSKENSVELDE, VAN Jan Baptist Soldaat 2 klas 18 Linie Borsbeke 25/07/1896 Nieuwkapelle 22/09/1918 00270
RUYSKENSVELDE, VAN Joseph Soldaat 6 Genie Erwetegem 8/03/1896 a.d. IJzer 11/11/1915 00214
RUYVER, DE Alfons M. Soldaat Vervoerkorps Zarlardinge 7/09/1896 Hoogstade, hosp. 4/10/1916 00598
RYCKE, DE Henri Soldaat 2 Karabiniers Mouscron 28/07/1894
 
4/04/1916 00377
RYCKEBOSCH Cyrille Joseph Soldaat 2 klas 4 Linie Merkem
 

 
23/10/1915 00132
RYNCK, DE Theofiel Soldaat 3 Artillerie Ichtegem 19/05/1893 Reninge, Pypegale 15/01/1916 00805
SABBE Kamiel Charles Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
16/11/1917 00703
SAEDELEER, DE Grard L. Soldaat 6 Linie
 

 
Hoogstade 17/12/1915 00303
SAEGEMAN Victor Alfred Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Ronse 18/05/1891 Lo 13/08/1916 00533
SAELENS Ren Odile Soldaat 16 Linie Waregem 3/04/1889 Hoogstade, Hosp. 28/09/1918 00226
SAENEN Gustaaf Josephus Soldaat 1 Genie Boom 9/07/1886 Noordschote 25/12/1915 00275
SAEVER, DE Henri Camiel Soldaat 2 klas 11 Linie Koksijde 27/02/1890 Hoogstade, Hosp. 4/07/1916 00563
SAGAERT Leopold Hector Soldaat 6 Genie
 

 

 
23/08/1917 00793
SALEMBIER Emile Soldaat 2 klas 7 Artillerie Houtem (W.-Vl.) 4/06/1897 au Passeur 12/04/1917 00690
SAMSON Frans Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Zele 5/04/1889 Noordschote 10/04/1915 00779
SANDERS Franciscus Soldaat 2 Linie
 

 

 
10/07/1915 00649
SANDRA Alphonse Joseph Maria Luitenant Genie Brugge 20/07/1885 Hoogstade 6/07/1916 00175
SARAZIJN Edmond Jacobus Soldaat 2 klas 4 Linie Damme 7/08/1894 Hoogstade, Hosp. 8/01/1916 00409
SCHAMP Alfons Soldaat 2 Karabiniers Heusden 4/10/1891 Hoogstade 10/09/1915 00072
SCHARRENBERG Willem Maria Petrus Soldaat 10 Artillerie
 

 

 
15/09/1917 00784
SCHEIRSEN Alfons Desire Korporaal 3 Linie Sint-Niklaas-Waas 16/01/1896 Linde, Inf. 28/09/1918 00258
SCHEL, VAN Egidius Soldaat 3 Karabiniers Brussegem 3/06/1889 a.d. IJzer 10/12/1917 00666
SCHENCK Livin A.J. Soldaat 7 Artillerie
 

 

 
15/09/1917 00788
SCHIETECATTE Prosper Soldaat Genie
 

 

 
24/05/1915 00197
SCHINGEL, VER Constant Soldaat 18 Linie Ichtegem 1/10/1887 Sint-Jacobs-Kapelle 24/09/1918 00267
SCHOOFS Henri Louis Soldaat 4 Lansiers
 

 

 
29/06/1916 00553
SCHOONEN Fernand O. Soldaat 7 Linie
 

 

 
1/06/1916 00362
SCHOONVAERE Oscar Fl. Soldaat 3 Karabiniers Gistel 17/08/1892 a.d. IJzer 10/12/1917 00663
SCHOORE, VER Ferdinand Sergeant 3 Karabiniers
 

 

 
2/11/1917 00032
SCHOUPPE Kamiel Soldaat 7 Linie Herzele 8/06/1895
 
23/05/1916 00355
SCHRYVER, DE Kamiel R. Soldaat 1 Artillerie Sint-Rijkers 14/05/1891 Ramskapelle 6/11/1914 00245
SCHUEREN, VER Alfons Karel Soldaat 8 Linie Heist-Op-Den-Berg 8/10/1891 a.d. IJzer 18/03/1916 00347
SCHUEREN, VER Alfons Korneel Soldaat 1 Artillerie Borgerhout 4/11/1889 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 20/03/1918 00695
SCHUTTER, DE Alfons Jan Soldaat 5 Linie
 

 

 
18/08/1915 00091
SEGERS August Soldaat 2 klas 2 Genie Tielen 5/07/1895 Oostvleteren 22/03/1916 00449
SELESTIN Jacobus Soldaat 12 Artillerie
 

 
Diksmuide 28/10/1917 00773
SLIS Jules Joseph Sergeant 1 Grenadiers
 

 

 
16/11/1917 00705
SEMPELS Constant Soldaat 4 Karabiniers Berlaar 2/07/1894 Hoogstade 8/11/1917 00725
SRIE Alberik Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
16/11/1917 00704
SERNEELS Pieter Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
20/02/1916 00386
SERVAES Maurice Franois Korporaal 2 Linie
 

 

 
23/09/1915 00273
SETTE Leopold Frans Maria Soldaat 8 Linie Sint-Pieter-op-den-Dijk 13/04/1895 Hoogstade 7/04/1916 00004
SIBILDE Cyriel Soldaat 2 klas 6 Jagers te Voet Sint-Maria-Lierde 21/10/1888 Hoogstade, Hosp. 9/03/1917 00639
SIMOENS Firmin Remy ruiter 5 Lansiers Ingelmunster 30/11/1892 Hoogstade, Hosp. 19/01/1916 00327
SLINCX Alfred Eugeen Ghislain Soldaat 5 Genie
 

 

 
1/10/1917 00064
SMEETS Hendrik Soldaat 2 Linie
 

 

 
3/12/1915 00294
SMEETS Jan Jozef Soldaat 3 Jagers te Voet Kinrooi 6/08/1890 Hoogstade, Hosp. 22/10/1916 00613
SMET Pieter Constant Soldaat 12 Artillerie Beveren-Waas
 
Kaaskerke 4/11/1917 00011
SMET, DE August Fr. Soldaat 6 Artillerie
 

 

 
25/04/1915 00170
SMET, DE Franciscus Alphonsius Soldaat 21 Linie Massemen 10/01/1893
 
13/02/1917 00646
SMET, DE Jozef A. Soldaat 2 klas 13 Linie Gentbrugge 12/11/1894 Hoogstade, Hosp. 5/05/1916 00029
SMETS Eduard Edmond Soldaat 1 Linie Antwerpen 18/03/1897 Hoogstade, Hosp. 24/09/1916 00513
SMETS Eugne J. Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
21/06/1916 00584
SMITS Franciscus Alfons Soldaat 2 klas 2 Linie
 

 

 
15/07/1915 00104
SMITS Jean Soldaat 1 Artillerie
 

 

 
28/08/1915 00084
SMITS Pieter Matthias Soldaat 11 Linie Genk 12/04/1892 Hoogstade, Hosp. 20/06/1917 00579
SNYDER, DE Jan A. Soldaat 4 Linie
 

 

 
9/07/1915 00801
SOETENS Franciscus Joseph Soldaat 2 Artillerie Eine 30/03/1893 Nieuwkapelle 1/05/1915 00144
SOHIER Maurits Korneel Soldaat 1 Grenadiers Poperinge 5/05/1895 Hoogstade 9/04/1916 00005
SOLAU Franois Brigadier 1 Gidsen Anderlecht 30/08/1891 Hoogstade, Hosp. 8/01/1917 00619
SOMERS Carolus Augustus Soldaat 4 Karabiniers Berchem 9/04/1889 Nieuwkapelle 2/11/1917 00349
SOMERS Louis Adolphe Emile Lon Marie Sergeant 6 Linie Turnhout 1/08/1895 Hoogstade 21/06/1916 00583
SONDERVORST Emmanuel Soldaat 4 Linie
 

 

 
11/01/1916 00413
SOUBRY Benoit J.M. 1owmstr Rijkswacht te Paard
 

 

 
7/11/1917 00726
SOYE, VAN Emiel Leonard Soldaat 2 klas 1 Linie Sint-Niklaas-Waas 29/04/1894 Hoogstade, Hosp. 27/08/1916 00557
SPEIBROECK, VAN Edmond Soldaat 5 Linie Oostakker 21/09/1891 a.d. IJzer 24/06/1915 00120
SPIEGEL, VAN DER Valer A. Soldaat 1 Artillerie Balegem 5/07/1887 Hoogstade 9/09/1915 00075
SPILLEBEEN Edmond Soldaat 1 Artillerie Adegem 1/03/1884 Gapaardhoek 20/09/1918 00280
SPRUYT Augustinus Soldaat 1 Artillerie Geel 10/03/1893 Noordschote 4/01/1916 00445
STAEL Henri Soldaat 6 Linie
 

 
Hoogstade 22/04/1916 00009
STAES Cesar Joseph Soldaat 2 klas 3 Linie Doel
 

 
22/11/1915 00288
STAES Karel Soldaat 10 Linie Mechelen
 

 
19/11/1916 00330
STEELANDT, VAN Julius Josephus Soldaat 1 Karabiniers Sint-Niklaas-Waas 12/12/1894 Sint-Jacobs-Kapelle 19/07/1916 00549
STEENSSENS Albert Petrus Soldaat 3 Linie Sint-Niklaas-Waas 11/11/1895 Hoogstade 21/11/1915 00287
STOCK, VAN DER Octaaf J.M. Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
3/09/1916 00572
STOELEN, VAN DER Arthur Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
25/04/1916 00013
STRAETEN, , VER Jozef Soldaat 6 Linie
 

 
Hoogstade 13/11/1917 00718
STRAETEN, VER Kamiel E. Soldaat 7 Linie
 

 

 
6/07/1915 00110
STRAETEN, VER Maurits Frans Korporaal 3 Linie
 

 

 
27/04/1915 00160
STRUBBE Jean Egide Corneille Joseph Korporaal 4 Linie Brugge 29/07/1893 Bikschote 9/10/1915 00088
STRYDONCK, VAN Hector Soldaat 2 Jagers te Voet Steendorp 18/10/1894 Hoogstade 5/10/1916 00607
STUBBE Albrecht O.C. Korporaal 24 Linie
 

 

 
17/04/1918 00532
STULENS Pieter G. Soldaat 2 Zware Artillerie
 

 

 
17/03/1916 00451
STUYVEN Armand Franois Soldaat 10 Linie Moerzeke 7/01/1891
 
19/01/1916 00329
TANT Camillus Soldaat 20 Linie Klerken 16/04/1894 Diksmuide 29/08/1918 00479
TAVERNIER Victor Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
12/11/1917 00719
TAVERNIER, DE Amandus Soldaat 5 Linie Tiegem 1/02/1890 Noordschote 4/06/1916 00850
TEGELBECKERS Jean Sergeant Genie
 

 

 
4/03/1916 00396
THEYS Evaristus Franciscus Soldaat 4 Artillerie Schaffen 3/01/1894 Hoogstade 19/06/1918 00406
THIELEMANS Henri Louis Soldaat 2 klas 3 Linie
 

 

 
24/01/1916 00407
THOMSIN Pieter Soldaat 10 Artillerie
 

 

 
28/09/1918 00238
THYS Antonius J. Soldaat Zware Artillerie
 

 

 
21/04/1917 00739
TITOTCHKINE Makare Soldaat 5 Linie
 

 

 
16/11/1917 00558
TOLLET August Maria Ghislain Antoon Soldaat 13 Linie Leuven 2/10/1888 Hoogstade, Hosp. 15/02/1916 00337
TORFS Leo M. Soldaat 2 Linie
 

 

 
4/12/1915 00430
TRANOIS Georges J. Soldaat 5 Linie
 

 

 
18/03/1916 00271
TREMMERIE Florimond A. Soldaat Lichte Groep Waarmaarde 13/12/1893 Steenstrate 24/03/1917 00597
TROONBEECKX Jozef August Soldaat 6 Genie Heist-op-den-Berg 10/03/1896 Hoogstade 28/09/1918 00243
TWEMBEKE, VAN Lon A. Korporaal 23 Linie
 

 

 
9/06/1918 00485
TYTGAT Alfons Frans Soldaat 4 Linie
 

 

 
7/10/1915 00530
UYTTERHOEVEN Charles Marie Victor Emmanuel Soldaat 2 klas 6 Artillerie Elsene 27/04/1872 Hoogstade 12/06/1916 00374
UYTVANCK, VAN Gustave C. Soldaat 6 Artillerie
 

 

 
15/10/1917 00574
VAESEN Theodoor Soldaat 2 Linie Stokkem 29/09/1894 Hoogstade 2/12/1915 00296
VAREWYCK Prosper Brigadier 5 Artillerie
 

 

 
21/03/1917 00651
VARREWAERE David Emiel Soldaat 4 Linie Izegem 14/08/1894 Noordschote 7/07/1915 00277
VASTBINDERS Gregorius Soldaat 13 Linie
 

 

 
29/01/1916 00401
VEEKEN, VAN DER Franciscus Soldaat 1 Zware Artillerie Lier 18/02/1890 Nieuwkapelle 17/04/1918 00571
VELTHOVEN, VAN Richard Soldaat 3 Jagers te Voet Antwerpen 20/06/1896 Hoogstade, Hosp. 11/10/1916 00602
VERNEZ Norbert Chales Felix Octave Luitenant 24 Linie Petegem-aan-de-Leie 17/12/1886 Houthulst, Kloostermolen 28/09/1918 00234
VERNIERS Hendrik Soldaat 3 Linie Mechelen 4/11/1895 Hoogstade 28/09/1918 00227
VERSICHEL Julius Soldaat 1 Jagers te Voet Lovendegem 25/11/1894 Hoogstade, Hosp. 4/05/1915 00181
VERT Pieter F. Soldaat 3 Linie
 

 

 
10/12/1915 00438
VILLERS, DU Rene Maria Soldaat Vervoerkorps Moere 12/12/1882 Lo 26/06/1917 00750
VINCENT Jozef Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
2/09/1917 00774
VINCKE Pieter Frans Soldaat 10 Linie Merksem 16/04/1889 Hoogstade 1/09/1918 00477
VLAMINCKX Maurits Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Elverdinge 2/07/1894 Lo 19/05/1917 00744
VLIET, VAN Louis Charles Soldaat 5 Linie Boechout 16/08/1894 Hoogstade, Hosp. 27/12/1916 00806
VOLCKAERT Emeric Soldaat 1 Grenadiers Zwevezele 4/10/1894 Hoogstade 21/10/1915 00130
VORMEZELE Henri Joseph Soldaat 4 Linie
 

 

 
2/11/1915 0684
VOSSEN Mathieu J. Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Lige 30/05/1896 Hoogstade, Hosp. 9/11/1916 00627
VRANCKX Adolphe Soldaat 7 Linie
 

 

 
3/05/1916 00358
VRIELINCK Adolf L. Soldaat 4 Linie
 

 

 
22/12/1915 00458
VROEY, DE Camille Soldaat 2 Karabiniers Willebringen 19/06/1890 Hoogstade 1/06/1916 00390
VUYST, DE Rene Soldaat 4 Jagers te Voet Sint-Lievens-Esse 7/02/1896 Hoogstade, Hosp. 10/07/1916 00559
VYVER, VAN DE Arthur H. Soldaat 1 Artillerie
 

 

 
2/11/1915 00687
VYVERE, VAN DE Andr Louis Julien Sergeant 5 Linie Oudenaarde 24/11/1894
 
22/12/1915 00425
WAEYENBERGHE, VAN Cyriel Soldaat 1 Karabiniers Lokeren 24/01/1893 Hoogstade, Hosp. 10/07/1916 00560
WALLYN Joris Renard Soldaat 2 Artillerie
 

 
Groeninge, Oude Kapelle 27/12/1915 00422
WAN Franois Soldaat Grenadiers
 

 

 
14/05/1916 00140
WARLOP Basilius A. Soldaat 2 Artillerie
 

 

 
31/05/1916 00441
WEGHE, VAN DE Ernest Soldaat Vervoerkorps Strpy 4/05/1887 Hoogstade 16/09/1917 00797
WEIDER, VER Emiel Soldaat 13 Linie
 

 

 
22/03/1918 00689
WERRENS Franciscus Soldaat 4 Jagers te Voet Oostham 6/12/1894 Hoogstade, Hosp. 4/01/1917 00620
WEYTS Raymond Soldaat 2 Grenadiers Wingene 17/01/1894 Hoogstade 10/07/1917 00765
WILDERMEERSCH, VAN Cyriel Kamiel Soldaat 12 Artillerie Beselare 1/05/1897 Hoogstade 27/10/1917 00003
WILGEN, VER Franois Gustave Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
12/09/1915 00074
WILLEMS Louis August Soldaat 5 Linie Rillaar 28/08/1894 Reninge 5/06/1916 00516
WILLEMS Robrecht Henri Hippoliet Sergeant 3 Jagers te Voet Anderlecht 11/04/1897 Nieuwekapelle 30/03/1917 00656
WILLINCK Filip Jozef Soldaat 12 Artillerie
 

 
Hoogstade 6/11/1917 00728
WILS Karel L.Fr. Soldaat 4 Karabiniers
 

 

 
7/11/1917 00729
WIMP, VER Jan Alfons Wachtmeester Rijkswacht Olen 2/11/1888 Oostvleteren 23/05/1918 00501
WINDT, DE Camille Soldaat 1 Grenadiers Aalst 25/07/1892
 
6/07/1916 00561
WITTEBOLLE Alfred Joseph Soldaat 20 Linie Sint-Andries-Brugge 12/03/1897 Kaaskerke 20/09/1918 00286
WOUTERS Guillaume Adolphe Hulp-Onderluitenant 2 Karabiniers Halle-Booienhoven 10/09/1879 Woumen 26/09/1917 00791
WULLUS Remigius Kamiel Korneel Soldaat 1 Artillerie Watou 1/02/1886 Oudekapelle 10/02/1918 00669
WUYTS Ferdinandus Soldaat 20 Linie
 

 

 
21/08/1918 00483
WYCKMANS Pieter J. Soldaat 5 Linie
 

 

 
12/11/1915 00216
YPERS Guillaume Soldaat 5 Linie
 

 

 
21/07/1916 00515
ZEEBROECK, VAN Emile Charles Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Brussel 28/11/1893 Noordschote, Drie Grachten 2/02/1915 00584
ZOETE Jerme R. Soldaat 10 Artillerie
 

 

 
30/09/1918 00796