Adinkerke, Belgische Militaire Begraafplaats

      Heldenweg

 

naam vnaam rang eenheid gebplaats gebdatum: ovlplaats ovldatum graf
ABEELE, VAN DEN Jean Soldaat Genie
 
1/08/1891
 
12/09/1917 00756
ABELSHAUSEN Karel Frederik Soldaat 9 Linie Sint-Lenaarts 26/10/1894 Adinkerke 4/03/1915 00473
ABSIL Xavier Alexander Sergeant-Majoor 13 Linie Herseaux 28/04/1893
 
9/12/1915 00104
ADAM Joseph J. Soldaat 14 Linie Hodimont 17/01/1891 Diksmuide 28/08/1916 01111
ADRIAENSSENS Hendrik L. Soldaat 11 Linie Antwerpen 13/07/1891 Diksmuide 10/07/1916 01195
AECK Marcel Soldaat 12 Linie Voormezele 2/01/1897 Wulpen 19/05/1917 00637
AELBRECHT Alfonsius Stephanus Soldaat 12 Linie Sint-Niklaas-Waas 2/09/1886 Oostkerke 6/01/1916 00196
AELBROECK, VAN Oscar Soldaat 4 Jagers te Voet Sint-Lievens-Houtem 17/07/1894 Oostkerke 21/08/1915 01679
AERNOUT Jules Cyriel Soldaat 2 klas 17 Linie Zwevezele 22/06/1892 Diksmuide 10/03/1917 00592
AERSCHOT, VAN Hubert Soldaat 2 klas 9 Artillerie Aarschot 10/01/1894
 
26/10/1916 01093
AERTS Frans Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Westerlo-Voortkapel 26/12/1894 Diksmuide 14/07/1916 01173
AERTS Hendrik Jozef Soldaat 12 Linie Kortem-Boorsem 27/09/1889 Diksmuide, Dodengang (Oostkerke) 2/10/1915 01589
AERTS Jan Louis C. Soldaat 10 Linie Turnhout 24/08/1890
 
19/01/1915 00220
AERTS Karel Soldaat 9 Linie Antwerpen 29/11/1891 Stuivekenskerke - Oud-Stuivekenskerke 23/01/1916 00213
AERTS Marcel Leonard Adjudant 1 Jagers te Voet Diest 16/06/1894
 
25/06/1915 00044
AERTS Melchior Soldaat 2 klas 10 Linie Antwerpen 24/01/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 15/10/1916 01058
AERTS Pieter Jan Korporaal 11 Linie Stokkem 18/10/1891 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 17/06/1915 00919
ALEXANDER Theodoor Leopold Korporaal 4 Linie Gent 8/10/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 10/11/1916 01037
ALLARD Adolphe Alphonse Achille Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Willemeau 25/04/1891 Adinkerke 1/11/1916 01028
ALLEMAN Henri Joseph Corneel Soldaat 9 Linie Messines 7/02/1894 Stuivekenskerke 15/08/1915 01684
ALLEMEERSCH Hieronymus Soldaat Genie Oudenburg 28/03/1894 Adinkerke 25/08/1915 01669
ALLEMEERSCH Theophiel Soldaat 9 Linie Zedelgem 25/10/1894
 
3/04/1915 00430
ALPAERTS Karel L. Soldaat 11 Linie Lier 24/03/1898
 
5/12/1915 00108
ALYN Frans Julien Soldaat 2 klas 10 Linie Gent 10/09/1896 Booitshoeke 7/08/1915 00094
AMEYS August Soldaat 1 Grenadiers Ottignies 18/10/1886 Adinkerke, Hosp. Cabour 21/09/1915 01649
ANCIAUX Leon Soldaat 13 Linie Taviers 13/04/1893 Diksmuide 12/01/1916 00186
ANDR Victor Soldaat 4 Linie Dour 12/12/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 11/07/1915 00045
ANDRIES Achille Soldaat 4 Jagers te Voet Laarne 13/02/1894 Ruiterskapelle 25/07/1917 00910
ANDRIES Lodewijk Soldaat 5 Lansiers Meerbeek 7/12/1890 De Panne, Hosp. "lOcan" 30/08/1915 00673
ANDRIES Lodewijk Hendrik Soldaat 10 Linie Gent 17/06/1896
 
19/02/1916 00325
ANDRIES Theofiel Soldaat 8 Linie Liezele 21/06/1892 Hoogstade, overleden bij transport naar Hosp. 6/04/1916 01493
ANECA Baudewijn Soldaat 11 Linie Zerkegem 24/12/1891
 
28/07/1917 00907
ANSIAUX Albert Marie Joseph Hulp-Onderluitenant 20 Linie Oudenaarde 13/12/1894 Hoogstade, Hospitaal van 4/12/1917 00789
ANTENHOVE, VAN Hendrik Soldaat 1 Jagers te Voet Asse 16/04/1891
 
11/09/1916 01098
ANTOINE Louis Joseph Soldaat 2 klas 3 Artillerie Braibant 7/03/1891 Adinkerke, Hosp. Cabour 1/07/1916 01209
ARNOLD Philippe Soldaat 12 Linie Jemeppe-sur-Meuse 8/12/1895 Diksmuide, boyay X 29/06/1916 01239
ARROTIN Franois Leopold Soldaat 1 Artillerie Jumet 1/11/1892
 
4/09/1917 00891
ARTAN DE ST-MARTIN Armand Emile Soldaat 2 klas 3 Linie Vilvoorde 10/10/1898
 
12/02/1916 00301
ARTIMIAC Georges Soldaat 8 Linie Kritchew (RUS) 15/05/1894
 
27/06/1915 00945
AUBRY Ren Emmanuel Korporaal 6 Genie Sint-Gillis-Brussel 8/10/1879
 
28/04/1915 00796
AULAERTS Arthur Soldaat 11 Linie Sint-Jans-Molenbeek 1/08/1896
 
6/12/1915 00137
AUVRAY Jean Herman Adolphe Soldaat 10 Linie Schaarbeek 18/03/1897 Diksmuide 12/03/1916 00389
AUWERA, VAN DER Joseph M.J. Onderluitenant 8 Linie Schaarbeek 7/05/1887 Diksmuide 5/01/1916 00198
BACKER, DE Maurits Soldaat 2 klas 15 Linie Lens (FR) 13/01/1895
 
8/04/1917 00630
BACKX Arthur A. Soldaat 3 Jagers te Voet Wetteren 15/12/1894
 
27/09/1915 01610
BAECKELANDT Alos Victor Soldaat 14 Linie Meulebeke 10/10/1894 Diksmuide 17/10/1916 01087
BAECKELANDT Honor Soldaat Genie Petegem 17/09/1893 De Panne 21/06/1915 00042
BAENE, DE Theofiel Soldaat 3 Lansiers Beernem 25/02/1893
 
13/11/1917 01186
BAERT Honorius J. Soldaat 9 Linie Loppem 22/12/1894
 
10/09/1915 01651
BAERT Rene Desire Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Ingooigem 4/12/1891
 
4/08/1915 01070
BAESEN Adolf Soldaat 2 klas 10 Linie Wingene 23/02/1897 Diksmuide 11/12/1915 00102
BAETEN Emiel Jozef Soldaat 2 klas 12 Linie Spalbeek 2/11/1894 Diksmuide 1/07/1916 01230
BAETEN Guillaume Alphonse Joseph Soldaat 2 klas 11 Linie Bree 26/02/1897 Noordhuis 18/07/1917 00916
BAETENS Alfons Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Moerbeke 15/03/1894 Pervijze - Blauwvoetbrug 2/01/1916 00167
BAETS, DE Hendrik Soldaat 14 Linie Moerkerke 16/04/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 9/01/1916 00187
BAETS, DE Richard Soldaat 2 klas 1 Zware Artillerie Maldegem 30/08/1893 De Panne, Amb. L'Ocan 23/12/1916 00543
BAILLEUX Gaston Leopold Soldaat 2 klas 8 Linie Charleroi 7/06/1895 Diksmuide 8/05/1916 01399
BAL Jan Baptist Alfred Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Anderlecht 30/08/1884
 
26/02/1916 00365
BALDUYCK Maurits Henri Soldaat 2 klas 14 Linie Langemark 22/11/1894
 
20/02/1915 00482
BALLET Jan Desiderius Soldaat Genie Alken 24/10/1894 De Panne 20/01/1916 00234
BARBASON Jules F.J. Soldaat 3 Linie Pironchamps 10/11/1881
 
27/10/1917 00901
BARLEDUC, DE Louis Joseph Soldaat 1 Genie Mouscron 31/03/1887
 
1/05/1915 00375
BARTELS Mathieu Hubert Soldaat 11 Linie Ophoven 8/04/1893 Adinkerke 12/06/1915 00622
BARZEELE Maurits Kamiel Soldaat 14 Linie Lo 28/01/1889
 
7/09/1917 00863
BASCOUR Isidoor Soldaat 14 Linie Ninove
 

 
14/08/1916 01137
BASILE Antoine Joseph Soldaat 10 Linie Jumet 15/04/1888
 
19/02/1916 00324
BASTELEUS Pieter Soldaat 2 klas 1 Hulptroepen v.d. Genie Sint-Pieters-Leeuw 6/09/1881 Veurne 20/02/1916 00321
BASTENS Armand A.C. Adjudant Militair Vliegwezen Reningelst 19/10/1883
 
26/10/1918 01307
BASTENS Jean Franois Sabin Arnold Soldaat 2 klas 1 Genie Sint-Joost-ten-Node 18/01/1897 De Panne, Amb. l' Ocan 1/06/1916 01308
BASTIEN Franciscus Soldaat 4 Jagers te Voet Leupegem 17/04/1891 Diksmuide 15/05/1916 01360
BASTIEN Frans Soldaat 4 Jagers te Voet Ninove 18/03/1894
 
22/01/1916 00226
BASTIN Jean Korporaal 9 Linie Etterbeek 20/10/1893 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 25/12/1915 00125
BASYN Joseph M.C. Hulp-Onderluitenant 4 Linie Brugge 14/08/1891 Huis v.d. Veerman a.d. IJzer 8/07/1915 00960
BATSELEER Lievin Soldaat 8 Linie Antwerpen 19/07/1896 Adinkerke, Hosp. Cabour 26/02/1916 00349
BAUDELOT Albert Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Charleroi 16/06/1897 Diksmuide 15/05/1916 01359
BAUDENNE Camille Soldaat 1 Grenadiers Montrouge (FR) 18/08/1885
 
28/08/1915 01673
BAUDONCK Alfons Robert Sergeant 8 Linie Assebroek 12/10/1892
 
23/11/1917 00706
BAUDOUX Antoine Joseph Soldaat 9 Artillerie Monceau-sur-Sambre 31/12/1892
 
28/09/1917 00857
BAUDUINET Henri C. Soldaat 14 Linie Lige 12/02/1898
 
17/07/1917 00955
BAUWENS Franciscus Soldaat 1 Linie Aalst 19/01/1891 Adinkerke 30/06/1915 00031
BAUWENS Lodewijk L. Soldaat 3 Artillerie Oostende 1/01/1890 De Panne 19/09/1915 01629
BAY, DE Arnold Soldaat 4 Jagers te Voet Borgloon 23/12/1894 Diksmuide 15/09/1916 00464
BAYE Charles Joseph Soldaat 1 Lansiers Ramillies-Offus 24/09/1891 Diksmuide 7/05/1916 01427
BAYENS Gustave Emile Soldaat 1 klas Hulptroepen v.d. Genie Wetteren 7/07/1879 Veurne 21/06/1917 00987
BEAUFORT Jean L. Soldaat 14 Linie Antwerpen 2/01/1891
 
18/07/1915 01023
BEAURENT Dsir Alphonse Joseph Gh. Korporaal 1 Jagers te Voet Wangenies 24/02/1889 Diksmuide 22/11/1916 01048
BECELAERE, VAN Jules J. Soldaat 1 Linie Wervik 2/11/1886
 
29/08/1915 01659
BECKAERT Emiel Theophiel Soldaat 2 klas Genie Zonnebeke 25/01/1896 Kaaskerke 21/05/1916 01296
BECKER, DE Justin Beatrix Pierre Soldaat 3 Linie Leuven 1/08/1897 De Panne 7/08/1917 00875
BECKX Richard Korporaal 8 Linie Diest 17/04/1886 Diksmuide 5/05/1916 01409
BEECK, VER Eduard L. Soldaat Genie Kapelle-op-den-Bos 18/02/1894
 
14/11/1915 01454
BEECKMANS Leo Constant G. Soldaat 8 Linie Borgerhout 19/11/1896
 
20/07/1915 00056
BEERENS Richard Lievin Soldaat 4 Jagers te Voet Sint-Lievens-Houtem 10/12/1894 Oostkerke 21/08/1915 00636
BEHEYDT Leopold Soldaat 14 Linie Heule 15/05/1869 Oostkerke, Tanks 23/01/1917 00522
BEIRNAERT Bruno Soldaat 1 Jagers te Voet Lovendegem 4/03/1894 Oostkerke 25/08/1915 01677
BEKAERT Kamiel Soldaat 8 Linie Moorslede 26/05/1896 Ramskapelle 6/12/1916 00490
BEKE, VER Arthur Jozef Jan Soldaat 14 Linie Brugge 19/09/1894 De Panne 28/11/1915 00112
BEKE, VER Cyriel Odiel Soldaat 2 Jagers te Voet Zonnebeke 27/10/1889 Adinkerke 7/12/1915 00135
BEKEN, VAN DER Charles Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Joost-ten-Node 23/08/1889 Kaaskerke 15/10/1915 01584
BELDER, DE Prosper Jan Soldaat 8 Linie Terhagen 12/06/1892 Kaaskerke 3/01/1916 00194
BELLEMANS Adolf Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Waarbeke 22/03/1894 Kaaskerke 21/05/1916 01295
BELLINGEN, VAN Franciscus Benedictus Soldaat 14 Linie Hamme 3/02/1891
 
9/06/1916 01269
BENIS Leopold Soldaat 11 Linie Gouy-lez-Piton 3/11/1889
 
3/10/1917 00899
BENTEIN Achiel Cyriel Soldaat 2 klas 17 Linie Langemark 12/07/1888 Adinkerke 29/03/1917 00625
BENTIN Alfred L. Soldaat 13 Linie Stalhille 21/05/1895
 
7/01/1916 00189
BERG Willem Lodewijk Maria Soldaat 2 klas 8 Linie Hoogstraten 19/05/1896 Diksmuide 3/05/1916 01413
BERGEN, VAN DEN Jan B. Soldaat 13 Linie Leuven 6/03/1898
 
25/04/1916 01479
BERGH, DE Karel Soldaat 9 Artillerie Veurne 3/03/1896 Boezinge 17/05/1917 00670
BERGH, VAN DEN Laurent Soldaat 12 Linie Antwerpen 18/06/1891 Kaaskerke 15/07/1916 01171
BERGH, VAN DEN Maurits Seraphin Soldaat 12 Linie Wezemaal 27/09/1896 De Panne 7/07/1916 01219
BERGHE, VAN DEN Emile Leopoldus Soldaat 11 Linie Brugge 23/04/1886 Kaaskerke 6/06/1916 01287
BERGHE, VAN DEN Gaston H. Soldaat 13 Linie Boezinge 20/01/1898
 
28/04/1915 00400
BERGHE, VAN DEN Richard Soldaat 21 Linie Jabbeke 7/07/1887 Oeren 21/12/1917 00329
BERREVOET Achiel Soldaat 1 Jagers te Voet Oostvleteren 23/02/1897 De Panne 16/07/1917 00969
BERTIAUX Georges C. Soldaat 10 Linie Houdeng-Goegnies 15/07/1896 De Panna, Amb. l'Ocan 3/11/1916 01029
BERTRAND Elie Soldaat 13 Linie Anlier 29/11/1879 Adinkerke 16/11/1916 01022
BEUMEN, VAN Alfons Soldaat 12 Linie Mortsel 12/03/1894 De Panne 27/09/1916 01069
BIE, DE Franois Soldaat 10 Linie Sint-Jans-Molenbeek 20/04/1896
 
4/02/1916 00291
BIE, DE Frans J.M. Soldaat Genie, 5 L.A. Minderhout 20/05/1894
 
5/11/1915 01571
BIE, DE Sraphin Soldaat 2 klas 8 Linie Borsbeke 24/07/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 26/03/1916 01524
BIGOT Michel M.G.G. Sergeant 1 Linie Sint-Jans-Molenbeek 21/01/1895
 
2/07/1915 00164
BIGOUVILLE Emile Victor Joseph Korporaal 12 Linie Charleroi 19/12/1894 Diksmuide, Dodengang (Oostkerke) 4/10/1915 01055
BINDELLE Fernand Soldaat 2 klas 4 Artillerie Verviers 23/12/1897 Diksmuide 8/05/1916 00669
BLAERE, DE August Soldaat 8 Artillerie Brugge 15/08/1887 Adinkerke 14/11/1917 00730
BLANCKAERT Jozef C. Soldaat 11 Linie Poperinge 16/09/1896 Kaaskerke 15/07/1916 01172
BLANQUART Victor Brigadier 1 Gidsen Gent 5/10/1892 De Panne, Hosp. L'Ocan 12/04/1917 00631
BLOCK Charles Soldaat 8 Linie Antwerpen 17/12/1886
 
2/09/1917 00593
BOBBAERTS Pieter Jan Soldaat 5 Linie Genk 1/07/1896 Diksmuide 1/04/1917 00607
BOCKEN Pieter Nicolas Hubert Wachtmeester Rijkswacht te Paard Stokkem 9/02/1891 Avekapelle 10/07/1917 00925
BODDEZ Jozef Soldaat 10 Linie Antwerpen 10/09/1890 Booitshoeke 8/08/1915 01704
BODINANCE, DE Jean P. Soldaat 3 Jagers te Voet Ronse 8/03/1887
 
5/06/1915 00854
BODT, DE Laurent Korporaal 13 Linie Tervuren 6/04/1888 Diksmuide 7/05/1916 01388
BOE, DE Cyrille Soldaat 3 Jagers te Voet Deftinge 5/05/1894 Adinkerke 22/05/1915 00553
BOECKX Arthur Lievin Soldaat 2 klas 11 Linie Westmalle 12/10/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 31/10/1916 01027
BOELAERT Oscar Soldaat 14 Linie Gent 14/04/1897 De Panne, Amb. l'Ocan 7/07/1916 01220
BOERAEVE Oscar Soldaat 7 Linie Westouter 15/10/1885
 
8/11/1915 01575
BOEY Antoine J. Soldaat 18 Linie Celles-lez-Dinant 13/08/1894
 
14/12/1917 00792
BOGAERDE, VAN DEN Gentiel Soldaat 3 Jagers te Voet Gent 21/12/1896 Pervijze - Schoorbakke 14/03/1916 00391
BOGAERT Arthur Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Lochristi 12/03/1894 Avekapelle 21/07/1915 01067
BOGAERT, VAN DEN August C. Soldaat Vervoerkorps Assenede 14/01/1885
 
12/02/1916 00310
BOGAERTS Alfons Soldaat 2 klas 1 Grenadiers Wilsele 20/02/1890
 
7/07/1915 00036
BOIS, DU Franois Antoine Soldaat 1 Jagers te Voet Namur 10/01/1896 Oostkerke - km 16 van de Ijzer 25/08/1915 01676
BOIS, DU Gustave J.Th.J. Soldaat 14 Linie Verviers 22/08/1890
 
7/08/1915 01077
BOIS, DU Gustave P. Soldaat 1 Jagers te Voet Kortrijk 10/09/1889 De Panne, Amb. l'Ocan 8/10/1915 00088
BOLLAERTS Frederik Soldaat 2 klas 8 Linie Sint-Joris-Winge 28/06/1891 Diksmuide 19/03/1916 00451
BOLLAERTS Julius Alfons Korporaal 10 Linie Sint-Joris-Winge 22/06/1892 Diksmuide 13/04/1916 01503
BOLLENGIER Achille Joseph Soldaat 3 Jagers te Voet Poperinge 24/05/1893
 
19/05/1915 00879
BONDT, DE Jan Frans Soldaat 3 Artillerie Londerzeel 19/11/1890 Oostkerke 12/10/1915 00081
BONNE August Soldaat 5 Artillerie Adegem 12/05/1892
 
12/09/1917 01071
BONTE, DE Maurits Jules Soldaat 3 Jagers te Voet Moregem 6/10/1890
 
6/03/1915 00439
BOOGAERTS Leo Hendrik Soldaat 11 Linie Diest 9/04/1893
 
12/11/1915 01545
BORGERMANS Christian Brigadier 9 Artillerie Neeroeteren 23/03/1888 Diksmuide 24/11/1916 01002
BORLE Charles Kapitein-Commandant 1 Jagers te Voet Geldenaken 15/11/1869 Diksmuide 12/05/1916 00766
BORM Jozef Leopold Leo Soldaat 12 Linie Sint-Kruis-Brugge 14/11/1894 Diksmuide 21/11/1916 01004
BORMANS Louis Victor Soldaat 12 Linie Peer 3/08/1889 Oostkerke 21/12/1915 00128
BORRE, VAN DEN Clement C. Soldaat 13 Linie Heresaux 3/08/1893
 
29/02/1916 00338
BORREMANS Fernand Edgard Marie Luitenant 2 Grenadiers Dendermonde 20/07/1888 De Panne "Elisabeth-hospitaal" 12/08/1915 00124
BOS August Antoine Adolphe Soldaat 2 klas 1 Jagers te Paard Sint-Joost-ten-Node 2/03/1890 Adinkerke, Hosp. Cabour 10/11/1916 01013
BOS, VAN DDEN Leonard L. Soldaat 8 Linie Antwerpen 25/10/1892
 
15/04/1916 01507
BOSCH, VAN DE Pieter Jozef Korporaal 11 Linie Bocholt 23/02/1893 Ramskapelle 3/04/1917 00644
BOSSCH, VAN DEN Leon Leander Alfred Soldaat 10 Linie Kumtich 9/08/1895 De Panne 28/04/1916 01462
BOSSCHAERT Philippus J. Soldaat 10 Linie Antwerpen 19/01/1889
 
3/01/1916 00172
BOSSCHE, VAN DEN Franciscus Maria Soldaat 8 Linie Baasrode 30/08/1890 Diksmuide 23/03/1916 00090
BOSSCHE, VAN DEN Frederik A. Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Zele 24/01/1881 Douai 17/08/1916 01141
BOTTE Fernand Sergeant 1 Hulptroepen v.d. Genie Hoves-lez-Enghien 14/09/1879 Alveringem 17/08/1916 01140
BOUCAN Gustave Kapitein 2 klas 2 Jagers te Voet Molembaix, Celles 3/04/1884 Ramskapelle, Reyckenhoek 16/04/1916 00783
BOUCHAUTE, VAN Camille S. Wachtmeester Rijkswacht Gent 30/04/1867
 
23/06/1915 00936
BOUDEWEEL Achille Camille Soldaat C.T.A.G. Wulveringem 9/08/1891 Diksmuide 3/05/1916 01443
BOUDIN Gaston J. Soldaat 1 Jagers te Voet Villers-Perwin 27/05/1886
 
26/08/1915 01653
BOUDRY Omer P.J. Soldaat 3 Jagers te Voet Langemark-Poelkapelle 14/09/1890 Adinkerke 3/06/1915 00745
BOURGEOIS Kamiel Soldaat 10 Linie Meetkerke 7/09/1894 Diksmuide 3/01/1916 00171
BOURGEOIS Raymond Ferdinand Soldaat 2 klas 18 Linie Paris (FR) 14/12/1893 Ramskapelle 21/02/1917 00573
BOURGUIGNON Armand Louis Hulp-Onderluitenant 10 Linie Stabroek 8/06/1892 Nieuwpoort 3/02/1915 00478
BOURLET Jules Joseph Ghislain Luitenant 8 Linie Biesme 5/01/1886
 
27/12/1915 00197
BOUTIAU Victor Soldaat 8 Linie Leuze 4/01/1890 Ramskapelle 28/09/1916 01076
BOUTON Constant Soldaat 10 Linie Carnires 26/04/1889
 
26/05/1915 00898
BOUVIER Eduard H.L.C. Soldaat Hoofddepot v.d. Genie Veurne 14/12/1886
 
30/06/1918 01394
BOUVRE, DE Hendrik Soldaat 2 klas 16 Linie Zomergem 28/02/1888 Adinkerke, Hosp. Cabour 11/04/1917 00601
BOVYN Kamiel ruiter 4 Lansiers Bassevelde 18/10/1892
 
17/01/1916 00209
BOYEN August Soldaat 2 klas 12 Linie Hoegaarden 17/02/1884 Diksmuide 16/11/1916 01008
BOYENS Edmond Soldaat 1 Jagers te Voet Ninove 17/06/1894 Pervijze 14/09/1915 00683
BRABANT, VAN Felix E. Soldaat 2 Granaatwerpers Rummen 10/01/1895
 
8/05/1916 01384
BRACK Louis Pierre Leonard Soldaat 2 klas Genie Zwijndrecht 11/03/1891
 
7/06/1915 00874
BRACKE Emiel Soldaat 2 klas 22 Linie Kalken 4/09/1890 De Panne, Amb. l'Ocan 27/01/1917 00524
BRACONNIER Clement J. Sergeant 1 Jagers te Voet Hellebecq 1/01/1893
 
30/10/1915 00702
BRAECKEVELDT Hendrik A. Soldaat 2 Karabiniers Wielrijders Drongen 4/05/1890
 
4/07/1917 00997
BRAECKEVELT, VAN Renatus J. Soldaat 1 Karabiniers Stalhille 25/02/1894 Adinkerke 13/09/1915 00674
BRAEM Oscar Soldaat Genie Mesen 27/12/1894
 
28/11/1915 00093
BRAET Edmondus Soldaat 1 Jagers te Voet Maldegem 29/07/1894 Oostkerke 4/02/1916 00266
BRAGT Theophile Korporaal 4 Jagers te Voet Ronse 27/06/1894
 
18/11/1917 01122
BRANDEN, VAN DEN Robert Soldaat 2 Jagers te Voet
 
13/09/1896
 
27/01/1916 00244
BRANTEGEM, VAN H. Andr Soldaat 1 Jagers te Voet Herzele 1/02/1892
 
10/12/1915 00101
BRANTS Paul Emiel Soldaat 14 Linie Leuven 8/10/1894 De Panne 21/07/1916 01183
BRASPENNING Frans Soldaat 8 Linie Meerle 24/09/1880 Diksmuide 19/12/1915 00131
BREBART Paul Soldaat 8 Linie Maubeuge (FR) Maubege 12/09/1895 Ramskapelle 2/08/1916 01123
BREULET Joseph A. Soldaat 2 Genie Tournay 18/09/1891
 
5/11/1915 01572
BRIERS Philippe Charles ruiter 1 Lansiers Brussel 9/07/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 8/05/1916 01385
BRIL Frans Paul Soldaat 1 Karabiniers Stabroek 8/02/1890 De Panne 25/03/1915 00411
BRIL, VAN DEN Hendrik Korporaal Karabiniers Wielrijders Mechelen 5/12/1884
 
21/01/1916 00222
BRILLEMAN Albert Gemilitariseerd-Burger Sectie Veldspoorwegen (S.C.F.C.) Brugge 24/06/1871
 
12/06/1917 00971
BRISBOIS Auguste Germain Ghislain Soldaat 1 klas 4 Artillerie Vierves 19/02/1886 Diksmuide 8/05/1916 01404
BRIXHE Nicolas Hubert Soldaat 12 Linie Wegnez 13/04/1891 Oostkerke 3/01/1916 00170
BROECK, DE Kamiel Soldaat 4 Genie
 
21/10/1894
 
20/06/1915 00626
BROECK, VAN DEN Denis Soldaat 1 Jagers te Voet Heist-op-den-Berg 8/03/1894 Adinkerke 12/05/1916 01339
BROECK, VAN DEN Emile Louis Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Ukkel 2/06/1886 De Panne 23/07/1916 01166
BROECK, VAN DEN Felix Soldaat Grenadiers Hallaar 18/02/1892 Diksmuide 7/10/1915 01080
BROECK, VAN DEN Jozef Soldaat 8 Linie Itegem 15/05/1893 Diksmuide 9/05/1916 01334
BROELE, VAN DEN Silvanus Josephus Korporaal 1 Jagers te Voet Snaaskerke 14/10/1895
 
26/03/1916 01525
BROGNIEZ, DE Henri Dominique Ignace Luitenant 4 Artillerie Lixhe, Vis 19/02/1886 Hoogstade, Hospitaal van 20/03/1916 01543
BRONCKAERTS Martinius Huibrecht Soldaat 10 Linie Zoutleeuw 7/11/1890 De Panne, Amb. L'Ocan 31/12/1916 00533
BROTTECORNE Alfred Emile Soldaat 2 klas 8 Linie Frasnes-lez-Buissenal 30/09/1896 Diksmuide 17/03/1916 00448
BROUWER, DE Charles Kapitein-Commandant Generale Staf Namur 30/03/1872 De Panne, Amb. l'Ocan 26/01/1915 00477
BRU Jozef Soldaat 8 Linie Sleidinge 1/02/1892
 
20/01/1916 00218
BRUGGEMAN Alfons Soldaat 2 Jagers te Voet Sint-Niklaas-Waas 10/02/1894 Adinkerke 6/07/1915 00777
BRUGGEMAN Marcel Soldaat 1 Jagers te Voet Gent 17/03/1896
 
26/08/1915 01072
BRUNEEL Philemon Soldaat 8 Linie Gent 10/08/1897
 
23/02/1916 00317
BRUYCKER, DE Andr Leon Constant Joseph Soldaat 2 klas 8 Artillerie Gent 16/11/1897 Diksmuide 14/04/1917 00635
BRUYN, DE Pieter Soldaat 1 Jagers te Voet Boom 20/07/1894 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 28/08/1915 01671
BRUYNE, DE Marcel J. Soldaat Genie Zarren 4/07/1897
 
27/02/1916 00348
BRUYNINCKX Jean Baptiste Soldaat 12 Linie Turnhout 21/11/1888 Oostkerke 25/09/1915 00537
BRUYNOOGHE Kamiel Jozef Soldaat 1 Artillerie Kortemark 8/10/1891 De Panne, Amb. l'Ocan 5/07/1916 01216
BUNDEL, DE Jean Baptist Alfons Soldaat 12 Linie Sint-Jans-Molenbeek 11/02/1895 Oostkerke 24/09/1915 01625
BURGHT, VAN DER Gustaaf L. Soldaat 4 Jagers te Voet Erembodegem 27/09/1894 Diksmuide 12/05/1916 01338
BUSCHMAN Arthur Soldaat 8 Linie Antwerpen 26/09/1891 Ramskapelle 26/09/1915 01620
BUSSCHE, VAN DEN Paulus Frans Adjudant 14 Linie Beerst 25/11/1894 Kaaskerke 14/08/1916 01138
BUSSERS Felix Louis Ghislain Soldaat 2 klas 11 Linie Antwerpen 24/08/1887 Ramskapelle 18/05/1917 00671
BUTS Louis Soldaat 2 klas Genie Moresnet 18/06/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 9/08/1915 00068
BUYDENS Urbain Henri Soldaat 3 Jagers te Voet Wevelgem 26/02/1885 Pervijze - Blauwvoetbrug 2/01/1916 00154
BUYSERE, DE Jozef Pieter Hendrik Maria Soldaat 13 Linie Brugge 11/09/1898 Adinkerke 30/06/1918 00007
BUYSSE Frederik Wachtmeester Rijkswacht te Paard Hamme 31/10/1878 Adinkerke, Hosp. Cabour 12/05/1917 00666
BUYZER, DE Jan August Soldaat 2 klas 9 Linie Mechelen 24/01/1891 De Panne, Amb. l'Ocan 25/06/1916 01253
CADOT Valentin Joseph Soldaat 9 Linie Lige 16/04/1891 Stuivekenskerke ? 6/03/1915 00437
CAESEMAKER Jeroom Soldaat 3 Artillerie Lo 14/01/1888 De Panne 10/12/1917 00795
CAESTEKER, DE Theophiel Oscar Soldaat 2 klas 13 Linie Beerst 26/06/1895
 
5/04/1916 01512
CAEYERS Pieter Xavier Soldaat 5 Linie Mol 7/04/1894 De Panne 12/02/1916 00281
CALCOEN Kamiel Soldaat 1 Artillerie Houtem-bij-Veurne 29/10/1890
 
10/05/1915 00334
CALLAERT Alos Joseph Soldaat 1 Zware Artillerie Hamme-Sint-Anna 22/09/1887 Oudekapelle 25/05/1916 01315
CALLAEY Jozef L. Soldaat 4 Jagers te Voet Antwerpen 25/09/1887
 
6/07/1917 00938
CALLEBAUT Alfons A. Soldaat 2 Jagers te Voet Geraardsbergen 27/10/1894 De Panne 30/10/1915 01416
CALLEBAUT Jan Baptist Soldaat 8 Linie Erembodegem 8/01/1898 Diksmuide 7/05/1916 01407
CALLEBAUT Modest Soldaat 2 klas 8 Linie Aaigem 14/01/1891 Diksmuide 8/05/1916 01398
CALLECOEN Arthur Soldaat 9 Linie Oostende 18/08/1896
 
14/01/1916 00208
CALLENS Kamiel Soldaat 2 klas 9 Linie Loppem 21/10/1894
 
22/06/1916 01261
CAMPENHOUT, VAN Maurice Soldaat 13 Linie Brussel 23/03/1894
 
13/08/1915 01689
CAMPENHOUT, VAN Pieter Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Vilvoorde 20/01/1894
 
1/02/1916 00248
CAMPFORT, VAN Frans L. Soldaat Grenadiers Dessel 5/07/1893
 
21/05/1915 00903
CAPELIER Robert Jean Julien Soldaat 4 Jagers te Voet Gent 26/06/1892 Pervijze 1/06/1917 00981
CAPOEN Remy Kamiel Korneel Soldaat 1 Linie Oostvleteren 19/03/1890 De Panne, Amb. l'Ocan 3/03/1916 00358
CAPPUYNS Gatan Englebert Victor Antoine Marie Jospeh Emmanuel Soldaat 2 klas 10 Linie Leuven 14/01/1895 De Panne, Amb. l'Ocan 19/04/1916 01417
CARELS Emile Joseph ruiter 5 Lansiers Overijse 2/10/1890 Diksmuide 25/01/1916 00257
CAROES Alfons Emmanuel Soldaat 2 Jagers te Voet Appelterre 16/05/1892
 
16/01/1916 00219
CARREZ Benedictus J.C. Soldaat 3 Linie Mechelen 9/01/1895
 
6/07/1915 00922
CARTIAUX Elise Soldaat 11 Linie Wanferce-Baulet 22/02/1896 Adinkerke, Hosp. Cabour 24/07/1916 01162
CARTON Paul Joseph Soldaat 13 Linie Ploegsteert 8/01/1892 De Panne, Amb. L'Ocan 8/01/1917 00531
CASIER Valerius Robertus Soldaat 11 Linie Kortrijk 17/07/1895 De Panne, Amb. l'Ocan 18/11/1917 01109
CASTAIGNE Felix Jacques Victor Sergeant Genie Kapellen 23/02/1894 a.d. Ijzer, Steen 16 18/09/1916 00467
CASTEELE, VAN DEN Emiel Soldaat 13 Linie Velzeke-Ruddershove 12/11/1894
 
5/08/1915 00072
CASTEELE, VAN DEN Renaat B. Soldaat 9 Linie Middelkerke 11/01/1897
 
25/01/1916 00240
CASTEELE, VAN DEN Victor Soldaat 2 Jagers te Voet Rumbeke 12/08/1892
 
11/05/1915 00536
CATELLE Camille Leonard Korporaal 8 Linie Saint-Saveur 5/07/1892
 
8/12/1917 00711
CATHRINE Georges Sergeant 9 Linie Solre-sur-Sambre 14/07/1896 De Panne, Amb. l'Ocan 21/05/1916 01325
CATTEBEKE Albert Alfons Soldaat 13 Linie Heule 24/05/1894 De Panne, Hosp. 1/09/1915 00692
CATTRYSSE Gustaaf Theofiel Soldaat 9 Linie Nieuwpoort 22/06/1896 Diksmuide 21/05/1916 01329
CAUTER, VAN Theodore Fernand Albert Sergeant 9 Linie Brussel 26/06/1895 Oud-Stuivekenskerke 14/09/1915 01633
CAUTEREN, VAN Adon Soldaat Telegraaf, Hoofdkwartier Berlare 11/04/1894 Adinkerke, Hosp. Cabour 22/08/1917 00885
CAUWENBERGHE, VAN Hector C. Soldaat 2 klas 12 Linie Volkegem 15/01/1894 Oudekapelle, Grognie Poste Chirurgical 31/01/1917 00528
CEUNINCK, DE Alidoor Alfons Soldaat 2 klas 14 Linie Roeselare 29/06/1893 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 25/06/1915 00934
CEUNINCK, DE Leon Louis Soldaat 2 klas 1 Artillerie Warneton 14/01/1890
 
5/09/1917 00887
CEUNINCK, DE Valre Elias Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Roeselare 24/10/1895
 
27/08/1917 00892
CEUPPENS Alfons Louis Soldaat 3 Genie Broechem 27/10/1884 Ramskapelle, Koolhof 26/05/1917 00979
CEUPPENS Pieter Korporaal 1 Jagers te Voet Aalst 19/12/1878
 
13/05/1915 00577
CEUSTER, DE Lodewijk Soldaat 1 Jagers te Voet Wijnegem 9/07/1892
 
27/09/1915 01621
CHANY, DE Guillaume Joseph Dieudonne Wachtmeester 9 Artillerie Warnant-Dreye 3/08/1892 De Panne, Amb. l'Ocan 6/08/1916 01128
CHARLES Louis Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Boussu-Bois 22/09/1883
 
15/09/1915 01645
CHARLIER Fernand Soldaat Genie Jumet 30/11/1890
 
6/03/1916 00380
CHARNIAUX Armand Soldaat 9 Linie Charleroi 20/11/1896 Diksmuide 8/11/1916 01036
CHEVROLET Paul Soldaat Genie
 
14/05/1889
 
19/08/1915 00772
CHRISTIAENS Leopold Eugeen Soldaat Genie Zele 8/11/1886 Nieuwpoort 19/02/1916 00323
CHRISTIAENS Maurits Adjudant 22 Linie Ouwegem 21/08/1894
 
13/07/1917 00937
CLAERBAUT Georges Soldaat 2 Linie
 
24/03/1893
 
4/05/1915 00368
CLAES Alfons Soldaat 13 Linie Putte 5/11/1889 Adinkerke, Hosp. Cabour 2/04/1916 01542
CLAES Dionys Soldaat 2 klas Genie Olen 1/03/1895 Ramskapelle 24/03/1916 00454
CLAES Leopold Philippe Arthur Soldaat 1 Jagers te Voet Burcht 11/04/1894 De Panne 21/02/1916 00320
CLAESSENS Eugeen F. Soldaat 1 Genie Antwerpen 22/10/1889
 
7/07/1915 01095
CLAEYS Florimond Joseph Soldaat 9 Linie Antwerpen 12/06/1892 De Panne, Amb. l'Ocan 14/05/1916 01347
CLAEYS Jules Gustaaf Wachtmeester Vervoerkorps Lichtervelde 2/09/1884
 
13/11/1917 00722
CLAEYS Kamiel Soldaat 9 Artillerie Evergem 25/07/1895
 
2/08/1916 01125
CLAUS Ferdinand Soldaat 3 Lansiers Sint-Amandsberg 17/02/1892
 
13/11/1917 01229
CLEMENT Henri Ren Soldaat Vervoerkorps Maubeuge (FR) 21/01/1883 Veurne 16/11/1916 01041
CLERCK, DE Jozef Alberik Soldaat 9 Linie Roeselare 24/09/1895 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 25/10/1916 01094
CLERCK, DE Julius Soldaat 19 Linie Pittem 8/09/1896
 
15/08/1915 01648
CLERCQ, LE Alphonse Clement Ghislain Korporaal 2 Grenadiers Courcelles-Forrires
 

 
15/09/1917 00721
CLERCQ, LE August V. Soldaat 14 Linie Outrijve 20/10/1894
 
5/11/1915 01555
CLERCQ, LE Charles Soldaat 14 Linie Gaurain-Ramecroix 24/11/1894
 
24/10/1915 01566
CLERCQ, LE Dsir Albert Soldaat 2 klas Genie Blandain 18/12/1894
 
12/12/1916 00489
CLERCQ, LE Norbert Soldaat Genie Lobbes 28/05/1892
 
22/06/1915 00020
CLOET Kamiel Remigius Soldaat 3 Linie Ramskapelle 31/07/1896 Adinkerke, Hosp. Cabour 17/05/1917 00639
CLOETENS Jan Soldaat 1 Linie Mechelen 3/09/1893 Adinkerke, Hosp. Cabour 19/01/1917 00555
CLOOSTERMANS Ludovicus Soldaat 13 Linie Scherpenheuvel 21/06/1896 Diksmuide 21/04/1916 01452
COBBAERT Desiderius Soldaat 10 Linie Nederhasselt 20/01/1888
 
2/02/1915 00534
COCK, DE Gustaaf Andr Soldaat 1 Jagers te Voet Moerzeke 23/07/1888 Alveringem, gewond Adinkerke 20/02/1916 00338
COCK, DE Hector Joseph Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Leke 31/03/1893
 
18/08/1915 00712
COECKELBERGHS Frans Armand Soldaat 13 Linie Kapellen 4/10/1894
 
8/08/1915 01707
COENE, DE Achiel C. Soldaat 11 Linie Geluveld 12/12/1894 Kaaskerke, Hulppost 17/11/1916 01043
COENE, DE Judoc Soldaat 2 klas 9 Linie Pamel 17/11/1894
 
22/05/1916 01321
COENE, DE Richard Korporaal 3 Jagers te Voet Zwevegem 12/02/1893 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 23/08/1915 01678
COKER, DE Firmin Korneel Soldaat 11 Linie Poperinge 2/08/1891
 
26/06/1916 00905
COLAERT Juliaan Prosper Soldaat 2 klas 12 Linie Keiem 3/04/1888 Ramskapelle 19/05/1917 00672
COLAS Rodolphe Hyppoliet Francois Joseph Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Waremme 9/07/1885 Pervijze, langs weg Ramskapelle naar Pervijze, kmpaal 6 6/05/1916 00299
COLE Cesar Soldaat 10 Linie Burcht 7/10/1895
 
28/12/1915 00148
COLLIN Basile J.L. Sergeant 8 Linie Vierves 2/02/1897
 
4/07/1915 00034
COLPAERT Prosper Edouard Julien Hulp-Onderluitenant 10 Linie Gent 18/04/1894 Boezinge 2/07/1917 00755
COLYN Henri Hubert Soldaat Genie Moresnet 1/10/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 1/08/1916 01148
CONINCKXLOEY, VAN Lodewijk Soldaat 7 Linie Niel 27/11/1891
 
12/09/1917 00060
COOL Alfons F. Soldaat 12 Linie Sint-Andries-Brugge 7/12/1892 Diksmuide 13/07/1916 01191
COOL Oscar Soldaat 5 Lansiers Aartrijke 15/09/1891 Alveringem 1/02/1916 00271
COOLS Aloysius Soldaat 9 Linie Heist-op-den-Berg 13/09/1893 De Panne 7/11/1917 01031
COOLS Joseph Soldaat 9 Linie Duffel 8/05/1893 Diksmuide 3/11/1916 01019
COOMAN, DE Alfons J. Gemilitariseerd-Burger Veldspoorwegen Aalst 9/07/1876 Adinkerke, station van 26/11/1916 00500
COPPEN Arthur C.M. Soldaat 2 Jagers te Voet Berchem 23/01/1894
 
22/02/1916 00345
COPPENS August Hendrik Soldaat Veldspoorwegen Nieuwpoort 13/07/1882 Adinkerke 17/09/1917 00790
COPPENS Desideer Soldaat Genie Oostende 18/09/1894
 
19/08/1915 01698
COPPENS Emiel Soldaat 8 Linie Gent 24/11/1887
 
7/02/1916 00288
CORBEELS Lodewijk Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Aarschot 26/09/1883 Adinkerke 7/12/1915 00107
CORDONNIER Alphonse Soldaat 3 Jagers te Voet
 
20/09/1893
 
4/08/1915 00612
COREMANS Frans Benoit Soldaat 2 klas 8 Linie Tisselt 3/06/1893 Ambulancekolonne 4 L.A. 29/02/1916 00360
CORIAT Emile Julien Onderluitenant 3 Artillerie Brussel 15/07/1892 Oostkerke, kerktoren van 23/05/1915 00893
CORNELIS Benoni Soldaat 13 Linie Aalst 10/11/1896 Diksmuide 6/02/1916 00290
CORNELISSEN Jan Frans Soldaat 8 Linie Turnhout 25/04/1891 Oostkerke 12/01/1916 00195
CORNETTE Octaaf Soldaat 2 klas 11 Linie Kortemark 9/09/1895 De Panne, Amb. l'Ocan 17/08/1916 01119
CORSELIS Josu C. Soldaat 9 Linie Bellegem 5/05/1886 Diksmuide 12/06/1916 01272
CORTEEL Theo Frans Soldaat Genie Oostduinkerke 15/12/1895 Kaaskerke 8/09/1916 01101
CORTENS Pieter Jozef Soldaat 3 Artillerie Hulshout 28/01/1892 Adinkerke, Mil. Hosp. 31/08/1917 00888
COSTER, DE Albert Arseen Soldaat 2 klas 11 Linie Hooglede 4/08/1894 De Panne 24/08/1916 01113
COT, DE Maurice Soldaat 1 Jagers te Voet Quaregnon 25/02/1888 Adinkerke 17/08/1915 01695
COTTRON Georges Soldaat 2 Jagers te Voet Brussel 15/02/1896
 
28/02/1916 00363
COUPEZ Leopold Soldaat 14 Linie Pruwelz 23/01/1896 Diksmuide 25/07/1916 01159
COURRA Pierre Onderofficier Veldspoorwegen Seraing 21/03/1855
 
10/08/1917 00882
COUSSERIER Pierre Albert Sergeant 9 Linie Sint-Joost-ten-Node 3/11/1896 Diksmuide 4/06/1916 01289
CRAB Max Sergeant 14 Linie Brussel 22/10/1890 Rabbelaar 9/10/1916 01060
CRABBE Henri Soldaat 2 klas 8 Linie Loos-lez-Lille (FR) 9/09/1896 Diksmuide, sector van 8/04/1916 01494
CRAEN, VAN DE Jan F. Soldaat 11 Linie Balen 27/07/1889
 
6/06/1916 01285
CRE, DE Adolf Jozef Brigadier 2 Artillerie Mechelen 22/06/1881
 
9/05/1915 00530
CREEMERS Jan Cornelis Soldaat 3 Genie Peer 20/11/1878 Ramskapelle, Koolhof 23/04/1917 00651
CREMER Tony M. Wachtmeester 9 Artillerie Andrimont 17/02/1897
 
5/12/1916 00516
CRTEUR Alfons A. Soldaat 13 Linie Gent 10/05/1894
 
12/02/1916 00284
CRITS, DE Josu Henri Soldaat 4 Jagers te Voet Ruien 4/08/1896 Diksmuide 5/02/1917 00747
CROENEN Jozef Soldaat 8 Linie Sint-Joris-ten-Distel 31/03/1891 Diksmuide 2/05/1916 01393
CROES Theofiel Soldaat 1 Jagers te Voet Kaggevinne-Assent 25/02/1889
 
29/06/1915 00921
CROMMEECKE Hippolyte E. Soldaat 14 Linie Oostkerke 12/07/1894
 
21/11/1915 00084
CROMMEN Richard Soldaat 1 klas 6 Genie Maldegem 8/11/1889 Adinkerke, Hosp. Cabour 13/05/1917 00668
CROP, DE Julien Frans Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Nieuwpoort 14/11/1879 Hoogstade 21/08/1917 00870
CRUCKE Jozef Mauritius Soldaat 1 Linie Gent 4/09/1894
 
29/12/1915 00151
CRUYS, VAN DER Gustaaf J. Soldaat Genie, 5 L.A. Antwerpen 21/07/1896
 
2/05/1916 01470
CRYNEN Martinus Soldaat 2 Linie Sint-Lenaarts 24/04/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 6/05/1916 01466
CUSTERS Jean Soldaat 14 Linie Boechout 9/01/1887
 
7/11/1915 01554
CUTSEM, VAN Guillaume Constant Korporaal 12 Linie Leopoldsburg 6/04/1894 Diksmuide 19/07/1916 01182
CUYPER, DE Florent Joseph Soldaat 2 klas 8 Linie Klerken 30/03/1892 Diksmuide 5/05/1916 01410
DAELE, VAN Adolf Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Beernem 20/08/1881
 
7/08/1917 00881
DAELE, VAN Jozef C.L. Soldaat 8 Linie Mechelen 1/08/1891
 
22/12/1915 00145
DAELE, VAN Renatus Soldaat 3 Jagers te Voet Ophasselt 7/11/1892
 
14/06/1915 00016
DAEMS Alfons August Soldaat 9 Linie Oelegem 21/09/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 2/04/1915 00431
DAEMS Jacob Eugeen Soldaat 2 klas 17 Linie Schoten 2/02/1894 Diksmuide 29/03/1917 00624
DAENING Jan Baptist Soldaat 4 Jagers te Paard Gent 26/09/1893
 
14/12/1915 00120
DALLE Octaaf Jozef Soldaat 2 klas 11 Linie Maldegem 13/03/1894 Diksmuide 6/01/1917 00548
DAMBRUYNE Louis Auguste Gemilitariseerd-Burger Veldspoorwegen Gentbrugge 14/11/1884
 
13/10/1917 00900
DAMME, VAN Adolphus Josephus Soldaat 1 Linie Schoonaarde 17/06/1894 Adinkerke, Hosp. Cabour 24/07/1915 00063
DAMME, VAN Cesar E. Soldaat 2 Jagers te Voet Aalter 16/07/1894
 
25/04/1916 01480
DAMME, VAN Emiel Leon Jozef Soldaat 10 Linie Antwerpen 29/04/1895 Diksmuide 5/05/1916 01411
DAMME, VAN Franciscus Joannes Soldaat 1 Jagers te Voet Antwerpen 27/01/1898 Oostkerke 14/08/1915 01699
DAMME, VAN Omer Joseph Korporaal 4 Jagers te Voet Idegem 14/07/1894 Pervijze - Schildersbrug 31/03/1917 00608
DAMME, VAN Richard C.C. Soldaat 3 Linie Kemmel 4/03/1891
 
21/03/1915 00445
DANDOIS Alexandre Ghislain Soldaat 1 klas 1 Jagers te Voet Pont--Celles 21/02/1883
 
1/05/1917 00661
DANDOY Henri Jean Baptist Soldaat 22 Linie Drogenbos 14/04/1898
 
16/07/1917 00917
DANEELS Emiel Soldaat 2 klas Hulptroepen v.d. Genie Dikkelvenne 6/05/1880 Adinkerke, Hosp. Cabour 13/06/1917 00972
DANIELS Ferdinand Soldaat 14 Linie Beringen 30/06/1885 Adinkerke, Hosp. Cabour 29/11/1917 00707
DANNEELS Hector Leopold Soldaat 2 Jagers te Voet Eke 13/11/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 22/09/1915 01613
DANTHE Joseph G.J. Soldaat 11 Linie Sinsin 10/01/1884 Adinkerke, Hosp. Cabour 10/09/1915 01652
DATH Lucien Soldaat 9 Artillerie Quevaucamps 4/12/1894 Diksmuide 17/11/1916 01042
DAUWE Karel Lodewijk Soldaat 1 Jagers te Voet Wetteren 10/02/1887
 
3/05/1915 00372
DAVID Robert Gaston Soldaat 2 klas 8 Linie Sint-Amandsberg 8/06/1895 Ramskappelle 3/07/1915 00040
DAVREUX Maurice Armand Lon Ernest Kapitein-Commandant Service Topograpique de l'Arme Lige 30/10/1875 Boezinge, 't Sas 26/07/1916 01185
DEHASPE Edgard J.N. Soldaat 2 Jagers te Voet Braine-le-Comte 4/11/1894
 
22/09/1915 00691
DEKEN, DE Jozef Soldaat 2 Linie Antwerpen 29/05/1894
 
29/05/1915 00878
DELABROUX Omer Soldaat 12 Linie Gilly 26/06/1888
 
23/02/1916 00366
DELAMEILLEURE Franciscus A.J. Soldaat Militaire Bakkerij Lichtervelde 8/10/1894
 
23/07/1917 00912
DELERUE Jules Soldaat 2 klas 8 Linie Merkem 3/01/1896 De Panne, Amb. L'Ocan 6/12/1916 00491
DELHAYE Reinier Korporaal 6 Genie Antwerpen 2/06/1895
 
19/01/1916 00232
DELHEZ Mathieu J. Soldaat 2 Karabiniers Quaregnon 5/05/1895 De Panne, Amb. l'Ocan 22/09/1916 00468
DELLAERT Lodewijk Soldaat 9 Linie Zelzate 30/11/1893
 
24/03/1915 00435
DELPLANCQ Dsir Jules Korporaal 1 Jagers te Voet Morlanwelz 19/03/1892 Kaaskerke 8/10/1915 01596
DELPORTE Louis Soldaat 24 Linie Warneton 4/09/1883 Diksmuide 7/07/1917 00998
DELREZ Marcel Desire Theophile Hulp-Onderluitenant 4 Genie Flmalle-Grande 18/10/1890 Koksijde 6/08/1916 01145
DELRONCHE Alphonse Joseph Soldaat 2 Jagers te Voet Ternat 27/01/1894 a.d. IJzer 20/10/1915 01582
DELVAUX J. Georges E.G. Adjudant 1 Jagers te Voet Lommel 18/07/1896
 
6/02/1916 00262
DELVAUX Joseph Martin Kapitein 2 klas 8 Linie Dion-le-Val 26/05/1878 Diksmuide 3/05/1916 00138
DEMAILLY Alphonse C.M.J. Hulp-Onderluitenant 4 Linie Warneton 28/07/1892 Noordschote 15/09/1915 01647
DEMANY Joseph Soldaat 1 Gidsen Mechelen 17/01/1887 De Panne, Amb. L'Ocan 5/05/1917 00664
DENGREUX Clestin R. Korporaal 9 Linie Gedinne 6/12/1896
 
17/09/1915 01630
DENISON Ernest N.A. Soldaat 13 Linie Sart-Bernard 26/08/1891
 
7/10/1915 01085
DENUIT Thomas Soldaat 5 Artillerie Brussel 25/07/1891
 
26/07/1915 00052
DEPPE Charles Edouard Adrien Evarist Onderluitenant 13 Linie Brussel 29/10/1894 Ramskapelle, Hoeve "Terstille" 19/06/1915 00142
DEQUIREZ Henri Charles Soldaat 2 klas 6 Genie Kemmel 25/01/1894 Rosendael (FR) 12/09/1917 00724
DEREUME Georges Antonin Louis Joseph Adjudant 1 Jagers te Voet Brussel 25/07/1896 Kaaskerke 9/10/1915 00076
DERIBREUX Victor August Soldaat 13 Linie Ploegsteert 9/06/1895 Ramskapelle 8/11/1916 01014
DERILA Louis Soldaat 2 klas 11 Linie Gilly 5/10/1891 Kaaskerke 16/07/1916 01179
DEROME Herman Jozef Soldaat Vervoerkorps Ensival 19/04/1883 De Panne, Amb. L'Ocan 10/07/1917 00933
DERONNE Paul Pierre Emile Soldaat 5 Linie Ellezelles 3/07/1895 Adinkerke 13/12/1916 00517
DEROUX Emile Soldaat 4 Artillerie Wasmes 17/03/1887
 
17/01/1916 00221
DESCAMPS Eric Camille Joseph Soldaat Genie Bikschote 8/11/1895 Diksmuide 23/01/1916 00231
DESCAMPS Florimond Raymond Albert Soldaat 1 Jagers te Voet Ertvelde 5/02/1891 Diksmuide 4/08/1916 01142
DESCHAMPS Gustaaf Cyriel Soldaat 9 Linie Machelen 13/09/1894
 
23/07/1917 00915
DESRAMAULT Oscar Alos Soldaat 2 Grenadiers Woumen 14/10/1893 De Panne, Hosp. L'Ocan 6/06/1917 00982
DESSART Oscar M. Onderluitenant 8 Linie Bihain 16/04/1893 Kaaskerke 19/03/1916 00420
DESSAUVAGES Georges Soldaat 1 Linie Menen 21/06/1897 Wulpen, kantonnement 15/03/1916 00417
DESTAIR Ernest Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Tubize 2/09/1881 Adinkerke, hoeve "Klokhof" 1/05/1917 00662
DETIER Edouard Jules Sergeant 4 Jagers te Voet Charleroi 19/02/1894 Pervijze - voorpost van de grote wacht 28/12/1915 00149
DETILIOUX Jean H. Soldaat 14 Linie Cheratte 2/08/1892
 
11/11/1917 01073
DEVREUX Gabril Emile Leon Joseph Marie Ghislain Hulp-Onderluitenant Genie, S.G.A. Marcinelle 18/08/1886 Adinkerke, Hosp. Cabour 17/08/1917 00737
DEYNSE, VAN Edmond C. Sergeant 11 Linie Ledeberg 19/01/1891
 
24/09/1915 00696
DHEEDENE Leo Soldaat 2 klas 1 Hulptroepen v.d. Genie Lichtervelde 16/07/1880 Hoogstade, Hosp. 17/08/1916 01143
D'HELFT Lodewijk Emiel Soldaat 2 Artillerie Brugge 20/05/1867
 
5/11/1915 01574
D'HOKER Jules Soldaat 1 Jagers te Voet Smeerebbe-Vloerzegem 22/03/1892
 
8/10/1915 01597
DIERICK Maurits Achille Soldaat 4 Jagers te Voet Petegem-aan-de-Leie 30/09/1896 Diksmuide 14/07/1916 01170
DIERICKX Dominicus Soldaat 14 Linie Sint-Jans-Molenbeek 2/01/1901
 
6/06/1916 01280
DIEUDONN Franois J. Korporaal 13 Linie Schaarbeek 26/01/1880
 
22/01/1916 00214
DILLEN Emiel Jan Jozef Soldaat Vervoerkorps Maaseik 29/03/1880
 
10/07/1917 00927
DIRCKX Edouard P.J. Adjudant 1 Artillerie Oudenaarde 20/03/1889 Adinkerke, Hosp. Cabour 14/06/1917 00984
DIRCKX Franciscus Soldaat 10 Linie Antwerpen 23/04/1896 De Panne, Amb. l'Ocan 6/11/1916 01015
DIRKX Ren Wachtmeester Rijkswacht te Voet Ophoven 13/06/1881 De Panne 15/11/1916 01010
DIVES Raoul Augustin Joseph Soldaat 13 Linie Dampremy 17/05/1898 Ramskapelle 31/05/1915 00860
DOCQUIER Jules A. Brigadier Genie Momignies 21/03/1882
 
9/10/1915 00078
DOLPHEN Eduard Joseph Soldaat 10 Linie Avekapelle 11/11/1896 Diksmuide, sector van 5/05/1916 01378
DONDER, DE Leon Triphon Soldaat 2 klas 10 Linie Etikhove 8/11/1886 Ramskapelle 2/11/1916 01030
DONNAY Germain Paul Nestor Soldaat 2 klas 13 Linie Brussel 3/10/1894 Diksmuide, sector van 5/04/1916 01510
DONS Frans Soldaat 10 Linie Koekelberg 5/02/1896 Diksmuide 8/05/1916 01382
DOOM Florent Joseph Soldaat 8 Linie Eeklo 8/02/1892 Ramskapelle 24/06/1915 00028
DOOMS Edmond Soldaat Genie, Veldspoorwegen Assenede 20/08/1889
 
27/08/1917 00869
DOOREN, VAN Dsir L.R. Soldaat 3 Jagers te Voet Brugge 22/10/1892 Adinkerke 3/05/1915 00377
DOOREN, VAN Lodewijk Soldaat 10 Linie Antwerpen 20/02/1893 Adinkerke 20/07/1916 01181
DOORSLAER, VAN Petrus Josephus Ludovicus Wachtmeester 4 Artillerie Antwerpen 9/02/1892 Diksmuide 16/01/1916 00223
DORVILLERS Charles Emmanuel Onderluitenant 3 Linie Lige 27/03/1875 Zuidschote 12/02/1916 00597
DRIESSCHE, VAN Theofiel Soldaat 4 Artillerie Zele 1/03/1891 De Panne 26/07/1916 01157
DRIESSENS Severin Julien Korporaal 14 Linie Kersbeek 30/12/1888 Diksmuide 15/05/1916 01366
DROUET Edouard Soldaat 10 Linie Meix-devant-Virton 21/06/1896
 
26/02/1916 00347
DU WELZ Gatan J.M. Adjudant 8 Linie Marcinelle 14/09/1895 Ramskapelle 10/10/1916 01083
DUCHTEAU Auguste Joseph Soldaat 12 Linie Lige 6/05/1888 Stuivekenskerke 2/04/1916 01541
DUFLOU Arthur D. Soldaat 2 Jagers te Voet Ieper 4/11/1888
 
24/05/1915 00264
DUFLOU Marcel R.C. Soldaat 4 Jagers te Voet Boeschepe (FR) 7/04/1897
 
9/07/1917 01000
DUHAMEL Arthur Jospeh Soldaat 2 klas 1 Linie Lauwe 19/09/1889
 
2/06/1915 00006
DUHAUT Arnould Leopold Soldaat 3 Jagers te Voet Tournai 28/09/1893
 
21/12/1915 01514
DULLAERT Jean Maurice Edouard Ferdinand Jerome Marie Soldaat 2 klas 3 Lansiers Brussel 9/08/1897 Kaaskerke 12/05/1916 00614
DUMONT Albert Jozef Soldaat 6 Linie Roeselare 8/10/1894 Adinkerke, Hosp. Cabour 10/03/1917 01243
DUMONT Karel Jozef Korporaal 11 Linie Brugge 24/03/1888 De Panne, Amb. l'Ocan 29/06/1916 01242
DUMORTIER Albert Soldaat 8 Linie Mouscron 7/02/1883 Diksmuide 11/04/1916 01500
DUMORTIER Gaston Amand Marie Soldaat 14 Linie Antwerpen 6/03/1896 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 10/09/1915 00771
DUPON Emiel Julien Soldaat 8 Linie Koekelare 3/12/1895 Kaaskerke 31/03/1916 01533
DUPONT Valeer Alfons Soldaat 3 Linie Zomergem 18/10/1895
 
30/08/1915 01658
DURME, VAN Bruno Soldaat 1 Jagers te Voet Kluizen 12/07/1890 Oostkerke 26/02/1916 00351
DURY Ernest Ghislain Soldaat 2 klas 2 Jagers te Voet Braine-l'Alleud 13/01/1893
 
22/09/1915 01612
DUVIVIER Arthur J. Soldaat 4 Jagers te Voet Loverval 5/07/1867
 
11/08/1915 01700
DUYCK Thophile Rene Soldaat 2 klas 2 Gidsen Sint-Kruis-Winkel 18/02/1893 Kaaskerke 24/02/1916 00367
DYCK, VAN August Soldaat 11 Linie Noorderwijk 22/03/1887 Diksmuide 12/05/1916 01369
DYCK, VAN Emiel Korneel Korporaal 9 Linie Baarle-Hertog 29/09/1886 Diksmuide 12/05/1916 01372
EECKAUTE Prosper J. Soldaat 13 Linie Welden 15/10/1892 Diksmuide, sector van 17/04/1916 01458
EECKE, VAN Marcel T.K. Soldaat 4 Jagers te Voet Pollinkhove 24/05/1889
 
26/01/1916 00942
EECKE, VAN Omer Soldaat 3 Artillerie Proven 28/10/1894
 
12/05/1916 01331
EECKELOO Alfons Soldaat 12 Linie Aartrijke 11/12/1899 Kaaskerke 25/06/1916 01266
EECKHAUT Desideer Soldaat 2 klas 3 Jagers te Voet Erembodegem 5/10/1894 Pervijze - Blauwvoetbrug 2/01/1916 00155
EECKHOUT Eugeen Albert Soldaat 8 Linie Sint-Maria-Lierde 15/08/1896 Ramskapelle 25/09/1916 01074
EECKHOUT Lodewijk Soldaat 8 Linie Houtvenne 16/09/1893 Diksmuide 9/05/1916 01401
EECKMAN Arthur Theo Soldaat 9 Linie Ledeberg 1/11/1875 Kaaskerke 10/08/1916 01131
EELEN Louis Pierre K. Soldaat 8 Linie Turnhout 18/01/1891
 
25/01/1916 00258
EGO Hector Soldaat 3 Jagers te Voet Douai (FR) 21/08/1893
 
17/06/1915 00026
EISCHENNE Laurent Gemilitariseerd-Burger Veldspoorwegen Aywaille 18/02/1857
 
3/07/1917 00995
ELIAS Petrus Augustus Soldaat 8 Linie Damme 21/08/1890 Ramskapelle 19/07/1915 00049
ELOY Jean Baptiste Brigadier 2 Houwitsers Lige 24/02/1887
 
2/05/1915 00373
ENGELS Jean Prosper Charles Adjudant 8 Linie Brasschaat 18/07/1895 De Panne, Amb. l'Ocan 5/05/1916 00634
ENGHELS Achiel Cesar Soldaat 8 Linie Oosterzele 21/07/1892
 
17/11/1917 00643
ERKENS Oscar Willem Joseph Soldaat 1 Jagers te Voet Antwerpen 5/09/1895 De Panne, Amb. L'Ocan 4/02/1917 00748
ERKENS Pieter Soldaat 2 klas 11 Linie Neeroeteren 4/07/1894
 
22/06/1916 01264
ERNOTTE Leonard J. Soldaat Loopgraafartillerie Saint-Remy 20/05/1894
 
24/01/1916 00238
ERPELS Karel Louis Brigadier Zware Artillerie Borgerhout 17/05/1887 Adinkerke 11/04/1915 00404
ESCH, VAN Franois M. Soldaat 4 Artillerie Diest 22/03/1894
 
2/04/1916 01471
ESSCHE, VAN Jan Soldaat 4 Jagers te Voet Herdersem 23/07/1895
 
17/03/1916 00426
EVERAERT Jacob Joseph Soldaat 3 Karabiniers Antwerpen 12/09/1896 De Panne, Amb. L'Ocan 2/03/1917 00588
EYCKEN, VAN DER Franciscus Soldaat Genie Vilvoorde 21/01/1896
 
12/03/1916 00393
EYNDE, VAN DEN Leopold Soldaat 11 Linie Beverlo 24/04/1887 De Panne, Ambulance l'Ocan 4/08/1915 01032
EYNDELS Lodewijk Soldaat 1 Jagers te Voet Vilvoorde 21/01/1894 Diksmuide 22/05/1916 01297
EYSTRAETEN Antoon Soldaat 2 klas 4 Linie Antwerpen 11/06/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke ? 15/04/1916 01508
FALLY Eugne Majoor Rijdende Artillerie Quivrain 17/04/1873 De Panne, Amb. "l'Ocan" 14/09/1917 00784
FANARD Jean Baptiste Lon Ghislain Adjudant 9 Linie Genappe 1/09/1897 Ramskapelle 12/05/1917 00642
FAUCONNIER Camille Soldaat 3 Linie Gilly 18/06/1891
 
3/05/1915 00371
FEYAERTS Felix Em. Evrard Soldaat 9 Linie Tremelo 5/01/1888
 
2/07/1916 01214
FEYS Edmond Remi Soldaat 3 Linie Waardamme 15/08/1893
 
30/06/1915 00975
FISSON Lon Soldaat 12 Linie
 
17/05/1892
 
7/06/1915 00781
FOBELETS Auguste Soldaat 2 Grenadiers Boortmeerbeek 9/09/1887
 
3/05/1915 00369
FOBELETS Eugene K. Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Gilly 9/10/1892
 
2/12/1916 00509
FOBELETS Franciscus Antonius Soldaat 2 klas 10 Linie Aarschot 17/03/1895 Diksmuide 27/01/1916 00253
FOLDERS Armand Jacques Adjudant 4 Jagers te Voet Brussel 15/11/1890 De Panne 8/09/1916 01106
FONTAINE Maurice C. Korporaal 4 Jagers te Voet Wellin 7/09/1893
 
2/05/1915 00370
FORTIN Dsir Soldaat 14 Linie Ukkel 16/12/1890
 
30/05/1915 00002
FOSS Jean Philippe Soldaat 15 Linie Strpy-Bracquegnies 20/12/1887 Rosendael (FR) 12/09/1917 01223
FOSSEZ, DE Pierre Franois Joseph Floribert Colard Soldaat 12 Linie Verviers 1/04/1893 Diksmuide 31/10/1916 01020
FOSTIER Lon Eloi Soldaat 3 Linie Meslin l'Evecque 1/12/1891 Adinkerke 29/05/1916 01302
FOUILLIEN Camille Pierre Joseph Korporaal 13 Linie Lige 28/01/1896 Ramskapelle 28/07/1915 01091
FOURDIN Gaston Albert Korporaal 1 Jagers te Voet Ath 5/07/1895 Diksmuide 23/07/1916 01165
FOURNEAU Franois Sergeant 4 Jagers te Voet Huy 7/11/1896 Avekapelle 9/07/1917 01001
FRAENE, DE Joseph G. Soldaat 5 Linie Enghien 25/11/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 27/07/1916 01155
FRANCK Auguste Soldaat 1 Jagers te Voet Lichtaart 25/10/1894
 
28/01/1917 00775
FRANCK Emiel Soldaat 2 klas 8 Linie Borgerhout 28/05/1893 Ambulancekolonne 4 L.A. 1/03/1916 00359
FRANCK Emmanuel Soldaat Artillerie Anderlecht 11/06/1893 Oostkerke 12/05/1916 01313
FRANQU Clement Soldaat 1 Jagers te Voet Oosteeklo 30/06/1894 Diksmuide 10/09/1916 01120
FRANSEN Amandus Louis Soldaat 2 klas 12 Linie Heist-op-den-Berg 30/04/1893 Kaaskerke 1/07/1916 01234
FREZ, DE Kamiel Soldaat 1 Jagers te Voet Nazareth 8/05/1893 De Panne 7/04/1916 01513
FULCRAN Albert H. Soldaat 1 Jagers te Voet Brussel 16/06/1879 Diksmuide 11/10/1916 01084
GABRIEL Alfred Henri Soldaat 2 klas Genie Roubaix (FR) 3/01/1895 De Panne 2/08/1916 01124
GAEL, VAN Jozef Soldaat Genie Wuustwezel 4/10/1896 Adinkerke 25/09/1915 00703
GAILLET Victor M.N.J. Korporaal 8 Linie Sint-Lambrechts-Woluwe 8/12/1891
 
12/06/1915 00946
GAINVORSTE Josephe Pierre Sergeant 2 Genie Cuesmes 9/11/1892 Ijzerdijk, op de 31/07/1916 01149
GALLY Jules Alexander Soldaat Genie Velaine-sur-Sambre 12/08/1886
 
4/05/1916 01467
GAND, DE Arthur Soldaat 2 klas 18 Linie Anzin (FR) 5/11/1895 Ramskapelle 11/11/1917 00595
GARDET Eugene Emile Soldaat 2 Karabiniers Feschaux 25/06/1898
 
31/10/1915 01491
GARR Florimond Soldaat 1 Jagers te Voet Zwijnaarde 19/12/1894 voor de Hoeve Violette 16/05/1917 00638
GEBOERS Thodore Soldaat 10 Linie Lucquy (FR) 1/07/1892 Diksmuide 5/05/1916 01374
GEELEN Guillaume Soldaat 2 klas 4 Linie Sint-Martens-Voeren 16/10/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke ? 1/07/1916 01212
GEERTS Cyriel Soldaat 4 Jagers te Voet Aspelare 9/11/1894 De Panne Amb. l'Ocan 14/05/1916 01344
GEERTS Gustaaf Soldaat Genie Appelterre 4/03/1892 Oostkerke 27/03/1916 01530
GEETS Jan F. Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Hever 19/07/1891 Fortem 5/11/1916 01017
GELDEREN, VAN Edmond Soldaat 4 Jagers te Voet Ertvelde 10/05/1894
 
12/05/1915 00493
GELDHOF Willem Leon Soldaat 2 klas 10 Linie Zonnebeke 14/12/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 20/02/1917 00584
GELE, VAN Alfons Fr. Soldaat 10 Linie Hamblain (FR) 31/08/1896
 
2/05/1916 01445
GENDT, DE Edmond Petrus 1 Sergeant 8 Linie Denderhoutem 15/04/1894
 
15/06/1915 00776
GENICOT Philemon Korporaal 9 Linie Brussel 17/03/1892 Kaaskerke 16/03/1916 00427
GENIN Hubert J.P. Soldaat 13 Linie Tavigny 17/04/1887
 
12/05/1915 00497
GENTIER Petrus H. Soldaat 14 Linie Guigoven 1/04/1891
 
17/06/1915 01103
GEORIS Augustin A.J. Soldaat 10 Linie Tailles 25/11/1888
 
9/07/1915 00993
GERARD Albert Soldaat 3 Linie Oret 5/01/1893
 
25/06/1915 00932
GERMEAU Henri J.C.C. Soldaat 12 Linie Seraing 16/09/1885 Oostkerke, Dodengang 2/10/1915 01604
GROMBOUX Olivier Dieudonne Jean Hubert Korporaal 9 Linie Thiminster 9/05/1892 Diksmuide 21/05/1916 01330
GERUZET Andr Kapitein 2 klas 10 Linie Brussel 25/07/1880 Diksmuide 5/05/1916 01376
GESTEL, VAN Eduardus Soldaat 12 Linie Geel 12/08/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 1/12/1916 00495
GEUBELMANS Lodewijk Soldaat 2 Jagers te Voet Balen a.d. Nete 12/07/1889
 
22/09/1915 01617
GEYSEN Alfons Benedict Soldaat 12 Linie Geel 20/10/1894 Adinkerke 26/09/1915 01608
GEYT, VAN Karel Lodewijk Soldaat 2 Jagers te Voet Herzele 11/06/1893
 
18/05/1915 00894
GEYTERE, DE Jozef Alos Soldaat 2 Detachement Granaatwerpers Pittem 11/02/1893 Diksmuide 22/07/1916 01184
GHAYE Henri D.Fr. Soldaat 13 Linie Vottem 2/12/1894
 
18/03/1916 00424
GHELUWE, VAN Ren G. Soldaat 2 Linie Zonnebeke 30/07/1892 De Panne, Amb. l'Ocan 10/07/1916 01198
GHEQUIRE Baziel Antoon Arnold Soldaat 13 Linie Nederzwalm-Hermelgem 15/06/1894 Ramskapelle, brug van Rijkenhoek 23/09/1915 01626
GHEYSKENS Sebastien F.V. Soldaat 1 Grenadiers Diest 4/12/1891
 
11/10/1915 00075
GHIERGHE Victor Adolf Soldaat 23 Linie Ransart 1/11/1893
 
31/07/1917 00877
GHYS Oscar Ferdinand Soldaat 10 Linie Merelbeke 1/02/1896 Diksmuide 22/04/1916 01459
GHYSELBRECHT Achiel Kamiel Soldaat Genie Middelkerke 14/01/1892
 
9/09/1915 01639
GHYSELEN Florimond Desire Wachtmeester Rijkswacht te Voet Veurne 8/08/1874 Veurne 5/04/1917 00629
GIELE Jean Soldaat 4 Jagers te Voet Leuven 21/05/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 3/12/1917 00675
GILBERT Jules Soldaat 10 Linie Soignies 8/01/1893 Diksmuide 5/05/1916 01435
GILLIS Emiel A. Soldaat 1 Jagers te Voet Scheldewindeke 3/06/1886 Kaaskerke 4/02/1916 00275
GLABEKE, VAN Achiel Soldaat 8 Linie Moregem 24/03/1892 De Panne, Amb. l'Ocan 24/03/1916 00456
GLAZEMAKERS Viktoor W. Soldaat 3 Jagers te Voet Veulen 29/01/1891
 
10/01/1916 00188
GLIBERT Elias Joseph Julien G. Soldaat 3 Karabiniers Waterloo 15/10/1888 De Panne, Amb. l'Ocan 8/04/1917 00602
GLORIA Elie Joseph Korporaal 2 Karabiniers Wielrijders Nodebais 22/02/1888 Diksmuide 8/01/1916 00569
GOBERT Armand Albert Corneille Adjudant Militair Vliegwezen Reningelst 19/10/1883 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 26/10/1918 01030
GODART Auguste Eugne Soldaat 13 Linie Ucimont 18/05/1896 Diksmuide, sector van 11/03/1916 00388
GODEAU Arthur Soldaat 13 Linie Tubize 14/03/1892 Diksmuide 8/05/1916 01392
GODEAU Ernest Jean Ghislain Soldaat 1 Jagers te Voet Braine-le-Chteau 14/11/1887 Oostkerke 25/08/1915 01675
GODECHARLE Aim Louis Korporaal 3 Linie Gent 20/08/1888
 
10/07/1917 00930
GODET Oscar Soldaat 14 Linie Lige 10/12/1894
 
4/11/1915 01556
GOEMAERE Maurits Eugeen Soldaat 3 Jagers te Voet Anzegem 5/06/1893
 
31/05/1915 00001
GOEMAN Ren Joseph Soldaat 2 klas 1 Gidsen Slijpe 5/02/1894 Adinkerke 16/07/1916 01175
GOEM Joseph Hubert Henri Korporaal 12 Linie Lige 11/01/1897 De Panne 9/07/1916 01578
GOEMINNE Hector Soldaat 8 Linie Mullem 10/01/1892
 
13/09/1915 01691
GOETHALS Kamiel Korporaal 7 Linie Evergem 10/08/1887 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 5/04/1917 00627
GOETHEM, VAN Julius Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Bierbeek 1/03/1895
 
1/07/1915 00110
GOFFART Louis Lambert Soldaat 3 Genie Hasselt 17/12/1893
 
1/02/1916 00269
GOFFIN Armand Jean Henri Soldaat 13 Linie Verviers 11/12/1891 Ramskapelle 11/06/1915 00165
GONNE Ernest Soldaat 1 Jagers te Voet Montignies-sur-Sambre 22/10/1896 Diksmuide 27/05/1916 01283
GOOLAERTS Jean Soldaat 13 Linie Laken 26/04/1898 Ramskapelle 5/09/1915 01654
GOOSSEN Hendrik Benoit Soldaat 18 Linie Hoogstade 8/12/1896 De Panne, Amb. l'Ocan 2/03/1917 00589
GOOSSENS Alfons Paul Antoon Cesaer Soldaat 10 Linie Antwerpen 19/07/1898 Diksmuide 2/05/1916 01395
GOOSSENS Francois Alphonse Soldaat 2 klas 9 Linie Gent 21/03/1897 Pervijze 13/10/1915 01560
GOOSSENS Karel Jan Soldaat 8 Linie Geel 11/02/1890 De Panne, Amb. l'Ocan 25/01/1916 00243
GOOVAERTS Karel Soldaat 9 Linie Wilsele 23/05/1896 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 1/09/1916 01107
GOREUX Camille Auguste Soldaat 2 klas Vervoerkorps, Zware Artillerie Floreffe 4/09/1881 Adinkerke 5/12/1915 00190
GORIS Jan Baptist Soldaat 12 Linie Arendonk 20/12/1894
 
9/01/1916 00207
GORIS Jules Soldaat 4 Jagers te Voet Gent 6/12/1894 Diksmuide 8/07/1916 01199
GORLIER Ren Ghislain Soldaat 4 Jagers te Voet Jumet 21/07/1890
 
16/07/1917 00939
GORP, VAN Gustaaf Soldaat 13 Linie Borgerhout 13/02/1896
 
23/09/1915 01619
GORREBEECK Emiel Leo Soldaat 3 Lansiers Bazel 20/03/1890
 
13/11/1917 01192
GOSSET Leopold Joseph Soldaat 1 Jagers te Voet Moignele 27/12/1890 Oostkerke 23/10/1915 01565
GOSSEYE Remigius A. Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Kornelis-Horebeke 23/01/1890
 
7/08/1915 01705
GOURDIN Marcel Soldaat 2 Jagers te Voet Forrires 9/11/1896
 
22/09/1915 01650
GOUSSENCOURT, DE (GRAAF) Paul Herv Sergeant-Vlieger Militair Vliegwezen, 3 Esc. Obourg 14/01/1892 Diksmuide 12/05/1917 00741
GRAAF, DE Dominiek Soldaat 1 Karabiniers Wielrijders Lommel 9/02/1895
 
16/02/1916 00303
GRAAF, DE Paulus L. Soldaat 11 Linie Lommel 10/12/1890
 
27/07/1915 00051
GRAEN, DE August P. Soldaat 10 Linie Hombeek 17/10/1885
 
4/06/1915 00010
GREVE, DE Armand Soldaat 2 Gidsen Braine-le-Comte 4/03/1893
 
14/02/1916 00311
GRIECK, DE Hector Livin Soldaat 10 Linie Koekelare 21/12/1889 Pervijze - aan de Ijzer 23/10/1914 00519
GRIECK, DE Kamiel Livien Soldaat 4 Jagers te Voet Koekelare 30/07/1893 Diksmuide 14/12/1916 00518
GRISEZ Jan Baptist Soldaat 13 Linie Braine-l'Alleud 13/11/1890
 
5/08/1915 00071
GROOT, DE Oscar Soldaat 10 Linie Sint-Maria-Lierde 19/03/1891 Diksmuide 3/05/1916 01446
GROOTE, DE Medard Soldaat 11 Linie Heist-aan-Zee 6/01/1894
 
12/02/1916 00314
GRUMIAUX Prosper Soldaat 3 Jagers te Voet Antwerpen 20/04/1895 Pervijze - hoeve Berkelhof 2/01/1916 00156
GRYSON Alidoor Soldaat 10 Linie
 
20/03/1894
 
18/01/1916 00570
GUILMOT Marcel Korporaal 13 Linie Lige 20/06/1892
 
11/02/1916 00286
GUISSE Oscar Alfred Soldaat 3 Jagers te Voet Vyle-et-Tharoul 24/09/1888
 
24/02/1916 00346
GULDENTOPS Jan Leo Soldaat 3 Lansiers Begijnendijk 2/11/1890
 
13/11/1917 01174
GUSTIN Celestin L.J. Onderluitenant 9 Linie Brugge 27/08/1888 De Panne, Amb. l'Ocan 23/04/1915 00677
GYSEGHEM, VAN Albert A. Sergeant 8 Linie
 
13/04/1895
 
3/04/1916 01540
GYSELINCK Firmin J. Soldaat 2 klas 13 Linie Zwevezele 20/10/1894 Ramskapelle 17/06/1916 01254
HAAVEKOST Hendrik Frans Gerard Soldaat 4 Jagers te Voet Amsterdam (NL) 10/01/1892 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke ? 4/07/1916 01215
HAEGEN, VAN DER Charles Theophile Soldaat 2 klas 12 Linie Elsene 25/05/1893 Diksmuide 16/11/1916 01009
HAEGHEN, VAN DER Alfons Maria Jozef Soldaat 13 Linie Gent 2/02/1895 Ramskapelle 5/08/1915 00087
HAELTERMAN Gustaaf Soldaat 2 klas 12 Linie Herzele 28/08/1893
 
13/12/1915 00118
HAELVOET Marcel Soldaat 1 Karabiniers Waarmaarde 10/03/1893
 
6/07/1916 01217
HAEMERS, D' Lievin Pierre Soldaat 8 Linie Gent 21/01/1895 Diksmuide, Sector van 29/04/1916 01477
HAEN, D' Florent Charles Soldaat 2 klas 4 Lansiers Sint-Niklaas-Waas 19/01/1892 De Panne, Amb. L'Ocean 9/12/1916 00488
HAENEN Remy Jean Evarist Soldaat 2 klas 13 Linie Lommel 5/10/1898 Diksmuide 24/11/1916 00503
HAENTJENS Rafal Louis Soldaat 2 Linie Melle 6/07/1896 De Panne, Amb. l'Ocan 16/04/1917 00654
HAENTJES Oscar Sergeant 1 Jagers te Voet Smetlede 17/12/1893 Dunkerque (FR) 12/10/1915 00080
HAESE, D' Arthur J. Soldaat 2 klas 1 Linie Gent 11/09/1893
 
8/08/1915 01064
HAESE, DEN Renatus ruiter 4 Lansiers Moortsele 24/07/1892
 
8/02/1916 00278
HAESELEER, D' Franciscus Soldaat 10 Linie Denderleeuw 11/04/1891
 
30/07/1916 01150
HAESEN Jan Lambert Soldaat 10 Linie Etterbeek 7/10/1891 Alveringem 22/02/1916 00319
HAEST Pieter J. Soldaat 10 Linie Antwerpen 1/10/1890
 
21/02/1916 00322
HAEST Willem Soldaat 1 klas 16 Linie Wuustwezel 13/05/1888 Diksmuide 11/03/1917 00563
HAEZEBROECK, VAN August Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Nevele 31/07/1891
 
23/01/1916 00215
HAEZEBROUCK Julien Soldaat 2 klas 8 Linie Vlamertinge 22/02/1894 Diksmuide 2/05/1916 01423
HALST, VAN Jules Soldaat 13 Linie Moorslede 31/08/1894
 
13/08/1915 01688
HANCIAU Paul Charles Gustave Luitenant-Vlieger Militair Vliegwezen, 1 Esc. Elsene 26/01/1885 Alveringem 30/09/1917 00743
HANJOUL Jan Baptiste Caroline Soldaat Administratie Antwerpen 16/09/1888
 
9/03/1916 00387
HANKAR Pierre Soldaat 9 Linie Sint-Gillis-Brussel 30/12/1894 Diksmuide 21/06/1916 01260
HANNARD Ren Philippe Soldaat 17 Linie Virginal 14/06/1894 Diksmuide 25/03/1917 00621
HANNOTIER Henri Charles Joseph Soldaat 4 Artillerie Silly 19/02/1891
 
11/09/1915 01642
HANSEN Jean H. Soldaat 7 Linie Boirs 1/02/1894
 
3/05/1915 00376
HARTMAN Jan Gemilitariseerd-Burger Veldspoorwegen Mechelen 17/02/1867 Adinkerke, Hosp. "Cabour" 11/03/1917 00596
HASTRAIS Charles A. Soldaat 2 klas 12 Linie Bouillon 31/12/1891 Diksmuide 1/07/1916 01213
HAUCHECORNE Jan Jules Soldaat 8 Linie Puurs 21/01/1889 De Panne, Amb. "l'Ocan" 18/06/1915 00024
HAUTEKIET Victoor C. Soldaat 2 klas 14 Linie Lissewege 26/07/1894 Diksmuide 21/06/1916 01263
HAUTEMAN Hector Alos Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Olsene 12/02/1894 Diksmuide 21/05/1916 01293
HAVELOOSE, D' Lodewijk Jan Soldaat 1 Linie Borgerhout 10/08/1887
 
1/12/1915 00109
HAVER, VAN Csar Franois Benoit Marie Soldaat 9 Linie Hamme-Durme 14/08/1896 Diksmuide 4/11/1916 01034
HAVERBEKE, VAN Jules Jozef Soldaat 2 klas 6 Jagers te Voet Wevelgem 5/05/1890 Rosendael (FR) 12/09/1917 01275
HAVERE, VAN Gilbert Soldaat 11 Linie Sint-Niklaas-Waas 30/09/1895 Kaaskerke 24/11/1915 01549
HAYE, DE LA Joseph Hulp-Onderluitenant 10 Linie Beveren-Waas 24/07/1885 Diksmuide 12/05/1916 01333
HECKE, VAN Karel Soldaat 9 Linie Gistel 19/01/1895 Diksmuide 4/06/1916 01288
HEERMAN Aloysius Ludovicus Soldaat 13 Linie Sint-Niklaas-Waas 28/11/1894 Kaaskerke 4/02/1916 00273
HEGHE, VAN Jozef Soldaat 8 Linie Marke 15/04/1895 De Panne, Hosp^. "l'Ocan" 7/07/1915 00923
HEIRBAUT Fidelis Romandus Soldaat 4 Jagers te Voet Melsele 15/01/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 28/04/1915 00736
HELFT, D' Georges Henri Joseph Sergeant 10 Linie Snaaskerke 13/08/1894 Pervijze - Beverdijk 27/05/1916 01300
HELLEMANS Franciscus Jacobus Soldaat 2 klas 12 Linie Hoboken 7/06/1892 Diksmuide 23/08/1916 01108
HEMELS Jan Frans Soldaat 7 Linie Schepdaal 24/05/1893
 
4/04/1917 00606
HENDERICK Charles Julien Soldaat 4 Jagers te Voet Sint-Amandsberg 8/03/1887 Pervijze 21/07/1915 00992
HENDRICKX Kamiel Soldaat 13 Linie Meldert 31/10/1891
 
20/08/1915 01663
HENDRICKX Pieter Edward Soldaat 8 Linie Aartrijke 7/02/1891 De Panne, Amb. l'Ocan 7/05/1916 01405
HENDRIKX Leonardus Soldaat Wielrijders Ophoven 28/09/1888
 
8/01/1916 00178
HENDRIX Urbanus Hieronimus Sergeant 11 Linie Vroenhoven 1/10/1889 Ramskapelle 24/07/1917 00947
HENNAUT Achille Marcel Sergeant-Majoor 2 Linie Charleroi 11/02/1895 De Panne 5/04/1916 01516
HENRIX Joseph Henri Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Oostende 18/02/1879
 
19/10/1916 01018
HENS Karel L. Soldaat 3 Jagers te Voet Antwerpen 24/02/1885
 
8/12/1915 00105
HERBERGHEN, VAN Alphonse A. Burger Administratie T.A.-S.I. Tienen 27/07/1867 De Panne, Amb. l'Ocan 2/05/1917 00648
HERCK, VAN Laurent Frans J. Soldaat 10 Linie Geel 29/12/1891 Kaaskerke 4/05/1916 01440
HERMAN Arthur A. Soldaat Grenadiers Kuurne 2/03/1894
 
24/10/1915 01580
HERMAN Edouard Leopold Adjudant-Vlieger Militair Vliegwezen Antwerpen 25/08/1896 Houtem, Oudkapelle 22/10/1917 00787
HERMAN Fernand Soldaat 14 Linie Ittre 12/01/1890
 
19/07/1915 00058
HERMANS Cornelius Soldaat 1 Jagers te Voet Kapellen 20/03/1889 De Panne, Amb. l' Ocan 21/03/1916 00452
HERMANS Lodewijk Soldaat 4 Jagers te Voet Varendonk 28/04/1884 Kaaskerke 7/09/1915 01638
HERPE, VAN Alfons Soldaat 8 Linie Scheldewindeke 25/08/1877 Alveringem 14/03/1916 00414
HERPE, VAN Oscar P. Soldaat 8 Linie Scheldewindeke 24/05/1891 Kaaskerke 24/01/1916 01066
HERREMANS Nestor Victor Soldaat 12 Linie Oetingen 27/05/1888 Diksmuide 28/12/1916 00545
HERREWEGHE, VAN Franciscus X. Soldaat 12 Linie Erpe 14/03/1888
 
1/06/1916 01309
HEULE, VAN DEN Ren A. Brigadier 13 Artillerie Pommeroeul 21/08/1893
 
6/07/1915 00963
HEYDEN, VAN DER August Soldaat 13 Linie Oordegem 19/05/1894
 
6/07/1915 00037
HEYDEN, VAN DER Pieter Hendrik Korporaal 4 Linie Mol 8/01/1898 De Panne, Amb. l'Ocan 17/07/1916 01176
HEYMAN Theophiel Soldaat 2 klas 11 Linie Oostnieuwekrke 8/08/1893 Lo 1/07/1916 01231
HEYNDRICKX Lon L. Soldaat 3 Genie Aartrijke 11/09/1887 Diksmuide 13/01/1917 00551
HILLEWAERE Alos Soldaat 2 klas 9 Linie Klerken 11/11/1894 Oostkerke - hulppost Lettenburg 19/11/1915 00085
HINNEKENS Jooris Soldaat 10 Linie Deerlijk 6/02/1894
 
1/07/1916 01207
HOEBEKE Isidoor Soldaat 1 Linie Sint-Niklaas-Waas 8/02/1894 Adinkerke 28/07/1915 01075
HOECKE, VAN Alfred C. Soldaat 3 Jagers te Voet Ronse 22/06/1887 Pervijze 2/01/1916 00153
HOEFT, VAN DER Georges Soldaat 1 Linie Brussel 5/09/1883
 
2/09/1915 00685
HOENAKER, VAN Emile Soldaat 1 Jagers te Voet Rekkem (Reckem) 29/12/1894
 
30/05/1916 01305
HOEVENAEGHEL Hector Soldaat 2 klas 3 Artillerie Gijverinkhove 1/05/1898 Diksmuide 12/05/1916 01332
HOLEMANS Joannes Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Heist-op-den-Berg 23/01/1887 Diksmuide 12/06/1916 00236
HOLLANDER, D' Karel L. Soldaat 2 Jagers te Voet Watervliet 12/06/1893
 
13/02/1916 00283
HOLLEBECQUE, D' Karel L.J. Soldaat 3 Jagers te Voet Ronse 12/12/1894
 
8/12/1917 00794
HOLLEBEKE, VAN Ernest Jules Soldaat 3 Jagers te Voet Ingelmunster 28/06/1887 De Panne, Amb. l'Ocan 22/08/1916 01116
HOLLEVOET Richard Victor Soldaat 6 Linie Veldegem 22/01/1897 Adinkerke 13/11/1917 00726
HONDT, D Frans Gaston Korporaal 1 Jagers te Voet Antwerpen 5/11/1890 Kaaskerke 5/12/1916 00513
HONDT, D Octaaf Soldaat 1 Jagers te Voet Erpe 26/04/1894
 
12/05/1915 00539
HONDT, D' Florimond Soldaat 13 Linie Drongen 17/06/1896
 
11/02/1916 00305
HONDT, D' Georges Jan Dominique Luitenant 4 Artillerie Gent 5/08/1885 Lampernisse-aan-den-IJzer 7/12/1915 00746
HONDT, D' Jozef Gustaaf Soldaat 3 Jagers te Voet Leupegem 13/09/1893 Pervijze - Berkelhofhoeve 19/12/1915 00132
HOOBROUCK D'ASPRE, VAN (BARON) Jean Hulp-Onderluitenant 13 Linie Brussel 14/07/1894 Diksmuide 30/03/1916 00140
HOOF, VAN Pieter Alfons Soldaat 2 klas 17 Linie Koningshooikt 8/12/1894 Oudekapelle, Grognie Poste Chirurgical 12/03/1917 00561
HOSINGER Jean Soldaat 8 Linie Virton 7/02/1897 Diksmuide 14/04/1916 01504
HOTTON Albert ruiter 1 Gidsen Deux-Acren 17/08/1891
 
22/12/1915 00193
HOUBEN Jacobus Soldaat 2 Lansiers Grote-Brogel 5/08/1892 Ramskapelle 25/06/1916 01265
HOUCK, DE Oscar Corneille Henri Soldaat 11 Linie Ieper 1/08/1895 De Panne, Amb. l'Ocan 23/07/1916 01180
HOUCKE, VAN August Soldaat 1 Jagers te Voet Sint-Laureins 5/02/1891
 
16/05/1916 01345
HOUCKE, VAN Daniel J.K. Soldaat 9 Linie Poperinge 8/04/1894
 
12/09/1915 00689
HOURANT Emile Joseph Soldaat 14 Linie Lierneux 7/10/1890 a.d. Ijzer 15/08/1916 01139
HOUST, DE Fernand EErnest Joseph Soldaat 6 Linie Haine-Saint-Paul 15/10/1893 De Panne 10/11/1914 00166
HOUTMEYERS Ferdinand Soldaat 13 Linie Schaffen 5/12/1893 Diksmuide 4/01/1916 00174
HOUTTE, VAN Ferdinand Soldaat Vervoerkorps Torhout 8/05/1880 De Panne 24/07/1916 01163
HOUTTE, VAN Jerme R. Soldaat 4 Jagers te Voet Aartrijke 26/08/1891 Stuivekenskerke 1/07/1917 00961
HOVE, VAN Constant J. Soldaat 4 Jagers te Voet Brugge 15/05/1895 Adinkerke 8/07/1916 01197
HOVE, VAN Jules Hendrik Soldaat 2 Linie Zillebeke 22/09/1884
 
25/05/1916 01299
HOVE, VAN Valre Camille Soldaat 2 klas 9 Linie Menen 11/09/1896 Lampernisse, veldhospitaal Sint-Jansmolen 9/08/1916 01132
HOY, VAN Leonce Jean Celestin Ferd. Sergeant 4 Jagers te Voet Dendermonde 17/11/1892 Diksmuide 27/12/1916 00546
HUBIN Alfred L.F. Soldaat 14 Linie Hron 29/06/1887 Kaaskerke 3/06/1916 01311
HUBL Carolus Ludovicus Hortensius Soldaat 10 Linie Antwerpen 26/08/1895 Diksmuide 3/05/1916 01439
HUFFEL, VAN Theodulle Korporaal 1 Jagers te Voet Parike 13/01/1887
 
14/08/1915 00091
HUL, VAN Gustaaf Soldaat 2 klas 4 Jagers te Voet Kallo 22/07/1894 Adinkerke 12/09/1916 01099
HULIN Leopold Louis Soldaat 12 Linie Brussel 15/01/1894
 
19/06/1915 00940
HUNNINCK Frans Soldaat 2 Bat. Handgranatenkomp. Haaltert 25/06/1891 Diksmuide 5/05/1916 01432
HUSQUIN Jules Joseph Ghislain Soldaat 13 Linie Warisoulx 19/11/1890 Ramskapelle 5/07/1915 00958
HUT, DE Marcel Jozef Clement Soldaat 2 Linie Lodelinsart 9/07/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 11/06/1916 01271
HUTSEBAUT Prosper Soldaat 2 Gidsen Boechout 11/03/1895 Adinkerke, Hosp. Cabour 14/02/1917 00576
HUYGHEBAERT Baudewijn Soldaat Wielrijders Oostnieuwkerke 10/07/1896 Ramskapelle 8/07/1916 01201
HUYGHEBAERT Victor Achiel K. ruiter 2 Gidsen Ieper 6/06/1892
 
15/02/1916 00315
HUYLEBROECK Andre Alfons Soldaat 2 klas 1 Karabiniers Sint-Pauwels 25/11/1893 Adinkerke, Hosp. Cabour 13/10/1916 01086
HUYSECOM Guillaume Soldaat 4 Artillerie Leuven 14/03/1887
 
15/01/1916 00206
HUYSKENS Florent Soldaat 2 Artillerie Antwerpen 12/03/1898
 
4/08/1917 00880
ICKX, VAN DER Emile Soldaat 2 klas 8 Linie Courcelles 3/05/1893 Diksmuide, sector 15/04/1916 01506
JACOB Franciscus Josephus Jacobus Soldaat 4 Jagers te Voet Brugge 26/08/1891 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 12/01/1916 00184
JACOBS Franciscus L.G. Soldaat 3 Jagers te Voet Brussel 24/05/1885
 
6/06/1915 00008
JACOBS Isidoor Soldaat 8 Linie Merksem 2/12/1891 De Panne 9/07/1915 00980
JACQUEMAIN Pierre Soldaat 3 Jagers te Voet Lessines 22/10/1892
 
13/07/1915 01016
JACQUES Joannes Ludovicus Soldaat 2 klas 14 Linie Veulen 28/07/1892 Ramskapelle, Beverdijk 29/06/1917 00964
JACQUES Lucien Luitenant 2 Linie Tournai 26/04/1890 Steenstrate 27/05/1915 00742
JACQUY Fernand Korporaal 1 Jagers te Voet
 
12/05/1890
 
21/02/1916 00343
JADOT Henri Soldaat Genie Mons-Crotteux 12/03/1889 Adinkerke, Hosp. Cabour 10/12/1916 00520
JADOUL Auguste H.J.G. Soldaat 13 Linie Hour 3/09/1893
 
11/10/1915 00079
JAEGER, DE Kamiel Soldaat 8 Linie Zomergem 17/02/1890
 
1/07/1915 00066
JANS Victor Hubert Toussaint Soldaat 2 klas 12 Linie Zichen-Zussen-Bolder 31/10/1887 Diksmuide 3/02/1917 00750
JANSSEN Joseph Lon Jean Soldaat 12 Linie Jemeppe-sur-Meuse 29/03/1895 Kaaskerke 23/06/1916 01251
JANSSEN Lambert J.J. Soldaat 3 Lansiers Lige 27/06/1886
 
18/11/1917 01160
JANSSEN Lambrecht Soldaat Genie Hoogstraten 18/02/1897
 
23/01/1916 00235
JANSSENS Achille Soldaat 4 Jagers te Voet Astene 18/09/1894
 
26/01/1916 00239
JANSSENS Felix Jean Baptiste Soldaat 12 Linie Antwerpen 29/08/1892 Oostkerke, Dodengang 2/10/1915 01590
JANSSENS Jacques Soldaat 1 klas 2 Gidsen Lubbeek 27/09/1891 De Panne, Amb. l'Ocan 6/12/1916 00492
JANSSENS Joseph Corneille M. Soldaat 8 Linie Turnhout 7/03/1891
 
10/03/1916 00394
JANSSENS Pieter Frans Soldaat 8 Linie Lier 22/04/1892 Alveringem 24/03/1916 01526
JANSSENS Sylvain Soldaat 8 Linie Brugge 10/07/1895 Adinkerke 4/03/1916 00383
JANVIER Charles Ernest E. Korporaal 12 Linie Ligney 3/06/1889
 
22/07/1915 00060
JARDIN, DE Edouard E.L. Onderluitenant 12 Linie Verviers 11/03/1892 Diksmuide 29/06/1916 01222
JARDIN, DU Fidle Kleber Soldaat 2 klas 14 Linie Mouscron 6/09/1894 Diksmuide 21/05/1916 01324
JARDIN, DU Julien Charles Louis Soldaat 2 klas 10 Linie Outrijve 8/07/1894 Pervijze - aan de Ijzer 16/09/1915 01632
JARDON Adolphe A. Adjudant 4 Artillerie Sint-Joost-ten-Node 2/01/1896
 
31/03/1916 01534
JASPERS Victor Soldaat Genie
 
18/10/1895
 
17/02/1916 00327
JONCKX Constantinus Soldaat 2 klas 17 Linie Gent 22/12/1894 Diksmuide 14/04/1917 00633
JONGE, DE Paul Leonard Soldaat 8 Linie Gent 2/02/1898 Ramskapelle, Noordvaart 26/07/1915 00062
JONGHE, DE Alexander Korporaal G.A.T.A., Spoorwegen Steendorp 3/12/1889
 
12/09/1917 00043
JONGHE, DE Joseph Felix Leopold Soldaat 3 Artillerie Antwerpen 17/07/1890 Oostkerke 13/11/1915 01551
JONGHE, DE Jules Constant M.J. Sergeant 10 Linie Roeselare 29/08/1894 Diksmuide 18/12/1915 00133
JOORIS Georges J. Soldaat 1 Jagers te Voet Gent 17/10/1894
 
15/08/1915 01694
JOOS Jan Baptist Soldaat 8 Linie Austruweel 18/01/1891
 
21/11/1917 00733
JOOS Leon Jean L. Hulp-Onderluitenant 7 Linie Stekene 1/11/1892 Diksmuide 4/04/1917 00761
JORDAN Lon Emille Joseph Soldaat 9 Linie Bourlers 19/05/1890 De Panne, Amb. l'Ocan 29/01/1917 00523
JORDENS Emiel Hendrik Soldaat G.A.T.A., Spoorwegen / Vervoer 5 L.A. Winksele 12/10/1889 Adinkerke, Hosp. 7/11/1917 00472
JORIS Lodewijk Soldaat 5 (Rijdende) Artillerie Aalter 2/10/1891
 
31/05/1915 00867
JULMONT Henri M.J. Sergeant 12 Linie Baticce 19/10/1896
 
16/07/1916 01177
JULET Charles J. Sergeant-Majoor 1 Jagers te Voet Tienen 26/01/1894
 
7/05/1915 00336
JULIEN Edouard Guillaume Alphonse Soldaat 2 klas 13 Linie Beringen 26/09/1891
 
2/05/1916 01465
JULIEN Pieter Frans Soldaat 2 klas Vervoerkorps Aarschot 15/04/1882
 
9/12/1915 00192
KEERE, VAN DE Jan M.R. Soldaat 4 Jagers te Voet Lovendegem 10/06/1896 Diksmuide 15/07/1916 01168
KELLENS Juliaan Soldaat Genie Antwerpen 19/01/1895
 
5/02/1916 00292
KEMPENER Jacques Soldaat 1 Linie Montzen 13/01/1892
 
1/12/1915 00097
KENNES Frans J. Soldaat 13 Linie Antwerpen 20/07/1892
 
9/04/1916 01511
KENNIV Gustaaf Sergeant 4 Genie Brussel 19/03/1881 Wulpen 2/11/1915 01557
KERCKAERT Achille Polydore Adjudant 4 Linie Bredene 18/01/1882 Adinkerke, Hosp. Cabour 7/02/1917 00744
KERCKHOVE, VAN DE Alfons Soldaat 14 Linie Lille (FR) 1/11/1893
 
19/07/1915 00059
KERCKHOVE, VAN DE Benoni C. Soldaat 4 Jagers te Voet Evergem 23/10/1894
 
26/05/1916 01314
KERCKHOVE, VAN DE Julius Camiel Petrus Soldaat 2 klas 14 Linie Zevekote 7/07/1894 De Panne 17/10/1916 01088
KERREMANS Emiel Soldaat 10 Linie Wolvertem 29/05/1895 Alveringem 8/03/1916 00379
KERSTEN Herman Jozef Libert Soldaat 8 Linie Overrepen 19/12/1890 Alveringem 23/02/1916 00332
KEYAERTS Cornelis Sergeant 10 Linie Brussel 4/01/1881
 
5/05/1916 01396
KEYSER, DE Gerard S.H. Sergeant 4 Linie Pervijze 6/03/1891 Veurne 16/02/1915 01402
KIMPE, DE Frans Soldaat 1 Linie Bazel-Waas 9/02/1894
 
10/05/1915 00511
KIMPE, DE Jooris C. Hulp-Onderluitenant 13 Linie Moregem 2/04/1893 Veurne 17/11/1916 00768
KINNET Franciscus Soldaat 10 Linie Mechelen 30/12/1894 Kaaskerke 20/06/1917 01448
KINT Fortun E.B. Soldaat 10 Linie Marcinelle 22/08/1893
 
18/04/1916 01484
KINTS Alidoor Soldaat 9 Linie Moen 29/01/1887
 
29/08/1916 01110
KLINCK Polydore Korporaal 11 Linie Uitbergen 30/05/1889 De Panne 9/07/1916 01200
KNOCKAERT Abel G.R. Soldaat 11 Linie Ieper 25/02/1896
 
8/06/1916 01277
KNOCKAERT Abraham Arthur Joseph Soldaat 2 klas 10 Linie Bredene 15/04/1896 Diksmuide 12/02/1916 00306
KNOCKAERT Gustaaf Soldaat 14 Linie Gent 30/10/1898
 
24/06/1916 01267
KOCKEMPOO Kamiel C. Soldaat 8 Artillerie Pollinkhove 4/07/1887 Adinkerke, Hosp. Cabour 23/06/1917 00989
KONING, DE Emile Soldaat Hulptroepen v.d. Genie Bertem-Pitem 26/11/1880
 
12/09/1917 01025
KOREMAN Christiaan Soldaat 2 Linie Essen 7/01/1894 Adinkerke 14/08/1916 01136
KREKELS Jacques Soldaat 3 Linie Sint-Jans-Molenbeek 16/07/1887
 
31/07/1915 00067
KUENEN Hendrik J. Soldaat 1 Karabiniers Diepenbeek 30/04/1894 De Panne, Hosp. 31/05/1915 00872
KUYNDT Marcel Soldaat 2 Karabiniers Bekegem 27/10/1895
 
16/09/1915 00682
KUYSSCHER, DE Gustaaf Soldaat 4 Jagers te Voet Heusden 11/08/1886
 
15/05/1915 00572
LACHAT Ren Soldaat 10 Linie Klerken 15/05/1888
 
28/04/1916 01441
LAECKE, VAN Alfons Korporaal 9 Linie Aalter 24/11/1889 Diksmuide 22/12/1916 00535
LAENENS Jozef Soldaat 8 Linie Koningshooikt 7/07/1890 Diksmuide 2/05/1916 01424
LAERE, VAN Jan Baptist Soldaat 3 Artillerie Kalken 6/08/1890
 
3/09/1915 01637
LAERE, VAN Julius Soldaat 2 klas 2 Karabiniers Wingene 16/06/1894 De Panne, Hosp. L' Ocan 23/05/1916 01320
LAERE, VAN Raymond C. Soldaat 8 Linie Zele 11/12/1893 Veurne 30/06/1915 00032
LAEREMANS Lodewijk Joannes Soldaat 1 klas 1 Jagers te Voet Herselt 23/11/1887 Diksmuide 9/12/1916 00484
LAET, DE Jacobus Korporaal 6 Linie Hofstade 6/08/1891 Diksmuide 18/03/1917 00619
LAFORET Emile Ferdinand Kapitein 2 klas 10 Linie Paris (FR) 13/11/1878 Nieuwpoort 3/02/1915 00479
LAFOURTE Joseph Soldaat 6 Linie Lessines 29/11/1894 Diksmuide 13/03/1917 00560
LAITEM Adolphe Korporaal 10 Linie
 
4/11/1881
 
4/06/1915 00598
LALLEMAND Hubert J. Soldaat 11 Linie Grivegne 15/07/1888
 
15/12/1915 00121
LALOUX Ernest Jozef Soldaat 1 Linie Anhe 13/09/1889
 
8/05/1915 00335
LAMBERIGHTS Pieter J. Soldaat 2 Granaatwerpers Ophoven 12/12/1890 Diksmuide 1/07/1916 01228
LAMBERT Emile F. Hulp-Onderluitenant 13 Linie Corbion 25/05/1890 Ramskapelle 21/06/1916 01247
LAMBERT Ferdinand H.
 
Vervoerkorps Fort 30/06/1894
 
3/03/1915 00460
LAMBERT Franciscus G. Soldaat 1 Genie Roeselare 14/11/1886
 
12/09/1917 01236
LAMBERT Joseph Emile Hulp-Onderluitenant 13 Linie Dinant 12/07/1888 De Panne, Amb. l'Ocan 28/11/1915 00100
LAMBERTYN Hector Evariste Soldaat 8 Linie Oesselgem 15/09/1894
 
27/06/1915 00030
LAMBOTTE Nicolas Joseph Soldaat 2 klas 11 Linie Seraing-le-Chteau 2/03/1893 Kaaskerke 16/02/1917 00582
LAMBRECHT Pieter Soldaat 4 Jagers te Voet Herdersem 4/06/1894
 
26/01/1916 00241
LAMBRECHTS Edward Soldaat 1 Jagers te Voet Ninove 8/01/1893
 
19/05/1916 01294
LAMBRECQ Louis Josephe Soldaat 3 Jagers te Voet Herseaux 3/02/1891
 
28/11/1915 00082
LAMER Thophile Soldaat 8 Linie Tournai 25/09/1890
 
26/09/1915 01607
LAMERTEYN Achille V. Soldaat 2 Jagers te Voet Gotem 9/06/1894
 
25/09/1915 00687
LAMOTTE Kamiel Soldaat 14 Linie Moerkerke 7/12/1894 Stuivekenskerke - Oud Stuivekenskerke 9/01/1916 00227
LAMOTTE Octave Onderluitenant 10 Linie Butler (Pens. USA) 7/09/1895 Nieuwpoort 2/01/1915 00480
LAMPO Kamiel Leon Soldaat 14 Linie Damme 24/06/1894
 
14/07/1915 00047
LANCKMANS Joannes Josephus Soldaat 5 Jagers te Voet Pamel 2/09/1892 Adinkerke 2/12/1917 00676
LANDEGEM, VAN Isidoor Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Kieldrecht 25/07/1894 Oostkerke 21/01/1916 00217
LANDELOOS Philippe Soldaat 8 Linie Leuven 15/03/1895 Diksmuide 2/05/1916 01421
LANNEAU Hendrik Soldaat 4 Jagers te Voet Otegem 24/12/1893
 
22/10/1915 01564
LAPEIRE Jean Baptiste Joseph Soldaat 2 klas 4 Linie Izegem 21/05/1894 De Panne, Amb. l'Ocan 23/05/1916 01318
LAPIERRE Auguste J.C. Korporaal 1 Karabiniers Schaarbeek 10/06/1897
 
3/04/1916 00169
LAPLANCHE Alfons Gemilitariseerd-Burger Veldspoorwegen Dendermonde 25/08/1869
 
23/10/1917 00681
LARD Dsir Soldaat 13 Linie Rongy 24/03/1894
 
15/03/1916 00416
LARUELLE Jules Joseph Soldaat 12 Linie Baillet (FR) 28/05/1890
 
12/12/1916 00514
LATHAUWERS Jan Soldaat 10 Linie Antwerpen 25/01/1895
 
3/04/1916 01548
LATINUS Jules Albert Soldaat 1 Grenadiers Flobecq 23/08/1896
 
29/06/1915 00041
LATRE, DE Hubert Soldaat 2 klas 2 Linie Flobecq 30/01/1896 De Panne, Amb. L'Ocan 30/06/1917 00991
LATTRE, DE Georges Soldaat 2 Grenadiers Gommignies (FR) 8/02/1893
 
23/08/1915 01693
LATTREZ Albert Joseph Korporaal 1 Karabiniers Ardooie 21/04/1893 Adinkerke 23/03/1915 00436
LAVENT Omeer Soldaat 4 Jagers te Voet Astene 7/10/1894
 
10/10/1915 01570
LE GRELLE (GRAAF) Albert Auguste Joseph Ghislain Brigadier 1 Lansiers Antwerpen 10/09/1888 Kaaskerke 26/10/1914 01012
LEBRUN Jules Clement Soldaat 2 klas 12 Linie Mouscron 10/07/1889 Oostkerke 19/03/1916 00422
LEBRUN Jules Clement Soldaat 2 klas 9 Linie Anderlecht 24/11/1891
 
23/05/1916 01298
LEBRUN Louis Charles Soldaat 2 klas 11 Linie Mont-sur-Marchienne 24/04/1899 Diksmuide 3/02/1917 00749
LECHIEN Henri Soldaat 1 Linie Marchienne-au-Pont 17/02/1892
 
21/04/1915 00405
LECLUSE Marcel Camille Pierre Soldaat 2 klas 12 Linie Boezinge 28/01/1898 De Panne, Amb. l'Ocan 25/05/1917 00977
LEDY Gerard Hubert J. Soldaat 13 Linie Sippenaeken 20/03/1897
 
21/04/1916 01483
LEEMANS Karel Soldaat 1 Jagers te Voet Antwerpen 20/07/1895
 
10/12/1915 00163
LEEN, VAN DER Arthur Soldaat 14 Linie Bredene 23/01/1896 Adinkerke 9/06/1916 01270
LEENKNECHT Cyriel Soldaat Etappetroepen Hooglede 12/06/1878 Rozendael (FR) 12/09/1918 01252
LEENKNECHT John Soldaat 13 Linie Antwerpen 7/02/1893
 
8/05/1916 01389
LEEST, DE Frans Karel sldt-voerman Vervoerkorps Antwerpen 21/08/1882 De Panne, Amb. l'Ocan 6/03/1916 00384
LEFEBVRE Arthur Soldaat 11 Linie
 
27/07/1890
 
16/06/1915 00019
LEFEBVRE Charles F. Soldaat 10 Linie Brussel 23/09/1895
 
16/01/1916 01051
LEFEVRE Jean Marie Fernand Sergeant 14 Linie Steenokkerzeel 7/11/1891 De Panne, Amb. l'Ocan 24/03/1915 00710
LEGRAND Pablo Korporaal 4 Linie Almodovar (ESP) 16/11/1895 Oud Stuivekenskerke 13/11/1916 01040
LEGUEBE Emile Brigadier 4 Artillerie Etalle 21/07/1892 Ramskapelle 21/07/1915 00055
LELIVRE Justin Hilaire Louis Soldaat 2 klas 9 Linie
 
8/11/1893
 
23/11/1915 00591
LEMAIRE Raymond Sergeant 1 Jagers te Voet Mourcourt 3/05/1894 Oostkerke 10/10/1915 01599
LEMMENS Alexander Soldaat 4 Jagers te Voet Antwerpen 23/08/1896
 
18/03/1916 00450
LENS Franois Ren Soldaat 2 klas 10 Linie Tildonk 13/11/1893
 
22/04/1915 00407
LEONARD Franois Pierre Soldaat 3 Genie Herstal 18/04/1894 Beerst 2/10/1916 01079
LEPAGE Armand Ghislain Korporaal 8 Linie Frasnes-lez-Gosselies 21/09/1895
 
2/03/1916 00361
LEPAS Theophile J.P. Soldaat 3 Linie Gent 22/05/1897 De Panne, Amb. l'Ocan 12/03/1915 00441
LEPPENS Adriaan August Soldaat 11 Linie Oud-Turnhout 11/01/1894
 
12/12/1916 00309
LEPPENS Jozef Jean Jacques Soldaat 8 Linie Lommel 19/03/1896 Diksmuide 9/02/1916 00263
LEROY Louis Gemilitariseerd-Burger Spoorwegen Limbourg 25/08/1879
 
17/08/1917 00883
LEU, DE Ren Soldaat Genie Saintes 29/09/1896 Adinkerke, Hosp. Cabour 13/04/1916 01505
LEWYLLIE Hendrik Jozef Cornelis Soldaat 17 Linie Voormezele 11/03/1897 Diksmuide 11/03/1917 00562
LEYMAN Nestor Soldaat 3 Jagers te Voet Munkzwalm 5/06/1888
 
20/06/1915 00022
LEYMAN Oscar Leonce Soldaat 2 klas 2 Linie Gavere 29/12/1892 De Panne 12/07/1916 01193
LEYS Pieter Soldaat 13 Linie Vosselaar 18/07/1895 a.d. IJzer 2/04/1916 01539
LIER, VAN Emile J. Sergeant 4 Jagers te Voet Brussel 17/05/1893
 
19/04/1915 00429
LIERDE, VAN Maurits Soldaat 9 Linie Sint-Amandsberg 24/12/1894 Frankrijk (FR) 30/12/1915 00158
LITART Pierre Soldaat Administratie Brussel 30/12/1895
 
28/11/1915 00083
LIEVENS Dionysius Franciscus Soldaat 2 klas 7 Linie Olen 3/10/1894 Oostkerke - ambulancepost Lettenburg 9/03/1917 00565
LIEVENS Jan Alfons Soldaat 13 Linie Nieuwrode 23/05/1896 Diksmuide 21/12/1915 00144
LIGNEZ Jean Charles Edouard Louis Korporaal Genie Brussel 31/12/1893 De Panne, Amb. l'Ocan 21/11/1916 01005
LINDEN, VAN Frans L.M. Soldaat 2 Karabiniers Kontich 10/01/1894
 
8/10/1915 00089
LINDEN, VAN DER Eugeen Sergeant 5 Linie Lige 30/07/1887
 
17/11/1917 01102
LIPPENS Paul Charles Stephane Eugene Marie Ghislain Hulp-Onderluitenant 3 Genie Gent 11/09/1876 Oud-Stuivekenskerke 20/08/1915 01674
LIPPENS Robrecht Soldaat 10 Linie Gent 10/12/1896
 
3/05/1916 01444
LIPPERT Richard Soldaat 1 Zware Artillerie Brussel 28/06/1887 De Panne 22/11/1916 01046
LIROUX Omer Eugene Joseph Soldaat 4 Artillerie Sainte-Marie-Wastinnes 1/10/1882
 
13/09/1915 01643
LISSE, DE Fernand C.J. Sergeant 4 Jagers te Voet Farciennes 3/04/1893
 
30/01/1916 00250
LITSENBURGH, VAN Pieter J. Soldaat 3 Jagers te Voet Stalhille 9/07/1893 De Panne 2/01/1916 00175
LOECKX Pierre Soldaat 9 Linie Ukkel 26/12/1891 De Panne, Amb. l'Ocan 20/01/1917 00556
LOONTIENS Rudolf F. Soldaat 12 Linie Oostende 2/09/1892 Diksmuide, Dodengang 3/10/1915 01592
LOONTJENS Joseph Lon J. Soldaat 14 Linie Rumbeke 28/03/1894
 
28/03/1916 01523
LORMANS Jan Soldaat 9 Linie Bilzen 27/04/1899
 
13/06/1915 00918
LOSTERMAN Pieter Soldaat 1 Jagers te Paard Vollezele 31/12/1894
 
15/05/1916 01319
LOUCHARD Jeroom J. Soldaat Genie Reningelst 10/05/1894
 
13/08/1915 01706
LOUIS Jules Joseph 1 Wachtmeester Rijkswacht te Paard Remagne 13/07/1882 Veurne 23/04/1917 00658
LUCAS Leo Soldaat 11 Linie Beverlo 26/01/1890 Diksmuide 22/01/1917 00557
LUYCK Willem Robert Soldaat 2 klas 12 Linie Alken 18/07/1893
 
15/06/1915 00018
LUYCKX Kamiel F. Soldaat 12 Linie Gistel 20/04/1888 De Panne 1/06/1915 00861
LUYCKX Maurits Soldaat 2 klas 1 Jagers te Voet Merksem 1/11/1894 Diksmuide 15/10/1916 01057
LUYPAERT Leopold Soldaat 8 Linie Grimbergen 10/04/1894
 
21/02/1916 00333
MABILDE Cyriel Soldaat 4 Jagers te Voet Letterhoutem 13/07/1894
 
22/08/1915 01665
MACKEN Alfons Julien Soldaat 8 Linie Diest