Champion, Belgische Militaire Begraafplaats

 rue de Fernelmont

 

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum graf
AERSCHOT, VAN Lodewijk Frans Soldaat 10é Linie Rotselaar 20/10/1893 Wartet 22/08/1914 B0026
ALBOT Emile Alphonse Soldaat 2é klas 8é Linie Grandmetz 6/10/1884 Marches-les-Dames 23/08/1914 M0018
ARCHAMBEAU Victor François Joseph Soldaat 2é klas 10é Linie Wibrin 20/05/1890 Namur 20/08/1914 O0024
AUTGAERDEN, VAN Eduard J. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Bunsbeek 26/05/1893
 
23/08/1914 B0014
BADDÉ Jean Sergeant 10é Linie Oberwampach (G.H.Lux.) 19/08/1894 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 Q0012
BAETENS Marcel Gustave Jules Korporaal 8é Linie Drongen 16/04/1896
 
31/08/1914 B0002
BAILLIE, DE Emiel Soldaat 8é Linie Gits 6/02/1885
 
23/08/1914 C0015
BALIGAND Lodewijk Soldaat 8é Linie Schelle 3/03/1882
 
23/08/1914 N0015
BAMBUST Achiel Soldaat 8é Linie Bavegem 27/07/1891
 
24/08/1914 Q0046
BANCU Camille Joseph Soldaat 13é Linie Aiseau 5/08/1883 Taviers 13/08/1914 F0013
BARBAZON Herve Adjudant 10é Linie Rochenaut 28/06/1878
 
23/08/1914 A0009
BAUSIER Lucien Jozef Soldaat 8é Linie Chercq 5/01/1885
 
24/08/1914 N0017
BEAUJEAN Marcel J.G. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Thon 20/03/1893
 
22/01/1919 A0002
BECKERS Gaston Soldaat 2é klas Vestingsartillerie, Namur Paris (FR) 9/01/1886
 
27/08/1914 I0005
BEKE, VER Augustijn Soldaat 10é Linie Hamme 29/01/1889 Hambraine-lez-Namur 26/08/1914 M0019
BELAEN Emiel Soldaat 1é Jagers te Voet Meulebeke 8/08/1883 Andoye, fort van 23/08/1914 O0005
BELLEKENS August F.P. Soldaat 8é Linie Lier 5/02/1888
 
23/08/1914 F0011
BESSON Honoré Soldaat 13é Linie Namur 28/07/1893
 
24/08/1914 Q0039
BILA Fernand A. Soldaat 10é Linie Tillet 23/02/1887
 
23/08/1914 E0033
BILLIET Julius Josephus Soldaat 8é Linie Sint-Kruis-Brugge 22/02/1885 Bouge 23/08/1914 N0014
BISCHOPS Hendrik Soldaat 2é klas 1é Jagers te Voet Antwerpen 9/03/1881
 
24/08/1914 R0027
BLAUWBLOMME Emiel C. Soldaat 10é Linie Kooigem 28/05/1886
 
24/08/1914 O0031
BLOMMAERTS Pieter Soldaat 10é Linie Hemiksem 8/11/1893
 
23/08/1914 N0006
BLUMSTEIN Théophile Sergeant 8é Linie Ransart 5/12/1884
 
23/08/1914 N0038
BOECKSTAENS Franciscus L. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Sint-Katelijne-Waver 17/07/1879 Marchovelette, Fort van 23/08/1914 D0019
BOETS Aloïs François Ignace Joseph Korporaal 8é Linie Lier 2/04/1894 Marchovelette 23/08/1914 J0012
BONAVENTURE Alexandre E. Soldaat 10é Linie Schaarbeek 12/10/1893
 
22/08/1914 B0036
BONHIVERS Charles Victor Prosper Joseph Soldaat 10é Linie Andenne 25/05/1890 Beez 23/08/1914 O0027
BONNIER Albert L.J.A.R. Soldaat 8é Linie Jodoigne 20/11/1891 Beez 23/08/1914 N0016
BOSCH, VAN DEN Gustaaf Soldaat 8é Linie Beveren-Waas 6/12/1886 Boninne 23/08/1914 D0021
BOSSCH, VAN DEN Emile Gustave Soldaat 10é Linie Ninove 17/06/1887
 
23/08/1914 O0028
BRACKEN, VAN Alfons Aloïs Soldaat 10é Linie Bachte-Maria-Leerne 20/04/1887 Boninne of Bauloy-Cognelée 24/08/1914 E0022
BRANDEN, VAN DEN Karel Soldaat 10é Linie Laken 24/01/1893
 
23/08/1914 D0007
BRANS Elie J. Soldaat 10é Linie Tourinnes-la-Grosse 28/11/1889
 
22/08/1914 B0045
BRIEVEN Guillaume D.A. Soldaat 13é Linie Willebroek 4/08/1874
 
23/08/1914 E0002
BROECKAERT Frederik A.C. Korporaal 1é Jagers te Voet Heverlee 6/01/1886 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 Q0006
BRUGGEMAN Edward Soldaat 8é Linie Sint-Niklaas-Waas 7/07/1893 Boninne 23/08/1914 N0008
BRUGGEN, VER Alfons Soldaat 1é Jagers te Voet Langdorp 30/03/1883 Jambes 27/08/1914 P0012
BRUYN, DE Jozef Soldaat 8é Linie Sint-Huibrechts-Lille 20/12/1888
 
25/08/1914 A0013
BRUYNINCX Arthur Jozef Soldaat 13é Linie Etterbeek 8/02/1890
 
24/08/1914 Q0040
BUGGENHOUT, VAN Oscar J. Soldaat 10é Linie Horrues 4/01/1889
 
23/08/1914 B0027
BUYTAERT August Alfons Soldaat 8é Linie Temse 18/04/1883
 
23/08/1914 N0009
CALLAERT Joseph Leon Soldaat 10é Linie Belsele 25/12/1884
 
22/08/1914 B0040
CALSTER, VAN Lodewijk E. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Rillaar 15/03/1881
 
23/08/1914 F0005
CAPPELLE Jozef Guillaume Soldaat 10é Linie Lubbeek 15/03/1889 Marche-les-Dames 22/08/1914 B0044
CARRÉ Jules E. Sergeant 10é Linie Robelmont 21/02/1894
 
22/08/1914 B0029
CAUCHY Robert Sergeant 8é Linie Pipaix 7/06/1897
 
22/08/1914 I0008
CAUTER, VAN DE Gabriel Soldaat 10é Linie Rotselaar 26/12/1893
 
22/08/1914 B0041
CESAR Maurice J.O. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Brussel 21/12/1895
 
25/08/1914 P0010
CHAIGNIAUX Joseph L.G. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Emines 4/11/1886
 
23/08/1914 R0004
CHARLES Oscar Soldaat Vestingsartillerie, Namur Jeumont (FR) 23/12/1884 Denée 24/08/1914 R0024
CHEVALIER Edmond Soldaat 10é Linie Basècles 3/07/1888
 
24/08/1914 D0014
CLERCQ, LE Arhur M. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Malonne 22/02/1891
 
23/08/1914 R0017
COENEN Pieter Simplicius Soldaat 10é Linie Kumtich 16/12/1892 Champion 23/08/1914 O0038
COESSENS Alfons Soldaat 1é Jagers te Voet Oosterzele 2/07/1883
 
24/08/1914 A0005
COLLIGNON Fernand A. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Mont-Saint-Martin 1/07/1893
 
23/08/1914 P0014
CONSTANT Lambert J.G. Soldaat 13é Linie Leignon 6/08/1890
 
24/08/1914 R0037
COOLS Jozef Soldaat 8é Linie Essen 9/08/1891
 
23/08/1914 K0004
COPPENOLLE, VAN Théodore Soldaat 10é Linie Quevaucamps 11/02/1881
 
23/08/1914 F0004
COPPENS Alfons J. Soldaat 8é Linie Kessel 9/08/1888
 
23/08/1914 F0010
COTTHEM, VAN Paulus Jozef Soldaat 10é Linie Pamel 15/10/1890
 
23/08/1914 O0032
COURTOIS Alfons C. Soldaat 8é Linie Brecht 14/10/1892 Namur, Saint-Servais 24/08/1914 M0022
COUVREUR Leonard Jozef Soldaat 8é Linie Baudour 12/08/1881
 
23/08/1914 E0011
COVELIERS Frans L.E. Korporaal 8é Linie Borgerhout 23/08/1891
 
23/08/1914 N0036
CRUYPELANTS Charles Soldaat 4é Artillerie Sint-Jans-Molenbeek 4/08/1891 Denée 24/08/1914 R0035
CRUYS, VAN DER Pierre Georges Korporaal 8é Linie Brussel 9/10/1889 Marchovelette 23/08/1914 E0002
CUYPERS Ferdinand Soldaat 8é Linie Meerhout 28/02/1884 Wartet 23/08/1914 B0006
DABÉE Jules Desideer Soldaat 13é Linie Marneffe 4/08/1893
 
24/08/1914 Q0020
DAELEMAN Felix Soldaat 8é Linie Erembodegem 30/08/1882 Champion 1/09/1914 I0004
DAMME, VAN Achiel Korporaal 8é Linie Kortemark 6/03/1889
 
23/08/1914 E0026
DAMME, VAN Benoit Soldaat 8é Linie Sint-Amands 7/03/1879 Boninne 23/08/1914 D0010
DANHIER Noël J. Soldaat 3é Artillerie Dour 10/09/1881
 
29/08/1914 M0046
D'ARRAS D'HAUDREIY Gustave J. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Gembes 22/06/1890
 
23/08/1914 R0003
DASSY Louis J. Soldaat 13é Linie Honnay 8/03/1881
 
24/08/1914 M0038
DEHAN Andreas Joachim Soldaat Vestingsartillerie, Namur Namur 28/01/1887
 
23/08/1914 B0015
DEHU Gaston Georges G. Soldaat 1é Jagers te Voet Thuin 21/08/1883
 
25/08/1914 R0008
DELHAISSE Alexis Gilles Joseph Soldaat 13é Linie Chevetogne 21/05/1883 Denée 24/08/1914 R0030
DELMARQUETTE Alexandre L. Soldaat 8é Linie Blandain 30/05/1881
 
23/08/1914 M0002
DIERENDONCK, VAN Hendrik Aloïs Soldaat 8é Linie Zwevezele 7/01/1886 Boninne 23/08/1914 B0030
DIERICKX Auguste Soldaat 8é Linie Brussel 25/05/1886
 
23/08/1914 E0039
DIERICKX Clement 1é Sergeant-Majoor 4é Linie Watervliet 26/10/1878
 
23/08/1914 P0009
DOMS Lodewijk Petrus Emiel Soldaat 10é Linie Heverlee 29/06/1890 Champion 28/08/1914 O0016
DONDER, DE Emilius Soldaat 8é Linie Zele 13/09/1891 Namen 23/08/1914 P0034
DRESSELAERS Karel L. Soldaat 8é Linie Beveren-Waas 3/04/1885
 
23/08/1914 L0010
DRIESSEN Jozef Soldaat 8é Linie Antwerpen 18/08/1893 Boninne 23/08/1914 B0004
DUCHESNE Emile Matthias Soldaat 8é Linie Grez-Doiceau 30/06/1882
 
23/08/1914 N0027
DUPON August François Soldaat 10é Linie Zuienkerke 7/10/1890 Marche-les-Dames 22/08/1914 M0037
DUPUIS Charles François J. Soldaat 10é Linie Chatelet 6/03/1883
 
30/08/1914 D0001
DUTRY Charles Louis Soldaat 10é Linie Moorslede 21/12/1885 Cognelée 22/08/1914 O0017
EVRARD Fernand Soldaat 8é Linie Quaregnon 3/09/1889 Boninne 23/08/1914 P0019
EYNDE, VAN Achilles Fredericus Soldaat 8é Linie Sint-Niklaas-Waas 9/06/1893 Marche-les-Dames 23/08/1914 M0008
FIÉVEZ Irma F. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Havré 11/09/1879
 
30/08/1914 E0041
FILTJENS Jan Hubert Soldaat 10é Linie Sint-Truiden 17/06/1884
 
25/08/1914 F0007
FISSETTE Joseph Arthur Soldaat Vestingsartillerie, Namur Hamois 4/10/1884 Cognelée 23/08/1914 O0022
FONRYN Frans August Soldaat 1é Jagers te Voet Nijlen 10/02/1883
 
24/08/1914 A0006
FONTAINE Pierre Soldaat 8é Linie Louvroil (FR) 25/10/1878
 
23/08/1914 O0020
FOUQUETTE Ferdinand Soldaat 10é Linie Ellezelles 4/12/1889 Warthet 22/08/1914 M0040
FRANSEN Hendrik A. Soldaat 8é Linie Vlimmeren 2/12/1883
 
31/08/1914 P0016
GACHY Jules Soldaat 10é Linie Nethen 17/12/1890
 
20/08/1914 O0040
GARRÉ Achiel Cornelius Soldaat 1é Jagers te Voet Merelbeke 27/10/1879 Denée (Nam.) 24/08/1914 R0038
GATOT Léon J.O.G. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Leuze 3/09/1893
 
23/08/1914 B0020
GEEL, VAN Frans Constant Raphaël Soldaat 10é Linie Heindonk 28/01/1893 Marche-les-Dames 22/08/1914 M0024
GEEL, VAN Karel Soldaat 8é Linie Geel 19/11/1881
 
23/08/1914 F0006
GEERS Jan Jacques Soldaat 10é Linie Overpelt 15/07/1893
 
23/08/1914 P0025
GERARD Joseph August Bernard Soldaat 13é Linie Ebly 19/08/1884 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 L0010
GERARD Léon Soldaat 13é Linie Suxy 2/09/1884 Florennes 24/08/1914 M0016
GEUDENS Karel Philip Soldaat 1é Jagers te Voet Antwerpen 21/04/1883 Andoy, Fort van 23/08/1914 O0003
GEVAERT Jakob Soldaat 10é Linie Gent 5/04/1891 Boninne 22/08/1914 B0034
GEVERS Karel Maria Frans Korporaal 10é Linie Antwerpen 28/03/1884 Lesve 25/08/1914 R0021
GEYTER, DE Pieter Alfons Soldaat 10é Linie Hautmont (FR) 26/09/1888 Champion 22/08/1914 O0012
GILLES Jules Marie Joseph Soldaat 13é Linie Marchovelette 5/07/1893 Daussoulx 23/08/1914 B0022
GINDERACHTER, VAN Leo J.M. Soldaat 8é Linie Asse 3/03/1891
 
21/08/1914 O0008
GOIES Léon H. Brigadier Vestingsartillerie, Namur Jambes 27/10/1892
 
23/08/1914 P0038
GOOSSENS Jean Achille Soldaat Vestingsartillerie, Namur Zele 13/08/1880 Champion 14/09/1914 I0001
GOVAERTS Pierre Joseph Soldaat 10é Linie Kortrijk-Dutsel 16/01/1888 Marche-les-Dames 22/08/1914 M0027
GRAINDOR Anatole L.G. Soldaat 13é Linie Couthuin 2/04/1883
 
7/01/1919 A0001
GREEF, DE Karel G.Th. Soldaat 8é Linie Steenokkerzeel 27/12/1889
 
23/08/1914 J0013
GRIETENS Alfred Emiel Soldaat 10é Linie Beauvechain 21/02/1892 Champion 20/08/1914 O0023
GROEBBENS Pieter Jozef Soldaat 8é Linie Haaltert 19/01/1878
 
23/08/1914 N0035
GRUNDERBEECK, VAN Leopold Corneel Soldaat 10é Linie Eppegem 9/04/1893 Boninne 23/08/1914 C0005
GYBELS Franciscus Soldaat 10é Linie Lummen 29/03/1893 Namur 22/08/1914 N0002
HAEGHE, VER Constant Henri Soldaat 10é Linie Kortrijk 27/09/1885 Lesves 4/09/1914 F0012
HAMENDE Alexis Jozef Soldaat Vesting, Namur Merdorp 19/01/1886
 
25/08/1914 I0006
HANSOTTE Paul Isidore Joseph Ghislain Soldaat 13é Linie Namur 12/06/1893 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 E0021
HELSEN Augustijn Soldaat 10é Linie Westerlo 24/03/1889 Marche-les-Dames 22/08/1914 B0043
HENDRICKX Julius C. Korporaal 8é Linie Antwerpen 27/05/1887 Marche-les-Dames 23/08/1914 E0044
HENNAUT Léon Soldaat 8é Linie Mont-sur-Marchienne 29/05/1893
 
23/08/1914 J0006
HEYDEN, VAN DER Filip Jozef Korporaal 10é Linie Leuven 29/07/1890 Boninne 23/08/1914 O0019
HINDRYCKX August Soldaat 10é Linie Koekelare 4/10/1889
 
26/08/1914 R0031
HOFSTADT, VER Louis Marie Alphonse Soldaat 8é Linie Sint-Gillis-D'monde 12/12/1885 Boninne 23/08/1914 D0002
HOLOGNE Joseph F.J. Soldaat 13é Linie Marche-les-Dames 12/05/1878
 
23/08/1914 O0034
HOOGHE, D Josephus Henricus Soldaat 8é Linie Zwijndrecht 26/07/1884 Marches-les-Dames 23/08/1914 D0025
HUFFEL, VAN Albert Gustaaf Korporaal 8é Linie Antwerpen 25/09/1896 Champion 23/08/1914 E0013
HUYBANT Albert Soldaat 10é Linie Jette-St-Pierre 5/10/1891 Marche-les-Dames 22/08/1914 M0023
HUYGENS Jan Frans Soldaat 8é Linie Perk 2/12/1881
 
23/08/1914 N0046
JACOBS Englebert Soldaat 10é Linie Kessel-Lo 2/09/1893
 
21/09/1914 L0015
JANS, DE Cyrille Théodore Soldaat 8é Linie Gent 28/03/1891 Marche-les-Dames 23/08/1914 M0013
JANSSENS Camille Jean Victor Korporaal 10é Linie Brussel 2/02/1892 Boninne 22/08/1914 B0024
JANSSENS Jozef H. Soldaat 10é Linie Tienen 20/04/1891
 
22/08/1914 B0035
JANSSENS Julius Richard Soldaat 1é Jagers te Voet Wulpen 30/04/1883 Loyers 24/08/1914 E0020
JEANDRIN Nestor Jean Baptiste Soldaat 8é Linie Opprebais 18/10/1889 Bouge-lez-Namur 23/08/1914 O0025
JOLLINGS Pierre Eugene Korporaal 8é Linie Hasselt 12/11/1880
 
22/08/1914 E0008
JONNIAUX Albert Joseph Ghislain Soldaat 4é Linie Walcourt 11/11/1875 Lives-sur-Meuse 23/08/1914 P0015
KABERGHS Alfred Louis Soldaat 2é klas 10é Linie Sint-Joost-ten-Node 3/10/1888
 
22/08/1914 O0030
KEPPENS Arthur Louis Soldaat 8é Linie Sint-Niklaas-Waas 28/11/1893 Marche-les-Dames 23/08/1914 M0004
KEUSTER, DE Franciscus Emiel Soldaat 10é Linie Putte 25/10/1891 Saint-Marc, Namur 23/08/1914 F0009
KOHN Pieter Arthur Soldaat 8é Linie Chênee 26/06/1882
 
23/08/1914 M0006
KONINCK, DE Jozef Soldaat 10é Linie Essene 13/05/1891 Maredret-Sosoye 24/08/1914 R0019
KUMS Adriaan Henri Soldaat 10é Linie Neerpelt 25/05/1893 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 E0024
LADANGH Eduard Soldaat Vestingsartillerie, Namur Zittert-Lummen 8/02/1890 Champion 23/08/1914 I0013
LAER, VAN Philippe Léonard Soldaat 13é Linie Vertrijk 8/12/1883 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 Q0011
LAGASSE André Soldaat 10é Linie Schaarbeek 26/11/1893 Marche-les-Dames 23/08/1914 M0033
LALLEMAND Achille Armand Joseph Soldaat 13é Linie Andenne 9/09/1893 Saint-Bernard 23/08/1914 A0007
LALOUX Emmanuel Jozef Soldaat 8é Linie Durnal 13/08/1885
 
25/08/1914 I0011
LALOUX Hubert Korporaal 8é Linie Thy-le-Château 17/04/1882
 
23/08/1914 N0041
LANDEGEM, VAN Leopold M. Soldaat 1é Jagers te Voet Maldegem 16/11/1880
 
29/08/1914 A0003
LANGENDONCK, VAN Jules F. Korporaal 8é Linie Sint-Joost-ten-Node 8/08/1878
 
23/08/1914 D0020
LAUWERS Pierre Soldaat 10é Linie Wemmel 10/05/1886
 
22/08/1914 M0026
LEDUC Aimable Auguste Joseph Gh. Soldaat 13é Linie Fraire 25/12/1879 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 Q0010
LEDUC Alfred Soldaat 1é Jagers te Voet Vellereille-le-Brayeux 18/07/1879
 
24/08/1914 Q0036
LEDUC, Georges Victor Alexis Soldaat 10é Linie Elsene 17/09/1897 Wartet 24/08/1914 R0007
LEEMAN Aloysius Franciscus Soldaat 8é Linie Zele 9/07/1878 Quelbressée - Marche-l-Dames 23/08/1914 N0034
LEEMANS Jozef V. Soldaat 8é Linie Antwerpen 8/09/1893
 
24/08/1914 R0044
LEFEBVRE Emile J. Soldaat 1é Jagers te Voet Liège 22/06/1868
 
26/08/1914 A0012
LELIÈVRE Maurice Henri Soldaat 2é klas 8é Linie Gentbrugge 25/06/1882
 
30/08/1914 E0040
LEMMENS Edouard Jean Soldaat Vestingsartillerie, Namur Bolland 4/05/1888 Denée 24/08/1914 R0040
LEMY Fernand J.G. Soldaat 13é Linie Temploux 2/12/1892
 
23/08/1914 R0010
LEPOUDRE Marcel Hendrik Onderluitenant 10é Linie Hooglede 13/08/1890 Wartet 22/08/1914 P0003
LINDEKENS Jozef Hubert Soldaat 10é Linie Sint-Truiden 18/08/1893 Cognelèe 23/08/1914 P0029
LINDEN, VAN DER Victor Soldaat 8é Linie Braine l'Alleud 4/01/1891
 
22/08/1914 E0038
LINDERS Léon Elias Korporaal 8é Linie Seneffe 6/01/1880
 
24/08/1914 N0044
LOO, VAN Bernard J. Soldaat Vestingsartillerie
 
17/03/1883
 
23/08/1914 B0019
LOO, VAN Hendrik Soldaat 8é Linie Haacht 9/11/1893
 
23/08/1914 B0008
LOON, VAN Louis Soldaat 8é Linie Weelde, Ravels 6/09/1885 Boninne 23/08/1914 M0021
LOUETTE Desiré Joseph Soldaat 8é Linie Orbais 3/07/1884
 
23/08/1914 N0037
LUYCKX Corneille Joseph Soldaat 10é Linie Jette-Sint-Pieters 16/11/1893 Boninne 22/08/1914 M0028
LUYPAERT Franciscus Antonius Soldaat 10é Linie Brussegem 28/02/1891 Marche-les-Dames 22/08/1914 M0039
MAES Edouard Ferdinand Soldaat 2é klas 8é Linie Verrebroek 23/08/1891 Boninne 23/08/1914 P0020
MAGERUS Martin Soldaat 10é Linie Martelange 6/02/1889 Boninne 22/08/1914 M0014
MAITRE Sylvain H.J.Gh. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Soumoy 9/02/1890
 
23/08/1914 R0002
MAN, DE Theofiel Soldaat 8é Linie Verrebroek 28/01/1882 Marche-les-Dames 23/08/1914 N0045
MARCKE, VAN Theodoor Jozef Soldaat 8é Linie Sint-Niklaas-Waas 31/03/1893 Boninne 23/08/1914 N0011
MARÉCHAL René J.M. Korporaal 8é Linie Maaseik 8/12/1894 Emines 23/08/1914 F0008
MARET, DE Omer Louis Soldaat 8é Linie Lens 11/01/1886
 
23/08/1914 M0012
MARIE Maximilien A. Soldaat 8é Linie Binche 13/01/1889
 
22/08/1914 D0006
MARIËN Frederic Soldaat 2é klas 8é Linie Denderbelle 23/04/1893 Bouge 23/08/1914 N0013
MARTIN Auguste Korporaal 10é Linie Bonnert 20/03/1896
 
23/08/1914 C0006
MARTINY Auguste Jerome Joseph Sergeant 10é Linie Houffalize 19/08/1889
 
23/08/1914 C0010
MASSEN, VER Ernest Corneille Joseph Soldaat 1é Jagers te Voet Merelbeke 2/03/1883 Andou-Wierde 23/08/1914 O0002
MASSIN Paul J.A. Soldaat 10é Linie Schaarbeek 30/05/1886
 
23/08/1914 C0014
MATTE Léopold Firmin Joseph Soldaat 8é Linie Montignies-sur-Sambre 15/01/1876 Marche-les-Dames 23/08/1914 N0029
MEER, DE Jan Lodewijk Soldaat 10é Linie Herk-de-Stad 29/01/1887
 
27/08/1914 H0002
MELLAERTS Jules Kapitein-Commandant 8é Linie Heverlee 30/09/1861 Boninne 23/08/1914 P0001
MERTENS Albrecht G. Soldaat 13é Linie Sint-Pieters-Leeuw 1/06/1890
 
23/08/1914 C0001
METS, DE Maurice Soldaat 2é klas 10é Linie Mouscron 15/10/1891 Wartet 22/08/1914 M0025
MEUTER, VAN DER Jean Th. Soldaat 8é Linie Brussel 5/06/1884
 
23/08/1914 N0039
MEYER, DE Cyriel J. Soldaat 10é Linie Tielt 24/06/1886
 
19/08/1914 A0010
MIDAVAINE Kamiel Soldaat 8é Linie Oostende 11/09/1891
 
23/08/1914 N0043
MINETTE René Soldaat 10é Linie Oignies-en-Thiérache 29/07/1893
 
23/08/1914 D0008
MINON Léopold Joseph Soldaat 1é Jagers te Voet Wanfercée-Baulet 28/01/1885 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 Q0045
MOENS Isidoor Soldaat 2é klas Vervoerkorps Leuven 22/05/1884 Denée 24/08/1914 R0039
MOLDER, DE Jeroom Soldaat 13é Linie Ottenburg 15/11/1892
 
26/08/1914 A0008
MORTIER François C. Soldaat 1é Jagers te Voet Velaines 8/07/1883
 
24/08/1914 R0020
MUEREN, VAN DER Leopld Soldaat 8é Linie Schoten 14/03/1893
 
23/08/1914 K0003
MULS Jozef Soldaat Vestingsartillerie, Liège Neerhespen 20/06/1883
 
23/08/1914 D0018
MUYLDER, DE Leopold Soldaat 13é Linie Neerijse 8/10/1886
 
24/08/1914 E0019
NEVEN Wilhelmus Augustinus Soldaat 13é Linie Alken 22/10/1884 Saint-Aubin 24/08/1914 R0043
NICOLAS Emiel Jozef Korporaal 10é Linie Gimnée 11/10/1889 Cognelée 23/08/1914 Q0014
NIES, DE Frans Soldaat 8é Linie Sint-Katelijne-Waver 29/06/1893 Boninne 23/08/1914 P0021
NOÉ Pierre Joseph Soldaat 10é Linie Villers l'Evecque 16/05/1881 Flavion 24/08/1914 R0042
NYS Kamiel Soldaat 10é Linie Bierbeek 15/08/1893
 
23/08/1914 L0007
NYS Philip Soldaat 3é Artillerie Booischot 9/08/1883
 
23/08/1914 E0005
ONGENA Aloysius Soldaat 1é Jagers te Voet Zaffelare 11/04/1883
 
23/08/1914 O0004
OYEN Emiel Soldaat Vestingsartillerie, Namur Budingen 3/06/1893 Jambes 25/08/1914 P0007
PAQUOT François J. Soldaat 8é Linie Thiminster 23/09/1891
 
23/08/1914 K0010
PARIZEL Adelin Gilbert Eus. Soldaat 13é Linie Graide 16/12/1893
 
23/08/1914 B0003
PASLEAU Raymond Camille Soldaat 10é Linie Gras-Avernas 27/04/1892 Cognelée, Namur 22/08/1914 O0006
PATY Joseph G.G. Soldaat 13é Linie Havelange 30/12/1885
 
3/09/1914 R0026
PAUWELS Lodewijk Soldaat 10é Linie Sint-Pieters-Rode 23/04/1883 Lesves 26/08/1914 R0032
PEERE Alidore Camille Soldaat 10é Linie Lissewege 9/12/1889 Marches-les-Dames 22/08/1914 B0033
PEETERS August Soldaat 8é Linie Arendonk 12/10/1895 Boninne 25/08/1914 P0035
PEETERS Pieter Soldaat 10é Linie Machelen 9/04/1891 Jambes 23/08/1914 E0001
PEETERS Renatus Soldaat 8é Linie Antwerpen 6/07/1893
 
23/08/1914 C0011
PETRÉ Maximilien José Soldaat 10é Linie Elsene 11/03/1886 Namur 23/08/1914 P0028
PIERRARD Jules Victor Korporaal 13é Linie Witry 28/11/1879 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 Q0013
PIERROUX Joseph Edmond Soldaat 4é Genie Félenne 24/08/1893 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 Q0008
PISSOORT Ange O. Soldaat 10é Linie Moorsel 25/12/1888
 
22/08/1914 O0015
PLAQUET Albert H. Hulp-Onderluitenant 10é Linie Nives 10/06/1890 Wartet 22/08/1914 P0002
PREZ, DE Kamiel Soldaat 10é Linie Harelbeke 14/04/1886
 
22/08/1914 N0018
PURNELLE Albert Joseph Jean Baptiste Korporaal 10é Linie Zétrud-Lumay 19/05/1886 Boninne 23/08/1914 N0012
PUYVELDE, VAN Pieter August Soldaat 10é Linie Antwerpen 12/03/1893 Marche-les-Dames 22/08/1914 M0029
QUERTINMONT Abel Vital Soldaat 2é klas 3é Artillerie Trivières 9/06/1879
 
22/08/1914 E0004
QUESTIENNE Henri Joseph Sergeant 10é Linie Pommeroeul 23/07/1890 Marche-les-Dames 21/08/1914 M0034
RADART Isidore J.G. Soldaat 13é Linie Dhuy 6/07/1893
 
23/08/1914 R0006
RAES Frederik Soldaat Vestingsartillerie, Namur Berg 16/10/1884 Vedrin, Fort van d'Emines 23/08/1914 C0017
RAIMOND Joseph Alfred Soldaat 2é klas 10é Linie Musson 18/01/1891 Jambes 23/08/1914 P0027
RASSE Jérôme Soldaat 10é Linie Bierbeek 1/07/1887 Marchovelette 23/08/1914 B0007
RAVEEL Blondinus Josephus Ambrosius Soldaat 10é Linie Kruishoutem 20/06/1876 Lesve 21/08/1914 R0016
RAYMAEKERS Armand Henri Soldaat 10é Linie Stokrooie 17/02/1889 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 E0025
RAYP Paul Constant Alphonse Soldaat 8é Linie Antwerpen 4/11/1893 Boninne 22/08/1914 E0037
REMY Joseph Soldaat 8é Linie Mont-sur-Marchienne 12/12/1881 Champion 23/08/1914 C0016
REMY Maurice P.J. Korporaal 13é Linie Jemelle 9/05/1880
 
24/08/1914 Q0001
RESPEN Jan Baptist A. Soldaat 10é Linie Hakendover 31/03/1892
 
23/08/1914 C0018
RICHELLE Oscar Raymond Soldaat Vestingsartillerie, Namur Lavacherie 16/07/1890
 
23/08/1914 B0016
ROBA Henri Louis Joseph Soldaat 8é Linie Liège 2/07/1891 Boninne 23/08/1914 N0010
ROBERT Emile C. Joseph Soldaat 10é Linie Sibret 12/10/1892
 
22/08/1914 O0039
ROELAND Richard Soldaat Genie Eeklo 28/06/1889
 
23/08/1914 C0013
RONGÉ Pierre Soldaat 8é Linie Brussel 4/10/1893
 
23/08/1914 P0023
RONGY Albert J.L. Soldaat 8é Linie Elsene 7/05/1893
 
23/08/1914 P0018
ROSSION Jozef Soldaat Vestingsartillerie, Namur Juseret 15/05/1893 Fort van Andoy 23/08/1914 P0039
ROUSSEAUX Arthur Eugène Joseph Soldaat 8é Linie Frameries 21/10/1888 Denée 24/08/1914 R0033
RYCKE, DE Jooris Soldaat 8é Linie Waarmaarde 14/12/1879
 
22/08/1914 O0010
SAUSSEZ François Korporaal 8é Linie Hornu 10/10/1883
 
25/08/1914 O0021
SCHAYES Victor J. Soldaat 10é Linie Beauvechain 30/04/1886
 
22/08/1914 B0028
SCHMIT Adolphe Soldaat 10é Linie Arlon 7/06/1890 Jambes 23/08/1914 P0026
SCHRYVER, DE Desiré Soldaat Vestingsartillerie, Namur Denderleeuw 27/08/1879 Marchovelette, Fort van 23/08/1914 D0017
SCHUMACKER Armand Jacob Frédéric Marie Sergeant 8é Linie Antwerpen 2/08/1890 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 E0023
SEEUWS Jozef Alfred Soldaat 10é Linie Sint-Maria-Oudenhove 10/11/1889 Marche-les-Dames 22/08/1914 B0039
SEGERS Michel Korporaal 1é Jagers te Voet Rotem 24/11/1883
 
24/12/1921 Q0009
SIMON Albert J. Soldaat 10é Linie Villance 24/11/1893
 
23/08/1914 D0001
SINEE Désiré Soldaat 10é Linie Kessel-Lo 11/10/1891
 
23/08/1914 J0010
SIXTE Louis Jozef Soldaat 2é klas 13é Linie Grand-Leez 24/07/1885
 
24/08/1914 J0004
SMEDT, DE Pieter Frans Soldaat 8é Linie Koekelberg 9/01/1883
 
23/08/1914 E0010
SMETS Jacobus Korporaal 8é Linie Antwerpen 21/02/1886 Boninne 23/08/1914 N0026
SPETEBROOT Hilaire Camille Corneille Soldaat 8é Linie Poperinge 13/06/1882 Marchovelette 23/08/1914 D0013
SPINOY François L.H. Soldaat 8é Linie Brussel 14/07/1884
 
28/08/1914 P0011
SPITAELS Renatus Desiderius Soldaat 10é Linie Sint-Maria-Oudenhove 1/08/1889 Marche-les-Dames 22/08/1914 B0037
STALLAERT Isidoor Soldaat 8é Linie Tielrode 26/12/1885 Boninne 23/08/1914 L0008
STEENWINCKEL, VAN Jan P. Soldaat 10é Linie Berg 24/03/1893 Wartet 22/08/1914 B0038
STERCKX Franciscus Soldaat 10é Linie Vossem 1/01/1893 Boninne 23/08/1914 E0007
STIMART Louis Joseph Soldaat Vestingsartillerie, Namur Taviers 18/04/1882 Daussoulx 23/08/1914 R0005
STROBBE Aloïs Soldaat 8é Linie Wondelgem 20/10/1891 Namur 23/08/1914 P0017
TAILFER Henri Joseph Emile Soldaat 13é Linie Izel 5/01/1879 Ermeton-sur-Biert 24/08/1914 Q0007
TELLIER Albert Gaston Soldaat 13é Linie Bohan 28/10/1884 Denée 24/08/1914 R0034
TEMMERMAN Petrus Amandus Soldaat 10é Linie Denderhoutem 24/10/1884 Marche-les-Dames 22/08/1914 M0030
THEMSCHE, VAN Edmond Frans Soldaat Vestingsartillerie, Liège Tienen 22/02/1882 Marchovelette, Fort van 23/08/1914 D0016
THEUNINCK Emiel Cyriel Soldaat 8é Linie Hooglede 9/05/1881 Marche-les-Dames 23/08/1914 M0003
THIRY Octave Brigadier Vestingsartillerie, Namur Schaltin 1/02/1880
 
25/08/1914 I0003
THOURNOUT, VAN Franciscus Soldaat 10é Linie Gent 9/07/1886 Wartet 20/08/1914 A0004
THYS Frans Victor Soldaat 8é Linie Meerhout 8/05/1891
 
23/08/1914 L0004
TOMMEN, VER Albert Theophiel Joseph Soldaat 10é Linie Asse 28/07/1891 Cognelée 28/08/1914 I0009
TORFS Karel J. Soldaat 10é Linie Mechelen 14/03/1889 Boninne 22/08/1914 M0020
TWEEPENNINCKX Juliaan Soldaat 10é Linie Wommersom 26/05/1891 Jambes 23/08/1914 P0024
UYTTERSPROT Pieter Clement Soldaat 8é Linie Lebbeke 23/09/1891 Namen 23/08/1914 K0008
VALENTYN Gustaaf Soldaat 8é Linie Gent 12/03/1893 Marche-les-Dames 23/08/1914 M0001
VASAMULIET Désiré E.J. Soldaat Vestingsartillerie, Namur Jemeppe-sur-Sambre 14/04/1891
 
23/08/1914 B0017
VEECKMAN Remigius Gustavus Soldaat 8é Linie Wetteren 11/09/1893 Boninne 23/08/1914 P0036
VELDE, VAN DE Charles Soldaat 10é Linie Tourinnes-la-Grosse 10/05/1889
 
23/08/1914 C0002
VENSTER Alexandre Soldaat 10é Linie Leuven 30/10/1893
 
23/08/1914 N0007
VLIET, VAN Jan Baptist Soldaat 8é Linie Antwerpen 16/09/1891 Boninne 23/08/1914 L0009
VOLVERT Victor Soldaat Vestingsartillerie, Namur Ortho-Buisson 16/05/1879
 
24/08/1914 R0015
VON HAEFTEN (BARON) Frederic Marie Joseph Em. Jos. Soldaat 10é Linie Antwerpen 28/11/1893 Boninne 23/08/1914 C0003
VOS, DE Frans Kamiel L. Soldaat 8é Linie Sijsele 14/03/1889
 
23/08/1914 I0014
VREE, DE Hendrik Soldaat 8é Linie Temse 27/04/1883 Boninne 23/08/1914 E0009
VUCHELEN Jan Frans Soldaat Vestingsartillerie, Namur Meensel-Kiezegem 26/02/1877 Champion 14/09/1914 I0012
VULNERS Paul A.M.G. Wachtmeester Vestingsartillerie, Namur Namur 20/09/1887
 
28/08/1914 I0007
WAEGEMANS Jan Baptist Antoine Soldaat 1é Jagers te Voet Turnhout 20/10/1885 Falaën 23/08/1914 M0044
WAHALTÈRE Joseph Guillaume Soldaat 8é Linie Liège 10/02/1883
 
23/08/1914 N0024
WALLENS Emiel Soldaat 10é Linie Hoegaarden 1/12/1890 Boninnes 23/08/1914 O0029
WALS, DE Franciscus Soldaat 10é Linie Vossem 8/01/1893
 
23/08/1914 O0033
WARGINAIRE Arthur Joseph Soldaat 13é Linie Namêche 16/07/1888 Jambes 27/08/1914 P0013
WASSENHOVE, VAN Augustijn Soldaat 8é Linie Wetteren 15/04/1877
 
23/08/1914 M0011
WEGEN, VAN DER Alphonse Jean Pierre Korporaal 10é Linie Leuven 25/07/1893 Wartet 22/08/1914 B0010
WEL, DE Constant Soldaat 10é Linie Nieuwrode 10/08/1889
 
23/08/1914 L0002
WEYGAERT Franciscus Josephus Aloisius Soldaat 10é Linie Antwerpen 16/09/1889 Marche-les-Dames 22/08/1914 M0031
WILLEMAERS Edward Soldaat 10é Linie Kumtich 18/08/1892 Vedrin 23/08/1914 B0001
WILLEMET Albert Joseph Soldaat Vestingsartillerie, Namur Fays-les-Veneurs 26/11/1893 Andoy 23/08/1914 E0035
WILLEMS Korneel Soldaat 8é Linie Mechelen 3/11/1881
 
22/08/1914 N0028
WOUTERS D'OPLINTER, DE (RIDDER) Guy Louis Emile Marie Joseph Soldaat 10é Linie Watermaal-Bosvoorde 20/09/1893 Boninne 23/08/1914 R0001