De Panne, Belgische Militaire Begraafplaats

Kerkstraat 69

 

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum graf
ABBELOOS Edouard Korporaal 1 Grenadiers Brussel 30/07/1895 De Panne 29/01/1915 E0144
ABEELE Gustaaf Aime Soldaat Sub. Comp. West Vlaanderen Pollinkhove
 

 
4/03/1919 E0050
ABEELE, VAN DEN Aloysius Korporaal 5 Linie
 

 

 
20/05/1916 H0202
ABEELE, VAN DEN Ciprien Soldaat 20 Linie Tielt 13/08/1890 Merendree, Overbroek 23/10/1918 H0058
ABOST, VAN Omer Soldaat 3 Linie
 

 

 
22/06/1915 N0011
ABSIL Jules Joseph Ghislain Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Goegnies 20/08/1890 Veurne 23/10/1914 E0098
ACCOU Julius Korporaal Genie Geluwe
 
Neuville-Montreuil-sur-Mer (FR) 17/11/1918 P0002
ACKE Pierre Franois Antoine Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Kaprijke-Bassevelde 10/05/1894
 
4/10/1915 O0104
ACKER, VAN Petrus Emiel Soldaat 2 Jagers te Voet Zele-Heikant 7/06/1894 Diksmuide 11/04/1915 P0179
ADAM Adolf Soldaat 2 klas 2 Genie Roubaix (FR) 26/12/1893 De Panne 15/12/1917 C0022
ADAM Norbert Sergeant 1 Genie Virton 3/02/1893 Bray-Dunes (FR) 25/04/1915 D0190
ADAMS Georges Corneille Soldaat 1 Karabiniers L'Ecluse 20/11/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 19/09/1918 J0100
ADAMS Pieter Alfons Soldaat 1 Linie Baal 23/10/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 23/06/1918 I0153
ADERS Pieter Soldaat 20 Linie
 

 

 
23/10/1918 H0046
ADRIAENS Lodewijk Soldaat 7 Linie Herentals 14/04/1894 Vinkem, Verbandplaats 30/09/1918 F0029
ADRIAENSSEN Karel Soldaat 3 Linie Wechelderzande 13/01/1889 Diksmuide 24/06/1915 N0094
ADY Henri Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
30/09/1918 P0038
AEGTEN Hendrik Korporaal 4 Genie Hamont 20/07/1896 Adinkerke, Hosp. Cabour 15/11/1918 G0158
AELST, VAN Jozef Karel Joannes Soldaat 7 Linie Antwerpen 29/11/1891 Sint-Joris-Nieuwpoort 20/10/1914 H0077
AERDE, VAN Karel Ferdinand 2kap-res 2 Karabiniers Antwerpen 10/05/1876 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 7/11/1918 K0061
AERTS Joseph Adrien Catherine Soldaat 2 klas Vervoerkorps, Ambulance Edegem 22/12/1886 De Panne, Amb. l'Ocan 26/01/1915 E0146
AERTS Lucien Aim Frans Soldaat 5 Linie Antwerpen 22/04/1896 De Panne 28/10/1914 E0136
AERTS Renaat Emiel Soldaat 4 Karabiniers Borgerhout 30/07/1894
 
24/07/1918 A0097
AGLAVE Leon T. Soldaat Artillerie Nivelles 19/09/1888
 
20/03/1915 A0208
AKEN, VAN Adriaan Michiel Soldaat 9 Artillerie Loenhout 25/09/1893 Adinkerke 9/09/1918 A0113
AKEN, VAN Frans Mattheus Soldaat 4 Jagers te Voet Koersel 2/11/1891
 
9/02/1918 C0060
AKEN, VAN Victor Jan Soldaat 2 klas 8 Linie Heffen 18/11/1893 Wulpen 25/02/1915 A0224
ALLARD Jules Soldaat 8 Genie Taintignies 24/08/1894 Hoogstade, Hosp. 3/10/1918 G0057
ALLART Remi Benoit Soldaat 1 Linie Oudegem 6/10/1893 Veurne 27/11/1914 I0034
ALLEGAERT Valentijn Albrik Soldaat 2 Linie Harelbeke 17/02/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 7/12/1918 H0176
ALTRUY Joseph Desire Adelson Soldaat 2 klas 6 Jagers te Voet Moustier
 

 
28/08/1918 B0111
AMYS Cyriel Soldaat 10 Linie Castre 16/03/1891 Ramskapelle 25/07/1915 F0140
ANDR Arthur Soldaat 11 Linie Sart-Bernard 7/04/1892 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 17/04/1918 J0061
ANDR Lucien A.J. Kapitein-Commandant 1 Genie Mazy (Nam.) 19/12/1875 Nieuwpoort 3/11/1914 B0250
ANDRIES Hendrik Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 
Veurne 29/10/1914 I0046
ANDRIES Theofiel Korporaal 2 Grenadiers Oosteeklo
 

 
15/06/1918 B0045
ANTOINE Gaston Desire Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Fontaine-l'Evque
 

 
31/07/1918 B0095
ANVERS, D' Jean Soldaat 10 Linie Gent 11/03/1885 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 17/10/1918 H0055
APPERMANS Lambrecht Arnold Soldaat 12 Linie Eigenbilzen 8/08/1893 Kaaskerke 1/06/1915 P0149
ARCHAMBEAU Leopold Jean Joseph Paul Soldaat 2 klas 13 Linie Lierneux
 

 
10/01/1915 E0142
ARIEN Terence Alos Soldaat 2 klas 10 Linie Paal
 

 
4/11/1914 I0018
ARNOU Adolphe Louis Soldaat 1 klas 9 Linie Zedelgem
 

 
5/04/1919 H0233
ARS Ulysses Luitenant (Reserve) 3 Karabiniers Sirault 31/03/1894 Nieuwpoort 18/03/1918 C0245
ASNONG Leo Frans Korporaal 4 Karabiniers Anderlecht 25/04/1893 Sint-Juliaan 9/09/1918 C0231
ASSCHE, VAN Jules Soldaat 15 Linie Mouscron 9/12/1895 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 10/07/1918 K0075
ASSEL, VAN August Soldaat 1 Linie Zele 6/01/1894 Kaaskerke 20/06/1915 N0195
ASSEN Jozef Frans Soldaat 11 Linie Kwaadmechelen 1/04/1891 Adinkerke 7/06/1919 E0061
AUBROECK Amedeus Florimont Soldaat 2 klas 5 Artillerie Temse
 

 
25/08/1918 B0127
AUDENAERT Constant Cyrille Soldaat 2 klas 5 Linie Zeveneken 5/02/1890
 
8/08/1915 P0051
AUDENAERT Constantin Soldaat 2 klas 1 Linie Zeveneken 6/12/1894
 
19/06/1915 N0164
AUDENHAEGE, VAN Richard Soldaat 5 Jagers te Voet Onkerzele 10/05/1890
 
25/08/1918 A0117
AULIT Leo Soldaat 14 Linie
 

 

 
13/01/1919 E0042
AUTGAERDEN, VAN Lodewijk Korporaal 8 Linie Schelle 11/09/1890 De Panne 11/02/1915 E0165
AUWERA, VAN DER Jozef Soldaat 7 Linie Schriek 23/09/1894 Sint-Jacobs-Kapelle 17/04/1915 P0189
AUWERS Pieter Anselmus Soldaat 2 Artillerie Geel 29/11/1890 Oudekapelle 3/01/1916 M0030
AUWERX Henricus Jozef Soldaat 5 Linie Diepenbeek 10/10/1894 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 25/10/1918 H0092
AVERMAET, VAN Kamiel J. Soldaat 2 Karabiniers Zele 25/01/1893
 
7/06/1918 A0088
AVERMAET, VAN Leo Cesar Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Zele 12/11/1894 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 28/09/1918 K0160
AVERMAET, VAN Maurits Brigadier 12 Artillerie
 

 
De Panne 4/08/1918 B0070
AVEZ Adhemar Soldaat 7 Linie Bivne 24/08/1886 Sint-Jacobs-Kapelle 13/06/1915 P0081
AVOUX Nol Joseph Korporaal 1 Linie Anderlues 25/08/1886 Kaaskerke 5/07/1915 N0126
BACKER, DE Alfons Soldaat 10 Linie Ledeberg 15/04/1895 Hoogstade, Hosp. 15/10/1918 G0023
BACKER, DE Clement Leopold Adjudant 1 Karabiniers Bever 14/12/1893 Sint-Joris-Nieuwpoort 29/06/1918 B0014
BACKER, DE Dominicus Soldaat 17 Linie
 

 

 
18/03/1918 O0167
BACKER, DE Jean L.Th. Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
18/03/1918 C0150
BADTS Jozef Soldaat 2 Grenadiers Beersel 1/02/1888 De Panne, Hosp. 18/03/1918 C0126
BAECK, DE Clovis Gaston Sergeant 3 Linie
 

 

 
20/06/1915 N0005
BAECKELANDT Hendrik Soldaat 4 Jagers te Voet Aartrijke 17/06/1898 Hoogstade, Hosp. 3/10/1918 G0195
BAECKELANT Alberic Julius Korporaal 2 Linie Kortrijk 13/08/1889 Pervijze of Ramskapelle 22/10/1914 E0100
BAELDEN Leon Julien Corneille Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Wulveringem 22/03/1897
 
18/03/1918 C0154
BAELE Franois Joseph Wachtmeester 6 Artillerie Petit-Enghien 9/04/1890 Kaaskerke, kmpaal 19 31/08/1915 O0108
BAELE Vital Achiel Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Welden
 

 
18/03/1918 D0090
BAELEN, VAN Lodewijk Soldaat 7 Artillerie Herenthout 25/09/1894 Adinkerke 18/10/1918 H0146
BAELEN, VAN Vincent Soldaat 9 Linie
 

 

 
24/10/1914 H0226
BAERDEMACKER, DE Rodolphe Henri Anatole Soldaat 10 Artillerie Gent 26/08/1887 Diksmuide 28/09/1918 H0017
BAERT Eduard Emile Soldaat 2 klas 18 Artillerie Ronse
 

 
1/10/1918 J0024
BAERT Julien Arthur Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Ieper
 

 
18/03/1918 C0162
BAETENS Gustaaf Sergeant 8 Linie Schaarbeek
 

 
6/11/1914 I0025
BAETS, DE Oscar Gustave Charles Soldaat 2 klas Vervoerkorps Wondelgem
 

 
18/04/1915 K0042
BAEVEGEMS Pieter Korneel Soldaat 3 Jagers te Voet Meerbeke 15/12/1891 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 23/10/1918 H0115
BAILLEUX Arthur Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Marchienne-au-Pont
 

 
18/03/1918 C0155
BAL, DE Camiel Soldaat 3 Linie
 

 

 
30/10/1914 E0194
BALCAEN Emiel Gustaaf Korporaal 1 Grenadiers Wortegem 22/06/1887 Sint-Joris-Nieuwpoort 29/04/1918 D0142
BALCAEN Oscar Cyrille Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Sint-Denijs-Boekel 1/01/1893 Pervijze of Stuivekenskerke 26/10/1914 E0143
BALEN, VAN Alfons Soldaat 2 Linie
 

 

 
21/03/1919 H0243
BALIS Thomas Soldaat 1 Karabiniers Auderghem 1/05/1893 Passendale 28/09/1918 F0020
BALLIU Karel Soldaat 7 Artillerie Varsenare 25/01/1893 Petit-Fort-Philippe, Hosp. (FR) 16/10/1918 Q0017
BALTUS Joseph Soldaat 6 Jagers te Voet Ethe 21/01/1870 Hoogstade, Hosp. 9/10/1918 H0014
BANCKAERT Antoon Frans Sergeant Spoorwegen Sint-Michiels
 
Adinkerke 21/03/1918 C0217
BARBE Octaaf H. Soldaat 11 Linie Rollegem 11/07/1894
 
21/04/1915 A0187
BARBIEUX Leandre Onderluitenant Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
7/08/1919 F0258
BAR DE COMOGNE (BARON), DE Jules Onderluitenant 7 Linie Lige 19/09/1888 Boezinge 28/06/1918 G0222
BARTIER Gustaaf Leopold Soldaat 5 Linie Ieper 1/08/1890 Hoogstade, Hosp. 19/05/1916 H0196
BARZEELE Jerom Lodewijk Soldaat 6 Artillerie
 

 
Boezinge 17/08/1918 C0004
BASTIAENS Jan Soldaat 2 Linie
 

 

 
18/10/1914 H0166
BASTIN Jules Soldaat 1 Karabiniers
 
26/02/1892
 
23/12/1918 A0051
BASYN Gustaaf Onderluitenant Hulptroepen v.d. Genie Antwerpen 7/06/1884 Adinkerke, Hosp. Cabour 18/11/1918 H0195
BATTIAU Maurits Soldaat 2 Grenadiers Edelare 2/12/1897 Nieuwpoort 13/03/1918 C0112
BAUDRY Jules Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
15/11/1914 I0035
BAUDSON Fernand Soldaat 4 Linie Thuin 18/08/1895 Hoogstade, Hosp. 7/10/1918 G0101
BAUDUIN Oscar J.A.B. Wachtmeester Rijkswacht te Voet
 
4/03/1878
 
25/08/1914 H0238
BAUSSART Louis Soldaat Etappetroepen Villers-en-Fagne 13/02/1887 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 20/10/1918 H0123
BAUWENS Arthur Alfons Soldaat 2 Karabiniers Torhout 7/12/1893
 
26/05/1918 A0028
BAUWENS Richard Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
8/07/1915 N0107
BAYENS Gustaaf Soldaat 2 klas Genie (Groep Adm. Bewapening) Letterhoutem 5/11/1892
 
13/05/1918 D0134
BAYET Albert Alfred Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Farciennes 1/01/1889 Veurne, burgerlijk hospitaal 23/10/1914 L0200
BEATSE Octave Oscar Soldaat 2 Jagers te Paard Ronse 8/06/1891 Merkem 25/07/1915 B0198
BEAUFAYS Alfred Sergeant 18 Linie Annevoie 20/01/1877
 
22/10/1918 H0034
BEAUMONT Karel Soldaat 1 Linie
 

 

 
3/07/1915 N0129
BECAUS Pieter J.C. Soldaat G.A.T.A., Spoorwegen
 

 

 
23/10/1917 I0060
BECELAERE, VAN Hendrik Cyriel Soldaat 2 Karabiniers Wevelgem 22/04/1894 Oudekapelle 24/09/1915 N0179
BECKERS Joannes Soldaat 2 klas Administratie
 

 

 
28/05/1918 B0025
BECKERS Julien Jacques Lambert Onderluitenant 12 Linie Kessenich 11/04/1891 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 8/11/1918 K0063
BECQUET Raymond Soldaat 17 Linie
 

 

 
28/03/1918 D0017
BEDA Charles Rene Justine Marie Soldaat 10 Artillerie Lokeren 28/11/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 8/09/1918 J0237
BEDORET Leopold Soldaat 7 Linie
 

 

 
7/05/1915 P0082
BEECK, OP DE Pieter mil-werkman Spoorwegen
 

 

 
1/04/1918 P0030
BEECK, VER Franciscus Soldaat 6 Linie Turnhout 1/02/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 14/10/1918 K0129
BEECKMAN Benoni Camille Soldaat Militair Vliegwezen Erembodegem 28/05/1893 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 29/10/1918 H0168
BEECKMAN Germain Korporaal 6 Linie Herdersem 17/01/1896 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 19/06/1918 I0151
BEECKMANS Ren Adolphe Soldaat 10 Linie Meerbeke 23/10/1894 Hoogstade, Hosp. 31/10/1918 D0183
BEER, DE Remi Soldaat 1 Artillerie Hillegem 20/10/1887 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 16/10/1918 G0143
BEERDEN Pieter Jan Jozef Soldaat 2 Karabiniers Houthalen 14/04/1896 Adinkerke, Hosp. Cabour 9/04/1918 D0123
BEERLANDT Kamiel Korporaal Spoorwegen
 

 

 
27/12/1918 H0185
BEIRENDONCK, VAN Leon Alphonse Korporaal 7 Linie Sint-Jans-Molenbeek 5/06/1873 Diksmuide 1/04/1915 P0071
BEKAERT Romain Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
22/06/1915 N0037
BEKE, VER Albert Alfons Soldaat 21 Linie Geluwe 13/07/1892 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 9/09/1918 A0133
BEKE, VER Camiel Cyriel Soldaat 1 Linie Geluwe 28/02/1895 Kaaskerke 26/05/1915 N0055
BEKE, VER Hilarius Sylvain Soldaat 12 Genie Beselare 18/10/1889
 
10/08/1918 C0059
BEKE, VER Honor Joseph Corneille Soldaat 6 Artillerie
 

 
Oostduinkerke 23/03/1918 D0010
BEKE, VER Joannes Josephus Soldaat 4 Linie Appels 18/11/1893 Oud-Stuivekenskerke 18/10/1914 P0091
BELLEFLAMME Auguste Korporaal 10 Linie Verviers 9/08/1896 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 16/10/1918 I0116
BELLEGHEM, VAN Karel Alos Soldaat 4 Linie Eke 1/07/1893 Adinkerke 8/10/1918 F0099
BELLEMANS Felix Soldaat Vervoerkorps Vollezele
 

 
23/01/1915 E0159
BELLEMANS Jan Jaak Soldaat 1 Genie Hasselt 6/11/1892 Bray-Dunes (FR) 25/04/1915 D0195
BELLINGS Alfons Korporaal Genie, bat. Spoorwegen Zelem 2/01/1887 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 30/06/1918 A0072
BEMPT, DE August Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
18/03/1918 D0023
BENEDEN, VAN Jerome Soldaat 7 Linie Kessel-Lo 21/02/1894
 
3/07/1918 B0020
BERDT, DE Jerome Soldaat 7 Linie Poperinge 15/01/1894 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 3/10/1918 G0085
BERG, VAN DEN Frans Soldaat 6 Linie
 

 
Nieuwkapelle 2/07/1915 M0092
BERGE, VAN DEN Julius Soldaat 4 Jagers te Voet Steenhuize-Wijnhuize 7/09/1890
 
30/09/1917 K0026
BERGER Leon Wachtmeester Vervoerkorps Wanferce-Baulet 16/12/1894 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 9/10/1918 B0196
BERGH, DE Jeronimus Cornelius Soldaat 14 Linie Oostvleteren 27/07/1885 Vinkem 4/10/1918 G0064
BERGH, VAN DEN Gaston Soldaat 15 Linie
 

 

 
17/04/1918 D0074
BERGHE, VAN DEN Achiel Soldaat 11 Linie Ieper 15/02/1895 Hoogstade, Hosp. Mil. 1/10/1918 G0193
BERGHE, VAN DEN Alfons Soldaat 4 Jagers te Voet Gits 10/12/1884 Stuivekenskerke 10/12/1917 L0052
BERGHE, VAN DEN Felix Soldaat 11 Linie
 

 

 
21/12/1914 L0122
BERNARD Georges J.B. Soldaat 13 Linie Spy 16/02/1892
 
20/02/1915 A0198
BERNARD Roger Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
26/05/1915 O0190
BEROUW Paul Pieter Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
23/04/1918 D0066
BERTELS Pierre Louis Soldaat 16 Linie
 

 
De Panne 28/02/1918 C0075
BETHUNE (BARON), DE Paul Marie Corneille Luitenant 3 Linie Kortrijk 9/03/1893 Vinkem 21/09/1918 P0230
BETTENS Willem Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
25/09/1915 N0166
BEUKELAERE, DE Hendrik Soldaat Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
22/03/1918 D0006
BEULE, DE Alosius Cesar Leopoldus Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Moerzeke 18/06/1894 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 23/06/1917 J0241
BEUTELS Denis Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Kaggevinne-Assent 17/06/1893
 
19/03/1918 C0166
BEVERS Arnoldus Soldaat 17 Linie Loenhout 7/02/1894 Petit-Fort-Philippe, Hosp. (FR) 24/10/1918 P0032
BEYENS Jan Jozef Korporaal 2 Linie
 

 

 
10/01/1915 E0105
BEYN, DE Jozef Soldaat 1 Linie
 

 

 
28/06/1915 N0068
BIDAINE Joseph Soldaat 19 Linie Arlon 30/05/1883 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 17/04/1918 K0186
BIESBACK Franciscus E. Soldaat 7 Linie Heldergem 17/03/1887 Hoogstade, Hosp. 1/10/1918 C0198
BIESEN, VAN Franciscus Soldaat 6 Jagers te Voet Denderbelle 17/03/1896 Oostvleteren 1/10/1918 C0215
BISSCHOP, DE Firmin Luitenant 3 Karabiniers Leupegem 2/05/1892 Westrozebeke 2/10/1918 C0049
BISSCHOP, DE Franciscus Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
19/04/1918 D0067
BIST, VER Karel Remy Jan Soldaat 17 Linie Retie 11/10/1891 Elverdinge 15/07/1918 C0061
BLAERE, DE Julius Soldaat 1 Grenadiers Beernem 28/12/1894 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 24/09/1918 K0093
BLAISE Franois Joseph Korporaal 12 Linie Elsene 14/12/1891 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 17/04/1918 P0113
BLANCGARIN Charles Henri Kapitein-Commandant 1 Karabiniers Schaarbeek 25/03/1878 Roeselare 29/04/1915 C0233
BLANCHY Servais Soldaat 14 Linie
 

 

 
28/01/1915 E0106
BLANCKAERT Constant Alfred Kapitein 2 klas 3 Karabiniers Sint-Joost-ten-Node 3/05/1884 Calais (FR) 30/10/1918 P0040
BLANGER, DE Dominicus Soldaat 2 Karabiniers Nieuwkerken-Waas 28/08/1891 Kaaskerke 28/09/1915 O0060
BLAUWE, DE Rudolf Soldaat 6 Linie Hooglede 28/08/1889 De Panne 2/10/1918 F0031
BLEROT Emile Soldaat 14 Linie
 

 

 
24/10/1914 H0234
BLEYAERT Remy Soldaat Grenadiers
 

 

 
26/09/1915 N0172
BLINDEN, DEN Emile Soldaat 2 Linie
 

 

 
29/12/1914 F0193
BLOEMEN Louis Soldaat Etappetroepen
 

 

 
3/08/1918 B0093
BLOKKEN Leonard Walter Soldaat 16 Linie Kortessem 21/04/1894 Pervijze, Schildersbrug 22/02/1918 L0001
BLOMME Alfons Soldaat Genie Westkerke 12/04/1896 Nieuwpoort 10/05/1918 D0135
BLOMME Hieronymus Soldaat 18 Linie
 

 

 
29/09/1918 G0108
BLONDE Lodewijk August Soldaat 23 Linie Adinkerke 15/03/1890 Merkem, Draaibank 28/09/1918 E0084
BLONDEAU Karel Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
30/10/1918 Q0019
BLONDEEL Charles Henri Clementine Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Brugge 17/04/1896 Boezinge 18/09/1918 A0216
BLONDEEL Karel L. Soldaat 2 Karabiniers Gentbrugge 31/01/1893 De Panne 29/05/1918 A0053
BLONDELLE Alexandre Gustave Soldaat 11 Linie Lodelinsart 24/01/1889 De Panne, Amb. l'Ocan 17/11/1918 G0176
BLONTROCK Gaspard Soldaat 1 Karabiniers
 

 
Diksmuide 2/10/1915 O0084
BLOOM Ren Jean Nicolas Soldaat 9 Artillerie Bombaye 8/06/1894 Hoogstade, Hosp. 3/10/1918 G0172
BOCK, DE Gustaaf Soldaat 4 Jagers te Voet Beveren-Waas 12/03/1890 Oostvleteren 3/10/1918 B0047
BOCKLANDT Prosper Soldaat 13 Linie Hamme 22/10/1888 Vinkem, Amb. "Ocan" 20/09/1918 A0173
BOCKLANT Henri Soldaat 1 Zware Artillerie
 

 

 
31/03/1918 D0119
BOCKSTAELE, VAN Alfons Soldaat 6 Linie Vlierzele 30/11/1893 Vinkem 14/10/1918 G0082
BOCQUET Jules Sergeant Etappetroepen
 

 

 
22/03/1918 C0225
BODSON Marcel Joseph Amelie Soldaat 2 klas 2 Lansiers Herstal
 

 
20/03/1918 C0157
BOE, DE Theophiel Albert Soldaat 1 Linie Geraardsbergen 6/01/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 9/10/1918 F0095
BOECK, DE Alexander Maria Jozef Soldaat 1 Jagers te Voet Aalst 31/05/1893 Stuivekenskerke 31/03/1915 M0119
BOELPAEP, DE Jan Soldaat Lichte Groep
 

 

 
6/06/1918 B0032
BOEYE Antoine Franois Alos Soldaat 1 Karabiniers Burcht 6/01/1898 Oostvleteren 28/09/1918 B0034
BOEYKENS Lon Marie Raymond Brigadier Vervoerkorps, De Panne Sint-Niklaas-Waas 28/09/1886 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 25/09/1918 A0165
BOEYNANTS, VAN DEN Eugeen Soldaat 6 Linie
 

 
Boezinge 8/07/1918 B0191
BOGAERT Alfons Jan Soldaat 2 klas 18 Linie Lier 16/02/1897 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 24/09/1918 A0158
BOGAERT Gustaaf Dirk Soldaat 6 Linie
 

 
De Panne 10/04/1918 D0100
BOGAERT, VAN DEN Emiel Soldaat 16 Linie Wichelen 5/01/1888 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 1/10/1918 J0056
BOGAERT, VAN DEN Jan F. ( Gez. Witteken) Soldaat 17 Linie
 

 

 
28/06/1918 B0131
BOGAERTS Charles Soldaat 6 Linie Westmeerbeek 17/03/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 3/08/1918 P0105
BOGEMANS Franois Soldaat 15 Artillerie Sint-Gillis-Brussel 7/07/1888 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 9/11/1918 J0050
BOIS, DU Albert J. Soldaat Draadloze Telefoon (T.S.F.) Brussel 26/04/1896 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 18/09/1918 A0149
BOIS, DU Leon Sergeant 3 Jagers te Voet
 

 

 
12/05/1915 N0082
BOIS, DU Nicolas Gilles Joseph Soldaat 6 Jagers te Voet Villers-le-Bouillet 19/12/1894 Sint-Pieters-Kapelle 30/09/1918 C0092
BOISDENGHIEN Elie Feliciaan Soldaat 1 Linie
 

 

 
11/11/1914 I0012
BOLAND Pierre Walter Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Verviers 6/10/1893
 
11/05/1915 B0221
BOLIAU Alfons Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Antwerpen 6/05/1892 De Panne, Amb. l'Ocan 12/10/1918 G0097
BOM, DE Pieter Theo Korporaal 2 Karabiniers Moorsel 28/12/1882 Sint-Jacobs-Kapelle 26/01/1916 M0023
BOMBART Eloi Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
9/08/1915 N0029
BONDROIT Joseph Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
8/03/1918 C0089
BONDT, DE Karel Joseph Soldaat 1 Grenadiers Asse 2/12/1890 Pervijze ? 23/10/1914 O0181
BONDUELLE Cyriel Soldaat 15 Linie Moorslede 17/09/1892 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 23/06/1917 I0141
BONIVER Achille Hubert Joseph Soldaat 19 Linie Landen 5/01/1887 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 13/09/1918 B0144
BONKAIN Franois Soldaat 5 Genie Brussel 18/11/1870 Vinkem, Amb. L'Ocan 12/09/1917 K0016
BONNIER August Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
31/07/1918 B0094
BONTE Alidoor Jozef Soldaat 1 Artillerie Oostrozebeke 16/11/1893 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 15/10/1918 H0051
BONTE Emiel Jozef Soldaat 2 Genie Neerwaasten 16/11/1897 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 26/08/1917 I0128
BONTE Hendrik Richard Soldaat 2 Karabiniers Oostkerke 8/05/1894 Diksmuide 29/08/1915 O0109
BONTINGH Jan Baptist Adolf Majoor 16 Linie Antwerpen 8/01/1868 De Panne, Amb. l'Ocan 18/03/1918 O0168
BONVIE Jean Louis Soldaat Vervoerkorps Sint-Pieters-Jette 15/05/1896 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 24/10/1918 H0112
BOOGEMANS Louis Soldaat 10 Linie Mollem-Bollebeek 10/10/1891 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 23/04/1918 I0110
BOOMEN, VER Hubert Jozef Sergeant 6 Linie
 

 
De Panne 15/05/1918 C0203
BOONE Fernand Alphonse Francois Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Brussel
 
Stuivekenskerke 30/10/1914 F0051
BOONE Renatus Soldaat Vervoerkorps Alveringem 30/11/1896 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 24/10/1918 H0108
BOONEN Leon Sergeant 3 Jagers te Voet
 

 

 
26/07/1915 N0023
BORGHMANS Thomas Soldaat 12 Linie Antwerpen 23/04/1893 Oostkerke 30/05/1915 P0133
BORGHT, VAN DER Franciscus Soldaat 6 Genie Ruisbroek
 

 
2/03/1918 C0094
BORGHT, VAN DER Jozef Sergeant 15 Linie Scherpenheuvel 8/01/1892
 
5/01/1919 A0225
BORGT, VAN DER Franciscus Soldaat 7 Linie
 

 

 
21/03/1918 D0003
BORRA Hieronymus Soldaat 5 Linie
 

 

 
14/02/1918 K0035
BORRE, VAN DEN Emile Victor Korporaal 2 Grenadiers
 

 

 
28/01/1915 O0071
BORRE, VAN DEN Honorius Hippolytus Sergeant-Majoor 24 Linie Erpe 13/08/1890 Hoogstade 29/09/1918 G0109
BORREMANS Nestor Emiel Sergeant 3 Jagers te Voet Sint-Pieters-Kapelle 25/11/1892 Diksmuide 3/08/1915 N0016
BORTELS Herman Soldaat Etappetroepen Beringen 17/02/1885 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 23/12/1918 H0183
BOSCHE, VAN DEN Jozef Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
24/07/1915 N0025
BOSSAERT Julius Nestor Soldaat 18 Linie Passendale 25/05/1893 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 24/09/1918 A0160
BOSSCHE, VAN DEN Edmond Aim Soldaat 4 Jagers te Voet Sint-Denijs-Boekel 25/01/1894 Pervijze 3/04/1915 M0145
BOSSCHE, VAN DEN Gustaaf Soldaat 4 Lansiers
 

 

 
11/06/1918 B0056
BOSSCHE, VAN DEN Pauwel L. Soldaat 6 Genie
 

 

 
12/03/1918 D0104
BOSSCHE, VAN DEN Petrus Ludovicus Soldaat 13 Linie Sint-Niklaas-Waas 25/07/1894 Vinkem 20/09/1918 A0172
BOSSCHE, VAN DEN Valre Korporaal 1 Linie
 

 

 
19/04/1919 H0218
BOSSCHE, VAN DEN Vital Soldaat 3 Jagers te Voet Sint-Maria-Horebeke 19/04/1894 Diksmuide 12/06/1915 N0198
BOSSY Cyriel Maria Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Koekelare
 
Stuivekenskerke 8/12/1917 L0104
BOUCKAERT Alfons Soldaat 4 Jagers te Voet Dentergem 26/02/1894 Pervijze 23/11/1917 L0098
BOUCKAERT Raphal Jourdan Korporaal 18 Linie Waregem 15/03/1895 Diksmuide 1/10/1918 G0110
BOUCKELJOEN Hendrik Benoni Soldaat 1 Karabiniers Geluveld 18/08/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 28/03/1918 D0019
BOUCKENHOVE Frans Soldaat 5 Jagers te Voet
 

 

 
29/01/1918 C0055
BOUDRY Floris Alos Corneille Soldaat 2 Grenadiers Voormezele 15/05/1895 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 6/10/1918 F0135
BOUDRY Jules Henri Soldaat 14 Linie Ploegsteert 30/07/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 7/10/1918 F0128
BOUDRY Maurits Corneille Soldaat 8 Linie Reningelst 18/10/1894 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 11/10/1918 F0090
BOULANGER Nicolas Jean Baptiste Soldaat 2 klas C.I.R.X. Mortehan-Cugnon
 

 
18/10/1917 Q0025
BOUMAN Lodewijk Soldaat 3 Linie
 

 

 
12/12/1914 F0187
BOURLIER Maurice Soldaat 1 Karabiniers Quivrain 2/03/1893 Stuivekenskerke - Vicogne 23/10/1914 M0123
BOURTAMBOUR Alphonse Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
1/02/1915 E0135
BOUSSAERT Marcel Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
10/06/1915 N0183
BOUTE Amaat Soldaat Torpedisten
 

 

 
26/04/1919 H0241
BOUTE Maurits Soldaat 3 Jagers te Voet Menen 17/02/1895
 
20/08/1918 A0121
BOUTEILLER Pierre Joseph Ghislain Soldaat 13 Linie Souvret 13/05/1891 De Panne, Amb. l'Ocan 7/01/1915 E0068
BOUTFEU Louis Luitenant 1 Jagers te Voet Lige 20/06/1895 Steenbeek 28/09/1918 C0142
BOUTTE, DE Andr Antoine Sergeant 3 Karabiniers
 

 

 
18/03/1918 C0227
BOUTTEN Remigius Soldaat 10 Linie Zillebeke 2/05/1895 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 22/05/1917 K0131
BOUWERAERTS Hendrik Soldaat 18 Linie Sint-Niklaas-Waas 26/10/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 16/10/1918 F0178
BOVY Daniel Fr.A.A.J. Wachtmeester 2 Zware Artillerie Schaarbeek 6/03/1895
 
25/06/1918 B0013
BOVY Emile Pierre Henri Jules Hulp-Onderluitenant 6 Genie Schaarbeek 7/10/1892 Hoogstade, Hosp. 11/08/1917 B0012
BOVY Herman Sergeant 3 Karabiniers
 

 

 
5/04/1918 C0210
BOYDENS Adriaan Soldaat 6 Linie
 

 
Boezinge 8/07/1918 B0137
BOYENAS, VAN DEN Leonard Edouard Maria Soldaat 1 Genie Mechelen 26/03/1882 Pervijze 22/10/1914 O0057
BRABANDT, VAN Alberic Albert Julien Soldaat 4 Linie Wakken 19/10/1891 Vinkem 29/09/1918 G0040
BRACKE August Jules Soldaat 2 klas 1 Linie Heusden
 

 
7/06/1915 N0159
BRAEKEL, VER Franciscus E. Soldaat 2 Karabiniers Bambrugge 6/04/1892 De Panne 7/11/1918 H0172
BRAEM Paul Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
5/11/1914 E0071
BRAEM Theofiel Soldaat 8 Artillerie Beselare 16/06/1894 Kaaskerke 1/11/1917 L0123
BRAGRE Pierre J.Et. Sergeant 3 Karabiniers
 

 

 
19/03/1918 C0021
BRANDT, DE Albert Arthur Soldaat 1 Linie Sint-Niklaas-Waas 30/01/1894 Diksmuide 19/06/1915 N0181
BRANDT, DE Jozef Korporaal 5 Linie
 

 

 
23/03/1918 D0085
BREEDWATER, VAN Jan J.E.M. Soldaat 1 Linie
 

 

 
21/03/1915 P0185
BREMT, VAN DEN August Soldaat 4 Jagers te Voet Ninove 1/05/1892 Hoogstade 3/10/1918 G0019
BREST Cyriel Herman Soldaat 2 Linie
 

 

 
27/04/1918 D0064
BREULEMANS Albrecht Soldaat 2 Genie
 

 

 
26/03/1918 D0037
BREYNE Jerome Jules Soldaat 3 Artillerie Poelkapelle 8/12/1887 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 19/05/1918 J0045
BREZ, DE Ren Hulp-Onderluitenant 1 Linie Amay (Lige) 9/08/1892 Maldegem, Balgerhoek 31/10/1918 H0200
BRIERS Leopold Pierre Guillaume Soldaat 2 Grenadiers Vechmaal 8/06/1888 Nieuwpoort 14/05/1918 D0152
BROCH Joseph J. Emmanuel Soldaat 2 Karabiniers Sint-Amandsberg ?
 
Veurne 22/10/1914 K0015
BROECK, VAN DEN Emiel E.M. Soldaat 6 Jagers te Voet Merksem 13/01/1896
 
16/08/1918 A0146
BROECK, VAN DEN Franois A. Soldaat 2 Zware Artillerie
 

 

 
24/06/1918 B0104
BROECK, VAN DEN Jozef Soldaat 16 Linie Sint-Pieters-Lille 9/08/1891 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 23/08/1918 K0083
BROECK, VAN DEN Jozef Victor Soldaat 1 Linie Baasrode 28/12/1893 Diksmuide 13/05/1915 N0080
BROECKE, VAN DE Firmin Jules Joseph Soldaat 1 Karabiniers Waregem 2/09/1895 Oostvleteren 28/09/1918 G0230
BROECKE, VAN DE Georges Theophile Soldaat 10 Linie Gent 16/12/1894 Booitshoeke 25/07/1915 F0164
BROECKHOVEN, VAN Jozef Soldaat 2 Karabiniers Ekeren 8/09/1892
 
25/05/1918 A0047
BROECKHOVEN, VAN Lodewijk Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
11/02/1916 M0049
BROEY, DE Emile Alphonse Sylvain Luitenant 6 Linie Gelinden, St-Truiden 1/08/1885 Izegem 15/10/1918 G0013
BROGNIEZ Franois Soldaat 11 Linie Carnires 20/02/1878 Adinkerke, Hosp. Cabour 19/12/1918 H0181
BRONDEEL Aloysius L. Soldaat 9 Linie Lede 17/05/1894
 
17/03/1918 J0053
BROQUET Georges Korporaal 2 Karabiniers
 

 

 
27/09/1915 O0066
BROUCK, VAN DEN Hendrik Soldaat 2 Zware Artillerie
 

 

 
21/02/1919 H0222
BROUCKE, VAN DEN Jan Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
22/11/1915 O0039
BROUCKE, VAN DEN Jules H.R. Soldaat 19 Linie Moorslede 28/07/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 17/04/1918 J0014
BROUCKE, VAN DEN Leopold P. Soldaat Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
11/02/1918 C0084
BROUCKE, VAN DEN Michel Soldaat Service Topograpique de l'Arme Brugge 14/05/1893 Adinkerke 22/10/1918 H0067
BROUCKE, VAN DEN Robert Achille Korporaal 1 Linie Elsene 4/04/1897 Ramskapelle 30/09/1918 G0028
BROUWENS Korneel Isidoor Soldaat 2 Karabiniers Antwerpen 18/11/1882
 
25/05/1918 A0048
BROUWERS Edgard Lambert Ernest 1 Sergeant-Majoor 8 Linie Kuringen 26/11/1889 Bellem, Overbroek 21/10/1918 D0161
BROUWERS Pierre Gaston Maurice Soldaat 2 Lansiers Anderlecht 11/02/1891 Hoogstade, Hosp. 3/10/1918 C0109
BROUYRE Andr Korporaal 2 Karabiniers
 

 

 
4/10/1915 O0096
BRUEL, VAN DEN Jozef Soldaat 16 Linie Heist-op-den-Berg 24/07/1895 De Panne, Amb. "l'Ocan" 30/09/1918 F0049
BRUGGE, VAN DER Ren Korporaal 1 Karabiniers Gent 6/05/1890
 
4/10/1915 O0102
BRUGGE, VER Remi Soldaat 13 Linie Ingelmunster 31/05/1894 Wulpen 10/05/1915 B0234
BRUGGHE Aloysius Soldaat 11 Linie Uitkerke 13/01/1894 Hoogstade, Hosp. 30/09/1918 D0170
BRUGMANS Jozef Soldaat 1 Karabiniers Everberg 5/06/1892 Stuivekenskerke - aan de Ijzer 23/10/1914 K0060
BRUIRE, VAN DE Octaaf off Militaire Veiligheid (S.M.B.)
 

 

 
12/06/1919 H0198
BRULARD Augustin Florimond Adjudant Batn. Wielrijders Chercq 10/08/1890 Vinkem, Hosp. "l'Ocan" 24/09/1918 B0242
BRULOOT Honor Henri Soldaat 2 Genie Wulveringem 16/02/1892 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 2/02/1918 K0140
BRUNEEL Achiel Burger Administratie Wijnegem 28/06/1880 Long (FR) 28/04/1916 P0012
BRUSSEL, VAN Maurits Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
1/06/1915 N0043
BRUTHIER Antoine Joseph Korporaal 2 Karabiniers Brussel 13/06/1896 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 21/10/1918 H0043
BRUYCKER, DE Leo Lodewijk Soldaat 1 Linie Moerkerke 11/08/1886 Diksmuide 1/07/1915 N0063
BRUYN, DE Marcel Pierre Jean Ghislain Soldaat 1 Grenadiers Geraardsbergen 7/06/1894 De Panne 12/01/1915 E0126
BRUYNDONCKX Jules Franois Soldaat 8 Linie Heist-op-den-Berg 29/07/1888 Ramskapelle 11/06/1915 B0237
BRUYNE, DE Achilles Ludovicus Soldaat 2 Karabiniers Sint-Niklaas-Waas 14/08/1897 De Panne 23/05/1918 A0024
BRUYNE, DE Adolf Jozef Soldaat 1 Karabiniers Wingene 16/05/1896
 
28/08/1918 F0251
BRUYNE, DE Alexander Soldaat Militaire Spoorwegen
 

 

 
30/11/1914 L0018
BRUYNE, DE Alfred Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
12/03/1918 C0129
BRUYNE, DE Jerom Arthur Korneel Soldaat 3 Karabiniers Oostvleteren
 
Nieuwpoort 18/03/1918 C0163
BUELENS Pieter Soldaat 4 Karabiniers
 

 

 
22/07/1918 B0096
BUELENS Victor Soldaat 5 Linie
 

 

 
3/08/1915 P0202
BUGGENHOUT, VAN Jan Baptist Soldaat 8 Artillerie Brussegem 1/10/1890
 
24/07/1918 A0076
BUISSERET Oscar Elie Victor Korporaal 1 Linie Monceau-sur-Sambre 7/10/1891 Diksmuide 25/10/1914 O0002
BULCK, VAN Jozef Soldaat 8 Artillerie Antwerpen 28/09/1888 Adinkerke 28/10/1918 H0149
BULENS Franois Soldaat Opleidingscentrum
 

 

 
3/08/1918 B0089
BULTEAU Fernand H. Sergeant 3 Jagers te Voet Luingne 18/01/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 14/07/1918 I0155
BUNT, VER Jan Baptist Soldaat 5 Jagers te Voet Meerle 10/10/1887 Hoogstade 2/10/1918 G0018
BURSSENS Antoon Soldaat 2 Linie Heusden 14/12/1894 Vinkem, Hosp. "l'Ocan" 19/09/1918 A0150
BURY David Soldaat 4 Linie
 

 

 
18/04/1918 D0052
BUSINE Robert Luitenant 3 Karabiniers Mons 13/04/1894 Sint-Joris-Nieuwpoort 27/03/1918 C0236
BUSSCHAERT Joseph Isidore Marie Soldaat 2 Karabiniers Mouscron 9/06/1894 Diksmuide 25/09/1915 N0173
BUSSCHE Jacob Frans Soldaat 3 Linie Snellegem 27/06/1892 Veurne, Hosp. 25/10/1914 E0009
BUSSCHERE, DE Albrecht J. Soldaat 6 Genie Lendelede 21/08/1894
 
26/05/1918 A0030
BUTSELE, VAN Renaat A. Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
7/01/1915 E0112
BUTSERAEN Michel Frans Sergeant 12 Linie Veurne 23/05/1887 Leijsele 15/05/1918 C0204
BUYCK Remi Kamiel Soldaat 2 Karabiniers Heule 5/09/1894
 
9/06/1918 A0068
BUYLE Petrus Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
26/05/1918 B0022
BUYS Franciscus Josephus Alexander Soldaat 20 Linie Schoonaarde 7/07/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 3/10/1918 F0148
BUYSER, DE Adolf Soldaat Militair Vliegwezen Brugge 20/02/1898
 
6/06/1918 A0066
BUYSSE Jan Baptist Leo Sergeant 5 Jagers te Voet Antwerpen 15/11/1887
 
24/08/1918 B0005
BUYST Hendrik Maximiliaan Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
23/04/1918 D0047
BUYST, DE Edmond M. Soldaat 4 Jagers te Voet Hillegem 23/01/1892
 
21/09/1917 L0035
BUYTAERT Jozef Soldaat 7 Linie
 

 

 
5/11/1914 I0020
CABOOTER, DE Henri Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
18/04/1918 F0195
CABY Ren Soldaat 21 Linie Froidmont 18/07/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 27/12/1918 H0184
CADY Felix Emiel Soldaat 13 Linie
 

 

 
28/11/1914 F0191
CAEMERE, VER Ren Soldaat 1 Karabiniers Zwevegem 28/12/1894 Hoogstade, Brits Hospitaal 2/04/1915 A0180
CAER, VAN Jozef Soldaat 4 Linie Bornem 15/10/1886 Hoogstade 4/10/1918 G0073
CAERTS Alfons Soldaat 8 Linie Olmen 6/12/1891 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 12/10/1918 F0168
CALLEBAUT Ernest Frans Soldaat 1 Linie Grembergen 5/08/1894 Diksmuide 2/07/1915 N0137
CALLEBAUT Gustaaf Soldaat 4 Jagers te Voet Aaigem 2/09/1894
 
30/09/1917 I0081
CALLEBERT Casimir Georges Soldaat Etappetroepen Roeselare 4/10/1895 De Panne, Mil. Hosp. 15/05/1919 E0059
CALLEEUW Leopold Joseph Soldaat 12 Linie Brugge 25/06/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 11/10/1918 K0135
CALLENS Kamiel Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
7/05/1915 N0155
CALLENS Remi Jozef Soldaat 2 Jagers te Voet Lendelede 26/08/1893 Kaaskerke 15/03/1915 O0197
CALLEWAERT Cyrille Camille Soldaat 13 Linie Meulebeke 19/02/1894 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 20/09/1918 A0155
CALLEWAERT Hieronymus Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
21/12/1914 N0138
CALSTER, VAN Denis Soldaat 1 Linie Westmeerbeek 26/12/1886 Veurne 24/10/1914 E0093
CALSTER, VAN Hendrik Jan Frans Sergeant 12 Linie Antwerpen 11/10/1891 Beveren-aan-den-IJzer, hosp. 28/09/1918 K0073
CALUWE Valerius ruiter 1 Gidsen Gavere 27/12/1892
 
4/12/1915 O0005
CALUW, DE Ernest Korporaal 1 Jagers te Voet Gent 10/11/1891 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 18/04/1918 P0086
CALUW, DE Gustaaf Soldaat 4 Jagers te Voet Berlare 6/05/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 2/10/1918 G0045
CAMBIEN Clement Laurent Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Brussel 11/07/1897 Hoogstade, Hosp. 12/10/1918 G0014
CAMBRON Arthur Soldaat Administratie
 

 

 
9/03/1918 C0067
CAMMEN, VAN DER Serafijn H. Soldaat 2 Jagers te Voet Hofstade 2/11/1894
 
6/04/1915 O0010
CAMMEN, VER Frans Jan Soldaat 2 klas 10 Artillerie Mechelen 10/01/1896 Diksmuide 28/09/1918 G0125
CAMMEN, VER Jozef Soldaat 2 klas 22 Linie Mechelen 13/11/1887 Hoogstade 2/10/1918 D0172
CAMP, VAN Pierre Alos Soldaat 7 Linie Boom 4/06/1894 Boezinge 17/06/1918 B0132
CAMP, VAN Raymond Pierre Soldaat 5 Linie Elsene 18/10/1892 Sint-Jacobs-Kapelle 8/07/1915 P0062
CANTFORT, VAN Joseph E. Wachtmeester Rijkswacht te Voet
 

 

 
2/06/1918 C0195
CANTRAINE Ren Florimond Hippolyte Korporaal 12 Linie Brussel 12/10/1892 Pervijze 20/11/1914 K0003
CAP Frederik Soldaat 11 Artillerie
 

 

 
5/10/1918 G0188
CAP Jules Emmanuel Korporaal Hulptroepen v.d. Genie Lige 16/01/1886 Adinkerke, Hosp. Cabour 28/10/1918 H0126
CAPELLE Hendrik Soldaat 7 Linie
 

 

 
28/04/1915 P0190
CAPELLE Juliaan Soldaat 17 Genie Antwerpen 20/11/1889 Koksijde-Bad 30/09/1918 B0154
CARCHON Michiel Gustaaf Soldaat 1 Linie
 

 

 
23/06/1915 N0051
CARETTE Honor Joseph Soldaat Opleidingscentrum n3 Snaaskerke 20/09/1899 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 23/10/1918 K0084
CARNIER Alfons Soldaat 6 Artillerie
 

 
Oostduinkerke 23/03/1918 D0030
CARPENTIER Ren Jacques Sergeant 7 Linie
 

 

 
22/01/1915 E0125
CARRETTE Rene Soldaat 1 Grenadiers Aalter 4/04/1886 Pervijze 22/10/1914 M0055
CARREYN Hendrik Soldaat 3 Artillerie Beselare 28/07/1894 Adinkerke 23/10/1918 H0134
CASIER Alphonse L. Soldaat Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
18/03/1918 O0178
CASIER Danil Arthur Soldaat 3 Jagers te Voet Vlamertinge 22/02/1899 Adinkerke, Hosp. Cabour 20/10/1918 H0119
CASSAERT Hector Soldaat 2 Karabiniers Oostakker 22/12/1894
 
29/05/1918 A0034
CASSE Louis Alphonse M. Adjudant 1 Zware Artillerie Brussel 20/01/1892 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 5/09/1918 B0021
CASSIER Remi Soldaat 3 Linie Aartrijke 23/12/1889 Petit-Fort-Philippe, Hosp. (FR) 28/10/1918 P0037
CASTEL Arthur Soldaat 7 Linie Tourcoing (FR)
 

 
29/10/1914 D0068
CASTELEIN Camiel Cyriel Soldaat 21 Linie Roeselare 5/02/1897 De Panne, Amb. l'Ocan 21/02/1919 E0027
CATALA Albert Korporaal 4 Jagers te Voet Braine-le-Comte 30/03/1897 De Panne, Amb. l'Ocan 3/11/1918 H0103
CATTEEL Oscar Pieter Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
18/03/1918 C0175
CAULIEZ Gaston Camille Soldaat 5 Jagers te Voet Vlamertinge 13/03/1896 Petit-Fort-Philippe, Hosp. (FR) 9/11/1918 P0042
CAUTER, VAN Frans Brigadier 1 Artillerie
 

 

 
29/10/1914 C0030
CAUTER, VAN DE Jan Gustaaf Soldaat 2 Karabiniers Rotselaar 6/05/1888
 
5/06/1918 A0042
CAUTEREN, VER Frans Soldaat Grenadiers Zele 24/07/1895 Diksmuide 2/10/1915 O0088
CAUTEREN, VER Joseph Auguste Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Niklaas-Waas 22/01/1892 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 18/04/1918 J0044
CAUWENBERGH, VAN Petrus Alphonsius Soldaat 2 klas 6 Linie Tielt, Onze-Lieve-Vrouw 31/01/1887 Langemark 16/07/1918 C0028
CAUWENBERGHE, VAN Gustaaf Soldaat 1 klas Hulptroepen v.d. Genie Bevere-bij-Oudenaarde 15/10/1879
 
9/10/1917 A0098
CAUWENBERGHE, VAN Prosper Joseph Soldaat 2 klas 5 Linie Sint-Lievens-Houtem
 

 
17/10/1914 J0226
CEULEMANS Hendrik Jan Corneel Soldaat 2klas 3 Artillerie Borgerhout 2/11/1891 Pervijze - Rousdamme 14/04/1915 P0174
CEULENS Petrus Korporaal 10 Linie
 

 

 
26/12/1917 C0046
CEUPPENS Pierre Soldaat 16 Linie Rumst 3/05/1890 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 9/06/1918 J0120
CEUTERICK Kamiel Soldaat G.A.T.A., Spoorwegen Zwijnaarde 27/12/1881 Veurne 8/09/1917 L0023
CHABOT Alphonse Soldaat 4 Artillerie
 

 

 
6/04/1915 D0076
CHAPPEL Louis Jean Marie Soldaat 2 klas Genie Antwerpen 5/05/1882
 
24/03/1916 Q0031
CHARLIER Louis Albert Joseph Appolin Soldaat 9 Linie Dison 10/07/1894 Stuivekenskerke 6/09/1915 P0170
CHARPENTIER Antoine Soldaat 1 Karabiniers Mons 9/11/1885 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 2/10/1918 F0036
CHIELENS Rijkaard Soldaat 2 Jagers te Voet Roeselare 23/07/1893 Nieuwpoort 12/09/1918 B0120
CHIREZ Maurice Georges Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
19/04/1918 D0072
CHRTIEN Valery Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
26/05/1915 N0049
CHRISTIAENS Willem Soldaat 9 Linie Sint-Jans-Molenbeek 17/01/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 15/10/1918 G0100
CHRISTOPHE Louis Joseph Soldaat Grenadiers Verviers 10/08/1892 Diksmuide 4/10/1915 O0092
CLAERBAUT Cyriel Soldaat 1 Jagers te Voet
 

 
St-Pol-sur-Mer, Hosp. (FR) 17/03/1915 L0157
CLAES Antoine Soldaat 6 Vrijwilligers Brussel
 
Zarren 13/09/1914 C0034
CLAES Edward Sergeant 20 Linie
 

 

 
23/10/1918 H0049
CLAES Julius Soldaat 20 Linie Reet 6/02/1894 Hansbeke 23/10/1918 H0050
CLAES Paul Eugeen Kapitein 2 klas 2 Zware Artillerie Elsene 12/06/1892 Adinkerke 13/11/1917 B0220
CLAESSENS Christian Henri Michel Soldaat 2 Jagers te Voet Langdorp 8/08/1894
 
4/07/1916 D0048
CLAESSENS Jozef Soldaat 7 Artillerie Austruweel 17/04/1893 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 6/09/1918 B0119
CLAESSENS Louis B. Sergeant Lichte Groep Antwerpen 19/05/1881
 
8/07/1918 B0016
CLAESSENS Victor Frans Soldaat Genie Schoten 17/12/1895 Wulpen 26/07/1915 B0241
CLAEYS Richard Henri Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Zaffelare 19/09/1894 Stuivekenskerke 27/09/1917 I0066
CLARYSSE August Soldaat 11 Genie Ichtegem 9/12/1884 Hoogstade, Hosp. 2/10/1918 G0020
CLERCK, DE Cyriel Alfons Soldaat 1 Linie Ardooie 1/01/1890 Veurne 30/10/1914 I0004
CLERCQ, DE Achiel Soldaat 2 Jagers te Voet Bissegem 4/04/1893 Diksmuide 16/05/1915 N0145
CLERCQ, DE Alfons Joannes Soldaat 1 Linie Waasmunster 22/01/1893 De Panne, Amb. "l'Ocan" 23/10/1918 H0137
CLERCQ, DE Alosius Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
8/04/1918 D0081
CLERCQ, DE Alphonse Soldaat 4 Jagers te Voet
 

 

 
23/11/1917 L0054
CLERCQ, DE Cyriel Odiel Corneille Soldaat 2 Karabiniers Loker 11/03/1898 Nieuwpoort 5/06/1918 A0041
CLERCQ, DE Emiel Soldaat 4 Jagers te Voet Machelen
 
Oud-Stuivekenskerke 10/09/1917 I0069
CLERCQ, DE Georges Soldaat Grenadiers Gentbrugge 23/06/1893 Diksmuide 2/10/1915 O0090
CLERCQ, DE Gustave Korporaal 1 Grenadiers
 

 

 
3/05/1918 D0163
CLERCQ, DE Henri Soldaat Grenadiers Roubaix (FR) 11/04/1895 Diksmuide 5/09/1915 O0135
CLERCQ, DE Hieronymus Soldaat 3 Jagers te Voet Gent 18/10/1898 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 6/07/1918 I0157
CLERCQ, DE Marcel Arthur Soldaat 2 Jagers te Voet Wervik 17/07/1893 Diksmuide 21/10/1914 E0119
CLERCQ, DE Maurice Corneille Soldaat 11 Artillerie Westouter 22/05/1890 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 4/10/1918 F0137
CLEYMAN Aloysius Franciscus Soldaat 1 Grenadiers Sint-Niklaas-Waas 29/08/1895 Kaaskerke 2/10/1915 C0112
CLIN Albert Sergeant-Majoor 20 Linie Ghislenghien 16/02/1891 Hoogstade, Hosp. 29/09/1918 H0006
CLINCK Charles Arthur Korporaal 23 Linie Berlare 2/02/1892 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 4/10/1918 F0120
CLINCK Leo Soldaat 7 Linie Berlare 2/06/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 2/06/1918 P0084
CLIPPELEIR, DE Leo Hendrik Korporaal 2 Karabiniers Antwerpen 10/06/1893 De Panne, Amb. "l'Ocan" 7/10/1918 F0109
CLOET Achiel Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
18/11/1918 H0173
CLOET Kamiel Frans Soldaat 8 Artillerie Oostduinkerke 5/12/1898 Bikschote 26/09/1918 A0168
CLOETENS Albrecht Soldaat 4 Karabiniers
 

 

 
15/03/1918 C0143
CLOUX, DE Henri Armand Soldaat 12 Linie
 

 

 
4/12/1917 L0055
CNUDDE Emiel Soldaat 2 Artillerie
 

 

 
16/10/1915 K0009
COBBAERT Camiel Soldaat 3 Jagers te Voet Pamel 15/02/1887 Kaaskerke 24/07/1915 N0039
COCK, DE Aloysius Alfons Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Graux 12/12/1890 Hoogstade, Hosp. 29/09/1918 D0187
COCK, DE Franciscus Octavius Soldaat 13 Linie Gent 6/02/1897 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 25/09/1918 A0186
COCQ, LE Flicien Soldaat Sub. Comp. West Vlaanderen Baisy-Thy 19/10/1882 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 19/10/1918 G0112
COCQ, LE Florimond Louis Korporaal 3 Linie Fontaine-l'Evque 19/04/1890 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 12/10/1918 F0089
COENE Julius Soldaat 7 Linie
 

 

 
18/06/1915 P0079
COENEN Hendrik Soldaat 4 Genie Lier 25/12/1886 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 28/09/1918 G0058
COLIN Georges Soldaat 4 Linie Anzin (FR) 24/07/1894 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 28/09/1918 G0036
COLLETTE Lambert Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
9/04/1918 D0078
COLLIE Leon Soldaat 5 Linie Roubaix (FR) 22/09/1897 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 30/07/1918 P0087
COLLIGNON Emile Franois Joseph Soldaat 3 Karabiniers Marche 4/10/1889 Koksijde 20/07/1918 B0077
COMBES Wilfried Soldaat 4 Linie Ingelmunster 17/02/1892 Adinkerke 4/01/1915 E0107
COMMER, DE Achille Jrme Soldaat 1 Jagers te Voet Passendale 12/10/1895
 
4/10/1918 G0065
CONINCK, DE Amedeus Renatus Soldaat 13 Linie Kruishoutem 10/06/1894 Ramskapelle 28/04/1915 A0222
CONINCK, DE Oscar Gustaaf Soldaat 2 Genie
 

 

 
17/03/1918 L0118
COOLS August Soldaat 1 Karabiniers Antwerpen 2/07/1890 De Panne 26/07/1918 A0079
COOLS Edmond Soldaat Opleidingscentrum n3
 

 

 
10/02/1919 E0025
COOLS Franciscus Soldaat 23 Linie Mol 1/03/1895 Hoogstade, Hosp. 4/10/1918 G0187
COOLS Frederic Joseph Flix Auguste Brigadier 8 Artillerie Antwerpen 8/12/1886 Oostvleteren 26/09/1918 G0224
COOMANS Karel Soldaat 3 Jagers te Voet Diest 25/06/1895 Hoogstade, Hosp. 10/10/1918 H0002
COOPMANS Arthur Soldaat 2 Grenadiers Lombardsijde 21/01/1894 Oostvleteren 2/10/1918 B0091
COORDE Roselein Soldaat 7 Linie
 

 

 
13/02/1915 E0127
COOREMAN Pierre Marie Korporaal 18 Linie Sint-Gillis-Brussel 9/06/1894 Hoogstade, Hosp. 6/10/1918 D0174
COOSEMANS Jan Baptist Soldaat 11 Linie Kampenhout 11/04/1891 De Panne, Amb. l'Ocan 18/10/1918 H0121
COPPEHOLLE, VAN Pierre J.O. Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
26/05/1915 Q0005
COPPENS Cyriel Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
30/04/1915 N0158
COPPENS Jozef Soldaat 4 Jagers te Voet Lochristi 27/12/1894 Stuivekenskerke 29/04/1915 O0037
COPPENS Julius Korporaal 4 Jagers te Voet
 

 

 
30/11/1917 L0049
COPPENS Pieter Soldaat C.I. / 4 L.A.
 

 

 
22/03/1918 D0009
COPPITERS Ren Benoit Soldaat 1 Linie Berlare 23/04/1894 Kaaskerke 2/08/1915 N0031
CORCELIS Theofiel Jozef Soldaat 3 Jagers te Voet Kortrijk 19/06/1893 Hoogstade, Hosp. 12/10/1918 D0177
CORDIER Jules Soldaat 7 Linie
 

 

 
4/11/1914 C0001
CORNE Georges Charles Clment Soldaat 1 klas Hulptroepen v.d. Genie Avelgem 2/03/1879 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 30/10/1918 G0128
CORNELIS Hubert Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
16/05/1915 L0208
CORNELIS Jan Frans Soldaat 3 Jagers te Voet Keerbergen 23/10/1886 Kaaskerke 16/05/1915 N0143
CORNELIS Joseph ruiter 2 Lansiers Sint-Jans-Molenbeek 13/04/1890 Alveringem 26/11/1915 O0027
CORNELISSEN Antonio Louis Sergeant 11 Linie Mol 17/12/1896 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 1/10/1918 B0231
CORNELISSENS Alfons Soldaat 7 Linie Hoevenen 18/09/1891 Hoogstade, Hosp. 29/09/1918 G0078
CORNELISSIS Stanislas Soldaat Militair Vliegwezen Sint-Andries-Brugge 6/05/1895
 
7/06/1918 A0087
CORNESSE William Onderluitenant Militair Vliegwezen, 3 Esc. Stavelot 13/03/1890 De Moeren 21/05/1918 B0222
CORNET Omer Emille Ghislain Brigadier 12 Artillerie Trazegnies 18/08/1888 Hoogstade 14/08/1918 J0046
CORNETTE Cyriel Soldaat 17 Linie Langemark-Poelkapelle 1/01/1884 De Panne, Amb. l'Ocan 5/10/1918 F0112
CORRION Eric Pieter Soldaat 14 Linie
 

 

 
14/05/1918 D0131
CORSTJENS Jan Gerard Soldaat 5 Linie Tongerlo 5/01/1882 Pollinkhove 19/05/1916 H0191
CORTE, DE Bernardus Emilius Soldaat 11 Linie Kalken 23/12/1884 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 7/10/1918 J0244
CORTE, DE Julius Soldaat 4 Grenadiers Gits 17/11/1890 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 7/10/1918 I0122
CORTE, DE Leon 1 Wachtmeester Vervoerkorps
 

 

 
28/02/1919 D0201
CORTE, DE Raymond Soldaat 16 Linie Dendermonde ?
 
Hoogstade 20/01/1918 O0171
CORTIAL Philippe Franois Joseph Sergeant 2 Karabiniers Celles 4/02/1882 Oud-Stuivekenskerke 17/11/1914 P0163
COSTER, DE Philip Maria Gustaaf Hulp-Onderluitenant 2 Karabiniers Gelrode 24/08/1893 Pervijze 27/08/1918 C0250
COSYNS Petrus Soldaat 13 Linie Buggenhout 20/07/1894 Vinkem 20/09/1918 A0154
COUCKE Hector Jozef Soldaat 1 Karabiniers Marke 8/02/1882 Diksmuide 6/09/1915 O0150
COULANGE Nicolas Soldaat 4 Karabiniers Lige 27/09/1895 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 9/10/1918 K0067
COUNE Alphonse Wachtmeester 3 Artillerie Ambresin 11/11/1891 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 10/10/1918 B0194
COURTENS Franois Joseph Soldaat 2 klas 10 Linie
 
29/11/1884
 
24/11/1914 F0064
COURTIN Richard Achiel Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Kortrijk 20/08/1894 Nieuwpoort 8/02/1918 C0063
COUSS Maurits Soldaat 1 Linie
 

 

 
28/06/1915 N0062
COUTERE, VER Jules Soldaat 5 Linie Deerlijk 16/02/1896 Veurne, Hospitaal 6/11/1914 I0262
COUTIGNY Nestor Soldaat 11 Linie Poperinge 6/02/1896 Hoogstade, Hosp. 15/10/1918 G0177
COUX, DE Aim Korporaal 1 Karabiniers Hancourt (FR) 30/09/1894 Hoogstade, Hosp. 14/10/1918 G0012
COVEMAEKER Romain Soldaat 1 Karabiniers Merkem 27/12/1895 Westvleteren 28/08/1918 F0256
COX Charles Lonard Soldaat 23 Linie Brecht 5/11/1895 Hoogstade, Hosp. 1/10/1918 G0152
CRABBE Florimond Gaspard Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Oostnieuwkerke
 

 
21/03/1918 C0180
CRABBE Bartholomeus Soldaat 1 klas 5 Lansiers Stekene
 

 
7/03/1918 C0070
CRAEN Frans Soldaat 6 Jagers te Voet Antwerpen 17/11/1896 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 22/07/1918 K0113
CRAEN Paul Luitenant 1 Jagers te Paard Antwerpen 11/01/1890 Adinkerke, Hosp. Cabour 8/09/1918 B0213
CRAENE, DE Gustaaf R. Korporaal Administratie Harelbeke 1/03/1894 De Panne 20/05/1918 A0023
CRAVAT Joseph Jean Soldaat 14 Artillerie Brussel 18/01/1888 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 17/09/1918 B0125
CREDE Arthur Soldaat Administratie
 

 

 
12/03/1918 C0127
CREMMENS Ernest Leon Eugene Korporaal 2 Jagers te Voet Brussel 13/01/1888 Diksmuide 2/08/1915 N0028
CRTEUR Achiel Sylvester Soldaat 21 Linie Kruishoutem 19/10/1888 Nieuwpoort 12/09/1918 B0142
CREUS Remy Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
9/04/1918 D0058
CRIQUILLION Adolphe audit-mil 4 L.A.
 

 

 
9/07/1918 B0216
CROCK Guillaume Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Auderghem 2/04/1883 Adinkerke, Hosp. Cabour 8/10/1918 G0153
CROCK, DE Victor Arthur Soldaat 2 klas 13 Linie Dranouter 8/07/1894 Hoeve Violette 9/05/1915 J0079
CROCKAERT Jean Isidore Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Zellik 24/04/1890 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 6/11/1918 G0151
CROES Jan Hubert Soldaat 1 Grenadiers Houthalen 4/04/1891
 
4/05/1918 D0140
CROIX, DE Arthur Joseph Soldaat 1 Jagers te Voet Wervik 23/08/1894 Oostvleteren 30/09/1918 B0108
CROIX, DE Emile Soldaat 9 Linie Comines 28/04/1895 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 14/10/1918 G0079
CROMBEZ Jules Joseph Korporaal 6 Jagers te Voet Laplaigne 5/04/1887
 
20/08/1918 A0142
CROONENBORGHS Franciscus Soldaat 6 Linie Meerhout 8/10/1878 St-Pol-sur-Mer, Hosp. (FR) 28/03/1915 L0161
CROQUETTE Leon Alphonse Soldaat 5 Linie Lille (FR) 14/08/1889 Bray-Dunes (FR) 30/05/1918 A0054
CRUYCKE Julius August Soldaat 1 Karabiniers
 

 
Nieuwpoort 18/06/1918 B0062
CRUYSSAERT Leopold Joseph Onderluitenant Intendance Moerbeke
 

 
23/02/1918 Q0026
CRUYSSE, VER Augustinus Soldaat 11 Linie Deerlijk 15/04/1892 Ramskapelle 5/10/1917 F0005
CRUYSSE, VER Kamiel Soldaat Opleidingscentrum n 1-5-6 Maldegem 22/04/1887 Adinkerke 9/12/1918 H0157
CRUYSSE, VER Maurits Soldaat 3 Jagers te Voet Nieuwkapelle 15/10/1895 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 9/10/1918 K0101
CRUYSSEN, VER Leo Alfons Soldaat 14 Artillerie Wortegem 22/05/1886 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 2/06/1918 J0009
CRUYSSEN, VER Odiel Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
19/04/1918 D0050
CUCHE Maurice Joseph Soldaat 3 Linie
 

 

 
22/10/1914 L0215
CULOT Marc Joseph Brigadier 2 Jagers te Paard Sivry 18/03/1893 Merkem 6/04/1915 B0201
CUMPS Gustave Louis Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
5/11/1914 I0040
CUTSEM, VAN Karel Lodewijk Soldaat 2 Grenadiers Neigem
 

 
12/03/1918 D0124
CUVELIERS Lodewijk Frans Soldaat 10 Linie Werchter 14/04/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 1/11/1918 I0108
CUVILLIER Leopold Korporaal 3 Karabiniers
 

 

 
18/03/1918 D0011
CUYLEN Pieter Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
23/10/1914 L0198
CUYPER, DE Emile Joseph Brigadier Vervoerkorps Bierghes 23/12/1883 Bray-Dunes (FR) 30/07/1918 A0104
CUYPER, DE Julien Gustave Soldaat 2 klas 1 Karabiniers
 

 

 
6/09/1915 O0124
CUYPERS Franciscus Rosalia Soldaat 4 Jagers te Voet Mechelen 8/12/1894 Stuivekenskerke 2/05/1915 P0123
CUYT Louis Medard Soldaat 2 klas 2 Artillerie
 

 

 
13/02/1918 C0104
DAEL, VAN Jean Antoine Soldaat 2 Lansiers Eksel 9/02/1892 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 14/11/1918 K0163
DAELE, VAN Alosius Soldaat 7 Linie
 

 

 
15/07/1918 D0207
DAELEMANS Alfons Louis Soldaat 5 Linie Oppuurs 2/04/1884 Sint-Jacobs-Kapelle 8/12/1915 P0203
DAEMEN Lodewijk Soldaat 17 Linie Retie 4/01/1894 De Panne 28/03/1918 D0116
DAEMS Franciscus Soldaat 7 Linie Brecht 23/10/1892
 
16/10/1918 F0180
DAEMS Jan Soldaat 4 Karabiniers Antwerpen 26/10/1890 De Panne, Amb. l'Ocan 22/10/1918 H0142
DAENEN Raymond Soldaat 9 Linie
 

 

 
5/11/1914 I0280
DAES August Soldaat 2 klas 1 Zware Artillerie Courcelles 17/06/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 5/03/1918 I0138
DAIN, DE Eugne Soldaat 3 Karabiniers Virginal 6/06/1894 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 5/09/1918 J0063
DAL Camille Sergeant 10 Linie Leuven 23/01/1887 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 29/04/1918 P0102
DALMONT Jules Sergeant 1 Karabiniers
 

 

 
17/10/1915 O0118
DAMBRE Jan Antoon Karel Edward Korporaal 11 Linie Gent 8/02/1897 Oud-Stuivekenskerke 13/06/1915 P0124
DAMME, VAN Edmond Soldaat 5 Jagers te Voet Sint-Antelinks 8/11/1888
 
24/08/1918 A0118
DAMME, VAN Josephus Jacobus Bartholomeus Soldaat 7 Artillerie Nieuwpoort 31/05/1899 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 15/10/1918 K0088
DAMME, VAN Jules Alfons Soldaat 3 Karabiniers Roeselare 17/03/1883 Sint-Joris-Nieuwpoort 19/03/1918 D0005
DAMME, VAN Maurits Soldaat 1 Grenadiers Eksaarde 1/06/1887 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 18/06/1918 J0003
DAMME, VAN Maurits Richard Brigadier 15 Artillerie Wetteren
 

 
26/08/1918 B0130
DANCKAERTS Karel Albert Soldaat 3 Jagers te Voet Herentals 18/10/1891 Diksmuide 1/06/1915 N0046
DANDOIS Alfred Joseph Ghislain Korporaal 14 Linie Corroy-le-Grand 28/04/1892 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 4/10/1918 F0103
DANHIEZ Clement Jules Soldaat 2 klas Vestingsartillerie, Antwerpen Harveng 25/02/1889 Kaaskerke 20/09/1915 N0169
DANIELS Jan Soldaat Opleidingscentrum
 

 

 
12/07/1918 K0151
DAPELS Arthur Franois Soldaat 16 Artillerie Wilrijk 22/11/1898 Hoogstade, Hosp. 28/09/1918 G0116
DARAS Gustave Emile Leon Joseph Wachtmeester 2 Artillerie Monceau-Imbrechies 13/09/1894 Pervijze 26/12/1917 L0016
DARAS Jean Soldaat 2 Jagers te Voet Bois-de-Lessines 1/01/1893 Stuivekenskerke 24/10/1914 M0126
DARGENT Armand Jozef Ghislain Soldaat 2 Linie Puteaux (FR) 11/02/1896 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 7/04/1918 J0017
DASPREMONT Jules Gdon Soldaat 1 Linie Ecaussinnes-d'Enghien 7/09/1881 De Panne, Amb. l'Ocan 20/10/1918 H0047
DAUSI Eduard Soldaat 3 Jagers te Voet Geel 4/05/1896 Kaaskerke 9/08/1915 O0110
DAVID Sylvre Omer Soldaat 8 Artillerie Slijpe 13/05/1897 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 4/10/1918 G0084
DECKER, DE Frans Soldaat 7 Linie
 

 

 
18/03/1918 K0028
DECKER, DE Pieter Jan ? Soldaat 7 Linie
 

 

 
22/10/1914 J0034
DECKER, DE Remy Soldaat 8 Artillerie Nederhasselt 24/02/1894 Pervijze 21/03/1918 O0165
DECKERS Jan Korporaal 5 Linie Turnhout 5/10/1897 De Panne, Amb. l'Ocan 30/09/1918 G0053
DECKX Jan Karel Soldaat 5 Linie Retie 12/02/1889 Sainte-Sixte 24/07/1918 D0204
DEENE Leo Korporaal 17 Linie
 

 

 
1/04/1918 D0063
DEFRISE Georges Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Wasmes 7/08/1884 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 19/11/1918 G0161
DEGENS Ludovicus Soldaat 12 Linie Paal 3/03/1885 Veurne 21/10/1914 L0133
DEGHIN Rodolphe Paul Soldaat 16 Artillerie Tournai 21/11/1896 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 12/07/1918 I0123
DEHEIN Alfons Soldaat 2 klas Opleidingscentrum Hulptroepen Hamme 11/06/1884 Petit-Fort-Philippe, Hosp. (FR) 21/10/1918 A0036?
DEHENAU Cyriel Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Lievens-Esse 18/02/1894
 
2/05/1915 H0128
DEKEN, DE Gaston Gustave Soldaat 16 Linie Mouscron 14/12/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 30/09/1918 G0031
DEKEN, DE Lucien Soldaat 6 Linie
 

 
Langemark 14/07/1918 C0096
DEKENS Jozef Angelus Soldaat 8 Linie Deinze 11/06/1895 Roggeveld, Zarren 1/10/1918 G0050
DELALUNE Victor Soldaat 20 Linie Chapelle-lez-Herlaimont 17/08/1886 Overbroek 23/10/1918 D0137
DELBECQUE Jules Jozef Soldaat 2 Genie Wulvergem 10/07/1897 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 31/05/1918 J0239
DELCOURT Oscar Jules H. Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
13/03/1918 C0113
DELCROIX Henri Joseph Soldaat 12 Linie Houthem-lez-Ypres 13/02/1895
 
25/07/1918 A0102
DELEPLANQUE Joseph Antoine Marie Adjudant Genie Gent 19/12/1876 Wulpen 12/09/1915 A0220
DELGRANGE Eugeen arbeider Spoorwegen
 

 

 
17/04/1918 P0046
DELHALLE Jules Jozef Soldaat Administratie (T.A.S.S.) Stre 25/05/1887
 
20/08/1918 A0122
DELHAYE Alfred Eugene Gustave Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
21/03/1918 C0226
DELHEUSY Julien Soldaat 1 Gidsen
 

 

 
24/07/1915 H0210
DELIENS Leon Albert Korporaal 11 Linie
 

 

 
14/12/1917 I0056
DELILLE Jan Jozef Soldaat 11 Linie Boorsem 20/05/1890 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 9/07/1917 J0233
DELPLACE Egidius Louis Soldaat 2 klas 1 Grenadiers
 
1/01/1892 Pervijze 26/10/1914 E0072
DELPORTE Max Paul Hulp-Onderluitenant 1 Genie Brussel 17/12/1885 Kippe 18/09/1918 B0211
DELSIENNE Charles Korporaal Genie, Veldspoorwegen Tienen 8/02/1880 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 20/10/1918 H0120
DELVIGNE Charles Paul Emmanuel Sergeant 1 Karabiniers Paris (FR) 19/08/1884 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 15/10/1918 K0104
DELVILLE Leonard Soldaat 3 Linie
 

 

 
20/06/1915 N0192
DENDER, VAN Corneille Alos Soldaat 2 klas Genie Turnhout 16/09/1883 Bray-Dunes (FR) 25/03/1915 Q0006
DENEFFE Ren V.J. Sergeant 9 Linie Momignies 11/02/1890 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 11/03/1918 J0134
DENEWET August Soldaat 2 klas 5 Linie Galmaarden 25/08/1890 Sint-Jacobs-Kapelle 12/07/1915 P0054
DENIS Georges Sergeant 12 Linie Gent 26/11/1890 Diksmuide, Dodengang 4/06/1915 P0155
DENOO Arthur Jozef Soldaat 1 Linie Ruddervoorde 22/12/1892 De Panne, Amb. "l'Ocan" 16/10/1918 G0122
DEQUAE Leo Soldaat 5 Linie
 

 

 
24/01/1918 O0161
DERATHE Emile Soldaat 19 Linie Ploegsteert 26/07/1896 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 14/10/1918 H0062
DERISSEN Pieter Victor Soldaat 3 Karabiniers Lille (FR) 15/03/1897
 
12/07/1918 A0075
DERNIER Joseph Soldaat 6 Vrijwilligers Lige
 
Zarren 13/09/1914 C0064
DESAIR Jan Soldaat 2 klas 14 Linie Eksel 21/03/1894 Wulpen 23/08/1917 L0038
DESCAMPS Antoine Henri Joseph Soldaat 3 Karabiniers Schaarbeek 18/04/1897 Hoogstade, Hosp. 14/10/1918 D0181
DESCAMPS Jules Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
22/08/1918 J0242
DESSENT Edmond Kapitein-Commandant 13 Linie Jumet 12/05/1869 Veurne 30/10/1914 L0007
DESSENT Fernand Kapitein-Commandant 3 Linie Jumet 25/11/1877 Handzame, Kruisstraat 1/10/1918 L0008
DEUN, VAN Edward Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
13/09/1915 O0148
DEUN, VAN Karel Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
23/10/1915 O0035
DEURWAERDER Edouard Hulp-Onderluitenant 2 Linie Brugge 9/12/1880 Reninge 11/08/1915 B0161
DEUVAERT Raymond Soldaat 1 Jagers te Voet
 

 

 
10/03/1919 E0053
DEVEL Joseph Korporaal Hulptroepen v.d. Genie
 

 

 
28/05/1918 B0027
DEYEN, VER Felix Joseph Adjudant 12 Linie Erps-Kwerps 2/08/1896 Hoogstade 29/09/1918 G0119
DEYSTERE, DE Robert Armand Theophile Emerence Joseph Soldaat 2 klas 6 Jagers te Voet Ieper 27/04/1897 De Panne, Amb. "l'Ocan" 2/10/1918 G0126
DICK Achiel Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Lauwe 24/03/1890 Diksmuide 24/07/1915 N0086
DICKMAN Charles Maurice Soldaat Vervoerkorps Elsene 23/09/1884 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 1/11/1918 H0171
DIDDENS Jacobus Ludovicus Soldaat 2 klas 6 Linie Heffen 18/10/1891 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 19/10/1918 I0124
DIDIER Albert Soldaat Opleidingscentrum n3
 

 

 
1/06/1919 E0039
DIELEMANS Jozef Ed. Soldaat 6 Artillerie
 

 
Oostduinkerke 23/03/1918 D0032
DIELTJENS Jean Jacques Soldaat 2 klas 12 Linie Turnhout 13/04/1893 Pervijze 18/12/1914 M0007
DIERCKX Emile Jules 1 Sergeant-Majoor 11 Linie Schaarbeek 21/04/1887 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 19/09/1918 B0249
DIERENDONCK Alfred Soldaat 2 Karabiniers Lombardsijde 4/09/1896
 
1/07/1918 A0071
DIERICK Achiel Soldaat 13 Linie Nazareth 2/08/1892 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 29/09/1918 F0045
DIERICK Cesar Jozef Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Geraardsbergen 15/06/1893 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 29/04/1915 P0120
DIERICK Karel Lodewijk Soldaat 3 Jagers te Voet Lebbeke 22/01/1888 Diksmuide 10/05/1915 N0071
DIERICKX Emiel Octaaf 1 Sergeant-Majoor 22 Linie Gavere 19/01/1888 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 6/10/1918 B0205
DIERICKX Ferdinand Soldaat Grenadiers
 

 

 
23/09/1915 N0167
DIERICKX Joris Soldaat 5 Genie
 

 

 
26/08/1918 B0109
DIERICKX Richard ruiter 4 Lansiers
 

 

 
11/11/1915 B0204
DIERINCK Achiel Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
21/08/1915 O0131
DIERYNCK Gustaaf Kamiel Korporaal 2 Jagers te Voet Beselare 10/11/1893 Kaaskerke 19/05/1915 N0141
DILLEN Jan Baptist Soldaat 1 Grenadiers Antwerpen 10/05/1890 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 28/09/1918 I0072
DILLIS Alos Soldaat 7 Linie Kieldrecht 23/07/1885 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 2/07/1918 J0127
DION Victor Soldaat 10 Linie
 

 
Adinkerke 30/10/1914 E0118
DOBBELAERE Arthur Constant Franois Soldaat 2 Jagers te Paard Brugge 13/03/1892 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 7/09/1918 A0136
DOBBELEER, DE Jean Baptiste Soldaat Sub. Comp. West Vlaanderen Hrinnes-lez-Pecq 23/10/1883 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 21/11/1918 G0179
DOBBELS Achille Cyrille Soldaat 2 klas 1 Linie Halluin (FR) 21/08/1889 Stuivekenskerke 26/10/1914 P0119
DOCKER Theofiel Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
28/06/1915 N0057
DOLL Jozef Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
4/06/1915 N0091
DOMBRECHT Camille L. Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
5/03/1918 C0072
DOMS Pieter Soldaat 8 Linie
 
2/03/1893
 
27/10/1914 H0229
DONDER, DE Jules Marie Soldaat 16 Linie Vorst 25/12/1893 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 17/09/1917 I0149
DONNY Terentius Soldaat 1 Karabiniers Leefdaal 5/06/1895 Diksmuide 16/08/1915 O0106
DONT Jozef Henri Soldaat 6 Linie Kortrijk 14/03/1878 Neuville-Montreuil-sur-Mer (FR) 4/05/1916 P0001
DONY Jules Kapitein-Commandant Militair Vliegwezen, 10 Esc. Brussel 3/04/1890 De Moeren 1/10/1918 G0228
DOOLAEGHE, VAN Cyriel Th. Soldaat 2 Jagers te Voet Zonnebeke 31/08/1892 Adinkerke 29/01/1918 C0033
DOOLAEGHE, VAN Hieronymus Soldaat 2 Karabiniers Hollebeke 5/12/1891 Boezinge 18/09/1918 F0254
DOOM Eduard Soldaat 7 Artillerie Brugge 27/04/1897 Hoogstade, Hosp. 28/09/1918 G0071
DOORN, VAN Julius Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
14/06/1915 N0194
D'OR Lodewijk K. Soldaat 1 Karabiniers Koninksem 18/04/1890 Boezinge 26/09/1918 C0010
DOREMANS Jan Lodewijk Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
21/03/1918 C0151
DORMAEL, VAN Gerard Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
19/07/1915 N0110
DORNEZ Arsene Clement Soldaat 2 Jagers te Voet Rollegem 23/11/1891 Sint-Jacobs-Kapelle 11/01/1915 P0194
DORPE, VAN Kamiel Soldaat 5 Jagers te Voet
 

 

 
11/08/1918 B0065
DOSSCHE Robert Louis Soldaat 7 Linie Flobecq 6/08/1895 Pervijze 10/03/1918 O0173
DOZIER Jean Baptist Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
29/05/1915 O0185
DRANSFELD Guillaume Soldaat 5 Linie Antwerpen 4/06/1885 De Panne, Amb. "l'Ocan" 12/10/1918 F0150
DREESSEN Jan Mathijs Soldaat 7 Linie Lanklaar 9/01/1888 Nieuwekapelle 6/09/1915 M0041
DRIESSCHE, VAN Alexander Joseph Franois L. Soldaat 1 Genie Lokeren 8/03/1888 Bray-Dunes (FR) 25/04/1915 D0191
DRIESSCHE, VAN Pieter Soldaat 18 Linie
 

 

 
17/10/1918 H0048
DRIESSCHE, VAN DEN Hendrik Soldaat 22 Linie Schuiferskapelle 10/06/1890 Vinkem 29/09/1918 F0044
DRIESSCHE, VAN DEN Jan Frans Soldaat 4 Linie Asper 24/01/1888 Vinkem 30/09/1918 B0172
DRIESSENS Alfons M. Soldaat 6 Artillerie Austruweel 8/02/1889
 
2/06/1918 A0058
DRIESSENS Medard Soldaat 13 Linie Aalbeke 1/01/1894 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 20/09/1918 A0153
DROESSAERT Desir B. Soldaat Administratie (G.P.A.R.)
 

 

 
15/03/1918 C0141
DROOGENBROODT Georges Soldaat 1 Jagers te Paard Kortrijk 6/10/1891 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 28/09/1918 F0024
DROOGENBROODT Leopold Victor Soldaat 3 Linie Stene 3/05/1898 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 30/09/1918 G0049
DRUYTS Matheus Soldaat 8 Linie
 

 

 
30/01/1915 E0158
DUA Charles Nicolas Opperwachtmeester 18 Artillerie Antwerpen 14/03/1893 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 1/10/1918 B0235
DUA Gustaaf Soldaat 1 Linie
 

 

 
9/04/1915 L0163
DUBRULLE Georges Soldaat 2 Karabiniers Maubeuge (FR) 19/02/1890 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 16/10/1918 K0109
DUBUISSON Guillaume Soldaat 1 Jagers te Voet
 

 

 
17/04/1918 D0075
DUCHESME Jozef Soldaat Etappetroepen
 

 

 
22/07/1918 B0097
DUCKERTS Evrard Jean Joseph Soldaat 14 Linie Verviers 9/02/1888 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 23/10/1918 H0090
DUFRASNE Jules Soldaat 10 Linie
 

 

 
16/01/1915 E0167
DUGARDIN Leon Kapitein 2 klas 2 Karabiniers Elsene 2/09/1889
 
9/03/1918 C0249
DUMAREY Emiel Soldaat 3 Linie Zerkegem 27/03/1895 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 7/08/1918 J0104
DUMELIE Alfons Korneel Soldaat 3 Linie Poperinge 20/10/1891 De Panne, Amb. "l'Ocan" 18/10/1918 H0028
DUMON Hendrik Lodewijk Soldaat 12 Linie Oostvleteren 12/06/1897 Ramskapele 5/09/1917 I0062
DUMONT Leon Soldaat 17 Artillerie
 

 

 
29/09/1918 G0069
DUMONT Maurice Auguste Korporaal 1 Grenadiers Tournai 13/06/1889 Petit-Fort-Philippe, Hosp. (FR) 24/11/1918 Q0016
DUMONT Renaat Jan Soldaat 4 Jagers te Voet Scheldewindeke 13/07/1889 Hoogstade, Hosp. 4/10/1918 D0169
DUMORTIER Edmond Soldaat 3 Jagers te Voet Aalst 20/05/1891
 
13/06/1915 N0007
DUMORTIER Maurits Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 
Diksmuide 14/08/1915 O0154
DUPON Jozef Soldaat 4 Artillerie
 

 

 
1/11/1914 I0043
DUPONDT Judocus Soldaat 1 Jagers te Voet
 

 

 
3/09/1917 I0058
DUPREZ Raymond Leon Sergeant Parc de Campagne Gent 22/03/1892 Petit Fort Philippe (FR) 4/09/1916 Q0034
DURANT Leon Soldaat 5 Linie
 

 

 
14/12/1915 I0053
DURIEUX Jules Soldaat Militair Vliegwezen
 

 

 
21/03/1918 C0152
DURON Lodewijk Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Woumen 1/12/1879 Adinkerke 6/11/1918 H0103
DURSIN Robert Soldaat 2 Jagers te Paard Bellegem 6/06/1889 Merkem 6/04/1915 B0203
DUSOIR Prosper Soldaat 2 Karabiniers
 

 

 
6/09/1915 O0144
DUSSART Maurice Gaston Kapitein-Commandant 22 Linie Chivres 13/06/1887 Hoogstade 29/09/1918 D0178
DUYCK Julien Franois Severin Marie Luitenant 2 Jagers te Voet Elsene 25/01/1895 Nieuwpoort 15/10/1918 G0196
DUYFHUYS, VAN Jerome Soldaat 8 Linie Langemark-Poelkapelle 4/03/1895 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 18/04/1918 K0176
DUYN, VER Achiel Jozef Soldaat 6 Genie Gits 19/03/1888
 
27/08/1918 B0018
DUYTSCHAEVER Tryphon Soldaat 2 Linie
 

 

 
28/01/1915 E0005
DUYZE, VAN Edmond Soldaat 13 Linie Kemzeke 8/02/1894
 
17/05/1915 A0229
DYCK, VAN Jan Albert Soldaat 2 klas 9 Artillerie Borgerhout 17/02/1896 Vinkem 20/09/1918 B0185
DYCK, VAN Jan Frans Lodewijk Soldaat 7 Linie Mechelen 11/07/1890 Diksmuide 7/06/1915 P0191
DYCK, VAN Lodewijk Michel Soldaat 1 Grenadiers Olen 22/05/1893 Diksmuide 20/08/1915 O0139
DYCK, VER Jacques Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Brussel 13/02/1883 Adinkerke 22/10/1918 H0065
ECKSTEIN Serge Kapitein-Commandant Militair Vliegwezen, 1 Sec. Ballon. Antwerpen 10/11/1888 Passendale 5/10/1918 F0245
EECKE, VAN Lodewijk Soldaat 3 Karabiniers
 

 

 
20/04/1918 D0071
EECKE, VER Constantin Remy Soldaat 1 Linie Tielt 11/11/1892 Diksmuide 20/06/1915 N0161
EECKE, VER Frans Soldaat 1 Karabiniers Zelzate 6/05/1896 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 28/09/1918 K0130
EECKHOUDT, VAN Hendrik Jozef Soldaat 17 Linie Meise 18/07/1893 De Panne 8/10/1918 F0076
EECKHOUT Adolf Jozef Soldaat 2 Grenadiers
 

 
Sint-Joris-Nieuwpoort 12/03/1918 D0125
EECKHOUT Benoit Soldaat 12 Genie Hekelgem 25/07/1885
 
22/09/1918 F0048
EECKHOUT Karel L. Soldaat 7 Linie Aaigem 26/09/1892
 
28/06/1915 P0067
EECKHOUT, VAN Adolf Soldaat 2 Linie Vichte 24/07/1893 Veurne, "Hpital Anglais" 14/01/1915 E0003
EEDE, VAN DEN Frans J. Korporaal 2 Karabiniers Steenhuffel 18/04/1885 Nieuwpoort 26/05/1918 A0050
EEDE, VAN DEN Jean Soldaat 2 Jagers te Voet
 

 

 
21/08/1918 C0200
EEGHEM, VAN Juliaan Sergeant 20 Linie Oostkamp 13/05/1890 De Panne, Mil. Hosp. 6/02/1919 D0200
EEGRO, VAN Albert Leo Kapitein 2 klas 3 Jagers te Voet Menen 22/08/1885 Diksmuide 26/05/1915 B0212
EELBO Gustave Andre Soldaat 3 Jagers te Voet
 

 

 
1/06/1915 N0052
EENOOGHE, VAN Julius Soldaat 22 Linie
 

 

 
12/10/1918 F0154
EEREBOUT Pieter Antoon Soldaat 4 Artillerie
 

 

 
14/08/1918 B0085
EETVELDE, VAN Raymond Soldaat 15 Artillerie Brussel 7/05/1886
 
17/08/1918 A0125
EETVELDT, VAN Honor Soldaat Grenadiers
 

 

 
2/10/1915 O0080
EFFLING Mathieu Brigadier 8 Artillerie Gouvy 15/03/1882 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 4/08/1918 P0110
ELAUT Frederik A. Soldaat 1 Artillerie Oordegem 20/08/1891 St-Pol-sur-Mer (FR) 13/02/1915 L0169
ELCHARDUS Sylvain Marie Joseph Adjudant 7 Linie Sint-Truiden 28/06/1894 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 28/09/1918 I0101
ELDERWEIRDT Julius ruiter 5 Lansiers
 

 

 
13/11/1915 O0038
ELEN Franois M.G. Soldaat 1 Linie
 

 

 
19/06/1915 N0190
ELSLANDER, VAN Alfons Gustaaf Soldaat 12 Artillerie Moorslede 27/02/1891 Nieuwpoort 18/03/1918 C0189
ELSLANDER, VAN Basile Paul M. Soldaat 8 Linie Zarren 22/07/1897 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 10/05/1918 J0019
ELSLANDER, VAN Maurice Soldaat 1 Grenadiers Beugin (FR) 31/05/1898 Langemark 9/09/1918 F0253
ELST Alfons Jan Soldaat 16 Linie Wuustwezel 1/10/1889 Vinkem, Amb. "l'Ocan" 8/10/1918 F0106
ELST, VER Franciscus Soldaat 12 Linie Lier 19/10/1894 Vinkem 16/10/1918 G0123
EMANUEL Felix Xavierius Soldaat 6 Linie Baasrode 4/05/1885 Diksmuide 25/10/1914 O0023
EMBRECHTS Franciscus Jacobus Soldaat 10 Linie Minderhout 3/12/1886 De Panne, Amb. "l'Ocan" 17/10/1918 G0139
EMBRECHTS Franciscus Ludovicus Soldaat 3 Karabiniers Turnhout 15/12/1888 Hoogstade 30/10/1918 C0197
ENGELEN Jozef Soldaat 5 Jagers te Voet
 

 

 
24/08/1918 B0106
ENGELEN Pieter Leonard Korporaal 1 Karabiniers Antwerpen 18/09/1894 Hoogstade, Hosp. 19/10/1918 G0184
ERLINGEN Petrus Joannes Soldaat 5 Linie Neeroeteren 25/01/1886 Stuivekenskerke 30/10/1914 K0011
ES, VAN Gustaaf L.M. Wachtmeester 2 Artillerie Merksplas 9/08/1896 Beveren-aan-den-IJzer, hosp. 18/08/1917 K0127
ESCH, VAN Jules Soldaat 12 Linie Merksplas 29/09/1896 Beveren-aan-den-IJzer, Hosp. 16/10/1918 K0112
ESPION Albert Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet
 

 

 
11/05/1915 N0073
ESSCHE, VAN Jozef Alois Soldaat 2 Karabiniers Marke 4/09/1894 Langemark 22/08/1918 C0035
ESSE, VAN Lon Jozef Soldaat 4 Linie
 

 

 
20/10/1914 H0207
ESSE, VAN DEN Lodewijk Soldaat 2 Jagers te Voet Antwerpen 6/06/1888 Veurne 22/10/1914 L0216
ESSELINCKX Pierre Korporaal Vervoerkorps Laken 8/05/1887 De Panne, Amb. "l'Ocan" 5/10/1918 F0132
ETIENNE Leon Pierre Louis Korporaal 5 Linie
 

 

 
23/10/1914 J0227
EVEN, VAN Jan J. 1 Wachtmeester Vervoerkorps, Ruiterijafdeling
 

 

 
22/03/1918 C0220
EVERAERD Julius Gustavius Soldaat 4 Karabiniers Geluveld 13/07/1893 De Panne, Amb. "l'Ocan" 7/10/1918 F0111
EVERS Leonard Jozef Soldaat 2 klas 3 Karabiniers Hechtel
 

 
14/03/1918 C0139
EXEM, VAN Julius Soldaat 4 Karabiniers Merkem 21/03/1885 Adinkerke, Hosp. Cabour 17/10/1918 G0138
EYCKEN, VAN DER Jan Soldaat Genie, 1 L.A. Vosselaar 9/03/1893 De Panne 25/04/1915 D0196
EYCKMANS Frans Soldaat 1 Karabiniers
 

 

 
2/10/1915 O0062
EYLENBOSCH Desir Soldaat 3 Artillerie Borchtlombeek 7/09/1891 De Panne 23/10/1918 H0136
EYNDE, VAN Karel Soldaat 2 Karabiniers
 

 
Veurne 1/11/1914 I0001
EYSSENS Jan Soldaat 7 Linie
 

 

 
23/06/1915 P0077
FABRI Pierre Soldaat 2 Grenadiers
 

 

 
4/10/1915 O0116
FAILLE, VER Albert Soldaat 1 Grenadiers
 

 

 
28/02/1916 M0070
FALISSE Jean Baptiste Soldaat Vestingsartillerie, Antwerpen Marchienne-au-Pont 19/10/1888 Petit-Fort-Philippe, Hosp. (FR) 24/10/1918 Q0011
FALQUE Arthur Hubert Jozef Soldaat Genie
 

 

 
22/06/1915 I0064
FANNING Richard Edmond Ernest Luitenant-Vlieger Militair Vliegwezen Brussel 14/05/1893 Bikschoote 7/04/1917 C0241
FAUDEUR, DE Antoine Joseph Marie Rene Gerard (Tony) Soldaat 2 klas 13 Linie
 

 

 
3/01/1918 C0027
FAUS Louis Soldaat Automobielpark Antwerpen 9/04/1892 De Panne, Amb. "l'Ocan" 23/10/1918 H0117
FAUX Fernand Henri Alphonse Soldaat 6 Linie Dampremy 20/04/1885 Diksmuide 25/10/1914 O0013
FLIX Martin A. Soldaat 13 Linie Namur 5/03/1891
 
20/02/1915 A0196
FERYN Maurice Alidore Corneille Wachtmeester Rijkswacht te Paard Beveren-aan-den-IJzer 4/06/1886 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 21/10/1918 A0211
FESTRAETS Hendrik Soldaat Militair Vliegwezen