Elsene (Brussel) Kroonlaan, Stedelijke Begraafplaats

 

rang naam vnaam eenheid gebdatum: gebplaats ovlplaats ovldatum begrplaats1418 graf
Soldaat AELST, VAN Fernand 8é Linie 5/04/1891 Elsene ? Boncelles 5/08/1914
 
PRIVÉ
Onderluitenant ANTOINE Hyacinthe Max Lambert Edouard (Maurice) 2é Karabiniers Wielrijders 29/10/1890 Elsene Brugge, Hosp. 23/10/1918 Brugge PRIVÉ
Soldaat AUDOOR Julien Maurice 2é Linie
 
Gent Elsene 8/10/1914
 
L10-11
Korporaal BALAUX Rene Jean Hubert 1é Grenadiers
 
Elsene
 
12/09/1914 Rotselaar L12-11
Korporaal BISTIAUX Emile J. Jos. 2é Karabiniers
 

 
Hofstade 26/08/1914
 
L06-25
Soldaat 2é klas BOGAERT Maurice François Justin J.B. 2é Karabiniers 28/09/1893 Elsene Brussel, Hosp. "Sint-Jan" 7/11/1914 Elsene PRIVÉ
1é Sergeant-Majoor BOVY Réne J.V. 2é Karabiniers
 

 
Brussel, Hosp. "Sint-Pieters" 5/01/1915 Elsene L06-24
Soldaat BRABANT, VAN Jean 14é Linie
 

 
Brussel 13/09/1914 Brussel L01-02
Soldaat BROEKEN, DE Jan Clement 12é Linie
 
Dendermonde Militair Hospitaal 8/10/1914 Elsene L03-14
Soldaat BRUNEEL Leon Charles A. 9é Linie
 

 

 
30/10/1914
 
L09-34
Soldaat CARON Arthur 3é Jagers te Voet 25/11/1888 Elsene Pervijze 24/10/1914
 
L13-15
Soldaat CHARELS Adolphe 23é Linie
 

 
Elsene 15/09/1914
 
L03-02
Soldaat CHRISTIAENS Camille 3é Linie
 

 
Elsene 29/08/1914
 
L01-04
Soldaat 2é klas COLET Lambert Jean Francois 8é Artillerie 27/07/1894 Elsene Pervijze 21/03/1918 Veurne L12-16
Luitenant COOMANS Charles Georges Fernand Nestor Militair Vliegwezen, 7é Esc. 18/04/1894 Nimy Houthulst, Bos van, Klerken 28/09/1918 De Panne PRIVÉ
Soldaat COSSEAUX, DE Jean Antoine 1é Grenadiers 1/02/1896 Anderlecht Steenstrate 2/04/1917 Houthulst G.B. L12-08
Soldaat DACHY Ernest L.D. 14é Linie
 

 

 
29/05/1918
 
L04-05
Hulp-Onderluitenant DEKEN, DE Gustave Georges 1é Gidsen 1/08/1892 Elsene Geet-Betz., brug van 18/08/1914
 
PRIVÉ
Soldaat DELACAVE Georges Arthur Louis Antoine 1é Linie
 
Elsene Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 26/10/1914
 
PRIVÉ

 
DENIS Leopold 2é Zware Artillerie
 
Vorst Groenendijk 24/06/1918
 
PRIVÉ
Majoor DEUSTER
 
Artillerie
 

 
Paris (FR) 11/02/1916
 
PRIVÉ
Majoor DUBREUCQ René Elisée Charles Louis 2é Grenadiers 5/11/1869 Flobecq Staden 9/10/1914
 
PRIVÉ
Soldaat ECTORS Max J. Marie Louis Komp. Substituut 1/08/1895 Schaarbeek Folkstone (GB) 11/08/1917
 
PRIVÉ
Soldaat 2e klas EELBODE Triphon 1é Groepering T.A.G. 31/10/1879 Ruiselede Champagne , Sarthe (FR) 28/07/1917 Champagne (FR) L13-08
Soldaat EVERAERTS Jacques 11é Linie 15/12/1888 Elsene Wespelaar 12/09/1914 Wespelaar L13-16
Soldaat EYCKENS Florent Karel 7é Linie
 

 

 
6/10/1914
 
L03-16
Soldaat 2é klas FLAHAUT Joseph 4é Karabiniers 17/07/1897 Brussel Sint-Jacobs-Kapelle 5/11/1917 Hoogstade L09-21
2kap-res FORGEUR Pierre H. 2é Karabiniers 14/12/1873 Brussel Westrozebeke 28/09/1918
 
L07-13
Soldaat GAUBLOMME Ursmar Robrecht 7é Linie
 

 

 
11/10/1914
 
L03-09
Kapitein-Commandant GILLES Ferdinand 13é Linie 22/01/1883 Chimay Vinkem 28/09/1918
 
PRIVÉ
Majoor GINION Hector 5é Jagers te Voet 22/09/1880 Sint-Gillis-Brussel Moorslede 4/10/1918 Moorslede, Vierkavenhoek
 
Hulp-Onderluitenant GOBERT Roger Marie Joseph 8é Linie 31/03/1895 Elsene Boezinge, 't Sas 7/05/1917 Westvleteren PRIVÉ
Onderluitenant GOEBBELS Maurice Tony Emile 1é Jagers te Voet 7/07/1896 Berchem Merkem 27/03/1918
 
PRIVÉ
Hulp-Onderluitenant GOLARD Jules Guilliaume 5é Linie 15/06/1887 Elsene Diksmuide 5/11/1917 Oeren PRIVÉ
adj-vrijw-secr GOLINVAUX Louis Joseph Veeartsenijdienst 2/05/1864 Pondrôme Loon-Plage (FR) 22/01/1917 Loon-Plage, grafkelder fam. Bourret (FR) L13-42
Soldaat GOUFFEAU Henri P. Joseph 26é Linie
 

 
Brussel 11/10/1914
 
L03-06
Korporaal GROEF, DE Gaston Pierre Guillaume 3é Karabiniers
 

 

 
14/04/1918 De Panne L12-38
Korporaal GROEF, DE Jean François 7é Linie
 

 

 
25/07/1918 Le Hâvre (FR) L13-07
Kolonel HAEGELSTEEN Romain 1é Jagers te Paard 17/09/1869 Brussel Beernem 25/10/1918
 
PRIVÉ
Soldaat HAUMONT Amedée Clement Henri Regt. Reine Elisabeth 27/06/1891 Brussel Oudenaarde-Schoonaarde 26/09/1914 Schoonaarde - Dendermonde L12-18
Soldaat HAYE Victorien Joseph Vervoerkorps
 

 

 
12/04/1916
 
L13-25
Luitenant HENCART Charles Emile Georges Adolphe 1é Grenadiers 26/06/1882 Wavre Westerlo, omgeving van 5/09/1914 Herentals PRIVÉ
Soldaat HULLAERT Leon François 11é Linie 22/02/1890 Elsene Vottem 6/08/1914 Vottem, G.B. L06-11
Soldaat HUYGENS Louis Grenadiers
 

 
Brussel, Krijgsgasthuis 18/08/1914
 
L01-06
Luitenant-Generaal JACQUET Joseph Ermand Victor Louis Etienne Leon Staf, Kom. 3é L.A. 21/03/1857 Tienen Pau (FR) 21/01/1917 Adinkerke PRIVÉ
Korporaal JULÉMONT Florent 14é Linie
 

 

 
29/09/1914
 
L02-07
Sergeant KONINCK, DE Hubert H.J. 2é Grenadiers 1/01/1893 Elsene ?
 
1/01/1918
 
PRIVÉ
Onderluitenant-Vlieger LAGRANCE Robert Militair Vliegwezen, 1é Esc. 18/03/1891 Elsene Bievres (FR) 1/07/1915
 
L13-03
Soldaat LAMOTTE Joseph 12é Linie
 

 

 
1/10/1914
 
L02-04
Luitenant LAPIERE Gaston 1é Karabiniers 18/02/1893 Brussel Diksmuide 2/10/1915
 
PRIVÉ
Soldaat LEFEBVRE Albert J.B. 2é Jagers te Voet
 

 

 
8/11/1914
 
L04-04
Hulp-Onderluitenant LEPAGE Henri 20é Linie 12/06/1894 Brussel Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 26/05/1918
 
PRIVÉ
Korporaal LEYDER Alphonse Joseph 5é Linie
 

 

 
23/04/1918
 
L12-25
Soldaat LEYSEN Frans Ludo Alfons 21é Linie
 

 

 
14/01/1915
 
L06-21
Brigadier LHOMMEL Georges Ghislain 11é Artillerie 9/07/1888 Elsene Adinkerke, Hosp. "Cabour" 21/09/1918 De Panne PRIVÉ
Soldaat LIBIOUL Alphonse Joseph 14é Linie
 

 

 
18/09/1914 Elsene L02-13
Majoor LOCHÉ Zéphirin Jules Joseph 1é Karabiniers 8/05/1878 Ellezelles Rumbeke, Bergmolens 14/10/1918 Izegem PRIVÉ
Soldaat 2é klas LUNE, DE Raoul Pierre Ernest Ghislain 4é Linie 28/05/1887 Elsene Oud-Stuivekenskerke 23/08/1916 Stenkerke, divisiekerkhof PRIVÉ
Soldaat MAYNÉ Georges Antoine Leon 1é Grenadiers
 
Elsene ?
 
22/04/1916
 
PRIVÉ
Sergeant MERJAY Réne Léopold Marie Joseph 1é Karabiniers 1/07/1885 Roeselare Lachenen, Lier 6/10/1914 Lier, graf 329 PRIVÉ
Soldaat MESMAKER, DE Leon Jean Genie, cie. der Vliegeniers
 

 

 
11/08/1914 Elsene L02-06
Soldaat METZEN Paul 12é Linie
 

 

 
8/10/1914
 
L03-13
Onderluitenant MULDERS Fernand 13é Artillerie 9/04/1893 Brussel Roeselare 14/10/1918
 
PRIVÉ
Soldaat MULLER Gustave 2é Karabiniers
 

 

 
11/10/1914
 
L03-08
Korporaal NICAISE Leon Jean Baptiste 6é Genie 21/02/1888 Elsene Oostvleteren 27/03/1915
 
L12-15
Sergeant NOBELS Leonard 11é Linie 6/05/1888 Zele Sint-Pieters, Lendelede 14/10/1918 Lendelede L01-01
Adjudant PAEPE, DE Desire César 2é Linie
 
Brussel Elsene 9/10/1914
 
L03-11
Soldaat PATTYN Camille 11é Linie
 

 

 
2/10/1914
 
L02-03

 
PEERENBOOM Edouard Vervoerkorps
 

 

 
17/09/1916
 
L13-02
Sergeant-Majoor PETERMANS Adolphe François Joseph 11é Linie 7/10/1884 Arlon Elsene 2/11/1914
 
L04-09
Soldaat PHILIPPART Arthur 1é Grenadiers
 

 

 
11/09/1914
 
L13-17
Soldaat PLOUVIER Albert Prosper Marie 18é Linie 20/03/1887 Elsene Boezinge 28/06/1917 Westvleteren L12-26
Kapitein-Commandant RASQUIN Adolphe Henri Artillerie 2/01/1874 Elsene Bornem, Fort van 12/08/1914
 
FAM.GRAF
Kapitein-Commandant RENIER Gustave Generale Staf 30/11/1867 Waremme Beisem 12/09/1914
 
PRIVÉ
Kapitein-Commandant REUL Raoul 6é Artillerie 29/08/1884 Souvret Adinkerke, Hosp. Cabour 4/10/1918
 
PRIVÉ
Soldaat SAUVAGE Gustave 1é Grenadiers
 

 

 
16/12/1914
 
L05-05
Soldaat SCHLIM Victor Louis 5é Linie 1/08/1892 Sint-Gillis-Brussel Rotselaar 12/09/1914 Rotselaar PRIVÉ
Korporaal SNISSAERT Julien Jean Polydore 1é Grenadiers 13/02/1889 Elsene Zuidschote, Steenstrate 17/05/1915
 
L02-08

 
STROOBANDT Theofiel 7é Linie
 

 

 
10/10/1914
 
L03-10
Kapitein-Commandant STUCKENS Auguste 1é Grenadiers 10/05/1874 Gent Rotselaar 12/09/1914
 
PRIVÉ
Soldaat SUTTOR Marie Frans G. 5é Linie
 
Sint-Gillis-Brussel Boortmeerbeek 25/08/1914
 
L04-14
Luitenant TASNIER Louis H.J. Versterkte Stelling Namur 2/04/1885 Elsene Andoy, Fort van 22/08/1914
 
PRIVÉ
Soldaat TAYMANS Jacques 20é Linie 6/09/1888 Watermaal-Bosvoorde Boezinge, 't Sas 18/06/1917 Westvleteren L12-28
Luitenant THEATRE Henri 4é Genie 29/10/1893 Liège Adinkerke, Hosp. Cabour 19/12/1916
 
PRIVÉ
Kapitein-Commandant TILMAN Guillaume Marie Louis J. 14é Genie 15/12/1885 Elsene Adinkerke, Hosp. Cabour 26/10/1918
 
PRIVÉ
Soldaat TIMMERMANS Alphonse Karabiniers
 

 

 
19/09/1914
 
L02-12
Soldaat VANDUIFHUYS Antoine 1é Karabiniers
 

 

 
21/09/1914
 
L02-10
Korporaal VASSART Paul 6é Linie 19/02/1894 Fleurus Alveringem, Inf. 24/04/1917 Oeren L03-12
Hulp-Onderluitenant VECKMAN Georges 11é Linie 15/05/1890 Elsene Bikschoote 17/04/1918
 
PRIVÉ
Soldaat VERHASSELT Joseph 23é Linie 8/03/1887 Elsene Willebroek, Verpleegtehuis 3/09/1914
 
L12-01
Soldaat VERLEYSEN Georges Emile Henri 3é Artillerie 4/04/1897 Sint-Gillis-Brussel Poelkapelle, Schaapbalie 29/09/1918 Poelkapelle, nabij station PRIVÉ
Soldaat VLASSELAERS Felicé Alphonse 1é Grenadiers 27/03/1892 Watermaal-Bosvoorde Oostniewkerke 4/10/1918 Oostniewkerke PRIVÉ
Soldaat VOS, DE Emiel Alois Karabiniers Wielrijders
 
Eksaarde Elsene 5/10/1914 Elsene L2-02
Sergeant WARNIER Arthur H.P.Fl. 9é Linie
 

 

 
13/01/1915
 
L06-22
Soldaat WILLEMS Albert 1é Grenadiers 6/04/1897 Elsene ? Sint-Jans-Kapelle 16/11/1917
 
PRIVÉ
Soldaat WILLEMS Alphonse 12é Genie 11/04/1891 Meulebeke Brussel 8/12/1918 Brussel
 
Korporaal WILLERMAIN Robert Noel Leon 4é Karabiniers 25/12/1894 Mons Boezinge, 't Sas 31/03/1917 Westvleteren L12-29